نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1435 از 5217 نخست ... 435935133513851425143214331434143514361437143814451485153519352435 ... آخرین
نمایش نتایج: از 14,341 به 14,350 از 52164

موضوع: اخبار

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال

مطهری: الان زمان کمک به دولت است

نماینده تهران با بیان اینکه احمدی نژاد سعه صدر لازم برای ریاست جمهوری را ندارد؛ گفت: آقای رئیس جمهور درباره انتقاد رهبر انقلاب از وضعیت فرهنگی کشور مغالطه کرد قدرت اجرایی در دست دولت است و سایر نهادها قدرت اجرایی ندارند و صرفا قدرت تبلیغی دارند درحالی که بیشتر انتقادات فرهنگی به حوزه اجرا برمی گردد.

علی مطهری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی مهر، در ارزیابی خود از اظهارات رئیس جمهور در نشست خبری روز سه شنبه گذشته و توضیحات وی درباره وضعیت بازار ارز اظهار داشت: رئیس جمهور درباره نابسامانی بازار ارز که اواخر سال 90 آغاز شد و تا امروز ادامه دارد، به عنوان تصمیم گیر اصلی در این موضوع، هیچ مسئولیتی را برعهده نگرفت و همه مسئولیت را متوجه فشارهای خارجی و اخلال گران داخلی کرد در حالی که این درست نیست.

وی ادامه داد: محال است که در اینجا دولت که ابزارهای مختلفی در اختیار دارد هیچ قصور یا تقصیری نداشته باشد. بهتر بود آقای رئیس جمهور یک عذرخواهی می کرد و می گفت البته فشارهای خارجی و داخلی هم موثر بوده است.

نماینده تهران تصریح کرد: متاسفانه در کشور ما فرهنگ عذرخواهی وجود ندارد و مخصوصا در این دولت دائم می گویند ما مدیرترین و پاک ترین و بهترین هستیم و همه اشکالات در خارج از دولت است.

وی ادامه داد: البته همه ما وظیفه داریم به درخواست رئیس جمهور مبنی بر کمک به دولت در حل مسئله ارز، عمل کنیم تا به امید خدا راه اندازی مرکز مبادلات ارزی به تدریج قیمت ارز را کاهش دهد و ثبات ایجاد کند و فعالان اقتصادی بتوانند برای کار خود برنامه ریزی کنند.

مطهری گفت: الان زمان همکاری و همدلی و کمک به دولت است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس درباره اظهارات رئیس جمهور پیرامون مذاکره با آمریکا نیز گفت: درباره مسئله برقراری رابطه با آمریکا آقای احمدی نژاد گفت که درخواستی در کار نبوده است، اما اخباری که از نیویورک ارسال می شد نشان می داد که مسئله فراتر از درخواست بوده که با عزت ملت ایران سازگار نیست خصوصا که درخواست رابطه در شرایط امروز به این معنی است که تحریم های اقتصادی موثر افتاده است.

وی افزود: اشکالی ندارد که نظر رئیس جمهور برقراری رابطه با آمریکا باشد، ولی اگر اینطور است چرا این موضوع را دو سه سال پیش مطرح نکردید و در اوج تحریم ها و نزدیک انتخابات ریاست جمهوری مطرح می کنید؟ حتی من این مطلب را که برخی می گویند رئیس جمهور حق ندارد در این موضوع صحبت کند، قبول ندارم بلکه او و هر کس دیگری می تواند نظر خود را بیان کند و البته تصمیم نهایی با تایید رهبری اتخاذ میشود.

مطهری در خصوص پاسخ رئیس جمهور به سوالی درباره انتقاد رهبری به وضعیت فرهنگی کشور نیز گفت: آقای رئیس جمهور در این باره مغالطه کرد و گفت "ما هم همین انتقادات را داریم و همه نهادهای فرهنگی باید پاسخگو باشند"، در حالی که امکانات و اختیارات سایر نهادهای فرهنگی با دولت قابل قیاس نیست. بعلاوه قدرت اجرایی در دست دولت است و سایر نهادها قدرت اجرایی ندارند و صرفا قدرت تبلیغی دارند درحالی که بیشتر انتقادات فرهنگی به حوزه اجرا برمی گردد.

نماینده تهران و عضو ناظر مجلس در هیئت نظارت بر مطبوعات در خصوص اظهارات رئیس جمهور درباره روزنامه شرق گفت: درباره روزنامه شرق آقای رئیس جمهور موضع درستی گرفت. موضع من هم در هیئت نظارت بر مطبوعات همین بود که این روزنامه تذکر بگیرد و به دادگاه ارجاع شود تا در آنجا با حضور هیئت منصفه و پس از شنیدن دفاعیات مدیر روزنامه قضاوت شود، ولی اکثر اعضا و خصوصا وزیر قائل به توقیف روزنامه بودند.

مطهری در بخش دیگری از این گفتگو خاطر نشان کرد: آقای رئیس جمهور در مصاحبه روز سه شنبه خود جمله ای گفت مبنی بر اینکه ایران هم مانند سوریه و غیره نیازمند اصلاحات سیاسی است. در واقع ایشان بعد از هفت سال، الان به حرف اصلاح طلبان رسیده است.

وی گفت: آقای رئیس جمهور در مصاحبه خود به نهادهای مختلف حمله کرد، من فکر می کنم این اتفاق به خاطر مسئله آقای جوانفکر و دیگر اطرافیان آقای احمدی نژاد است. رئیس جمهور می خواست هشدار بدهد که اگر جوانفکر آزاد نشود و مثلا درباره آقای رحیمی هم به همین صورت عمل شود من مقاومت می کنم. ولی این کار ایشان اشتباه است. من هم قبول دارم که حکم آقای جوانفکر سختگیرانه بود. اما ایشان به عنوان رئیس جمهور باید بگوید حکم او را قبول ندارم و مثلا جنبه سیاسی دارد، اما چون قانون است می پذیرم، نه اینکه بخواهد تهدید کند، حتی تهدید به استعفا.

مطهری خاطر نشان کرد: آقای احمدی نژاد توجه لازم را به جایگاه خود یعنی ریاست جمهوری و همچنین آثار و لوازم صحبت ها و رفتار خود در این جایگاه ندارد. همچنین سعه صدر لازم را برای این مقام ندارد و به همین جهت مکنونات قلبی خود درباره یک فرد یا نهاد و یا سازمان را فورا بروز می دهد بدون اینکه توجه داشته باشد شخص دوم مملکت است و این سخن او چه آثار و تبعاتی دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: یک نگاه کلی غلط هم آقای احمدی نژاد دارد و بارها با اشاره و تصریح بیان کرده است و آن این است که فکر می کند رئیس جمهور که رای مستقیم مردم را دارد حق دارد نظرات شخصی خود را در حوزه اقتصاد، فرهنگ و سیاست خارجی اعمال کند. در حالی که مردم به رئیس جمهور رای می دهند تا مجری سیاست های کلی نظام و قوانین مصوب مجلس باشد، نه مجری نظرات خودش. تحقیر مجلس هم که در کلمات ایشان زیاد دیده میشود، ناشی از همین تفکر است.

مطهری درباره درخواست رئیس جمهور برای بازدید از زندان اوین گفت: این، حق رئیس جمهور به عنوان مجری قانون اساسی است که حتی به صورت سرزده از زندانها بازدید کند. من توصیه می کنم اگر ایشان به زندان اوین می روند، به دیدن آقای جوانفکر اکتفا نکنند و حال و وضعیت بازداشت شدگان دیگر را نیز جویا شوند.
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    رضا رشیدپور خطاب به عزت الله ضرغامی

کدام برنامه جذاب را ساختید که مردم ماهواره نبینند/ فرزاد حسنی خطرناکتر است یا دلارِ پنج هزار تومانی؟

رضا رشیدپور مجری سابق صداوسیما که کارهای موفقی چون «شب شیشهای» و «مثلث شیشهای» را در کارنامه خود دارد؛ پس از ممنوعالتصویری در تلویزیون، در شبکه ماهوارهای ایرانیان برنامه اجرا کرد که چندی بعد به دلایل نامعلومی پخش این شبکه متوقف شد. رشیدپور در تازه ترین ابتکار خود ویدیوهایی را در خانه ضبط میکند و از طریق اینترنت آنها را در اختیار مردم میگذارد.

به گزارش کافه سینما در تازه ترین ویدیویِ رشیدپور، وی نوک انتقادات خود را به سمتِ صداوسیما و به خصوص شخص عزت الله ضرغامی نشانه رفته است.

رشیدپور در ابتدای این ویدیو و به صورت زیرنویس، خود را با عنوان “مهندس رضا رشیدپور…….بیکار” معرفی میکند.

وی در ابتدا تاکید میکند که این ویدیو را در تهران ضبط میکند و تحت هیچ شرایطی هم کشور خود را ترک نخواهد کرد.سپس با انتقاد از برنامههای صداوسیما در خصوص مقابله با ماهواره، رو به ریاست صداوسیما عنوان میکند:

«آقای ضرغامی شما را که نمی شود پیدا کرد و به من بیکار هم که وقت نمی دهید تا با شما صحبت کنم.

آقای ضرغامی کار فرهنگی ایجابی است نه سلبی.

شما کدام برنامه جذاب در صداوسیما را ساختید که مردم ماهواره نبینند.
    شما چقدر نیروهای درجه یک رسانه را ممنوع الکار و ممنوع التصویر کردهاید که نتوانند بیایند در تلویزیون برنامه اجرا کنند. طوری که مردم صدای محمود شهریاری، فرزاد حسنی، احسان علیخانی، محمدرضا شهیدیفر، محمد صالح اعلا و.. را نشنوند.

آقای ضرغامی شما مدام دارید شبکه افتتاح می کنید.

آیا می دانید خیلی از از این شبکهها بینندههایش از تعداد کارمندان آن شبکه کمتر است؟

از خانواده خود بپرسید شبکه بازار را میشناسند؟ این شبکه چند بیننده دارد؟ ولی چه همه کارمند و چه ساختمان خوشگلی هم دارد.

آقای ضرغامی؛

آیا در این کشور محمود شهریاری خطرناکتر است یا سریال «حریمِ سلطان» که به ایرانیان توهین میکند ولی مردم دارند نگاه می کنند.

فرزاد حسنی خطرناکتر است یا دلارِ چهار،پنج هزار تومانی؟

چرا مردم را از رسانهی محرم و خودی محروم میکنید و بعد میروید آنتن ماهوارهاش را جمع میکنید که مبادا برنامه جای دیگر را ببنید. پس مردم چکار کنند؟
    خاطرنشان می شود در ماه های اخیر طرح برخورد با ماهواره ها در منازل ابعاد وسیعی به خود گرفته است.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

3. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

فقط با خانواده کشته شدگان ابراز همدردی میکنیم!

دمشق هرگونه عذرخواهی از دولت ترکیه را رد کرد

در حالی که دولت ترکیه پیش از این عنوان کرده بود سوریه از این کشور به خاطر حادثه روز گذشته عذرخواهی کرده است، نماینده سوریه در سازمان ملل ضمن رد این ادعا گفت در این نامه هیچ عذرخواهی از ترکیه وجود ندارد، زیرا هنوز مراحل تحقیقات درباره این حادثه به اتمام نرسیده است.
    نماینده سوریه در سازمان ملل گفت دولت سوریه قصد افزایش خشونت با ترکیه را ندارد و در حال بررسی حملههای انجام شده به خاک ترکیه است که به کشته شدن ۵ تن از شهروندان این کشور منجر شد.

بشار جعفری برای خبرنگاران، نامه ارسال شده سوریه به شورای امنیت را قرائت کرد که در آن با خانوادههای قربانیان آن حادثه ابراز «همدردی عمیق» شده بود.

در حالی که دولت ترکیه پیش از این عنوان کرده بود سوریه از این کشور به خاطر حادثه روز گذشته عذرخواهی کرده است، نماینده سوریه در سازمان ملل ضمن رد این ادعا گفت در این نامه هیچ عذرخواهی از ترکیه وجود ندارد، زیرا هنوز مراحل تحقیقات درباره این حادثه به اتمام نرسیده است.

جعفری گفت حمله انتقامجویانه صبح روز پنجشنبه ترکیه به خاک کشورش باعث زخمی شدن دو تن از مقامات ارتش شده است.

معاون نخستوزیر ترکیه پیش از این عنوان کرده بود که سوریه امروز به طور رسمی به دلیل حمله خمپارهای دیروز به اراضی ترکیه، عذرخواهی کرده و مسئولیت این حمله و کشته شدن ۵ شهروند ترک را پذیرفته است

5. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

ائمه جمعه در واکنش به احمدی نژاد:مشکل تحریم نیست؛ بی تدبیری است

ائمه جماعات سراسر کشور با تاکید بر اینکه دولت نباید با فرافکنی و شانه خالی کردن از نابسامانی های بازار ارز، تحریم ها و سایر نهادهای حکومتی را مقصر جلوه دهد؛ همدلی و همراهی میان مسوولان و قوای سه گانه را تنها راه حل برون رفت از شرایط کنونی دانستند.
    به گزارش خبرنگار مهر، مشکلات اخیر اقتصادی و نابسامانی ها بازار ارز محور اصلی خطبه های امروز نمازجمعه این هفته سراسر کشور بود. در خطبه های امروز ائمه جماعات با تاکید بر اینکه تحریم ها عامل اصلی مشکلات اقتصادی کشور نیست و تاکید داشتند: برخی سوء تدابیرها و فرافکنی مسوولین و هدم هماهنگی و همکاری میان آنان اصلی ترین عامل گرانی های اخیر است.
    به عنوان نمونه سید احمد خاتمی خطیب نمازجمعه امروز تهران، با بیان اینکه دنیای استکبار رو به جنگ تمام عیار اقتصادی با ایران آورده است، گفت: نظام استکبار آن چه که می خواستند در جنگ هشت ساله به دست بیاورند و نتوانستند به دست بیاورند می خواهند در این جنگ تحمیلی اقتصادی به آن برسند.
    خاتمی افزود: مردم در آن جنگ همه جانبه در برابر استکبار مقاومت کردند و پیوسته گفتند می توانیم و اهل تسلیم نیستیم و آن تجربه، تجربه امروز است و مردم با ایمان به وعده های خداوند این فشارها را تحمل خواهند کرد چرا که ملت نشان داده در فشارها فرسوده نمی شود و زندگی در شرایط سخت را تجربه کرده بنابراین ملت ایران است که دشمنان را در این جنگ فرسوده خواهد کرد.
    خطیب نماز جمعه تهران سوء تدبیرها را دلیل دیگر این فشارهای اقتصادی دانست و گفت: در این سوء تدبیرها نباید تنها یک قوه را مورد خطاب قرار داد، قوای سه گانه باید دست به دست هم بدهند تا از فشارهای زائد بر این ملت بزرگ کاسته شود.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال اسد-ص آواتار ها
    تشکر شده 723 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    ببینید آقای اسد من وقتی در مورد این مسائل صحبت میکنم از دیدگاه منفعت شخصی ام نگاه نمی کنم. نگاهم کلی و دید واقع بینانه به مسائل اجتماعی هست. راحت بگم ، خودمو فریب نمیدم و سرمو از درون پیله ای که دور ما بستند تا جهان اطرافو نبینم میزنم بیرون.

بنده به شخصه نه علاقه ای به کار! یا استفاده از این نوع مراکز ندارم اما همه آدمها مثل من نیستند.
    همین آدمها به جمهوری اسلامی بیشتر از 30 سال فرصت دادند برنامه های خودشو پیاده کنه و چیزی ما که میگیم نتیجه ای هست که این آزمون داشته .
    فساد که زیر شاخه های بسیاری داره از اقتصادی بگیر تا سیاسی و اخلاقی. طبعا منظور شما فساد اخلاقی هست. اونهم خودش زیر شاخه های بسیار داره. من فرهنگ دروغ و تزویر و تملق را بدترین نوع فساد اخلاقی میدانم. حال برسیم به فساد جنسی!! یعنی همسران به یکدیگر خیانت کنند ، ظاهر ابراز عشق ، در خفا ....یعنی پسران و دختران از هر سنی! بدون کنترل و نظارتی ، بدون اموزش و تفهیمی به روابطی که میتواند آسیب های خطرناکی از بیماری های گوناگون تا کودکان ناخواسته منجر شود. فساد یعنی فرهنگ پنهانکاری اسلامی که منجر به تجاوز های بیشمار و وحشیانه و گروهی میشود. این نوع تجاوزها به نسبت آماری در دیار کفر بسیار بسیار در مقایسه با جامعه اسلامی ایران پایین تر است. در دیار کفر روابط جنسی از دوران کودکی برای پسران و دختران تفهیم و آموزش داده میشود و حد و حدود و سن قانونی تعیین میشود. هدفم الگوبرداری و تایید تمام شئونات زندگی آنها نیست بلکه پذیرش حقیقت و برنامه پذیربودن انها برایم اهمیت دارد.
    ما در هرچه عقب هستیم در این نوع مسائل و از هم پاشیدگی های اخلاقی در صدر جدول قرار داریم. بیشتر از این خود را به خواب نزنیم. طلاقهای بیشمار در ایران که بازهم در صدر جدولهای جهانی است به اقرار خود مسئولین جمهوری اسلامی و کاملا واقعبینانه به دلیل مشکلات جنسی و زناشویی بین 2 نفر است ولی اینجا ایران است و نمی توان به این سادگی در این موارد صحبت کرد پس بهتر است کسی دم نزند! نتیجه ، خیانتهای پنهانی و قتل های ناموسی و طلاق و ...یک کلام فاجعه پنهان.
    ایدز به دلیل عدم نظارت و کنترل بر روابط جنسی دختران و پسران در کشور بیداد میکند اما مسئولین از وحشت دستپختشان لاپوشانی میکنند. چرا این اتفاق افتاد و می افتد ؟ چون جمهوری اسلامی کلا این نوع روابط را انکار و در صورت بروز پاکسازی میکند. چون نمی تواند یا نمی خواهد پاسخی بر آنها داشته باشد.
    حذف مسائل بنیادی انسانها که امور جنسی رکن انکارناپذیر ان است فرهنگی اسلامی ایجاد نمی کند. روراست بودن با مردم و بحث و بررسی و ایجاد راهکار است که فرهنگی مناسب در برخورد با پدیده ها ایجاد میکند.
    یادم رفت..اینجا ایران است...باید سکوت کنم....
    اصلا صحبت مادرباره جمهوری اسلامی نیست بلکه درباره فساد هست نه درباره طلاق وغیره ............. از نظر شما مطلقا فساد جنسی چیست ؟

آیا معیارهای اسلامی برای روابط جنسی مورد قبول شما نیست ؟

خیلی ها خیلی کارها میکنند . خیلی ها سیگار میکشند که که کاملا مضر است . دلیل نمیشود .

بیشترین آزار جنسی کودکان میدانید در کدام کشورهاست ؟ آمریکا درصدر جدول است وبعد کشورهای غربی

کشورهای اسلامی کمترین فساد جنسی را دارند .

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسد-ص از ایشان تشکر کرده اند:

در عربستان صورت گرفت

کشف دستگاه شنود از وسایل هیئت نمایندگی آیت الله وحید خراسانی

از وسایل هیئت نمایندگی آیت الله وحید خراسانی در حج در عربستان دستگاه شنود کشف شد.
    به گزارش جرس امروز اعضای بعثه آیت الله وحید خراسانی وارد عربستان شدند، که مأموران سعودی در فرودگاه به هنگام بازرسی ساک و چمدان اعضای بعثه آیت الله وحید، وسایل استراق سمع را کشف کردند.
    بر اساس گزارش ، این وسایل در ساکها و چمدانهای آنها کار گذاشته شده بود . ظاهراً این وسایل پس از تحویل ساکها و چمدانها به قسمت بار فرودگاه در ایران توسط مأموران امنیتی ایران در وسایل اعضای بعثه آیت الله وحید خراسانی کار گذاشته شده است.
    منابع آگاه میگویند با توجه به این که کنترل بیوت روحانیون و مراجع به سازمان اطلاعات سپاه واگذار شده است احتمالاً این اقدام توسط مأموران سازمان اطلاعات سپاه صورت گرفته است.
    جرس به نقل از این منابه آگاه ادامه داده است:« کشف دستگاههای استراق سمع در ساک و چمدان اعضای بعثه آیت الله وحید در حال حاضر بازتاب گستردهای در میان روحانیون بلندپایه قم داشته است. پیش از این سایت جرس از طرح جامع کنترل و هدایت اطلاعاتی امنیتی حوزههای علمیه توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران خبر داده بود. مطابق این طرح سپاه پاسداران مأموریت یافته است، مراکز و نهادهای حوزههای علمیه قم از جمله بیوت عالمان ومراجع تقلید را کنترل کند.»
    تربیت طلاب از طریق ایجاد مدارس علمیه در حوزههای علمیه، تعیین مرجع تقلید از طریق طلاب وابسته به سازمان اطلاعات سپاه در حوزهها، نفوذ در مراکز وابسته به روحانیت و مراجع تقلید در حوزههای علمیه، جذب و توجیه نخبگان حوزی منتقد از طریق به کارگیری آنان در مراکز تحقیقاتی، عقد قرار دادهای تحقیقاتی، استخدام در نهادهای زیر نظر ولایت فقیه، کمکهای مالی و … رئوس این مأموریت را تشکیل میدهد.

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال اسد-ص آواتار ها
    تشکر شده 723 بار در 293 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    فکر کنم اشتباه کردم اصلا وارد این موضوع شدم چون داره ادامه دار میشه....
    میثم جان اولا من نگفتم اسلام! گفتم جمهوری اسلامی .
    دوما من اصلا در مورد دین و بی دینی صحبت نمی کنم! به قول شما میگی ما خودمون اجرا نمی کنیم ! من دنبال این چراها هستم. چرا اجرا نمی کنیم یا خلافشو میریم!
    در مورد فساد در غرب نه واقعیت اینه که خلاف حرف تو هست. اتفاقا در اونجا علنی شده ، به همون تعدادی که تلویزیونهای ما سریعا با رخدادن هرکدومش یکفته در موردش صحبت میکنند و بعنوان سند انحطاط غرب ارائه میدهند اما در بغل گوش خودمون......خوشمون بیاد یا نیاد فساد هرجاییکه پنهانش کنند بیشتر و مخوف تر هست. هنوز از عمق فاجعه ای که درونش هستیم خبر نداری و نمی خوام بیشتر از اینهم بازش کنم و باعث ترس و نگرانی دیگران بشم. از اینکه بدونند میزان جرم و جنایت و تجاوز در کشور ما تا چه میزان بالا و بسیار نابهنجار شده

من متاسفانه قادر نیستم در مورد مسائل خصوصا این نوع مسائل اخلاقی بازتر و شفاف تر صحبت کنم وقتی که همه چیز را از منظر دین میبینیم! وقتی که خودمون دور خودمون پیله میپیچیم دیگه من واسه چی بیام داد بزنم سرتونو از پیله در بیارید که درختی که روش پیله کاشتید از ریشه خشک شده و هرآن سقوط میکنید. یادمون باشه...اگر پیله ای هم میپیچید درون پیله بزرگ شویم و روحمان را رشد دهیم تا در زمانش...پیله را بشکافیم و از پس آن بالهای رنگیمان را برافشانیم و به آسمان پرواز کنیم. تمام اصول انسانی و اخلاقی که در طول سالیان پیامبران خدا تلاش کردند به انسانها تفهیم کنند برای همین بوده که ما را وادار به تفکر کنند.
    میثم گاهی اوقات باید فارغ از تلاشهای دنیویمون ، دور از چارتها و تحلیلها واسه خودمون وقت بگذاریم و فکر کنیم....شاید دیگر زمان زیادی تا بسته شدن دروازه نمونده باشه و نتونیم به موقع از پیله به در آییم و پرواز کنیم.
    عالیجناب مهدی قبل از ظهورش به یک انفجار بزرگ آگاهی نیاز دارد در کل جهان در تمام نقاط ، از شرق و غرب ، بی دین و دیندار ...وگرنه در پس کلمات میمانیم.

من همینجا به این بحث خاتمه میدم ، چون زمان و مکان را برای پذیرش باورهایم مناسب نمیبینم.
    با تشکر
    امضا ء شما درباره دین هست ؟

شریعت یعنی راه صحیح زندگی

کسی که درزندگی به درست وغلط وحلال وحرام و آنچه برای یک زندگی اجتماعی وجهانی اعتقاد نداشته باشه ؟ چگونه صحیح عمل میکند ؟

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسد-ص از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسد-ص نمایش پست ها
    امضا ء شما درباره دین هست ؟

شریعت یعنی راه صحیح زندگی

کسی که درزندگی به درست وغلط وحلال وحرام و آنچه برای یک زندگی اجتماعی وجهانی اعتقاد نداشته باشه ؟ چگونه صحیح عمل میکند ؟
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    سخنان حاج منصور ارضی درباره دولت: نمی دانستیم چنین روزی را بر سرمان می آورند
    پول و طلا و دیگر مسائل مادی که کثافات دنیوی هستند با نقشه ای که دست خود دولت و ایادیشونه اینجور مردم رو گرفتار کرده است و ثروتمندان بی غیرت و بی درد هم به این شرایط دامن می زنند. ولی از این طرف دقت کنید که ما هم شکر گزار نبوده ایم.

حاج منصور ارضی، مهمترین مداح حامی دولت در انتخابات سال 1384 و 1388، در سخنان روز گذشته خود در حسینیه صنف لباس فروش تهران، به شدت نسبت به دولت و ایادی آن حمله کرده و اوضاع فرهنگی فعلی جامعه را بدتر از زمان شاه دانسته است.

به گزارش بازتاب، بخشهایی از سخنان منصور ارضی به نقل از وبسایت رسمی هواداران وی، در ادامه می آید:

پول و طلا و دیگر مسائل مادی که کثافات دنیوی هستند با نقشه ای که دست خود دولت و ایادیشونه اینجور مردم رو گرفتار کرده است و ثروتمندان بی غیرت و بی درد هم به این شرایط دامن می زنند. ولی از این طرف دقت کنید که ما هم شکر گزار نبوده ایم.

بعضی می گن حاج آقا خدا پدرشون رو بیامرزه که یارانه میدهند!!! چرا خدا پدرشون رو بیامرزه، ما نمی دونستیم که همچین روزی به سرمون می آورند. یک مبلغی می دهند ولی بعدش مردم رو در فشار می گذارند.

...شاید بعضی ها مشکل مالی نداشته باشند، ولی من کسی رو می شناسم که می گفت روزی سه هزار تومان هزینه خرید نان خانه ام هست و الان اون رو هم نمی تونم بخرم و توان ندارم. حاجی تو به من بگو چکار کنم. از طرفی اجاره خانه، پول رهن خانه، هزینه مدرسه فرزندان و دانشگاه و غیره خیلی سخت شده.

باورتون نمیشه غیر از جهیزیه در ماه گذشته حدود 70 میلیون تومان دوستان تقبل کردند و دست من رو هم در خرج کردن اون باز گذاشتند (نیت جهیزیه یا صدقه یا چیز دیگری نکرده اند) الان چیزی برای من نمونده. می فهمی چی می گم یا نه؟ چرا اینطور میشه؟ ...

از آن طرف فیلم می سازند مثل کلاه پهلوی و میان فحشا و شرب خمر و آلودگیهای زمان پهلوی رو نشون می دهند، درسته که بوده ولی بابا جون الان که اوضاع خیلی بدتر شده. چه کسی رو می خواهند مقصر کنند؟

یک شب بلند شو و برای بقیه هم دعا کن. قماربازهای قدیم آخر قمارشون می گفتند یک بار هم برای جمع قمار می کنیم، برای همه.
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

rad

عضو فعال نادری آواتار ها
    تشکر شده 1,590 بار در 450 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط alijon نمایش پست ها
    مشکل ما اینه که دین را با آدم ها می شناسیم
    یعنی ریشه ای خودمون دین را نرفتیم دنبالش
    دین سرجاشه هر کی ازش سردر می اره برود دنبالش و با مسئولیت خودش اجراش کند
    هر کی هم ازش سر در نمی ارد تقلید کند

آدم عاقل برای کمتر از یک درصد احتمال قیامت هم باید 99 درصد وقت بگذارد
    مشکل ما این است که حاکمان از دین بعنوان ابزار حکومت بر مردمان استفاده میکنند و تا انتقادی هم شود انگ ملحدی و مشرکی میچسبانند و حذف میکنند طرف را از عرصه تا مبادا تفکرش فراگیر شود.مشکل این است کسی که سیاست مدار است باید سیاست را بچرخاند و کسی که فقه و اصول خوانده به کار علوم دینی بپردازد که متاسفانه تو کشور ما برعکس شده.مشکلات ما فقط حاکمان مان هستند که از قدرتشان فقط برای حکومت برمردم استفاده میکنند.حضرت محمد زمانی که فهمید کسی که بر سرو روی مبارکش خاکستر ریخته بیمار شدهبه عیادتش رفت الان جرات داری درمورد حاکمان حرف عادی بزن تا نابود شوی مشکل ما حاکمان است چون مردم خوبیت و رشادتهای خودشون را اثبات کرده اند.مشکل ما تقلید است یعنی انسانی که عقل دارد فکر نکند و تقلید کند مشکل ما این اسننت که حاکمان از دین وباور مردم برای رسیدن به مقاصد سیاسیشان استفاده میکنند شاید چیزهایی که برای ما میگویند را یک از هزارش را خودشان انجام ندهند مشکل ما این است که میویند گریه کنید مسلمونا ثوابه و.....مشکل ما این است که باید تا ابد با امریکا دشمن باشیم چون تا اتفقی بیفتد همه چیز را گردن امریکا بیندازیمو خودمون را مبرا کنیم.و.......

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نادری از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 41 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 40 مهمان ها)

1. مالتی میلیاردر بورسی

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها