نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2226 از 5217 نخست ... 12261726212621762216222322242225222622272228222922362276232627263226 ... آخرین
نمایش نتایج: از 22,251 به 22,260 از 52164

موضوع: اخبار

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    خاتمی:
    سید محمد خاتمی در دیدار اعضای هیات اجرای ستاد ملی جوانان اصلاح طلب گفت: آقای هاشمی با شجاعت آمد. کاری بسیار بزرگ و تاریخی انجام داد و ما هم باید کمک کنیم که ایشان در این امر موفق شوند.

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 162 بار در 45 ارسال
    درود
    شما همین که خودتان در اول مطلبتون نوشتید "مطالب قبلی را نخوندم...." نشاندهنده این است که حوصله خواندن و مطاله کردن ندارید وفقط بدون مطالعه حرف میزنید.
    اتفاقا مشکل مملکت ما همینه که یک مشت بی سواد زیادی صحبت میکنند.
    بیشتر مطالعه کنید حتی اگه شده همین روزنامه کیهان و خبرگزاری فارس و مهر و ایرنا کم کم خیلی چیزا دستگیرتون میشه
    پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی بابا نمایش پست ها
    مطالب قبلی را نخوندم . . . پس فقط چندتا نکته می گویم:
    اول در مورد فرزندان هاشمی منهای اسناد موجود این دادگاه و زندان 6 ماهه فقط برای سرپوشت گذاشتن به افکار مردم بود که ما خطا کار را مجازات کردیم. چون حتی تخلفات فرزندان را توی تلویزن هم نشان دادن!
    اگر خواسته باشیم مثلا با ستار بهشتی هم مقایسه کنیم باید 100 بار این اقایان اعدام می شدن! زیاد طرفداری از کسی نکنید چون با شعارهای شما جور در نمی اید(کلا من از هیچ کدام از گزینه هایی که تا الان بودن خوشم نمی اید)
    نکته دوم : شما به طرف می گویید اطلاعات سیاسی شما کم است!
    شنیده شده به رد شده ها (رحیمی و ...) اس ام اس دادن خودتون به نفع دیگری بروید کنار چون رد صلاحیت شدید
    به هاشمی هم همین اس ام اس را دادن. بنابراین محترمانه رفتن کنارو گفتن با وجود اقای کنی من خیالم راحته و نیازی به من نیست!

من اصلا روی هیچ کدام از گزینه های فعلی بحث نمی کنم. . . چون گزینه های قبلی کاری نکردن که اینا بکنند.
    فقط موندم چرا بعضی ها اینقدر از یکی بیخودی حمایت می کنند. مثلا هاشمی: امدنش خوبی هایی دارد: حضور حداکثری و حداقلش بهتر از محمود بودن و ... ولی در دراز مدت گزینه ی خوبی نیست و با امدنش کسانی دیگر قدرت می گیرن که بعدا ظهور می کنند.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید far از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,666 بار در 26,704 ارسال
    قطعنامه تازه سازمان ملل عليه حكومت سوریه

گروه بينالملل: دومین قطعنامه سازمان ملل متحد، علیه حکومت سوريه و با خواست تلاش برای گذار سیاسی در سوریه، با ۱۰۷ رای موافق در برابر ۱۲ رای مخالف به تصویب رسید.

در قطعنامه نشست همگانی ملل متحد، «نقض پیدرپی حقوق بشر به دست حکومت سوریه» و «استفاده از سلاح سنگین علیه شهروندان غیرنظامی» به شدت محکوم شده است. به گزارش شبکه الجزیره، قطر پیشنویس اولیه این قطعنامه را آماده کرده است و در آن پیشنویس نیز تاکید اصلی بر این این دو نکته است. در این قطعنامه نگرانیها در مورد استفاده از سلاح شیمیایی در سوریه نیز گنجانده شده و خواسته شده تا کارشناسان و بازرسان سازمان ملل برای تحقیق در این مورد وارد سوریه شوند.

قطعنامه تازهای که علیه حکومت سوريه و برای پیدا کردن یک راهحل سیاسی تصویب شده، مانند قطعنامه نخست، الزامآور نیست. نماینده سوریه در سازمان ملل متحد، گفته است که این قطعنامه «بحران را در سوریه بدتر میکند» و «مسلح کردن» شورشیان سوری را «مشروعیت میبخشد». اما ایالات متحده میگوید این قطعنامه از دست یافتن به راهحلی سیاسی در سوریه پشتیبانی میکند؛ در حالیکه روسیه، که از جمله مخالفان است، آن را «غیرمسئولانه» تاثیرش را «معکوس» میداند.

ایران از جمله دیگر کشورهایی بود که به این قطعنامه رای مخالف داد و ۵۹ عضو دیگر سازمان ملل نیز به آن رای ممتنع دادند. نخستین قطعنامه این سازمان علیه دولت سوریه در مرداد ماه گذشته با ۱۳۳ رای موافق و ۱۲ رای مخالف به تصویب رسیده بود. با این حساب از شمار کسانی که به این قطعنامه رای مثبت دادهاند کاسته شده، هرچند هیچ تفاوتی در مورد شمار کشورهایی که به آن رای منفی دادهاند ایجاد نشده است.

جنگ داخلی سوریه که در پی اعتراضهای مسالمتآمیز اولیه به دولت بشار اسد و سرکوب این اعتراضهای آغاز شد، بیش از دو سال است که ادامه دارد. شمار کشتهشدگان بر اساس آنچه سازمان ملل اعلام کرده به ۸۰ هزار نفر رسیده است. میلیونها نفر در خود سوریه آواره شده و صدها هزار نفر نیز به کشورهای همسایه گریختهاند. به گزارش آسوشيتدپرس، در منطقه، ایران که به طور سنتی از حامیان بشار اسد است، از دولت آن کشور حمایت میکند در حالیکه عمده کشورهای عربی و ترکیه از مخالفان اسد. حسن نصرالله، دبیرکل حزبالله لبنان، نیز حضور نیروهایش در سوریه را برای کمک به ارتش آن کشور تایید کرده است.
    ویرایش توسط وحید 20 : 2013/05/16 در ساعت 17:35
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کاظمی آواتار ها
    تشکر شده 1,139 بار در 317 ارسال
    نکونیوز:بنزین سهمیهای از ۴۰۰ به ۶۰۰ و بنزین آزاد از ۷۰۰ به ۹۰۰ میتواند افزایش یابد
    یک عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس گفت: قیمت حاملهای انرژی هرچه بخواهد افزایش یابد، در تورم تاثیرگذار است اما اگر چارهای جز تغییر قیمت نباشد، در وضع فعلی بنزین سهمیهای از ۴۰۰ به ۶۰۰ و بنزین آزاد از ۷۰۰ به ۹۰۰ میتواند افزایش یابد و نباید افزایشی بیش از این داشته باشد. موسی احمدی در گفتوگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: با توجه به تاثیرگذاری افزایش قیمتهای حاملهای انرژی در تورم و قیمتهای جانبی دیگر، در وضعیت فعلی موافق افزایش قیمت حاملهای انرژی نیستم. وی افزود: بنا بوده پرداخت یارانههای نقدی از محل افزایشی که در سال قبل وجود داشته، انجام شود لذا همانگونه که تا الان یارانهها را پرداخت کردهایم میتوانیم از این به بعد هم نسبت به پرداخت آن اقدام کنیم، چراکه این محل قبلا پیشبینی شده بود. وی اضافه کرد: پیش از این بحثها برای افزایش قیمت سوخت برای این بود که میزان یارانه نقدی افزایش یابد در غیراینصورت پرداخت یارانههای نقدی از جهت اقتصادی تزریق نقدینگی به بازار و جامعه است. این عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی همچنین تاکید کرد که بهتر است پرداخت یارانهها به جای شیوه نقدی به پرداخت غیرنقدی تبدیل شود.
    تومپندارکه خاموشی من...هست برهان فراموشی من...

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کاظمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    :: نسخه چاپی خبر اختصاصی/
    ممبینی: با تصمیم مجلس، فاز دوم هدفمندی یارانه ها متوقف شد

'رحیم ممبینی' روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، اظهار كرد: با این میزان بودجه حداكثر، روندسال گذشته قابل انجام خواهد بود كه ادامه این روند نیز پیامدهای منفی دارد.
    وی در مورد پیامدهای منفی تصمیم مجلس درخصوص كاهش بودجه هدفمندی یارانه ها توضیح داد: با این تصمیم مصرف فرآورده های نفتی افزایش خواهد یافت و براساس اظهارات وزیر نفت، شاید مجبور شویم تا سقف ۸ میلیارد دلار فرآورده های نفتی وارد كنیم.
    وی ادامه داد: عملا فرصت های صرفه جویی در حامل های انرژی را از دست خواهیم داد كه خود این حدود ۷ میلیارد دلار هزینه ارزی به كشور تحمیل می كند.
    معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، گفت: با اجرای فاز اول هدفمندی یارانه ها از واردات فرآورده های نفتی بی نیاز شده بودیم، متاسفانه این روند امسال قابل پیگیری نخواهد بود.
    ممبینی در مورد تعیین قیمت حامل های انرژی در سال جاری، اعلام كرد: با این تصمیم مجلس و كاهش بودجه هدفمندی یارانه ها زمینه ای برای افزایش قیمت حامل های انرژی وجود ندارد.
    وی درادامه افزود: رئیس مجلس شورای اسلامی دیروز در صحن علنی مجلس تاكید كرد كه پرداخت یارانه خانوار( ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر در ماه) در سال جاری، به شكل فعلی ادامه یابد.
    ممبینی، گفت: تصمیم گیری نهایی در مورد موارد مصرف بودجه هدفمندی یارانه ها در نشست آتی مجلس پیگیری خواهد شد.
    وی افزود: مجلس در خصوص تعیین مصارف هدفمندی یارانه ها، دو گزینه پیش رو دارد؛ یا باید به قانون هدفمندی تمكین كند كه بر اساس آن ۵۰ درصد بودجه را به خانوار، ۳۰ درصد به تولید و ۲۰ درصد را به دولت اختصاص دهد و یا به قانون هدفمندی تمكین نكند و تمام بودجه مصوب را به خانوارها اختصاص دهد.
    وی در ادامه افزود:از این ۵۰ هزار میلیارد تومانی كه مجلس بعنوان درآمدهای دولت از محل اجرای هدفمندی یارانه ها تصویب كرده است؛ هشت هزار میلیارد تومان آن تنها روی كاغذ است و عملا درآمد هدفمندی برای سال جاری ۴۲ هزار میلیارد تومان می شود كه كمیسیون تلفیق مجلس نیز سه هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان آن را كم كرده است.
    وی تاكید كرد با این مصوبه مجلس، تنها كاری كه می شود كرد، همین پرداخت یارانه خانوار است.
    معاون بودجه معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، گفت: درآمد هدفمندی یارانه ها در قانون بودجه سال ۱۳۹۱ معادل ۶۶ هزار میلیارد تومان بود كه مجلس با ارایه یك طرح اصلاحی، آنرا به ۴۰ هزار میلیارد تومان كاهش داد و تمام این منابع صرف پرداخت خانوار شد.
    وی افزود: بودجه هدفمندی سال ۱۳۹۲ در عمل ۴۲ هزار میلیارد تومان است كه دولت باید به خانوارها بپردازد و هیچ دولتی حاضر نخواهد بود برای كسب هشت هزار میلیارد تومان و رساندن درآمد خود به سقف ۵۰ هزار میلیارد تومان، شوك قیمتی به جامعه وارد كند.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

عضو فعال
    تشکر شده 3,534 بار در 903 ارسال
    نوشته موی عاقل در بورکس :
    (البته بازم می گویم اصلا موضوع من کاندیداها نیست. روی طرفداری بیخودی بعضی ها است. وقتی خیلی ها اینطور محکم می ایند نظر می دهند ادم تعجب می کنند. این نوع رفتار حتی باعث شده در بورکس در تحلیل ها اثر بگذارد!)
    سلام
    احتمالا بيشتر دوستاني كه مطلب در دفاع از هاشمي مينويسند يادشون رفته كه(البته احتمالا سال 74 و 75 كودك بوده اند):

در دوسال اخر رياست جمهوري رفسنجاني يعني سال 74 و 75 تورم افسار كسيخته تر از امروز بود به طوري كه حدود 70 درصد تورم واقعي بود.
    به دليل حماقت اقاي رفسنجاني در دوره ايشون ترور مخالفين خارج از كشور رواج گسترده اي داشت.طوري كه ترور مخافين كرد در رستوران ميكونوس المان منجر به حكم دستگيري بين المللي براي سران نظام گرديد.
    بعد از اين دادگاه بود كه ايران در انزواي شديد بين المللي قرار گرفت و كل سفراي اتحاديه اروپا تهران رو ترك كردند.(الان فقط سفير انگليس نيست )

داستان اتوبوس ارمنستان وهزاران جنايت ديگر نيز مربوط به دوران هاشمي هست.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = =

ماجرای اتوبوس ارمنستان
    از ویکیپدیا، دانشنامهٔ آزاد
    پرش به: ناوبری، جستجو

ماجرای اتوبوس ارمنستان یکی از موارد مطرح در قتلهای زنجیرهای ایران است. در این عملیات ناموفق در تابستان ۱۳۷۵، دستگاه اطلاعاتی ایران قصد داشت تعداد زیادی از چهرههای فرهنگی کشور را به صورت یکجا به قتل برساند. دو تن از چهار متهم اصلی دادگاه قتلهای زنجیرهای مستقیما در این قضیه دخالت داشتند، خسرو براتی راننده این اتوبوس و عامل انجام این کشتار بود و مصطفی کاظمی فردی بود که مسافران را مورد بازجویی قرار داد.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%...AA%D8%A7%D9%86

براي يك مشت سهم چه ها كه نمي كنند!
    سلامتی و برکت بزرگترین نعمت ها هستند. بزرگترین آرزو هم عاقبت بخیری است. انشالله نصیبمان شود.

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    کاربر علی بابا
    بهتر بود جواب ایشان که توسط جناب الوندی آمده هم قرار میدادید.

بنده در همان دوران زندگي کرده ام . خوشبختانه الان مردمي مانند من که هم در آن دوران و هم در دوران اخير زندگي کرده ايم، بخوبي درک مي کنيم که دتورم 48 درصدي سال 74 چه تفاوت ماهوي با تورم 30 ئرصدي سال 91 داشته است. دليل استقبال مردم از حضور ايشان هم همين است که مردم فقط اعداد را مقايسه نمي کنند بلکه وضعيت عمومي دو دوره را مقايسه مي کنندو تورم 48 درصدي در شزايطي که بدنبال بحران اقتصادي جنوب شرقي آسيا قيمت نفت به زير 12 دلار رسيده بود و در شرايطي که وامهاي ارزي که براي بازسازي کشور گرفته شده بودند ، با کاهش شديد قيمت نفت نکول مي شدند ، و در شرايطي که رشد اقتصادي 8 درصدي در کشور وجود داشت، در مقايسه با تورم 30 درصدي که با نفت 110 دلاري و رشد اقتصادي منفي بدست آمده است قابل مقايسه نيست و خوشبختانه کساني که دو دوره را زيسته اند بخوبي تفاوت ايندو را تشخيص مي دهند.
    در مورد ماجراي دوم هم آنچه که توسط دولت بعدي فاش شد بخوبي نشان دادند که آنجا اصولا توسط چه کساني اداره مي شده است و طبيعتا مسئوليت وي به همان اندازه مسئوليت رييس جمهور بعدي در اتفاقات آذر ماه 76 بوده است. ا

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    قالیباف: با شعار نمیتوان به جنگ فقر و بیکاری رفت
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال نادری آواتار ها
    تشکر شده 1,590 بار در 450 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط علی بابا نمایش پست ها
    نوشته موی عاقل در بورکس :
    (البته بازم می گویم اصلا موضوع من کاندیداها نیست. روی طرفداری بیخودی بعضی ها است. وقتی خیلی ها اینطور محکم می ایند نظر می دهند ادم تعجب می کنند. این نوع رفتار حتی باعث شده در بورکس در تحلیل ها اثر بگذارد!)
    سلام
    احتمالا بيشتر دوستاني كه مطلب در دفاع از هاشمي مينويسند يادشون رفته كه(البته احتمالا سال 74 و 75 كودك بوده اند):

در دوسال اخر رياست جمهوري رفسنجاني يعني سال 74 و 75 تورم افسار كسيخته تر از امروز بود به طوري كه حدود 70 درصد تورم واقعي بود.
    به دليل حماقت اقاي رفسنجاني در دوره ايشون ترور مخالفين خارج از كشور رواج گسترده اي داشت.طوري كه ترور مخافين كرد در رستوران ميكونوس المان منجر به حكم دستگيري بين المللي براي سران نظام گرديد.
    بعد از اين دادگاه بود كه ايران در انزواي شديد بين المللي قرار گرفت و كل سفراي اتحاديه اروپا تهران رو ترك كردند.(الان فقط سفير انگليس نيست )

داستان اتوبوس ارمنستان وهزاران جنايت ديگر نيز مربوط به دوران هاشمي هست.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = =

ماجرای اتوبوس ارمنستان
    از ویکیپدیا، دانشنامهٔ آزاد
    پرش به: ناوبری، جستجو

ماجرای اتوبوس ارمنستان یکی از موارد مطرح در قتلهای زنجیرهای ایران است. در این عملیات ناموفق در تابستان ۱۳۷۵، دستگاه اطلاعاتی ایران قصد داشت تعداد زیادی از چهرههای فرهنگی کشور را به صورت یکجا به قتل برساند. دو تن از چهار متهم اصلی دادگاه قتلهای زنجیرهای مستقیما در این قضیه دخالت داشتند، خسرو براتی راننده این اتوبوس و عامل انجام این کشتار بود و مصطفی کاظمی فردی بود که مسافران را مورد بازجویی قرار داد.

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%...AA%D8%A7%D9%86

براي يك مشت سهم چه ها كه نمي كنند!
    کجایی بابا .وزارت اطلاعات که دست ریئس جمهور نیست دست آقا است .ندیدی برای پرت کردن مصلحی از وزارت اطلاعات به بیرون رهبر چه کارها که نکرد

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید نادری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    مطهری در گفت وگو با خانه ملت تشریح کرد:
    جزییات جدیدی ازتماس تلفنی آیتالله هاشمی بارهبرمعظم انقلاب

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس با اشاره به تماس تلفنی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با رهبر معظم انقلاب برای ورود به صحنه انتخابات گفت: شنیدیم که ظاهرا ساعت ۱۷ از دفتر مقام معظم رهبری پیامی به وی دادند که بعد از آن وی به سمت وزارت کشور حرکت کرده است.
    علی مطهری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت؛ با بیان اینکه به دنبال تاکید بر درخواست های قبلی خود از آیت الله هاشمی رفسنجانی در خصوص ورود به صحنه انتخابات، صبح روز شنبه به همراه ۷ نفر از اعضای ائتلاف صدای ملت نزد وی رفتیم، گفت: ساعت ۱۰.۳۰ صبح به وی اعلام کردیم که علت ضرورت ورود شما به صحنه اتنتخابات روشن است و خود شما علت این ضرورت را بهتر از ما می دانید.
    نماینده مردم تهران ری شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از میان آن جمع من به عنوان اولین نفر صحبت می کردم ،افزود: به آقای هاشمی گفتم که نظر شخصی من این است اگر این مدیریت و این نگاه سیاسی و فرهنگی یک دوره دیگر در کشور حاکم باشد ممکن است انقلاب یک آسیب جدی ببیند، بنابراین وظیفه است که شما وارد شوید.
    وی ادامه داد: آقای هاشمی رفسنجانی پاسخ داد؛ من آماده ثبت نام هستم اما باید از عدم مخالفت مقام معظم رهبری مطمئن شوم، چون در صورت مخالفت ایشان با کاندیداتوری من، ورودم به صلاح کشور نیست.
    مطهری با بیان اینکه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت که من شب گذشته با رهبر معظم انقلاب صحبت کردم و قرار است نظر خود را تا امروز به من اعلام کنند، تا نزدیک ظهر که نزد آیت الله هاشمی رفسنجانی بودم خبری نشد، بنابراین گفتیم خود شما دوباره تماس بگیرید.

وی با بیان اینکه آقای هاشمی گفت مشکلی ندارد من این کار را خواهم کرد، افزود: آقای هاشمی گفت که برای گرفتن نتیجه؛ صبح هم تماس گرفتم که گفتند حضرت آقا در حال سخنرانی هستند بعدا تماس می گیریم اما تا الان تماسی گرفته نشده است.
    عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: البته آقای هاشمی در جلسه با گروه دیگری گفته بود اگر لازم باشد خودم خدمت رهبری رفته و تکلیف موضوع را روشن می کنم.
    نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه نزدیک ظهر از جلسه با آقای هاشمی خارج شدیم ومن در حال نا امید شدن از ثبت نام وی بودم، گفت: حدود ساعت ۱۷ و ۳۰ روز شنبه به من خبر دادند که آقای هاشمی برای ثبت نام حرکت کرده و شنیدیم که ظاهرا ساعت ۱۷ از دفتر مقام معظم رهبری پیامی به وی دادند که بعد از آن وی به سمت وزارت کشور حرکت کرده اما من نمی دانم که آن پیغام چه بوده است./

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها