نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1685 از 5220 نخست ... 6851185158516351675168216831684168516861687168816951735178521852685 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16,841 به 16,850 از 52196

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال

در شبگاه جمعه حدود 8 هزار پناهنده سوریه از مرز ترکیه گذشتند

روز جمعه آژانس "فرانس پرس" با استناد به یک منبع در دولت ترکیه گزارشی داده است که در شب گذشته حدود 8 هزار پناهنده سوری به ترکیه فرار کردند. درگیری مداوم بین نیروهای دولت سوریه و مخالفان در نزدیکی مرز با آن کشور باعث چنین هجوم زیادی از پناهندگان سوریه به ترکیه شده است. بنا به داده های منبع، تعداد پناهندگان سوری در ترکیه در طول درگیری های سوریه به بیش از 120 هزار نفر رسیده است.

به گفته کمیساریای عالی در امور پناهندگان سازمان ملل متحد، تعداد پناهندگان در صورت ادامه خونریزی در سوریه می تواند تا آغاز سال 2013 به 700 هزار نفر برسد. درگیری بین نیروهای دولتی سوریه و مخالفان آن در این کشور از ماه مارس سال گذشته جریان دارد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

۸ کشته در تصادف جاده مرگ خوزستان

گروه حوادث: تصادف خونین در جاده آبادان – ماهشهر معروف به جاده مرگ، موجب کشته شدن ۸ نفر از جمله ۳ کودک شد.

به گزارش فارس؛ پیش تصادف دو خودروی پژو ۴۰۵ و پراید باعث کشته شدن هشت نفر و زخمی شدن دو نفر شد که حال مجروحان حادثه نیز وخیم گزارش شده است.
    رئیس فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان در گفتوگو با خبرنگار فارس در آبادان با هولناک توصیف کردن صحنه تصادف گفت: در این تصادف خونین متاسفانه سه کودک دو تا ۴ ساله در دم جان سپردند. شهرام مقام تصریح کرد: دو مجروح این حادثه یک جوان ۲۵ ساله و یک دختر ۱۳ ساله هستند. رئیس فوریتهای پزشکی دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: پس از وقوع این حادثه شش دستگاه آمبولانس از شهرهای آبادان، خرمشر و شادگان به محل اعزام شدند اما بدلیل شدت ضربه امکان خارج کردن اجساد وجود نداشت و نیروهای آتش نشانی به سختی اجساد را از خودروها خارج کردند. جاده آبادان – ماهشهر به دلیل بالا بودن حوادث در آن و تلفات سنگین جانی به جاده مرگ مشهور است. بیش از ۲۰ سال است که وزارت راه وعده دوبانده کردن این جاده هموار به طول تنها ۴۰ کیلومتر را داده است که متاسفانه تاکنون این وعده تحقق نیافته است. جاده مرگ تاکنون خانوادههای بسیاری از شهرهای ماهشهر، آبادان، شادگان، سربندر و خرمشهر را داغدار کرده است

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

واکنش حداد به اظهارات مطهری:
    در مورد سوابق من، از مادر خود سئوال کنند

گروه سياسي: رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت:خانواده شهید مطهری ۳۲ سال است که برای بزرگداشت شهید مطهری و صحبت درباره ایشان به سراغ من میآیند بنابراین به آقای مطهری توصیه میکنم از مادر خود درباره سوابق من سوال کنند و بپرسند که نظر شهید مطهری درباره من چه بوده است.

به گزارش مهر، غلامعلی حداد عادل عصر جمعه در نشست پرسش و پاسخ با فعالان و سیاسی و فرهنگی اصفهان اظهار داشت: از دیدگاه ما طرح پرسش نمایندگان از رئیسجمهور در شرایط فعلی ببشتر از اینکه سودمند باشد به ضرر کشور است و به احتمال قوی سبب تنشزایی در کشور میشود.
    رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس تاکید کرد: تجربه طرح سوال از رئیس جمهور را در اسفندماه سال ۹۰ شاهد بودیم که در آن زمان نیز نمایندگان به مخالفت ما ترتیب اثر ندادند که شاهد عدم موفقیت این طرح بودیم و تاثیری نداشت و اکنون نیز رئیس جمهور عوض نشده است. حداد عادل تاکید کرد: امیدوارم اگر طرح سوال از رئیس جمهور عملی شد حداقل پیشبینی ما درست از آب درنیاد مگر نه ضررهای فراوانی عاید کشور میشود.

وی در پاسخ به این سوال که "اظهارات اخیر علی مطهری را راجع به سابقه انقلابی خود چگونه ارزیابی میکنید"، گفت: خانواده شهید مطهری ۳۲ سال است که برای بزرگداشت شهید مطهری و صحبت درباره ایشان به سراغ من میآیند بنابراین به آقای مطهری توصیه میکنم از مادر خود درباره سوابق من سوال کنند و بپرسند که نظر شهید مطهری درباره من چه بوده است. سعی میکنم به این مقولهها وارد نشوم، من پس از پیروزی انقلاب ۳۳ سال همراه انقلاب بودهام و امیدوارم که تا آخر وفادار بوده و از صراط مستقیم غافل نشوم.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    گاردین ؛

احتمال نامزدی کلینتون و بوش در انتخابات 2016 آمریکا

گاردین نوشت برخی رسانه های سیاسی آمریکا از احتمال نامزدی هیلاری کلینتون برای حزب دموکرات و جب بوش برای حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 خبر دادند.

به گزارش سرويس بينالملل باشگاه خبرنگاران ، پایگاه اینترنتی این روزنامه انگلیسی در تحلیلی به قلم ریچارد آدامز نوشت: در شرایطی که هنوز تاب و تب انتخابات ریاست جمهوری 2012 آمریکا به پایان نرسیده است، رسانه های سیاسی واشنگتن از تقابل احتمالی هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه به عنوان نامزد دموکرات ها و جب بوش فرماندار کالیفرنیا به عنوان نامزد جمهوری خواهان، در رقابت انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 خبر دادند.

به دو دلیل می توان انتظار داشت که کلینتون در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد شود. نخست اینکه وی در سال 2008 در رقابت های میان حزبی دموکرات ها رقیب باراک اوباما رئیس جمهور بود و پس از پیروزی اوباما در انتخابات آن سال به عنوان وزیر امور خارجه آمریکا منصوب شد. دومین دلیل این است که در میان دموکرات ها فرد دیگری به جز کلینتون وجود ندارد که سیاست های شبیه به اوباما داشته باشد. تا کنون خود کلینتون درباره تصمیم برای شرکت در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهارنظری نکرده است. البته باید در نظر داشت که جو بایدن معاون اوباما و سناتور الیزابت وارن نیز تصمیم دارند در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت کنند. احتمال نامزدی کلینتون از دیگر رقبای دموکرات بسیار بیشتر است.

به نوشته این روزنامه، احتمال نامزدی جب بوش در دور بعدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا کمتر از کلینتون است، چرا که تا کنون جمهوری خواهان درباره نامزدهای احتمالی این حزب در دور بعدی انتخابات سکوت کرده اند. از سوی دیگر در حزب جمهوری خواه افراد بانفوذ و قدرتمند دیگری نیز وجود دارند. به عنوان مثال هرچند کریس کریستی با حمایت عمومی از اقدامات اوباما در مقابله با طوفان سندی کار خود را دشوار کرد، اما به نظر می رسد وی یکی از نامزدهای احتمالی جمهوری خواهان در انتخابات سال 2016 خواهد بود. همچنین می توان از سناتور مارکو روبیو از ایالت فلوریدا، اسکات والکر فرماندار ایالت ویسکانسین و نیز پل رایان معاون میت رامنی نامزد جمهوری خواهان در این دور از انتخابات ریاست جمهوری، به عنوان نامزدهای احتمالی جمهوری خواهان در انتخابات سال 2016 نام برد.

باید خاطر نشان کرد به دلیل انجام اصلاحات آموزشی در ایالت فلوریدا و نیز برخورداری از حمایت رای دهندگان اسپانیایی - که جمهوری خواهان به شدت به رای آنها وابسته اند- جب بوش از شانس بهتری برای نامزد شدن در رقابت های انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 برخوردار است.
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

علیخانی: رای 20، 25میلیونی پای خاتمی خوابیده/نامزد با راس نظام هماهنگ باشد

یک فعال سیاسی اصلاحطلب با تاکید بر لزوم اجماع اصلاحطلبان در انتخابات آینده ریاست جمهوری گفت: خاتمی محبوب است و باید به سراغ او برویم.

به گزارش ایسنا، قدرتالله علیخانی در همایش ملی تبیین طرح مناسک که از سوی حزب مردمسالاری برگزار شد، اظهار کرد: اصلاحطلبان به یک اجماع حداکثری - 80 درصدی - نیاز دارند. ما هم دلمان میخواهد در صحنه باشیم و حتما در انتخابات شرکت کنیم و زحمات آقایان را هم اجر مینهیم اما بدون اجماع خودتان را زحمت ندهید، زیرا آبی گرم نمیشود.

این نماینده پیشین مجلس با اشاره به انتقادات اصلاحطلبان مجلس از دولت هشتم خاطرنشان کرد: کسانی که آن روز به حرفهای ما اعتراض میکردند امروز خودشان معترض شدهاند و حتی برخی از ما تندتر حرف میزنند اما موضعگیری علیه دولت در حال حاضر هنر نیست.

علیخانی با اشاره به اهانتهای صورت گرفته به برخی چهرهها یادآور شد: متاسفانه به حجتالاسلام سیدحسن خمینی یادگار امام، آیتالله هاشمی رفسنجانی استوانه انقلاب و سیدمحمد خاتمی رییس اصلاحات توهینهای زیادی شد اما اینها روز به روز به محبوبیتشان افزوده شد و موقعیت آقای هاشمی هم که در کشور معلوم است.

وی با تاکید بر لزوم یافتن راهی عقلایی برای تغییر وضعیت فعلی، این راه را از طریق انتخابات میسر دانست و افزود: باید وضعیت را با صندوقهای رای تغییر داد و خواستههای مردم را به کرسی نشاند اما تا بزرگان نیایند کار درست نمیشود؛ اگرچه این جلسات مقدس و زحمات شما قابل تقدیر است.

علیخانی تاکید کرد: اصلاحات محور، ریشه و استوانه احتیاج دارد و از یک سو آیتالله هاشمی رفسنجانی فراجناحی و ملی هستند و نمیتوان ایشان را در یک جریان گنجاند. ایشان البته باور دارند که خیلی مشکلات بوجود آمده است و دلشان میخواهد وضعیت اصلاح شود اما چون بحث انتخابات است باید سراغ خاتمی بروید؛ تعارف نداریم اصلاحات به نام خاتمی ثبت و ضبط شده است. من در دور اول ریاست جمهوری وی با ناطق نوری بودم اما به هر حال خاتمی محبوبیت و پایگاهی دارد، همچنان که در روز عید غدیر چند هزار نفر به دیدنش رفتند.

این فعال سیاسی اصلاحطلب ادامه داد: هرکس بخواهد وارد عرصه انتخابات شود باید با راس نظام هماهنگی داشته باشد. تندروی نتیجه نمیدهد پس باید اصل را خاتمی قرار دهیم. اگر او در انتخابات حضور یابد، زحمتی ندارد زیرا رای 20 تا 25 میلیونی پای او خوابیده است اگر هم موانعی وجود دارد کسی که خاتمی به او مهر تایید زده وارد شود.

مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین گفت: آیتالله هاشمی به آن شکل وارد صحنه نمیشوند اما اگر چهره اصلاحطلب متعادلی که حکومت بتواند با او کار کند وارد شود، بارها گفته که از چنین آدمی حمایت میکند وگرنه ما راه دیگری نداریم.

علیخانی اوضاع اقتصادی کشور را نامطلوب و نارضایتیهای مردم را رو به افزایش دانست و تصریح کرد: همه ما وصل به نظام و انقلاب هستیم و بهتر از این نظام هم گیر نمیآوریم پس باید همه دست به دست هم اشکالاتش را برطرف کنیم.

وی همچنین با قدردانی از حزب مردمسالاری برای برگزاری این نشست گفت: زحمات شما قابل تقدیر است؛ شما همه دلتان اصلاح میخواهد و طرفدار نظام و آرمانهای امام (ره) هستید.

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

رئیس سازمان جاسوسی آمریکا استعفا کرد

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان جاسوسی آمریکا با اعتراف به روابط غیراخلاقی از سمتش استعفا کرد.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، دیوید پترائوس، رئیس سازمان سیا با اعتراف به اینکه با فردی غیر از همسرش وارد روابط عاشقانه شده است، از سمت خود استعفا کرد.
    پترائوس 60 ساله در نامهای به بخش نیروی انسانی سازمان سیا گفت که روز پنجشنبه با باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، ملاقات کرده و از وی خواسته است به دلایل شخصی از سمتش استعفا کند.
    وی در این نامه نوشته است: «من بعد از 37 سال ازدواج، وارد روابط عاشقانه خارج از چارچوب همسری شدم و این یعنی اینکه از لحاظ وجدانی درست عمل نکردهام. چنین رفتاری، چه در نقش یک همسر و چه در نقش رئیس یک سازمان پذیرفتنی نیست».
    باراک اوباما در بیانیهای اعلام کرد که با استعفای پترائوس موافقت کرده است و از وی به خاطر انجام وظیفه در سازمان سیا تقدیر کرده است.
    اوباما گفته است پترائوس آمریکا را امنتر و قدرتمندتر کرد.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

مسدود شدن حساب بانکی یک شرکت خودروسازی به دلیل احتکار و گران فروشی
    معاون تعزیرات تهران اعلام کرد: یکی از شرکتهای بزرگ خودروسازی کشور در پی گران فروشی و احتکار جریمه نقدی شده که به دلیل نپرداختن جریمه در مرحله نخست حساب بانکی آنها مسدود شده است.
    بزرگمهر صادقی نیچ کوهی در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد: به مناسبت برگزاری نمایشگاه عطر سیب (عرضه و فروش تجهیزات و لوازم عزاداری) در بوستان ولایت یک شعبه سیار تعزیرات در این نمایشگاه مستقر شده است.
    30 پرونده گران فروشی و احتکار در 5 روز
    وی افزود: در هفته گذشته 200 مورد گشت مشترک با همکاری بازرسان اداره کل صنعت، معدن و تجارت و علوم پزشکی تهران در سطح پایتخت انجام شد که در این گشتها 30 واحد صنفی به دلیل گران فروشی در مجموع 100 میلیون تومان جریمه نقدی شدند.
    کشف چهار احتکار بزرگ روغن و برنج در تهران
    معاون تعزیرات تهران از کشف چهار مورد احتکار بزرگ در تهران خبر داد و افزود: یک مورد مربوط به احتکار 16 تن روغن نباتی در ورامین بود که پرونده در حال بررسی است و در موراد دیگر چند محتکر بزرگ برنج در بازار شناسایی و به جزای نقدی 200 میلیون تومان محکوم شدند.
    حساب شرکت بزرگ خودروسازی مسدود شد
    صادقی نیچ کوهی اظهار داشت: در یکی از پرونده های بزرگ، حساب یکی از خودروسازهای مطرح کشور به دلیل جریمه میلیاردی به اتهام گران فروشی و احتکار و نپرداختن مبلغ جریمه حسابهای بانکی اش مسدود شده که در مرحله بعدی اقدم به پلمپ این کارخانه می کنیم.
    وی گفت: ممنوع المعامله شدن محصولات این خوردو سازی هم در دستور کار تعزیرات قرار دارد.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو کمیسیون انرژی: قیمت نفت در بودجه سال آینده 85 دلار خواهد بود

یک عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه قیمت نفت در بودجه سال 92 تغییر محسوسی نخواهد داشت، پیشبینی کرد که احتمالا قیمت نفت در بودجه سال آینده 85 دلار خواهد بود.

جلیل جعفری، نماینده مردم خلخال و عضو کمیسیون انرژی مجلس در گفتوگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ابراز امیدواری کرد که سهم توسعه میادین نفت و گاز در بودجه سال آینده افزایش پیدا کند.

وی با بیان اینکه در بودجه سال جاری سهم توسعه میادین نفت و گاز از درآمدهای ناشی از فروش نفت و گاز تنها 14 درصد بوده است، گفت: امیدواریم این حجم در بودجهی سال آینده به 25 درصد برسد تا بتوانیم در توسعه میادین نفت و گاز عملکرد بهتری داشته باشیم.

نماینده مردم خلخال در مورد جلسه رییس خزانهداری کل کشور با هیات رییسه در مورد تامین منابع مالی بودجه سال آینده اظهار کرد: طبق برنامه پنجم توسعه، دولت باید هر سال سهم درآمدهای نفتی را در بودجه عمومی کشور کاهش دهد اما متاسفانه این هدف برنامه پنجم هنوز نتوانسته است تحقق آنچنانی داشته باشد.

وی ادامه داد: باید تلاش شود که سهم درآمدهای نفتی با توجه به شرایط موجود کشور در بودجه عمومی کاهش پیدا کند و تامین هزینههای مربوط به امور جاری کشور از درآمدهای نفتی کاهش پیدا کند.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس اظهار کرد: باید این نگاه وجود داشته باشد که به تدریج سهم درآمدهای نفتی در بودجهی عمومی کشور کاهش پیدا کند اما لازم است که میزان سرمایهگذاری در حوزهی تولید نفت افزایش یابد.

جعفری با بیان اینکه در حال حاضر تنها 14 درصد از درآمدهای نفتی صرف سرمایهگذاری در پروژههای نفتی میشود، گفت: این میزان اصلا کافی نیست و ما تصور میکنیم که با این مبلغ، صنعت نفت و گاز ما دچار مشکل خواهد شد.

نماینده مردم خلخال ادامه داد: کمیسیون انرژی مسالهی افزایش سهم سرمایهگذاری نفتی از درآمدهای حاصل از محل فروش نفت را پیگیری خواهد کرد تا این رقم حداقل به 25 درصد برسد و بتوانیم در میادین مشترک نفتی و گازی شاهد توسعهی طرحها باشیم.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس در پاسخ به این سوال که قیمت نفت در بودجهی سال آینده چقدر باید باشد، گفت: با توجه به وضعیت بازار نفت و قیمت حدود 100 دلاری برای هر بشکه نفت ایران فکر میکنم که قیمت هر بشکه نفت در بودجهی سال 92 نمیتواند با قیمت آن در بودجهی سال جاری که 80 دلار بوده است تفاوت آنچنانی داشته باشد.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی آبانماه صبح فردا قابل برداشت است

خبرگزاری فارس: معاون امور یارانههای مستقیم سازمان هدفمندسازی یارانهها گفت: یارانه نقدی آبانماه روز یکشنبه ۲۱ آبان قابل برداشت است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، سیدجلالالدین عارفیان معاون امور یارانههای مستقیم سازمان هدفمندی یارانهها به خبرگزاری فارس گفت: یارانه نقدی مرحله بیست و یکم مربوط به آبانماه 91 ساعت 24 امروز شنبه 20 آبان به ازای هر نفر 455 هزار ریال به حساب سرپرستان خانوار واریز میشود و از صبح فردا یکشنبه 21 آبان قابل برداشت خواهد بود.

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    حدادعادل:
    سؤال از رئیسجمهور به ضرر کشور است/صحبت درباره کاندیداتوریام هنوز زود است
    خبرگزاری فارس: رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: در شرایط کنونی، فراکسیون اصولگرایان با طرح پرسش از رئیسجمهور مخالف است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، غلامعلی حداد عادل در نشست پرسش و پاسخ با فعالان سیاسی و فرهنگی اصفهان درباره کاندیدا شدن خود برای انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اکنون زمان صحبت کردن درباره این مسایل نیست و مطابق فرمایش رهبر معظم انقلاب فعالیت زودرس انتخاباتی به صلاح نیست.

* انتظار مدیریت بهتر و اشتباهات کمتر از دولت و مسئولان داریم

وی در پاسخ به این سؤال که آیا عملکرد نظام اختلاف طبقاتی و افزایش محرومان جامعه را سبب نشده است، تاکید کرد: شرایط فعلی جامعه تحت تأثیر تحریمها قرار دارد اگر نه مسئولان ما از چند سال پیش تا به حال تغییری نکردهاند و البته انتظار مدیریت بهتر و اشتباهات کمتر از دولت و مسئولان داریم.

حداد عادل درباره قاطعیت برخورد با مفسدان اقتصادی گفت: رسیدگی به سوء استفادههای بانکی کار کوچکی نبود که قوه قضائیه به آن تن داد و در تاریخ قضایی ایران بیسابقه بود چرا که این پرونده بسیار پیچیده بود اما اشکالهایی وجود دارد و برخورد با محتکران بیش از پیش اهمیت دارد.

وی در پاسخ به این سؤال که اظهارات اخیر علی مطهری را راجع به سابقه انقلابی خود چگونه ارزیابی میکنید، گفت: خانواده شهید مطهری 32 سال است که برای بزرگداشت شهید مطهری و صحبت درباره ایشان به سراغ من میآیند بنابراین به آقای مطهری توصیه میکنم از مادر خود درباره سوابق من سؤال کنند و بپرسند که نظر شهید مطهری درباره من چه بوده است.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سعی میکنم به این مقولهها وارد نشوم، من پس از پیروزی انقلاب 33 سال همراه انقلاب بودهام و امیدوارم که تا آخر وفادار بوده و از صراط مستقیم غافل نشوم.

وی ادامه داد: زمانی که این صحبتها پیش بیاید تنها اگر موضعگیری من به نفع انقلاب باشد جواب دادهام اما اگر تنشزا و شخصی باشد سعی کردهام سکوت کنم که بهترین الگوی ما در این زمینه شهید بهشتی است.

* طرح پرسش از رئیسجمهور در شرایط فعلی به ضرر کشور است

حداد عادل با بیان اینکه از دیدگاه ما طرح پرسش نمایندگان از رئیسجمهور در شرایط فعلی بیشتر از اینکه سودمند باشد به ضرر کشور است و به احتمال قوی سبب تنشزایی در کشور میشود.

وی افزود: استنباط ما این است که این موضوع برخلاف رهنمودهای رهبری است و باید راه دیگری برای طرح مشکلات اقتصادی و رفع آنها پیدا کنیم.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجربه طرح سؤال از رئیس جمهور را در اسفندماه سال 90 شاهد بودیم که در آن زمان نیز نمایندگان به مخالفت ما ترتیب اثر ندادند که شاهد عدم موفقیت این طرح بودیم و تأثیری نداشت و اکنون نیز رئیس جمهور عوض نشده است.

وی با بیان اینکه برخی دوستان ما را به این متهم کردهاند که مگر شما قیم رهبر هستید که از جانب ایشان صحبت میکنید، گفت: ما هیچگاه نگفتهایم که این موضوع را مستقیم از جانب رهبر دریافت کردهایم بلکه استنباط ما این است که این موضوع مخالف نظر رهبر است و لازم است از آن جلوگیری شود و به افراد دیگر نیز آن را پیشنهاد کنیم.

حداد عادل اظهار کرد: امیدوارم اگر طرح سؤال از رئیس جمهور عملی شد حداقل پیشبینی ما درست از آب درنیاید در غیر این صورت ضررهای فراوانی عاید کشور میشود.

وی درباره مباحث اقتصادی کشور تصریح کرد: احساس من این است که در 40 روز اخیر تلاطمهای اقتصادی تا حدی مهار شده است و دولت با شیبی ملایم بازار ارز را رو به ثبات میبرد.

به گزارش فارس حداد عادل در پایان مجلس به کشاورزان شرق اصفهان قول داد که طومار آنها را به دست رئیس جمهور برساند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها