نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 196 از 5220 نخست ... 961461861931941951961971981992062462966961196 ... آخرین
نمایش نتایج: از 1,951 به 1,960 از 52196

موضوع: اخبار

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    محمدرضاخاتمی: درانتخابات شركت نمیكنیم
    خاتمی در پاسخ به این سؤال كه اگر مجلس ششم هماكنون روی كار بود، چه برخوردی با اختلاس اخیر میكرد، مدعی شد اگر مجلس ششم بود، چنین اختلاسی روی نمیداد.
    کد خبر: ۱۸۴۰۰۲تاريخ: ۱۳ مهر ۱۳۹۰ - ۱۸:۲۷ محمدرضا خاتمی گفت : اصلاحطلبان در انتخابات مجلس شركت نمیكنند.

به گزارش فارس وی در حاشیه مراسم ختم پدر حسن روحانی در جمع خبرنگاران از نحوه حضور اصلاحطلبان در انتخابات آتی ابراز بیاطلاعی كرد و اظهار داشت: بنده تشكیل 1+7 جبهبه اصلاحات را از زبان شما میشنوم.

وی در پاسخ به این سؤال كه آیا اصلاحطلبان در انتخابات آینده شركت خواهند كرد یا خیر، این سوال را مطرح كرد كه آیا قرار است انتخاباتی برگزار شود؟!

زمانی كه یكی از خبرنگاران به خاتمی گفت تا به حال شده بود این تعداد خبرنگار دور شما جمع شوند، وی پاسخ داد: نه، من هول شدم.

وی در پاسخ به سؤال دیگری در مورد شورای هماهنگی جبهه اصلاحات اظهار داشت: این شورا سالهای سال است كه فعالیت میكند؛ این شورا آئیننامهای دارد كه بر اساس آن گروههای مختلف عضو جبهه اداره جلسات را به عهده میگیرند.

خاتمی در پاسخ به این سؤال كه میگویند اصلاحطلبان باید در قبال فتنه موضعگیری كنند و در غیر این صورت نمیتوانند در انتخابات شركت داشته باشند، گفت: درباره فتنه همه موضعگیری میكننداختلاس و دزدی.مملكت را برداشته است
    رداشته [/زمانی كه یكی از خبرنگاران از وی خواست در مورد براندازی كه اصلاحطلبان قصد آن را داشتند، توضیح دهد، گفت كه نتیجه همه این موارد در حال حاضر معلوم است.

خاتمی در پاسخ به این سؤال كه اگر مجلس ششم هماكنون روی كار بود، چه برخوردی با اختلاس اخیر میكرد، مدعی شد اگر مجلس ششم بود، چنین اختلاسی روی نمیداد.

خاتمی در پاسخ به این سؤال كه چرا آمریكاییها میگویند اصلاحطلبان سرمایههای اجتماعی ما هستند، اظهار داشت: من چنین چیزی نشنیدهام؛ آمریكا ممكن است غلطهای مختلفی بكند.

وی در پاسخ به این سؤال كه چرا آمریكا همیشه از اصلاحطلبان حمایت میكند، گفت: این طور نیست، آمریكا از خیلیها حمایت میكند.

وی در پاسخ به این سؤال كه چرا برخی افراد هم طیف شما پیشنهاد نظارت بینالمللی در انتخابات را مطرح میكنند، افزود: من در جریان كار آقای خرم نیستم.

وی در پایان تاكید كرد كه اصلاحطلبان در انتخابات شركت نخواهند كرد.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    تشکر شده 5,731 بار در 1,245 ارسال
    شرکت اپل اعلام کرده که استیو جابز، مدیرعامل سابق این شرکت و یکی از بنیانگذاران آن که اخیرا به علت بیماری کنارهگیری کرده بود، درگذشته است.

باراک اوباما رئیسجمهور آمریکا در بیانیهای نسبت به آقای جایز که او را "یکی از بزرگترین نوآوران آمریکا" خواند ادای احترام کرده است.

کامپیوترهای مکینتاش، "آیفون"، "آیپاد" و "آیپد" از محصولاتی است که استیو جابز در تولید و عرضه آنها به بازار نقش مهمی داشته و از طریق این محصولات پرطرفدار، اپل را به یکی از پرسودترین شرکتهای آمریکا و دنیا تبدیل کرده است.

شرکت اپل طی بیانیهای اعلام کرده است: "اپل یک نابغه بینشور و مبتکر و جهان یک انسان خارقالعاده را از دست داد."

اپل میگوید که جابز روز چهارشنبه از دنیا رفت. او ۵۶ ساله بود.
    بنا بر گزارشها، استیو جابز به سرطان لوزالمعده مبتلا بود.

مرگ جابز یک روز پس از رونمایی نمونه جدید تلفن همراه آیفون رخ داده است.

استیو جابز از ماه ژانویه سال جاری در مرخصی بهسر میبرد.

او در نامه استعفای خود نوشته بود: "همواره گفتهام اگر روزی فرا برسد که نتوانم به وظایف و انتظاراتی که از من به عنوان مدیرعامل اپل میرود عمل کنم، خودم اولین کسی خواهم بود که این موضوع را به شما اطلاع خواهم داد. متاسفانه این روز فرا رسیده است."

استیو جابز از بنیانگذاران اپل در سال ۱۹۷۶ بود اما در سال ۱۹۸۵ آن را ترک کرد.

وی در سال ۱۹۹۷ به اپل بازگشت و در سال ۲۰۰۰ بار دیگر مدیریت تمام وقت آن را به عهده گرفت.

تیم کوک، یکی از مدیران ارشد اپل، پس از جابز مدیرعامل جدید اپل شده است.

استیو جابز در اواخر ماه ژوئن سال ۲۰۰۹ پس از یک مرخصی درمانی شش ماهه فعالیتهای کاری خود را مجدداً آغاز کرده بود.

پزشکان در سال ۲۰۰۴ تشخیص دادند که جابز به سرطان لوزالمعده مبتلاست.

واکنش ها

باراک اوباما رئیسجمهور آمریکا در بیانیهای ضمن ابراز اندوه از مرگ استیو جابز نوشت: "استیو یکی از بزرگترین نوآوران آمریکا بود - آنقدر شجاعت داشت که طور دیگری بیاندیشد، آنقدر جسارت داشت که بداند میتواند جهان را تغییر دهد، و آنقدر استعداد داشت که آن را عملی کند."

او نوشت: "او با ساختن یکی از موفقترین شرکتهای جهان از پارکینگ خانه اش، روحیه خلاق آمریکایی را به نمایش گذاشت. او با شخصی کردن کامپیوترها و قرار دادن اینترنت در جیب ما، انقلاب اطلاعات را نه تنها قابل دسترسی بلکه شهودی و لذت بخش کرد.... استیو دوست داشت بگوید هر روز را طوری زندگی میکند که انگار آخرین روز زندگیاش است. به
    ” کامپیوترهای مکینتاش، "آیفون"، "آیپاد" و "آیپد" از محصولاتی است که استیو جابز در تولید و عرضه آنها به بازار نقش مهمی داشته و از طریق این محصولات پرطرفدار، اپل را به یکی از پرسودترین شرکتهای آمریکا و دنیا تبدیل کرده است. “
    همین خاطر، او زندگی را دگرگون کرد، بعضی صنایع را از نو تعریف کرد، و به یکی از نادرترین دستاوردها در تاریخ بشر دست یافت: او شیوه دیدن جهان برای هر یک از ما را عوض کرد."

اوباما با لورن همسر آقای جابز و خانواده او ابراز همدردی کرد.

بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت از رقبای بزرگ اپل نوشت: "جهان به ندرت شاهد کسی با این همه تاثیر است. تاثیر کارهای او تا نسلها احساس خواهد شد. برای کسانی که مثل که با او کار کردهاند، این افتخاری فوقالعاده بوده است."

آرنولد شوارتزنگر هنرپیشه و فرماندار سابق کالیفرنیا نوشت: "استیو هر روز زندگیاش رویای کالیفرنیا را زندگی کرد و جهان را تغییر داد و به همه ما الهام بخشید."

مارک اندرسون سرمایهگذار نوشت: "استیو بهترینِ بهترینها بود. مثل موتزارت و پیکاسو، شاید هرگز مثل او زاده نشود."

استیو جابز، مردی بود که همچون سیب گاز زده اپل به نماد این شرکت تبدیل شد. مشتریان اپل در سالهای گذشته به دیدن تصویر او در کنار محصولات جدید این شرکت عادت کرده بودند اما جای او یک روز پیش از مرگش، هنگام معرفی آخرین محصول این شرکت، آیفون ۴ اس خالی بود.
    مردی میانسال که گاهی با ته ریش و گاهی با صورت تراشیده و با لباسی ساده و بی تکلف محصولات را در دست میگرفت و معرفی میکرد.

محصولاتی مانند لوح الکترونیک آیپد، گوشی همراه آیفون، لپتاپهای مکبوک و پخشکننده الکترونیک آیپاد از وسایلی هستند که به نام آقای جابز گره خوردهاند.

محصولاتی که در کنار فناوری برتر، با زیبایی و جذابیت خاص خود دل مشتریان را میربود.

استیو جابز که متولد ۱۹۵۵ بود، پدری سوری و مادری آمریکایی داشت ولی پس از تولد به خانواده دیگری برای سرپرستی سپرده شده بود.

او در سال ۱۹۷۶، زمانی که ۲۱ سال داشت به همراه دوستش استیو وزنیاک شرکت اپل را در گاراژ خانهاش تاسیس کرد.

مهمترین موفقیت جابز شاید هویتی باشد که برای اپل ایجاد کرد
    اولین محصول آنها معمولی بود، محصول بعدی بهتر شد.

عرضه کامپیوتر شخصی مکاینتاش در سال ۱۹۸۴ یک تحول مهم بود. محصولی که با ماوس کار میکرد و ارتباط مردم عادی را با کامپیوتر متحول کرد.

استیو جابز برای افزایش موفقیت اپل، جان اسکالی مدیرعامل پپسی کولا را به عنوان مدیرعامل جدید شرکتش استخدام کرد. تغییری که باعث شد خود او اپل را به خاطر اختلافهای مدیریتی در سال ۱۹۸۵ ترک کند.

او از اپل رفت و چند سرمایهگذاری دیگر انجام داد، از جمله سرمایهگذاری در شرکت پیکسار، تولید کننده انیمیشن داستان اسباب بازی.

او مجدداً در سال ۱۹۹۷ به اپل برگشت تا با فکر خلاق و سختگیری کمال گرایانه خود این شرکت را از زیر سایه مایکروسافت خارج کند.

اپل در ابتدای فعالیت خود در زمینه تولید کامپیوترهای شخصی فعالیت کرد ولی آن چه که بر اهمیت این شرکت افزود، انقلاب در نحوه دسترسی مشتریان به موسیقی و دیگر محصولات چند رسانهای بود.

اپل پخشکننده الکترونیک آیپاد را در سال ۲۰۰۲ روانه بازار کرد. آیپاد که ۲۵۰ میلیون دستگاه از آن به فروش رفته، در کنار فروشگاه موسیقی اینترنتی آی تیونز نحوه دسترسی کاربران به محصولات هنری را متحول کرد.

ارزش سهام اپل در ماه اوت به حدود ۳۵۰ میلیارد دلار رسید و این شرکت برای مدت کوتاهی توانست ثروتمندترین شرکت جهان شناخته شود.

مهمترین موفقیت آقای جابز شاید هویتی باشد که برای اپل ایجاد کرد. نحوه بازاریابی او باعث شد سیب گاز زده اپل از نماد یک شرکت تبدیل به نمادی از جایگاه اجتماعی طرفداران آن شود.

استیو جابز رسانهها، ارتباطات و تفریحات الکترونیک را برای بسیاری تغییر داد.

روحش شاد
    ویرایش توسط PASHA : 2011/10/06 در ساعت 18:08

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها

سخنرانی استیو جابز (Stive Jobs) مدير عامل شركت Apple و پيكسار

اولین داستان مربوط به ارتباط اتفاقات به ظاهر بی ربط زندگی هست.

من بعد از شش ماه از شروع دانشگاه در کالج رید ترك تحصیل کردم ولی تا حدود یک سال و نیم بعد از ترك تحصیل تو دانشگاه ميآمدم و ميرفتم و خب حالا ميخواهم براي شما بگویم که من چرا ترك تحصیل کردم. زندگی و مبارزهي من قبل از تولدم شروع شد. مادر بیولوژیکی من یک دانشجوي مجرد بود که تصمیم گرفته بود مرا در لیست پرورشگاه قرار بدهد که یک خانواده مرا به سرپرستی قبول کند. او شدیداً اعتقاد داشت که مرا یک خانواده با تحصیلات دانشگاهی باید به فرزندي قبول کند و همه چیز را براي این کار آماده کرده بود.یک وکیل و زنش قبول کرده بودند که مرا بعد از تولدم ازمادرم تحویل بگیرند و همه چیز آماده بود تا اینکه بعد از تولد من این خانواده گفتند که پسر نمی خواهند و دوست دارند که دختر داشته باشند. این جوري شد که پدر و مادر فعلی من نصف شب یک تلفن دریافت کردند که آیا حاضرند مرا به فرزندي قبول کنند یا نه و آنان گفتند که حتماً. مادر بیولوژیکی من بعداً فهمید که مادر من هیچ وقت از دانشگاه فارغالتحصیل نشده و پدر من هیچ وقت دبیرستان را تمام نکرده است. مادر اصلی من حاضر نشد که مدارك مربوط به فرزند خواندگی مرا امضا کند تا اینکه آنها قول دادند که مرا وقتی که بزرگ شدم حتماً به دانشگاه بفرستند.

این جوري شد که هفده سال بعدش من وارد کالج شدم و به خاطر این که در آن موقع اطلاعاتم کم بود دانشگاهی را انتخاب کردم که شهریهي آن تقریباً معادل دانشگاه استنفورد بود و پس انداز عمر پدر و مادرم را به سرعت براي شهریهي دانشگاه خرج ميکردم بعد از شش ماه متوجه شدم که دانشگاه فایدهي چندانی برایم ندارد. هیچ ایدهاي که ميخواهم با زندگی چه کار کنم و دانشگاه چه جوري ميخواهد به من کمک کند نداشتم و به جاي این که پس انداز عمر پدر و مادرم را خرج کنم ترك تحصیل کردم ولی ایمان داشتم که همه چیز درست ميشود. اولش یک کمی وحشت داشتم ولی الآن که نگاه ميکنم ميبینم که یکی از بهترین تصمیمهاي زندگی من بوده است. لحظهاي که من ترك تحصیل کردم به جاي این که کلاسهایی را بروم که به آنها علاقهاي نداشتم شروع به کارهایی کردم که واقعاً دوستشان داشتم. زندگی در آن دوره خیلی براي من آسان نبود. من اتاقی نداشتم و کف اتاق یکی از دوستانم ميخوابیدم. قوطیهاي خالی پپسی را به خاطر پنج سنت پس ميدادم که با آنها غذا بخرم.

بعضی وقتها هفت مایل پیاده روي ميکردم که یک غذاي مجانی توي کلیسا بخورم. غذاهایشان را دوست داشتم. من به خاطر حس کنجکاوي و ابهام درونیام تو راهی افتادم که تبدیل به یک تجربهي گران بها شد. کالج رید آن موقع یکی از بهترین تعلیمهاي خطاطی را تو کشور ميداد. تمام پوسترهاي دانشگاه با خط بسیار زیبا خطاطی ميشد و چون از برنامهي عادي من ترك تحصیل کرده بودم، کلاسهاي خطاطی را برداشتم. سبک آنها خیلی جالب، زیبا، هنري و تاریخی بود و من خیلی از آن لذت ميبردم. امیدي نداشتم که کلاسهاي خطاطی نقشی در زندگی حرفهاي آیندهي من داشته باشد ولی ده سال بعد از آن کلاسها موقعی که ما داشتیم اولین کامپیوتر مکینتاش را طراحی ميکردیم تمام مهارتهاي خطاطی من دوباره تو ذهن من برگشت و من آنها را در طراحی گرافیکی مکینتاش استفاده کردم. مک اولین کامپیوتر با فونتهاي کامپیوتري هنري و قشنگ بود.

اگر من آن کلاسهاي خطاطی را آن موقع برنداشته بودم مک هیچ وقت فونتهاي هنري الآن را نداشت. هم چنین چون که ویندوز طراحی مک را کپی کرد، احتمالاً هیچ کامپیوتري این فونت را نداشت. خب ميبینید آدم وقتی آینده را نگاه ميکند شاید تأثیر اتفاقات مشخص نباشد ولی وقتی گذشته را نگاه ميکند متوجه ارتباط این اتفاقها ميشود. این یادتان نرود شما باید به یک چیز ایمان داشته باشید، به شجاعتتان، به سرنوشتتان، زندگی تان یا هر چیز دیگري. این چیزي است که هیچ وقت مرا نا امید نکرده است و خیلی تغییرات در زندگی من ایجاد کرده است.

داستان دوم من در مورد دوست داشتن و شکست است.

من خرسند شدم که چیزهایی را که دوستشان داشتم خیلی زود پیدا کردم. من و همکارم هواز شرکت اپل را درگاراژ خانهي پدر و مادرم وقتی که من فقط بیست سال داشتم شروع کردیم ما خیلی سخت کار کردیم و در مدت ده سال اپل تبدیل شد به یک شرکت دو بیلیون دلاري که حدود چهارهزار نفر کارمند داشت. ما جالب ترین مخلوق خودمان را به بازار عرضه کرده بودیم؛ مکینتاش. یک سال بعد از درآمدن مکینتاش وقتی که من فقط سی ساله بودم هیأت مدیرهي اپل مرا از شرکت اخراج کرد. چه جوري یک نفر ميتواند از شرکتی که خودش تأسیس ميکند اخراج شود، خیلی ساده. شرکت رشد کرده بود و ما یک نفري را که فکر ميکردیم توانایی خوبی براي ادارهي شرکت داشته باشد استخدام کرده بودیم. همه چیز خیلی خوب پیش ميرفت تا این که بعد از یکی دو سال در مورد استراتژي آیندهي شرکت من با او اختلاف پیدا کردم و هیأت مدیره از او حمایت کرد و من رسماً اخراج شدم.

احساس ميکردم که کل دستاورد زندگی ام را از دست دادهام. حدود چند ماهی نمی دانستم که چه کار باید بکنم. من رسماً شکست خورده بودم و دیگر جایم در سیلیکان ولی نبود ولی یک احساسی در وجودم شروع به رشد کرد. احساسی که من خیلی دوستش داشتم و اتفاقات اپل خیلی تغییرش نداده بودند. احساس شروع کردن از نو. شاید من آن موقع متوجه نشدم اخراج از اپل یکی از بهترین اتفاقات زندگی من بود. سنگینی موفقیت با سبکی یک شروع تازه جایگزین شده بود و من کاملاً آزاد بودم. آن دوره از زندگی من پر از خلاقیت بود. در طول پنج سال بعد یک شرکت به اسم نکست تأسیس کردم و یک شرکت دیگر به اسم پیکسار و با یک زن خارق العاده آشنا شدم که بعداً با او ازدواج کردم. پیکسار اولین ابزار انیمیشن کامپیوتر دنیا را به اسم توي استوري به وجود آورد که الآن موفقترین استودیوي تولید انیمیشن در دنیا ست. دریک سیر خارق العادهي اتفاقات، شرکت اپل نکست را خرید و این باعث شد من دوباره به اپل برگردم و تکنولوژي ابداع شده در نکست انقلابی در اپل ایجاد کرد. من با زنم لورن زندگی بسیار خوبی را شروع کردیم. اگر من از اپل اخراج نمی شدم شاید هیچ کدام از این اتفاقات نمی افتاد. این اتفاق مثل داروي تلخی بود که به یک مریض ميدهند ولی مریض واقعاً به آن احتیاج دارد. بعضی وقتها زندگی مثل سنگ توي سر شما ميکوبد ولی شما ایمانتان را از دست ندهید. من مطمئن هستم تنها چیزي که باعث شد من در زندگی ام همیشه در حرکت باشم این بود که من کاري را انجام ميدادم که واقعاً دوستش داشتم.

داستان سوم من در مورد مرگ است.

من هفده سالم بود یک جایی خواندم که اگر هر روز جوري زندگی کنید که انگار آن روز آخرین روز زندگی تان باشد شاید یک روز این نظر به حقیقت تبدیل بشود. این جمله روي من تأثیر گذاشت و از آن موقع به مدت سی و سه سال هر روز وقتی که من توي آینه نگاه ميکنم از خودم ميپرسم اگر امروز آخرین روز زندگی من باشد آیا باز هم کارهایی را که امروز باید انجام بدهم، انجام ميدهم یا نه. هر موقع جواب این سؤال نه باشد من ميفهمم تو زندگی ام به یک سري تغییرات احتیاج دارم. به خاطر داشتن این که بالآخره یک روزي من خواهم مرد براي من به یک ابزار مهم تبدیل شده بود که کمک کرد خیلی از تصمیمهاي زندگی ام را بگیرم چون که تمام توقعات بزرگ از زندگی، تمام غرور، تمام شرمندگی از شکست، در مقابل مرگ رنگی ندارند. حدود یک سال قبل دکترها تشخیص دادند که من سرطان دارم. ساعت هفت و سی دقیقهي صبح بود که مرا معاینه کردند و یک تومور توي لوزالمعدهي من تشخیص دادند. من حتی نمی دانستم که لوزالمعده چی هست و کجاي آدم قرار دارد ولی دکترها گفتند این نوع سرطان غیرقابل درمان است و من بیشتر از سه ماه زنده نمی مانم. دکتر به من توصیه کرد

به خانه بروم و اوضاع را رو به راه کنم. منظورش این بود که براي مردن آماده باشم و مثلاً چیزهایی که در مورد ده سال بعد قرار بود به بچههایم بگویم در مدت سه ماه به آنها یادآوري بکنم. این به این معنی بود که براي خداحافظی حاضر باشم. من با آن تشخیص تمام روز دست و پنجه نرم کردم و سر شب روي من آزمایش اپتیک انجام دادند. آنها یک آندوسکوپ را توي حلقم فرو کردند که از معدهام ميگذشت و وارد لوزالمعدهام ميشد. همسرم گفت که وقتی دکتر نمونه را زیر میکروسکوپ گذاشت بی اختیار شروع به گریه کردن کرد

چون که او گفت که آن یکی از کمیاب ترین نمونههاي سرطان لوزالمعده است و قابل درمان است. مرگ یک واقعیت مفید و هوشمند زندگی است. هیچ کس دوست ندارد که بمیرد حتی آنهایی که ميخواهند بمیرند و به بهشت وارد شوند. ولی با این وجود مرگ واقعیت مشترك در زندگی همهي ما ست.

شاید مرگ بهترین اختراع زندگی باشد چون مأمور ایجاد تغییر و تحول است. مرگ کهنهها را از میان بر ميدارد و راه را براي تازهها باز ميکند. یادتان باشد که زمان شما محدود است، پس زمانتان را با زندگی کردن تو زندگی بقیه هدر ندهید. هیچ وقت توي دام غم و غصه نیافتید و هیچ وقت نگذارید که هیاهوي بقیه صداي درونی شما را خاموش کند و از همه مهمتر این که شجاعت این را داشته باشید که از احساس قلبی تان و ایمانتان پیروي کنید. موقعی که من سن شما بودم یک مجلهي خیلی خواندنی به نام کاتالوگ کامل زمین منتشر ميشد که یکی از پرطرفدارترین مجلههاي نسل ما بود این مجله مال دههي شصت بود که موقعی که هیچ خبري از کامپیوترهاي ارزان قیمت نبود تمام این مجله با دستگاه تایپ و قیچی و دوربین پولوراید درست ميشد. شاید یک چیزي شبیه گوگل الآن ولی سی و پنج سال قبل از این که گوگل وجود داشته باشد. در وسط دههي هفتاد آنها آخرین شماره از کاتالوگ کامل زمین را منتشر کردند. آن موقع من سن الآن شما بودم و روي جلد آخرین شمارهي شان یک عکس از صبح زود یک منطقهي روستایی کوهستانی بود. از آن نوعی که شما ممکن است براي پیاده روي کوهستانی خیلی دوست داشته باشید. زیر آن عکس نوشته بود

stay hungry stay foolish

این پیغام خداحافظی آنها بود وقتی که آخرین شماره را منتشر ميکردند

stay hungry stay foolish

این آرزویی هست که من همیشه در مورد خودم داشتم و الآن وقت فارغالتحصیلی شما آرزویی هست که براي شما ميکنم.

دوستان اگروقت دارند حتما بخوانند

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال PASHA آواتار ها
    نکته هایی آموزنده از زبان استیو جابز

۱- آنچه را دوست دارید انجام دهید.
    عشق و علاقه واقعی خود را بشناسید. ببینید چه چیزی را دوست دارید عوض كنید یا چه چیزی را با شور و شوق می خواهید بسازید. تنها راه انجام كارهای بزرگ این است كه عاشق كاری باشید كه انجام می دهید.

2- متفاوت باشید. متفاوت فكر كنید.
    «دزد دریایی بودن بهتر از این است كه به نیروی دریایی بپیوندید!» (منظور این است كه در یك سیستم خشك انعطاف فكری خود را از دست می دهید.)

3- كار را با بیشترین كیفیت انجام دهید.

در هر حرفه ای كه هستید سعی كنید به بهترین شكل آن را انجام دهید. كمتر بخوابید. موفقیت تولید كننده موفقیت است. پس تشنه موفقیت باشید. بهترین افراد را با بیشترین علاقه استخدام كنید تا برترین باشید.

4_ از آنالیز SWOT استفاده كنید.

(SWOT مخفف Strengths, Weakness, Opportunities and Threats به معنای تجزیه و تحلیل سازمان در شرایط قدرت و ضعف و شناسایی فرصت ها و تهدیدها برای آمادگی هر چه بیشتر است). به محض اینكه یك سازمان را بنیانگذاری می كنید یا در سازمانی مشغول به كار می شوید لیستی از قدرت ها و ضعف ها تهیه كنید و آن را روی كاغذ بیاورید. شك نكنید سیب های بد را از كمپانی بیرون بیندازید!

5- كارآفرین باشید.
    به اولین چیز بزرگی كه در مرحله بعدی قراردارد بنگرید. یك سری طرح و ایده آماده كنید كه بوسیله آنها بتوانید به سرعت و قاطعیت عمل كنید و از این پنجره به دنیای جدیدتری پرواز كنید. بعضی مواقع اولین مرحله سخت ترین مرحله است. فقط عمل كنید. جرات داشته باشید از قلب خود الهام بگیرید.

6- كوچك شروع كنید، بزرگ فكر كنید.
    در آن واحد نگران همه چیز نباشید. برای شروع فقط تعداد كمی از كارهای ساده را انجام دهید.

7- بر روی محصول تمركز كنید.
    مردم با كارایی شما درباره شما قضاوت می كنند. بنابراین روی محصول یا خروجی سیستم خود تمركز كنید سعی كنید پیمانه ای برای كیفیت باشید. بعضی از افراد دیگر تحمل كیفیت پایین را ندارند. تبلیغ كنید. اگر محصول شما شناخته نشود فرصت فروخته شدن هم پیدا نخواهد كرد. به طراحی دقت كنید. «ما دكمه های صفحه نمایش را آنقدر خوب ساخته ایم كه گاهی هوس می كنید آن را لیس بزنید.» «(البته) طراحی فقط ظاهر یا احساسی كه ایجاد می كند نیست، بلكه درباره كارایی هم هست.»

8- سعی كنید در بازار پیشرو باشید.
    تكنولوژی های اولیه ای را كه در حرفه خود لازم دارید صاحب شوید و كنترل كنید. اگر تكنولوژی بهتری در دسترس است از آن استفاده كنید مهم نیست كس دیگری از آن استفاده می كند یا خیر. اولین باشید. و آن را تبدیل به یك استاندارد در صنعت خود نمایید.

9- جویای بازخورد باشید.
    درباره نتیجه كار یا محصول خود از افراد با سوابق و تجربیات متفاوت پرس و جو كنید. هر كدام از آنها یك چیز مفید به شما خواهند گفت. اگر شما در بالای زنجیره مدیریت باشید بعضی از افراد می ترسند پاسخ مناسب بدهند. در این هنگام می توانید نظرات دیگران را به صورت غیر حضوری دریافت كنید یا از افراد دیگر بخواهید این كار را برای شما انجام دهند. توجه خود را معطوف نظرات كسانی بكنید كه از محصول شما استفاده می كنند. «نخست به مشتریان گوش دهید.»

10- نوآوری داشته باشید.
    نوآوری یك رهبر را از یك پیرو متمایز می كند. تفویض اختیار كنید. اجازه دهید افراد كارا 50% از كارهای روزمره و روتین شما را انجام دهند تا بتوانید این زمان را روی طرح ها، كالاها و خدمات جدید صرف كنید. برای اینكه بدانید اشتباه نمی كنید هزاران چیز را رد كنید یا به عبارت دیگر باید روش های زیادی را امتحان كنید و بسیار سعی كنید. روی یك اختراع اساسی یا نوآوری مهم تمركز كنید. افرادی را استخدام كنید كه می خواهند كاری بزرگ و جهانی انجام دهند. شما به یك فرهنگ تولیدی قوی احتیاج دارید حتی اگر از برترین تكنولوژی استفاده می كنید. سازمان های زیادی هستند كه تعداد زیادی مهندس و افراد باهوش دارند. اما در نهایت آنها به یك نیروی گرانشی احتیاج دارند تا همه این افراد را برای یك هدف به جلو براند.

11- از خطا و شكست بیاموزید.
    بعضی از مواقع هنگامی كه نوآوری می كنید مرتكب اشتباهاتی می شوید. در این هنگام باید به سرعت اشتباهات خود را قبول كنید. و سعی كنید نوآوری های جدیدی همراه با بهینه سازی های لازم داشته باشید. (زمانی كه تجربه یك اشتباه یا شكست را دارید وقتی دوباره سعی می كنید كافیست به علت شكست فكر كنید و ببینید چگونه می توانید عمل كنید كه بهتر نتیجه بگیرید. و اگر متوجه نشدید شاید باید یكبار دیگر شكست بخورید تا متوجه اشتباه خود شوید! در این حالت می توانید روش خود را بهینه سازی كنید.)

12- پی در پی بیاموزید.
    همیشه یك چیز دیگر برای آموختن وجود دارد! برای ایده های جدید گرده افشانی كنید می توانید این كار را در درون یا خارج از سازمان خود انجام دهید. از مشتریان، رقبا و شركای خود یاد بگیرید. اگر با كسی شریك هستید كه از او خوشتان نمی آید سعی كنید او را دوست داشته باشید آنها را بالا بكشید و از آنها سود ببرید. دشمن خود را رو در رو نقد كنید اما این كار را صادقانه انجام دهید.
    ویرایش توسط PASHA : 2011/10/06 در ساعت 20:00
    اشتیاق سوزان، تلاش و پشتکار، اراده آهنین،صروتحمل، درس و عبرت، تمرین و تمرین و.... فروتن باش

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید PASHA از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    عذرخواهی کیهان از خاتمی

سیاسی - کیهان از سید محمد خاتمی عذرخواهی کرد.

به گزارش آفتاب روزنامه کیهان نوشت: ... تاکید میکنیم آن بخش از خبر ویژه کیهان که در آن به سهامدار بودن آقای سیدمحمد خاتمی در بانک سامان اشاره شده بود اشتباه بوده و از این روی خطای یاد شده را قابل پوزش میدانیم.
    to continue, please follow me on my page

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    امن خانم سلام
    امضاتون خیلی قشنگه!

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    بهداد سلیمی رکورد رضازاده را شکست

ورزشی - 'بهداد سلیمی' با روی سر بردن وزنه 256 کیلوگرمی در دو ضرب توانست نیم کیلو بیشتر از رکورد حسین رضازاده را به نام خود ثبت کند و در یک ضرب نیز با ثبت 217 کیلوگرم رکورد جهان را به نام خود ثبت کرد.

به گزارش ایرنا، بهداد سلیمی وزنه بردار وزن فوق سنگین در آخرین رکوردگیری پیش از بازی های جهانی پاریس که چهارشنبه شب در خانه کشتی سنندج برگزار شد، با مهار وزنه 217 کیلوگرمی در یک ضرب و وزنه 256 کیلوگرمی در دوضرب، توانست در مجموع به 473 کیلوگرم برسد.
    در این رکورد گیری 'سجاد انوشیروانی'دیگر وزنه بردار وزن به علاوه 105 کیلوگرم تیم ملی در یک ضرب 205 کیلوگرم و در دو ضرب 230 کیلوگرم را بالای سر برد تا در مجموع به 435 کیلوگرم برسد.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,223 بار در 421 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علامه نمایش پست ها
    امن خانم سلام
    امضاتون خیلی قشنگه!
    والبته خیلی تلخ

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید علامه از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط علامه نمایش پست ها
    امن خانم سلام
    امضاتون خیلی قشنگه!
    سپاس بی نهایت از شما

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    وی پی ان را خدا آزاد کرد

فناوری اطلاعات و ارتباطات - استفاده از پورت های شبکه خصوصی مجازی که به مدت شش روز توسط شرکت ارتباطات زیرساخت بسته شده بود مجددا آزاد شد.

به گزارش شرق، شبکه خصوصی مجازی ) VPN) را برای اتصال به این اینترنت به دلیل اینکه امکان دیدن سایت های فیلترشده را برای کاربران فراهم می کرد بسته بود اما این محدودیت پس از شش روز مجددا برطرف شد.

اگرچه شبکه خصوصی مجازی (VPN) در ایران برای یک کاربرد غیرمتعارف به منظور دور زدن شبکه فیلترینگ ایران مورد استفاده قرار می گیرد اما یک وی پی ان شبکه ای اختصاصی است که از اینترنت برای ارتباط با وب گاه ها از راه دور و ارتباط کاربران با شبکه سازمان خود استفاده می کند. این نوع شبکه ها به جای استفاده از خطوط واقعی نظیر خطوط Leased، از یک ارتباط مجازی به اینترنت برای ایجاد شبکه اختصاصی استفاده می کنند.

رضا تقی پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران ضمن تایید بسته شدن شبکه خصوصی مجازی گفته بود:«اساسا VPN خلاف قانون بوده و اکنون برابر قانون اقدام شده است.» این در حالی است که هنوز معلوم نیست این آزادسازی تا چه مدت زمانی تداوم داشته باشد.

پس از مسدود شدن یکی از پورت های وی پی ان برخی رسانه ها این محدودیت را نشانه راه اندازی شبکه ملی اینترنت در ایران اعلام کردند این در حالی است که هنوز جزییات شفاف و منطقی به همراه میزان سرمایه گذاری و اهداف و زمان بندی برای راه اندازی پروژه شبکه سراسری اینترانت اعلام نشده است.

چنان که کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات بر این اعتقادند که تمامی فعالیت های صورت گرفته بر بستر اینترنت مبتنی بر پالایش و فیلترینگ بیشتر بوده است و هنوز هیچ نشانه عملی در خصوص راه اندازی شبکه سراسری اینترانت در ایران به چشم نمی خورد.

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 43 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها