نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1016 از 4612 نخست ... 165169169661006101310141015101610171018101910261066111615162016 ... آخرین
نمایش نتایج: از 10,151 به 10,160 از 46119

موضوع: اخبار

کاربر فعال
    تشکر شده 414 بار در 156 ارسال
    رفتیم برای یک حمایت پایدار .

به گزارش روز شنبه ایرنا، این نشست در پی تاكید رییس جمهوری بر حمایت از بازار سرمایه برگزار می شود.
    در این نشست قرار است 'سید شمس الدین حسینی'، 'محمود بهمنی' و 'علی صالح آبادی' راهكار های بهبود وضعیت بازار سرمایه را بررسی كنند.گفتنی است، در نشست شورای عالی اصل 44 كه عصر چهارشنبه در دفتر رییس جمهوری برگزار شد بر افزایش حمایت نظام بانكی از بازار سرمایه، افزایش جذابیت اوراق تأمین مالی بازار سرمایه، حمایت سهامداران عمده از بازار و تقویت نقش بازار سرمایه در تأمین مالی تاكید شده است

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید 7sin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,376 بار در 6,798 ارسال
    خوب دلیل مثبت شدن شاخص روشن شد ...ما چقدر اینقدر ساده ایم....از همین الان دارن پوز شاخص رو میدن ..نمی دونم تا دیروز اینا کجا بودن وچرا یادی از بورس نمی کردن .....

جمعی از نمایندگان مردم در مجلس:
    اعمال تحریم نفت ایران بر روند مذاكرات تاثیر منفی خواهد داشت
    تهران،گروه میزگردها - جمعی از نمایندگان مجلس تاثیر تحریم نفت ایران توسط اتحادیه اروپا را با توجه به اینكه ایران اسلامی بیش از سه دهه است كه با این مواجهه روانی مقابله كرده، عملا بسیار كم و ناچیز دانسته و یاد آور شدند اما اعمال این تحریم بر روند مذاكرات تاثیر منفی خواهد داشت.
    1391/04/10 - 11:19

به گفته این نمایندگان چند سال پیش وقتی بحث این تحریمها پیش میآمد، بسیاری از شاخصهای اقتصادی كشور مثل بورس به آن واكنش نشان میدادند، اما هم اكنون شاهد روند رو به رشد شاخص بورس هستیم كه نشان دهنده افزایش توان مقابله روانی كشور در برابر اینگونه فشارها است.

http://www.ghatreh.com/news/nn102524...A7%D8%B4%D8%AA

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال
    پرداخت وام بانكی برای خرید سهاممدیر اداره امور بورس ها و بازارهای سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: سرمایه گذاران حقیقی و حقوقی با وثیقه كردن سهام خود نزد بانك ها و دریافت وام می توانند نسبت به تامین نقدینگی برای خرید و فروش سهام اقدام كنند.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)،' محمودرضا خواجه نصیری' با اشاره به اینكه موضوع مذكور از مصوبات شورای عالی اصل 44 است، اظهار داشت: بر این اساس برای سرمایه گذاری بانك ها در بازار سرمایه محدودیت هایی وجود دارد كه با این مصوبه ، این محدودیت ها كاهش می یابد.

وی با تاكید بر اینكه سرمایه گذاری در سهام بانك ها برای سهامداران حقیقی و حقوقی دارای محدودیت هایی است، خاطر نشان كرد: بر این اساس سیاست های انقباضی وجود داشت كه سقفی را برای سهامداران تعیین كرده بود.

وی با بیان اینكه طبق این مصوبه سقف سهامداری در بانك ها 10 درصد افزایش می یابد، تصریح كرد: از سوی دیگر برای تامین نقدینگی در بازار سرمایه طرحی تدوین شده است كه مطابق با آن ، بانك ها با قراردادهایی در قالب وثیقه كردن سهام به سهامداران برای سرمایه گذاری در بازار سرمایه وام می دهند .

**حقوقی ها در مرحله اول

مدیر اداره امور بورس ها و بازارهای سازمان بورس با اشاره به اینكه چنین روشی در سایر كشورهای دنیا به اجرا درمی آید، خاطرنشان كرد: بر این اساس سهامداران با وثیقه كردن سهامشان در بانك ها بخشی از ارزش سهام خود را وام می گیرند.

خواجه نصیری با تاكید بر اینكه این برنامه ابتدا برای سرمایه گذاران حقوقی به اجرا درمی آید، گفت: با توجه به اینكه ارزش سهام در بازار سرمایه نوساناتی را شاهد است، مقرر شده تا 50 درصد ارزش سهام ، وام پرداخت شود .

وی با بیان اینكه هنوز جزییات این برنامه مشخص نیست ، افزود: بر این اساس سودی كه قرار است به این وام تعلق بگیرد یا قراردادهایی كه مقرر شده در قالب آن وام پرداخت شود ، مشخص نشده است.
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    تشکر شده 3,714 بار در 714 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    خوب دلیل مثبت شدن شاخص روشن شد ...ما چقدر اینقدر ساده ایم....از همین الان دارن پوز شاخص رو میدن ..نمی دونم تا دیروز اینا کجا بودن وچرا یادی از بورس نمی کردن .....

جمعی از نمایندگان مردم در مجلس:
    اعمال تحریم نفت ایران بر روند مذاكرات تاثیر منفی خواهد داشت
    تهران،گروه میزگردها - جمعی از نمایندگان مجلس تاثیر تحریم نفت ایران توسط اتحادیه اروپا را با توجه به اینكه ایران اسلامی بیش از سه دهه است كه با این مواجهه روانی مقابله كرده، عملا بسیار كم و ناچیز دانسته و یاد آور شدند اما اعمال این تحریم بر روند مذاكرات تاثیر منفی خواهد داشت.
    1391/04/10 - 11:19

به گفته این نمایندگان چند سال پیش وقتی بحث این تحریمها پیش میآمد، بسیاری از شاخصهای اقتصادی كشور مثل بورس به آن واكنش نشان میدادند، اما هم اكنون شاهد روند رو به رشد شاخص بورس هستیم كه نشان دهنده افزایش توان مقابله روانی كشور در برابر اینگونه فشارها است.

http://www.ghatreh.com/news/nn102524...A7%D8%B4%D8%AA

عجب رویی دارن اینا.
    اون قدیما چیزی به اسم خجالت بود یادش بخیر. فکر کنم نسلش منقرض شد

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    برای چندمین بار، پادشاه عربستان به دست خبرنگاران ایرانی کشته شد!

برای چندمین بار در یکی دو سال اخیر، روز گذشته باز هم سایت ها و خبرگزاری های ایرانی خبر از مرگ ملک عبدالله، پادشاه عربستان سعودی دادند.به گزارش خبرنگار «بازتاب»، اگرچه قبلا چندین سایت غیرمطرح و خبرگزاری فارس چنین اقداماتی کرده بودند، اما این بار خبرگزاری مهر که قبلا رویکرد حرفه ای تری داشت نیز وارد ماجرا شد و در خبری فوری! از مرگ پادشاه عربستان خبر داد.البته این عزیزان تلاش کردند چند سایت غیرمعتبر عربی را به عنوان منبع خود ذکر کنند و دستور آماده باش نیروهای مسلح عربستان به دلیل بحران های منطقه و احتمال بسته شدن تنگه هرمز را ناشی از مرگ ملک عبدالله دانستند که البته مقامات دربار سعودی تصمیم گرفته اند فعلا علنی نشود!باید پرسید در جهان ارتباطاتی کنونی، مگر مرگ رئیس یک کشور را چند ساعت می توان پنهان کرد؛ حتی در حکومت دیکتاتوری سعودی. نمونه اش مرگ نایف ولیعهد سعودی در همین یک ماه قبل بود که در عرض چند ساعت رسما خبر مرگش اعلام شد.این گونه اخبار را سایت وابسته به صداوسیما که خود را "بزرگترین خبرگزاری فارسی زبان دنیا!" لقب داده نیز منعکس کرد و جالب آن که یکی از سایت ها فراتر رفت و با اشاره به برخی احادیث مربوط به ظهور، به سبک سی دی جنجالی "به سوی ظهور"، تلویحا از ظهور بلافاصله و قریب الوقوع امام زمان (ع) نیز خبر دادروزنامه بسیار معتبر کیهان تیتر خود را به این سوژه اختصاص دادالبته این اولین بار نیست که رسانه های کشورمان به چنین اقداماتی دست می زنند.روشن است که عربستان سعودی به دلایل مختلف از نقش آفرینی عربستان به سود آل خلیفه در بحرین گرفته تا تقویت وهابیت و سلفی گری و تحدید شیعیان عربستان و به ویژه در شرایط کنونی، تلاش برای پر کردن خلا نفت ایران همزمان با تحریم آمریکا و اروپا با کشورمان تضاد منافع، رقابت و حتی گاه دشمنی دارد.اما رسانه های ایرانی این که به خاطر این دشمنی ها، هر از چند گاهی اعتبار خود را خرج کنند و برای مخاطب ایرانی شایعه مرگ شاه عربستان را که احتمالا خود از عدم صحت ان مطلعند، منتشر کنند، به رژیم آل سعود ضربه می زند یا به اعتبار و صداقت این رسانه ها نزد مخاطب ایرانی؟ طبیعی است که به مصداق ماجرای چوپان دروغگو وقتی این گونه شایعه سازی ها تکرار می شود، مخاطب حتی این گونه خبرها را باز هم نمی کند.در سایت راصد، متعلق به شیعیان عربستان و معترضان سعودی نیز اثری از خبر مرگ ملک عبدالله نیستبر فرض اگر برخی از این عزیزان در مواجهه با سعودی ها دروغ در عملیات روانی را "جایز" می شمارند و در تلاشند تا افکار عمومی عربستان را تحت تاثیر قرار دهند، راه آن استفاده از رسانه های عربی است!تصور کنید فرضا خبرگزاری وابسته به وزیر کشور یا وزیر تبلیغات عربستان یا رادیو تلویزیون این کشور نظیر همین اخبار را درباره مقامات بلندپایه کشور ما منتشر کند. از یک سو چه واکنشی در افکار عمومی و فعالات رسانه ای ما شکل می گیرد و از سوی دیگر با اثبات دروغ بودن این شایعات، چه آبرویی از این رسانه ها می رود.به هر تقدیر آنچه برای رسانه های ایرانی از همه مهمتر است، حفظ صداقت و اعتبار خودشان است تا در شرایط حساس کنونی و ماه های آینده، بتوان از آن در راستای منافع ملی بهره برد و اگر این اعتبار در امور بیهوده اینچنینی از دست برود، زنده کردن آن چندان آسان نیست.

http:// www.entekhab.ir/fa/mobile/68337

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    بلایی که نظام وظیفه سر جوانان می آورد
    /"ناسزا"، شیوه ی جدید تکریم ارباب رجوع در این سازمان

خبرنگار سرویس اجتماعی "انتخاب" که جهت پیگیری کارش در سازمان نظام وظیفه حضور یافته بود ، از بلبشوی حاکم بر راهروهای این سازمان خبر داد و از برخورد نادرست گروهی کثیر از نیروهای این سازمان، انتقاد کرد.وی نوشت:به مظنور انجام پاره ای کارهای اداری ناچارا به سازمان نظام وظیفه رفتم.زمانی که به این سازمان مراجعه کردم با صف های طویل و جوانان کلافه از اشفتگی حاکم بر انجا مواجه شدم. پس از چند دقیقه سردرگمی سرانجام برگه نوبت خود را گرفتم و نشستم. چندین لحظه بعد شاهد اتفاقی که نشان دهنده ی شدت سازمان نظام وظیفه برای رفع مشکلات جوانان بود مواجه شدم.جوانی 20 - 21 ساله در حال جر و بحث با کارمند یکی از باجه های پاسخگویی به افراد بود. پس از آن، این جوان را در حال ترک سازمان مذکور دیدم و علت دل آزردگی او از آنان را جویا شدم.وی گفت: من معافیت تحصیلی دارم و برای ابطال آن از یکی از سازمان های اموزش و پرورش نامه ای گرفتم و به نظام وظیفه تحویل دادم. در همین حال دفترچه ی سربازی را هم پست کرده ام ولی برگه های مربوط به آن هرگز به من نرسیده است. امروز از آنها خواستم که این موضوع را بررسی کنند، ولی آنها گفتند که من نامه ی اموزش و پرورش را به انها ندادم. این در حالی است که من از رسید دریافتی دارم.این فرد ادامه داد: پس از اینکه به باجه ی دیگری رفتم، کارمند نظام وظیفه پس از سئوالی که مطرح کردم به من با فحش و ناسزا حمله کرد و من را "آشغال" خواند. من هم گفتم آقا عفت کلام داشته باشد هر چه لایق خودت هست بار دیگران نکن. پس از چندین دقیقه به باجه ی دیگری رفتم و ار مردی مسن سئوال خود را پرسیدم، اما به یکباره کارمندی که فحش داده بود سر رسید و به این مرد مسن گفت که کارش را راه نیانداز. این مرد هم چیزی به مانند برگه ی "آچار" در قسمت باجه اش گذاشت که بگوید تعطیل است.وی افزود: وقتی پرسیدم که چرا جواب نمی دهی، کارمند ناسزا گو زودتر جواب داد و گفت، حالا کی آشغاله؟ . کارمند مسن هم پس از اعتراض من، گفت برو بیرون.در ابتدا تصور کردم که این جوان مقداری اغراق می کند، اما پس از آنکه خود پیگیر کارهایم شدم با رفتارهایی مشابه رو به رو شدم و از گفته های آن جوان اطمینان یافتم و البته مواجه شدم با بسیاری از جوانانی که از برخورد نیروهای این سازمان آزرده خاطر بودند و طبعاً به خاطر جلو رفتن کارشان ، نمی توانستند پاسخی بدهند.به نظر می رسد، این روزها "بی اعتنایی" و "ناسزا" به شیوه ی جدید تکریم ارباب رجوع در برخی سازمان ها تبدیل شده است!در همین حال، یکی دیگر از بینندگان "انتخاب" در پیامی کوتاه آورده است:یستم خردادماه برای معاینه جهت اخذ معافبت پزشکی به بیمارستان امام سجاد تهران معرفی شدم و در این تاریخ به این بیمارستان مراجعه کردم از ساعت 8صبح تا یازده صبح سرپا ایستادیم هیچ جایی برای نشستن نبود برخورد های خشن و توهین های مکرر را تحمل کردیم ساعت یازده من که مشکل ریه داشتم برای معاینه نزد دو چزشک داخلی فرستادند این دو پزشک هم با نادیده گرفتن نتیجه تست دستگاه پزشک اول در حالی که عجله هم داشت گفت نوع بیماری شما خفیف است دکتر دوم هم با عجله بیشتر نظر پزشک اول را تایید کرد این در حالی است که بیماری من توسط بهترین پزشک ریه ایران که از قضا معاون وزیر بهداشت هم هست متوسط رو به شدید تشخیض داده شده است!!!

http:// www.entekhab.ir/fa/mobile/68322

مملکت گل وبلبل

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲)
    تشکر شده 6,800 بار در 1,611 ارسال
    قرارشد اول حقوقی ها وام گرفته وسهام رابخرند البته ارزان و سپس وام بحقیقی ها تا سهام ارزان انان راگران بخرند ؟؟؟؟ چقدر ما اقتصاددان داریم !!!

عضو فعال
    تشکر شده 1,625 بار در 415 ارسال

نقش کلیدی سیاست در بورس

دوستان عزیز مسائل مهم سیاسی روز دنیا و ایران را در این تایپیک ایجاد نمایید که برای دوستان مفید باشد

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alirezasa از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال
    خبرنگار سیاسی «انتخاب» Entekhab.ir به نقل از یک منبع آگاه ، خبر از بازداشت مجدد "م . ز" داد.
    از این فرد به عنوان کسی یاد می شود که "مه افرید انگشت کوچک اوست"بنابراین گزارش، «انتخاب» این منبع مطلع با اشاره به عزم جدی قوه قضاییه برای برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: این فرد بر خلاف مصوبات شورای پول و اعتبار درباره ذی نفع واحد، عمده سهام یک بانک را در اختیار داشت که با ورود دستگاه های نظارتی با یک صورتجلسه به واگذاری سهام خود در بانک اقدام کرده است."م . ز" در سال های 89 و 90 از بازداشت چندباره ی او خبر داده بود ، گرچه او این اخبار را تکذیب کرده بود ، اما ظاهراً پرونده ی قضایی وی تکمیل شده است.وی كه هم اكنون با سرمایه ای حدود 12000 میلیارد تومان، به جز 54 درصد از سهام دو بانک که ظاهراً واگذار شده است، بخشی از سهام یک شرکت خودروسازی و بخشی از سهام یک شركت هواپیمایی و... را در اختیار دارد و در همین حال حداقل 1200 میلیارد تومان به شبكه بانكی كشور بدهكار است. این در حالی است که وی تا ابتدای دهه 80، تنها یک سوله 500 متری داشته است."م . ز" پیشتر در گفت و گویی جنجالی اشاره کرده بود که "من تاكنون از هیچ رانتی برای بهره بردن از تسهیلات استفاده نكرده ام و كاملا بر اساس قوانین موجود كار كرده ام."نکته ی عجیب آنکه وی گفته بود "هنوز بانک مرکزی نگفته بدهی ات را تسویه کن"این فرد مالک دهها شرکت بزرگ سرمایه داری ، فولادسازی و.... است.این در حالی است که بخش نظارتی بانک مرکزی که این روزها با ضعیف کشی سعی می کند نقش خود را در مبارزه با تخلفات اقتصادی پررنگ نشان دهد تاکنون هیچگونه اقدام عملی درباره این گونه موارد انجام نداده است.به گزارش «انتخاب» ؛ قابل ذکر است ، پیش از این مقامات ارشد قضایی از بازگشایی پرونده های قضایی مشابه با اختلاس سه هزار میلیاردی خبر دادند که ظاهراً این مورد یکی از پرونده های جنجالی مذکور است.

http:// www.entekhab.ir/fa/mobile/68319

احتمال قوی محمد رضا زنوزی مطلق باشه

این روزا پیگیری اخبار روزانه عجب هیجانی داره.

مملکت شده جریان پیشرفت تکنولوژی، یک ساعت میری استراحت کنی برگشتنی میبینی بابا کلی عقبی از دنیا

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کیان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,625 بار در 415 ارسال
    بدون شرح
    رئیس*جمهور در جلسه شورایعالی اصل 44: به اعتبار حمایت دولت سرمایه*ها و ثروت مردم به بازار بورس آمده و تعداد سهامداران بورس از سه میلیون نفر به شش میلیون نفر افزایش یافته است به همین دلیل باید از دارایی*های آنان، به طور کامل حمایت و صیانت شود

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید alirezasa از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها