نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1221 از 4612 نخست ... 221721112111711211121812191220122112221223122412311271132117212221 ... آخرین
نمایش نتایج: از 12,201 به 12,210 از 46120

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,514 بار در 22,937 ارسال
    این خودرو قرار است در ناوگان حمل و نقل اجلاس سران کشورهای عضو جنبش غیر متعهدها مورد استفاده قرار گیرد. به نظر میرسد یکی از دلایل جهش دو سه میلیونی قیمت مگان نیز همین موضوع است؛ زیرا سبب شده عرضه آن در بازار کم شود.

رکوردهای اصلی افزایش قیمت در بازار خودرو را طی دو هفته گذشته، مگان و ماکسیما زدهاند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، به گفته نمایشگاهداران خودرو پایتخت، مگان با جهشی دو میلیونی طی دو هفته گذشته، هم اکنون ۴۷ میلیون تومان در مدل اتومات خود قیمت دارد. همچنین مگان دندهای نیز به قله ۴۰ میلیون تومان رسید تا رکوردی تازه در بازار خودرو رقم بخورد.

این محصول بیش از دو میلیون تومان افزایش قیمت را طی دو هفته گذشته به خود میبیند. مگان از جمله خودروهایی است که طی چهار ماه ابتدایی امسال با افزایش قیمت روبهرو بوده است. این خودرو قرار است در ناوگان حمل و نقل اجلاس سران کشورهای عضو جنبش غیر متعهدها مورد استفاده قرار گیرد. به نظر میرسد یکی از دلایل جهش دو سه میلیونی قیمت مگان نیز همین موضوع است؛ زیرا سبب شده عرضه آن در بازار کم شود.

اما دیگر خودرویی که در دو هفته گذشته با رشد قیمت روبهرو شده ماکسیما نام دارد. ماکسیما هم اکنون ۶۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خرید و فروش میشود که این موضوع از صعود قیمت بیش از سه میلیون توماني ماکسیما در دو هفته گذشته حکایت دارد. این خودرو نیز قرار بود در اجلاس سران غیرمتعهدها مورد استفاده قرار گیرد. گفته میشود ماکسیما قرار است تا پایان سال جاری از خط تولید پارس خودرو خداحافظی کند؛ زیرا قرارداد مونتاژ آن به پایان رسیده و ظاهرا نیسان دیگر قطعات منفصله آن را تامین نخواهد کرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

قدس: رئیس جمهور پس از جلسه هیات دولت و هنگام خروج از نهاد ریاست جمهوری در پاسخ به درخواست مصاحبه گفت: دیدن شما کلی مصاحبه است.

رئیس جمهور افزود: هیچ حواستان است هوا عوض شده، شهریور آمده است و بعدش هم پاییز میآید؟

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,376 بار در 6,798 ارسال
    متحد ما ببنید کی هست ...
    بسی جای افتخار دارد...

رهبر کره شمالی در راه تهران ؛ احتمال ایجاد جبهه ای مشترک

چاپ
    ارسال به دوستان

رهبر کره شمالی در راه تهران ؛ احتمال ایجاد جبهه ای مشترک

تحلیلگران بر این باورند که احتمالا دو کشور ایران و کره شمالی برای ایجاد یک جبهه مشترک و جذب تعداد بیشتری از کشورهای عضو جنبش غیر متعهد ها به جبهه خود تلاش خواهند کرد.

به گزارش شفقنا به نقل از دیپلماسی ایرانی، کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی نخستین سفر خارجی خود را با حضور در اجلاس سران جنبش غیر متعهد ها در تهران آغاز خواهد کرد. گزارش رسانه ها حاکی از آن است که کیم که پس از مرگ پدرش در ماه دسامبر قدرت را در دست گرفته در اجلاس 6 روزه غیر متعهد ها شرکت خواهد کرد. جنبش غیر متعهد ها از 120 کشور تشکیل شده که خود را از هر قدرت بزرگ خارجی مستقل می دانند، اما برگزاری این اجلاس در تهران غرب را در موضع انتقادی قرار داده چرا که جمهوری اسلامی را به عدم تعهد به قطعنامه های بین المللی متهم می کند.

به گزارش تلگراف کره شمالی نیز از از جمله کشور هایی است که در مقابل انتقاد ها در خصوص برنامه های هسته ای و موشکی خود در برابر غرب ایستادگی می کند. از سوی دیگر ایران و کره شمالی متحدان نزدیکی به شمار می روند که در زمینه تبادل تکنولوژی و دانش هسته ای و موشکی روابط نزدیکی دارند. ادعایی که از سوی غرب و پنل کارشناسی سازمان ملل مطرح شده و تحلیلگران ادعا می کنند تهران بخش از دانش هسته ای خود را از طریق کره شمالی به دست آورده است.

به گزارش این روزنامه انگلیسی، تحلیلگران بر این باورند که احتمالا دو کشور ایران و کره شمالی برای ایجاد یک جبهه مشترک و جذب تعداد بیشتری از کشورهای عضو جنبش غیر متعهد ها به جبهه خود تلاش خواهند کرد. این در حالی است که خبر حضور رهبر کره شمالی در تهران را برای نخستین بار رسانه ها در کره جنوبی اعلام کردند.

گفتنی است حدود 40 رهبر بین المللی در اجلاس تهران شرکت می کنند و با وجود خبرهای اولیه مثبت در خصوص حضور بان کی مون در اجلاس غیر متعهدها هنوز سفر دبیر کل سازمان ملل به ایران قطعی نشده است. بن کی مون که متولد کره جنوبی است از جمله چهره های بین المللی به شمار می رود که تا کنون مواضع نسبتا تند و شفافی در مقابل برنامه های هسته ای ایران اتخاذ کرده است. این در حالی است که وی از سوی آمریکا و اسرائیل برای صرفنظر از سفر به تهران تحت فشار قرار دارد و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل نیز در تماس تلفنی مستقیم با بان کی مون مدعی شده جای وی در ایران نیست.

کارشناسان می گویند در صورتی که کیم به تهران سفر کند، یک تغییر رادیکال دیگر در حکومت خود را به نمایش می گذارد. چرا که پدر وی به ندرت به خارج از کشور سفر می کرد و هیچگاه نیز مسافرتی را با هواپیما انجام نداده بود.

به هر ترتیب رهبر کره شمالی در حالی به دعوتنامه سفر به تهران پاسخ مثبت داده است که دور جدید مذاکرات هسته ای با ایران نیز هنوز به نتیجه نرسیده است. برخی با اشاره به نقش ریاستی ایران برای جنبش غیر متعهد ها در 3 سال آینده این نکته را خاطرنشان می کنند که جمهوری اسلامی درصدد یارگیری در جنبش غیر متعهد ها برای مانوردهی در پرونده هسته ای خود است.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد حسن آواتار ها
    تشکر شده 1,610 بار در 376 ارسال
    گرانی کاغذ معضلی دیگر

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محمد عظیمی صبح امروز در مراسم گشایش نهمین نمایشگاه سراسری کتاب در اردبیل اظهار داشت: گرانی کاغذ به مسئله حادی تبدیل شده است که ما دو راه حل برای برطرف شدن آن پیشرو داریم؛ یا باید با واردات کاغذ این معضل را برطرف کنیم یا توان تولید کارخانههای داخلی را ارتقا دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ما راه حل دوم را در سال تولید ملی و با هدف تقویت جبهه داخلی برگزیدیم تا بتوانیم از کارخانههای داخلی کاغذ مورد نیاز ناشران و چاپخانهها را تامین کنیم.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد حسن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال
    کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان - باکو
    ایران با یک طلا و 6 برنز بر سکوی سوم ایستاد

در پایان رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان جهان تیم ایران با کسب یک مدال طلا و 6 مدال برنز به مقام سوم رسید و تیمهای روسیه و آذربایجان اول و دوم شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در روز دوم این رقابتها صابر خانجانی در وزن 46 کیلوگرم، حسین روزبه در وزن 63 کیلوگرم و علی اصغر اکبری در وزن 100 کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

در روز نخست این مسابقات هم علی محمدزاده در وزن 50 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد و سمیر یاوری، رضا مظفری و حسین شهبازی نیز پیش از این در اوزان 58، 69 و 85 کیلوگرم صاحب مدال برنز شده بودند.

بدین ترتیب در رده بندی تیمی این رقابتها روسیه با 77 امتیاز قهرمان شد، آذربایجان با 74 امتیاز دوم شد و ایران با 60 امتیاز به مقام سوم رسید.

تیمهای اوکراین با 56 امتیاز، ژاپن با 39 امتیاز، گرجستان با 35 امتیاز، ترکیه با 32 امتیاز، آمریکا و قزاقستان با 31 امتیاز و هند با 22 امتیاز چهارم تا دهم شدند.

در وزن 46 کیلوگرم، صابر خانجانی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم و مرحله یکچهارم نهایی به اوکراین باخت و حضور در نیمهنهایی را از دست داد، اما با حضور حریفش در فینال، در شانس مجدد مقابل نماینده ترکیه به برتری رسید و به ردهبندی رسید. وی برای کسب مدال برنز در دو تایم و با نتیجه 8 بر صفر از سد نماینده گرجستان گذشت و سوم شد. در این وزن 13 نفر حضور داشتند.

در 54 کیلو مرتضی قیاسی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل نماینده بلغارستان به پیروزی رسید، اما در یکچهارم نهایی با نتیجه 8 بر 6 به هند باخت و شانس حضور در نیمهنهایی را از دست داد. با حضور کشتیگیر هندی در فینال، قیاسی در شانس مجدد مقابل نماینده کانادا شکست خورد و شانس حضور در دیدار ردهبندی و کسب مدال برنز را هم از دست داد. در این وزن 25 کشتیگیر حضور داشتند.

در 63 کیلو که 19 نفر حضور داشتند، حسین روزبه پس از استراحت در دور اول در دور دوم مغلوب کشتیگیر آمریکایی شد که با حضور حریفش در فینال، با پیروزی مقابل نماینده قرقیزستان در گروه شانس مجدد به دیدار ردهبندی رسید. وی در دیدار رده بندی هم با نتایج یک بر صفر و 6 بر صفر الیاس ژومای از قزاقستان را شکست داد و به مدال برنز رسید.

در 76 کیلو که 20 کشتیگیر حضور داشتند علی موجرلو در دور نخست مقابل کشتیگیر قزاق به برتری دست یافت، اما در دور دوم به نماینده اوکراین باخت که با حضور حریفش در فینال کار را در گروه بازندهها ادامه داد، اما در این مرحله با شکست مقابل نماینده هند حذف شد.

در 100 کیلو علیاصغر اکبری پس از استراحت در دور نخست در دور دوم از سد نماینده اسلواکی گذشت و به یکچهارم رسید. وی در این مرحله هم از سد نماینده اوکراین گذشت و به نیمهنهایی رسید، اما در این مرحله به آذربایجان باخت و حضور در فینال را از دست داد. اکبری در دیدار ردهبندی در 3 تایم و با نتیجه 6 بر یک یومرف از بلغارستان را شکست داد و صاحب مدال برنز شد. در این وزن 18 کشتیگیر حضور داشتند.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

شیخ الاسلام در گفتوگو با ایلنا:
    بشاراسد تن به استعفا نخواهد داد

با توجه به اینکه کنار رفتن بشاراسد تنها هدف آمریکا و پادشاهان عرب مخالف سوریه است واضح است که مردم سوریه به این اقدام راضی نخواهد شد ضمن اینکه بشاراسد نیز قطعا تن به چنین استعفایی نمیدهد.

مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه کنار رفتن بشاراسد تنها هدف آمریکا و شاهان عرب مخالف سوریه است واضح است که مردم سوریه به این اقدام راضی نخواهد شد ضمن اینکه بشاراسد نیز قطعا تن به چنین استعفایی نمیدهد.

حسین شیخ الاسلام درگفتوگو با خبرنگار ایلنا در خصوص اظهارات اخیر معاون نخست وزیر سوریه مبنی براستعفای احتمالی بشاراسد تاکید کرد: همانطور که قدری جمیل در سخنان خود نیز مطرح کرد، احتمال استعفای بشاراسد یک پیش شرط نیست بلکه در واقع وی با این اظهارات تلاش داشته تا میزان آمادگی دولت برای مذاکره با مخالفان را نشان بدهد.
    وی با تاکید براینکه اظهارات معاون نخست وزیر سوریه تنها بیانگر انعطاف پذیری در برابر مخالفان است، گفت: از طرفی ممکن است این اظهارات به این منظور باشد که قدری جمیل از انتخاب دوباره بشاراسد توسط مردم اطمینان کامل دارد.
    شیخ الاسلام ادامه داد: البته با توجه به جنایتهای گروهای مسلح و تروریستها در سوریه در واقع انتخاب دوباره بشاراسد برای ریاست جمهوری سوریه دور از انتظار نیست. ضمن اینکه امکاناتی که برخی کشورهای فرامنطقهای در اختیار مخالفان بشاراسد قرار میدهند و همچنین کشورهای منطقهای که هم پیمان اسرائیل بوده و اهداف آن را دنبال میکنند نیز مؤید همین نتیجه یعنی انتخاب بشاراسد توسط مردم سوریه است.
    مدیرکل امور بین الملل مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آنچه تصمیم اصلی را در سوریه مشخص میکند، صندوقهای رای هستند، اظهار داشت: با توجه به اینکه کنار رفتن بشاراسد تنها هدف آمریکا و شاهان عرب مخالف سوریه است واضح است که مردم سوریه به این اقدام راضی نخواهد شد ضمن اینکه بشاراسد نیز قطعا تن به چنین استعفایی نمیدهد.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

در انتخابات ميخواستم رتبه 13 شوم، هل دادند رتبه 25 شدم/ نمكنشناسي، میرحسین را به اين روز كشاند/ وقتی رییس ستاد کروبی به موسوی رای می دهد و همه می دانند جز کروبی، این می شود رجل سیاسی؟

آقا فرمودند كه خيلي از وزرا را نيندازيد/ کروبی را رها كن. اذيت نكن...كسي كه ميگويد من نيم ساعت خوابيدم رايم عوض شد. كسي كه رييس ستادش را كرباسچي ميگذارد كه همه عالم ميدانستند به موسوي راي ميدهد جز خود كروبي، چنين فردي از نظر شما يك رجل سياسي است؟ و قابل دفاع است؟ من از شما تعجب ميكنم.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

محمدرضا باهنر نائب رییس مجلس و فعال سیاسی در گفت و گوی با روزنامه اعتماد اظهارات مهمی به زبان آورد که بخش مهمی از آن دیده نشد.

به گزارش سرویس سیاسی «انتخاب» ؛ اهم این بخش از سخنان وی در پی می آید:

* بعد از انتخابات گفتم اين وزرايي كه من ميبينم پنج شش نفر آنها راي نميآورند چون نبض مجلس دست ماست، نگفتم آنها را مياندازيم.

[چه شد كه راي داديد؟] دو روز بعد آقا فرمودند كه خيلي از وزرا را نيندازيد. اين حكم ارشادي آقا بود.

* كارشناسي مقام معظم رهبري حتما از نظر كارشناسي رييس مجلس و بسياري افراد ديگر مهمتر است. منظور من موقعيت قانوني ايشان نيست بلكه به اطلاعات ايشان نظر دارم.

* يك زماني يكي از فرماندهان ارتش به من گفت من به سه دليل از آقا تبعيت ميكنم ؛يك دليل اينكه طبق قانون اساسي رهبري فرمانده كل قواست، دوم اينكه ايشان مرجع تقليد من است و من شرعا بايد از ايشان اطاعت كنم و دليل سوم اين است كه به نظر من هيچ كس بهتر از آقاي خامنهاي به مسائل نظامي كشور اشراف ندارند.

* اينكه شما ميگوييد چه شد هشت تا شد چهار تا چون آقا فرمودند. راي خود من هم نسبت به برخي وزرا عوض شد و در مورد دو سه وزير هم عوض نشد.

* در مجلس ششم آقا يك حكم حكومتي كردند كه قانون مطبوعات الان لازم نيست اجرايي شود، شما ببينيد صحن علني مجلس چه عربدههايي ميكشيدند.

مصاحبه کننده: چيزي كه من يادم هست اين است كه كروبي روي ميز ميكوبيد كه اين است ولايت مطلقه فقيه. بهزاد نبوي هم كه مشاركتيها را قانع كرده بود.

باهنر: بله، كروبي و بهزاد خوب عمل كردند اما بعدش خوب عمل نكردند به همين دليل كروبي آن موقع حذف نشد. عدم صلاحيت بهزاد و بقيه براي تحصنشان بود.

حذف كروبي به اين دليل بود كه گفت چرا پنج ميليون راي من در سال 84 ، در سال 88 شده 300 هزار تا؟

باهنر:اينها توهم است.

آمار رسمي 84 هست، توهم يعني چه؟

باهنر: خير، سال 84 كروبي پنج ميليون راي نياورد. احمدينژاد كه نفر دوم بود چهار ميليون راي داشت. كروبي چطور پنج ميليون راي داشت؟ سال 88 شد 300 هزار تا من چه كار كنم. ما راه را هم به آنها نشان داديم. من خودم به مهندس موسوي گفتم من تا شمارش كامل آرا موضوع را دنبال ميكنم. گفت: من شمارش آرا را قبول ندارم. قبل از شمارش تقلب شده، او متوهم شده بود.

چرا ناراحت ميشويد آقاي باهنر؟

باهنر:نه، ميگويم تاريخ را تحريف نكنيد. ما گفتيم پنج درصد آرا را ميشماريم. مگر من ميگويم آرا درست بود؟ آرا حتما درصد كمي كم و زياد شده اما 10 ميليون كم و زياد نميشود اين حرف توهم است، توطئه است.

پس چرا الان بايد توبه كنند؟

باهنر: آنها گفتند آراي ما 5/2 ميليون بوده احمدينژاد 13 ميليون .اين توهم است. اين تهمت است يعني نظام امانتدار راي مردم نيست، خائن است مثل شاه است با اين تفاوت كه آن انتخابات برگزار نميكرد اين ميكند و آرا را عوض ميكند. مگر در انتخابات مجلس آرا را نميشمرند، هر دفعه هم سه تا حوزه باطل ميشود.در همين انتخابات مجلس اخير تا روز انتخابات به من گفتند تو نفر پنجم هستي. رايگيري شد من بيست و پنجم شدم. همين اينجا ميگويم يك مقداري از آراي من ديده نشد، البته موثر در نتيجه نبود.

چرا اين را ميگوييد اين يعني نظام امانتدار راي شما نيست.

من ميگويم اصلا سيستم طوري نيست كه راي من را طوري بخواند كه من را بيندازد. دو درصد، يك درصد و نيم درصد تقلب ميشود و يا خطا رخ ميدهد.

همين نيم درصد شما را از راي پنجم، بيست وپنجم كرد؟

نه. من دارم ميگويم اينها قاطي شد. من احتمالا ميخواستم سيزدهم شوم، آنها هل دادند بيست و پنجم شدم. من خودم رفتم به مهندس موسوي گفتم 20 سال خانه نشستي هيچ كاري نكردي، حالا 13 ميليون راي گيرت آمده قدر اين 13 ميليون را بدان، مديريتشان كن، حتما در قدرت آينده ميماني اما نمكنشناسي و زيادهخواهي، او را به اين روز كشاند.

سال 84 هم به كروبي همين را گفتند. او هم رفت حزب تاسيس كرد.

[ميخندد]. او را رها كن. اذيت نكن...كسي كه ميگويد من نيم ساعت خوابيدم رايم عوض شد. كسي كه رييس ستادش را كرباسچي ميگذارد كه همه عالم ميدانستند به موسوي راي ميدهد جز خود كروبي، چنين فردي از نظر شما يك رجل سياسي است؟ و قابل دفاع است؟ من از شما تعجب ميكنم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم: بزرگترین باند جاعلان حرفهای و بینالمللی در قم دستگیر شدند

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم از دستگیری بزرگترین باند جاعلان حرفهای و بینالمللی در استان قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از قم، محمدرضا میرحیدری اظهار کرد: در پی کسب اخبار واصله مبنی بر استفاده تعدادی اتباع خارجی از گذرنامه و ویزای جعلی، بلافاصله پلیس اطلاعات و امنیت استان با تشکیل تیم ویژهای، شناسایی و دستگیری متهمان را در دستور کار خود قرار داد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم افزود: در نهایت با تلاش شبانهروزی و تحقیقات انجام شده توسط پلیس یکی از متهمان دارای گذرنامه جعلی، شناسایی و در بازجویی انجام شده از نامبرده، رابط جاعل شناسایی و دستگیر شد.

وی ادامه داد: با شناسایی رابط جاعل، متهم دیگری که در زمینه جعل با متهم اصلی پرونده در رابطه بود، شناسایی و ضمن دستگیری در بازرسی از محل وی دو جلد گذرنامه جعلی خارجی، مهر جعلی اداره اتباع خارجه یکی از استانهای کشور، دو عدد مهر ژلاتینی، چهار پایه مهر دستی، چهار دستگاه اتوماتیک مهر زنی و سه عدد مهر تاریخزن کشف و ضبط شد.

میرحیدری افزود: در بازجویی از متهم موصوف، وی به نقش خود در زدن مهر ورود و خروج جعلی اعتراف و اظهار کرد نقوش مهر ورود و خروج مرز زمینی را قبل از دستگیری معدوم کرده است.

وی بیان کرد: با راهنماییهای متهم در نهایت سه نفر دیگر نیز در این رابطه دستگیر و در بازرسی بدنی از آنها تعداد پنج جلد گذرنامه با مهر و روادید جعلی کشف و ضبط شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم گفت: با تحقیقات انجام شده از سوی پلیس اطلاعات و امنیت استان و با راهنمایی متهمان، متهم اصلی پرونده شناسایی و ضمن دستگیری در بازرسی از منزل وی 12 جلد گذرنامه مجعول، 38 برچسب ویزای جعلی، مهر سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در مزار شریف، مهر ورود هوایی مشهد، مهر ورود مرز زمینی میلک، مهر خروج مرز زمینی میلک، مهر ریاست اداره پاسپورت افغانستان، مهر خروج هوایی مزار شریف، مهر ورود و خروج مرز راه ابریشم و سایر آلات و ادوات جعل از جمله سیستم رایانه و نرمافزارهای فتوشاپ مخصوص جعل روادید کشف و ضبط شد.

میر حیدری گفت: برابر بررسیهای به عمل آمده و تحقیقات از متهمان موصوف، متهم اصلی پرونده از نقاط مختلف کشور به ویژه استان فارس، گذرنامه فاقد اعتبار روادید به آدرس متقاضیان خود ارسال کرده و پس از صدور روادید جعلی 90 روزه و مهر ورود به آدرس متقاضیان ارسال میکرده است که پس از دستگیری تمام اعضای باند مذکور توسط پلیس اطلاعات و امنیت استان، متهمان موصوف به مراجع قضایی استان معرفی که در نهایت با قرار قانونی مناسب روانه زندان شدند.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

شیراز و کرمان لرزید

خبرگزاری فارس: زلزلهای به بزرگی 3.8 دهم در مقیاس ریشتر و 2.6 دهم ریشتر دقایقی پیش شهر شیراز و کرمان را لرزاند.

به گزارش خبرگزاری فارس راس ساعت 13:10 امروز زلزلهای به بزرگی 3.8 دهم ریشتر شهر شیراز را لرزاند.
    همچنین ساعت 13:48 ظهر امروز زلزله به بزرگی 2.6 دهم در مقیاس ریشتر نجف شهر کرمان را لرزاند.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 23,302 بار در 4,191 ارسال
    توي اين دو روز تعطيلات 30 نفر تو دريا غرق شدن، 120 نفر تو تصادف كشته شدن. اسرائيل اگه صبر كنه كلن تو اين تعطيلات اجلاس از بين مي ريم
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها