نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2224 از 5217 نخست ... 12241724212421742214222122222223222422252226222722342274232427243224 ... آخرین
نمایش نتایج: از 22,231 به 22,240 از 52164

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 2,782 بار در 672 ارسال
    کدخدایی: اخبار احراز صلاحیتها مورد تایید نیست/ شورای نگهبان احتمالا فرصت 5روزه را تمدید می کند
    کدخدایی با بیان اینکه پنج روز اول رسیدگی به صلاحیتها فردا به پایان میرسد، اظهار داشت: به احتمال زیاد فرصت پنج روزه دیگر را هم تمدید و بعد نتایج را به وزارت کشور اعلام خواهیم کرد.کدخدایی همچنین درباره خبرهای غیررسمی منتشر شده درباره احراز صلاحیتها خاطرنشان کرد: این خبرها غیررسمی است و هیچ یک را تأیید نمیکنیم، هر خبر مربوط به شورای نگهبان و نتایج بررسی صلاحیتها را از طریق رسانههای عمومی کشور اعلام میکنیم و وزارت کشور نیز از طریق رسانهها اعلام خواهد کرد.
    سخنگوی شورای نگهبان درباره خبرهای غیررسمی منتشر شده درباره احراز صلاحیتها اظهار داشت: این خبرها غیررسمی است و هیچیک را تأیید نمیکنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در خصوص ادامه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری یازدهم گفت: بررسی صلاحیت داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری بر اساس اسامی ثبتنام کنندگان در این شورا آغاز شده و این بررسی در جلسه امروز هم ادامه یافت.

وی با بیان اینکه پنج روز اول رسیدگی به صلاحیتها فردا به پایان میرسد، اظهار داشت: به احتمال زیاد فرصت پنج روزه دیگر را هم تمدید و بعد نتایج را به وزارت کشور اعلام خواهیم کرد.

سخنگوی شورای نگهبان درباره فعالیتهای شورای نگهبان در احراز صلاحیت داوطلبان تصریح کرد: بررسی صلاحیت ها از کارهایی است که بر عهده شورای نگهبان قرار گرفته است. اعضای این شورا حضور دارند و کارشناسان ما بررسیها را انجام میدهند که امیدوارم در مهلت 10 روزه بتوانیم نتایج را اعلام کنیم.

کدخدایی همچنین درباره خبرهای غیررسمی منتشر شده درباره احراز صلاحیتها خاطرنشان کرد: این خبرها غیررسمی است و هیچ یک را تأیید نمیکنیم، هر خبر مربوط به شورای نگهبان و نتایج بررسی صلاحیتها را از طریق رسانههای عمومی کشور اعلام میکنیم و وزارت کشور نیز از طریق رسانهها اعلام خواهد کرد.
    تا حالا دقت کردی با اینکه خدا میتونه مچتو بگیره ولی همش دستتو می گیره ...

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ساسان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی همتیان نمایش پست ها
    پاسخهای شما
    فتنه که نداشتیم نامه بی سلام و خداحافظی و عدم تمکین و جام زهر هم که اصلا نبوده رابطه با اسراییل هم که از همه چیز مهم تره فرزندان فاسد هم که نکته مثبتی است سلطنت طلب و بهایی و منافقین هم که وجود ندارن کلا مخالفی نداره این نظام از مجلس خبرگان هم که عزل نشده خبر حمایت علما هم که تکذیب نشده دو بار در انتخابات رد شده ولی دمش گرم و ....

اگه همه مطالب من نادرست باشه یه دلیل هست که همه به اون توجه میکنند
    از نظر مخالفین ایشون تنها دلیلی که نباید وارد عرصه میشد اینه که تنها فردیه که احتمال مقابله با رهبری رو داره
    اگه این موضوع نادرست باشه خیلی ها مخالفتی ندارن
    دوست عزیز
    بهتره راجب اما و اگر و احتمالات بحثی نشه چون این یعنی کشک و هیشکی رو به خاطر عمل انجام نشده محاکمه نمیکنن.
    ضمنا در هیچ جای دنیا (البته به جز اینجا) کارهای فرزندان رو به پای پدرانشون نمینویسن!
    بهتون هم توصیه میکنم به جای اینهمه سعی کردن برا تخریب وجهه جناب هاشمی،کمی نحوه کشورداری ایشون رو پس از جنگ 8 ساله و با نفت بشکه ای 10-20 دلاری و حجم عظیم کارهای عمرانی دوره ریاست جمهوریشون به همراه بازسازی مناطق جنگی و...... رو مطالعه بکنین.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    برخی نمایندگان مجلس امضای نامه علیه هاشمی را تکذیب کردند

انتشار خبری درباره ارسال دو نامه با ۱۵۰ و ۱۰۰ امضای نمایندگان به شورای نگهبان برای رد صلاحیت اکبر هاشمی رفسنجانی در انتخابات ریاست جمهوری، اعتراض برخی نمایندگان را در پی داشته و آنها امضای خود را تکذیب کرده اند.
    به گزارش خبرگزاری ایلنا، روز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت جواد سعدونزاده نماینده آبادان و محمد قسیم عثمانی، نماینده بوکان با اعتراض به متن این نامه علیه هاشمی، در صحن علنی اعلام کردند که این نامه را امضا نکرده اند.
    امروز جواد کریمی قدوسی از نمایندگان مجلس گفته است که شب گذشته یک نامه با ۱۵۰ و نامه دیگری با ۱۰۰ امضا برای رد صلاحیت اکبر هاشمی رفسنجانی و اسفندیار رحیم مشایی از طریق دبیرخانه جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به آیتالله یزدی داده شده است.
    به گفته او، نامه اول در اعتراض به مواضع هاشمی رفسنجانی در مقابله با ولایت فقیه و مخالفت با عنصر مقاومت علیه اسرائیل بود و در نامه دوم، نمایندگان از شورای نگهبان خواستهاند تا مقابل یک خسارت عظیم گرفته شود.
    اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام که داوطلب نامزدی در انتخابات شده، طی روزهای گذشته توسط اصلاحطلبان مورد حمایت و توسط طرفداران حکومت مورد انتقاد قرار گرفته است.
    در واکنشها به این نامه ها، امروز عبدالکریم رجبی نماینده مینودشت گفته است «متنی که برای امضا پیش نمایندگان آورده بودند با متنی که روی خروجی سایتها قرار گرفته کاملا متفاوت است.»
    همچنین جواد سعدونزاده، نماینده آبادان با اعلام تذکری خطاب به هیئت رئیسه گفته است که «متاسفانه سوءاخلاقی از بعضی افراد در جلسه علنی سر زده» و وی نیز امضای خود را تکذیب کرده است.
    قاسم عزیزی، نماینده شازند نیز که از امضاکنندگان نامه ۱۵۰ نفره بوده، گفته این نامه توسط حمید رسایی تهیه شده بود و قرار بود متن نامه علیه اسرائیل باشد اما بعد از امضا مشخص شد که از این نامه بهرهبرداری سیاسی شده است.»
    از طرف دیگر، محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان در تذکری نسبت به آنچه او تغییر نامه امضا شده در مجلس، خوانده انتقاد کرده و افزوده نامه ای که امضا کرده است با آنچه منتشر شده متفاوت است.
    اسماعیل جلیلی، یک عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان نیز گفته است این کار برخی نمایندگان با عدم استقبال مواجه شده و ناکام مانده و بعید است که تعداد امضاها به عدد صد رسیده باشد.
    به گفته مسعود پزشکیان، دیگر نماینده مجلس اگر این نمایندگان مدرکی مبنی بر مجرم بودن فردی دارند، باید به دادگاه ارائه کنند اما «مگر میشود بگویند فردی که در ریاست مجمع تشخیص مصلحت قرار دارد، فتنه گر است.»
    در نامه اول آمده است که نمیتوان مسئولیت بزرگی چون ریاست جمهوری را به عهده آقای هاشمی سپرد و با اشاره به «کهولت سن» او تاکید کرده «بیم آن میرود که کار از دستش خارج و به دست کارگزارانی بیفتد که هیچگاه دل در گرو انقلاب نداشتند.»
    در نامه نیز بدون آنکه به نام هاشمی رفسنجانی اشاره شود، آمده است «نقش بعضی از کسانی که ثبتنام کردهاند و فرزندانشان در مدیریت فتنه و انسجام بخشیدن به سران فتنه و هماهنگ نمودن آنها بر کسی پوشیده نیست.»
    تاکنون جبهه مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب، دو حزب عمده اصلاحطلب، حمایت خود را از اکبر هاشمی در انتخابات اعلام کردهاند و غلامعلی حدادعادل، محمدباقر قالیباف و علیرضا زاکانی، سه کاندیدای اصولگرایان انتقادات تندی علیه او داشتهاند.

خوب ترس و واهمه همچنان در اردوگاه دشمنان ملت موج میزند و دست به هر کاری می زنند تا بلکه هاشمی کنار برود و اوج این فعالیتها را من روز شنبه یعنی آخرین فرصت ثبت نام کاندیداها در (( فارس نیوز )) دیدم . ولی یک سوال: چرا دشمنان ملت اینقدر از هاشمی و حضورش به وحشت افتاده اند؟؟ و یا نه یک سوال بهتر : اینها که مدام می گویند هاشمی را خود مردم رد صلاحیت خواهند کرد پس چرا مثل سیر و سرکه می جوشند ؟؟
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hector آواتار ها
    تشکر شده 11,613 بار در 1,727 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی همتیان نمایش پست ها
    پاسخهای شما
    فتنه که نداشتیم نامه بی سلام و خداحافظی و عدم تمکین و جام زهر هم که اصلا نبوده رابطه با اسراییل هم که از همه چیز مهم تره فرزندان فاسد هم که نکته مثبتی است سلطنت طلب و بهایی و منافقین هم که وجود ندارن کلا مخالفی نداره این نظام از مجلس خبرگان هم که عزل نشده خبر حمایت علما هم که تکذیب نشده دو بار در انتخابات رد شده ولی دمش گرم و ....

اگه همه مطالب من نادرست باشه یه دلیل هست که همه به اون توجه میکنند
    از نظر مخالفین ایشون تنها دلیلی که نباید وارد عرصه میشد اینه که تنها فردیه که احتمال مقابله با رهبری رو داره
    اگه این موضوع نادرست باشه خیلی ها مخالفتی ندارن
    جالب!!این جام زهر که همه جا در تمام مسائل میگید چه ربطی به آقای هاشمی داره؟؟؟
    شما از کجا میدونید فرزندان ایشان فاسد هستن؟!!استغفار کنید!تعجب من این است که شماها که این همه دایه دین داری دارید چرا انقدر آسان تخریب می کنید و تهمت می زنید؟به چه قیمتی؟
    بنده در صحبت هام گفتم رابطه با اسرائیل خوبه؟؟؟؟
    کی گفته ایشون از ریاست مجلس خبرگان عزل شده؟؟شما اطلاعات سیاسی کمی دارید،ایشان در دور جدید انتخاب هیئت رئیسه با توجه به حضور آیت الله کنی انصراف دادن،عزلی در کار نبود دوست عزیز

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hector از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال آذرآبادگان آواتار ها
    تشکر شده 5,651 بار در 1,096 ارسال
    1- تخریب یک نفر زمانی شدید میشود که خودت را در موضع ضعف ببینی و او را در موضع قدرت
    2- هاشمی جلوی محاکمه و زندانی شدن فرزندانش را نگرفت ولی احمدی نژاد جلوی محاکمه کلیه اطرافیانش را تا به امروز گرفته
    3- کسی در این کشور هست که اگر با او نیز مثل سایر مردم رفتار شود همانگونه که در قانون اساسی آمده نه مثل یک موجود آسمانی،
    شاید فساد فرزندانش در هیچ کتابی نگنجد...چه بسا که دیدیم بزرگترین و ناباورانه ترین فسادهای مالی قرن ایران توسط چه کسانی و
    انجام شد و از کجا حکم آمد که پرونده را زیاد کشش ندین و اینکه امروز احمدی نژاد با چه حربه ای بالاسریهایش را می ترساند که اگه فلان
    بشه میگم هاااااا
    خداوند ریشه مفسدان و مغرضان و قدرت طلبان بی همه چیز و فتنه گران علیه ملت و منحرفان از آرمان ملت را محو و نابود کند
    خداوند همه آنانی را که فساد و کثافت کاریشان را به نام دین و مردم پیش می برند از ریشه برکند
    در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک بزرگ شد،در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!(( دکتر شریعتی ))

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید آذرآبادگان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    قاليباف به سرکوب دانشجويان در کوي دانشگاه اعتراف کرد
    چهارشنبه 25 ارديبهشت 1392 ساعت 14:08 |
    خبرگزاري هرانا - محمدباقر قاليباف، شهردار تهران، به سرکوب دانشجويان در 18 تير 1378 به وضوح اعتراف نموده است.

محمدباقر قاليباف با تاکيد بر اينکه مجوز "حمله و تيراندازي" به کوي دانشگاه بر اساس پيشنهاد شخص وي صادر شده است، ميگويد: "در سال 1378 و در پي حوادث کوي دانشگاه، سوار بر موتور 1000 بودم و مردم را با چوب ميزدم."

بر اساس گزارشي که وبسايت کلمه صبح امروز منتشر کرده است قاليباف در ديدار با جمعي از بسيجيانِ منتقدش براي اثبات قاطعيت برخورد خود با اصلاح طلبان ميگويد که در سال 82 و بعد از به آتش کشيده شدن کوي دانشگاه و حادثهي طرشت، در جلسهي شوراي امنيت کشور حاضر ميشود و با صحبتهاي تند خود اعضاي جلسه را تهديد ميکند که هرکس بخواهد بيايد توي کوي و اين کارها را انجام بدهد، او به عنوان فرمانده ناجا، آنها را لِه خواهد کرد.

قاليباف در سخنان خود از مخالفت آقايان معين و ظريفيان با پيشنهاد او در آن جلسه خبر ميدهد و تاکيد ميکند که با برخورد تند وي، موفق ميشود مجوز حضور نظامي و تيراندازي براي ناجا را در کوي دانشگاه از شوراي امنيت کشور بگيرد.

شهردار تهران ميافزايد: "در مورد فتنه، من از اول اسم فتنه را به کار بردم. چون به هر حال بنده کار امنيتي و اطلاعاتي کردم و تشخيص مي دهم و کارشناس اين کار هستم. من در يک جلسه با سطح طبقه بندي بالا گفتهام که شايد بيشترين حرکت را براي جلوگيري از حادثه از شنبه تا 5 شنبه [بعد از انتخابات] من و سردار سليماني با هم انجام داديم. همان موقع هم گفتم که جريانات فتنه، هم ما در عقل آنها، هم در دين و هم در اينکه آدم هايي سياسي باشند شک داريم. من در مرداد ماه اين را گفتم که رفتار اينها نه عقلاني است، نه ديني و نه سياسي. آقاي ميرحسين اعتراض داري؟ تو که نخست وزير اين کشور بودي، شما که دم از قانون مي زني. بايد از طريق قانون اعتراض کني. البته ما هم بايد به آنها مجوز تجمع مي داديم و فرصت را از فرصت طلبان مي گرفتيم. در حالي که اينها مي خواهند اوضاع را بهم بزنند."

وي در اين ديدار با تاکيد ادامه ميدهد: "حادثهي سال 78 که در کوي دانشگاه اتفاق افتاد، آن نامه اي را که نوشته شد من نوشتم (نامهي فرماندهان سپاه به رئيس جمهور وقت، محمد خاتمي). بنده و آقاي سليماني. وقتي در کف خيابان به سمت بيت رهبري راه افتادند، بنده فرمانده نيروي هوايي سپاه بودم. عکس من الان روي موتور 1000 با چوب هست. با حسين خالقي. ايستادم کف خيابان که کف خيابان را جمع کنم. آن جايي که لازم باشد بياييم کف خيابان و چوب بزنيم، جزو چوب زن ها هستيم. افتخار هم مي کنيم. نگاه نکردم که من، سردار و فرمانده نيروي هوايي هستم و تو را چه به کف خيابان؟"

قاليباف ميگويد: "سال 82، بيست و پنج روز در کف خيابان درگيري بود. اينهايي که مي گويند همه شان با فتنه مبارزه کرده اند و قاليباف مبارزه نکرده است، آن 25 روز يک نفرشاان موضع گيري نکرد. 10 تا وزير استعفا دادند و نامهي استعفاي نفر يازدهم هم آماده بود که جلوي او را گرفتند. 18 تا استاندار و 120 تا فرماندار استعفا کردند. مجلس هم در اعتصاب بود که انتخابات دور هفتم را برگزار نکنند. در سال 82 بعد از به آتش کشيده شدن کوي دانشگاه و حادثه طرشت، من در جلسه شوراي امنيت کشور محکم دعوا کردم و حرف هاي بسيار تندي زدم و شان جلسه را رعايت نکردم و گفتم که امشب هرکس بخواهد بيايد تو کوي و بخواهد اين کارها را انجام بدهد، من به عنوان فرمانده ناجا، له شون مي کنم و جمعشان مي کنم. اين عزيز جعفري شاهد است. حرف بقيه اين بود که اگر نيروي انتظامي مي خواهد وارد کوي دانشگاه شود بايد مجوز شوراي امنيت کشور را داشته باشد و مديران دانشگاه اين اجازه را بدهند. آقاي معين و ظريفيان در آن جلسه بودند و با من مخالف بودند. من در آن جلسه با برخوردي که انجام دادم مجوز حضور نظامي و تيراندازي براي ناجا را در کوي دانشگاه از شوراي امنيت کشور گرفتم."

گفتني ست که اين اولين بار که قاليباف با اين وضوح به اقدامات سرکوب گرانهي خويش در خصوص کوي دانشگاه اعتراف مينمايد.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ساسان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ساسان نمایش پست ها
    قاليباف به سرکوب دانشجويان در کوي دانشگاه اعتراف کرد
    چهارشنبه 25 ارديبهشت 1392 ساعت 14:08 |
    خبرگزاري هرانا - محمدباقر قاليباف، شهردار تهران، به سرکوب دانشجويان در 18 تير 1378 به وضوح اعتراف نموده است.

محمدباقر قاليباف با تاکيد بر اينکه مجوز "حمله و تيراندازي" به کوي دانشگاه بر اساس پيشنهاد شخص وي صادر شده است، ميگويد: "در سال 1378 و در پي حوادث کوي دانشگاه، سوار بر موتور 1000 بودم و مردم را با چوب ميزدم."

بر اساس گزارشي که وبسايت کلمه صبح امروز منتشر کرده است قاليباف در ديدار با جمعي از بسيجيانِ منتقدش براي اثبات قاطعيت برخورد خود با اصلاح طلبان ميگويد که در سال 82 و بعد از به آتش کشيده شدن کوي دانشگاه و حادثهي طرشت، در جلسهي شوراي امنيت کشور حاضر ميشود و با صحبتهاي تند خود اعضاي جلسه را تهديد ميکند که هرکس بخواهد بيايد توي کوي و اين کارها را انجام بدهد، او به عنوان فرمانده ناجا، آنها را لِه خواهد کرد.

قاليباف در سخنان خود از مخالفت آقايان معين و ظريفيان با پيشنهاد او در آن جلسه خبر ميدهد و تاکيد ميکند که با برخورد تند وي، موفق ميشود مجوز حضور نظامي و تيراندازي براي ناجا را در کوي دانشگاه از شوراي امنيت کشور بگيرد.

شهردار تهران ميافزايد: "در مورد فتنه، من از اول اسم فتنه را به کار بردم. چون به هر حال بنده کار امنيتي و اطلاعاتي کردم و تشخيص مي دهم و کارشناس اين کار هستم. من در يک جلسه با سطح طبقه بندي بالا گفتهام که شايد بيشترين حرکت را براي جلوگيري از حادثه از شنبه تا 5 شنبه [بعد از انتخابات] من و سردار سليماني با هم انجام داديم. همان موقع هم گفتم که جريانات فتنه، هم ما در عقل آنها، هم در دين و هم در اينکه آدم هايي سياسي باشند شک داريم. من در مرداد ماه اين را گفتم که رفتار اينها نه عقلاني است، نه ديني و نه سياسي. آقاي ميرحسين اعتراض داري؟ تو که نخست وزير اين کشور بودي، شما که دم از قانون مي زني. بايد از طريق قانون اعتراض کني. البته ما هم بايد به آنها مجوز تجمع مي داديم و فرصت را از فرصت طلبان مي گرفتيم. در حالي که اينها مي خواهند اوضاع را بهم بزنند."

وي در اين ديدار با تاکيد ادامه ميدهد: "حادثهي سال 78 که در کوي دانشگاه اتفاق افتاد، آن نامه اي را که نوشته شد من نوشتم (نامهي فرماندهان سپاه به رئيس جمهور وقت، محمد خاتمي). بنده و آقاي سليماني. وقتي در کف خيابان به سمت بيت رهبري راه افتادند، بنده فرمانده نيروي هوايي سپاه بودم. عکس من الان روي موتور 1000 با چوب هست. با حسين خالقي. ايستادم کف خيابان که کف خيابان را جمع کنم. آن جايي که لازم باشد بياييم کف خيابان و چوب بزنيم، جزو چوب زن ها هستيم. افتخار هم مي کنيم. نگاه نکردم که من، سردار و فرمانده نيروي هوايي هستم و تو را چه به کف خيابان؟"

قاليباف ميگويد: "سال 82، بيست و پنج روز در کف خيابان درگيري بود. اينهايي که مي گويند همه شان با فتنه مبارزه کرده اند و قاليباف مبارزه نکرده است، آن 25 روز يک نفرشاان موضع گيري نکرد. 10 تا وزير استعفا دادند و نامهي استعفاي نفر يازدهم هم آماده بود که جلوي او را گرفتند. 18 تا استاندار و 120 تا فرماندار استعفا کردند. مجلس هم در اعتصاب بود که انتخابات دور هفتم را برگزار نکنند. در سال 82 بعد از به آتش کشيده شدن کوي دانشگاه و حادثه طرشت، من در جلسه شوراي امنيت کشور محکم دعوا کردم و حرف هاي بسيار تندي زدم و شان جلسه را رعايت نکردم و گفتم که امشب هرکس بخواهد بيايد تو کوي و بخواهد اين کارها را انجام بدهد، من به عنوان فرمانده ناجا، له شون مي کنم و جمعشان مي کنم. اين عزيز جعفري شاهد است. حرف بقيه اين بود که اگر نيروي انتظامي مي خواهد وارد کوي دانشگاه شود بايد مجوز شوراي امنيت کشور را داشته باشد و مديران دانشگاه اين اجازه را بدهند. آقاي معين و ظريفيان در آن جلسه بودند و با من مخالف بودند. من در آن جلسه با برخوردي که انجام دادم مجوز حضور نظامي و تيراندازي براي ناجا را در کوي دانشگاه از شوراي امنيت کشور گرفتم."

گفتني ست که اين اولين بار که قاليباف با اين وضوح به اقدامات سرکوب گرانهي خويش در خصوص کوي دانشگاه اعتراف مينمايد.
    آفرین قالیباف! آفرین!
    دیگه چه کارهایی بلدی؟!!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال كهكشان آواتار ها
    تشکر شده 545 بار در 110 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    آفرین قالیباف! آفرین!
    دیگه چه کارهایی بلدی؟!!
    گرگهای در پوستین بره!
    هر کجا هستم باشم،آسمان مال من است.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید كهكشان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hector نمایش پست ها
    جالب!!این جام زهر که همه جا در تمام مسائل میگید چه ربطی به آقای هاشمی داره؟؟؟
    شما از کجا میدونید فرزندان ایشان فاسد هستن؟!!استغفار کنید!تعجب من این است که شماها که این همه دایه دین داری دارید چرا انقدر آسان تخریب می کنید و تهمت می زنید؟به چه قیمتی؟
    بنده در صحبت هام گفتم رابطه با اسرائیل خوبه؟؟؟؟
    کی گفته ایشون از ریاست مجلس خبرگان عزل شده؟؟شما اطلاعات سیاسی کمی دارید،ایشان در دور جدید انتخاب هیئت رئیسه با توجه به حضور آیت الله کنی انصراف دادن،عزلی در کار نبود دوست عزیز
    مطالب قبلی را نخوندم . . . پس فقط چندتا نکته می گویم:
    اول در مورد فرزندان هاشمی منهای اسناد موجود این دادگاه و زندان 6 ماهه فقط برای سرپوشت گذاشتن به افکار مردم بود که ما خطا کار را مجازات کردیم. چون حتی تخلفات فرزندان را توی تلویزن هم نشان دادن!
    اگر خواسته باشیم مثلا با ستار بهشتی هم مقایسه کنیم باید 100 بار این اقایان اعدام می شدن! زیاد طرفداری از کسی نکنید چون با شعارهای شما جور در نمی اید(کلا من از هیچ کدام از گزینه هایی که تا الان بودن خوشم نمی اید)
    نکته دوم : شما به طرف می گویید اطلاعات سیاسی شما کم است!
    شنیده شده به رد شده ها (رحیمی و ...) اس ام اس دادن خودتون به نفع دیگری بروید کنار چون رد صلاحیت شدید
    به هاشمی هم همین اس ام اس را دادن. بنابراین محترمانه رفتن کنارو گفتن با وجود اقای کنی من خیالم راحته و نیازی به من نیست!

من اصلا روی هیچ کدام از گزینه های فعلی بحث نمی کنم. . . چون گزینه های قبلی کاری نکردن که اینا بکنند.
    فقط موندم چرا بعضی ها اینقدر از یکی بیخودی حمایت می کنند. مثلا هاشمی: امدنش خوبی هایی دارد: حضور حداکثری و حداقلش بهتر از محمود بودن و ... ولی در دراز مدت گزینه ی خوبی نیست و با امدنش کسانی دیگر قدرت می گیرن که بعدا ظهور می کنند.
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علی بابا از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    آفرین قالیباف! آفرین!
    دیگه چه کارهایی بلدی؟!!
    از این فرد
    بیش از اینها باید شنید

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ساسان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 38 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها