نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2220 از 5202 نخست ... 12201720212021702210221722182219222022212222222322302270232027203220 ... آخرین
نمایش نتایج: از 22,191 به 22,200 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال رضاکریمی آواتار ها
    تشکر شده 1,091 بار در 254 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی همتیان نمایش پست ها
    شما بازم جواب سوالات رو ندادید و شلوغش کردی لطفا اگه چیزی می دونید که من بعید میدونم پاسخ گوی صحبت ها خود و پرسش های دیگران باشید . اگه هم جواب ندارید این قدر خبر از اینده نده و حرفهای بی سند نزن
    مثل شما مطمئن نیستم قرار چه خبر بشه کی برنده بشه یا نشه هاشمی تا به حال دو دفعه انتخابات رو باخته امیدوارم بازم ببازه
    دوست عزیز از آینده هیچ کس خبر نداره
    فقط میشه حدس زد
    شما انتظار دارین دوستمون احمد آقا آینده رو پیش بینی کنن که این نشدنیه و متاسفانه چون انتظار شما رو برآورده نمیکنن که هیچ کس نمیتونه همچین کاری بکنه تمام گفته های این دوستمون رو زیر سوال میبرین
    این دوستمون از گذشته و حال هم گفتن شما اونا رو هم قبول ندارین؟
    من هم تا چهار سال قبل با شما هم عقیده بودم ولی الان نه
    یه چیزایی هست که نمیشه اینجا گفت چون ممکنه باعث ف ی ل ت ر شدن سایت بشه ولی شما اگر یکم بیشتر تفکر کنید و یکم تحقیق چاشنی این تفکر کنید متوجه میشین که تو این مملکت چه خبره
    اینجا قرآن سر نیزه زدن که من و شما رو فریب بدن دوست عزیز
    امیدوارم از حرفم برداشت بد نکنید
    یا علی
    ویرایش توسط رضاکریمی : 2013/05/14 در ساعت 22:02
    بعضي‌ها ريش بلندی ندارند اما يک دنيا محاسن دارند

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رضاکریمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نادری آواتار ها
    تشکر شده 1,590 بار در 450 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی همتیان نمایش پست ها
    جناب مخبر من شخصا نگرانم هاشمی بیشتر از این وخیلی علنی تر با ارزشهای انقلاب و خونهای که از این مردم ریخته شده مخالفت کنه. سابقه مخالفت ایشان و بیتشان با امام و رهبری را که خودتان حتما می دونید . در ضمن یک سوال مهم دارم . هاشمی میخواد چه کار کنه که بقیه از انجام اون عاجزند .چرا اینقدر ورود هاشمی مهم شده . مگه چه برنامه خارق العادهای داره که بقیه ندارن . اگه منظور شما وحدت باشه هم ولایتی هم قالیباف و هم روحانی از پس این کار بر میان . اگه خیلی ها این قدر سر سختانه مخالف ورود ایشان هستند به خاطر اینکه بوی این میاد که کار از اصلاح سیاسی و اقتصادی و روابط بین الملل بگذره و به سمت اصول انقلاب و تغییر قانون اساسی بره. میخواستم نظر شما رو هم بدونم
    ویرایش توسط نادری : 2013/05/14 در ساعت 22:16

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید نادری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    طی حکمی
    جهانگیری رسماً رئیس ستاد هاشمی شد

آیتالله هاشمی رفسنجانی طی حکمی اسحاق جهانگیری را رسماً به سمت رئیس ستاد تبلیغاتی خود منصوب کرد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیتالله هاشمیرفسنجانی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری طی حکمی اسحاق جهانگیری را به سمت رئیس ستاد انتخاباتی خود منصوب کرد.

این حکم به شرح زیر است:

با توجه به ویژگیها، توانمندیها و تجربیات ارزشمند جنابعالی در عرصههای گوناگون اجرایی و مدیریتی و اعتمادی که در همه سطوح نظام به تعهد، صداقت و دلسوزی شما داریم، به موجب این حکم به سمت رئیس ستاد انتخاباتی اینجانب منصوب میشوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و جذب افراد متعهد و خوشنام و با یاری و مدد گرفتن از قشرهای مختلف دلسوز، اعم از زنان و مردان، روحانی، دانشگاهی، فرهنگی، صنوف مختلف و جوانان پرشور و غیور انقلابی در انجام وظایف محوله باتوجه به شرایط حساس داخلی و خارجی و رعایت دقیق و کامل اصول بیانیه دوم انتخاباتی موفق باشید.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس:
    رئیس جمهور با گفتن «من مرخصی گرفتم» به فهم مردم توهین کرد
    نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی گفت: رئیس جمهور با گفتن اینکه «من مرخصی گرفتم»، به فهم مردم توهین کرد.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,620 بار در 859 ارسال
    با سلام

پیش بینی بورس دوست

رئیس جمهور آینده

دکتر جلیلی

امروز سه شنبه 92/2/24

برقرار و سلامت باشید
    بورس دوست

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بورس دوست از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال salehiar آواتار ها
    تشکر شده 1,321 بار در 315 ارسال
    اظهارات تند قالیباف: کاندیداتوری کسی که 8 سال رییس جمهور بوده، به میلیتاریسم بیشتر شبیه است تا به دموکراسی/ انتخاب هاشمی، کشور را وارد تنش های سخت می کند
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    محمد باقر قالیباف، نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز با نزدیک یکصد نفر از مدیران رسانههای استانی و منطقهای دیدار و گفت و گو کرد.

عضو ائتلاف پیشرفت در این دیدار پس از استماع سخنان مدیران مسئول نشریات استانی به سوالات حاضران در جلسه درباره وضعیت انتخابات پاسخ گفت. وی در پاسخ به سوالی درباره ثبتنامهای دقیقه 90 و شایعاتی که در این رابطه منتشر شده گفت: آیا واقعا اتفاقاتی که به تعبیر دوستان در دقیقه 90 در کشور اتفاق افتاده است،اتفاق خاص و مهمی است؟ آیا این اتفاق آینده روشن تری را برای ما ترسیم می کند؟ آیا این اتفاق می تواند یک اتفاق میمون و مبارک باشد؟ نقاط قوت و ضعف حوادث 2 ساعت آخر انتخابات از چه جنسی است؟ آیا این موضوع غافلگیر کننده و غیرقابل پیش بینی بود یا خیر؟ آیا این اتفاقات برنامه ریزی شده بود یا می توان آن را حادثه نامید؟ این مسایل مهم است و دوستانی که اهل قلم ، مطالعه و تحلیل هستند باید این موضوعات را تحلیل کرده و به جامعه منتقل کنند.

قالیباف ادامه داد: اگر همه ما منصفانه نگاه کنیم و کلام مقام معظم رهبری را مستند قرار دهیم، بارها و بارها موضوع رسیدگی به وضع اقتصادی و فرهنگی کشور را از ایشان شنیده ایم، اما متاسفانه در این دو موضوع، کارنامه قابل قبول و قابل دفاعی از مدیران کشور نداریم. در این شرایط جای سوال است که چه کسانی این کارنامه غیرقابل قبول و غیرقابل دفاع را امروز برای ما به ارمغان آورده اند که ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم؟

با ورود هاشمي مردم مستضعف محروم تر خواهند شد

وی تصریح کرد: سوال از آقای رفسنجانی این است که شما 16 سال با قدرت و هماهنگی کامل و بدون اینکه در سر راه شما تنشی وجود داشته باشد و یا کسی قدرت مقابله و حتی انتقاد از شما را داشته باشد درقدرت بودید. 8 سال در راس قوه مجریه و 8 سال هم رئیس مجلس بودید. از دید من همه دولت در دست ایشان بود- چرا که جنگ دست ایشان بود و امام (ره) از ایشان حمایت می کردند- دولت آن زمان هم پارلمانی و نخست وزیری بود و مجلس وزرا و کابینه را تعیین می کرد و در راس مجلس نیز آقای هاشمی حضور داشت. 8 سال بعد هم ایشان رئیس جمهور بوده است و مقام معظم رهبری تمام قد از ایشان حمایت می کردند به گونه ای که حمایت های معظم له از آقای هاشمی در آن زمان تاریخی است. برگردید و نشریات آن زمان را مشاهده کنید تا مشخص شود سخنانی که مقام معظم رهبری برای آقای هاشمی بیان کرده اند، حتما برای آقای احمدی نژاد نگفته اند. آن جمله ای که آقا فرمودند هیچ کس برای من مثل هاشمی نمی شود را به یاد داریم. اما با همه این حمایت ها و هماهنگی ها خروجی اجتماعی و فرهنگی که دوران اقای هاشمی داشت چه بوده است؟

دولت اصلاحات زاییده دولت آقای هاشمی است

قالیباف ادامه داد: امروز چه چیزی تغییر کرده که آقای رفسنجانی وارد عرصه شده اند؟ ورود آقای رفسنجانی به آن معنی است که کشور را حداقل در یک دوره چهار ساله دیگر وارد تنش های سخت و دو قطبی کرده و مردم مستضعف و محروم را مستضعف تر و محروم تر کنیم. این مسئله چه آورده دیگری برای کشور دارد؟ در مناظرات آقاي رفسنجاني بايد به من پاسخ بدهند كه بعد از اين مدت چه كرده اند؟ بزرگ ترین ظلم به مردم آن است که به 20 سال قبل برگردیم. اگر کارنامه 20 سال قبل تا به امروز قابل دفاع بود حرفی نداشتیم اما کارنامه برای مردم مشخص است. بدون تعارف باید بگویم دولت اصلاحات زاییده دولت آقای هاشمی است. شما مطبوعات آن زمان را نگاه کنید. بسیاری از بد اخلاقی ها، بد رفتاری ها و حرف هایی که امروز گله مند آن در دولت اصولگرا هستیم، آغاز و پایه آن ها از دولت اصلاحات بود. اگر روزنامه های دهه 70 را نگاه کنید و عالی جناب سرخ پوش را مورد توجه قرار دهید، شاهد خواهید بود که بد اخلاقی ها کجا بود. تا جایی که مقام معظم رهبری مجبور شدند تا در مصلی صحبت کنند که مطبوعات باید اخلاق، دیانت و حرمت را در جامعه رعایت کنند. حالا چه شده است که سیاست پیشگانی که امروز این آسیب ها را در جامعه ایجاد کردند، دوباره می خواهند همین مسایل را برای ما پیش بیاورند؟

كشور نيازمند آرامش است

قالیباف یادآور شد: امروز کشور ما بیش از هر چیز نیازمند به آرامش، توافق، دلدادگی، کار، خدمت و تلاش است. اکنون به تنها چیزی که در کشور توجه نمی شود کار است چرا که همه با یکدیگر دعوا می کنند. با این روند می خواهیم آتش دعوا را بیشتر کنیم؟ دامن این آتش ملت، بچه های انقلاب، دستاورد های انقلاب، خون شهدا و جوانان را می گیرد. بنده حتما سیاست به معنای سیاست بازی را به هیچ عنوان در زندگی خودم به عنوان یک بچه رزمنده نیاوردم و نمی آورم. شما شاهد بودید در مواضع شفافی که در 8 سال گذشته در حوزه سیاست داشتم، در هر کجا که احساس کردم حق وجود دارد، از حق دفاع کردم، فارغ از اینکه این حق متلعق به کدام جریان است. ما متعلق به حق هستیم و متعلق به اصلاح طلبان و اصولگرایان نیستیم. گاهی یک قطب بندی درست می کنند و می گویند هرچه ما می گوییم درست است و هر کسی با ما نیست، برما است. این موضوع برخلاف «سیاست عین دیانت» است.

وی تاکید کرد: امروز دولت فعلی محکم ایستاده است و می گوید ما حق هستیم. نگاه کنید ببینید چه رفتارهایی انجام میشود؟ هنوز این سوال برای من باقی مانده است که دولت اصلاحاتی که جامعه مدنی را دنبال می کرده است و به دنبال توسعه سیاسی بوده است با کدام منطق باید تلاش کند که بعد از 4 سال، رئیس جمهوری که هشت سال رئیس جمهور بوده است به قدرت برگردد؟ این به میلیتاریسم بیشتر شبیه است تا به دموکراسی؛ این موضوع به اردوگاه روسیه بیشتر شبیه است تا اردوگاه غربی و هدفی که آن ها دنبال می کنند.

قالیباف خطاب به انقلابی نماها و سیاستپیشگان گفت: آیا آن روزی که لازم بوده است برای انقلاب و اسلام یک سیلی بخورید، سیلی خورده اید؟ آن روزی که لازم بوده است برای این انقلاب یک تیر بزنید و یک تیر بخورید، تیر زده اید و تیر خورده اید؟ نشانی از مجاهدت از شما وجود دارد؟ اگر جایی مسئولیتی به شما داده اند آیا کارنامه ای دارید که با افتخار بگویید من این وزارتخانه و بخشداری را اداره کرده ام و این کارنامه من است؟ خروجی خود را ارایه کنید تا ببینیم خروجی شما در این انقلاب چه چیزی است؟ آیا این وزارتی است که شما اداره کردید؟

کشور بايد در یک مسیر عقلانیت، معنویت و کار بیفتد

وی اظهار کرد: اصلا آقای رفسنجانی بیاید چه چیزی را حل کند؟ با این بحث هایی که در سال های اخیر دیده اید و موضع گیری هایی که بررسی کرده اید مشخص می شود چیزی عوض نشده است. آیا مسیر انقلاب عوض شده است؟ با این وجود اگر این افراد بیایند یعنی مجددا تنش به وجود می آید. این تنش به نفع چه کسی است؟ من چندی پیش در رسانه ها خاطره ای از آقای هاشمی را مطرح کردم، واقعا آقای هاشمی چه پاسخی به خاطره دو نفره ای که من مطرح کردم دارند؟آیا واقعا دولت فعلی قابل ادامه دادن است؟ کارنامه عمکرد، رویکردها و صداقت آنها قابل ادامه دادن است؟ کدام روند را می توانیم مبنا قرار دهیم که بگوییم این روند را ادامه می دهیم؟ نباید اجازه دهیم در این مقطع حساس،کشور در طراحی و دام سیاست پیشگان بیفتد. باید اجازه دهیم کشور در یک مسیر عقلانیت، معنویت و کار بیفتد.

وی گفت: این شایعاتی مطرح می شود که آن فرد آمده و این فرد رفته، درست نیست. تصمیم گرفته شده است و در صحنه آمدیم . در سال 84 که آمدم ورودم به عرصه سیاسی مثل ورود به جبهه بود. مهم این است حرف خود را بزنیم و وظیفه خود را انجام دهیم. من افتخار می کنم که در میان این مردم بزرگ شدم و با افتخار می گویم که روستا زاده هستم؛ همه این فرصت ها را انقلاب، مردم و خون شهدا برای ما فراهم کردنداز این رو هیچ گاه رفتار سیاست پیشگی انجام ندادم و تاریخ کاری من نیز این موضوع را نشان می دهد.

قالیباف افزود: اولین بی تقوایی فرد این است کاری را نتواند انجام دهد و بگوید می خواهم این کار را انجام دهم. از این بی تقوایی بزرگتر وجود ندارد .

قالیباف افزود: به برکت بچه هایی که پشت خاکریز با آن ها بودیم و پشت خاکریز آر پی جی می زدیم محکم ایستادیم و محکم می ایستیم به شرطی که با همان روحیه پشت خاکریز باقی بمانیم. به من می گویند مثال جبهه ای نزن اما می گویم می گویم همه افتخارم این است که مردان مرد را در جبهه ها دیدم و نه نامردانی که امروز می بینیم. امروز افرادی هستند که حاضر نیستند با صداقت و تقوا کاری انجام دهند.

عضو فعال hector آواتار ها
    تشکر شده 11,613 بار در 1,727 ارسال
    دوستان دلایل خود را برای این که می گویند هاشمی لایق نیست بگویند تا جوابی در خور بدهم،لطفا دوستان از انقلاب و خون شهدای عزیز مایه نگذارند،زیرا هاشمی از همه ما برای انقلاب دلسوز تر است،

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hector از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال salehiar آواتار ها
    تشکر شده 1,321 بار در 315 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بورس دوست نمایش پست ها
    با سلام

پیش بینی بورس دوست

رئیس جمهور آینده

دکتر جلیلی

امروز سه شنبه 92/2/24

برقرار و سلامت باشید
    بورس دوست
    فعلا که اغلب کاندیداها حمله کردن به هاشمی و دارن عملیات تخریب رو انجام میدن!!حالا کی و در کدام مرحله کارشون تموم میشه و همشون به نفع جلیلی برن کنار الله و اعلم!!

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    ذوالنور از احتمال استعفاي احمدي نژاد خبر داد/ احمدينژاد با خاتمي و هاشمي براي به عقب افتادن انتخابات تماس داشته!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : جانشین سابق نماینده ولیفقیه در سپاه از تماس احمدینژاد با خاتمی و هاشمی برای به عقب افتادن انتخابات خبر داد.

به گزارش انتخاب به نقل از دانشجو، حجتالاسلام مجتبی ذوالنور در جلسه پرسش و پاسخ بسیجیان شهرستان کاشان در مورد رفتار احتمالی احمدینژاد پس از رد صلاحیت احتمالی مشایی اظهار داشت: آقای احمدینژاد پیچیده عمل میکند و اعمال و رفتار ایشان قابل پیشبینی نیست و هر روز ممکن است کار جدیدی از ایشان سر زند.

وی با اشاره به تماس احمدینژاد با خاتمی و هاشمی برای به عقب افتادن انتخابات بیان داشت: اینجا است که جنگ زرگری وی که تاکنون با هاشمی مطرح بوده فراموش شده و دو جریان به ظاهر متضاد برای هدف مشترک به وحدت میرسند.

جانشین سابق نماینده ولیفقیه در سپاه پاسداران با اذعان بر احتمال بروز بداخلاقیهایی از سوی احمدینژاد در صورت عدم تأیید صلاحیت مشایی عنوان کرد: ممکن است وی با عزل تعدادی وزیر بخواهد دولت را از نصاب قانونی انداخته و یا حتی به استعفا روی آورد.

ذوالنور با یادآوری تلاش اصلاحات برای عقبانداختن انتخابات ابراز داشت: در این دوره که هر دو قوا و همه تشکلها، سازمانهای مردمنهاد و...در اختیار اصلاحطلبان بود نتوانستند حتی یک روز با صلابت رهبری انتخابات را به تعویق بیاندازند حال آنکه احمدینژاد چنین امکانی در اختیار ندارد بنابراین نباید دست به چنین تلاشهای مذبوحانه و بینتیجه زده شود.

وی با انتقاد از نوع برخورد رئیس جمهور در معرفی مشایی تصریح کرد: با وجود تأکید رئیس جمهور مبنی بر عدم دخالت دولت به نفع کاندیدای خاص اما با نوع برخوردی که در معرفی مشایی انجام داد به یک عمل خلاف شرع بین اقدام کرد.

این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به اینکه دولت نمیتواند به نفع کاندیدا وارد عمل شود تأکید کرد: آقای رئیس جمهور قانون اساسی، میثاق ملی و قانون رسمی را زیر پا میگذارد و به طور عملی منافع مردم و نظام را به موضوعی داخلی میفروشد.

ذوالنور ادعای مرخصی گرفتن رئیس جمهور برای حضور در مراسم ثبتنام مشایی و استفاده از حقوق شهروندی عادی را توجیه خواند و گفت: سؤال این جا است که آیا همه شهروندان میتوانند همراه با کاندیدای مورد نظرشان وارد ستاد انتخابات شده و هنگام ثبت نام نامزد مورد علاقهشان سخنرانی کنند؟

وی توصیف رئیس جمهور از مشایی را نوعی ثناگویی و تبلیغاتی انتخاباتی دانست و آن را نوعی مداخله در انتخابات پیش از شروع رقابت قلمداد کرد.

جانشین سابق نماینده ولیفقیه در سپاه پاسداران مصاحبه یکی از عناصر جریان انحرافی را مبنی بر احقاق حق در صورت مطالبه مردم پس از رد صلاحیت احتمالی مشایی، آن را مصداق اسم رمز آشوب دانست و گفت: این نشانه صدور فرمان آشوب قبل از آغاز انتخابات است که توسط یکی از وعاظالسلاطین این جریان منحرف صورت گرفته است.

به گفته ذوالنور سفرهای استانی اخیر هیئت دولت به طور ویژه به تبلیغات مشایی اختصاص پیدا کرده که میتواند به عنوان استفاده سوء از امکانات دولتی و بیتالمال تلقی شود.

وی با اشاره به تصمیم شورای نگهبان مبنی بر گزارش جریان اخیر به عنوان عمل مجرمانه رئیس جمهور به قوه قضائیه بیان داشت: بر این اساس اگر مشایی بر فرض هیچ مشکلی در تأیید صلاحیت نداشت همین یک مورد میتواند دلیل رد صلاحیت او باشد حال آنکه هیچ گونه تعریف رجل سیاسی و مذهبی برای مشایی مصداق پیدا نمیکند و او از حداقلهای یک کاندیدای ریاست جمهوری بیبهره است.

جانشین سابق نماینده ولیفقیه در سپاه رفتار رئیس جمهور را رفتاری کاملاً فتنهانگیزانه نامید و با اشاره به سخنرانی وی در سفرهای استانی اخیر ابراز داشت: رئیس جمهور در این سفرها با ادبیاتی مشابه از تمایل دولت برای پرداخت یارانه نقدی 250 هزار تومانی و بعضی فشارها برای عدم تحقق این اقدام سخن میگوید حال آنکه از پیامدها و تبعات این اقدام چیزی بر زبان نمیآورد.

ذوالنور با تأکید بر اینکه اگر یکهزار مشایی هم رد صلاحیت شوند آب از آب در این مملکت تکان نمیخورد تصریح کرد: جریان انحرافی هیچ عمق، ریشه و موجودیت قابل اعتنایی حتی در بدنه دولت نداشته و به مانند غدهای بدخیم چند گرمی است که در بدن چند صد کیلویی دولت قرار گرفته است.

وی افزود: اگر امروز خدای نکرده مقام معظم رهبری مشروعیت دولت را زیر سؤال ببرند تا فردا چیزی از ته دولت باقی نمیماند.

جانشین سابق نماینده ولیفقیه در سپاه کاهش استقبال مردم از سفرهای استانی اخیر را نشانه ناراحتی آنها از فاصله ایجاد شده بین دولت و ارزشهای و آرمانهای اصیل قلمداد کرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    احمدی نژاد ۳ ساعت در انتظار هاشمی

سایت الف وابسته به احمد توکلی نوشت: روز ثبت نام یک اتفاق جالب افتاد. حضور همزمان مشائی و هاشمی همه توجهات را به خود جلب کرد. هاشمی از یک درب وارد شد و مشائی و احمدی نژاد از سوی دیگر. اما این هماهنگی چگونه صورت گرفت؟

ماجرا این بود که مشائی و احمدی نژاد از ساعت ۳ در دفتر وزیر کشور در وزارتخانه حضور داشتند و آن قدر منتظر ماندند تا آیت الله هاشمی برای ثبت نام وارد شود. حتی یکی از نزدیکان مشائی به خبرنگاری گفته بود که منتظر هاشمی هستیم. راه بیافتد راه می افتیم. و به محض اینکه خبر دار شدند با وزیر خداحافظی کردند تا همپای هاشمی شوند.

احمدی نژاد و یارانش تلاش دارند نشان دهند که قطب مقابل آنها تنها هاشمی است. البته هاشمی نیز موافق این سناریو است. باید دید این دو قطبی با توجه به نقش آفرینی شورای نگهبان ایجاد می شود یا نه؟
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 59 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 59 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها