نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 1987 از 4620 نخست ... 9871487188719371977198419851986198719881989199019972037208724872987 ... آخرین
نمایش نتایج: از 19,861 به 19,870 از 46194

موضوع: اخبار

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,173 بار در 4,824 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sh_2020 نمایش پست ها
    سلام یاسر جان
    یعنی شما میگید توافق میکنند؟ امروز گفت دیگه .....من یک انقلابیم و حرفم را صریح میزنم ........
    ===

به نظر من دلار ریسک زیادی نداره تا شب عید .....البته شما منظورتون ریسک به بازدهیه ...و قبول دارم که بازدهی زیادی نداره ولی پایینی هم نداره
    میثم جان توافق به اون معنی که مد نظر ماست خیر اما خوب... زیرآبی... شاید!
    راجع به دلار هم بله فعلا پایین نداره اما کلا فقط ورود دو دسته بهش توصیه میشه: 1- افرادی که برای حفظ ارزش بین المللی داراییشون دلار یا طلا می خرند و خیلی به نوساناتش کاری ندارند 2- افرادی که زرنگ هستند به اندازه کافی! که بدانند کی خروج کنند! اگر به فرض بخواد روزی بشکنه قیمتش مثل سهام نیست که 20 روز فرصت باشه در صف فروش بفروشی! در آن واحد ارزشش نصف خواهد شد... کلا به علت نوسانات زیاد ریسکش بالا ارزیابی میشه
    همیشه تحلیل ها باید فعال باشه نه منفعل... زمانی که هر بازاری به شدت بولیش هست نظریه ادامه وضعیت هیچ کاری نداره اما باید دید عوامل بازی به چه سمتی پیش می روند؟ به نظرم پالس ها رو باید جدی تر گرفت!

پ.ن: از ناظر عزیز خواهش می کنم عراجیف بنده + فرمایشات سایر دوستان که حالت تحلیلی داره رو از این تاپیک منتقل کنند و فقط اخبار مهم باقی بمونه اینجا
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,645 بار در 1,096 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبخت نمایش پست ها
    این دفعه جام زهرش بد جور تلخه!!
    شاید بدن کسی دیگه سر بکشه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    شایدم سهامداران سر بکشن
    نقشه این بود که احمدی نژاد جام را سر بکشه
    ولی اون هم زرنگه ، گفته حاضر به مذاکره نیستیم
    در واقع گفته چرا من ؟ مگه دفعه قبل رییس جمهور
    این کار را کرد که حالا من بخوام تکرارش کنم!!!!
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 23,302 بار در 4,191 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبخت نمایش پست ها
    این دفعه جام زهرش بد جور تلخه!!
    شاید بدن کسی دیگه سر بکشه!
    چه خبر از پراید 21 میلیونی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یه پیک از زهر در حلق من و تو
    به سلامتی
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خوشبخت آواتار ها
    تشکر شده 45,462 بار در 5,450 ارسال
    ولی کلا تا بعد از انتخابات هیچ کی سر نمیکشه!!
    مگر یکیو بیارن بزور بدن بخوره که اون هم بعییده!!
    از نظر بازار هم نوسان گیری بهتره با این اوضاع سر در گم!
    اینا تکلیف خودشون هم نمیدونن!!
    ولی یه کسی خیلی دوست داره رابین هود بشه و شاید بشه!

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,173 بار در 4,824 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    عقب نشینی احمدی نژاد: مذاکره با آمریکا را رد می کنیم
    درحالی که پیشتر محمود احمدی نژاد از سخنان و مواضع اخیر جو بایدن در مورد مذاکره ایران و آمریکا استقبال کرده بود، او در جدیدترین موضع گیری، درخواست آمریکا در مورد مذاکره را رد کرد.

به گزارش انتخاب وی گفت: مذاکره با آمریکا را رد می کنیم.

رییس جمهور افزود: آمریکا برای مذاکره پیشقدم نمی شود، بلکه برای تحمیل شرط و شروط خود از مذاکره سخن می گوید.
    جواد جان شنیدم صحبت هاش رو، اونقدر هم که این خبرگزاری نوشته شدید نبود! بعد از تایید حرف های رهبر ووووو حتی گفت لحن امریکایی ها خوشبختانه تغییر کرده اگر در عمل هم تغییر کنه ممکنه شرایط تغییر کنه....
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 94,673 بار در 16,139 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    میثم جان توافق به اون معنی که مد نظر ماست خیر اما خوب... زیرآبی... شاید!
    راجع به دلار هم بله فعلا پایین نداره اما کلا فقط ورود دو دسته بهش توصیه میشه: 1- افرادی که برای حفظ ارزش بین المللی داراییشون دلار یا طلا می خرند و خیلی به نوساناتش کاری ندارند 2- افرادی که زرنگ هستند به اندازه کافی! که بدانند کی خروج کنند! اگر به فرض بخواد روزی بشکنه قیمتش مثل سهام نیست که 20 روز فرصت باشه در صف فروش بفروشی! در آن واحد ارزشش نصف خواهد شد... کلا به علت نوسانات زیاد ریسکش بالا ارزیابی میشه
    همیشه تحلیل ها باید فعال باشه نه منفعل... زمانی که هر بازاری به شدت بولیش هست نظریه ادامه وضعیت هیچ کاری نداره اما باید دید عوامل بازی به چه سمتی پیش می روند؟ به نظرم پالس ها رو باید جدی تر گرفت!

پ.ن: از ناظر عزیز خواهش می کنم عراجیف بنده + فرمایشات سایر دوستان که حالت تحلیلی داره رو از این تاپیک منتقل کنند و فقط اخبار مهم باقی بمونه اینجا

ممنون یاسر جان به نکات ظریفی اشاره کردید .یعنی کارتون درسته .....

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,753 بار در 22,974 ارسال
    واکنش سه کشور آسیای میانه به اظهارات یک نامزد ریاست جمهوری ایران

وزارت امور خارجه تاجيکستان اظهارات آيتالله سيد محمد باقر خرازی را که اخيرا با اعلام نامزدیاش در انتخابات رياست جمهوری، از برنامه خود برای بازگرداندن تاجيکستان، ارمنستان و تاجيکستان به ايران خبر داده بود، محکوم کرد.

سايت «تريبون مستضعفين» روز ۱۵ بهمن ماه با انتشار سخنان آيت الله خرازی از قول وی نوشت که در صورت پیروزی در انتخابات رياست جمهوری آينده «تمام سرزمينهای جدا شده از ايران را بدون يک قطره خون ریزی به کشور بر میگردانم.»

وی افزوده بود: «دلار را در عرض يک سال به هزار تومان خواهم رساند و در چندماه اول رياست جمهوری تحريمها را لغو خواهم کرد.»

سخنان آيت الله محمد باقر خرازی در رسانه های رسمی و نيمه رسمی ايران انتشار نيافته است و آنچه که درباره ادعای او منتشر شده، مربوط به سايت تريبون است، با اين حال اين گزارش واکنش شديد جمهوری تاجيکستان را در پی داشته است.

سايت رسمی وزارت خارجه تاجيکستان طی بيانيه ای که روز چهارشنبه، ۱۸ بهمن ماه، منتشر کرد نوشته است که «۴ فوريه ۲۰۱۳ همزمان با اعلان نامزدی به مسند ریيس جمهوری اسلامی ايران آيت الله محمد باقری خرازی (طی) شرح برنامه پيش انتخاباتی شان ادعا کرده است که اگر ریيس جمهوری اين کشور شود، تاجيکستان، ارمنستان و آذربايجان به ايران بر میگردد... اظهارات وی که از خانواده وزير سابق خارجه ايران می باشد، باعث تعجب و تاسف دايره های (محافل) گوناگون فرهنگی، سياسی و جمعيت تاجيکستان شده است».

در اين بيانيه اظهارات آيت الله خرازی به عنوان «ماجراجويی، خامخايی(ساده لوحی)، دسيسه بازی، بی خبر از وضع واقعی امروزی منطقه، جهان و نظام حقوقی» قلمداد شده و «حمله به مفهوم های مقدس استقلال کشوری در قرن ۲۱ و نوعی مداخله در امور کشور صاحب الاختيار (مستقل)» توصيف گرديده است.

اين بيانيه اظهارات وی را رد و به شدت محکوم کرده است.

در همين زمينه خبرگزاری اينترفکس روسيه در تماسی با وزارت خارجه جمهوری آذربايجان و ارمنستان واکنش رسمی اين کشورها به سخنان آيت الله خرازی را جويا شده است.

يک مقام وزارت خارجه ارمنستان به اين خبرگزاری گفته است که سخنان آيت الله خرازی را جدی نمی گيرد و اميدوار است که «روند انتخابات، وی را جدیتر کند».

ائلمان عبدالله اف، معاون وزير خارجه آذربايجان نيز در پاسخ به خبرگزاری اينترفکس روسيه گفته است که دولت باکو قصد ندارد در مقابل چنين اظهارات «مضحک و نامعقولی» موضع بگيرد.

اظهارات آيت الله خرازی اگرچه در محافل و رسانه های رسمی و نيمه رسمی آذربايجان بازتابی نيافت، اما برخی رسانه های مستقل اظهارات وی را منتشر کردند.

پورتال «سلام نيوز» که معمولا اخبار سفارت و محافل ديپلماتيک ايران در آذربايجان را منتشر می کند، طی گزارشی که روز چهارشنبه منتشر کرد نوشت: «بر اساس نتايج تحقيقاتی که خبرنگاران اين رسانه انجام دادهاند، آيت الله خرازی دچار بيماری روانی است، به طوری که در خيال خود رهبری يک تشکيلات بين المللی به نام حزب الله جهان را اداره میکند و چندين رسانه جهانی نيز تحت امر وی فعاليت می کند».

سايت تريبون مستضعفین نيز با اشاره به اينکه «هر از چندگاهی سخنان وی مورد توجه رسانهها قرار میگيرد» نوشته است که وی چندی پيش مدعی شده بود در صدد خريد باشگاه ورزشی منچستریونایتد است و قصد دارد نام آن را به «خيبر» تغيير دهد. آیت الله خرازی چندی قبل نيز اعلام کرده بود که شبکه ماهوارهای حزبالله را تاسيس خواهد کرد و موانع تاسيس آن را برطرف کرده است.

این سایت، وی را برادرزاده کمال خرازی وزير امور خارجه ايران در دوره اصلاحات معرفی کرده است و نوشته بود که خواهر او با مسعود خامنه ای، فرزند رهبر ايران ازدواج کرده است. اين گزارش، آقای خرازی را دبيرکل «حزبالله ايران» معرفی کرده است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

یمن باردیگر ایران را به حمایت از گروه های مسلح دراین کشور متهم کرد

عبدالرشید عبدالحافظ از مقام های ارشد یمن به خبرگزاری رویترز گفته است که رئیس جمهوری این کشور، عبدو ربو منصور هادی، در تماس با محمود احمدی نژاد، خواستار قطع ارسال سلاح به گروه های مسلح در یمن شده است.
    یمن می گوید ماموران ساحلی این کشور در 23 ژانویه، دو هفته پیش، محموله ای از موشک و راکت ارسال شده از ایران را در یک کشتی کشف کردند.
    ایران حمایت از گرو های شورشی یمنی را تکذیب کرده است.
    معاون وزرات کشور یمن گفته است که این محموله، شامل موشک های ضد هوایی و مواد منفجره c4 بود که تنها چند کشور در خاورمیانه دراختیار دارند

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

مطهری:احمدی نژاد تکرارکند، طرح عدم کفایتش را به جریان میاندازیم/ احتمال استیضاح وزیر اطلاعات بخاطرخبرنگاران

در بازداشت خبرنگاران وزارت اطلاعات بهصورت مستقل عمل میکند، من فکر نمیکنم ربطی به دولت داشته باشد. لازم باشد طرح سوال از وزیر اطلاعات را مطرح خواهیم کرد و نهایتا استیضاح... در آستانه انتخابات، بخشی از حکومت میخواهد انتخابات را کنترل کند

بیش از 10 روز از بازداشت روزنامهنگاران اصلاحطلب میگذرد هر چند وزارت اطلاعات در بیانیهای اعلام کرده که موفق به کشف یک شبکه جاسوسی گسترده وابسته به سرویسهای اطلاعاتی بیگانه شده، اما با این حال هنوز اتهام 16 روزنامهنگار بازداشت شده در هیچ دادگاهی بررسی و اثبات نشده است.

علی مطهری نماینده تهران در مجلس در گفتوگو با «بهار» میگوید: در بیانیههای وزارت اطلاعات دلیل موجهی برای بازداشت این روزنامهنگاران وجود ندارد. مطهری با اعتراض به نحوه بازداشت روزنامهنگاران عنوان میکند اعلام اسامی این افراد و اتهامزنی به آنها با وجود اینکه هنوز جرمی ثابت نشده حرکتی خلاف قانون است. وی در همین باره میافزاید ما نماینده همه مردم هستیم و نمایندگان نباید چنین موضعگیریهایی در مورد روزنامهنگاران بازداشتی داشته باشند. نماینده تهران همچنین میافزاید خود این امر جرم است و روزنامهنگاران میتوانند از این نمایندگان و سایتهای خبری که نامشان را اعلام کردهاند به دادگاه شکایت کنند.

مطهری وابستگی روزنامهنگاران بازداشت شده را به بیبیسی و انگلیس بعید میداند. مطهری به تذکری اشاره میکند که قرار است در صحن علنی مجلس قرائت شود و میافزاید اگر موثر نباشد طرح سوال از وزیر اطلاعات را مطرح خواهیم کرد و نهایتا استیضاح.

واقعا دلیل اصلی بازداشت گسترده روزنامهنگاران اصلاحطلب چیست؟
    من فکر میکنم چون در آستانه انتخابات ریاستجمهوری هستیم بخشی از حکومت میخواهد انتخابات را کنترل کند.

وزارت اطلاعات زیر نظر دولت این بازداشتها را هدایت میکند؟
    خیر. وزارت اطلاعات بهصورت مستقل عمل میکند، من فکر نمیکنم ربطی به دولت داشته باشد.

16 خبرنگار بازداشت شدهاند اما با وجود پیگیری خانوادههایشان هنوز جواب مشخصی در ارتباط با اتهام این افراد و وضعیت آنها داده نشده است آیا این روند برخلاف قانون نیست؟
    بله همینطور است. من شخصا از اطلاعیههایی که وزارت اطلاعات صادر کرده است یک دلیل موجهی برای بازداشت این روزنامهنگاران دریافت نکردم. مسائل مبهمی را گفته بودند که در مورد هرکسی میتوان این مسائل را مطرح کرد.

نحوه بازداشت این روزنامهنگاران هم درست نبوده، همه این روزنامهنگاران قاعدتا با یک احضار خودشان به وزارت اطلاعات مراجعه میکردند و نیاز به ورود به تحریریه روزنامهها نبود.

بسیاری از رسانهها پیش از اینکه اتهام این افراد مشخص شود به انتشار اسامی آنها و اتهاماتی در موردشان پرداختهاند، آیا این روش در چارچوب قانون پذیرفتنی است؟
    خیر؛ دیده میشود که اسامی و اتهاماتی درباره این روزنامهنگاران در سایتهای خبری وابسته به نهادهای اطلاعاتی اعلام شده که این کار خود جرم است و اسباب ناراحتی خانوادههای این روزنامهنگاران شده است. بسیاری از خانوادههای این روزنامهنگاران به بنده مراجعه کردند و گفتند ما از بازداشت فرزندانمان ناراحت نیستیم اما اینکه هنوز چیزی ثابت نشده عزیزانمان را به عنوان افراد مرتبط با انگلیس معرفی کردهاند، ناراحت و معترض به این امر هستیم. من معتقدم وزارت اطلاعات در این باره میتوانست رفتار حکیمانهتری داشته باشد.

از طرفی تعدادی از نمایندگان مجلس این روزنامهنگاران را خائن، عوامل انگلیس و خود فروخته خواندهاند، با توجه به اینکه هنوز جرمی ثابت نشده است آیا گفتن این مسائل آن هم از طرف نمایندگان صحیح است؟
    خیر به هیچ عنوان بیان این حرفها صحیح نیست. به نظر من خود این اظهارات جرم است و اینکه بگوییم این روزنامهنگاران وابسته به خارج هستند جرم است و باید در دادگاه مطرح شود حتی این روزنامهنگاران میتوانند از این افراد در دادگاه شکایت کنند. ما نماینده تمام مردم هستیم نباید تا چیزی اثبات نشده به این صراحت دربارهاش صحبت کنیم.

آیا مجلس پیگیر وضعیت این روزنامهنگاران است؟
    بله پیگیر هستیم. دیروز ما یک تذکر به هیاترییسه دادیم که در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد. اگر هم لازم باشد از وزیر اطلاعات طرح سوال خواهیم کرد و احیانا اگر نتیجهای حاصل نشود و لازم باشد استیضاح خواهیم کرد.

واقعا سوال از وزیر اطلاعات یا استیضاح برای عملکرد این وزارتخانه در رابطه با 16 روزنامهنگار بازداشت شده در دستور کار مجلس است؟
    بله اگر لازم باشد این کار را میکنیم. اگر ببینیم این موضوع تا مدتی دیگر حل نشود و بهزودی برطرف نشود ما وارد این فاز خواهیم شد. چون نگران موج جدید بازداشتها هستیم. اگر ببینیم تذکر ما در صحن علنی مجلس کافی نیست حتما طرح سوال از وزیر اطلاعات را مطرح خواهیم کرد.

آیا تاکنون از طرف مجلس برای توضیح در رابطه با این موضوع سوالی مطرح شده است؟
    طرح سوال به همین معنا است.

وزارت اطلاعات اعلام کرده که 16 روزنامهنگار بازداشتی، افراد درجه دو یک شبکه جاسوسی گسترده هستند و بهزودی دانه درشتها را دستگیر خواهیم کرد؛ این یعنی باید در آینده شاهد موج جدیدی از بازداشتها باشیم؟
    بله، ظاهرا این طور است و من هم همینگونه احساس میکنم که باید منتظر بازداشتهای جدیدی باشیم. مسئله هنوز برای من هم روشن نیست، یعنی ما این همه روزنامهنگار و خبرنگار داریم که همه هم مرتبط با بیبی سی و انگلستان هستند؟ خیلی بعید به نظر میرسد.

گفته شده که این روزنامهنگاران جاسوس هستند و هرگز روزنامهنگار نبودهاند، چطور میشود که افرادی که سالها است در عرصه رسانه و مطبوعات کار میکنند روزنامهنگار نباشند پس براساس چه فاکتوری میتوان یک فرد را روزنامهنگار خواند؟
    باید منتظر توضیحات بیشتر وزارت اطلاعات بود.

از اتهاماتی که به این روزنامهنگاران در برخی سایتهای خبری زده شده ارتباط با افرادی است که پس از وقایع انتخابات 88 از کشور خارج شدهاند و اعلام شده که با این افراد به صورت چت ارتباط داشتهاند آیا این موضوع میتواند سندی برای جاسوسی و ارتباط با یک شبکه گسترده جاسوسی باشد؟
    به نظر من این موضوع به تنهایی نمیتواند دلیل همکاری با بیبیسی باشد.

یا همان سایتها از اتهامات این افراد عضویت در کلاسهای روزنامهنگاری یک سایت خارجی عنوان کردهاند.
    این را دادگاه باید قضاوت کند اما من فکر نمیکنم این اتهامات بتواند دلیل کافی برای جاسوس خواندن این روزنامهنگاران باشد.

موضوع دیگری که وجود دارد به دنبال جلسه استیضاح وزیر کار و پخش فیلم مذاکرات سعید مرتضوی و فاضل لاریجانی تعدادی فیلم در همین باره در سایتها منتشر شده است و در پی آن جلسه و طرح این موضوعها از طرف رییس دولت، شما بحث عدم کفایت رییسجمهوری را به میان آوردهاید تا چه اندازه برای این کار جدی هستید؟
    من موضع خودم را عرض میکنم و بسیاری از نمایندگان هم همین نظر را دارند که اگر آقای رییسجمهوری یکبار دیگر یک چنین رفتاری داشته باشد ما در مجلس طرح عدم کفایت سیاسی ایشان را به جریان میاندازیم.

سعید مرتضوی آزاد شده و دوباره به سازمان تامین اجتماعی برگشته است آیا این اتفاق به معنای بیاثر بودن استیضاح وزیر کار و ادامه تصمیم دولت بر حفظ مرتضوی نیست؟
    دیگر از ما کاری ساخته نیست. هدف ما این بود که براساس اینکه وزیر تخلف کرده بود و صلاحیت وزارت را نداشت برکنارش کنیم که این کار را کردیم. اما درباره آقای مرتضوی کاری نمیتوانیم بکنیم. حالا اگر وزیر بعدی سر کار بیاید و آقای مرتضوی همچنان به کار خود ادامه دهد ما میتوانیم دوباره وزیر را استیضاح کنیم ولی فعلا که وزارت کار سرپرست دارد، از مجلس کاری ساخته نیست.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,298 بار در 4,846 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    عقب نشینی احمدی نژاد: مذاکره با آمریکا را رد می کنیم
    .
    عرض کردم
    ا.ن فعلا متمرکز شده برروی ماندن بر سر قدرت...چون میداند که از بالا
    بهش مثل یک مهره سوخته نگاه میکنن و ماموریتش تمام شده....
    برای این موضوع سعی میکنه در مسایل خارجی خیلی حرف دلش رو نزنه!!
    ا.ن فعلا باید پرونده های زیر بغلش رو مدیریت کنه!!!
    منتهی در گام اول ناک دان شد......

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 12 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها