صفحه 4 از 45 نخست 123456714 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 447

موضوع: سرما آفرين ( لسرما )

عضو فعال
    تشکر شده 4,190 بار در 846 ارسال
    سلام دوستان،
    بازي لسرما تازه بعد از عبور از محدوده١٥٠شروع ميشه ،سهم كاملاً بنياديه و خريد در اين محدوده كاملاً بدون ريسكه،من پيشنهاد ميكنم دوستاني كه لسرما دارن گرد هم جمع بشيم و با هماهنگي همديگه نماينده اي انتخاب كنيم تا با مذاكره با سر ملي يا سر سپه بتونيم در انتخابات پيش رو يك كُرسي كسب نماييم،باور كنيد اگه لسرما سود واقعيشو نشون بده رقمي در حدود قيمت فعلي سهم هم ميتونه باشه!!!!
    "ايجادو ساخت ارتباطات با انسانهاي بيشتر،اوج بلوغ يك انسان است"

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    سلام دوستان،چند وقت پيش از اقاي مختاري در مورد لسرما پرسيدم و نظر ايشون رو عيناً نقل ميكنم :
    سلام محسن جان
    خوبی داداش
    این رفیق ما
    علیرضا1
    خیلی دوست داره نظر شما رو در مورد لسرما بدونه
    ممنون میشم نظر شما رو بدونم
    ممنون
    سپاسگذارم
    سلام جواد عزیز
    شرمنده م که زودتر نرسیدم جوابی به این پیام بدم
    میخواستم وقتی جواب بدم که تحلیلشو آماده کرده باشم
    و اونم به دو دلیل نتونسته بودم تا حالا ، یکی به این خاطر که تا امروز هرچی با نمودارش کلنجار رفته بودم ازش سر در نیاورده بودم و دومیش هم اینکه جز آخر هفته وقت آزادی نداشتم، که اونم صرف مسابقات بورسی میشد
    به هر حال امیدوارم هنوز هم به درد بخوره تحلیلش.
    به نظرم سهم یه زیر موج صعودی دیگه تا تکمیل یه سیکل صعودی 8 سالش ، داره
    توو 11 سال اخیر هم همواره داخل یه کانال صعودی نوسان کرده که توو شکل نشونش دادم
    با توجه به شمارش سهم انتظار دارم از همین قیمتها صعودی رو شروع کنه و تا سقف کانال پیش بره (هدف زمانی و قیمتی که براش حساب کردمتا اواخر آبان قیمت رو به 280 برسونه
    شرط صحت شمارش اینه که از خط روند کوتاه مدت قرمز پایین نیاد (الان روش قرار گرفته)
    در صورتی که بیاد پایینتر شمارشه بی اعتباره(و نشانه ی اینه که سیکله صعودی روو قله ی قبلی تموم شده) و فقط میشه با توجه به اعتبار فوق العاده ی کانال بلند مدت کف کانال خرید و روی خط میانی کانال فروخت
    ن
    ویرایش توسط علیرضا1 : 2013/03/27 در ساعت 19:11

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال
    آيا لسرما از آبسال سرتره؟؟
    بهترين محدوده خريد قيمت چنده؟
    آيا تبديل سودهاي بازار به اين سهم منتطقيه؟
    شناور سهم گويا خيلي كمه و شركت كوچيكي هست
    چند وقته دارم نگاهش مي كنم ولي چون آبسال داشتم بي خيال شدم تا ببينيم خدا چي مي خواد
    www.mahak-charity.org

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر2309 نمایش پست ها
    چند وقته دارم نگاهش مي كنم ولي چون آبسال داشتم بي خيال شدم تا ببينيم خدا چي مي خواد
    سلام بر امير عزيز
    در مورد لسرما مطلب زير فكر كنم بتونه مفيد واقع شود.
    موفق باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط ".احسان." نمایش پست ها
    بذارين يه كم در مورد سهام كم حاشيه بازار كه بعضي موقع ها بدون استرس سودهاي چند برابري را نصيب سهامدار مي كنند، بنويسم.
    چند وقتي است كه در حال خريد لسرما هستم. اما چه نكته اي در لسرما هست. سهامداراي سرما آفرين از خانواده هاي كلاهدوز و گلزاده هستند. تقريبا 20% به دست خانواده كلاهدوز است و 15% به دست خانواده گلزاده. كلاهدوز بزرگ هم مدير عامل شركت است. در هييت مديره فقط از اشخاص حقيقي هستند و سرمايه گذاري ملي و سرمايه گذاري سپه كه حدود 5% و 4% سهام شركت را دارند، در هييت مديره حضور ندارند. وضع داخلي شركت بگونه اي است كه بسياري از سودهاي كه مي تونه اعلام بشه، مخفي ميشه يا در شرايط حاضر به دليل سرمايه گذاري هاي خردمندانه خبري نيست. علت مخفي شدن هم اينست كه سهم زياد در ليست سهام شناسنامه دار در بازار قرار نگيرد. مجمع پيش رو قرار بر تعيين هييت مديره جديد است، سرمايه گذاري ملي هم قصد دارد در اين مجمع به يك كرسي برسد. بنابراين اگر به سابقه 6 ماه گذشته برگرديد در قيمت بالاي 200 تومان سرمايه گذاري ملي حدود 900 هزار سهم را از بازار جمع كرد و بعد سهم رها شد تا قيمتهاي فعلي. در واقع با توجه به اينكه سهم در سيستم زياد نيست، سرمايه گذاري ملي با بالا بردن سهم، سهم را ميليوني در قيمت 200 جمع كرد، الان هم بايد منتظر يك رالي صعودي ديگر براي جمع كردن تعداد سهام بيشتري باشيم. جالب اين است كه سرمايه گذاري ملي الان در بازار سهم رو جمع نمي كند و بعد ميليوني در قيمتهاي بالاي 200 تومان خريدار مي شود.
    به نظرم بسيار براي خريد با سياست عمل مي كند، چون در صورتيكه اينگونه نباشد، سهامداران عمده سهم را به قيمتهاي بسيار بالا مي رساندند.

اما سرما آفرين چه دارد، كه غير خودي ها را به آن راه نمي دهد؟؟؟؟

شايد با خود بگويد يك شركت 74 ميليون سهمي كه چيلر و ادوات تهويه توليد مي كند. اگر اين بود، ديگر زياد مانور دادن و عدم راه دادن غير خودي به داخل شركت چيست؟!!! سرما آفرين علاوه بر شركتي كه شناخته شده است، چندين شركت زير مجموعه دارد.
    شركتهاي زير مجموعه اي كه دارند، روي دست شركت مادر از نظر سوددهي بلند مي شوند.
    شركتهاي زير مجموعه عبارتند از:
    1- شركت ستبران (70% متعلق به سرما آفرين) 2- شركت سرام دير گداز (100% متعلق به ستبران) 3- شركت هوا آفرين 4- شركت سرما آفرين قشم.
    در مورد شركت ستبران، بايد بگوييم اين شركت حدود 500 ميليون تومان سرمايه ثبتي دارد. شركتي كه 2 ميليارد تومان سود انباشته دارد. اين شركت از معادن غني شهر قزوين براي 100000 تن پودرهاي ميکرونبزه سخت و نرم مانند کوارتز و فلداسپار , دولوميت و کائولن استفاده مي كند. شركت سرام ديرگداز با سرمايه ثبتي 5 ميليارد تومان مواد اوليه شركتهاي سراميكي را تهيه مي كند. شركتي كه تجهيزات و دستگاه هاي با سرمايه حدود 2 ميليون دلار از كشورهاي آلمان خريد كرده است و تا سال پيش اين دستگاه ها راه اندازي نشده بود، در حال حاضر دستگاه هاي خريداري شده، راه اندازي شده و توانايي توليد 20 هزار تن گرانول سراميک را براي صنايع كاشي سازي دارد. اگر سراميكهاي اردكان (كسري) را يادتان باشد، چگونه از 300 تومان تا 2200 تومان رشد قيمتي داشت. سرام ديرگداز تنها يك زير مجموعه از شركت سرما آفرين نيز مي تواند بيشتر از شركت مادر سود آوري ايجاد كند. بحث ورود ستبران به بورس نيز مطرح است. البته بايد چندين افزايش سرمايه از محل انباشته بدهد، تا با سرمايه 500 ميليون توماني، 5 ميليارد تومان سهام ديرگداز توجيه پذير باشد!!! از شركتهاي هوا آفرين كه در كار تهويه و سرما آفرين قشم كه در كار مونتاژ دستگاه تهويه در منطقه آزاد قشم با سوددهي هستند، نيز صرفنظر مي كنيم.

در صورتيكه افرادي به تعداد بخواهند، اين سهم را براي دادن وكالت به سرمايه گذاري ملي بخرند، حتما با من تماس بگيرند.
    اين سهم 100% بلند مدتي است، اما ممكن است در ميان مدت بازدهي خوبي داشته باشد، قدم گذاشتن در اين سهم حتما با بررسي زياد انجام شود. اهداف قيمتي به سياستهاي سهامداران عمده بستگي دارد، اما اگر بخواهند، اين سهم توانايي دارد به قيمتهاي بالاي 600 تومان الي 800 تومان برسد. به نظر مي رسد، اين سرانجام در بلند مدت اتفاق خواهد افتاد.

و اما در مورد خريد اين سهم:

در زير قيمت 150 تومان خريد كنيد.
    كلا در سيستم سهم كمي وجود دارد.
    هيجاني خريد نكنيد، چون اصلا فروشنده پيدايش نمي شود.

موفق باشيد.
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط امیر2309 نمایش پست ها
    سلام امير خان
    در مورد لسرما چند نكته رو ياداوري ميكنم شايد براي تصميم گيري در مورد سهم بتونه به شما كمك كنه١)شركت در زمينه توليد پكيج،چيلر،كندانسور و هواساز فعاله كه ميتونيم بعنوان قطب اصلي اين صنعت در كشور ازش ياد كنيم ،جالبه بدونيد اين شركت تنها شركت ايرانيه كه هنوز هم با برند آمريكايي (cheri)توليداتش رو وارد بازار مصرف ميكنه ،شايد باور نكنين اگه مذاكرات هسته اي به توافقي عيني برسه بهترين بازدهي بازار رو لسرما به خودش اختصاص ميده،٢)در مورد محدوده خريد اين سهم به نظر من بهترين نقطه ورود امروزه و در دامنه صفر تابلو يا مثبت ،چون اجازه معامله پايينتر از صفر تابلو رو بهش نميدن و هر چي عرضه بشه در دامنه صفر تابلو خريدار براش هست ٣)من هم لسرما دارم و هم لابسا ،اگه دوستان ي كه ابسال دارن ناراحت نميشن بايد عرض كنم لسرما طلاي نابه ،مقاسه p/e دو سهم به همديگه ميتونه پتانسيل هاي رشد لسرما رو بيشتر نشون بده٤)سهم كاملاً بنياديه و دوستان و اساتيد تكنيكال سايت هم تاييد ميكنن كه وارد روند صعودي شده از جمله پرريسك عزيز،جناب مختاري ،جناب اروم بورس و اساتيد گروه اداف
    توصيه به خريد نميكنم خواستم جواب سوالتون رو داده باشم البته با كسب اجازه از اقا احسان عزيز

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Giallorossi آواتار ها
    تشکر شده 714 بار در 201 ارسال
    ما هم مقداری برداشتیم
    سهم وارد فاز صعودی شده

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Giallorossi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ".احسان." آواتار ها
    تشکر شده 27,962 بار در 2,684 ارسال
    فردا براي رند شدن تعداد سهام، مقداري سهم خواهم خريد.
    يك نكته اي كه بايد در نظر داشت، هفته آينده ورود حقوقي ها بصورت اساسي در بازار است. مطمينا سرمايه گذاري ملي از لسرمايش نخواهد گذشت.
    بازي كلاهدوز ها و سرمايه گذاري ملي ميتونه به نفع سهامدارا تموم بشه.
    آهاي آهاي يكي بياد يه شعر تازه تر بگه....
    کانال تلگرامی: STOCKMARKET100@

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ".احسان." از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    سهم امروز با قدرت مقاومت ١٦٠ رو شكوند،به اميد خدا رفتيم براي ٢٠٠ :^o

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ".احسان." نمایش پست ها
    فردا براي رند شدن تعداد سهام، مقداري سهم خواهم خريد.
    يك نكته اي كه بايد در نظر داشت، هفته آينده ورود حقوقي ها بصورت اساسي در بازار است. مطمينا سرمايه گذاري ملي از لسرمايش نخواهد گذشت.
    بازي كلاهدوز ها و سرمايه گذاري ملي ميتونه به نفع سهامدارا تموم بشه.
    سلام دوستان،بازي كلاهدوزها خيلي پيچيده اس،مطميناً سر ملي هم به جهت روي قيمت ٢٠٥ اقدام به خريد با حجم بالا نكرده،مجمع امسال لسرما مجمعي داغ داغه،بازم از دوستاني كه لسرما دارن خواهش ميكنم همه هماهنگ بشيم تا با يكي از سهامداران عمده (ملي يا سپه) براي كسب كُرسي وارد مذاكره بشيم.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علیرضا1 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی Giallorossi آواتار ها
    تشکر شده 714 بار در 201 ارسال
    امروز حجم خوبی زد
    تو ساعت پایانی خوب جمع کردن

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Giallorossi از ایشان تشکر کرده اند:

صفحه 4 از 45 نخست 123456714 ... آخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)