نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1122 از 4610 نخست ... 122622102210721112111911201121112211231124112511321172122216222122 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11,211 به 11,220 از 46091

موضوع: اخبار

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 92,697 بار در 15,866 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    حمله سارقان مسلح به یک مرغداری

Share/Save/Bookmark

[بزرگ نمایی متن] [اندازه پیش فرض متن] [کوچک نمایی متن]
    ۱ نظر
    در پی افزایش قیمت و نایاب شدن مرغ یک واحد مرغداری در جاده بندرتیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب توسط دو فرد مسلح مورد سرقت قرار گرفت.
    آفتاب: در پی افزایش قیمت و نایاب شدن مرغ یک واحد مرغداری در جاده بندرتیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب توسط دو فرد مسلح مورد سرقت قرار گرفت.

مرغدار مالباخته در گفتگو با مهر گفت: سارقان در ساعت دو و 30 دقیقه بامداد به بهانه پرسیدن آدرس به درب مرغداری مراجعه کردند و پس از پرسیدن آدرس از من درخواست آب کردند، بلا فاصله پس از برگشتن من برای آوردن آب اسلحه خود را به سمت من گرفته و مرا تهدید کردند.

مصطفی ذاکری ادامه داد: آنها وقتی متوجه شدند که سالن های مرغداری از مرغ خالی است از من درخواست کردند تا هرچه در جیب دارم خالی کنم، یکی از آنها با تهدید رمز کارت های عابر بانک و سوخت را از من گرفت و با گرفتن سوئیچ از من برای رفتن به بانک و برداشت از حساب بانکی به سمت خودرو رفت.

وی ادامه داد: درب سمت راننده با سوئیچ باز نمی شد به همین دلیل از سمت شاگرد وارد ماشین شدند و با بازدید از داشبورد ماشین مبلغ یک صدو ده میلیون ریال پولی را که برای خرید دانه مرغ همراه داشتم برداشتند و پس از بستن دست و پای من و قفل کردن درب مرغداری از بیرون با موتور سیکلت از محل متواری شدند.

وی اضافه کرد: با تلاش فراوان موفق شدم دست و پایم را باز کنم وبا استفاده از ابزار موجود در آنجا در را باز کنم، از زمان گریختن سارقان حدود نیم ساعت می گذشت با سرعت خودم را به نزدیکترین مرغداری رساندم و با 110تماس گرفتم در مسیر متوجه صدای موتور سیکلت آنها شدم که به دلیل عدم آشنایی با منطقه در کانال آب افتاده بودند و تلاش میکردند خود و موتورشان را از چاله نجات دهند اما ترس از شلیک گلوله اجازه نداد به طرفشان بروم.

وی گفت: چند لحظه پس از تماس من، یکی از نیرو های پاسگاه تیاب تلفنی تماس گرفت و با بیان اینکه فرمانده پاسگاه برای انجام ماموریت خارج از محدوده است، اظهار داشت: نمی توانند به محل وقوع جرم بیایند.

این مرغدار افزود: این حادثه ساعت دو و 30 دقیقه بامداد اتفاق افتاد اما نیروی انتظامی ساعت 9 صبح برای صورت جلسه به محل جرم مراجعه کرد و با اشاره به اینکه شب گذشته برای جمع آوری سوخت قاچاق ماموریت داشتند و احتمال داده بودند که تماس تلفنی و درخواست کمک من برنامهریزی شده و از سوی قاچاقچیان سوخت برای دور کردن آنها از محل ماموریت بوده، به این درخواست توجهی نکرده اند.
    کد مطلب : 165320
    پس زدن به کاهدون............ دزد هم دزدای قدیم .........اخه مرغ........

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 23,302 بار در 4,191 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    حمله سارقان مسلح به یک مرغداری

Share/Save/Bookmark

[بزرگ نمایی متن] [اندازه پیش فرض متن] [کوچک نمایی متن]
    ۱ نظر
    در پی افزایش قیمت و نایاب شدن مرغ یک واحد مرغداری در جاده بندرتیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب توسط دو فرد مسلح مورد سرقت قرار گرفت.
    آفتاب: در پی افزایش قیمت و نایاب شدن مرغ یک واحد مرغداری در جاده بندرتیاب از توابع بخش مرکزی شهرستان میناب توسط دو فرد مسلح مورد سرقت قرار گرفت.

مرغدار مالباخته در گفتگو با مهر گفت: سارقان در ساعت دو و 30 دقیقه بامداد به بهانه پرسیدن آدرس به درب مرغداری مراجعه کردند و پس از پرسیدن آدرس از من درخواست آب کردند، بلا فاصله پس از برگشتن من برای آوردن آب اسلحه خود را به سمت من گرفته و مرا تهدید کردند.

مصطفی ذاکری ادامه داد: آنها وقتی متوجه شدند که سالن های مرغداری از مرغ خالی است از من درخواست کردند تا هرچه در جیب دارم خالی کنم، یکی از آنها با تهدید رمز کارت های عابر بانک و سوخت را از من گرفت و با گرفتن سوئیچ از من برای رفتن به بانک و برداشت از حساب بانکی به سمت خودرو رفت.

وی ادامه داد: درب سمت راننده با سوئیچ باز نمی شد به همین دلیل از سمت شاگرد وارد ماشین شدند و با بازدید از داشبورد ماشین مبلغ یک صدو ده میلیون ریال پولی را که برای خرید دانه مرغ همراه داشتم برداشتند و پس از بستن دست و پای من و قفل کردن درب مرغداری از بیرون با موتور سیکلت از محل متواری شدند.

وی اضافه کرد: با تلاش فراوان موفق شدم دست و پایم را باز کنم وبا استفاده از ابزار موجود در آنجا در را باز کنم، از زمان گریختن سارقان حدود نیم ساعت می گذشت با سرعت خودم را به نزدیکترین مرغداری رساندم و با 110تماس گرفتم در مسیر متوجه صدای موتور سیکلت آنها شدم که به دلیل عدم آشنایی با منطقه در کانال آب افتاده بودند و تلاش میکردند خود و موتورشان را از چاله نجات دهند اما ترس از شلیک گلوله اجازه نداد به طرفشان بروم.

وی گفت: چند لحظه پس از تماس من، یکی از نیرو های پاسگاه تیاب تلفنی تماس گرفت و با بیان اینکه فرمانده پاسگاه برای انجام ماموریت خارج از محدوده است، اظهار داشت: نمی توانند به محل وقوع جرم بیایند.

این مرغدار افزود: این حادثه ساعت دو و 30 دقیقه بامداد اتفاق افتاد اما نیروی انتظامی ساعت 9 صبح برای صورت جلسه به محل جرم مراجعه کرد و با اشاره به اینکه شب گذشته برای جمع آوری سوخت قاچاق ماموریت داشتند و احتمال داده بودند که تماس تلفنی و درخواست کمک من برنامهریزی شده و از سوی قاچاقچیان سوخت برای دور کردن آنها از محل ماموریت بوده، به این درخواست توجهی نکرده اند.
    کد مطلب : 165320
    سرقت مسلحانه که مهم نیست ...

کاش میگفت اینجا تو مرغداری پارتی شبانه هست !!! اونوقت تو کسری از ثانیه برادرا میرسیدن
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال

اعلام آمادگی مخالفان برجسته سوری برای گفتوگو با دولت سوریه

مخالفان برجسته سوری طی نشستی در ایتالیا آمادگی خود برای برگزاری گفتوگو با دولت سوریه برای ایجاد راهحل سیاسی اعلام کردند.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی "دیپینیوز"، مخالفان سوریه طی نشستی با نام "پیام رم برای سوریه" که در پایتخت ایتالیا برگزار کردند، آمادگی خود برای برگزاری گفتوگوهایی در داخل کشور را اعلام کردند.

مخالفان سوری در بیانیه نشست "پیام رم برای سوریه" اعلام کردند: ما در نظرات و تجربهها با یکدیگر اختلاف داریم، اما ما مبارزه کردیم و همچنان برای آزادی، کرامت، دموکراسی و حقوق بشر مبارزه میکنیم تا سوریهای دموکرات و شهری ایمن برای همه و بدون ترس ایجاد کنیم.

این بیانیه را مخالفین برجسته سوری نظیر "هیثم مناع"، "میشائیل کیلو"، "فایر سارة"، "سمیر عیطة"، " رجاء الناصر" و تعدادی دیگر امضا کردند.

بیانیه این نشست، راه حل نظامی برای موضوع سوریه را رد کرده و ضمن ابراز آمادگی مخالفان برای برگزاری گفتوگو داخل کشور تاکید کرد که بدون راهحل سیاسی خواستههای ملت سوریه محقق نمیشود.

بیانیه نشست "پیام رم برای سوریه" اضافه کرد: قربانیان، کشتهها، مجروحین، بازداشتشدگان، مفقودین و تعداد زیاد آوارگان در داخل و خارج کشور، ما را بر آن میدارد که به مسئولیت خطیر خود درباره توقف خشونتها متذکر شده و از تمامی شکلهای مبارزه مسالمتآمیز سیاسی و مقاومت مدنی به شیوههای مختلف خود از جمله برگزاری نشستها و کنفرانسها در داخل کشور حمایت شود.

در این بیانیه تاکید شد:"امروز بیش از هر زمان دیگری به برون رفت سیاسی برای اوضاع سوریه نیاز بوده و این نیز راهکار مسالمتآمیز برای دفاع از اهداف کسانی است که زندگی خود را برای آزادی و کرامت در خطر انداختند.

این بیانیه از گروههای مسلح سوریه خواست که در روند سیاسی که به ایجاد سوریه ایمن و دموکرات منتهی میشود، مشارکت کنند.

بیانیه "پیام رم برای سوریه" اضافه کرد: ما تبدیل شدن سوریه به میدانی برای درگیریهای بینالمللی و منطقهای را رد میکنیم و معتقدیم که جامعه بینالملل از قدرت لازم برای ایجاد توافقی بینالمللی در راستای برون رفت سیاسی از اوضاع کنونی که بر اساس توقف فوری خشونتها و ایجاد گفتوگوهای فراگیر باشد را دارد.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 23,302 بار در 4,191 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرستو نمایش پست ها

اعلام آمادگی مخالفان برجسته سوری برای گفتوگو با دولت سوریه

مخالفان برجسته سوری طی نشستی در ایتالیا آمادگی خود برای برگزاری گفتوگو با دولت سوریه برای ایجاد راهحل سیاسی اعلام کردند.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی "دیپینیوز"، مخالفان سوریه طی نشستی با نام "پیام رم برای سوریه" که در پایتخت ایتالیا برگزار کردند، آمادگی خود برای برگزاری گفتوگوهایی در داخل کشور را اعلام کردند.

مخالفان سوری در بیانیه نشست "پیام رم برای سوریه" اعلام کردند: ما در نظرات و تجربهها با یکدیگر اختلاف داریم، اما ما مبارزه کردیم و همچنان برای آزادی، کرامت، دموکراسی و حقوق بشر مبارزه میکنیم تا سوریهای دموکرات و شهری ایمن برای همه و بدون ترس ایجاد کنیم.

این بیانیه را مخالفین برجسته سوری نظیر "هیثم مناع"، "میشائیل کیلو"، "فایر سارة"، "سمیر عیطة"، " رجاء الناصر" و تعدادی دیگر امضا کردند.

بیانیه این نشست، راه حل نظامی برای موضوع سوریه را رد کرده و ضمن ابراز آمادگی مخالفان برای برگزاری گفتوگو داخل کشور تاکید کرد که بدون راهحل سیاسی خواستههای ملت سوریه محقق نمیشود.

بیانیه نشست "پیام رم برای سوریه" اضافه کرد: قربانیان، کشتهها، مجروحین، بازداشتشدگان، مفقودین و تعداد زیاد آوارگان در داخل و خارج کشور، ما را بر آن میدارد که به مسئولیت خطیر خود درباره توقف خشونتها متذکر شده و از تمامی شکلهای مبارزه مسالمتآمیز سیاسی و مقاومت مدنی به شیوههای مختلف خود از جمله برگزاری نشستها و کنفرانسها در داخل کشور حمایت شود.

در این بیانیه تاکید شد:"امروز بیش از هر زمان دیگری به برون رفت سیاسی برای اوضاع سوریه نیاز بوده و این نیز راهکار مسالمتآمیز برای دفاع از اهداف کسانی است که زندگی خود را برای آزادی و کرامت در خطر انداختند.

این بیانیه از گروههای مسلح سوریه خواست که در روند سیاسی که به ایجاد سوریه ایمن و دموکرات منتهی میشود، مشارکت کنند.

بیانیه "پیام رم برای سوریه" اضافه کرد: ما تبدیل شدن سوریه به میدانی برای درگیریهای بینالمللی و منطقهای را رد میکنیم و معتقدیم که جامعه بینالملل از قدرت لازم برای ایجاد توافقی بینالمللی در راستای برون رفت سیاسی از اوضاع کنونی که بر اساس توقف فوری خشونتها و ایجاد گفتوگوهای فراگیر باشد را دارد.
    امشب یا فردا بزرگترین درگیری بین نظامیان دولتی و مخالفات دولت تو دومین شهر بزرگ سوریه (حلب) اتفاق میوفته !
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,298 بار در 4,846 ارسال
    عضو کمیسیون برنامه و بودجه به ایلنا خبر داد:

فراكسيون "نظام پارلمانی" در مجلس تشكيل ميشود

فراکسیون نظام پارلمانی و احیای نخست وزیری در مجلس به کمک چندی از دوستان در حال شكلگيري است/اساسنامه تشکیل فراکسییون "نظام پارلمانی" تدوین شده است.

ایلنا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: تشكيل نظام پارلمانی یکی از موارد مورد اشاره مقام معظم رهبری درسفر به کرمانشاه بود که باید بحث نظام پارلمانی بجای نظام فعلی ریاست جمهوری و احیای مجدد نخست وزیری به صورت جدي مورد بررسی نمایندگان قرار بگیرد.

حسنپور در گفتگو با خبرنگار ایلنا در رابطه با اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: من نه تنها معتقد هستم که قانون انتخابات ریاست جمهوری باید اصلاح شود بلکه بايد به دنبال آن بحث نظام پارلمانی نیز در دستور کار مسئولین قرار گیرد.

وی افزود: در مجلس شورای اسلامی فراکسیون بررسي نظام پارلمانی تشکیل خواهد شد تا بحثهای کارشناسی نیز برای تشكيل نظام پارلمانی در دستور کار قرار گيرد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در ادامه بیان کرد: موارد و اساسنامه تشکیل فراکسیون پارلمانی تدوین شده و بزودی در اختیار رسانهها قرار خواهد گرفت.

وی گفت: مرکز پژوهشهای مجلس مطالعات خوبی را نسبت به احیای نخست وزیری و نظام پارلمانی داشته است.

حسنپور در پایان بیان کرد: فراکسیون نظام پارلمانی و احیای نخست وزیری در مجلس به کمک چندی از دوستان در حال تشکیل است.

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    خودرو 30 درصد گران می شود
    افزایش 100 در صدی قیمت مواد اولیه قطعات در مجموعه های داخلی خودرو و افزایش قیمت مواد پتروشیمی، مواد فلزی و فولاد از جمله مشکلاتی است که خودروسازان با آن دست و پنجه نرم کرده اند.
    علاوه بر مشکلات قبلی، موضوع اختصاص یا عدم اختصاص ارز مرجع برای واردات مواد اولیه و قطعات تولید خودرو نیز به مشکل جدید خودروسازان و قطعهسازان ایرانی بدل شده است

ایسنا: سال 1391 سال رکوردهای تاریخی در صنعت خودرو است؛ بهگونهای که طبق آمارهای رسمی در سه ماه نخست امسال تولید خودرو با کاهش 36 درصدی مواجه بوده است؛ ضمن آنکه به گفته برخی از کارشناسان، حجم کاهش تولید خودرو به حدود 50 درصد هم رسیده است.

افزایش 100 در صدی قیمت مواد اولیه قطعات در مجموعه های داخلی خودرو و افزایش قیمت مواد پتروشیمی، مواد فلزی و فولاد از جمله مشکلاتی است که خودروسازان با آن دست و پنجه نرم کرده اند.

نوسانات نرخ ارز نیز طبق اعلام، در پنج سال گذشته بیش از 600 میلیارد تومان صنعت خودرو را متضرر کرده است.

بر این اساس خرید ارزی صنعت خودرو بطور میانگین سالانه حدود یک میلیارد یورو است که هر یک تومان افزایش قیمت یورو، افزایش هزینه گزافی برای صنعت خودرو در بردارد.

با این شرایط ، جایگزینی یورو به جای دلار در معاملات تجاری و افزایش ارزش آن در برابر دلار، بالا رفتن هزینه تولید و در نتیجه افزایش قیمت نهایی خودرو را به دنبال دارد. به طوری که هر 600 هزار تومان هزینه اضافی ناشی از نرخ ارز، سود تولید یک خودرو را از بین می برد.

در نتیجه این چالشها کمبود نقدینگی و منابع کافی برای تولید ایجاد می شود که به شکل های متعددی باعث ضرر و زیان سهامداران و کاهش سود خودروسازان خواهد شد. از یک سو به ازای تولید هر خودرو تقریبا دو میلیون تومان هزینه ثابت وجود دارد. در حالی که ظرفیت تولید صنعت خودرو به حدود یک میلیون و نیم دستگاه رسیده است، اما به دلایلی امکان تولید در این تیراژ وجود ندارد.

از طرف دیگر ظرفیت های ایجاد شده مشمول استهلاک می شوند و کاهش سود آوری را برای سهامدار به دنبال دارد.

در این شرایط در کنار بحران نقدینگی خودروسازان و دیگر عواملی که بروز وضعیت فعلی را به دنبال داشته است، ابهام ایجاد شده در تخصیص ارز مرجع برای واردات مواد اولیه نیز به بحران جدیدی برای صنعت خودرو کشور تبدیل شده است.

حدود دو هفته پیش وزارت صنعت، معدن و تجارت با گروهبندی تمام کالاهای وارداتی در 10 اولویت، ارز مرجع را تنها مختص کالاهای دارای اولویت یک تا پنج دانست. اولویتهایی که ظاهرا مواد اولیه و قطعات خودرو در آن جایی نداشته و طبق آن تخصیص ارز مرجع به واردکنندگان مواد اولیه و قطعات خودرویی عملا منتفی شده است.

در عین حال چند روز پیش نیز خبری از ابلاغیه کارگروه حمایت از تولید به بانک مرکزی منتشر شد که در آن ضمن صدور دستور تخصیص 2000 میلیارد تومان اعتبار مصوب به صنعت خودرو، بر "ضرورت تسریع و تسهیل در گشایش اعتبار ارزی ورود مواد اولیه و قطعات مورد نیاز صنعت خودرو و قطعهسازی خودرو با نرخ ارز مرجع" تاکید شده بود.

در این شرایط مشخص نیست ملاک عمل مسوولان بانک مرکزی در تخصیص ارز برای واردات مواد اولیه و قطعات خودرویی، مصوبه کارگروه حمایت از تولید در خصوص استفاده از ارز مرجع برای واردات مواد اولیه و قطعات خودرویی بوده یا به گروهبندی وزارت صنعت، معدن و تجارت عمل شده و قطعهسازان و خودروسازان داخلی از دریافت ارز مرجع 1226 تومانی برای واردات مواد اولیه محروم خواهند شد؟ در آن شرایط پیشبینی میشود که بحران صنعت خودرو بیش از پیش تشدید شود.

باید به این نکته توجه داشت که طبق گفته کارشناسان، با قطع ارز دولتی برای واردات مواد اولیه صنعت قطعه سازی و تبع آن تامین دلار از بازار آزاد، قیمت خودرو 30 درصد گران خواهد شد.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    واشنگتن پست: احتمال وقوع جنگ بین امریکا و ایران 50-50 است/تاکتیک "ازدحام" ایران در خلیج فارس می تواند به مدرن ترین کشتی آمریکا ضربه بزند
    یک مقام اطلاعاتی در کشورهای خاورمیانه گفت: کشتی های نیروی دریایی آمریکا در تنگه در مقابل حملات ایران اسیب پذیر هستند، اگر انها از بین بروند کشورهای خلیج فارس احساس اسیب پذیری بشتری می کنند البته انها در حال حاضر هم خیلی احساس اسیب پذیری می کنند.

واشنگتن پست نوشت: تحلیلگران می گویند، ایران به سرعت در حال دستیابی به توانایی های جدید برای حمله به کشتی های جنگی آمریکا در خلیج فارس است.

به گزارش سرویس بین الملل انتخاب، تهران زرادخانه ای از موشک های پیشرفته ضد کشتی را در اختیار دارد و در حال توسعه بخشیدن به ناوگان قایق های تندر و زیردریایی های خود است.

این سیستم های جدید به فرماندهان ایران این قوت قلب را داده است که در صورت وقوع جنگ، به سرعت می توانند کشتی های جنگی آمریکا را نابود کنند.

در حالیکه مقامات نیروی دریایی امریکا تصور می کنند که در جنگ با ایران پیروز هستند، پیشرفت های ایران موجب نگرانی در خصوص اسیب پذیری امریکا در ساعات اولیه جنگ در خلیج فارس شده است.

تحلیلگران نظامی می گویند، موشک های کوتاه برد دقیق و بسیار ایران، همراه با استفاده از تاکیتک ازدحام که شامل صدها قایق به شدت مسلح می شوند می تواند به مدرن ترین کشتی های امریکا هم ضربه بزرگی وارد کند.

احتمال اینکه ایران حمله ای به ناوگان امریکا داشته باشد، کم است اما تهران در صورت حمله ی اسرائیل یا امریکا به تاسیسات هسته ای ایران، دست به حمله ای محدود می زند.

تحلیلگران می گویند، درگیری نظامی می تواند باعث انسداد تنگه ی هرمز از سوی ایران شود. توانایی ایران برای ضربه به آمریکا به طور قابل ملاحظه ای بیشتر از یک دهه گذشته است.

بررسی پنتاگون در ماه اوریل، قدرت فزاینده ایران در جهت اقدامات تلافی جویانه منجر به تردید کارشناسان نظامی در مورد معقول بودن استقرار ناو و دیگر کشتی ها در خلیج فارس شده است

براساس پژوهش "کالج نوال وار" در سال 2009، توانایی ایران برای اجرای کمین دریای بزرگ در تنگه ی هرمز خیلی زیاد است.

اگر امریکا در آستانه جنگ، تصمیم به استقرار کشتی در تنگه ی هرمز کند، تصمیم گیری در مورد زمان اعاز جنگ و مکان وقوع جنگ به ایران واگذار خواهد شد.

یک مقام اطلاعاتی در کشورهای خارمیانه گفت: ناو های امریکا به صورت 360 درجه مورد تهدید قرار می گیرند.

یک مقام امریکایی که خواستار عدم افشای نامش بود، گفت: این سناریو، کابوس ما شده است.

نیروی دریایی آمریکا سیستم های جدیدی برای مقابله با استراتژی "ازدحام" قایق های تندر ایران سفارش داده است. اما خیلی از این سیستم ها تا 6 تا 7 ما دیگر به دست نیروی دریایی می رسد.

ایزن استادت یک تحلیلگر نظامی گفت: ما از برنامه عقب هستیم . اگر جنگی در راه باشد، ممکن است که آماده نباشیم.

دانیل پتکا کارشناس دفاعی در موسسه اینترپرایز هشدار داد: ایران می تواند از اسیا، اروپا ، خاورمیانه و آرژانتین و ونزوئلا به آمریکا حمله کند.

وی اضافه کرد: این ساده لوحانه است که فکر کنید، ایران تونایی حمله به امریکا را ندارد.

دیوید مافکوفسکی، کارشناس امور خاورمیانه در موسسه "سیاست خاورمیانه" گفت: پس از گفتگو با مقامات ارشد اسرائیلی، دریافتم که احتمال وقوع جنگ پیش از انتخابات آمریکا 50، 50 است .

یک مقام اطلاعاتی در کشورهای خاورمیانه گفت: کشتی های نیروی دریایی آمریکا در تنگه در مقابل حملات ایران اسیب پذیر هستند، اگر انها از بین بروند کشورهای خلیج فارس احساس اسیب پذیری بشتری می کنند البته انها در حال حاضر هم خیلی احساس اسیب پذیری می کنند.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جان مورفی آواتار ها
    تشکر شده 1,115 بار در 182 ارسال
    نگاهی به آمار واردات کشور در دو سال گذشته، نشان می دهد که مجموعاً نزدیک به ۴۹ میلیون دلار انواع اسباببازی از کشور چین به ایران وارد شده که ارز مرجع به آنها تعلق گرفته است. روی دیگر این سخن آن که درآمد ارزی کشور ـ که بخش اعظم آن از فروش سرمایه ای به نام نفت است ـ صرف واردات سه چرخه، جغجغه و عروسک شده است!

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,440 بار در 22,928 ارسال
    مصوبه جداسازی شهرری از تهران ابلاغ شد
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    استاندار تهران طی دو ابلاغ جداگانه معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری و فرماندار شهرستان ری را مامور اجرای مصوبه اخیر دولت مبنی بر انتزاع شهرری از شهرداری تهران کرد.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، در متن ابلاغی استاندار خطاب به محمدرضا محمودی، معاون هماهنگی و امور عمران استانداری آمده است: در اجرای قانون و تصمیمات دولت و وزارت کشور مبنی بر انتزاع شهرداری شهرری از شهرداری تهران، بدین وسیله به موجب این ابلاغ به جناب عالی ماموریت داده میشود که در اسرع وقت نسبت به فراهم کرددن مقدمات اجرا و عملیاتی شدن مصوبه مذکور با همکاری فرمانداری شهرستان ری و سایر دستگاههای ذیربط اقدامات لازم را معمول و نتیجه را به بنده گزارش کنید.

مرتضی تمدن همچنین در ابلاغ جداگانهای فرماندار شهرستان ری را مامور فراهم کردن مقدمات ارتقای فرمانداری شهرستان ری به «فرمانداری ویژه» کرد.

در این ابلاغ خطاب به فرماندار شهرری آمده است: با توجه به مصوبه ارتقای فرمانداری شهرستان ری به فرمانداری ویژه، ماموریت داده میشود برای اجرایی کردن مصوبه مذکور و نیز تهیه و ارائه پیشنویس نمودار تشکیلات تفضیلی فرمانداری ویژه و ایحاد زمینه هماهنگی بین دستگاههای اجرایی منطقه و جذب و همکاری و مشارکت فعال آنان در راستای تحقق اهداف مطروحه، حداکثر ظرف مدت 2 ماه نسبت به انجام موارد یاد شده اقدام و نتیجه را طی گزارشی برای ارائه به مبادی ذیربط آماده کنند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,440 بار در 22,928 ارسال
    علم الهدی: بنا نيست زندگي مردم هر جور كه قبلاً مي گذشته الان هم همان طور باشد/به جای مرغ، اشکنه بخورید

علم الهدي در خطبههاي نماز جمعه اين هفته که در رواق امام خمینی (ره) حرم رضوی برگزار شد گفت: امكانات غذايي زندگي خودتان را تهيه كنيد؛ بنا نيست زندگي شما هر جور كه قبلاً مي گذشته الان هم همان طور باشد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : خطيب جمعه مشهد گفت: اگر مرغ در دسترس نيست آن را با يك ماده پروتئيني ديگر جايگزين كنيد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، علم الهدي در خطبههاي نماز جمعه اين هفته که در رواق امام خمینی (ره) حرم رضوی برگزار شد گفت: امكانات غذايي زندگي خودتان را تهيه كنيد؛ بنا نيست زندگي شما هر جور كه قبلاً مي گذشته الان هم همان طور باشد.

وي ادامه داد: اگر مرغ در دسترس نيست آن را با يك ماده پروتئيني ديگر جايگزين كنيد.

وي خطاب به مردم مشهد گفت: مشهديها مگر اشكنه پياز داغ را يادتان رفته و آن زندگي را فراموش كردهايد؛ مگر قرار است برنامه همان باشد كه قبلاً بوده است.

علم الهدي ادامه داد: شما مردم قدرت داريد تا وارد ميدان كار شويد و نيازهايتان را برطرف كنيد.

وي با بیان این مطلب که "افغانستان انبار جوي دنياست"، گفت: جو را از افغانستان وارد كنيد و كارشناسان خوراك ابتكار كنند و براي خوراك مرغ چاره ديگري بينديشند.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، وي با اشاره به اقتصاد مقاومتی اظهارداشت: دولت بايد تشريفات گمركي را بردارد و با مدیریت استاندارد تجار به ابتكارهاي بازرگاني دست بزنند.

وي با تاکید بر اینکه "دشمن مي خواهد به خاطر شكم ما را از پا درآورد" خطاب به مرغداران گفت: چرا توكلتان از خدا قطع شده است؛ مگر به خدا معتقد نيستید.

علم الهدي ادامه داد: شما خدا را باور كردهايد؛ خدا زنده است، ما را مي بيند و ما را در جبهه جنگ با دشمن خودش ياري مي كند.

وي اظهارداشت: از چيزي نميترسيم زيرا رزقمان دست خداست؛ مردم و مسئولين بايد همدل شوند تا در اين جبهه دشمن را شكست بدهيم.

وي با تاکید بر اینکه به واقعیتها توجه کنید افزود: واقعيت اين است كه ما بر دشمن پيروزيم و دشمن را از ميدان جنگي كه در خاك ما تشكيل داده بود عقب رانديم.

خطيب جمعه مشهد افزود: دشمن با همه شكستها در دشمني اش جدي تر شده و ميدان جنگ را به عرصه اقتصاد آورده است.

وي با اشاره به اینکه "دشمن قدرت اين كه يك گلوله به ما پرتاب كند ندارد" یاد آور شد: دشمن با توطئه اقتصادي و تحريم، ميدان جنگي را به ما تحميل مي كند و بايد نشان دهيم همان طور كه در ميدان جنگ نظامي دشمن را شكست داديم در اين عرصه هم مقاومت می كنيم.

علم الهدي با بيان اين كه طبق گفته رهبري بايد واقعيت را به مردم بگوييم خاطرنشان كرد: وضعيت فعلي ما با دشمن يك وضعيت جنگي است و مسئولان نبايد به روزمره كاري بگذرانند.

وي خطاب به مسئولان افزود: امروز روزي است كه بايد مسئولان با چنگ و دندان در مورد امنيت، غذا و آب مردم به ميدان بيايند و طبق فرموده مقام معظم رهبري سازوكار ما در اين جنگ اقتصادي با دشمن، اقتصاد مقاومتي است.

وي ادامه داد: اقتصاد مقاومتي اين نيست كه بچههاي شما شب بدون شام بخوابند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 19 مهمان ها)

1. b4city،
  2. danaisp،
  3. Samk

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها