نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2168 از 5217 نخست ... 11681668206821182158216521662167216821692170217121782218226826683168 ... آخرین
نمایش نتایج: از 21,671 به 21,680 از 52164

موضوع: اخبار

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    یعنی چی اونوقت ؟!!! 10 ریشتر؟!!!! اینکه همش از تو ایران میگذره ؟! بریم بمیریم دیگه !!!
    اصلا مگه بشر به توانایی و تکنولوژی پیش بینی زلزله رسیده ؟! مگر اینکه خودشون بخوان با دستگاههایی مثل هارپ بزنن خاورمیانه را له کنند! یادمه چند سال پیش زمزمه تغییر جغرافیای خاورمیانه زده میشد ! من فکر می رکردم جغرافیای سیاسی رو میگن نگو راستی راستی خود جغرافیا رو میگه !!!!

ما ماهواره نداریم...ولی با عکس العمل افرادی که شبها برنامه های ماهواره رو نگاه میکنن
    و فردا بر اون اساس خرید و فروش میکنن آشنا هستم....
    فردا باید ببینیم اوضاع شبندر...فارس...پارسان و.....چگونه است!!!

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    ما ماهواره نداریم...ولی با عکس العمل افرادی که شبها برنامه های ماهواره رو نگاه میکنن
    و فردا بر اون اساس خرید و فروش میکنن آشنا هستم....
    فردا باید ببینیم اوضاع شبندر...فارس...پارسان و.....چگونه است!!!
    ماهواره که هیچی نگفت ! من الان این خبرو برای اولین بار از طریق متنی که گذاشتید خوندم !
    حالا فرض بخواد بیاد...اینکه همه رو میکشه ...بفروشند که برن پولا رو چیکار کنند ؟!

بابا ما حالا هنوز کلی آرزووووووو داریم !
    ویرایش توسط کیوان : 2013/04/20 در ساعت 19:28
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    ماهواره که هیچی نگفت ! من الان این خبرو برای اولین بار از طریق متنی که گذاشتید خوندم !
    حالا فرض بخواد بیاد...اینکه همه رو میشکه ...بفروشند که برن پولا رو چیکار کنند ؟!

بابا ما حالا هنوز کلی آرزووووووو داریم !
    درود؛

من بنا به حوزه کاریم که مربوط به تحقیقات صنایع معدنیه همیشه USGS رو کامل چک می کنم اما این خبر رو تا حالا ندیدم... کدوم خبرگزاری این خبر رو زده؟ لینکش رو هم داده؟
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده است:

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود؛

من بنا به حوزه کاریم که مربوط به تحقیقات صنایع معدنیه همیشه USGS رو کامل چک می کنم اما این خبر رو تا حالا ندیدم... کدوم خبرگزاری این خبر رو زده؟ لینکش رو هم داده؟
    یاسر جان چیزی دستگیرت شد به ما هم خبر بده
    اعصاب معصاب واسمون نمونده والا! هر روز تلویزیونو روشن میکنی میبینی شونصد جا زلزله اومده ، جایی هم اگه نیومده باشه چند نفر پیدا میشن بمبی ، موشکی ، کارخونه گوگردی ، یه چیزی میترکونن یا میفرستند هوا دستی دستی زمینو تکون میدن !

بابا این خودش هی داره میلرزه ! شما نمی خواد اینقدر تکونش بدید ! انگاری میخوان از زمین کره بگیرن !

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال سيد ياسر شريعت آواتار ها
    تشکر شده 37,216 بار در 4,825 ارسال
    یاسر جان چیزی دستگیرت شد به ما هم خبر بده
    اعصاب معصاب واسمون نمونده والا! هر روز تلویزیونو روشن میکنی میبینی شونصد جا زلزله اومده ، جایی هم اگه نیومده باشه چند نفر پیدا میشن بمبی ، موشکی ، کارخونه گوگردی ، یه چیزی میترکونن یا میفرستند هوا دستی دستی زمینو تکون میدن !

بابا این خودش هی داره میلرزه ! شما نمی خواد اینقدر تکونش بدید ! انگاری میخوان از زمین کره بگیرن !
    http://www.al-watan.com/viewnews.asp...0BE&d=20130420

همه خبرگزاری ها از روزنامه الوطن نقل قول کرده اند! این هم لینک روزنامه الوطن! تکذیب کرده کلا!
    کلا ما ایرانی ها توهم توطئه رو کلا دوست داریم! همه خبرگزاری ها هم عین چی نقل قول کردند! فکر کنم الان همه مردند از ترس زلزله!
    إِنَّ اللَّهَ عَلِيمٌ بِذَاتِ الصُّدُورِ

9. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سيد ياسر شريعت از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال پاسال آواتار ها
    تشکر شده 681 بار در 235 ارسال

همه خبرگزاری ها از روزنامه الوطن نقل قول کرده اند! این هم لینک روزنامه الوطن! تکذیب کرده کلا!
    کلا ما ایرانی ها توهم توطئه رو کلا دوست داریم! همه خبرگزاری ها هم عین چی نقل قول کردند! فکر کنم الان همه مردند از ترس زلزله!
    آقای شریعت با سلام ما که عربی بلد نیستیم ولی همین کلمه تکذیب کلی قوت قلب بود در کل این زلزله ها از سال گذشته کمی مشکوک میزنه ما در تبریز امسال هم از الان آماده فرار از خونه هستیم باز هم تشکر از پیگیر ی شما
    در مزار آباد شهر بی طپش وای جغدی هم نمیاید به گوش

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید پاسال از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    مرکز این زلزله در 98 کیلومتری جنوب شرقی شهر «سورو کوریلسک» در نزدیکی جزایر کوریل و در عمق 20 کیلومتری بوده است.
    آفتاب: زلزله قدرتمند 6.1 ریشتری اوایل امروز شرق روسیه را لرزاند

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، موسسه زمینشناسی آمریکا اعلام کرد زمین لرزهای به قدرت 6.1 ریشتر اوایل امروز سواحل شرقی روسیه را لرزاند.

هنوز گزارشی درباره خسارات و تلفات احتمالی این زمینلرزه منتشر نشده است.

بنا بر این گزارش، مرکز این زلزله در 98 کیلومتری جنوب شرقی شهر «سورو کوریلسک» در نزدیکی جزایر کوریل و در عمق 20 کیلومتری بوده است.

این گزارش افزود: زلزله ساعت 1 و 12 دقیقه بامداد به وقت محلی رخ داده است.

این در حالی است که موسسه زمین شناسی آمریکا روز جمعه وقوع زلزله 6 ریشتری در این محل را گزارش کرده بود.

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

این الان خبر اصلیه هست ؟! یا تکذیبیه اش هست ؟! من دنبال کلمه "تکذیب" گشتم پیدا نکردم ، ولی وسط متنش کلمه "الخلیج العربی" را دیدم بدجوری دلم هوای نویسنده رو کرد یک بادمجون براش یادگاری بکارم!

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال homework آواتار ها
    تشکر شده 3,130 بار در 655 ارسال
    این الان خبر اصلیه هست ؟! یا تکذیبیه اش هست ؟! من دنبال کلمه "تکذیب" گشتم پیدا نکردم ، ولی وسط متنش کلمه "الخلیج العربی" را دیدم بدجوری دلم هوای نویسنده رو کرد یک بادمجون براش یادگاری بکارم!
    کیوان جان این متن تکذیبیه است .... ليس الا أقاويل لا تستند إلى أي حقيقة علمية، إذ ليس باستطاعة أي كان تحديد وقت وقوع الزلازل،
    ترجمش این میشه : این حرفا جز شایعات و پوچی نسیت که مستند به هیچ مدرک علمی نمی باشد . زیرا که در توان بشر نیست مشخص نمودن زمان وقوع زلزله را ....

دمت گرم ... اون خلیج عربی رو خوب اومدی
    با اینکه از نژاد پرستی خوشم نمیاد اما برای شوخی و خنده :
    عرب هرکه باشد مرا دشمن است ... کج اندیش و بدخوی و اهریمن است ...
    دنیا دو روز است ... روزی برای تو ، روزی علیه تو

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید homework از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال شاهین محلوجی آواتار ها
    تشکر شده 17,393 بار در 2,087 ارسال
    خداکنه پدیده هارپ!! به تهران نرسه که ..... جمعیت تهران بالای 12 میلیون نفره ..
    جهــــان هــر کــــس بـــه وســــعت فــــــکر اوســـت...

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید شاهین محلوجی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 32 مهمان ها)

1. rasam

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها