نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1772 از 4620 نخست ... 7721272167217221762176917701771177217731774177517821822187222722772 ... آخرین
نمایش نتایج: از 17,711 به 17,720 از 46199

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,762 بار در 22,975 ارسال
    حماس: امشب خبری از آتش بس نیست

خبرگزاری فارس: حماس اعلام کرد توافقی برای آتش بس امشب به دست نیامده است.

به گزارش مانیتورینگ فارس، عزت الرشق عضو دفتر سیاسی حماس گفت که توافقی برای آتش بس امشب به دست نیامده است.
    در حالی که ساعاتی پیش رسانهها از حصول توافق میان حماس و اسرائیل برای آتش خبر دادند اما همچنان خبرهای ضد و نقیضی در این باره شنیده میشود.
    یک شبکه خبری آمریکایی نیز به نقل از مقامات مصری خبر داد امشب بیانیهای درباره آتشبس غزه صادر نخواهد شد

این در حالی است که «ایمن طاها» یکی از مقامات مسئول حماس پیش از این اعلام کرد ه بود که ساعت 21 امشب به وقت بیت المقدس آتش بس اعلام خواهد شد.
    یک عضو حماس نیز به خبرنگار المنار در قاهره گفت که مذاکرات آتش حماس و اسرائیل به شکست منجر شده است.
    بنابر این گزارش، حماس شرط اسرائیل برای توقف ورود سلاح به غزه را رد کرده است.
    عزت الرشق درگفتوگویی تلویزیونی تصریح کرد که تمام گزینهها هنوز مطرح است و ملت ما برای هر شرایطی آماده شده.
    وی افزود که توافق اولیه درباره اتش بس حاصل شد ولی توافق نهایی بدست نیامده است که ناشی از بحران داخلی در اسرائیل است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

بعد از شکست تلاشها در برقراری آتش بس

اسرائیل به حملات خود علیه غزه شدت داد

خبرگزاری فارس: بعد از ناکامی و شکست تلاشها برای برقراری آتش بس، رژیم صهیونیستی به حملات خود علیه مناطق مختلف فلسطین شدت بخشید.

به گزارش فارس به نقل از شبکه تلویزیونی المنار لبنان، پس از شکست تلاشها برای برقراری آتش بس که با میانجیگری مصر صورت گرفت، اسرائیل لحظاتی پیش بر شدت حملات خود علیه نوار غزه افزود.
    بر اساس این گزارش، در حمله خمپاره ای اسرائیل به رفح واقع در جنوب نوار غزه سه فلسطینی شهید شدند.
    هواپیماهای رژیم صهیونیستی همچنین شرق جبال یا واقع در شمال نوار غزه را بمباران کردند.
    جنگنده های این رژیم همچنین شرق خان یونس جنوب نوار غزه را مورد هدف قرار دادند که در جریان آن چند فلسطینی زخمی شدند.
    قرار بود دیشب آتش بس بین فلسطینیها و اسرائیلی برقرار شود که محقق نشد.
    برقراری آتش بس با میانجیگری مصر صورت می گیرد که بیش از این محمد مرسی رئیس جمهور مصر اعلام کرده بود که روز سه شنبه پایان «نمایش مضحک» اسرائیل به غزه خواهد بود.

هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه آمریکا که دیشب به سرزمین های اشغالی سفر کرده از تلاش های مرسی برای برقراری آتش بس تقدیر کرد.
    از سوی دیگر کانال دوم اسرائیل در همین رابطه اعلام کرده است که توافقنامه آتش بس به دلیل اختلافات داخلی اسرائیل به تعویق افتاده است.
    جنبشهای حماس و جهاد اسلامی نیز با اشاره به شکست تلاشها برای برقراری آتش بس بر آمادگی این دو جنبش برای مقابله با تمامی گزینهها تاکید کردند.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

با وجود ابراز رضایت دفتر پادشاهی از عمل جراحی ملک عبدالله، برخی منابع وضعیت او را وخیم اعلام کرده اند.

به گزارش سرويس بينالملل باشگاه خبرنگاران به نقل از العالم، فعال ناشناس عربستاني به نام "مجتهد" که به دلیل افشای مسائل پشت پرده خاندن حاکم سعودی شهرت بسیاری کسب کرده، در جدیدترین مطلب خود تأکید کرد؛ حال " عبدالله بن عبد العزيز " شاه عربستان پس از انجام عمل جراحي اخير وخيم شده است.

" مجتهد " خاطرنشان کرد: حال پادشاه پس از عمل جراحي رو به وخامت گذاشته؛ و وی اکنون به بيماري جمع شدن مايعات در ريه ها مبتلا شده است؛ در این بیماری بدن انسان از پاكسازي ریه ها عاجز است، و اغلب انسانها نميتوانند از آن جان سالم به در برند.

مجتهد اظهار داشت: عمل جراحي ملك عبدالله مدت زمان كمي طول كشيد، و ملك عبدالله پس از این عمل جراحي كوتاه مدت، به اتاق ریکاوری و بعد از آن به اتاق مراقبتهاي ويژه انتقال داده شد.
    وي همچنين اعلام كرد كه پزشكان نسبت به برخي عوارض داروهاي بي حسي كه براي عمل جراحي به ملك عبدالله تزريق شده بود ، اظهار نگراني كرده و گفته بودند كه عوارض اين داروها خيلي زود خود را نشان خواهد داد، به همين علت پس از عمل جراحي كه مدت زمان كمي طول كشيده بود، او را به اتاق ریکاوری انتقال داده و بعد از آن به اتاق مراقبتهاي ويژه منتقل كردند.

بر اساس این گزارش، پزشكان سعودي نگران بودند كه حتي اگر شاه عربستان از اين عمل جراحي بهبود يابد ، ممكن است نتواند عوارض داروهاي بي حسي را تحمل كند؛ به همين علت دفتر پادشاهي تصميم گرفت اعلام کند مدت عمل جراحي طولانی شده، و 14 ساعت طول كشيده است؛ تا از این راه تأخير به وجود آمده در صدور بيانيه را توجيه كند.
    مجتهد گفت: بيانيه رسمي دفتر پادشاهي عربستان ، با هدف فريب افكار عمومي بود تا اينگونه به مردم اعلام شود كه عمل جراحي 14 ساعت طول كشيده است ، اين درحاليست كه عمل جراحي بسيار كوتاه مدت بود.
    بر اساس اظهارات مجتهد ، پزشكان تنها با "متعب بن عبدالله"، "خالد التويجري" و "محمد بن نايف" تعامل دارند و به آنها در مورد كم بودن شانس موفقيت اين عمل جراحي خبر داده بودند؛ پزشكان به اين سه نفر گفته بودند كه خود را براي شنيدن خبرهاي بد آماده كنند.
    دفتر پادشاهي سعودي در بيانيه اي اعلام كرده بود كه عبد الله بن عبد العزيز شاه عربستان تحت عمل جراحي از ناحيه كمر قرار گرفت كه اين عمل حدود يازده ساعت به طول انجاميد ، به طوري كه اين عمل حدود ساعت چهار و نيم عصر روز شنبه شروع شد و سه بامداد روز يكشنبه به پايان رسيد".
    دراين بيانيه همچنين اعلام شده بود كه اين دومين عمل جراحي است كه طي 13 ماه گذشته بر روي شاه عربستان انجام مي شود.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

غضنفری مسئول تعیین قیمت لبنیات شد/ قیمت 58 محصول لبنی امروز اعلام میشود

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده های لبنی با بیان اینکه تصمیم گیری درباره تعیین قیمت 58 محصول لبنی از سوی ستاد تنظیم بازار کشور برعهده وزیرصنعت، معدن و تجارت گذاشته شده است، از اعلام رسمی این قیمتها توسط مهدی غضنفری در روز جاری خبر داد.

رضا باکری در گفتگو با مهر در خصوص تعیین قیمت محصولات لبنی در جلسه دیروز ستاد تنظیم بازار کشور اظهارداشت: در جلسه روز گذشته ستاد تنظیم بازار کشور، قرار شد مهدی غضنفری وزیرصنعت، معدن و تجارت راسا درباره تعیین قیمت 58 محصول لبنی تصمیم گیری و آن را ابلاغ کند.

وی افزود: اعضای ستاد تنظیم بازار در این جلسه اعلام کردند که تصمیم گیری وزیر صنعت، معدن و تجارت دررابطه با تعیین قیمت 58 محصول لبنی را به عنوان مصوبه این ستاد خواهند پذیرفت.

دبیر انجمن صنفی تولیدکنندگان فرآورده های لبنی اضافه کرد: براین اساس، عصر امروز چهارشنبه برای تعیین و ابلاغ رسمی قیمت 58 محصول لبنی به دفتر وزیرصنعت، معدن و تجارت خواهیم رفت.
    دبیر انجمن صنفی تولید کنندگان فرآوردههای لبنی ایران پیش از این با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار کشور قیمتهای پیشنهادی محصولات لبنی را با اعمال 10 درصد کاهش مصوب کرده است، در عین حال گفته بود سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از پذیرش این مصوبه ستاد تنظیم بازار سرباز می زند.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

کاربر ویژه بورسی کریم مهدوی آواتار ها
    تشکر شده 3,836 بار در 775 ارسال
    غضنفری مسئول تعیین قیمت لبنیات شد/ قیمت 58 محصول لبنی امروز اعلام میشود
    تو مرد باش و میاندیش از گرانی درد/همیشه درد به سروقت «مرد» می آید

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کریم مهدوی از ایشان تشکر کرده است:

واکنش مشایی به خبر کاندیداتوریش در انتخابات ریاست جمهوری

رئیس دفتر رئیسجمهور در مورد اخبار منتشر شده درباره تمایل وی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: من نه راجع به خودم و نه راجع به دیگران حرفی نمیزنم.

اسفندیار رحیم مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه مراسم عزاداری کارکنان نهاد ریاست جمهوری و در پاسخ به سؤال فارس در مورد اخبار منتشر شده درباره تمایل وی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری گفت: من نه راجع به خودم و نه راجع به دیگران حرفی نمیزنم.

وی افزود: آیا از من تاکنون در این رابطه چیزی شنیدهاید.

رئیس دفتر رئیس جمهور درباره اخبار منتشر شده سابق نیز تصریح کرد: در خصوص آن مطلب نیز دفتر من اطلاعیهای را صادر کرد و آن را تکذیب نمود.

بنابراین گزارش چندی پیش برخی از سایتهای خبری سخنانی را در خصوص کاندیداتوری اسفندیار رحیم مشایی در جمع مازندرانیهای مقیم تهران منتشر کرده بودند که از آمادگی وی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری خبر میداد.

بررسي اصلاح قانون انتخابات به تأخیر افتاد

گروه سياسي: بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات که با اولویت دادن نمایندگان در دستورکار امروز مجلس قرار گرفته بود، به سرانجام نرسید و بعد از حرف و حدیثهای طولانی در جلسه علنی در نهایت به دو هفته آینده موکول شد.

روز گذشته تعدادي از نمايندگان طی نامهای به هیئت رئیسه تقاضای رسیدگی با اولویت و خارج از نوبت به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را ارائه داده بودند که این طرح تصویب و موجب شد بررسی اصلاح قانون انتخابات به دستورکار امروز صحن علنی بیاید اما امروز هنگامی که در آغاز جلسه علنی اصلاح قانون انتخابات به عنوان اولین دستورکار مجلس اعلام شد، پیش از آنکه مجلس بتواند وارد بررسی کلیات این طرح شود، سیل تقاضاها برای تذکر و اخطار درباره این اصلاحیه روانه هیئت رئیسه مجلس شد.

تذکرات و اخطارهای مکرر در انتقاد به اصلاحیه قانون انتخابات در جلسه علنی امروز تا دقایقی پیش از زمان برگزاری نطقهای میان دستور نمایندگان ادامه پیدا کرد و تذکر و خواهش علی لاریجانی، رئیس مجلس هم برای خاتمه دادن به تذکرات و اخطارها و ورود به بررسی کلیات اصلاح قانون انتخابات هم نتیجهای در بر نداشت. پس از تذکرات و اخطارهای پی در پی، تنها یک موافق و یک مخالف فرصت کردند درباره کلیات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری نطق کنند. نادر قاضیپور نماینده ارومیه به عنوان یک مخالف، مهدی دواتگری نماینده مراغه به عنوان موافق کلیات در صحن علنی سخنرانی کردند اما نوبت به مخالف و موافق بعدی و رأی گیری برای کلیات این طرح نرسید.

در نهایت پس از ایراد نطقهای میان دستور نمایندگان،عضو هیئت رئیسه مجلس اعلام کرد که ادامه بررسی اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری به دو هفته بعد موکول میشود. محمدحسین فرهنگی، گفت: ادامه رسیدگی به کلیات این طرح به جلسه بعدی مجلس موکول میشود و چون هفته آینده جلسات علنی مجلس جهت رسیدگی نمایندگان به حوزههای انتخابیه تعطیل خواهد بود و یک شنبه دو هفته بعد، اولین جلسه علنی مجلس پس از تعطیلات برگزار خواهد شد.

پلیس در پي عاملان مثله كردن دختر جوان تهراني

صاحب جسد دختر تکه تکه شده مشخص شد

گروه حوادث: با مشخص شدن هويت صاحب جسد دختر تکه تکه شده در داخل پژو 206 ، پلیس آگاهی در تلاش است عامل يا عاملان این جنایت را شناسایی و دستگیر کنند.

صبح روز پنج شنبه ۱۸ آبان ماه زن سالخوردهای وحشتزده به کلانتری ۱۰۳ گاندی رفت و مأموران را از ناپدید شدن ناگهانی دختر ۳۲ سالهاش به نام لیلا باخبر کرد. وی گفت: من در یکی از محلات جنوب تهران زندگی میکنم و دخترم که آرایشگر است، به تنهایی در شمال شهر زندگی میکند. لیلا چند روز پیش از من خواست برای ۱۰ روز به خانه او بروم و از دو روز قبل هم به خانه او رفتم تا اینکه شب قبل مشغول خوردن شام بودیم که تلفن همراهش زنگ خورد و او چند دقیقه با طرف مقابل حرف زد. او بعد از قطع کردن تلفن، آماده شد تا از خانه بیرون برود. لیلا گفت: در مرکز خرید تیراژه با دکتر داروسازی قرار ملاقات دارد و به زودی به خانه برمیگردد. بعد هم با ماشین ۲۰۶ خودش به ملاقات دکتر رفت و دیگر از او خبری نشد.

شاکی ادامه داد: چند ساعت بعد از رفتن لیلا، نگرانش شدم و بارها با تلفن همراهش تماس گرفتم اما وقتی به تماسهایم جواب نداد، چند قرص آرامبخش خوردم و خوابیدم تا اینکه نیمههای شب در آپارتمان باز شد. تصور کردم لیلا به خانه برگشته اما وقتی در باز شد، با مرد میانسالی روبهرو شدم که با دیدن من شوکه شد. وقتی جیغ کشیدم، ترسید و فرار کرد. او با دسته کلید دخترم وارد خانه شده بود.

به همین خاطر بلافاصله با تلفن همراه لیلا تماس گرفتم اما این بار از آن سوی خط مرد ناشناسی جواب تلفن را داد. او خودش را پلیس معرفی کرد و گفت دخترم را دستگیر کردند و بعد از بازجویی آزاد میشود. من خیلی نگران بودم و خوابم نمیبرد تا اینکه نیمههای شب همان مرد با تلفن همراه لیلا با خانه تماس گرفت. او تمام اطلاعات ریز و درشت من و دخترم را داشت و حتی میدانست که من و لیلا شام چه خوردهایم یا اینکه من به چه بیماری مبتلا هستم. مرد ناشناس به من گفت: دخترم را گروگان گرفته و تا چند ساعت دیگر پیکی به در خانه میفرستد تا تمام مدارک ماشین و یکسری مدارک لیلا را به او بدهم. او تهدید کرد چنانچه موضوع را به پلیس بگویم، دخترم را خواهد کشت اما پیکی نفرستاد و من تا صبح از نگرانی نخوابیدم و اکنون به اینجا آمدهام تا دختر جوانم را هرچه زودتر پیدا کنید.

تحقیقات در این باره از سوی پلیس ادامه داشت تا اینکه شامگاه جمعه ۲۶ آبان ماه ساکنان خیابان ابراهیمی حوالی بلوار فردوس با استشمام بوی تعفن از داخل خودرو ۲۰۶ که کنار خیابان پارک شده بود، پلیس را باخبر کردند. مأموران در نخستین گام با باز کردن در ۲۰۶ با جعبه بزرگ پلاستیکی روبهرو شدند که به شدت بوی تعفن میداد. پلیس در ادامه وقتی در جعبه را گشود، جسد متعفن دختر جوانی را مشاهده کرد و بلافاصله با حفظ صحنه، بازپرس کشیک ویژه قتل از دادسرای جنایی را باخبر کردند.

دقایقی بعد، بازپرس در رأس اکیپی از کارآگاهان جنایی در محل جنایت به تحقیق پرداختند. تحقیقات در صحنه جنایت نشان داد که دختر جوان با ضربات چاقو به شکم و دیگر اعضای بدنش به قتل رسیده و همچنین عوامل اورژانس اعلام کردند از مرگ وی چند روزی گذشته است.

در نخستین شاخه از تحقیقات با استعلام پلاک خودرو مشخص شد مالک ۲۰۶ همان دختر آرایشگری است که ۱۸ آبان ماه مادرش گمشدنش را به پلیس خبر داده بود. در ادامه، مادر لیلا با حضور در پزشکی قانونی جسد دخترش را شناسایی کرد. یکی از ساکنان خیابان ابراهیمی گفت: چند روزی بود این ماشین ۲۰۶ اینجا پارک بود. ابتدا فکر کردم که صاحب آن مهمان یکی از همسایهها است اما امروز وقتی از کنارش عبور کردم، متوجه جعبه بزرگ زرد رنگی داخل آن شدم. بوی خیلی بدی از داخل ماشین به مشامم رسید. وقتی به آن نزدیکتر شدم، بوی متعفن حالم را بد کرد. به همین دلیل مشکوک شدم و بلافاصله موضوع را به پلیس خبر دادم. با کشف جسد دختر گمشده، تیمی از کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی در تلاشند تا هرچه زودتر عامل و عاملان این جنایت را شناسایی و دستگیر کنند.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال

دستور رهبر انقلاب به مجلس: سؤال از رئیس جمهور را متوقف کنید/ طراحان سوال انصراف دادند

طرح سوال از رییس جمهور تا اینجا كار مثبتی بود،هم نشان دهنده احساس مسئولیت مجلس و هم آمادگی مسئولان دولتی برای پاسخگویی است،اما ادامه این كار آن چیزی است كه دشمن می خواهد.

دیدار جمعی از بسیجیان سراسر كشور با رهبر انقلاب ساعتی پیش در حسینیه امام خمینی انجام شد.

به گزارش عصر ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی رهبرانقلاب ، آیت الله خامنه ای در این دیدار تصریح کردند: طرح سوال از رییس جمهور تا اینجا كار مثبتی بود،هم نشان دهنده احساس مسئولیت مجلس و هم آمادگی مسئولان دولتی برای پاسخگویی است، اما ادامه این كار آن چیزی است كه دشمن می خواهد.

ایشان افزودند: از نمایندگان محترم، تقاضا می كنیم از اینجا به بعد ادامه ندهند.

رهبر انقلاب اضافه کردند: رفتار كشورهای اسلامی در قضیه غزه مناسب نبود. آنهایی كه داعیه دنیای اسلام را دارند در این مواقع باید خود را نشان دهند.

طراحان انصراف دادند/ طرح سوال منتفی شد

سخنگوی طراحان سئوال از رئیس جمهور اعلام کرد: امضا کنندگان این طرح با صدور بیانیه ای انصراف خود را از پیگیری طرح مذکور اعلام کردند.

به گزارش مهر، عوض حیدرپور سخنگوی طرح سئوال از رئیس جمهور با حضور در جمع خبرنگاران پارلمانی، به سخنان امروز رهبر معظم انقلاب در جمع بسیجیان اشاره کرد و گفت: مقام معظم دستوری صادر کرده اند که نمایندگان سئوال کننده به دنبال آن با صدور بیانیه ای انصراف خود را از طرح سئوال از رئیس جمهور اعلام کردند.

به گفته حیدرپور متن بیانیه نمایندگان به این شرح است:

رهنمودهای مقام معظم رهبری و فرامین ایشان نصب العین و فصل الخطاب برای نمایندگان بوده است. با لبیک به فرمان ایشان نمایندگان سئوال کننده مراتب انصراف خود را از ادامه طرح سئوال از رئیس جمهور اعلام می کنند.

بر اساس این گزارش مقام معظم رهبری امروز در جمع بسیجیان طی سخنانی تاکید کردند: طرح سئوال از رئیس جمهور تا اینجا کار مثبتی بود. هم نشان دهنده احساس مسئولیت و هم آمادگی مسئولان دولتی برای پاسخگویی است، اما ادامه این کار چیزی است که دشمن می خواهد. ایشان در ادامه بیان داشتند از نمایندگان محترم تقاضا می کنیم از این به بعد ادامه ندهند.
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خودشکوفا آواتار ها
    تشکر شده 12,117 بار در 1,678 ارسال
    من به عنوان یه ایرانی به این بزرگواران بالا خیلی خیلی خیلی افتخار می کنم
    آدم می مونه با خودش که کی بهتر از اون یکیه؟
    نمایندگان شجاع یا رئیس جمهور مدبر و پاکدست یا آقا که دیگه نور چشم ماست...
    ویرایش توسط خودشکوفا : 2012/11/21 در ساعت 14:26
    "سياستمدار انسانها را به دو دسته تقسيم مي كند: ابزار و دشمن؛ يعني تنها يك طبقه را مي شناسند و آن هم دشمن است."
    (نيچه)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها