نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1004 از 5217 نخست ... 4504904954994100110021003100410051006100710141054110415042004 ... آخرین
نمایش نتایج: از 10,031 به 10,040 از 52165

موضوع: اخبار

کاربر فعال
    تشکر شده 3,715 بار در 714 ارسال
    این هم یه خبر مثبت, دیگه چی میخواین؟

بعد از نفت، خاویار سر سفره مردم میآید؛ کیلویی یک میلیون تومان

در حالی که بحران اقتصادی خانوارهای ایرانی را بیش از پیش تحت فشار میگذارد و کالاهای اصلی مانند گوشت و مرغ کم کم از سفره مردم حذف میشود، مدیر عامل شرکت جهاد نصر حمزه از آوردن خاویار به سر سفره مردم تا یک سال و نیم آینده خبر میدهد.

.. مدیرعامل شرکت جهاد نصر: «براساس برنامهریزی که برای پرورش فیلماهی به همراه ماهی ازونبرون برای استحصال خاویار توسط یکی از زیرمجموعههای این شرکت انجام شده است، میتوانیم این قول را به مردم بدهیم که انشاءالله تا ۱/۵سال دیگر خاویار ارزان قیمت را بر سر سفره مردم بیاوریم.»

وی ادامه داد: «بر این اساس، قیمت هر کیلوگرم گوشت ماهی خاویاری ۱۲ هزار تومان و خاویار نیز ۱ میلیون تومان خواهد شد.»

بنا به نوشته وبسایت شرکت جهاد نصر حمزه این شرکت وابسته به موسسه جهاد نصر از شرکتهای اقماری سازمان جهاد سازندگی است که اهداف خود را «بهره گیری از فرهنگ اسلامی و روحیه جهادی در امر توسعه و سازندگی کشور» دانسته است.

www.ifif.ir/fa/index.asp?P=NEWSVIEW&ID=8332http://

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کافکا نمایش پست ها
    این هم یه خبر مثبت, دیگه چی میخواین؟

بعد از نفت، خاویار سر سفره مردم میآید؛ کیلویی یک میلیون تومان

در حالی که بحران اقتصادی خانوارهای ایرانی را بیش از پیش تحت فشار میگذارد و کالاهای اصلی مانند گوشت و مرغ کم کم از سفره مردم حذف میشود، مدیر عامل شرکت جهاد نصر حمزه از آوردن خاویار به سر سفره مردم تا یک سال و نیم آینده خبر میدهد.

.. مدیرعامل شرکت جهاد نصر: «براساس برنامهریزی که برای پرورش فیلماهی به همراه ماهی ازونبرون برای استحصال خاویار توسط یکی از زیرمجموعههای این شرکت انجام شده است، میتوانیم این قول را به مردم بدهیم که انشاءالله تا ۱/۵سال دیگر خاویار ارزان قیمت را بر سر سفره مردم بیاوریم.»

وی ادامه داد: «بر این اساس، قیمت هر کیلوگرم گوشت ماهی خاویاری ۱۲ هزار تومان و خاویار نیز ۱ میلیون تومان خواهد شد.»

بنا به نوشته وبسایت شرکت جهاد نصر حمزه این شرکت وابسته به موسسه جهاد نصر از شرکتهای اقماری سازمان جهاد سازندگی است که اهداف خود را «بهره گیری از فرهنگ اسلامی و روحیه جهادی در امر توسعه و سازندگی کشور» دانسته است.

www.ifif.ir/fa/index.asp?P=NEWSVIEW&ID=8332http://
    یعنی چی ؟؟ دارن مردم را مسخره می کنند ؟؟ جدا مرز شوخی و جدی این خبر را درک نکردم! جدا دارن ما را به مضحکه می گیرند و برای تفریح خودشان این اراجیف را سرهم میکنند تا با خنداندن مسئولین تحمل تحریم را برایشان آسان کنند؟!!!!!!!!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    حمایت روسیه از یک دولت موقت سوری بدون اسد

Share/Save/Bookmark

[بزرگ نمایی متن] [اندازه پیش فرض متن] [کوچک نمایی متن]
    به گفته دیپلماتهای سازمان ملل متحد، دولت روسیه حمایت خود را از طرح جدید کوفی عنان، نماینده ویژه سازمان ملل برای حل بحران سوریه اعلام کرده است. این طرح میتواند به معنای پایان حکومت بشار اسد، رئیسجمهور سوریه باشد.
    آفتاب: نماینده ویژه سازمان ملل برای حل بحران سوریه پیشنهاد تشکیل یک دولت موقت با مشارکت نمایندگان اپوزیسیون و دولت، احتمالا بدون بشار اسد را داده است. روسیه با پشتیبانی از این طرح برای نخستین بار از بشار اسد فاصله میگیرد.

به گفته دیپلماتهای سازمان ملل متحد، دولت روسیه حمایت خود را از طرح جدید کوفی عنان، نماینده ویژه سازمان ملل برای حل بحران سوریه اعلام کرده است. این طرح میتواند به معنای پایان حکومت بشار اسد، رئیسجمهور سوریه باشد.

کوفی عنان تشکیل یک دولت موقت با مشارکت نمایندگان دولت و اپوزیسیون را پیشنهاد داده است. دیپلماتهای سازمان ملل میگویند، این طرح با پشتیبانی پنج عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل، از جمله روسیه که تاکنون از متحدان اصلی بشار اسد به شمار میرفت، روبهرو شده است.

جزئیات این طرح قرار است روز شنبه (۳۰ ژوئن/۱۰ تیرماه) در اجلاس بینالمللی "گروه فعال سوریه" در ژنو مورد بحث قرار گیرد. کوفی عنان برای این نشست اضطراری از پنج عضو دائمی شورای امنیت سازمان ملل، اتحادیه اروپا، چهار کشور عربی، ترکیه و دبیرکل سازمان ملل دعوت به عمل آورده است.

جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی، بهعنوان حامیان سرسخت رژیم سوریه و اپوزیسیون این کشور به این نشست اضطراری دعوت نشدهاند. دولت آمریکا با شرکت ایران در این اجلاس قاطعانه مخالفت کرده بود.

ایران تمایل خود را برای شرکت در این نشست اعلام کرده، ولی کوفی عنان وعده داده است که تهران را در جریان مذاکرات قرار دهد.

چند دیپلمات سازمان ملل که نمیخواستند نامشان فاش شود، به خبرگزاری رویترز گفتهاند که در طرح جدید کوفی عنان مشارکت هواداران بشار اسد و اپوزیسیون سوریه در یک دولت موقت پیشبینی شده است.

به گزارش دویچهوله، در این طرح از "حضور کسانی که میتوانند به یک مرحلهی گذار آسیب برسانند و اعتبار دولت موقت را خدشهدار کنند یا تلاش برای آشتی را نافرجام بگذارند" پرهیز شده است.

به گفتهی یک دیپلمات سازمان ملل، این طرح بدین معناست که بشار اسد و نیز برخی نمایندگان اپوزیسیون در این دولت موقت حضور نخواهند داشت.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,399 بار در 245 ارسال
    اینقدر مردم و مسخره می کنن
    تا یه موقع این آتشفشان دیگه طاقت نیاره و فوران کنه

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید parham 82 از ایشان تشکر کرده اند:

http://aftabnews.ir/vgliyzazyt1aq3x..bttc2ckr.html
    خودتان قضاوت کنید!/ تصویر

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

واردات 4 میلیارد دلار میخ از چین!

Share/Save/Bookmark

۲ نظر
    ایران طی هفت سال گذشته بیش از 4 میلیارد دلار انواع میخ از چین وارد کرده است.
    آفتاب: ایران طی هفت سال گذشته بیش از 4 میلیارد دلار انواع میخ از چین وارد کرده است.

به گزارش قانون، از ابتدای سال 1384 تا پایان سال 1390 بیش از 4 میلیارد و 403 میلیون و 215 دلار انواع میخ از کشور چین وارد ایران شده است. رقم واردات میخ در این دوره زمانی افزایشی محسوس را تجربه کرده است . حجم وزنی میخ وارداتی در این دوره زمانی 5 میلیون و 392 هزار و 361 کیلو اعلام شده است.

بر اساس این گزارش در دو ماه اول سال جاری نیز در حدود 101 هزار و 728 دلار میخ وارد ایران شده است . وزن میخهای وارداتی دراین دو ماهه 62 هزار و 649 کیلو بود .

واردات میخ در حالی صورت میگیرد که 15 کارخانه تولیدکننده میخ در ایران فعالیت میکنند و هر چند هنوز بخش عمدهای از بازار میخ در اختیار ایران است اما فعالان این صنعت معتقدند تداوم روند صعودی واردات میخ به کشور میتواند سبب بالا رفتن سهم صادرکنندگان میخ به ایران شود. چین و ترکیه عمدهترین صادرکنندگان میخ به ایران هستند.

سالانه 25 هزار تن انواع میخ در ایران تولید میشود.

ایران طی سالهای اخیر افزایش قابل توجهی را در بخش واردات کالاهای مصرفی تجربه کرده است.

انواع بند شلوار و شال و اشارپ و موی مصنوعی و میخ و دسته بیل و سنگ قبر و ... کالاهایی است که در این سالها وارد ایران شده است.

حجم واردات کالا در سال 1390 در مقایسه با سال 1384 افزایشی برابر 1.4 برابر را تجربه کرده و از حدود 39 میلیون دلار به 57.5 میلیون دلار رسیده است.

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    0

وقوع انفجار در خط لوله انتقال گاز طبیعی ایران-ترکیه نظامی - شبکه پرستیوی گزارش داد:خط لوله انتقال گاز طبیعی ایران - ترکیه ساعات پایانی شب گذشته منفجر شد.
    این انفجار ساعت 23 چهارشنبه شب در خط لوله انتقال گاز ایران به ترکیه بین روستاهای خدرلی و کالندر در استان شرقی آغری رخ داد.
    پس از وقوع این انفجار جریان انتقال گاز به سرعت قطع شد که انتظار میرود طی چند روز آینده دوباره برقرار شود.
    علت این حادثه اعلام نشده است.
    گفتنی است، روزانه 27 میلیون مترمکعب گاز طبیعی از طریق لوله های انتقال گاز ایران به ترکیه منتقل می شود.
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    قطع درختان جنگل ابر با مصوبه دولتعیرضا اورنگی ظهر امروز در نشت خبری که در محل مرکز علمی، کاربردی هاشمینژاد جهاد کشاورزی برگزار شد؛ در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس که در ارتباط با ماجرای قطع درختان جنگل ابر سوال پرسید، اظهار کرد: مصوبه دولت بود و هیچ حرفی برای گفتن ندارم و نمیخواهم چیزی بگویم اگر سوالی دارید از رئیس سازمان محیط زیست بپرسید.

رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور در پاسخ به این سوال که عدم پاسخ گویی شما به عنوان یکی از متولیان حاکمیتی سبب بوجود آمدن شایعاتی در این خصوص میشود، افزود: برخلاف آنچه که به شما در ارتباط با تعداد قطع درختان این جنگل گفته شده تنها 440 اصله درخت قطع شده است.

اورنگی در پاسخ به این سوال که چه الزامی برای کشیدن جاده در میان جنگل ابر بود، بیان داشت: مصوبه دولت بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شایعه زمینخواری بعد از احداث جاده در این محل قوت نمیگیرد، گفت: خیر، اما در این باره متولیان دیگر جوابگو بودهاند من حرفی نمیزنم.

اورنگی در پاسخ به این سوال خبرنگار فارس مبنی براینکه آیا شما هیچ اختیاری در مقابل مصوبه دولت نداشتید، افزود: من حتی همین را هم نباید به شما میگفتم.
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amir2003 آواتار ها
    تشکر شده 6,244 بار در 1,084 ارسال

اینم یه تلخک بنقل از بورس نیوز

با ابراز تأسف و تأثر فراوان
    بزرگ ترین سهامدار بورس از بین ما رفت

این روزها کسب تجربه قدیمی های بورس و آنهایی که سرد و گرم چشیده این بازار پرنوسان هستند، بهترین مرجع برای بررسی شرایط دیروز و امروز بازار سرمایه می باشد. او یک سرمایه گذار قدیمی و یا بهتر بگویم یک بورس باز حرفه ای است که طی چهار دهه فعالیت بورس، شاهد آشوب ها و التهاب های فراوان و البته روزهای خوشی در این بازار پر فراز و نشیب بوده است.

این روزها کسب تجربه قدیمی های بورس و آنهایی که سرد و گرم چشیده این بازار پرنوسان هستند، بهترین مرجع برای بررسی شرایط دیروز و امروز بازار سرمایه می باشد.

از میان این کارشناسان با تجربه، چراغعلی هاردان قلی زاده را می توان مثال زد که آوازه و شهرت او میان عام و خاص نظیر نداشته و این روزها با بزرگان و صاحب منصبان مملکتی حشر و نشر می کند.

او یک سرمایه گذار قدیمی و یا بهتر بگویم یک بورس باز حرفه ای است که طی چهار دهه فعالیت بورس، شاهد آشوب ها و التهاب های فراوان و البته روزهای خوشی در این بازار پر فراز و نشیب بوده است.

در شرایطی که بخاطر شدت گرفتن نوسان بی مهابای نرخ دلار و تنگ تر شدن حلقه تحریم های بین المللی در زیر سایه تورم تنومند اقتصاد کشور همه چیز از بند کفش و دستمال توالت گرفته تا شورت مامان دوز رو به جاده بی انتهای گرانی نهاده، چراغعلی معتقد است که اتفاقاً در این زمینه باید از همه دست اندر کاران، متولیان، حقوقی ها و نهادهای عمومی بازار سرمایه تشکر کرد که در بازار سرمایه قیمت سهام شرکت ها و صنایع رو به ارزانی نهاده است.

او می گوید در شرایط اقتصادی بلبشوی فعلی باید دست کسانی که در راستای حمایت از خریداران بر افت بیشتر قیمت سهام در بورس تأکید دارند رو بوسید و تشکر کرد.

البته چراغعلی از متولیان حمایت از فروشندگان سهام نیز کمال قدردانی و تشکر را دارد اما چون فعلاً کارمندهای خستگی ناپذیر و متعهد این بخش به مرخصی دسته جمعی رفته اند نمی تواند این ابراز علاقه خود را به آنها نشان دهد.

در هر صورت این کارشناس چروک خورده دوران سختی و انتظار بورس با سوء استفاده از موقعیت ایجاد شده ای که خبرنگار ما برای او فراهم می کند فهرستی از تشکر و سلام و درود بی ریا و خالی از ادعای خود را نثار کسانی می کند که به نوعی در تحقق آرمان های مورد نظر او در بازار سرمایه نقش داشته اند.

او می گوید: اینجانب چراغعلی هاردان قلی زاده، سرمایه گذار جان بر کف و متعصب بورس تهران بوده که از این فرصت استفاده و تشکر خود را از همه کسانی که اجازه نمی دهند در شرایط تورمی امروز قیمت سهام افزایش یابد و همچنان تا مفتی کردن آن میان عموم به تلاش شبانه روزی ادامه می دهند، تشکر می کنم.

من از رسانه ها هم بابت اینکه در پوشش اخبار کاهلی نمی کنند و شرایط اقتصاد و بورس را گل و بلبل نشان می دهند، تشکر می کنم.

من از کارگزارم اما بیشتر تشکر دارم که در چند روز گذشته خیلی به من لطف داشت و تأکید می کرد که در عرضه سهام پالایش نفت بندر عباس حاضر شوم و حتماً یک کمی از این سهم واقعاً ارزنده را بخرم.

البته من از سهامداران عزیز تشکر ویژه دارم که هر روز جلوی تالار شیشه ای بورس جمع می شوند و حکایت و اندرزهای پندآموز را در غالب سخنان نغز و کارشناسی برای دیگر سهامداران ارایه می دهند و اصلاً حرف های رکیک و نسبت دادن آن به بچه های بالا را نمی زنند.

من از تابلوی جیگری معاملات بورس تشکر می کنم که همش از ارزان تر شدن هر چی سهام در بازار هست خبر می ده و خیال من رو از سرایت گرانی ها به بازار سهام راحت می کنه.

منتها من قصد تشکر از حسن آقا بقال سر کوچه خودمان را هم داشتم اما چون پولم نمی رسه یک قوطی شیر خشک ازش بخرم، چند وقتیه چوب خط نسیه هام پیش اون پر شده و بنابراین بعداً ازش تشکر می کنم.

من تشکر می کنم که این روزها اگر سهام ماشین سازی اراکم رو بفروشم می تونم با اون یک قطره شیر یارانه ای برای بچه ام بخرم و یا مثلاً با فروش سه تا سهم از سرمایه گذاری بوعلی و یا گاز لوله یک دانه نان لواش برای خانه بخرم.

برای حسنعلی پسر کوچیکم هم با فروش صد تا سهم سرمایه گذاری ملت می تونم یک جفت دمپایی فیل نشان بخرم.

در اینجا از بچه ام هم که معدل کارنامه اش 20 شده اما من نمی توانم براش چیزی به عنوان جایزه بخرم تشکر می کنم.

من از عیالم بتول خانم هم تشکر می کنم که به من گفته "احمق برای چی رفتی تو بورس" ولی من می دونم که اون برای رفع چشم زخم دیگران این حرف ها رو میزنه.

من از عزیز دلم آقای (م. الف) تشکر ویژه دارم که این روزها در ولایت یا فرنگستون با همه عکس یادگاری می اندازه. کی میشه یک روزی با من و بقیه بچه ها تو تالار حافظ با اون آب و هوای توپش، پشت شیشه های طبقه دوم هم یک عکس یادگاری بندازه.

چراغعلی به ورزشکاران هم التفات دارد و می گوید: من از پرسپولیس و آقای رویانیان که اومد مدیر عامل این تیم شد هم تشکر می کنم چون باعث شد تمامی نمادهای معاملاتی بازار سهام با علاقه وافری که به عملکرد این تیم دوست داشتنی در لیگ برتر وجود دارد به منظور حمایت و تشویق تا ابد الدهر یک دست قرمز پوش شوند.

من از طرح حجاب و عفاف نیروی انتظامی تشکر می کنم که من رو یاد دستور العمل توقف و گشایش نماد معاملاتی می اندازه که بدونم چه زحمات بی شائبه ای در این زمینه کشیده می شود.

من از آقا رضا میکانیکی هم تشکر دارم که شل کن سفت کن آچار قفلی اون زحمات بی حد و اندازه ناظر بازار در اجرای دستورالعمل های مقرراتی را برام زنده می کنه.

من از مجامع و دست اندر کاران آن هم تشکر می کنم که خاطرات خدمت سربازی هنگام دریافت جیره و یغلوی های نشسته را برام زنده میکنه .کاش می شد وقتش رو زیاد می کردند.

من از اوس محمود میوه فروش محل هم تشکر می کنم که اجازه می ده هر روز من و عیال جلوی میوه هاش با چشم های حدقه زده رژه بریم.

در این لحظه چراغعلی مکثی می کند اما دوباره سیل تشکرهای خود را نثار می کند و می گوید:

من از شرکت های سرمایه گذاری تشکر لازم را قبلاً کرده ام که مثل کشتی سوراخ در حال غرق کردن خودشون و سهامداران هستند تا دیگه هیچ کس باقی نمونه و زجر دنیای فانی رو نکشه.

من از مذاکرات هسته ای تشکر می کنم که برای دلخوشی ما در شرایط فعلی سریال های 90 قسمتی سرگرم کننده با جلوه های ویژه خارجی می سازه.

من از مملکت تشکر می کنم که در این شرایط گرانی، معرفت در آن حراج شده و ارزونی شرافت، انسانیت، غیرت، همدردی، رحم و گذشت بیداد می کنه.

من از مرغ های همسایه تشکر می کنم که با ابراز همدردی با خروس خونه ما، جلوی خواسته های مختلف خودشون رو در این شرایط می گیرند.

البته از گاو و گوسفندهای توی دهاتمون هم تشکر می کنم که در راستای همکاری با هدفمندی یارانه ها، الان سنگ به شکم هاشون بستن و علوفه خودشون را به سازمان های حمایتی اهدا کردند.

من از خبرگزاری "روده بر شدن" تشکر فراوان دارم که هر روز و هر شب با مصاحبه های خیالی و تکذیبیه های رنگارنگ، به ما هیچ وقت دروغ نمی گه. من از خبرنگارهای یاغی هم تشکر می کنم که خبرنگارهای عاصی رو کنار زدند و خودشون این حوزه خطیر رو به دست گرفتن.

من از خانم هشتم در 2-8 تشکر دارم که زبان آدم حسابی ها رو نمی فهمه.

من از هوای چرب و چیلی پایتخت هم تشکر می کنم که معلوم نیست هر روز چی توش قاطی میشه که آدم انگار یک پرس جقول بقول با یک قوطی واکس کفش مجانی رو خورده.

من از حضور پررنگ بخش خصوصی در عرصه اقتصادی کشور یک جور دیگه تشکر دارم چون اجازه حضور هیچ نهاد دیگری رو کنار خودش نداده و دو دستی شلوار خودشو رو نگه داشته تا باد نبردش.

من از افرادی که پول سهامدارها رو برمی دارن و با خرید سهام یکسری شرکت ها وارد هیأت مدیره و سمت های مختلف مدیریتی آنها می شوند تشکر دارم چون حداقل برای خودشون اشتغال زایی می کنن.

من از بورس هم تشکر دارم که با عرضه "شبندر" در وضعیت خراب بورس باعث شدند تا عده ای با گیر افتادن تو این سهم عرضه اولیه تا مدت ها رقص بندری بزنن.

من از کتاب علوم بچه ام تشکر می کنم که با نشان دادن فرمول ذوب شدن برف در گرما به من یاد داد که سهام هم می تونه جلوی چشم آدم آب بشه.....

من از لبخند تشکر می کنم که تنها دلخوشی من توی این روزهای بی سر و سامونه........!

در این لحظه چراغعلی برای ترکردن لب های خود همین که قند شیرینی را کنار لپ اش گذاشت و اولین جرعه چایی رو فورت کشید، حبه قند در گلویش پرید و متأسفانه به دلیل کهولت سن و ناتوانی در بالا و پریدن، ریق رحمت را سر کشید و وسط تالار ولو شد.

ضمن تسلیت به اهالی بازار سرمایه بابت از دست دادن بزرگترین سهامدار تاریخ بورس، مطالبی که عنوان شد به عنوان یادگار این عزیز از دست رفته بزودی تحت یک کتیبه بر سر تالار حافظ نصب خواهد شد تا برای آیندگان پند و نصیحتی باشد در خور و آموزنده....

"این مطلب طنز است"
    اگر نتوانید ریسک کنید نمی توانید رشد کنید . اگر نتوانید رشد کنید نمی توانید بهترین باشید . اگر نتوانید بهترین باشید نمی توانید شاد باشید و اگر نتوانید شاد باشید چه چیز دیگری مهم است.
    "دیوید ویسکات"

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید amir2003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال salehiar آواتار ها
    تشکر شده 1,321 بار در 315 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    واردات 4 میلیارد دلار میخ از چین!

Share/Save/Bookmark

۲ نظر
    ایران طی هفت سال گذشته بیش از 4 میلیارد دلار انواع میخ از چین وارد کرده است.
    آفتاب: ایران طی هفت سال گذشته بیش از 4 میلیارد دلار انواع میخ از چین وارد کرده است.

به گزارش قانون، از ابتدای سال 1384 تا پایان سال 1390 بیش از 4 میلیارد و 403 میلیون و 215 دلار انواع میخ از کشور چین وارد ایران شده است. رقم واردات میخ در این دوره زمانی افزایشی محسوس را تجربه کرده است . حجم وزنی میخ وارداتی در این دوره زمانی 5 میلیون و 392 هزار و 361 کیلو اعلام شده است.

بر اساس این گزارش در دو ماه اول سال جاری نیز در حدود 101 هزار و 728 دلار میخ وارد ایران شده است . وزن میخهای وارداتی ............................
    جناب پر ریسک با توجه به اینکه یکی از فرماندهان نظامی گفته داریم به برخورد نهایی نزدیک میشیم دارن میخ جمع میکنن تا در زمان برخورد نهایی میخها رو در سرزمین کفر فرو کنند....

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید salehiar از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 40 مهمان ها)

1. rasam،
  2. رادین1

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها