نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1032 از 4620 نخست ... 325329329821022102910301031103210331034103510421082113215322032 ... آخرین
نمایش نتایج: از 10,311 به 10,320 از 46195

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 1,625 بار در 415 ارسال
    روزنامه نیویورک تایمز از اقدام آمریکا برای تقویت نیروهای نظامی این کشور در خلیج فارس خبر داد.
    به گزارش خبرگزاری مهر، نیویورک تایمز در مطلبی نوشت: آمریکا به آرامی به سوی تقویت نیروهای نظامی خود در خلیج فارس حرکت می کند تا بتواند مانع از بسته شدن احتمالی تنگه هرمز از سوی ایران شود.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید alirezasa از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    درگيريهاي سياسي، تهديدات مربوط به بستن تنگه هرمز و رزمايش موشکي سپاه بار ديگکر وضعيت رواني بازار را مخدوش کرده است.افزايش قيمتها هم بهانه اي براي عرضه شده است. توصيه ما اتخاذ بهترين تصميم براي حفظ سرمايه است به فکر سود آوري از محل رشد قيمت سهام نباشيد.
    نکته بعدي عرضه پالايشگاه شيراز است که فشار فروش را بر بازار بيشتر خواهد کرد.شايد مقداري نقد بودن بد نباشد.بهتر است مطابق با شرايط فعلي بازار و فاکتورهاي سياسي و اقتصادي تصميم بگيريد و به جاي مرور روياها و ترسيم تارگتهاي خيالي براي سهمهايتان به فکر حفظ سرمايه و کسب سود از موقعيتهاي کم خطرتر باشيد.به ياد داشته باشيد "تعصب بيجا مانع سود است!"

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید alirezasa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    قول رئیس صندوق توسعه ملی برای حمایت از بورس (اخبار بورس) فرزین با بیان اینکه صندوق توسعه ملی دو وظیفه اساسی در اقتصاد کشور برعهده دارد، اظهار کرد: اول اینکه باید منابعی که از طریق فروش نفت برای صندوق اختصاص داده میشود برای نسلهای آتی حفظ کرده و در مواقع سخت به تثبیت اقتصاد و رشد و توسعه کمک کند.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید alirezasa از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    جایی خوندم که نوشته بود :پرویز مشرف گفته به ایران رفتم که احمدی نژاد را از ساخت سلاح هسته ای منع کنم ولی بحرفم گوش نداد . در جواب باید بگم آخه طفلکی ایران بهت موشک نفروخت که رفتی اینو گفتی

عضو فعال
    دوستان سوال در مورد مسائل سیاسی بپرسید و پاسخ درست دریافت کنید

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال
    احمد جبرئیل: به سوریه حمله شود همراه ایران و لبنان در کنار اسد میجنگیمما با یک توطئه بزرگ مواجهیم که از تهران آغاز میشود تا بغداد ادامه دارد و به دمشق میرسد. موضوع احتمال تصمیم عناصر خارجی برای انجام حرکت خصمانه علیه سوریه را با برادرانمان در سوریه، حزب الله و برادرانمان در ایران بررسی کردهایم، من به آنها گفتهام که ما هم جزئی از این معرکه هستیم و در کنار آنها با دشمنان خارجی میجنگیم. سیدحسن نصرالله، دبیر کل حزب الله خودش شخصا به من گفت که اگر جنگی علیه سوریه در بگیرد حزب الله نیز جزئی از آن جنگ خواهد بود.

احمد جبرئیل، دبیر کل جبهه خلق برای آزادی فلسطین در گفتوگو با شبکه خبری المیادین گفت: «در صورتی که هر گونه حمله نظامی علیه سوریه انجام شود در کنار ایران و حزب الله به جنگ با مخاصمان برخواهیم خواست و آن قدر میجنیگم تا آنها را شکست دهیم.»

به گزارش روزنامه القدس العربی، وی که در حال حاضر در دمشق به سر میبرد، همچنین گفت: «نظام سوریه از لحاظ داخلی قوی است و مردم از آن حمایت میکنند از این رو میتواند از پس توطئههای خارجی بر آید.»

وی تاکید کرد، موضوع احتمال تصمیم عناصر خارجی برای انجام حرکت خصمانه علیه سوریه را با برادرانمان در سوریه، حزب الله و برادرانمان در ایران بررسی کردهایم، من به آنها گفتهام که ما هم جزئی از این معرکه هستیم و در کنار آنها با دشمنان خارجی میجنگیم.

وی همچنین گفت: «اگر ترکیه یا پیمان آتلانتیک شمالی بخواهند که مواضع خود را تشدید کنند و علیه حکومت سوریه دست به حرکتی خصمانه بزنند ما فورا به خیابانها خواهیم آمد و در کنار دیگر افراد شریف و برادران سوریمان با آنها خواهیم جنگید.»

جبرئیل همچنین گفت: «سیدحسن نصرالله، دبیر کل حزب الله خودش شخصا به من گفت که اگر جنگی علیه سوریه در بگیرد حزب الله نیز جزئی از آن جنگ خواهد بود.»

وی همچنین اظهار داشت با سید حسن نصرالله، محمود احمدی نژاد، رئیس جمهوری ایران و بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه دیدار کرده و درباره این موضوع با آنها صحبتهای مفصلی داشته است.

جبرئیل همچنین به توصیههای ایران به او اشاره کرد و گفت: «مقامهای ایرانی به من ابلاغ کردند که سوریه را ترک نکن که اگر ترک کنی از سوی دشمنان مورد حمله قرار میگیری.»

وی درباره ترکیه نیز گفت: «به ترکها بارها گفتیم که با آتش بازی نکنند و بدانند که هر گونه دخالتی در امور داخلی سوریه خط قرمزی برای ما است و آنها باید به این مساله توجه داشته باشند.»

جبرئیل تاکید کرد، جنبش ما، حزب الله و ایران و سوریه همه در یک محور هستیم، ما احساس کردهایم که مواضع همه ما با یکدیگر تطبیق دارد، آنچه در سوریه میگذرد یک درگیری داخلی محلی نیست بلکه در حقیقت تلاشی برای ایجاد تغییرات بنیادین برای ایجاد خاورمیانه جدید است. درگیریای که در سوریه علیه نظام اسد وجود دارد جنگ از راه دور برای رسیدن به اهداف دورتر است. ما همه به این توافق رسیدهایم که باید در این نبرد پیروز شویم و پیروزی در این جنگ به معنای شکست طرح امریکایی صهیونیستی است که برخی کشورهای عربی به ویژه کشورهای عرب حوزه خلیج فارس و عربستان پذیرفتهاند که هزینههای مادی آن را بپردازند. پیروزی ما در این نبرد همه ما را به سعادت نهایی میرساند، ما با یک توطئه بزرگ مواجهیم که از تهران آغاز میشود تا بغداد ادامه دارد و به دمشق میرسد. ما به این نتیجه رسیدهایم که نمیتوانیم راهمان برای رسیدن به فلسطین را ادامه دهیم اگر که در این راه پیروز نشویم. این محور محور پیروزی ماست.

قرار است این مصاحبه سهشنبه شب از شبکه المیادین ساعت 10:30 به وقت گرینویچ به طور کامل پخش شود.

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,376 بار در 6,798 ارسال
    در پاریس؛

روسیه در نشست مخالفان سوریه شركت نمی كند

منبع : خبرگزاری آوا- سرویس بین الملل
    روسیه در نشست مخالفان سوریه شركت نمی كند

Share/Save/Bookmark
    وزیر امور خارجه فرانسه روز سه شنبه اعلام كرد كه روسیه در اجلاس روز جمعه پاریس موسوم به 'نشست دوستان مردم سوریه' شركت نخواهد كرد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه،'لوران فابیوس' گفت: روسیه همانند سایر اعضای دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد به این نشست دعوت شده بود،اما امروز اعلام كرد كه در آن شركت نخواهد كرد.

وزیر امور خارجه فرانسه گفت: از همان ابتدا ما نیز تصور نمی كردیم كه مسكو در این نشست شركت كند و چنین پاسخی از جانب مقامات روسیه جای تعجب ندارد.

روسیه كه هم پیمان سنتی دولت سوریه محسوب می شود، پیشتر در دو نشست مخالفان دولت سوریه كه در استانبول و تونس برگزار شده بود، شركت نكرد.

به گزارش ایرنا، از سوی دیگر سرگئی لاوروف' وزیر امور خارجه روسیه امروز برخی از كشورهای غربی را به تلاش برای تحریف توافق حاصل شده در نشست ژنو متهم و بر لزوم توجه لازم به اصل پیشنهاد كوفی عنان نماینده ویژه سازمان ملل متحد و اتحادیه عرب در امور سوریه تاكید كرد.

وزیر امور خارجه روسیه كه در یك نشست خبری به پرسش های خبرنگاران پاسخ می داد، گفت: توافق حاصل شده در نشست ژنو می تواند شانس خوبی برای حل و فصل دیپلماتیك بحران سوریه باشد، اما متاسفانه برخی از كشورهای شركت كننده در این نشست سعی دارند تصمیم های اتخاذ شده در بیانیه پایانی آن را تحریف كنند.

كشورهای شركت كننده در نشست روز شنبه ژنو بر انتقال مسالمت آمیز قدرت در سوریه توافق كردند، اما در عین حال روسیه تاكید كرد كه كشورهای غربی نباید هیچ پیش شرطی برای اعضای دولت آتی دمشق تعیین كنند.

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال
    بسم الله الرحمن الرحیم

امام رضا علیه السلام فرمودند:

هر کس اندوه و مشکلى را از مومنى بر طرف نماید خداوند در روز قیامت انـدوه را از قلبش بر طرف سازد

اصول کافى، ج ۳، ص ۲۶۸

سلام و خدا قوت

حدود ۲ماه و نیم قبل موردی برای جهیزیه به خیریه معرفی شد. پس از بررسیهای اولیه و تحقیقات محلی و دریافت مدارک مورد نیاز، نیاز این خانواده برای خیریه محرز شد.

برای انتشارفراخوان برای کمک به این خانواده بزرگوار، ترجیح میدهیم متن نامه اتوبیوگرافی دخترخانم محترم این خانواده را منتشر کنیم.

از اینکه با صبر و حوصله این متن را میخوانید و برای کمک به ایشان تلاش میکنید، سپاسگزارم:

«سلام

من (ز. آ) دختری هستم از شهرستان ف.؛ پدر من کارگر شهرداری ف. بوده و بعد از ۲۰ سال کارگری در شهرداری دچار سکته مغزی شد و به کما رفت بعد از چندماه بستری در بیمارستان در حالیکه دچار سایکوزیس ذهنی و الزایمر گردید و هیچ کنترلی بر اعصاب خود نداشت از بیمارستان به خانه اورده شد.

پس از چندی، در حالیکه پدرم برای کمیسیون پزشکی به تهران برده شد در تاریخ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۹ از منزل خواهرم واقع در تهران خارج و مفقود گردید و تاکنون علی رغم تلاش ما از طریق نیروی انتظامی، اگهی، روزنامه و.. هیچ نتیجهای حاصل نشد و پدر بیچاره من همچنان مفقود است و ما هیچ اطلاعی از ایشان نداریم.

از طرفی شهرداری شهرستان ف. (محل کار پدرم) و بیمه تامین اجتماعی هیچ حقی را برای حقوق و مزایای ما قائل نشده حتی به دادگاه ازبیمه و شهرداری شکایت کردهایم و متوسل به فرمانداری و نماینده شهرمان در مجلس هم شدیم تا حق و حقوق پدرم را بگیریم اما هیچ نتیجهای نداشته و علت را خلا قانونی مطرح میکنند.

من و مادرم در این دنیای امروزی که کسی به داد کسی نمیرسد و با سختی فراوان گذران زندگی میکنیم.

مادرم که عمری را آبرومند زندگی کرده است با این وضعیت یک بارسکته کرد و دچار ناراحتی کمر هم شد و من که در شرایطی که بیش از یک سال است عقد کردهام مجبور شدم وام ازدواج و مبلغ دیگری را قرض کرده و برای عمل مادرم هزینه کنم تا در کمرشان مهره مصنوعی بگذارند.

من بیش از یکسال است که در دوران عقد هستم و هیچ پولی ندارم که برای خودم حداقل جهیزیهای را تهیه کنم.

با توجه به اینکه وضع مالی خانواده همسرم نسبتا خوب است و توقع زیادی که از من دارند من ماندم نمیدانم باید چیکار کنم.

تاریخ عروسی ما هم نزدیک است و دستم به هیج جا بند نیست. اگر پدرم بود نمیگذاشت لحظهای من غصه بخورم.

به خدا در ماه جز یارانه دریافتی و مختصر درآمد برادرم که در یک شرکت خصوصی کار میکند، درآمد دیگری ندارم که آن هم صرف داروهای مادرم میشود.

خانواده همسرم با توجه به اتفاقی که برای پدرم افتاده همسرم راترغیب به جدایی میکنند ولی همسرم زیر بار نمیرود.

نمیدانم برای آدمی مثل من که همه چیزم، پدرم، رفاهم را در عرض مدت چند ماه به کلی از دست دادم...

از تحقیر خسته شدم...

اما میدانم که خدا من را فراموش نکرده است.»

با توجه به توضیحات بالا، ان شاءالله تلاش میکنیم تا با جمع آوری مبلغ ۳ میلیون تومان بسته جهیزیهای را که قبلا هم درمواردی اهدا کردهایم، به این خانواده بزرگوار تقدیم کنیم.

برای کمک به این خانواده بزرگوار و آبرومند میتوانید کمکهای خود را به

شماره حساب: ۰۰۸-۲۳۹۶۸۲۰-۰۱۰
    یا شماره کارت: ۷۸۲۵-۴۴۷۱-۹۹۱۴- ۶۰۳۷ یا
    ir۹۴ ۰۱۷۰ ۰۰۰۰ ۰۰۱۰ ۲۳۹۶ ۸۲۰۰ ۰۸: شماره شبا

نزد بانک ملی به نام مهدی قمصریان واریز کنید.

با توجه به نزدیکی روز بزرگ و عزیز نیمه شعبان، ثواب این کار را هدیه میکنیم به:

ساحت نورانی مادر بزرگوار امام عصر علیه السلام

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,530 بار در 903 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezasa نمایش پست ها
    جایی خوندم که نوشته بود :پرویز مشرف گفته به ایران رفتم که احمدی نژاد را از ساخت سلاح هسته ای منع کنم ولی بحرفم گوش نداد . در جواب باید بگم آخه طفلکی ایران بهت موشک نفروخت که رفتی اینو گفتی
    اره این حرف از اون حرفا بود

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده است:

کاربر ویژه بورسی rajabnejad آواتار ها
    تشکر شده 15,786 بار در 3,911 ارسال
    خبر خوش وزیر نفت در آستانه نیمه شعبان

به نقل از شانا، رستم قاسمی وزیر نفت گفت: کشف جدیدی که در اطراف میدان یادآوران انجام شد، بیش از ارقام پیش بینی شده بود و حجم گسترده ای به ذخایر نفتی کشور افزود شد.

وزیر نفت از تحقق تولید زودهنگام روزانه 20 هزار بشکه نفت در میدان یادآوران خبر داد و افزود: بر اساس برنامه، با اجرای فاز اول و دوم طرح توسعه، تولید نفت از میدان یادآوران به بیش از 200 هزار بشکه در روز افزایش می یابد.

بر پایه این گزارش، وزیر نفت آبان سال گذشته با اعلام رسمی افزایش حجم ذخایر نفت قابل برداشت ایران به 154 میلیارد و 800 میلیون بشکه، گفته بود: با کشف ذخایر جدید در کشور میزان نفت خام قابل برداشت ایران از 151 میلیارد بشکه به 154.8 میلیارد بشکه ارتقا پیدا کرده و این در حالی است که ذخایر کشف نشده فراوانی نیز در کشور وجود دارد.

میدان نفتی یادآوران در ۷۰ کیلومتری جنوب غربی اهواز و شمال خرمشهر و در منطقه مرزی ایران و عراق قرار گرفته که از میدان های مشترک با کشور عراق است.

طرح توسعه این میدان در سه فاز پیش بینی شده که هدف از اجرای فاز نخست، دستیابی به تولید روزانه ۸۵ هزار بشکه نفت اعلام و در خلال اجرای این فاز، تولید زودهنگام روزانه 20 هزار بشکه نفت سبک از لایه فهلیان نیز تعریف شده است.

همچنین در فاز دوم طرح توسعه میدان یادآوران، حفاری ۱۰۰ حلقه چاه و دستیابی به تولید ۱۸۰هزار بشکه و در فاز سوم این طرح، حفاری ۱۰۵ حلقه چاه و دستیابی به مجموع تولید ۳۰۰ هزار بشکه نفت سبک و سنگین برنامه ریزی شده است.

حجم نفت درجای میدان یادآوران بیش از ۱۲ میلیارد بشکه برآورد شده است و احتمال افزایش این رقم تا حدود ۳۰ میلیارد بشکه نیز وجود دارد. همچنین گاز همراه نفت این میدان حدود ۱۲.۵ تریلیون فوت مکعب و مایعات گازی آن حدود ۱.۹ میلیارد بشکه تخمین زده شده است که به ترتیب حدود ۲.۷ تریلیون فوت مکعب گاز و ۳۹۷ میلیون بشکه مایعات گازی آن قابل استحصال است.

این میدان دارای سه لایه اصلی سروک، کژدمی و فهلیان است که نفت لایه فهلیان سبک و نفت لایحه سروک سنگین است.

صنعت نفت کشور با اکتشاف منابع و ذخایر نفت و گاز در سال های اخیر دستاوردهای مهمی را در کارنامه خود ثبت کرده است. به گفته مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران سال گذشته در مجموع هفت لایه و میدان جدید (چهار لایه نفتی و سه لایه گازی) کشف شد.

در مجموع سال گذشته 2 میلیارد و 870 میلیون بشکه نفت (2.6 برابر مقدار تکلیفی) و 847 میلیارد مترمکعب گاز (3 برابر برنامه) در کشور کشف شد؛ در حالی که تعهد این مدیریت تا پایان برنامه پنجم یک میلیارد و 100 میلیون بشکه نفت و میعانات گازی و 280 میلیارد متر مکعب گاز بوده است.

بر اساس اعلام مهندس سیدمحمود محدث 900 میلیون بشکه نفت و میعانات گازی و 280 میلیارد متر مکعب گاز تا پایان امسال کشف می شود.
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند ....

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rajabnejad از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها