نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1141 از 5202 نخست ... 141641104110911131113811391140114111421143114411511191124116412141 ... آخرین
نمایش نتایج: از 11,401 به 11,410 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 1,093 بار در 400 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    در آینده نزدیک تاریخ ثبت خواهد کرد که چه کسی حماقت کرده و چه کسی کشور را به بیراهه برده؟!؟!؟!؟!

فکر نمی کنم در طول تاریخ کسی بیشتر از .....خودمان کشور را به بیراهه برده باشد .
    اگر این دولت مردان که نزدیک به چهل سال هست بر این کشور و بر این ملت حکومت میکنند در یک کشور اروپایی به قدرت میرسیدند چندماه دوام داشتند!!؟؟؟

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mavi_deniz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hasa آواتار ها
    تشکر شده 3,384 بار در 682 ارسال
    آسیاب به نوبت است برادر
    دیر و زود دارد اما سوخت وسوز ندارد. مطمئن باش!
    خوب عزیز حالا که قبول کردی آسیاب به نوبت الان میدانی چه کسی دار هزینه مالی محو شدن سوریه را تقبل میکنه قطر و عربستان آیا اینجا نباید تفکری داشت . چرا در مصر اینها حمایت میکردند از مبارک و یا در تونس حالا در سوریه وضعیت فرق میکنه .

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hasa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hasa نمایش پست ها
    دوست عزیز شما اگر وزیر اطلاعات عربستان را بشناسید که فکر نکنم بشناسید چه خونها را که نریخته چه کارها که توی عراق نکرده با حمایت عراق هر روز یک عده مردم بیگناه برای رفتن به بهشت میکشند. آیا شما از ترور دانشمندان ایران خوشحالی؟ و چیزهای دیگر که بحث کردن فایده ای نداره و هر کس طبق تفکر خود چیزی میتونه بنویسه در ضمن آیند هر کشوری توسط مردمش تعیین میشه و حکومت ظالم دیر یا زود محو خواهد شد همانطور که تاریخ گواه این امر هست.
    بنده از این اتفاقات خوشحال نیستم ولی اعتقادی هم ندارم که این افراد بدست خارجی یا عوامل داخلی انها ترور شده باشند.
    شما می توانید در اینترنت سرچ کنید و ببینید که دکتر علبمحمدی دانشمند هسته ای نبوده است ودکترای ایشان فیزیک حالت جامد بوده است .ایشان 20مقاله در isiدارند که همگی در مورد فیزیک حالت جامد است . ایشان جزو 480 استادی بوده که در انتخابات 88 بیانیه حمایت از موسوی را امضاء کرده و در راهپیمایی های بعد انتخابات به همراه دانشجویان خود شرکت کرده است . البته ایشان از چند پروزه اتمی اطلاعات خوبی داشته است که نباید میداشت! ..... و ......

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hasa آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mavi_deniz نمایش پست ها
    اگر این دولت مردان که نزدیک به چهل سال هست بر این کشور و بر این ملت حکومت میکنند در یک کشور اروپایی به قدرت میرسیدند چندماه دوام داشتند!!؟؟؟
    اتفاقا من بر عکس فکر میکنم مردم ایران اگر در تاریخش نگاه کنید به هیچ وجه قدرت زور و استکباری را قبول نکرده و دیر یا زود انرا محو کرده است.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hasa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hasa آواتار ها
    بنده از این اتفاقات خوشحال نیستم ولی اعتقادی هم ندارم که این افراد بدست خارجی یا عوامل داخلی انها ترور شده باشند.
    شما می توانید در اینترنت سرچ کنید و ببینید که دکتر علبمحمدی دانشمند هسته ای نبوده است ودکترای ایشان فیزیک حالت جامد بوده است .ایشان 20مقاله در isiدارند که همگی در مورد فیزیک حالت جامد است . ایشان جزو 480 استادی بوده که در انتخابات 88 بیانیه حمایت از موسوی را امضاء کرده و در راهپیمایی های بعد انتخابات به همراه دانشجویان خود شرکت کرده است . البته ایشان از چند پروزه اتمی اطلاعات خوبی داشته است که نباید میداشت! ..... و ......
    دوست عزیز بحث مان مربوط به کشورهای منطقه هست شما دم از موسوی میزنی و ارتباط های بی اساس بین افراد برقرار میکنید من نه طرفدار موسوی هستم و نه طرفدار احمدی نژاد در ضمن موسوی هم اگر یک کم شعور داشت میتونست در انتخابات پیروز شود حالا اینبار نه 4 سال دیگر با حماقتی که کرد با جان عده ای از مردم بازی کرد و خودش را از صحنه روزگار محو کرد. در ضمن انتخابات دور قبل هم کاملا درست بود چرا که بیشتر آرای احمدی نژاد از مناطق محروم بوده و این دلیل نمیشه چون موسوی در تهران ارای اون بیشتر بوده باید ریس جمهور باشد. میتونست خیلی باهوش تر عمل کند و در انتخابات این دوره از فرصت استفاده کند. در ضمن این هم صادق هست حکومتی پا برجا خواهد ماند که اکثریت مردم بخواهند حالا چه اسلامی باشد چه غیر اسلامی حالا شامل هر تفکری باشد.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hasa از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1) hossein sh آواتار ها
    تشکر شده 2,015 بار در 570 ارسال
    دوست عزیز بحث مان مربوط به کشورهای منطقه هست شما دم از موسوی میزنی و ارتباط های بی اساس بین افراد برقرار میکنید من نه طرفدار موسوی هستم و نه طرفدار احمدی نژاد در ضمن موسوی هم اگر یک کم شعور داشت میتونست در انتخابات پیروز شود حالا اینبار نه 4 سال دیگر با حماقتی که کرد با جان عده ای از مردم بازی کرد و خودش را از صحنه روزگار محو کرد. در ضمن انتخابات دور قبل هم کاملا درست بود چرا که بیشتر آرای احمدی نژاد از مناطق محروم بوده و این دلیل نمیشه چون موسوی در تهران ارای اون بیشتر بوده باید ریس جمهور باشد. میتونست خیلی باهوش تر عمل کند و در انتخابات این دوره از فرصت استفاده کند. در ضمن این هم صادق هست حکومتی پا برجا خواهد ماند که اکثریت مردم بخواهند حالا چه اسلامی باشد چه غیر اسلامی حالا شامل هر تفکری باشد.
    تا حالا چیزهائی که نوشتی رو گفتم نظرته... هر فردی نظر خودشو داره...
    اما دیگه داری اهانت می کنی، اونهم به فردی که خیلیا بهش معتقدند...
    دیگه این حرفات قابل تحمل نیست.
    تو اصلاً از دین و حقیقت هیچی نمی فهمی

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hossein sh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hasa آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein sh نمایش پست ها
    تا حالا چیزهائی که نوشتی رو گفتم نظرته... هر فردی نظر خودشو داره...
    اما دیگه داری اهانت می کنی، اونهم به فردی که خیلیا بهش معتقدند...
    دیگه این حرفات قابل تحمل نیست.
    تو اصلاً از دین و حقیقت هیچی نمی فهمی
    به کسی توهین نشده و هر کس میتونه تفکر خودش را داشته باشه و تا حالا هم به کسی بی احترامی نکردم در این سایت شما هم بهتر هست خودت را بهتر بشناسی تا در مورد دیگران قضاوت کنی. اون نوشته قرمز رنگ هم باید کل متن خوانده شود نه اون تکه و سطحی نگری.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hasa از ایشان تشکر کرده اند:

خوب عزیز حالا که قبول کردی آسیاب به نوبت الان میدانی چه کسی دار هزینه مالی محو شدن سوریه را تقبل میکنه قطر و عربستان آیا اینجا نباید تفکری داشت . چرا در مصر اینها حمایت میکردند از مبارک و یا در تونس حالا در سوریه وضعیت فرق میکنه .
    اینطور نیست که گمان می کنیدبرادر من! فاصله بین ذهنیات امثال شما با امثال من بسیار زیاد است و اگر تا چند روز هم به پست های هم جواب بدهیم به نتیجه روشنی نمی رسیم بنابراین بهتر است ادامه ندهیم. تفکری که در حصار تحلیلهای کیهانی و تلویزیونی ایران و نهایتا فارس نیوز قرار دارد نمی تواند واقعیتها وحقایق جهانی را درست مشاهده و تحلیل کند. رسانه ای که بر اساس تخیلات خود با محمد مرسی مصری مصاحبه می کند و با آب و تاب آنرا پخش می کند ارزش دیدن و خواندن ندارد. و یا متن خارجی یک روزنامه را بر اساس میل خود ترجمه می کند و به قلب واقعیت می پردازد چگونه قابل استناد است؟بیشتر کلمات شعار گونه و انقلابی به سبک 57 است . شاه سابق ایران وقتی سرنگون شد که در برابر خبرنگار امریکایی گقت دلیلی برای کاهش قیمت نفت نمی بینم واین چشم ابی ها باید نفت ارزان را فراموش کنند. و گفت این (نفت) تنها وسیله ای است که ما در اختیار داریم ، چرا باید ارزان بفروشیم و در برابر ان کالای گران بخریم . شما کالای ارزان به ما بدهید تا ما هم نفت را ارزان کنیم. و در این هنگام آن خبرنگار گفت : پس امریکا باید به فکر راه حل بهتری باشد!
    حال نگویید که من طرفدار رژیم شاهنشاهی هستم ! خیر . من خودم جزو نوجوانان بسیار انقلابی 57 هستم و یک بار هم در آن زمان در تظاهرات مجروح شدم و حتی مدتی را هم زندگی مخفیانه داشتم از دست ساواک شاه.در زمان جنگ با عراق هم چند بار مجروح شدم و امروز به من می گویند برادر جانباز! ولی اینها دلیل نمی شود که ذهن خود را در اختیار اخبار و اطلاعات سراسر دروغ و بی پایه و اساس رسانه های داخلی قرار دهم و انچه را که اینها بلغور میکنند مزمزه کنم و قربان صدقه آقایانی بروم که کشورم (که الان باید بسیار جلوتر از کره جنوبی باشد ) را به ویرانه تبدیل کرده اند و با یک تفکر مالیخولیایی دم از پیشرفت و توسعه کشور می زنند و هیچ بن بستی را در کشور نمی بینند و تحریمها را نیز بی اثر می پندارند و ملت ایزان را نیز همان چند هزار نفری می بینند که شرف حضور پیدا می کنند و شعار های حمایت از حقوق مسلم ! می دهند.

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 412 بار در 58 ارسال
    بحث بسيار جالبيست. نظرات و اطلاعات دوستان بسيار ارزشمنده. از بعضيهاشون واقعا لذت بردم.
    چند جمله هم بنظر من ميرسه كه اجازه ميخوام بيان كنم.
    اونچه مسلمه اينه كه ردپاي بعضي كشورها مثل عربستان در نا آراميهاي منطقه باقي مونده. بحرانهاي يمن، عراق، بحرين و سوريه بعضي مواردي هستند كه ميشه مثال زد. هر عمليات تروريستي و انتحاري رو كه دنبال ميكني يه سرنخ به عربستان ظاهر ميشه. يكي از عمده اهدافشون هم ضربه زدن به ايرانه. واضحه كه عربستان دوست نداره موقعيت ايران، بعنوان قدرت برتر منطقه تثبيت بشه (دلايلش رو همه ميدونيم). در اين شرايط بنظر شما ايران بايد فقط نظاره گر باشه؟ مثلا اگر حكومت فعلي سوريه از هم بپاشه و يك دولت نزديك به عربستان يا اسرائيل سر كار بياد منافع ايران به خطر نميفته؟ اگه فرضا در مصر، حكامي سر كار ميومدند كه به ايران نزديكتر بودند بهتر نبود؟
    مورد بعدي متاسفانه عدم وحدت رويه در كشور ماست. نظرات بسيار مختلف هستند و وحدت رويه وجود نداره. اين چندگانگي متاسفانه از بالاترين رده ها تا پايينترين سطوح اجتماع ديده ميشه. بعضا اختلاف نظرها به حدي شديده كه منجر به توهين و مجادله ميشه. هم در ادبيات سياسي و هم در مباحثه هاي معمولي مردم اين برخوردها بچشم ميان. اين آفت بسيار خطرناكه و عواقب خوبي نداره. مسلمه كه شرايط اجتماعي و اقتصادي به اين مشكل دامن ميزنه. فارغ از اينكه كدوم گروه شروع كننده هست و چه كساني به اين وضعيت دامن ميزنن، نتيجهء كار به ضرر همهء ماست. هيچكدام از ما از اين وضعيت سود نخواهيم برد بلكه نفعش به دشمنان و مضراتش به ما ميرسه. عرضم اينه كه: اميدوارم همگي آستانهء تحملمون رو افزايش بديم. اختلاف نظر وجود داره اما اميدوارم نظرات در يك چارچوب دوستانه بيان بشن. اگر روزي برسه كه همگي نظر درست رو، چه موافق چه مخالف، بپذيريم، اون روز بحثها به ثمر ميرسن و نتيجه گيري و پيشرفت شروع ميشه.
    ویرایش توسط ehsan3144 : 2012/08/02 در ساعت 13:34

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ehsan3144 از ایشان تشکر کرده اند:

نقل قول نوشته اصلی توسط hasa نمایش ارسال ها
    دوست عزیز شما اگر وزیر اطلاعات عربستان را بشناسید که فکر نکنم بشناسید چه خونها را که نریخته چه کارها که توی عراق نکرده با حمایت عراق هر روز یک عده مردم بیگناه برای رفتن به بهشت میکشند. آیا شما از ترور دانشمندان ایران خوشحالی؟ و چیزهای دیگر که بحث کردن فایده ای نداره و هر کس طبق تفکر خود چیزی میتونه بنویسه در ضمن آیند هر کشوری توسط مردمش تعیین میشه و حکومت ظالم دیر یا زود محو خواهد شد همانطور که تاریخ گواه این امر هست.

شما مطلبی نوشتید که من در ارتباط با آن به نام موسوی اشاره کردم.
    البته موسوی باندازه کافی از شعور برخوردار بوده و هست ولی متاسفانه آنهایی که باید به شعور او پی می بردند و اجازه نمی دادند وضعیت امروز بوجود آید از آن غافل ماندند و نتواستند آنرا درک کنند و متاسفانه کشور را در بحرانها و بن بست های بیشمار غوطه ور کردند و هنوز گرفتار خوی استکباری اند و حاضر نیستند به اشتباهات خود اعتراف کنند و از ملت عذر خواهی کنند و چاره کار را در حصر خانگی و زندانی کردن بی گناهان می دانند.

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها