صفحه 51 از 235 نخست ... 414849505152535461101151 ... آخرین
نمایش نتایج: از 501 به 510 از 2348

موضوع: گل گهر - چادرملو ( کگل - کچاد )

عضو فعال شانس آواتار ها
    تشکر شده 607 بار در 140 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    تحلیل شما درست این حق بهره بابت گنداله و کنسانتره می باشد ولی یک چیزی را ما نباید فراموش کنیم اینکه این معادن صاحب دارد و ان دولت می باشد و این بهره مالکانه در زمان دولت ها قبلی نبوده است فقط با امادن دولت خدمت گذار احمدی نژاد این بهره مالکانه بیان شده ما نباید حقوق دولتی را با بهره مالکانه اشتباه بگیریم چون شرکت کچاد و کگل از روز اول تاسیس دارند حقوق دولتی را پرداخت می کند و بهره مالکانه هم یک بار در سال 86 بیان شد و بلافاصله با برخورد سهام دار عمده قضیه منتفی شد و دوباره در سال 90 این داستان تکرار شد حال شواهد آن گونه نشان می دهد که این داستان بهره مالکانه را باید ریس جمهور جدید معلوم کند و یک فکر اساسی باید انجام دهد چون کچاد و کگل دیگر دولتی نیستد و سهام دار خصوصی دارند یا باید به همان اندازه که در مجمع کچاد بیان شد نرخ سنگ اهن ازاد شود و یا بهره باید کاملا منفتی شود و ما امید واریم یک ریس جمهور در رس قدرت قرار گیرد که به درد تمام صنعت گران کشور واقف باشد و اقتصاد دان باید و کننده کار با تشکر
    در جه اول ممنون از این که بحث رو باز کردید
    اما دوست عزیز شما درست میفرمایید و من هم فکر نکنم جایی از صحبت هام گفته باشم حقوق دولتی
    حرف من همون بهره مالکانست که از سال 76 تا 86 به مدت 10 سال در اختیارشون قرار داشت
    نه این معدن بلکه هر معدن دیگه ای که راه اندازی بشه تا ده سال حق پروانه بنامش هست
    من سال 87 خودم تو مجمع بودم و جمله به جمله حرف های اقای نوریان رو یادمه
    قولی که ایشون و نماینده ایمدرو داد برای حل میشکل رو یادمه
    حتی نامه دولت رو که چند بار خوندن و مرطب تکونش میدادن رو یادمه
    و گر اشتباه نکنم زمستان همان سال به صورت غیر مستقیم حق دولت به رسمیت شناخته شدو با وسطات صالح ابادی و مجلس این داستان فروش با 10و 12 درصد ی خوزستان به عنوان یارانه به بخش فولاد و پرداخت غیر مستقیم حق پروانه به تصویب رسید و امید موافقت کرد
    و داستان تکراری چانه زنی هر ساله با فولادی در برج یک برای توافق بر سر قیمت به پایان رسید
    اون سال نوریان از طرف ایمدرو تو هیئت مدیره بود

باز هم تکرار میکنم بحث من سر حق پروانست و حقوق دولتی برای همه معادن برقراره و توش هیچ حرفی نیست
    مبلغش هم زیاد قابل توجه نیست
    حتی همین حق پروانه در مقابل مالیاتی که از سال پیش شرکت مکلف به پرداختش شد و اب از اب تکون نخورد هم چیزی نیست اما روش بی دلیل زوم شده

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط شانس نمایش پست ها
    در جه اول ممنون از این که بحث رو باز کردید
    اما دوست عزیز شما درست میفرمایید و من هم فکر نکنم جایی از صحبت هام گفته باشم حقوق دولتی
    حرف من همون بهره مالکانست که از سال 76 تا 86 به مدت 10 سال در اختیارشون قرار داشت
    نه این معدن بلکه هر معدن دیگه ای که راه اندازی بشه تا ده سال حق پروانه بنامش هست
    من سال 87 خودم تو مجمع بودم و جمله به جمله حرف های اقای نوریان رو یادمه
    قولی که ایشون و نماینده ایمدرو داد برای حل میشکل رو یادمه
    حتی نامه دولت رو که چند بار خوندن و مرطب تکونش میدادن رو یادمه
    و گر اشتباه نکنم زمستان همان سال به صورت غیر مستقیم حق دولت به رسمیت شناخته شدو با وسطات صالح ابادی و مجلس این داستان فروش با 10و 12 درصد ی خوزستان به عنوان یارانه به بخش فولاد و پرداخت غیر مستقیم حق پروانه به تصویب رسید و امید موافقت کرد
    و داستان تکراری چانه زنی هر ساله با فولادی در برج یک برای توافق بر سر قیمت به پایان رسید
    اون سال نوریان از طرف ایمدرو تو هیئت مدیره بود

باز هم تکرار میکنم بحث من سر حق پروانست و حقوق دولتی برای همه معادن برقراره و توش هیچ حرفی نیست
    مبلغش هم زیاد قابل توجه نیست
    حتی همین حق پروانه در مقابل مالیاتی که از سال پیش شرکت مکلف به پرداختش شد و اب از اب تکون نخورد هم چیزی نیست اما روش بی دلیل زوم شده
    ما نگفتیم که شما از حقوق دولتی حرفی می زنید حرف ما همان بهره مالکانه می باشد فقط بیان شد که ما نباید حقوق دولتی را با بهره مالکانه اشتباه بگیریم من اسمی از شما نبردم و اگر اشتباهی هم شده معذرت خواهی می کنم ولی این بهره مالکانه هم با امدن یک ریس جمهور جدید حل می شود که نه صنعت سنگ اهن ضرر کند و نه صنعت فولاد در حال حاضر که دارند مفت خری می کنند و با تکمیل شدن پرژه های فولاد سازی خود کچاد و کگل دیگر سنگ آهن زیاد نمی ماند که بخواهند مفت خرید کنند با تشکر

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شانس آواتار ها
    تشکر شده 607 بار در 140 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج اکبری نمایش پست ها
    ما نگفتیم که شما از حقوق دولتی حرفی می زنید حرف ما همان بهره مالکانه می باشد فقط بیان شد که ما نباید حقوق دولتی را با بهره مالکانه اشتباه بگیریم من اسمی از شما نبردم و اگر اشتباهی هم شده معذرت خواهی می کنم ولی این بهره مالکانه هم با امدن یک ریس جمهور جدید حل می شود که نه صنعت سنگ اهن ضرر کند و نه صنعت فولاد در حال حاضر که دارند مفت خری می کنند و با تکمیل شدن پرژه های فولاد سازی خود کچاد و کگل دیگر سنگ آهن زیاد نمی ماند که بخواهند مفت خرید کنند با تشکر
    دست عزیز من باید عذر بخواهم که متوجه منظور شما نشدم
    شما دقیقا درست میفرماییدو بنده کاملا با فرمایش شما موافقم
    با ارزوی موفقیت برای شما

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال
    تعدبل 22درصدی کگل

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zereshkkk از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    پوشش 971 ريالي eps سنگ آهن گل گهر در سال 90

خبرگزاري موج - شرکت سنگ آهن گل گهر در سال مالي منتهي به 29 اسفندماه 90 معادل 5 هزار و 995 ميليارد و 736 ميليون ريال سود انباشته پايان سال در حساب هاي خود منظور کرد.

به گزارش خبرگزاري موج، شرکت سنگ آهن گل گهر با انتشار صورت هاي مالي حسابرسي شده سال مالي 90 اعلام کرد در سال گذشته معادل 8 هزار و 898 ميليارد و 443 ميليون ريال درآمد حاصل از فروش داشت که که پس از کسر بهاي تمام شده کالاي فروش رفته سود ناخالص دوره به 5 هزار و 634 ميليارد و 834 ميليون ريال رسيد.
    از سود ناخالص دوره نيز هزينه هاي عمومي کسر و خالص درآمدهاي عملياتي اضافه شد در نتيجه به ميزان 5 هزار و 8937 ميليارد و 16 ميليون ريال سود عملباتي دوره محاسبه شد.
    از سود عملياتي دوره نيز هزينه هاي مالي و ماليات کسر و خالص درآمدهاي عملياتي به آن افزوده شد و سود خالص دوره به 5 هزار و 823 ميليارد و 605 ميليون ريال رسيد و 971 ريال سود به ازاي هر سهم کنار گذاشته شد.
    گفتني است به سود خالص دوره نيز سود انباشته ابتداي سال اضافه شد و در نهايت پنج هزار و 995 ميليارد و 736 ميليون ريال سود انباشته پايان دره در حساب هاي اين شرکت منظور شد.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

عضو عادی
    تشکر شده 79 بار در 22 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    پوشش 971 ريالي eps سنگ آهن گل گهر در سال 90

خبرگزاري موج - شرکت سنگ آهن گل گهر در سال مالي منتهي به 29 اسفندماه 90 معادل 5 هزار و 995 ميليارد و 736 ميليون ريال سود انباشته پايان سال در حساب هاي خود منظور کرد.

به گزارش خبرگزاري موج، شرکت سنگ آهن گل گهر با انتشار صورت هاي مالي حسابرسي شده سال مالي 90 اعلام کرد در سال گذشته معادل 8 هزار و 898 ميليارد و 443 ميليون ريال درآمد حاصل از فروش داشت که که پس از کسر بهاي تمام شده کالاي فروش رفته سود ناخالص دوره به 5 هزار و 634 ميليارد و 834 ميليون ريال رسيد.
    از سود ناخالص دوره نيز هزينه هاي عمومي کسر و خالص درآمدهاي عملياتي اضافه شد در نتيجه به ميزان 5 هزار و 8937 ميليارد و 16 ميليون ريال سود عملباتي دوره محاسبه شد.
    از سود عملياتي دوره نيز هزينه هاي مالي و ماليات کسر و خالص درآمدهاي عملياتي به آن افزوده شد و سود خالص دوره به 5 هزار و 823 ميليارد و 605 ميليون ريال رسيد و 971 ريال سود به ازاي هر سهم کنار گذاشته شد.
    گفتني است به سود خالص دوره نيز سود انباشته ابتداي سال اضافه شد و در نهايت پنج هزار و 995 ميليارد و 736 ميليون ريال سود انباشته پايان دره در حساب هاي اين شرکت منظور شد.
    جناب بابک سلام دوست عزیز من تازه کار هستم تعدادی سهام کگل را رو 700 تومان خریدم با توجه به این بازار و اطلاعاتی که از روند این سهم در کوتاه مدت پیش بینی میکنید لطفا راهنمایی کنید که چه کنم با تشکر فراوان

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    عوارض صادراتي سنگ آهن در راه است

صادرات سنگآهن ايران در دو ماهه نخست سال جاري با افزايش 11.6 درصدي بالغ بر 130.4 ميليون دلار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، براساس آمار گمرك ايران، در دو ماهه اول سال 1391 بالغ بر دو ميليون و 852 هزار تن سنگآهن بهم فشرده شده و نشده و کنسانترههاي آنها به غير از پيريتهاي آهن تفته شده به ارزش 130 ميليون دلار از كشور صادر شد. اين ميزان صادرات از نظر وزني نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بيش از 30 درصد افزايش يافته است.

چين با حدود 130 ميليون دلار بزرگترين بازار صادراتي سنگآهن ايران در سال جاري بوده است. سنگآهن هفتمين كالاي عمده صادراتي ايران در دو ماهه نخست امسال بود.

كاهش صادرات سنگآهن ايران طي سال جاري در حالي رخ داده كه معاون معدني و صنايع معدني وزارت صنعت، معدن و تجارت به تازگي از قطعي شدن دريافت عوارض صادراتي از محصول سنگآهن خبر داد. وضع عوارض بر صادرات سنگآهن با توجه به نياز واحدهاي فولادسازي داخلي به مواد اوليه صورت ميگيرد؛ بهويژه اينكه طرحهاي توسعهاي بزرگي در اين بخش در دست اجراست.

به گفته وجيهالله جعفري سياست وزارت صنعت، معدن و تجارت به حداقل رساندن خامفروشي و حفظ مواد معدني در داخل كشور براي تامين مصارف صنايع فرآوري كننده داخلي و ايجاد و حفظ ارزش افزوده ناشي از آن است.

به گزارش ايسنا صادرات سنگآهن ايران در سال 1390 با كاهش 35 درصدي به بيش از 744 ميليون دلار رسيده بود. وزن اين ميزان صادرات نيز بالغ بر 16 ميليون و 953 هزار و 610 تن شده بود. كاهش شديد صادرات سنگآهن ايران به چين دليل اصلي افت صادرات سنگآهن ايران در سال گذشته بود. چين خريدار اصلي سنگآهن صادراتي ايران است. سال گذشته بيش از 98 درصد سنگآهن صادراتي ايران به مقصد چين ارسال شد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    امروز فولاد خریدار هردو سهم کگل و کچاد بوده...

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,784 بار در 6,672 ارسال
    عجیبه فولاد ،معادن فلزات میفروشه و دوقلو میخره!
    یعنی چی؟
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    عوارض صادراتي سنگ آهن در راه است

صادرات سنگآهن ايران در دو ماهه نخست سال جاري با افزايش 11.6 درصدي بالغ بر 130.4 ميليون دلار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، براساس آمار گمرك ايران، در دو ماهه اول سال 1391 بالغ بر دو ميليون و 852 هزار تن سنگآهن بهم فشرده شده و نشده و کنسانترههاي آنها به غير از پيريتهاي آهن تفته شده به ارزش 130 ميليون دلار از كشور صادر شد. اين ميزان صادرات از نظر وزني نسبت به مدت مشابه در سال گذشته بيش از 30 درصد افزايش يافته است.

چين با حدود 130 ميليون دلار بزرگترين بازار صادراتي سنگآهن ايران در سال جاري بوده است. سنگآهن هفتمين كالاي عمده صادراتي ايران در دو ماهه نخست امسال بود.

كاهش صادرات سنگآهن ايران طي سال جاري در حالي رخ داده كه معاون معدني و صنايع معدني وزارت صنعت، معدن و تجارت به تازگي از قطعي شدن دريافت عوارض صادراتي از محصول سنگآهن خبر داد. وضع عوارض بر صادرات سنگآهن با توجه به نياز واحدهاي فولادسازي داخلي به مواد اوليه صورت ميگيرد؛ بهويژه اينكه طرحهاي توسعهاي بزرگي در اين بخش در دست اجراست.

به گفته وجيهالله جعفري سياست وزارت صنعت، معدن و تجارت به حداقل رساندن خامفروشي و حفظ مواد معدني در داخل كشور براي تامين مصارف صنايع فرآوري كننده داخلي و ايجاد و حفظ ارزش افزوده ناشي از آن است.

به گزارش ايسنا صادرات سنگآهن ايران در سال 1390 با كاهش 35 درصدي به بيش از 744 ميليون دلار رسيده بود. وزن اين ميزان صادرات نيز بالغ بر 16 ميليون و 953 هزار و 610 تن شده بود. كاهش شديد صادرات سنگآهن ايران به چين دليل اصلي افت صادرات سنگآهن ايران در سال گذشته بود. چين خريدار اصلي سنگآهن صادراتي ايران است. سال گذشته بيش از 98 درصد سنگآهن صادراتي ايران به مقصد چين ارسال شد.
    با سلام باشه عوازض بگیرید مشکلی نیست این یک سال هم می گذرد ببینیم یک فردی لایق سکان اقتصاد کشور را در دست می گیرد تا این اقتصاد جان تازی بگیرد و یا تمام بخشهای صنعتی را دوباره با خاک یکسان می کند با تشکر

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع