نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 131 از 4620 نخست ... 31811211281291301311321331341411812316311131 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,301 به 1,310 از 46195

موضوع: اخبار

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 23,314 بار در 4,193 ارسال
    خیلی خوشحالم ....مبارکشون باشه

قذافی سقوط کرد

http://www.tabnak.ir/fa/news/185241/...A9%D8%B1%D8%AF
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مصطفی مصری پور آواتار ها
    تشکر شده 37,729 بار در 6,666 ارسال

واقعا جای تبریک داره...6 ماه جنگ و استقامت بخاطر هدف
    بنظر شما کدوم کشور عربی میتونه بعد از لیبی آزاد بشه؟؟
    وقتي برنده ميشوي، نيازي به توضيح نداري! وقتي مي بازي چیزی برای توضیح دادن نداری!

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مصطفی مصری پور از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,911 بار در 5,248 ارسال
    مخالفت با ادامه برگزاری مراسم حسینیه ارشاد و دارالزهرا

سیاست > احزاب و تشکل ها - روزنامه اعتماد نوشت:

با ادامه برگزاری ویژه برنامههای شبهای قدر در حسینیه ارشاد مخالفت شد. هر سال در شبهای نوزدهم، بیست و یکم و بیست و سوم رمضان مراسم احیا با سخنرانی روشنفکران دینی در این حسینیه برگزار میشد.

مصطفی ملکیان و حجتالاسلام محمدعلی ایازی، دو سخنران مراسم شب نوزدهم امسال بودند. قرار بود در شب بیست و یکم حجتالاسلام عبدالرحیم سلیمانی با موضوع «روح و بدن دین» و محمد مجتهدشبستری درباره دین سالم و دین فاسد سخنرانی کنند و برای شب بیست و سوم نیز سخنرانی دکتر ناصر مهدوی با موضوع «مثنوی و ارزش تربیت اخلاقی» و حجتالاسلام مسعود ادیب با موضوع «پیام دعوت و هدایت دینی» برنامهریزی شده بود.

دلیل مخالفت با برگزاری مراسم حسینیه ارشاد اعلام نشد. همچنین شنیده شده است از برگزاری مراسم شب های قدر در حسینیه دارالزهرا نیز ممانعت به عمل آمده است.
    to continue, please follow me on my page

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,805 بار در 4,792 ارسال
    قذافی کشته شد + عکس
    شورای انتقالی لیبی به زودی خبری "خوشحال کننده" اعلام می کند
    منابع غیر رسمی خبر از کشته شدن معمر قذافی داده اند.

سرویس بین الملل افکار نیوز - برخی منابع غیر رسمی لحظاتی پیش خبر از کشته شدن معمر قذافی به دست نیروهای انقلابی لیبی خبر دادند. همزمان با انتشار این خبر تصویری از جنازه خونین قذافی نیز منتشر شد. منابع رسمی هنوز این خبر را تایید نکرده اند

http://www.afkarnews.ir/vdca00ny.49nma15kk4.html

الملک یبغی مع الکفر ولا یبغی مع الظلم
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,805 بار در 4,792 ارسال
    گزك حاج منصور به دست جریان انحرافی:هركس این یهودی را بكشد، خودم پولش را می دهم

به گزارش خبرنگار «آینده»؛ منصور ارضی شب گذشته با اشاره به پنهان بودن مشایی گفت: «پیداش كنن بچه ها میكشنش! فعلا تو هزاران حصار قرار گرفته این یهودی امت!

گفتمم هر كی بكشتش پولشو من میدم!» سخنانی كه طبعا بلافاصله مورد استفاده رسانه های جریان مشایی قرار گرفت و با این اظهارات ناشیانه، از این پس هواداران این جریان می توانند كوچكترین حادثه رخ داده برای طیف خود را به هواداران ارضی كه خود را نیروهای حزب الله می خوانند، نسبت دهند.

http://www.ayandenews.com/news/35163/
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال جعفرزاده آواتار ها
    تشکر شده 11,926 بار در 4,538 ارسال
    يعني به همين راحتي ميتوان شخصي را كشت و بعد پول ديعه اش را داد انگاه اب از اب تكان نخورد ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! در اين صورت تمامي تجار و ثروتمندان هركسي راكه دلشان بخواهد مي كشند و پول ديعه شان را ميدهند !!!!!!!!!!!!!!!! به همين راحتي

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جعفرزاده از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال mehran آواتار ها
    تشکر شده 8,177 بار در 1,438 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجيد 20 نمایش پست ها
    گزك حاج منصور به دست جریان انحرافی:هركس این یهودی را بكشد، خودم پولش را می دهم

به گزارش خبرنگار «آینده»؛ منصور ارضی شب گذشته با اشاره به پنهان بودن مشایی گفت: «پیداش كنن بچه ها میكشنش! فعلا تو هزاران حصار قرار گرفته این یهودی امت!

گفتمم هر كی بكشتش پولشو من میدم!» سخنانی كه طبعا بلافاصله مورد استفاده رسانه های جریان مشایی قرار گرفت و با این اظهارات ناشیانه، از این پس هواداران این جریان می توانند كوچكترین حادثه رخ داده برای طیف خود را به هواداران ارضی كه خود را نیروهای حزب الله می خوانند، نسبت دهند.

http://www.ayandenews.com/news/35163/

چه کاریه حاج آقا شما که نباید خونتو بفروشی دیه بدی ...بچه های این سایت بکشینش خودم پولشو میدم

بچه ها یه زیر خاکیه دیگه پیدا شد برادر اسفندیار............

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mehran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,472 بار در 1,256 ارسال
    از چادر و مناظره انتخاباتی و موتورسواری زنان تا انتخاب اجباری وزیر فرهنگ

مهدی کلهر، مشاور سابق رییس جمهور در گفتگوی جنجالی خود نکات جالبی درخصوص برخی مسائل مختلف دیروز و امروز بیان کرده است.

مهدی کلهر، مشاور سابق رییس جمهور در گفتگوی اخیرش با ویژه نامه خاتون روزنامه ایران نکات قابل تاملی را مطرح کرده است که با وجود جنجالهای فراوان، رسانهای نشد. در ادامه «24» گزیدهای از حرفهای کلهر در این ویژه نامه جنجالی را منعکس میکند:

- من یک مساله را گفتم، مرا مسخره کردند، گفتم چرا فکر میکنید اگر زن سوار دوچرخه شود، حرام است؟ در صورتی که همین الان ترک موتور مینشیند و زنان ما الاغ سوار میشوند و هیچ اشکالی ندارد. من این موضوع را در مورد ترافیک گفتم. گفتم اگر همه کارمندان شما سوار اتوبوس شوند باز هم ترافیک از بین نمیرود. امروزه خانمها مجبورند ماشین داشته باشند. چرا شما مثل چین یک سهچرخه زنبیل دار درست نمیکنید که خانم خریدش را با سه چرخه انجام دهد. چرا با موتور به محل کار نرود؟

- ما چرا به عنوان رسانه نباید این ها را به مراجع دین بگوییم؟ بالاخره فقه شیعه زندهترین فقه و بلندگو در این جهان است. ما دین مرده نداریم، اشکال کار اینجاست که ما مسائل روز را ببریم پیش اهل فقه و جواب روز بگیریم...به نظر من دوچرخهسواری و موتورسواری را باید باب کنیم و این باید از قبح به حسن تبدیل شود. و از وسیله صرفا تفریحی و شاید تبرج به وسیله کار و تلاش تبدیل شود.

- ما میتوانیم الگوها را بیاوریم و به فقها احترام بگذاریم و نظرشان را بپرسیم و کارخانههای ما دوچرخه های مناسب بسازند.

-من بابت کاری که در سال 84 کردم، یک ریال هم دریافت نکردم. کسی که بخواهد بداند، خواهد فهیمد. شبی که قرار بود من بروم برای مناظره، قرار بود آقای قاسمزاده داماد آقای موسوی اردبیلی بیاید که بعد از نیم ساعت ایشان گفتند نمیآید. بعد قرار شد آقای حجت بیاید ایشان هم سرباز زدند و بنا شد آقای نوبخت بیاید. من گفتم ایشان اقتصادی است آقای نوبخت گفت که من درس فرهنگی در انگلیس گذراندهام. من هم گفتم از کسی کنکور که نمیخواهم بگیرم. بعد از یک وقفهای کفتند آقای مرعشی میآیند. توصیه آقای شمقدری این بود که من نروم چون ایشان را قویتر می دانستند. من گفتم حتی اگر خود حاجآقای هاشمی هم بیاید من میروم.

- به ستاد تلفن زدم و گفتم: سلمانی نزدیک خانه ما تا ساعت 9.30 شب باز است و چون من به خاطر دفاع از شما میروم اگر فکر میکنید که موهای من باعث میشود رایدهندگان شما کم شود و کسانی که شما را میشناسند با این شکل و شمایل من دچار گرفتاری ذهنی شوند، موهایم را کوتاه کنم؟ ایشان با تندی به من گفتند: نخیر چه لزومی دارد این کار را بکنید.

- آن شب من آن کت را هم نمیخواستم بپوشم. یک پیراهن آستین کوتاه و یک شلوار تنم بود. آن شب همسر قبلی من گفت این طوری جلوی مردم بد است. حداقل یک کت تنت بکن که بی احترامی نباشد.

- بنده از سال 84 کنار آقای احمدی نژاد بودم تغییر جهتی را در ایشان مشاهده نمیکنم. آقای احمدی نژاد از سال 84 به بعد پخته تر شدهاند.

کلهر در پاسخ به این سوال که «با این دید که شما از آقای احمدینژاد ترسیم کردید، چه شد که کسی مثل آقای صفار وزیر فرهنگ شد؟» میگوید: ببینید فرق میکند. یک وزیر قطعا انتخاب یک رییس جمهور نیست. وقتی شما مجلسی میروید که سه وزیر شما را رد میکند، نمیتوانید بگویید این وزیری است که رییس جمهور میخواست. دیدگاه فرهنگی آقای احمدینژاد رشد کرده، همانطور که دیدگاه سیاسیشان رشد کرده است. من یادم هست در تلویزیون در شب آخر ایشان گفت: من با لباس مردم کاری ندارم. مساله مردم لباس نیست.

- ما حدود 300سال است مورد تهاجم فرهنگی هستیم و بعد از انقلاب چندین برابر شده و قطعا بدحجابی عارضهای از بیماری های فرهنگی از پروژه تهاجم فرهنگی است. این را همه میدانند ولی میخواهند از نسیان 6ساله گروهی مقدسمآب سوء استفاده کنند. بشر همیشه ضربات تاریخی خود را از نسیان خورده است. حضرت علی(ع) نمیفرمایند من مانتو را این طوری میکنم و...میفرمایند پول بیت المال را از کابین زنان شما در می آورم. یعنی معلوم میشود یک نسبتی وجود دارد نه این که بیحجابی چیز خوبی است ولی دلیل اینکه دختری لجبازی میکند و بد میپوشد به بد عمل کردن مدیران در یک دوره 30 ساله مربوط است.

- ناصرالدین شاه شبها به مجالس عیاشی در اروپا میرفت. میدید آنجا لباس مردها مشکی است. کلاه سیلندری مردها مشکی است و زنها هم با لباس مشکی میآیند. این به نظرش آمد که یک نوع سنگینی و وقار دارد وگرنه اصلام به صراحت از حضرت رسول(ص) داریم که لباس تیره پوشیدن مکروه است. این رنک مشکی متکبرانه را ناصرالدین شاه آورد. خدا لعنتش کند. همین جور آتش به قبرش ببارد.

- ناصرالدین شاه حجاب را برنداشت، ولی چادر مشکی را توصیه کرد.

- از لحاظ فلسفه حجاب که در قرآن آمده زن خودش را در مقابل تیر نگاه مردان هیز قرار ندهد، قطعا چادر مشکی بدترین پوشش است چون چهره زن را قاب میکند یعنی نگاه را به چهره زن متمرکز میکند.
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    جزئیات سهمیه بنزین شهریور و واریز از ساعت 24 امشب

اقتصاد > انرژی - فارس نوشت:

سهمیه بنزین شهریور ماه انواع خودرو و موتور سیکلت بدون تغییر نسبت به سهمیه مرداد ماه از ساعت 24 امشب به کارتهای سوخت واریز می شود.

بنابر اعلام ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت،شهریور ماه امسال سهمیه و قیمت بنزین خودروهای شخصی هیچ گونه تغییری نسبت به مردادماه نکرده است به طوری که برای سومین ماه فصل تابستان 60 لیتر بنزین با قیمت نیمه یارانه ای 400 تومانی برای کارتهای هوشمند سوخت پیش بینی شده است.

این در حالی است که بر اساس مصوبه ماه گذشته ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت، از مرداد ماه 20 درصد به سهمیه تاکسیهای همه شهرهای استانهای خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و بوشهر و همچنین 20 درصد به سهمیه تاکسیهای درون شهری شهر تهران افزوده شد ولی تاکسیهای شهری بقیه شهرها همان سهمیه قبلی را گرفتند.

در عین حال از مردادماه سهمیه همه تاکسیهای بینشهری نیز افزایش یافت به گونهای که 500 لیتر سهمیه گازسوزها به 600 و 750 لیتر سهمیه تاکسیهای بینشهری بنزینی به 900 لیتر افزایش یافت و این سهمیه در شهریور نیز تکرار خواهد شد.
    همچنین میزان افزایش سهمیه تاکسیهای درونشهری در شهرها و استانهای اعلام شده در خودروهای دوگانهسوز از 300 به 360 و در خودروهای بنزینسوز از 500 به 600 لیتر اعلام شد.

این درحالی است که آژانسها و مسافربرها کماکان سهمیه قبلی 300 لیتری خود را دریافت خواهند کرد.

همچنین قرار شد برای حمل و نقل بار و مسافر روستایی وزارت کشور و وزارت راه آمار خودروهای فعال با سهمیه عادی را شناسایی و ساماندهی کنند تا سهمیه مسافربرهای شخصی برای آنها لحاظ شود. وزارت راه مسئول حمل و نقل روستایی است که با کمک بخشداریهای وزارت کشور برای شناسایی و ساماندهی آنها عمل خواهند کرد.

20 هزار کامیون دیزلی دولتی که سهمیه شخصی میگرفتند، تغییر وضعیت داده و از ماه گذشته سهمیه دولتی یعنی قیمت آزاد برای آنها استفاده شد و سهمیه همه خودروهای دولتی و عمومی که تاکنون به هر دلیل تغییر نکرده بود حذف شد و از این به بعد باید از بنزین آزاد استفاده کنند.

با تصمیم ستاد هدفمندی یارانه ها سهمیه بنزین موتورسیکلتها همچون ماه گذشته تثبیت شده است و بر این اساس برای دومین ماه فصل تابستان 25 لیتر بنزین با قیمت نیمه یارانه ای 400 تومان به موتورسیکلتها اختصاص پیدا می کند.

در شهریورماه امسال 500 لیتر سهمیه بنزین با نرخ آزاد 700 تومانی برای خودروهای شخصی پیش بینی شده است و سهمیه بنزین آزاد خودروهای شخصی در صورت اتمام سهمیه بنزین نیمه یارانهای 400 تومانی خودروها از طریق کارت هوشمند سوخت خودرو قابل برداشت است.

/

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    افزایش تعطیلی عید فطر امسال منتفی شد

اجتماعی - مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد مسکوت ماندن دستور کار جاری مجلس در بررسی لایحه امور گمرکی که با موافقت دولت و به بهانه بررسی فوری لایحه افزایش تعطیلات عید فطر مطرح شده بود، مخالفت کردند.

به گزارش مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه در ادامه بررسی لایحه 163 مادهای امور گمرکی به پیشنهاد مسکوت ماندن بررسی این لایحه با مدت دو هفته در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مخالفت کردند.

علی ادیانیراد گفت: پیشنهاد مسکوت ماندن بررسی لایحه امور گمرکی به مدت دو هفته در راستای بررسی برخی اشکالات و رفع ابهامات این لایحه مطرح شده است دولت نیز موافق با مسکوت ماندن دو هفتهای این لایحه است.

کاظم دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در مخالفت با این پیشنهاد اظهار داشت: دو هفتهای که برای مسکوت ماندن این لایحه پیشنهاد شده است، درست در زمان تعطیلات مجلس شورای اسلامی است بنابراین اعضای کمیسیون اقتصادی قادر به بررسی این لایحه در مدت تعیین شده نیستند.

وی افزود: تا امروز 60 ماده از این لایحه بررسی شده و حتی یک مورد اختلافی نیز به کمیسیون ارجاع نشده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اگر دولت لایحه یا طرح دو فوریتی یا یک فوریتی در دست دارد می تواند در حین بررسی لایحه امور گمرکی آن را در صحن علنی مجلس مطرح کند.

محمدرضا باهنر نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی که در غیاب علی لاریجانی ریاست مجلس را بر عهده داشت، در توضیح علت موافقت دولت با مسکوت ماندن این لایحه به مدت دو هفته گفت: موافقت دولت با پیشنهاد آقای ادیانی به علت نپخته بودن لایحه امور گمرکی یا وجود ابهامات در این لایحه نیست بلکه دولت در راستای دو یا سه لایحه فوریت دار در صحن علنی مجلس خواستار مسکوت ماندن این لایحه است.

به گزارش خبرنگار مهر، دولت خواستار بررسی لایحه یک فوریتی افزایش تعطیلات عید فطر در صحن علنی مجلس است.

این لایحه هفته گذشته در صحن علنی مجلس مطرح شد و نمایندگان با دو فوریت آن مخالفت کردند بنابراین جهت برسی بیشتر به کمیسیون اجتماعی ارجاع شد و بر این اساس افزایش تعطیلی عید فطر امسال منتفی شد.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 8 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها