نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1390 از 5221 نخست ... 390890129013401380138713881389139013911392139314001440149018902390 ... آخرین
نمایش نتایج: از 13,891 به 13,900 از 52202

موضوع: اخبار

عضو عادی
    تشکر شده 203 بار در 70 ارسال
    با سلام و احترام

Posted: 28 Sep 2012 06:01 AM PDT
    آخرين اميدها براي راهاندازي بانک تمامالکترونيکي آرين به يأس تبديل و پرونده اين بانک براي هميشه بسته شد.به گزارش عصر ارتباط، رئيس کل بانک مرکزي با اعلام انحلال بانک مجازي آرين به تمام گمانهزنيها در خصوص آينده فعاليت اين بانک خاتمه داد. محمود بهمني در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد: «بانک آرين منحل شد و سهامداران آن نيز ميآيند و وجوهشان را پس ميگيرند.» به گفته او، اين آخرين تصميم بانک مرکزي است و برنامهاي هم براي ادغام آرين با موسسات مالي و اعتباري وجود ندارد. بهمني با اين سخنان، پروندهاي را که براي فعال شدن نخستين بانک مجازي در ايران گشوده شده بود، مختومه اعلام کرد و با اين کار سه هزار سهامداري را که از سال 1388 سرمايه 200 ميليارد توماني خود را براي گشايش يک بانک بدون شعبه به حساب بانک مرکزي واريز کرده بودند از بلاتکليفي درآورد. بدينترتيب، آخرين تيرهايي که مديريت بانک الکترونيکي آرين براي زنده کردن دوباره مجوز اين بانک در تاريکي پرتاب ميکردند، با اين گفتههاي رئيس کل به خطا رفت. سهامداران بانک مجازی آرین در آخرين مجمع عمومی عادی سالیانهشان که نزديک به دو ماه پيش برگزار شده بود همچنان با امید به بازپس گرفتن مجوز لغو شده این بانک خواستار...

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وفا2222 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,701 بار در 26,714 ارسال
    انگلیس 8 میلیون پوند به گروههای مسلح در سوریه کمک میکند

خبرگزاری فارس: نخستوزیر انگلیس از کمک هشت میلیون پوندی به گروههای مسلح در سوریه با هدف براندازی نظام سوریه خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از «برکینگ نیوز»، «دیوید کامرون» اعلام کرد که انگلیس هشت میلیون پوند دیگر نیز به گروههای مسلح سوریه کمک میکند.
    وی افزود: این تصمیم لندن سایر اعضای جامعه بینالمللی را وادار میسازد تا در ناآرامیهای سوریه بیشتر مداخله نمایند.
    انگلیس یکی از اولین کشورهایی بود که با تشکیل اردوگاه نظامی و آموزش به گروههای مسلح در سوریه در امور داخلی این کشور دخالت کرد.

======================================
    تصویب قطعنامه ضدسوری در شورای حقوق بشر سازمان ملل

خبرگزاری رویترز در خبری فوری گزارش داد که شورای حقوق بشر سازمان ملل قطعنامه ارائه شده توسط کشورهای عربی علیه سوریه را با 41 رای مثبت، 3 رای ممتنع و 3 رای مخالف به تصویب رساند.

کشورهای روسیه و چین و کوبا کشورهایی بودند که به این قطعنامه رای منفی دادند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    احمدی نژاد در جمع هواداران:
    ادبیات ظهور امام زمان(ع) در نیویورک تبیین شد/ هنوز حکومت اسلامی نیستیم

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    ماجرای عنایت امام رضا(ع) به حجتالاسلام قرائتی در ماه عسل+فیلم
    خبرگزاری فارس: حدود 40 سال پیش، طلبه تازه داماد برای ماه عسل در تابستان راهی مشهد میشود، بیپولی به او فشار میآورد، به بنبست میرسد، در صحن انقلاب رضوی با امام(ع) خود نجوا میکند تا اینکه یکی از رفقا را میبیند!

به گزارش خبرنگار آیین و اندیشه فارس، حجتالاسلام والمسلمین محسن قرائتی که به مناسبت سالروز ولادت امام رضا(ع) در مشهد مقدس حضور داشت، در صحن انقلاب حرم رضوی به بیان خاطرهای از ماه عسل خود پرداخت که در ادامه میآید:

*ماجرای بیپولی طلبه تازه داماد در مشهد

یک خاطرهای از این صحن انقلاب دارم؛ جوان بودم، تقریباً چهل سال پیش با خانواده به مشهد آمده بودم، تازه داماد شده بودم، ماه عسلم بود.

خدا همه اموات را رحمت کند، پدرم گفت: برو، من برایت پول میفرستم، پول دست ما نرسید، حالا یا پدر یادش رفته بود یا دیر پول را فرستاد یا دیر دستمان رسید، به هر حال ما هیچی پول نداشتیم، حتی پول یک نان هم نداشتیم!

خانه آمدم و تازه داماد بودم، خانواده گفت: برو یک نان بگیر!

من در دلم گفتم: نسیه میکنیم، توی صف نانوایی رفتم، در صف نانوایی دیدم که اگر نانوا بگوید قبولت ندارم، من روبروی مردم خجالت میکشم.

آن موقع چهره تلویزیونی نبودم، یک طلبه گمنام بودم، حالا یک نفر بگوید قبولت ندارم، هر کسی باشد، خوار میشود، چه طلبه باشد چه غیر طلبه!

*هنگامی که تمام راهها بسته شد

گفتم: چه کنم، به ذهنم رسید که در خانه یک سجاده مخمل است، گفتم: سجاده را یواشکی زیر عبا میگذارم، بیرون میبرم و میفروشم!

خانه آمدم، سجاده حاج خانم را تا کردم و زیر عبا گرفتم تا خواستم بیرون بیایم،

حاج خانم گفت: سجاده را کجا می بری؟!، من هم چون نمیخواستم حاج خانم بفهمد بی پولم، سجاده را روی لب طاقچه گذاشتم.

گفت، میروم و در صحن زیارتنامه میخوانم، چرا که افرادی هستند که سواد ندارند –چهل سال پیش بود- در صحن آمدم و به زوارها گفتم: زیارتنامه بخوانم،

گفتند: نه، به هر کسی که گفتم: زیارت نامه بخوانم، گفتند: نه!

به ذهنم رسید که یک تسبیح چوبی دارم و همین را می فروشم!

به کسی گفتم این تسبیح را میخری، نگاه کرد و گفت: دو ریال، آن زمان نان یک تومان بود، گفت: دو ریال میخرم!

*توسل حجتالاسلام قرائتی به امام رضا(ع)/ امام رضا(ع) زودتر پول را برسان، نانوایی بسته میشود!

دیگه هر کاری که به نظرم میرسید، انجام داده بودم، در همین صحن ایستادم به امام رضا(ع) گفتم: یا امام رضا(ع) جد شما در خانه فقرا شبها چیزی میدادند، حالا من امشب فقیر شدم، من نمیخواهم در ماه عسل حاج خانم بفهمد، حالا من پول ندارم، اینجا میایستم، کسی اینجا بیاید و به من پول بدهد!

بعد گفتم: یا امام رضا(ع) نانوایی میبندد، اگر میخواهی پول بدهی، یک مقدار زودتر بده وگرنه نانوایی ها میبندند!

یکی از علما که جوان بود، ده سالی هم امام جماعت بود، پیش من آمد و گفت: حاج آقا قرائتی من مدتی است که دنبال شما میگردم!

چون چند شب قبل من را دیده بود و من به او گفته بودم، تابستانها چون هوای قم و کاشان گرم است، مشهد میآیم تا مقداری به درسهایم برسم و تا آخر تابستان هم اینجا هستم.

گفت: فردا میخواهیم برویم، پول زیادی داریم، چون چند روز پیش گفتی میخواهی تا آخر تابستان بمانی، من پول زیادی دارم، ممکن است بزنند! بعد مبلغی پول به ما داد و ما هم از امام رضا(ع) تشکر کردیم.

برای دیدن فیلم ماجرای عنایت امام رضا(ع) به حجتالاسلام قرائتی اینجا کلیک کنید:

http://mojnews.ir/fa/Miscellaneous/V...News&r=1039899

باهنر:

بخش خصوصي خود را براي تصدي 80 درصد اقتصاد آماده کند

9. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    احمدينژاد: دستگيري جوانفكر مايه تاسف است/موضوع را پيگيري ميكنم
    » سرویس: سياسي - دولت
    کد خبر: 91070704673
    جمعه ۷ مهر ۱۳۹۱ - ۱۶:۲۸

رييسجمهور پس از بازگشت از نيويورك، در بدو ورود به تهران، وعده پيگيري موضوع دستگيري جوانفكر را داد.

به گزارش خبرنگار سياسي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، محمود احمدينژاد پس از ورود به تهران در پايون جمهوري فرودگاه مهرآباد، اهداف و دستاوردهاي سفر خود به نيويورك را تشريح كرد و سپس از دستگيري مديرعامل خبرگزاري ايرنا ابراز تاسف كرد و وعده پيگيري اين موضوع را داد.

وي در سخنان خود گفت: سازمان ملل و مجمع عمومي يك مرجع بسيار مهم و بينالمللي است و تنها مرجعي است كه درباره همه مسائل جهان ميتواند اظهارنظر كند و حضور ملت ما در آنجا يك نياز و ضرورت و وظيفه است، بويژه جهاني كه هماكنون در شرايطي قرار دارد كه بايد از يك دوره تاريخي به دوره ديگر وارد شود و نظم جديدي در جهان حاكم شود. طبيعي است كه ملت ما نقش مهمي ايفا ميكند و در راهبري جهان به سمت نظم جديد بايد وظيفه خود را انجام دهد.

احمدينژاد با بيان اينكه "اين سفر فرصت مناسبي براي گفتوگو با مسئولان ساير كشورها و طرح ديدگاههاي ملت ايران درباره وضع جهان بود"، افزود: سفر پرباري بود و دو سخنراني در مجمع عمومي سازمان ملل داشتيم كه يك سخنراني درباره حاكميت قانون و ارزش آن در جامعه جهاني و سخنراني ديگر درباره مسائل روز جهان بود.

رييسجمهور خاطرنشان كرد: در خلال اين سفر، دوازده گفتوگو با رسانههاي خبري و يك كنفرانس مطبوعاتي نيز داشتم. هشت ملاقات سياسي و پنج ديدار نيز انجام شد كه عمده اين ديدارها با گروههاي آمريكايي مانند گروههاي ضدجنگ و يا انديشمنداني كه نظرات جديدي دارند، بود. ملاقاتي هم با ايرانيان داشتم و استقبال گستردهاي از نگاه و مواضع ملت ما در اين سفر شد.

وي ادامه داد: شايد علت اين استقبال گسترده، احساس خلائي بود كه نسبت به مسائل مربوط به نظم آينده در جهان ايجاد شده بود، چراكه در سالهاي گذشته مباحثي كه از سوي ملت ما مطرح ميشد درباره نواقص و اشكالات نظم موجود بود و در اين سفر تلاش كرديم كه درباره نظم آينده جهان بيشتر صحبت و آن را تدوين كنيم كه استقبال شد و با انعكاس گستردهاي همراه بود.

احمدينژاد درباره انگيزه انجام اين ديدارها اظهار كرد: علت اين ديدارها آن است كه رسانههاي دنيا در اختيار گروهي است كه نميخواهند اين سخنان به گوش مردم برسد و تلاش كرديم با ارتباط مستقيم، اين پيام را به گوش آنها برسانيم و ديدگاهها را به روشني تبيين كنيم و به پرسشها پاسخ بدهيم.

وي در ادامه گفت: در اين سفر دو موضوع خاص هم وجود داشت؛ يكي پيگيري ايجاد ساختار جديد براي جنبش عدم تعهد بود. اين جنبش با وجود عمر طولاني و مواضع و آرمانهايي كه داشته است، ساختار مناسبي براي پيگيري مواضع خود ندارد. در اين سفر تلاش كرديم زمينههاي لازم براي پايهگذاري ساختار جنبش عدم تعهد و پيگيري آرمانهاي آن انجام دهيم و با گروهها و مقاماتي نيز در اين زمينه صحبت شد و تعدادي از ملاقاتكنندگان اعلام آمادگي كردند كه در اين زمينه فعال شوند و قرار شد جلساتي از طرف وزير امور خارجه براي پيگيري اين مساله برگزار شود.

رييسجمهور با اشاره به اينكه بسياري از شخصيتها و گروههاي مردمي خواستار ملاقات بودند كه امكان ملاقات با آنها به خاطر محدوديت زماني وجود نداشت، درباره پايهگذاري ساختار جديد براي جنبش عدم تعهد توضيح داد: اهداف جنبش عدم تعهد و آرمانهايي كه اين جنبش دارد به خاطر اينكه اين جنبش فاقد يك ساختار اجرايي است، پيگيري نشده است و ما تلاش ميكنيم حداقلهايي در اين زمينه طراحي و تبيين شود و ساختار منسجمي وجود داشته باشد كه مسئولان اين جنبش بتوانند اين اهداف را پيگيري كنند. البته اين جنبش دفتري در نيويورك دارد اما اين كافي نيست.

احمدينژاد در ادامه در پاسخ به پرسشي درباره دستگيري علياكبر جوانفكر گفت: من خيلي متاسفم كه در آستانه سخنراني رييسجمهور در سازمان ملل در حالي كه جهان منتظر شنيدن ديدگاههاي ملت ما بودند اين اتفاق افتاد. همانطور كه ميدانيد در سازمان ملل دو دسته سخنراني ميكنند؛ يك عده طرفداران نظام سرمايهداري هستند كه حرف آخر آنها را آمريكا ميزند و يك دسته كشورهاي مستقل هستند كه حرف آخر در ميان آنها را ايران ميزند. با اين توصيف، اينكه بهيكباره قبل از سخنراني رييسجمهور، مشاور رسانهاي رييسجمهور و مديرعامل ايرنا بازداشت ميشود مايه تاسف است بويژه اينكه اتهام او، توهين به رهبري است؛ مسالهاي كه هيچ ايراني آن را نميپذيرد. من اين مساله را دنبال خواهم كرد.

وي پس از گفتوگوي خود با خبرنگاران، در حالي كه قصد خروج از پايون جمهوري را داشت در جمع استقبالكنندگان خود كه در مقابل پايون جمهوري تجمع كرده بودند حاضر شد.

استقبالكنندگان با سر دادن شعارهايي در حمايت از احمدينژاد، از او استقبال كردند.

انتهاي پيام

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

فرمانده سپاه: حمله نظامی به ایران در کار نیست/ مسئولان تلاش بیشتری داشته باشند تا مردم دچار سختی نشوند

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

احمدی نژاد:بعداز پایان ریاست جمهوری به خواست دیگران در سیاست می مانم / قبول ندارم که امریکا پشت فیلم موهن است

دولت - سایت24 نوشت:

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ادعای پانتا درباره جابجایی سلاحهای شیمیایی در سوریه
    خبرگزاری فارس: وزیر دفاع آمریکا ادعا کرد دولت سوریه بخشی از سلاحهای شیمیایی خود را به مکان دیگری منتقل کرده است.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، وزیر دفاع آمریکا ادعا کرده است سوریه بخشی از سلاحهای شیمیاییاش را به مکان دیگری منتقل کرده است تا بتواند آنها را سالم و امن نگاه دارد، اما هنوز مکانهای اصلی ذخیرهسازی این سلاحها دستنخورده هستند.

وزیر دفاع آمریکا در یک کنفرانس خبری گفت: « درباره بعضی از این مکانها برخی اطلاعات (محل اختفای سلاحهای شیمیایی سوریه) هستند که نشان میدهند سوریهایها اقداماتی برای امنیت بیشتر... سلاحهای شیمیایی انجام دادهاند».

برخی کارشناسان ادعاهای آمریکا درباره سلاحهای شیمیایی سوریه را ابزار تبلیغاتی این کشور برای فراهم کردن بستر دخالت خارجی در سوریه میدانند.

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    در واکنش به درخواست امیر قطر برای مداخله نظامی
    پانتا: دخالت نظامی یکجانبه در سوریه «اشتباه محض» است
    خبرگزاری فارس: وزیر دفاع آمریکا در واکنش به درخواست امیر قطر برای مداخله نظامی در سوریه تاکید کرد که دخالت نظامی یکجانبه آمریکا در سوریه «اشتباه محض» است.

به گزارش فارس به نقل از المنار، «لئون پانتا» دیروز در جمع خبرنگاران گفت که درخواست شیخ «حمد بن خلیفه آل ثانی» امیر قطر برای دخالت نظامی در سوریه تغییری در موضع وی ایجاد نمیکند زیرا وی معتقد است که بهترین راه مقابله اعمال فشار دیپلماتیک و اقتصادی بر «بشار اسد» تا زمان کنارهگیری وی از قدرت است.

وی افزود که اگر جامعه جهانی به اقدام نظامی تصمیم بگیرد و این امر الزامی شود در آن صورت ما نیز جزئی از آن خواهیم بود اما دخالت نظامی یکجانبه آمریکا اشتباه محض است.

پانتا همچنین اظهار داشت که آمریکا با برخی دیگر از کشورها به گروههای مسلح سوریه کمک میکند و به خسارتدیدگان از خشونتها در سوریه نیز کمک بشردوستانه ارائه میکند.

وی در ادامه اشاره کرد که مسئولان آمریکایی به دقت مکانهای سلاحهای شیمیایی و بیولوژیکی در سوریه را زیرنظر دارند.

«شیخ حمد بن خلیفه آل ثانی» امیر قطر روز سهشنبه گفت که به دلیل ناتوانی شورای امنیت سازمان ملل در توقف جنگ در سوریه، کشورهای عربی باید در سوریه مداخله نظامی کنند.

وی که در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی میکرد، تاکید کرد: شورای امنیت در ایفای نقشی فعال شکست خورد و به همین دلیل بهتر است که کشورهای عربی به وظیفه سیاسی و نظامی خود برای متوقف کردن خونریزی در سوریه عمل کنند.

امیر قطر به اعزام نیروهای عربی به لبنان در سال 1976 برای پایان جنگ داخلی در این کشور اشاره کرد و گفت که آن اقدام در آن زمان تاثیرات و نتایج خود را نشان داد.

انتهای پیام/++

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 96 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (6 کاربران و 90 مهمان ها)

1. rasam،
  2. Samk،
  3. جواد277،
  4. دقیق،
  5. عباس انصاری،
  6. پیمان

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها