نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1962 از 5202 نخست ... 9621462186219121952195919601961196219631964196519722012206224622962 ... آخرین
نمایش نتایج: از 19,611 به 19,620 از 52011

موضوع: اخبار

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    این سایت را ببینید کمی اطلاعاتتون بیشتر بشه.
    http://abrash.blogfa.com/post-3.aspx
    این مطالب نیز هیچ تاثیری بر چهره احمدی نژاد ندارد چرا که ما از همان ابتدا حضور شخصی با ماهیتی چنین ماجراجو و بی ادب
    و .... مخالف بودیم پس این مطالب نیز مجددا تنها بر چهره شخصی از این مملکت تاثیرگذار خواهد بود که همه را بی بصیرت خواند
    و خود را عالم آسمانی
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    این سایت را ببینید کمی اطلاعاتتون بیشتر بشه.
    http://abrash.blogfa.com/post-3.aspx
    احمد عزیز من با این نوع مطالب مخالفم. این حرکات دقیقا همان کاری است که انها با مخالفین خود میکنند. انگ سلطنت طلب! منافق! فتنه گرو عامل سیا و موساد و ......
    من آنچه برای خود نمی پسندم برای دشمن خود نیز نمی پسندم.
    اگر بنا بر عامل اسرائیل بودن و فراماسون بودن محمود باشد اولین فردی که در مظان اتهام قرار میگیرد شخص رهبر است!
    بگذریم همواره از این مطالب بوده و هست..راست و دروغش در عالم سیاست گم میشود. اما یک چیز را در مورد فراماسونها میدانم. اینکه این گروه به ان عظمتی که در افکار عمومی ایجاد شده نیست و اتفاقا یکی از بهره برداری های این گروه تهاجم به افکار گروههای رادیکال است تا توسط خود انها بزرگ و برجسته شود! یعنی در مقابل اشتباهات و خطاهای افراد که از هر چیزی توهم توطئه و آثار آشکار و نهان فراماسونرها را کشف میکنند سکوت کرده اجازه میدهد خود انها برایش مبلغ باشند و بزرگش کنند.
    نمونه اش در اثر کشف شده ستاره 5 پر در اثر هنری میدان انقلاب توسط همین بسیجیان ( که آنهم توسط یک مدل دیگر از بسیجیان طراحی شده بود ! ) یا در پنجره پشت سر مهران مدیری در قهوه تلخ و . . . . .خلاصه منظورم اینست که خود افراد به زور هم که شده یک آثار و مدارکی که حتی فراماسونها هم از وجودش بی خبرند پیدا میکنند و در نهایت اینها به نفع قدرتنمایی و بزرگنمایی آن گروه می انجامد.
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آذرآبادگان نمایش پست ها
    جناب مخبرالدوله
    تنها چیزی که اهمیت نداره همین اشخاصی هستند که نام بردید
    مهمترین نکته اینه که بازنده اصلی این بلوا شخص دیگریست که
    به یکباره همه توهماتش ( الوهیت و بصیرت و ...) را بر باد رفته
    میبیند.باید منتظر ماند و دید در این بازی دوسر باخت چه خواهد کرد
    نمی خاستم این رو اینجا بگم.....ولی میگم..
    این نظام بدلیل خونهای پاکی که برای ایجاد اون ریخته شده....صاحب داره....
    بنابراین یادمان باشه که هر کسی در هر پست و سمتی بخواهد برای خودش
    نون دونی و محل ارایه قدرت درست کنه....اول آبروش میره و رسوا میشه.....
    بعدهم به درک واصل میشه.......منتهی انسان عجول است.

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط پرریسک نمایش پست ها
    نظر دوستان محترم ..اسمش رو میخواهید شجاعت بزارید ..حماقت بزارید ..وقاحت بزارید ..هر چی...

ولی بازم میگم دمش گرم ..خدمتی که محمود کرد در تاریخ ایران کسی نکرد ..اگر اینبار کاندید بشه یا نماینده معرفی کنه بهش رای خواهم داد ...
    پس برنامه هاش حسابی داره جواب میده !
    من هرگز دیگر تا زمانیکه طومار پیچیده شود در این سیستم رای نخواهم داد.
    رای من در حکومت اسلامی پشیزی ارزش ندارد چون وجود خود من برای این حکومت بی معنی است....
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 499 بار در 117 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    با سلام

البته طبق معمول یکی میاد و میانجیگری میکنه و اون همونیه که احمدی نژاد اگه یه چیزهایی درباره اون اختلاس بزرگ بگه گند کار در میاد و ا.ن هم همونطوری که دوستان گفتند دیگه نسخش تمومه و آخرای کارشه و خوب میدونست داره چی کار میکنه

اینو مطمئن باشید که از قبل کلی برنامه ریزی کرده بود و میدونست عاقبت این کار چه خواهد شد

ولی ا.ن آتوهایی از بعضی افراد داره که اگه بگه کارشون تمومه

مطمئن باشید تا رییس جمهوره این 3 برادر که هیچی ، بالاترش هم نمیتونه هیچ گهی بخوره چون مصونیت سیاسی داره

حالا شاید بعدش بتونن کاری کنن ولی مطمئن باشید ا. ن آتوهایی خیلی بزرگتری از خیلی افراد دیگه هم داره و این اصلا" چیزی نبود که رو کرد .

دوستان با سلام :
    لطفا وارد این جنگ زرگری نشید اگه دقت کنید موضوع استیضاح بحث سرپرستی کسی که تو کشتن یک سری از جوانان پاک این سرزمین در سال 88 دست داشت و آقای رئیس جمهور ببنید چطوری داره اصل موضوع رو عوض می کنه ،بنظر من هیچ کدوم از دو طرف فکر مملکت و مردم نیستند ، پس زیاد وارد این فضیه نشیم ، همشون سر و ته یک کرباسن و هر کدومشون هم یه تاریخ مصرفی دارن ، مهم سرزمین ایرانه که داره ....................................

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید babakkeshavarz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پرریسک آواتار ها
    تشکر شده 121,457 بار در 6,798 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    پس برنامه هاش حسابی داره جواب میده !
    من هرگز دیگر تا زمانیکه طومار پیچیده شود در این سیستم رای نخواهم داد.
    رای من در حکومت اسلامی پشیزی ارزش ندارد چون وجود خود من برای این حکومت بی معنی است....
    منظروم این نبود رای ما ارزش نداره یا داره ..

منظور این بود عدو شد سبب خیر ...خاتمی وموسوی وهاشمی این خدمتی که محمود کرد رو 100 سال دیگر هم نمی تونستن در حق این ملت بکنن ..

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید پرریسک از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (2)
    تشکر شده 673 بار در 145 ارسال
    نظر دوستان محترم ..اسمش رو میخواهید شجاعت بزارید ..حماقت بزارید ..وقاحت بزارید ..هر چی...

ولی بازم میگم دمش گرم ..خدمتی که محمود کرد در تاریخ ایران کسی نکرد ..اگر اینبار کاندید بشه یا نماینده معرفی کنه بهش رای خواهم داد ...
    جعفر خان شدیدا باهات موافق هستم

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amir5151 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۲)
    تشکر شده 7,296 بار در 1,823 ارسال
    سلام توافق بروفق مراد پیش خواهدرفت !!! ازجایی که هیچکس پیش بینی نمیکند ؟؟؟ صبح صادق بدمد ؟؟؟

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید نیکا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خوشبخت آواتار ها
    تشکر شده 45,465 بار در 5,450 ارسال
    [COLOR="#FF0000"]داوود احمدینژاد اظهارات لاریجانی را تایید کرد[/COLOR]
    داود احمدی نژاد درخصوص اظهارات امروز لاریجانی درباره جلسه مشترک با وی گفت: درست گفته و من موضوع جریان انحرافی را پیش خیلیها گفتهام.
    داود احمدی نژاد برادر رییس جمهور در گفتگو با فارس، درخصوص اینکه علی لاریجانی در جلسه علنی امروز مجلس در حضور رییس جمهور گفته است «برادر شما پیش من آمده و حرف های زیادی درباره اطرافیان شما، جریان انحرافی و ارتباط آنها با منافقین و خارج از کشور گفته است»، تصریح کرد: درست گفته و من این موضوع جریان انحرافی را پیش خیلیها گفته ام.

وی درباره انتشار این صحبت ها نیز ادامه داد: آنجاهایی که خودم گفتم، برای پخش ایرادی ندارد ولی آنجاهایی که گفته ام پخش نشود، نه.

داود احمدی نژاد همچنین درخصوص پخش فایل صوتی ضبط شده و منتسب به فاضل لاریجانی و مرتضوی توسط رییس جمهور در مجلس گفت: اگر تاکید شده که پخش نکنند، این کار درست نیست.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده است:

كاربر فعال Jamshidyar آواتار ها
    تشکر شده 2,561 بار در 512 ارسال
    منظروم این نبود رای ما ارزش نداره یا داره ..

منظور این بود عدو شد سبب خیر ...خاتمی وموسوی وهاشمی این خدمتی که محمود کرد رو 100 سال دیگر هم نمی تونستن در حق این ملت بکنن ..
    جعفر جان من هیچ نشانه ی امیدوار کننده ای از بیداری مردم نمیبینم. جز اینکه برای خرید هر کوفت و زهرماری به صف شن. نمیدونم واقعا چه خدمتی کرد؟ جز اینکه سوار بر موج پدیده موهومی به نام "فتنه" هر کاری خواست با این ملت کرد.
    موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی (محک)
    www.mahak-charity.org/main/fa

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Jamshidyar از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 27 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها