نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1688 از 5202 نخست ... 6881188158816381678168516861687168816891690169116981738178821882688 ... آخرین
نمایش نتایج: از 16,871 به 16,880 از 52011

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    نوری زاد : وزیر اطلاعات بخواند!

طبق قانون، وزیر اطلاعات باید مجتهد باشد. نشانه ی اجتهاد آقای مصلحی احتمالا همان پینه ای است که ایشان بر پیشانی نشانده است. پینه ای که لابد ایشان در عبادات فردی و جمعی به نهایت رسانده اند و از امامشان نیز – که پینه ای بر پیشانی نداشت – جلو افتاده اند. ماجرای کشته شدن “ستاربهشتی” از همین منظری که قانون، اجتهاد اسلامی و شیعی را ضرورت وزیریِ این وزارتخانه دانسته قابل اعتناست.

من کاملاً می توانم اتاق کوچک بازجویی را تجسم کنم که “ستاربهشتی” را چشم بسته رو به دیوار بر یک صندلی نشانده اند و بازجویانِ او – حداقل سه نفر – آستین ها بالا زده اند و در پسِ او ایستاده اند. درست همان صحنه ای که برای خود من و سایر زندانیان سیاسی فراهم کرده اند و می کنند. با یکی ملایم و با دیگری توفانی. اما آنچه که در همه ی بازجویی ها مشترک است این است: بازجویی های ناگهانی و حتی در نیمه شب، ارعاب و ایجاد وحشت در زندانی، فحش های رکیک و اگر لازم باشد غلیظ ترین فحش های ناموسی، تحقیر زندانی با فروفشردن او به هرزگی، بلاتکلیفی، ضرب و شتم های سطحی و عمیق، تهدیدهای خانوادگی، فریب، دروغ، و اصرار به اقرارهای دروغین. وگرنه:

بازجوی اول: مادر….حالا دیگه واسه ما آدم شده ی حرومزاده ی ….؟ خواهر…. ادای سیاسی ها رو درمیاری مادر….؟

ستار: به خواهر و مادر من کاری نداشته باشید. من یه وبلاگ نویسم پای هرچی هم که نوشته م وایساده م. سئوال کنید جواب بده م.

بازجوی دوم: یه خواهر مادری نشونت بدیم بچه…. که یه راست برگردی تو…… ننه ت.

ستار: فحش ندین مگه خودتون خواهر مادر ندارین؟ عفت کلام داشته باشید!

هر سه بازجو غش غش می خندند.

بازجوی سوم: یه چوب بتپونم تو ماتحتت که ده تا نجار نتونن درش بیارن. واسه ما شده ی تحلیلگر مسائل سیاسی؟ مطلب می نویسی فحش می دی آبجی…. ننه……؟

ستار برمی خیزد تا اعتراض کند. اما بلند شدن او از صندلی آغاز هیاهوی بازجویان است.

هرسه بازجو با همه ی استعداد حنجره شان فریاد می زنند: بشین …… عوضیِ مادر…..!

و این فریاد، با سه مشت و دو لگد و ضربات باتوم برقی به صورت و سر و گردن و پهلوی ستار همراه می شود. ستار با شدت به سینه ی دیوار مقابل کوفته می شود. و درحالیکه یکی دو تا از دنده های پهلویش از سطح پوست بدنش بیرون زده و از لوله های بینی اش خون جاری است و چشم راستش به خون نشسته، نقش زمین می شود. ستار با آخرین نای حنجره اش می نالد:

ستار: مگه از اینجا بیرون نرم!

هرسه بازجو خنده سرمی دهند.

بازجوی اول: بیرونم می ری چرا نری مادر…..؟

بازجوی دوم: خودم یه جور کفن پیچت می کنم که خیاطای تهرون انگشت به دهن بمونند.!

بازجوی سوم: منم میشم راننده ی شخصیت. مستقیم می برمت قبرستون رباط کریم!

من از خانواده ی بی نشان و محترم ستار بهشتی پوزش می خواهم که پوزه ی قلم خود را به ناسزا آلودم. اما مرا چه چاره اگر که بخواهم به شخصیت هیولاهای وزارت اطلاعات نزدیک شوم؟

راستی من یک پیشنهاد دارم. این که: در یک جشنواره ی سراسری، از این همه استعداد بازجویان خود تجلیل بعمل آوریم و آنان را از این اینهمه گمنامی بدر ببریم. مجسمه ی آنان را بر دوش خود بنشانیم و در میادین شهر بچرخانیم و مدال افتخار از گردنشان بیاویزیم. کارشان بقول جوانها: حرف نداشته. آخر چرا باید بازجویانی که برای حفظ نظام، شگردهای ویژه ای خلق کرده اند در گمنامی بمانند و در گمنامی نیز بمیرند؟ کشتن ستاربهشتی در آن سلولهای تنهایی، نه افتخاری است که بشود از کنارش بسکوت عبورکرد و بابتش به دنیا فخر نفروخت. مبارک باشد آقایان برادر. نازشست تان. بقول جوانهای خودمان: آقای وزیر، پینه های پیشونی تو برم!
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

رییس سازمان سیا استعفا داد

دیوید پترائوس در بیانیه خود گفته در "قضاوت خود ضعیف" عمل کرده است

دیوید پترائوس، رییس سازمان اطلاعات آمریکا (سیا) روز جمعه از مقام خود استعفا داد. آقای پترائوس میگوید به همسرش خیانت کرده و همین موضوع را دلیل استعفای خود عنوان کرده است.

وی در بیانیه ای استعفای خود را به باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا ارائه کرده و در آن گفته است در "قضاوتهای خود بسیار ضعیف" عمل کرده است.
    او گفته به عنوان مسئول یکی از مهمترین سازمان در آمریکا، رفتارش "غیر قابل قبول" بوده است.

آقای پترائوس در سال ۲۰۱۱ میلادی، ریاست سازمان اطلاعات آمریکا را بر عهده گرفت.

وی پیش از آن، فرماندهی نیروهای آمریکایی را در عراق و افغانستان بر عهده داشت.

استعفای آقای پترائوس تنها سه روز بعد از آن می آید که باراک اوباما، در انتخابات آمریکا پیروز شد و دوره دوم ریاست جمهوری خود را آغاز کرد.

آقای پترائوس در بیانیه خود گفت: "بعد از ۳۷ سال زندگی مشترک، من در قضاوتهای خود بسیار ضعیف عمل کردم و با فرد دیگری رابطه برقرار کردم."

در ادامه آمده: "چنین رفتاری کاملا غیر قابل قبول است، چه به عنوان همسر، و چه به عنوان رییس سازمانی همچون سیا. عصر امروز رییس جمهوری، استعفای من را از سر لطف پذیرفت."

در بیانیه ای که باراک اوباما، رییس جمهوری منتشر کرده است، با اشاره به ریاست آقای پترائوس در سازمان سیا و فرمانده ای او در عراق و افغانستان، آمده است: "آقای پترائوس سالها خدمات قابل توجهی به آمریکا ارائه کرده است. او با خدماتش، کشور ما را امنتر و قدرتمندتر کرده است."

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

همسر مه آٰفرید امیرخسروی: همسرم به جای فرار مانند خاوری، ماند تا از مجموعهاش دفاع کند

بامدادخبر – همسر مهآفرید امیرخسروی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری «امیرمنصور آریا» که به اتهام «فساد فیالارض» از طریق «رهبری یک گروه سازمان یافته مجرمانه» با حکم اعدام مواجه شده است و پانزدهمین ماه بازداشت خود را در یکی از سلولهای انفرادی زندان اوین سپری میکند، در پاسخی به یادداشت نعمت احمدی، وکیل دادگستری که در شمارهی روز دوشنبه هشتم آبان روزنامهی آرمان چاپ تهران منتشر شد، به دفاع از همسر خود پرداخته و اتهامات نسبت داده شده به وی را کذب دانسته است.

آقای احمدی در یادداشت خود به بهانهی حکم حبس صادرشده برای سیلویو برلوسکونی، نخستوزیر ایتالیا، به فساد در سیستم مالی ایران پرداخته و آقای امیرخسروی را به تلاش برای تاسیس بانک خصوصی از طریق کسب درآمد غیرقانونی متهم کرده است.

حال افسانه شیرزادی، در پاسخ به این وکیل دادگستری نوشته است که او «علیه یک متهم زندانی که حتی قادر به دفاع از خود نیست مطالب کذبی منتشر کرده است».

در دفاعیه خانم شیرزادی با اشاره به این گفتهی نعمت احمدی که «گروه آریا ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون دلار از طریق السیهای ریالی به دست آورده و درصدد تاسیس بانک آریا بوده» آمده است: «اولا کل مبلغی که ایشان از سیستم بانکی گرفته هیچگاه از ۱۸۰۰ میلیارد تومان تجاوز نکرده این رقم هم یکباره به او داده نشده بلکه در سه دوره ۶ ماهه گروه ملی فولاد ایران مبادرت به استفاده از السی بانک صادرات کرده که در راس هر ۶ ماه کل مبالغ دریافتی به سیستم بانکی بازپرداخت میشد و مجددا با گشایش اعتبارات دیگر در اختیار گروه قرار میگرفت به طوری که در عرض ۲سال همان ۱۸۰۰میلیارد تومان در دورههای ۶ ماهه دریافت و مجددا به بانکها پرداخت میشد و گروه ملی در تاریخ بازداشت مهآفرید امیرخسروی حتی یک قسط یا السی تسویه نشده نداشت. معلوم نیست آقای احمدی چرا این رقم را به ۳هزار میلیارد تومان رسانده مخصوصا وقتی این رقم را به دلار نشان میدهد در حالی که السی ریالی و وجوه دریافتی هم به ریال بوده است.»

او ادامه میدهد: «گروه ملی فولاد ایران که به زعم ایشان (نعمت احمدی) غول اقتصادی بوده به علت مدیریت غلط به وضعی درآمده بود که هر روز به بدهیهایش افزوده میشد. در حالی که در زمان واگذاری به بخش خصوصی قریب ۸۵۰ میلیارد تومان بدهی معوقه به بانکها و اشخاص و دولت داشت و وضعیت این مجموعه به شکلی درآمده بود که ورشکسته و مشمول مادهی ۱۴۱ قانون تجارت بود. بعد از واگذاری به بخش خصوصی که با تشریفات صحیح قانونی و در مزایده صورت گرفت همسرم با استفاده از همان السیهایی که مورد اعتراض آقای احمدی است گروه ملی را در واقع احیا و قسمت اعظم وجوه دریافتی از بانکها را در آن سرمایهگذاری کرد به طوریکه با خرید به موقع مواد اولیه باعث رونق این مجموعه شد و در سال ۱۳۸۹ گروه ملی توانست قسمت اعظم بدهیهای گذشتهاش را بدهد و در تولید میلگرد و تیرآهن و دیگر محصولات از مرز یک میلیون و ۳۰۰ هزار تن عبور کرد و با فروشی معادل ۱۲۰۰ میلیارد تومان، با وجود زندانی شدن خود او و مدیرانش، جانشینان توانستهاند روند تولید را ادامه دهند و از سرگردانی ۵ هزار پرسنل گروه جلوگیری شده است.»

همسر مهآفرید امیرخسروی در ادامه به دفاع از نحوهی واگذاری فولاد اهواز به شرکت امیرمنصور آریا میپردازد و مینویسد: «ایشان (نعمت احمدی) به راحتی به مدیریت سازمان خصوصیسازی و دولت اتهام وارد میکند که گویا واگذاری گروه ملی فولاد به گروه آریا با زدوبند همراه بوده در حالی که هیچ یک از دستاندرکاران این واگذاری محاکمه و محکوم نشدهاند. ایشان نوشته است که گروه آریا قبل از خرید گروه ملی ۲۰ شرکت دیگر را به دست آورد. عبارات نوشته اینگونه شبههافکنی میکند که آن ۲۰ شرکت هم از طرف دولت به مهآفرید امیرخسروی واگذار شده در حالی که شرکت داماش و آهن و فولاد لوشان چندین سال قبل از خرید گروه ملی توسط مهآفرید امیرخسروی تاسیس شده بود و تاریخ خرید میثاق گیلان ۱۰سال قبل از قضیه السیها و خرید گروه ملی فولاد است. آقای احمدی دانسته یا ندانسته مطالب کذبی را اشاعه میدهد چون هیچکدام از شرکتهایی که نام برده غیر از ماشینسازی لرستان دولتی نبوده است. قسمت عمده شرکتهای مزبور از منابع دیگر گروه آریا غیر از السیها تاسیس یا خریداری شده ولی شرکت صنایع غذایی دریاچه گهر لرستان با صرف حدود ۳۰۰ میلیارد تومان از محل همان السیها تاسیس شده که فقط ۹۰هزار مترمربع وسعت ساختمانی آن است و با بازداشت مدیران گروه وضعیت نامعلومی پیدا کرده همانند طرحهای دیگر که اگر آقای احمدی حسننیت داشت میتوانست اطلاعات درست را از مدیران بازداشت نشده یا خانواده مهآفرید امیرخسروی بگیرد و در جهت جلوگیری از هدر رفتن این سرمایههای ملی و بیکاری کارکنان، رهنمود سازنده ارائه دهد نه اینکه علیه یک زندانی که قادر به دفاع از خودش نیست اینگونه نشر اکاذیب کند.»

افسانه شیرزادی میافزاید: «آیا این رفتار ایشان با سوگند وکالت همخوانی دارد؟ باعث تعجب است که ایشان تاسیس تمامی این شرکتها را برای گرفتن مجوز تاسیس بانک آریا اعلام میکند که هیچ ارتباطی با موضوع ندارد چون برای تاسیس بانک آریا، سرمایه اولیه لازم بود که در حد ۲۰۰ میلیارد تومان وجود داشت. اشکالی که باعث ابطال مجوز بانک شد این بود که گفته شد سرمایه بانک منشأ تسهیلات از سیستم بانکی دارد.»

وی در پایان با اشاره به بدوی بودن حکم اعدام همسرش مینویسد: «ما خانواده مهآفرید امیرخسروی این نوشتارها را آن هم در حالی که هنوز هیچ حکم قطعی در مورد مهآفرید امیرخسروی صادر نشده ناشی از حسننیت نمیدانیم.

در حالی که مقامات قضایی اقتدار لازم برای برخورد با هرگونه جرمی را دارند و ضرورتی ندارد که ایشان با مطالب ناقص تلاش کند جلوتر از مقامات رسمی قضایی برود.

آقای احمدی بارها ادعا دارد که تولیدکننده است و چندین مهندس و کارگر در مزرعه پسته ایشان به کار مشغولند و از درآمد حلال کشاورزی ارتزاق میکنند پس باید بدانند مهآفرید امیرخسروی که ۱۷هزار حقوقبگیر در استخدام داشته با چه مشکلاتی دست به گریبان بوده.

او آنچه را که از بانکها گرفته در همین کشور هزینه احداث و راهاندازی چندین شرکت و کارخانه کرده و به قدری در درستی کارش اعتقاد داشته که با وجود امکان خروج از کشور همانند آقای خاوری که آقای احمدی به همکلاسی بودنش با وی افتخار میکند، این کار را نکرده است.

او با وجود اطلاع از تشکیل پرونده برای دفاع از مجموعه در کشور ماند و تا سال ۱۳۸۶ حتی پاسپورت نداشت.

افراد خانواده و فرزندان مهآفرید امیرخسروی به اندازه کافی مشکل دارند و انتظارشان این است که آقای احمدی بنابه شرافت شغل شریف وکالت به هر بهانه و دستاویزی با انتشار مطالب کذب و سیاهنمایی در مورد مه آفرید امیرخسروی موجبات خوشحالی رقبای اقتصادی او را فراهم نکند و به خاطر داشته باشد که «به روزگار سلامت شکستگان دریاب/که جبر خاطر مسکین بلا بگرداند.»

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

اساسنامه ارسالی ایران مغایر با قوانین فیلا بود, بحث تعلیق جدی است

دبیرکل فدراسیون جهانی کشتی گفت: اساسنامه ارسالی فدراسیون کشتی ایران به فیلا با قوانین این فدراسیون جهانی مغایر بود و در صورت عدم اصلاح، کشتی ایران تعلیق خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از ارسال نامه تهدیدآمیز فدراسیون جهانی کشتی و تهدید به تعلیق کشتی ایران در صورت عدم اصلاح اساسنامه این فدراسیون، تعاملات فدراسیون کشتی کشورمان با فدراسیون جهانی وارد فاز تازهای شد.

البته مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون کشتی اصرار داشتند تا عنوان کنند نامه فیلا به هیچ عنوان تهدیدآمیز نبوده و تنها برای تأکید بیشتر ارسال شده است، اما دبیرکل فدراسیون جهانی کشتی چیز دیگری میگوید.

برای روشن شدن بیشتر زوایای این نامه و دید فیلا نسبت به شرایط کشتی کشورمان، خبرگزاری فارس گفتوگویی را با میشل دوسون، دبیرکل فدراسیون جهانی کشتی (فیلا) انجام داده است که متن آن را در زیر میخوانید:

شما در نامهای که خطاب به فدراسیون کشتی نوشتهاید، گفته بودید که اساسنامه فدراسیون کشتی ایران مشکلاتی دارد و با منشور المپیک مغایرت دارد. این مشکلات و مغایرتها چه مواردی هستند؟

رونوشت اساسنامه فدراسیون کشتی ایران که پیشنویس آن را وزارت ورزش ایران تهیه کرده بود و بار اول به فیلا ارسال شد، با قوانین فیلا و به خصوص مواردی که به خودمختاری و استقلال فدراسیونهای وابسته به فیلا مربوط میشوند، مغایر بود. فیلا درخواست کرد فدراسیون کشتی ایران اساسنامه مناسب خود را برای ما بفرستد که در آن سه ماده مربوط به خودمختاری فدراسیون، استقلال آن و اینکه مقامات دولتی حق دخالت در امور مدیریتی آن را ندارند، گنجانده شده باشد.

برای حل این ناهمخوانی، چقدر به ایران زمان داده شده است؟

آخرین موعد آن تا 15 دسامبر 2012 است.

درصورت عدم موافقت ایران برای اصلاح اساسنامه، آیا کشتی ایران تعلیق خواهد شد یا این نامه تنها برای اطلاعرسانی ارسال شده است؟

بله؛ تعلیق خواهد شد. چون همانگونه که در اساسنامه فیلا آمده است، اساسنامه فدراسیونهای تابعه باید با اساسنامه فیلا و منشور المپیک همخوان باشد.

شایعاتی درباره اینکه اوزان کشتی تغییر خواهند کرد مطرح شدهاند. آیا این موضوع صحت دارد و اگر پاسخ مثبت است، این تغییرات چه خواهند بود؟

اینها فقط شایعه هستند. هیچ تغییری در طبقههای وزنی یا سنی کشتیگیران صورت نخواهد گرفت.

بعد از مدتها قرار است ایران میزبان جامجهانی کشتی در هر دو سبک باشد. انتظار فیلا از ایران چیست؟

ما انتظار سازماندهی مناسب (این مسابقات) و موفقیت بزرگی برای جامهای جهانی را داریم.

درباره عشق و علاقه وافر ایرانیها به کشتی چه نظری دارید؟

برای ورزش ما این علاقه مردم ایران به حرفه کشتیگیری اهمیت زیادی دارد.

عملکرد کشتیگیران ایرانی در المپیک را چگونه دیدید؟

من عملکرد خوب کشتیگیران ایرانی را تحسین کردهام.

شایعات دیگری هم هستند که میگویند فیلا از فدراسیون کشتی ایران خواسته است به خاطر اعتراض به تصمیمات داوران در مسابقه کشتیگیر وزن 66 کیلوگرم، ایران رسماً از این فدراسیون عذرخواهی کند. آیا این صحت دارد؟

فیلا بعد از فحاشی و ارسال پیامهای تهدیدآمیز از سوی برخی هواداران ایرانی، خواهان عذرخواهی رسمی شد؛ این در حالی است که اینها میتوانستند اقدامات دیگری انجام دهند.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

درنشست دوحه

مخالفان سوری برای تشکیل حکومت انتقالی به توافق رسیدند

مخالفان رژیم بشار اسد روز جمعه 9-11-2012 اعلام کردند در کنفرانس دوحه که به هدف متحد کردن آنها منعقد شده بود، برای تشکیل دولتی انتقالی به ریاست ریاض سیف شخصیت برجسته سیاسی سوریه به توافق رسیدند.

به گزارش العربیه به نقل از خبرگزاری اناتولی پس از بحث و بررسی و تبادل نظر اغلب مخالفان سوری از جمله شورای ملی سوریه، مقرر گردید که ریاض سیف به عنوان رئیس دولت موقت انتخاب شود.

بر اساس این گزارش اغلب مخالفان سوری در نشست دوحه این پیشنهاد را قبول کردند.

وزیران خارجه ترکیه، امارات، قطر، سودان و کشور پادشاهی عمان از جمله شرکت کنندگان در اجلاس دوحه بودند.

بر اساس این گزارش قرار است که یک تیم 50 الی 60 نفره برای اداره حکومت موقت به ریاست ریاض سیف انتخاب شود.

شورای ملی سوریه در دوحه، پایتخت قطر، امروز اعلام کرد که در ساختار تشکیلات این شورا اصلاحاتی ریشه ای صورت گرفته است.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

توکلی: منتفی کردن سوال از رییس جمهور مفید نیست / رهبری نهی نکرده اند

استنباط من برخلاف برخی نمایندگان و همکارانم در مجلس این است که نهی مقام معظم رهبری متوجه اینگونه اقدامات قانونی نیست. در موضوع طرح سؤال از رئیسجمهور هم نمایندگان به وظیفه و تکلیف قانونی خود عمل میکنند اما مسئلهای که در این میان حائز اهمیت است نوع برخورد با طرف مقابل است. / با ابستراکسیون به شدت مخالفم؛ چرا که التهابات سیاسی را تشدید میکند و من چنین موضوع را به ضرر منافع مردم میدانم. / من الان تلاش برای خنثی کردن سؤال از رئیسجمهور را مفید نمیدانم؛ چرا که به دلیل حفظ دموکراسی و مردمسالاری و ارزش و جایگاه مجلس طرح سؤال رابسیار هم مفید ارزیابی میکنم.
    طرح سوال از رئیس جمهور با موضوع «تعلل دولت در خصوص نوسانات بازار ارز» و «برخی واردات بی رویه» که در صحن علنی مجلس مطرح شده بود و 76 نماینده پای این طرح را امضا کردند.

به گزارش مشرق؛ هفته نامه مثلث در همین زمینه نوشت: احمد توکلی از نمایندگانی بود که گر چه موضع منتقدانه ای نسبت به دولت دارد اما موافق طرح سئوال از رییس جمهور نبود اما الان تلا شهایی که برای خنثی شدن سئوال در جریان است را مفید نمی داند.

** آقای دکتر توکلی! این روزها بحث سؤال از رئیسجمهور میان نمایندگان بسیار داغ است شما در این خصوص چه نظری دارید؟
    من از ابتدا موافق سؤال از رئیسجمهور نبودم اما حالا که این طرح اعلام وصول شده، طبیعتاً حق نمایندگان است که طرح را به رئیسجمهور ابلاغ کنند و آقای احمدینژاد هم موظف است ظرف یک ماه به مجلس بیاید و پاسخگوی نمایندگان باشد. من به رئیسجمهور توصیه می کنم که هنگام حضور در مجلس نباید همچون دفعه گذشته رفتار کند، بلکه باید چنان سخن بگوید که سوگندی که برای حفظ مردم سالاری یاد کرده لطمه نبیند؛ مضافاً انکه این بار موضوع سؤال سیاسی نیست؛ بلکه به زندگی و معیشت مردم مربوط است.

اگر ایشان بخواهد رعایت حال مردمی را که از مهرورزی بدانان سخن میگوید بکند، باید از هرگونه برانگیختن التهابات و احساسات بپرهیزد و بهطور منطقی و مستدل پاسخ نمایندگان را بدهد. زیرا نمایندگان در پی آن هستند که در ضمن پرسش و پاسخ از رئیسجمهور ضعفهایی که موجب نصف شدن ارزش پولی ملی شده است معلوم گردد. بنابراین این پرسش نمایندگان التهابآور نیست. بلکه این نحوه پاسخگویی و برخورد احتمالی آقای احمدینژاد است که همه را نگران کرده است. نمایندگان و دلسوزان نگران این هستند که به گونهای برخورد شود که بهجای اینکه خیری به مردم برسد دودش به چشم آنها بررود.

** آیا هنوز هم مخالف طرح سؤال از رئیسجمهور هستید؟
    من الان تلاش برای خنثی کردن سؤال از رئیسجمهور را مفید نمیدانم؛ چرا که به دلیل حفظ دموکراسی و مردمسالاری و ارزش و جایگاه مجلس طرح سؤال رابسیار هم مفید ارزیابی میکنم. صرفنظر کردن از سؤال از رئیسجمهور هم باعث هتکحرمت مجلس و هم باعث پایین آمدن شأن آن میشود. اگر دقت کنید متوجه میشوید که کم شدن امضاهای طرح سؤال از رئیسجمهور موجب استهزای مردم شده است؛ در حالی که ما باید به رئیسجمهور فشار بیاوریم تا رفتار درستی را در پیش گیرد.

** نظر شما درباره ابستراکسیون فراکسیونی که از سوی برخی نمایندگان عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس مطرح شده، چیست؟
    با چنین اقداماتی به شدت مخالفم؛ چرا که التهابات سیاسی را تشدید میکند و من چنین موضوع را به ضرر منافع مردم میدانم.

** آقای لاریجانی هفته گذشته در سخنان در صحن علنی مجلس اعلام کرد رهبر معظم انقلاب کردهاند که نظری درخصوص طرح سؤال از رئیسجمهور ندارند؛ استنباط شما از اظهارات مقام معظم رهبری چیست؟
    استنباط من برخلاف برخی نمایندگان و همکارانم در مجلس این است که نهی مقام معظم رهبری متوجه اینگونه اقدامات قانونی نیست. در موضوع طرح سؤال از رئیسجمهور هم نمایندگان به وظیفه و تکلیف قانونی خود عمل میکنند اما مسئلهای که در این میان حائز اهمیت است نوع برخورد با طرف مقابل است.

رهبر معظم انقلاب نسبت به کشاندن اختلافات به میان مردم و تحریک احساسات آنها هشدار دادهاند به بیان دیگر ایشان کارهای تحریکی را منع کردهاند نه کارهای تبیینی را. اگر نمایندگان درباره کاهش ارزش پول ملی سؤال کنند به نفع مردم است؛ البته ما به دنبال مطرح شدن التهابات بازار ارز در کمیسیونهای تخصصی بودیم و این راهکار را مناسبتر میدانستیم، اما وقتی آقای لاریجانی به عنوان رئیسمجلس گفت که رهبر معظم انقلاب اعلام کردهاند درباره طرح سؤال نظری ندارند، ما هم نظر اکثریت مجلس را پذیرفتیم.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

آیت الله جوادی آملی: نه دست ببوسید، نه بگذارید کسی دستتان را ببوسد

البته روایت شده که رسول خدا(ص) دست پینه بسته یک کارگر را بوسیدند. در زمان ما هم بوسیدن دست یک معلم فداکار توسط دکتر حسن حبیبی، معاون اول اسبق رییس جمهور یا بوسیدن دست پدران شهدا توسط احمدی نژاد، از آنجا که جنبه کرنش ضعیف به قوی ندارد، ممدوح تلقی می شود

باب شدن دست بوسی از مقامات رسمی در سالهای اخیر، یکی از معضلات فرهنگی است که پیامدهای خطرناکی دارد.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، دست بوسی یکی از رفتارهایی است که در فرهنگ جوامع گذشته مرسوم بوده است، اما حتی در آن جوامع نیز با تغییرات جدید در عرصه فرهگ و اطلاع رسانی، این شیوه در حال منسوخ شدن است. از جمله گفته می شود امیر عبدالله، پادشاه عربستان نیز مراسم دستبوسی خود را در سالهای اخیر متوقف کرده یا دست کم پخش علنی آن را متوقف کرده است.

در این حال اخیرا یکی از شاگردان آیت الله جوادی آملی، در صفحه ویژه ایشان با اشاره به دیدار جمعی از محققین با ایشان نوشته است: یکی از دوستان به آیت الله جوادی آملی اصرار کرد دستشان را ببوسد.

ایشان با لحنی ناصحانه به ما فرمود: نه دست کسی را ببوسید و نه بگذارید دستتان را ببوسند.

من تا کنون هیچ دستی را نبوسیده ام، جز یک دست و آن هم دست امام خمینی بود و به راستی که آن دست بوسیدنی بود.

آن دوست عرض کرد که آخر در عالم خواب دیدم دستتان را می بوسم؛ استاد لبخند شرینی زدند و به شوخی فرمودند: همان، برو در خواب ببین.

البته این نکته را نیز باید اضافه کرد که استثنا قراردادن برای این موضوع می تواند خود به قاعده تبدیل شود. تعبیر آیت الله جوادی آملی مبنی بر استثنا کردن دستبوسی امام از دیگران، با وجود مقام خاص معنوی و علمی امام خمینی(ره) می تواند این توجیه را ایجاد کند که برای افراد دیگر هم گفته شود دست آنان نیز بوسیدنی است.

در تحف العقول هم حدیثی از امام رضا (ع) است که می فرماید: مرد دست مرد دیگری را نبایستی ببوسد، چراکه بوسیدن دستش همانند نماز گزاردن بر اوست.(ص 450؛ "لا یقبّل الرجل ید الرجل فإن قبلة یده کالصلاة له" )

در کتاب کافی هم از امام صادق(ع) نقل شده که می فرمایند: "سر شخص یا دست او نباید بوسیده شود، مگر دست رسول خدا یا کسی که از او قصد رسول خدا شود".

البته روایت شده که رسول خدا(ص) دست پینه بسته یک کارگر را بوسیدند. در زمان ما هم بوسیدن دست یک معلم فداکار توسط دکتر حسن حبیبی، معاون اول اسبق رییس جمهور یا بوسیدن دست پدران شهدا توسط احمدی نژاد، از آنجا که جنبه کرنش ضعیف به قوی ندارد، ممدوح تلقی می شود.

اکنون با یک جسنجوی ساده، علاوه بر تصاویری از بوسیدن دست احمدی نژاد، تصاویری مربوط به دیگر بزرگان و علما و مقامات، از جمله دو رییس جمهور سابق هم دیده می شود. البته بخش زیادی از این امر، مربوط به فرهنگ و باورهای مردم است، نه این افراد.

در سیره حکومتی امیرالمومنین(ع) هم موردی نقل نشده که ایشان اجازه دستبوسی به افراد داده باشند و حتی در سفر به شهر انبار نیز از دویدن مردم در تجلیل از خود انتقاد کرده و این رویه را رد کردند.

در نهج البلاغة آمده است که ظاهرا هنگام بازگشت از صفین، عده ای از دهقانهای شهر انبار حضرت را دیدند و به دنبال حضرت پیاده به راه افتادند و در جلوی حضرت به هم فشار می آوردند ، حضرت فرمود: چه می کنید؟ جواب دادند، این عادت ماست که با آن امرای خودمان را تعظیم می کنیم .

پس حضرت فرمودند : قسم به خدا امرای شما از این کار شما هیچ سودی نمی برند و شما با این کار خود به خود سخت می گیرید در دنیا و آخرت خود را به سختی می اندازید. چقدر زیان آور است سختی که به دنبال آن عذاب باشد وچقدر سود آور است راحتی که بعد از آن امان از آتش باشد.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

آغاز ثبتنام وام ضروری

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز ثبت نام وام ضروری ویژه بازنشستگان از 21 آبان تا 21 دی خبر داد و گفت: به زودی بزرگترین بانک بازنشستگان تحت عنوان امیرکبیر فعالیت خود را شروع میکند.

به گزارش بي باک به نقل از فارس، ایراندخت عطاریان در نشست خبری خود که به مناسبت هفتمین همایش روز خانواده و تکریم بازنشستگان برگزار شد، اظهار داشت: سومین مرحله از مطالبات بازنشستگان بامداد فردا در حساب 72 هزار نفر از بازنشستگان واریز خواهد شد.

وی تصریح کرد: این دومین مطالبه سنگین بازنشستگان کشوری است که تاکنون با حمایت دولت خدمتگزار طی دو مرحله و مجموعا 420 هزار تومان پرداخت شده است و سومین مرحله پرداخت آن با هماهنگیهای به عمل آمده با بانکهای عامل انجام میگیرد.

عطاریان بیان داشت: میزان مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری هزار و 830 میلیارد تومان سهام شرکتهای دولتی است که در 3 سال گذشته دولت با هدف افزایش رفاه اجتماعی و بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان اقدامات گستردهای را انجام داده است.

وی خاطر نشان کرد: پرداخت مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری مربوط به 6 ماهه دوم سال 86 و 6 ماهه ابتدای سال 87 است.

به گفته عطاریان مبلغ پرداختی مرحله سوم مطالبات به حساب بازنشستگان مشمول 200 هزار تومان است که با پرداخت این مبلغ 71 هزار نفر از بازنشستگان تاکنون تسویه نمودهاند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه اضافه کرد: این صندوق در مرحله اول 170، در مرحله دوم 250 تومان واریز کرده است که در مرحله سوم با واریز 200 هزار تومان، بازنشستگان 620 هزار تومان از مطالبات خود را دریافت کردهاند.

عطاریان اضافه کرد: صندوق بازنشستگی کشوری با توجه به درخواست بازنشستگان موافقت کرد که سهام شرکتهایی که از سوی دولت تحت عنوان مطالبه به صندوق پرداخته شده بود را به سازمان خصوصی واگذار نماید و در نهایت در هر مرحله فروش حاصله از سهام را در اختیار بازنشستگان قرار دهد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری ادامه داد: سهامهایی که از سوی دولت به عنوان مطالبات بازنشستگان به صندوق بازنشستگی واگذار شده است عبارتند از نیروگاه تبریز، نیروگاه منتظری اصفهان، بانک تجارت، بانک صادرات، پالایش نفت اصفهان، طراحی مهندسی سایپا، گلنقش طوس، توسعه علوم زمینی، گسترش خلیج فارس، هواپیمایی هما، فولاد زاگرس، توسعه صنایع غذایی بم و ... هستند.

وی ادامه داد: دولت و در ادامه صندوق بازنشستگی کشور به تمامی تعهدات خود در قبال مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری عمل کرده است و در حال حاضر نیز مرحله به مرحله فروش حاصل از سهام را به حساب بازنشستگان واریز میکند.

عطاریان در پاسخ به این پرسش که اگر برخی از بازنشستگان تمایل داشته باشند سهام خود را دریافت کنند چه باید کنند؟ گفت: این افراد میتوانند به صندوق و امور مالی آن مراجعه و اقدامات لازم را جهت دریافت سهام انجام دهند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه نشست خبری خود اضافه کرد: یکی دیگر از اقدامات صندوق؛ وام ضروری در نیمه دوم سال جاری است که این اقدام حمایتی صندوق مورد تأیید و حمایت بازنشستگان قرار گرفته است به همین منظور بازنشستگان کشوری میتوانند از تاریخ 21 آبان تا 21 دی ماه سال جاری با تکمیل فرم درخواست و ثبتنام برای وام ضروری از طریق سایت صندوق بازنشستگی کشوری اقدام کنند.

وی اضافه کرد: بودجه اختصاص یافته برای پرداخت وام ضروری 75 میلیارد تومان است که با هماهنگیهای صورت گرفته با بانکهای عامل مقرر شد پرداخت اقساط وام 36 ماهه و با کارمزد 4 درصد باشد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: مبلغ پرداختی وام ضروری بازنشستگان یک میلیون و 500 هزار تومان است و چنانچه تعداد متقاضیان در شرایط برابر افزون بر میزان مقرر باشد از طریق سیستم مکانیزه قرعهکشی و برندگان انتخاب خواهند شد.

عطاریان به برگزاری همایش تکریم از بازنشستگان اشاره کرد و افزود: امسال هفتمین دوره همایش ملی گرامیداشت روز خانواده و تکریم بازنشستگان با هدف شناسایی و معرفی بازنشستگان فرهیخته و نخبه در سطوح مختلف و با حضور مقامات و مسئولان عالی کشور در تالار وحدت برگزار میشود.

وی بیان داشت: امسال برنامه های هفتمین همایش با استقبال خوب بازنشستگان روبرو شده به طوری که شماری از آنها با ارسال بیش از یک هزار و 600 اثر در محورهای علوم، آموزش و پژوهش، فرهنگ و هنر، کارآفرینی و ایجاد اشتغال، فعالیتهای اجتماعی و مردمنهاد، فعالیتهای ورزشی و موضوع ویژه تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی فعالیت داشتهاند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه به موضوع بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان اشاره کرد و افزود: امسال با تلاش صندوق بازنشستگی و حمایت دولت با هدف افزایش خدمات درمانی 200 میلیارد تومان بابت بیمه تکمیلی درمان اختصاص یافت و این امکان برای دو میلیون و 400 هزار نفر از بازنشستگان کشوری و خانوادههای تحت تکفل آنها فراهم شده است تا از مزایا و سقف تعهدات درمانی بیمارستان ها و مراکز درمانی طرف قرارداد شرکت بیمه آتیهسازان حافظ برخوردار شوند.

عطاریان تأکید کرد: در طول 7سال گذشته صندوق بازنشستگی کشوری بیش از 3 هزار میلیارد تومان تجهیزات رفاهی و بیمه تکمیلی درمان ویژه بازنشستگان هزینه کرده است که تا قبل از سال 84 صندوق بازنشستگی تنها حقوق بازنشستگان را عهدهدار بود.

وی اضافه کرد: صندوق بازنشستگی کشوری در چارچوب قوانین و مقررات با شرکت بیمه تکمیلی قرارداد امضا کرده است به طوری که در حال حاضر شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ طرف قرارداد بازنشستگان است.

عطاریان در پاسخ به این پرسش که برخی از بازنشستگان از خدمات بیمه تکمیلی آتیهسازان حافظ ناراضی هستند، گفت: صندوق بازنشستگی بر اساس یک اصول و قوانین قرارداد خود را با آتیه سازان حافظ امضا کرده است و شرکت آتیه سازان حافظ نیز خدماتی را که به امضا رسانده است را به بازنشستگان میدهد و چنانچه بازنشستگان بخواهند خدمات بیشتری را از شرکت بیمه تکمیلی آتیهسازان حافظ دریافت کنند باید در پرداخت حق بیمه مشارکت کنند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه به آخرین وضعیت بیمه طلایی فرهنگیان اشاره کرد و افزود: ما هیچگاه این بیمه را معرفی نکردیم و مسئول این موضوع وزارت آموزش و پرورش است و اگر قرار است دوباره این موضوع مطرح شود باید مسئولان آموزش و پرورش در این باره اظهار نظر کنند.

عطاریان خاطر نشان کرد: صندوق بازنشستگی کشوری موافقت وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی را برای راهاندازی بزرگترین بانک بازنشستگان در کشور جلب کرده است که این موافقت در آبان ماه از سوی شیخالاسلام به صندوق ابلاغ شد.

وی تصریح کرد: صندوق بازنشستگی آمادگی دارد به محض دریافت مجوز از بانک مرکزی بزرگترین بانک بازنشستگان تحت عنوان امیرکبیر راهاندازی کند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ادامه به رونمایی از سیستم جامع شاغلین در دهه فجر اشاره کرد و افزود: نرمافزار این سیستم توسط صندوق بازنشستگی کشوری آماده شده است و در ایام دهه فجر طی مراسمی رونمایی و آغاز به کار خواهد کرد.

عطاریان اظهار داشت: عدم کنترل تعداد مشترکین صندوق بازنشستگی، واریز تجمیع مبالغ کسور بازنشستگی سهم مستخدم و کارفرمایی توسط دستگاههای اجرایی و نقص قوانین و مقررات بازنشستگی از جمله مشکلاتی است که با اجرای این سیستم برطرف خواهد شد.

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

قیمت انواع میوه در بازار

پس از قرارگیری موز به عنوان تنها میوه وارداتی در اولویت هشتم کالاها و در نتیجه واردات آن با ارز مبادلهای انتظار میرفت که محمولههای تازه وارداتی موز با قیمتهای جدید در بازار عرضه شود که همین طور هم شد.

به گزارش رویش به نقل از ایسنا، طی روزهای اخیر قیمت موز به عنوان تنها میوهای که اجازه واردات دارد تغییرات زیادی را شاهد بوده است.

رییس اتحادیه میوه و سبزیفروشان نوسان نرخ ارز را عامل تغییرات قیمت موز دانسته و البته معتقد است که رقابت بالا در بازار مانع افزایش بیرویه قیمت موز میشود.

به گفته حسین مهاجران (رئیس اتحادیه) موز با ارز آزاد وارد و نوسان در قیمت ارز باعث نوسان در قیمت این میوه میشود.

در حالی که قیمت تمامشده هر تن موز به گفته مهاجران در حدود 800 دلار است، بالاترین افزایش قیمت در توزیع عمده موز کیلویی 4000 تومان بوده که خردهفروشان هر کیلو از آن را با 5000 تومان به دست مصرفکننده میرسانند. البته در حال حاضر قیمت موز در میوهفروشیها 3500 تومان تا 4000 تومان و قیمت توزیع عمدهی آن نیز 3400 تومان است.

این درحالی است که هفته گذشته قیمت توزیع عمدهی موز به دست خردهفروشان 3900 تا 4500 تومان و قیمت توزیع آن در بین مصرف کنندگان بین 4200 تا 5000 تومان متغیر بوده است.

موز در حال حاضر تنها میوه وارداتی است که با توجه به قرار داشتن در اولویت هشتم میتواند با ارز مبادلهای وارد کشور شود. افزایش اخیر قیمت آن نیز همین موضوع است.

در حال حاضر بر خلاف موز سایر میوهها با نوسان شدیدی در قیمتها مواجه نبوده و تغییرات زیادی در قیمت آنها دیده نمیشود.

بر این اساس، عمده میوههای پاییزه بر اساس کیفیت در رنجهای متفاتی از قیمت قرار میگیرند.

به این ترتیب قیمت پرتقال شمال بر اساس کیفیت حداقل 1500 تومان و قیمت پرتقال جنوب به عنوان مرغوبترین پرتقال موجود در بازار 3600 تومان است. نارنگی فجر نیز 4000 تومان و نارنگی شمال 2500 تا 3000 تومان است.

همچنین هر کیلو انگور 2500 تومان، توت فرنگی 8500 تومان، لیمو شیرین 1800 تا 2800 تومان، سیب 1800 تا 2800، انار 1500 تا 4000 تومان، کیوی 1800 تا 2800 تومان، لیمو ترش 2500 تا 6000 تومان و گوجه فرنگی 1200 تا 4000 تومان متغیر است.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    نوری زاد : وزیر اطلاعات بخواند!

طبق قانون، وزیر اطلاعات باید مجتهد باشد. نشانه ی اجتهاد آقای مصلحی احتمالا همان پینه ای است که ایشان بر پیشانی نشانده است. پینه ای که لابد ایشان در عبادات فردی و جمعی به نهایت رسانده اند و از امامشان نیز – که پینه ای بر پیشانی نداشت – جلو افتاده اند. ماجرای کشته شدن “ستاربهشتی” از همین منظری که قانون، اجتهاد اسلامی و شیعی را ضرورت وزیریِ این وزارتخانه دانسته قابل اعتناست.

من کاملاً می توانم اتاق کوچک بازجویی را تجسم کنم که “ستاربهشتی” را چشم بسته رو به دیوار بر یک صندلی نشانده اند و بازجویانِ او – حداقل سه نفر – آستین ها بالا زده اند و در پسِ او ایستاده اند. درست همان صحنه ای که برای خود من و سایر زندانیان سیاسی فراهم کرده اند و می کنند. با یکی ملایم و با دیگری توفانی. اما آنچه که در همه ی بازجویی ها مشترک است این است: بازجویی های ناگهانی و حتی در نیمه شب، ارعاب و ایجاد وحشت در زندانی، فحش های رکیک و اگر لازم باشد غلیظ ترین فحش های ناموسی، تحقیر زندانی با فروفشردن او به هرزگی، بلاتکلیفی، ضرب و شتم های سطحی و عمیق، تهدیدهای خانوادگی، فریب، دروغ، و اصرار به اقرارهای دروغین. وگرنه:

بازجوی اول: مادر….حالا دیگه واسه ما آدم شده ی حرومزاده ی ….؟ خواهر…. ادای سیاسی ها رو درمیاری مادر….؟

ستار: به خواهر و مادر من کاری نداشته باشید. من یه وبلاگ نویسم پای هرچی هم که نوشته م وایساده م. سئوال کنید جواب بده م.

بازجوی دوم: یه خواهر مادری نشونت بدیم بچه…. که یه راست برگردی تو…… ننه ت.

ستار: فحش ندین مگه خودتون خواهر مادر ندارین؟ عفت کلام داشته باشید!

هر سه بازجو غش غش می خندند.

بازجوی سوم: یه چوب بتپونم تو ماتحتت که ده تا نجار نتونن درش بیارن. واسه ما شده ی تحلیلگر مسائل سیاسی؟ مطلب می نویسی فحش می دی آبجی…. ننه……؟

ستار برمی خیزد تا اعتراض کند. اما بلند شدن او از صندلی آغاز هیاهوی بازجویان است.

هرسه بازجو با همه ی استعداد حنجره شان فریاد می زنند: بشین …… عوضیِ مادر…..!

و این فریاد، با سه مشت و دو لگد و ضربات باتوم برقی به صورت و سر و گردن و پهلوی ستار همراه می شود. ستار با شدت به سینه ی دیوار مقابل کوفته می شود. و درحالیکه یکی دو تا از دنده های پهلویش از سطح پوست بدنش بیرون زده و از لوله های بینی اش خون جاری است و چشم راستش به خون نشسته، نقش زمین می شود. ستار با آخرین نای حنجره اش می نالد:

ستار: مگه از اینجا بیرون نرم!

هرسه بازجو خنده سرمی دهند.

بازجوی اول: بیرونم می ری چرا نری مادر…..؟

بازجوی دوم: خودم یه جور کفن پیچت می کنم که خیاطای تهرون انگشت به دهن بمونند.!

بازجوی سوم: منم میشم راننده ی شخصیت. مستقیم می برمت قبرستون رباط کریم!

من از خانواده ی بی نشان و محترم ستار بهشتی پوزش می خواهم که پوزه ی قلم خود را به ناسزا آلودم. اما مرا چه چاره اگر که بخواهم به شخصیت هیولاهای وزارت اطلاعات نزدیک شوم؟

راستی من یک پیشنهاد دارم. این که: در یک جشنواره ی سراسری، از این همه استعداد بازجویان خود تجلیل بعمل آوریم و آنان را از این اینهمه گمنامی بدر ببریم. مجسمه ی آنان را بر دوش خود بنشانیم و در میادین شهر بچرخانیم و مدال افتخار از گردنشان بیاویزیم. کارشان بقول جوانها: حرف نداشته. آخر چرا باید بازجویانی که برای حفظ نظام، شگردهای ویژه ای خلق کرده اند در گمنامی بمانند و در گمنامی نیز بمیرند؟ کشتن ستاربهشتی در آن سلولهای تنهایی، نه افتخاری است که بشود از کنارش بسکوت عبورکرد و بابتش به دنیا فخر نفروخت. مبارک باشد آقایان برادر. نازشست تان. بقول جوانهای خودمان: آقای وزیر، پینه های پیشونی تو برم!

ننگ و نفرین ابدی بر این حرامیانی که با رفتار و عملشان همه مقدسات دینی و اخلاقی را به لجن کشیده اند . مبارک باشد بر رهبری و همه مسئولان دلسوز وگمنام نظام مقدس!!! اسلامی!!!!! این همه اقتدار و سرافرازی.

اگر اسلام همین است که آقایان برایش حنجره پاره می کنند و بر کشور حاکم است پس " من از این اسلام و همه منادینانش بیزار و متنفرم " .

بیخود نیست که حتی به رئیس دولت هم اجازه بازدید از این زندانهای مخوف را نمی دهند چون می ترسند که در این پایان کار برای حفظ موقعیت خود و جبران مافات و خیانتهایی که در حق ملت کرده است برود و هر چه را می بیند رسانه ای کند و کوس رسوایی حاکمیت را بیش از پیش بصدا در آورد.

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها