نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2239 از 5217 نخست ... 12391739213921892229223622372238223922402241224222492289233927393239 ... آخرین
نمایش نتایج: از 22,381 به 22,390 از 52164

موضوع: اخبار

عضو عادی
    تشکر شده 521 بار در 204 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid2038 نمایش پست ها
    قاتل کهریزک وقاحت هم حدی دارد انشاالله در همین دنیا پس خواهی داد
    تاریخ بعد از این از قوم دیگری به جای مغولها یاد خواهد کرد.
    بعداز25سال ماهی فروشی چندوقتی است که دربورس ماهی گیری میکنم

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید negah از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 521 بار در 204 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط omid2038 نمایش پست ها
    قاتل کهریزک وقاحت هم حدی دارد انشاالله در همین دنیا پس خواهی داد
    تاریخ بعد از این از قوم دیگری به جای مغولها یاد خواهد کرد.
    بعداز25سال ماهی فروشی چندوقتی است که دربورس ماهی گیری میکنم

عضو فعال سنایی آواتار ها
    تشکر شده 999 بار در 318 ارسال
    من به عارف رای میدم منظم ومدبرانه صحبت کرد

5. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سنایی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hector آواتار ها
    تشکر شده 11,613 بار در 1,727 ارسال
    عارف: جلوی توهین به روسای جمهور و نخست وزیر سابق را خواهم گرفت/ چرا از هاشمی و خاتمی به عنوان سفرای ارتقای رابطه با کشورها استفاده نمیکنیم؟
    یکی دیگر از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری امشب مهمان گفت و گوی ویژه خبری بود و از لزوم رفع شبهات در انتخابات سخن گفت.
    به گزارش نامه،محمد رضا عارف معاون اول دولت خاتمی، سخنان خود را با سلام به همه ادیان و قومیت​های داخلی در ایران آغاز کرد و گفت: خوشحالم که به برکت انتخابات، پس از سال ها به یکی از اعضای دولت اصلاحات فرصت داده شد تا در صداوسیما حضور یابد.

وی با بیان اینکه هدفش از حضور در انتخابات، نگرانی​اش از وضعیت کشور، گسست نسل اول و نسل​های پس از انقلاب است، ادامه داد: انقلاب ما مردمی​ترین انقلاب​ها در دنیا بود و رهبری انقلاب از جایگاه بالایی برخوردار بود که در نخستین نطق خود در بهشت زهرا فرمودند « من به نمایندگی از مردم، دولت تشکیل می​دهم» این نشان دهنده جایگاه مردم در نگاه رهبر انقلاب بود.

وی از برگزاری سالانه یک انتخابات به عنوان یکی از نمادهای مردم سالاری در ایران سخن گفت و تاکید کرد که باید شبهات از انتخابات رفع شود و شائبه​های تقلب و تخلف در انتخابات رفع شود.

عارف: آمده​ام تا دانشجویی ستاره دار نشود و استادی اجبارا بازنشسته نشود

حمدرضا عارف درگفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما در پاسخ به این پرسش که چرا وارد عرصه انتخابات شده​اید؟، گفت: من احساس خطر کردم و به این دلیل وارد عرصه شدم. نگران گسست در کشور و نگران پیشرفت هستم. انقلاب ما مردمی ترین انقلاب است چرا که در هیچ انقلابی سراغ ندارید که به سرعت نوع نظام به رفراندم گذاشته شود؛ این فضای انحصاری انقلاب ما است.

وی با انتقاد از فضای حاکم بر کشور طی 8 سال گذشته، گفت: فضای حاکم بر دانشگاه​ها در سال​های گذشته امنیتی بود و با نظر امام(ره) و رهبری همخوان نیست.
    وی با بیان اینکه نظر امام(ره) و مقام معظم رهبری این است که دانشگاه ها سیاسی باشند، گفت: دانشجو ها را ستاره دار و استادان را بازنشسته کردند. ضمن اینکه انجمن های دانشجویی و تشکل های صنفی عموما تعطیل شدند.

عارف در ادامه با خواندن متنی، اظهار داشت: آمده ام تا با نفت 100 دلاری پدری شرمنده فرزندش و پدر بزرگی شرمنده نوه اش نباشد و دانشجویی ستاره دار نشود و استادی اجبارا بازنشسته نشود.

وی تاکید کرد: آمده ام و تا آخر خواهم ماند.

عارف: جلوی توهین به روسای جمهور و نخست وزیران سابق را خواهم گرفت/تورم را به زیر 10درصد می​رسانم
    محمدرضا عارف درادامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما با بیان اینکه به فضای فرهنگی هم نگاه امنیتی حاکم شده است، در حالی که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی است، گفت: فضای دانشگاهها در سال گذشته بیروح و کسلکننده بود. یخ موجود در فضای دانشجویی را میخواهم بشکنم. دانشجویان عزیز ما مطالبات جدی دارند، پرسشهای جدی درباره یاران امام داشتند که نمیتوانستم به صورت جدی جواب بدهم.

معاون دولت اصلاحات که معتقد است در انقلابمان به جای الگوسازی متاسفانه الگوسوزی کردیم، افزود: در اتفاقات سالهای گذشته همه ما مقصریم و نمیتوانیم پاسخگوی نسل جدید باشیم. در هر خانهای بحث سیاسی شود بین نسل اول و سوم دعوا میشود و این تقصیر من و باقی نسل اولی​هاست.

وی با طرح این سوال که چرا بسیاری از مدیران شایسته کشور باید کنار گذاشته شوند؟، اظهار داشت: آمدهام تا اخلاق و تدبیر را در کشورداری پیاده کنم و اخلاق را برهمه شئون کشور حاکم و عقلانیت را به کشورداری برگردانم و کشور را در راه پیشرفت و توسعه برگردانم.

عارف که می گفت آمدهام و تا آخر خواهم ماند، خاطر نشان کرد: مطالبات همه اقشار را پیگیری میکنم. آمدهام تجربه 30 سال مدیریت کلان و 8 سال عضویت در کابینه آقای خاتمی را در توسعه و پیشرفت کشور قرار دهم.

در ادامه مجری برنامه از وی درباره فشارهایی که برای کناره گیری او مطرح می شود از عارف سوال کرد که وی گفت: خبرهایی مبنی بر فشار به من برای کنارهگیری از ناحیه اردوگاه مخالفان من است. شما هم برای اولین بار از میان نامزدهای موجود، فقط از من این سوال را کردید. این بیانگر ترفندی است که مخالفان من راه انداختند! آمده ام و تا آخر میایستم تا خواستههای بحق مردم کشورم را محقق کنم.

وی که می گفت بزرگترین مساله کنونی ما گرانی است، گفت: امیدوارم با سازوکارهایی که در برنامهام هست گرانی را کنترل و مهار کنیم. باید بیانضباطی مالی را کنار بگذاریم و از استقراض از بانک مرکزی جلوگیری کنیم.

عارف که می گفت بنا به تجربه موفقی که در دولت اصلاحات داشتیم، میخواهیم تورم را زیر 10 درصد بیاوریم، گفت: نرخ بیکاری الان غیرقابل قبول است. بویژه برای فارغ التحصیلان دانشگاه. برای ایجاد 1 میلیون شغل در سال برنامهریزی کردهام. مسکن ماندگار را در دستور کار دارم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری که می گفت تحقق رشد 8 درصد اقتصادی را در دستور کار قرار دارم، اظهار داشت: خصوصی سازی به مفهوم واقعی را راه نجات کشور میدانیم و اصل 44 را به طور جدی اجرا خواهیم کرد.

در ادامه این برنامه عارف با اشاره به واژه اصلاحات آن را «منزلت» توصیف کرد و گفت: منزلت یعنی آبرو و کرامت و شرافت همه ایرانی ها. رعایت کامل حقوق همه ایرانیان بویژه حقوق اقوام و اقلیتها با توجه به قانون اساسی از برنامههای اصلی من است. معاونت اقوام را در دولتم تشکیل میدهم.
    وی گفت: جلوگیری از توهین به شهروندان از برنامههای جدی من است. جلوی توهین به روسای جمهور و نخست وزیران سابق از جمله موسوی و هاشمی و احمدینژاد و خاتمی را خواهم گرفت.

عارف: چرا از هاشمی و خاتمی به عنوان سفرای ارتقای رابطه با کشورها استفاده نمیکنیم؟
    محمد رضا عارف نامزد انتخابات ریاست جمهوری در ادامه برنامه گفت وگوی ویژه خبری با انتقاد از بی ثباتی مدیریت کشور در 8 سال گذشته، گفت: عقلانیت یعنی ثبات در مدیریت و تصمیم گیری. در برخی استانها در طی 4 سال 6 بار استانداران عوض شدهاند.

وی گفت: بنا دارم اگر نتوانم درآمد ملی را افزایش دهم، هزینه ملی را اضافه نکنم. متاسفانه برخی اوقات هزینههای ملی را بدون عقلانیت افزایش میدهند.

وی با اشاره به تجربه دوران اصلاحات و فروش نفت، گفت: یک تجربه بسیار موفق در دولت اصلاحات داشتیم. با برنامهریزی خوبی که شد در حالی که نفت را زیر 100 دلار میفروختیم، سالانه 700 هزار شغل ایجاد کردیم. با استفاده از این تجربه و با استفاده از کارشناسان خبره داخلی و ایرانیان خارج از کشور، هدفگذاری کردیم که 1 میلیون فرصت شغلی در سال ایجاد کنیم.جهت گیری ایجاد فرصت شغلی ما برای فارغالتحصلان دانشگاهی است.

عارف که معتقد است باید به سرمایهگذار اطمینان داده و سرمایهاش را ضمانت کنیم، اظهار داشت: سرمایههای خرد و جزء متاسفانه الان وارد بازار و خرید و فروش ارز شده که باید به محل اصلی خود برگردد.

وی صنعت گردشگری را بخشی از مزیتهای کشور دانست که باید توسعه یابد و گفت: در این باره اولا نگاه فرهنگی دارم و ثانیا به دنبال اشتغالزایی بالا هستم. باید در این حوزه سالانه 200 هزار شغل ایجاد کنیم. ضمن اینکه فناوری ارتباطات و اطلاعات را توسعه میدهم و در این حوزه نیز اشتغالزایی جدی خواهم داشت. سعی میکنم ارزش افزوده انرژی در داخل کشور باشد و ما نفت خام نفروشیم.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری برنامه بعدیاش را استفاده از موقعیت جغرافیایی کشوردانست و گفت: نگاهمان این است که ایران به عنوان قطب منطقه در بخش های مختلف ترانزیت و ... باشد. تا علاوه بر بهرهاقتصادی، امنیت ملی کشور بالا برود.

وی با بیان اینکه 30 سال خدمتگزار مردم بودم، وعده نمیدهم اما اگر وعده دادم عملی میکنم، تاکید کرد: مطمئنم تا یک میلیون و دویستهزار شغل میتوانم در سال ایجاد کنم اما فعلا به مردم قول یک میلیون شغل میدهم.

عارف با اشاره به اینکه طبق سند چشمانداز 20 ساله، جایگاه اول را در منطقه باید داشته باشیم و ایران کشوری پیشرفته در منطقه باشد، گفت: نمیتوانیم روش آزمون و خطا را دنبال کنیم. باید عنان کشور به دست فردی سپرده شود که سابقه اجرایی و عملکردش نشان بدهد توانایی اداره کشور را دارد. آن​هم درعمل و نه در شعار.

وی که می گفت در 30 سال گذشته، مسئولیتهای اجرایی بالایی داشتم، افزود: آیا میشود مسیری که در دهه اول انقلاب رفتیم، در دهه چهارم هم ادامه بدهیم؟ بنده عملا مجری برنامه سوم توسعه بودم. موفقترین برنامه در کشور ما، این برنامه بود. عموما موفقیتهای شاخصها بالای 80 و 90 درصد است.

وی در ادامه با اشاره به نرخ ارز و سیاست های اقتصادی و اینکه چند نرخی بودن ارز یعنی فساد و رانت، اظهار داشت: آقای خاتمی به من گفت آرزوی من این است که ارز را تکنرخی کنیم. من با دکتر نوربخش، این آرزو را مطرح کردم. من رئیس سازمان مدیریت بودم و ایشان رئیس کل بانک مرکزی. ایشان گفت مطالعه می کنم ولی قبلا یک تجربه ناموفق در این زمینه در کشور وجود دارد. ایشان بعد از چند روز بررسی، گفت میشود با یک کارهایی مسکن و تسکینی و شعاری ارز را تک نرخی کرد اما اگر میخواهید ماندگار شود، دولت باید 6 میلیارد دلار هزینه کند. خوشبختانه قیمت نفت هم بالا رفت. من جمعبندی را خدمت آقای خاتمی دادم و ایشان استقبال کرد. ارز را تکنرخی کردیم و بیش از 5 سال، تکنرخی ماند. این یک مورد بیانگر توانایی و ظرفیتی است که میتوانیم برای عملی کردن وعدههایمان داشته باشیم.

در ادامه این گفت وگو مجری برنامه از عارف درباره دیدگاهش در خصوص برنامه صلح آمیز هسته ای ایران سوال کرد که این نامزد ریاست جمهوری، اظهار داشت: معتقدم پرونده هستهای ایران، یک پرونده سیاسی است و همه دنیا هم این را میدانند. بنایمان این است که از همه فناوریهای پیشرفته استفاده کنیم و یکی از آنها هستهای است. البته از اول موضع ما استفاده صلحآمیز بوده و از این حق خود به هیچ وجه کوتاه نخواهیم آمد.

وی گفت: برای رسیدن به راه حل باید روابط خارجی را ارتقا دهیم و اجماع خوبی را در دنیا برای خودمان ایجاد کنیم. این از طریق دستگاه دیپلماسی یعنی وزارت خارجه تقویت می​شود. فقط این وزارتخانه باید پل ارتباطی با خارج از کشور باشد. البته باید از سفرای برجسته استفاده شود.

وی با بیان اینکه در کنار دیپلماسی، باید از سایر مزیتها مانند دیپلماسی علمی و مبادله فرهنگی و رسانهای و ورزشی و ... استفاده کنیم، تاکید کرد: مهمتر از همه اینها توجه به این نکته است که 4 میلیون ایرانی خارج از کشور داریم که سفرای فرهنگی ما هستند. باید با اینها تعامل حداکثری داشته باشیم.

عارف تسهیل رفت و آمدهای خارجیان به کشور را از برنامه های دولت خودش خواند و گفت: نباید نگاه امنیتی در این زمینه داشته باشیم. نباید استادی که از خارج از کشور می​آید فکر کنیم جاسوس است. باید از ظرفیتهایش استفاده کنیم.

وی با نام بردن از هاشمی رفسنجانی و خاتمی، اظهار داشت: آقای هاشمی از استوانه های انقلاب است و روابط حسنه ای با کشورهای اسلامی دارد. چقدر از این پتانسیل استفاده کردیم؟ آقای خاتمی به عنوان طراح گفت و گوی تمدن​ها، روابط خوبی با کشورها دارد. چرا از این عزیزان به عنوان سفرای ویژه برای ارتقای رابطه با کشورها استفاده نمیکنیم؟
    ویرایش توسط hector : 2013/05/29 در ساعت 23:42

7. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hector از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 153 بار در 63 ارسال

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    سعید مرتضوی: پشیمان نیستم!

سعید مرتضوی با اشاره به برخی از ناگفته خود در خصوص پرونده کهریزک گفت: از اقداماتی که انجام شده پشیمان نیستم.

به گزارش فارس، سعید مرتضوی در نشست خبری که در سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه پرونده کهریزک به کجا رسید گفت: باید مسائل مربوط به کهریزک روشن شود و انتصابهای غیرواقع به نهادهای کشور وارد نشود.

وی ادامه داد: در موضوع کهریزک عنوان میشود که سه نفر جان باختند که رسانهها تصویر دارند و براساس گزارش پزشکی قانونی در کهریزک این سه نفر هیچگونه ضرب و شتم حادی که منجر به مرگ شود نشدهاند.

مرتضوی خاطرنشان کرد: در روشن شدن ابعاد پرونده به صورت واقعی کسی اقدام نکرده است و در این دادگاه از ما سئوالاتی شده و ما نیز دفاع جامعی از خود ارائه کردهایم.

دادستان سابق تهران خاطرنشان کرد: درباره فوت این سه نفر در کهریزک که عنوان میشود به وسیله ضرب و شتم مأموران زندان کهریزک فوت شدهاند اصلاً چنین چیزی صحت ندارد.

وی تأکید کرد: اولین کسی که مرگ آن اعلام شد شخصی به نام امید جوادیفر بود که وی زمانی که از کهریزک به تهران منتقل میشد دچار تشنج میشود و فوت میکند.

مرتضوی ادامه داد: درباره فوت جوادیفر هیچ دلیل و مدرکی وجود ندارد که وی مورد ضرب و شتم قرار گرفته است بلکه دلیل قانع کننده بر اثباتی وجود دارد که جوادیفر قبل از بازداشت مورد ضرب و شتم قرار میگیرد.

مرتضوی خاطرنشان کرد: امید جوادیفر در اغتشاشات سال 88 و چند اغتشاشات دیگر در تهران حضور فعال داشته است.

دادستان سابق تهران تأکید کرد: براساس شهادت چند نفر از افرادی که در 18 تیر همراه جوادیفر بودهاند؛ وی در 18 تیر 88 با چند تن از لباس شخصیها درگیر میشود و در این زد و خورد، بینی جوادیفر میشکند و مردمک چشم، گردن، کتف و جاهای مختلف بدن به شدت مصدوم میشود.

مرتضوی ادامه داد: بعد از این زد و خورد جوادیفر را به بیمارستان فیروزگر منتقل میکنند و چون شاکی داشت یک مأموری از کلانتری همراه وی به بیمارستان میرود.

دادستان سابق تهران افزود: پس از آنکه خانواده جوادیفر از این موضوع مطلع میشوند امید را از بیمارستان فیروزگر به بیمارستان لاله منتقل میکنند و پس از آنکه ترخیص شد در پلیس امنیت بازداشت و تفهیم اتهام میشود.

وی به نظر پزشکی قانونی درباره فوت امید جوادیفر اظهار داشت: خدماتی که پزشکی قانونی درباره فوت امید جوادیفر اعلام کرده است همان خدماتی که قبل از دستگیری و انتقال به کهریزک توسط بیمارستان فیروزگر اعلام شده بود.

دادستان سابق تهران بیان داشت: وقتی که این دو پرونده بالینی بیمارستان فیروزگر و لاله را کنار پرونده پزشکی قانونی درباره فوت امید جوادیفر قرار میدهیم مشخص میشود که در زندان صدمهای به وی وارد نشده است و مجروحیت جوادیفر مربوط به درگیریهای اغتشاشات سال 88 است.

وی درباره فوت محسن روحالامینی اظهار داشت: وقتی که آقای حیدریفر از محسن روحالامینی بازجویی میکند؛ در بازجوییها از روحالامینی پرسیده میشود که چرا به تذکرات پلیس توجه نکردهاید که وی گفته است پلیس به من تذکری نداده و با باتوم چند بار بر سر بنده کوباندهاند و این نشان میدهد که روحالامینی در صحنه درگیری مضروب شده است.

وی افزود: در جریان دادگاهی شاهدانی که همراه روحالامینی بودهاند اعلام کردند که وقتی پلیس امنیت از روحالامینی درباره حضورش در صحنه اغتشاشات سئوال میپرسد روحالامینی واکنش نشان میدهد و میگوید به هیچ سئوالی تا وقتی که وکیلم نیاید پاسخ نمیدهم و دیگر همراهانش نیز تشویق میکنند که به پرسشها پاسخی ندهند.

وی گفت: در ادامه دادگاه همراهان روحالامینی گفتهاند که بعد از اینکه در پارکینگ پلیس امنیت مورد ضرب و شتم قرار گرفته تسلیم شده است و به بازجوییها جواب دادهاند پس قبل از کهریزک روحالامینی نیز مورد ضرب و شتم واقع شده است.

وی افزود: افرادی که در کهریزک نیز در کنار روحالامینی بودهاند شهادت دادهاند و گفتهاند که روحالامینی از پشت بدن دچار جوشهای چرکی بوده که قادر به خوابیدن به پشت نبوده و نشسته استراحت میکردند و به لحاظ اینکه حالت کسالت داشته افرادی که در زندان کهریزک بودهاند به وی کمک میکردند و هیچ کس در کهریزک صدمهای به او نزدهاند.

مرتضوی با بیان اینکه، روحالامینی کلاً 3 روز در کهریزک بوده است گفت: آقای حیدریفر نیز تصاویری نشان دادهاند که قبل از اغتشاشات 18 تیر نیز آقای محسن روحالامینی حضور داشته است و این تصاویر غیرقابل انکار است و این صدمات نیز نمیتواند برای یک روز و دو روز در زندان باشد و مطمئناً برای درگیریهای اغتشاشات است.

مرتضوی در ادامه در خصوص فوت محمد کامرانی بیان داشت: زمانی که کامرانی در بیمارستان لقمان فوت میکند و جسد وی به پزشکی قانونی میرود پس از معاینه جسد، پزشکی قانونی نیز اعلام میکند یک ایراد ضرب و شتم حاد در قسمت صورت و گردن کامرانی وجود دارد و بقیه موارد خراشیدگیهای سطحی بوده است.

دادستان سابق تهران ادامه داد: در 18 تیر سال 88 زمانی که محمد کامرانی در اغتشاشات حضور داشته است توسط مأموران لباس شخصی دستگیر و آن مأمور با دست به گردن و صورت کامرانی میزند که به گفته شاهدان این ضربه به شکلی بوده است که 5 متر عینک کامرانی به آن طرف پرتاب میشود

وی گفت: زمانی که کامرانی در بیمارستان لقمان فوت میکند و جسدش توسط پزشکی قانونی معاینه میشود تنها یک ایراد ضرب و شتم مربوط به صورت و گردن او اعلام و مابقی را خراشیدگی سطحی عنوان میکند و در رابطه با خونمردگی و ضرب و شتم نیز چیز دیگری اعلام نکردند.

وی درباره نحوه انتقال کامرانی به بیمارستان لقمان اشاره کرد و گفت: زمانی که کامرانی را از زندان کهریزک به اوین منتقل میکردند دچار گرمازدگی میشود و مورد درمان سرپایی در زندان قرار میگیرد و با توجه به اینکه هیچ مشکلی در ظاهر او نبوده است در مسیر قرنطینه قرار میگیرد و چند ساعتی نیز پذیرش شدن وی به طول میانجامد.

وی ادامه داد: پس از قرنطینه کامرانی وی دچار تب بالا میشود که آن را همراه با یک سرباز به بیمارستان لقمان منتقل میکنند و در بیمارستان لقمان تابلوی بالای تخت آن را به نام یک معتاد مجهولالهویه میزنند.

وی افزود: براساس معاینات اولیه تب وی را 42 درجه اعلام میکنند که در نهایت به دلیل نحوه غلط ارائه خدمات پزشکی به وی و در اختیار قرار ندادن امکاناتی مانند ICU وی با مشکل مواجه میشود و به کما میرود.

مرتضوی علت مرگ کامرانی را قصور پزشکی دانست و گفت: در زندان به هیچ یک از این سه نفر ضربهای که منجر به فوت شود وارد نشده است و در فوت کامرانی نیز قصور پزشکی بوده که در پیشرفتهترین کشورهای دنیا نیز این معضل وجود دارد.

مرتضوی با بیان اینکه، به تکلیف خود عمل کرده است گفت: ما به عنوان دادستان به تکلیف خود عمل کردهایم و هیچ وقت نیز از کرده خود پشیمان نیستیم و بحثهای سیاسی بر نامهربانیها ثواب جهاد مقدسی که در آن شرکت کردهایم.

مرتضوی با بیان اینکه، مبارزه با فتنه و اغتشاش جهاد مقدس میدانیم گفت: از اقدامات انجام شده پشیمان نیستم و به تکلیف عمل کردهام کسی که در اغتشاش علیه نظام و حکومت اقدام میکند را در هتل 5 ستاره نمیبرند بلکه باید با آن طوری برخورد شود که از کرده خود پشیمان شود.
    مادرت به عزایت بنشیند ای نامرد دروغگوی کثافت. فتنه و اغتشاش را همان کسانی ترتیب دادند که امروز مملکت را به 200سال عقب ماندگی از پیشرفت و تکنولوژی روز رساندند و 500هزار میلیارد تومان بدهی بانکی برای کشور باقی گذاشته اند و 780میلیارددلار ارز مملکت را به فنا داده اند و هیچکس هم زیر بار مسئولیتش نمی رود.خدا ریشه تو و همه همفکران و کسانی را که نوکریشان را کرده ای از زمین برکند.عمرو عاص باید بیاید در محضر شما لجن ها درس حیله گری و دروغ پردازی و بی ایمانی و نوکری معاویه را یاد بگیرد.دم از شرع و تکلیف الهی حرف می زنی بی شرف سرتا پا حماقت؟کمی صبر کن ازتو و امثا ل تو هم بزودی در هتل 5 ستاره ! پذیرایی می شود. انروز دور نیست.

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

عضو عادی
    تشکر شده 162 بار در 45 ارسال
    درود دوست گرامی
    سخن از زبان ما میگوئی
    سربلند و سبز باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها
    مادرت به عزایت بنشیند ای نامرد دروغگوی کثافت. فتنه و اغتشاش را همان کسانی ترتیب دادند که امروز مملکت را به 200سال عقب ماندگی از پیشرفت و تکنولوژی روز رساندند و 500هزار میلیارد تومان بدهی بانکی برای کشور باقی گذاشته اند و 780میلیارددلار ارز مملکت را به فنا داده اند و هیچکس هم زیر بار مسئولیتش نمی رود.خدا ریشه تو و همه همفکران و کسانی را که نوکریشان را کرده ای از زمین برکند.عمرو عاص باید بیاید در محضر شما لجن ها درس حیله گری و دروغ پردازی و بی ایمانی و نوکری معاویه را یاد بگیرد.دم از شرع و تکلیف الهی حرف می زنی بی شرف سرتا پا حماقت؟کمی صبر کن ازتو و امثا ل تو هم بزودی در هتل 5 ستاره ! پذیرایی می شود. انروز دور نیست.

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید far از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال رضاکریمی آواتار ها
    تشکر شده 1,091 بار در 254 ارسال
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : پس از اعلام نتایج احراز صلاحیت کاندیداهای ریاستجمهوری و رد صلاحیت آیت ا... هاشمی رفسنجانی، علی مطهری از جمله کسانی بود که به این تصمیم اعتراض داشت. فرزند علامه مرتضی مطهری به رغم اینکه خود را تابع نظر شورای نگهبان میداند اما معتقد است این شورا باید به مردم دلایل ردصلاحیت ها را توضیح دهد. وی همچنین نگران به قدرت رسیدن افراطیون در کشور است.

به گزارش انتخاب ؛ متن گفتگوی روزنامه قانون با علی مطهری كه حاوي ناگفتههاي ردصلاحيت هاشمي است را میخوانید:

رد صلاحیت آقای هاشمی را چگونه ارزیابی میکنید؟
    کاری بود به ضرر انقلاب. البته شورای نگهبان معمولا قانون را ملاک قرار می دهد و اعضای آن خصوصا فقها افرادی با تقوا هستند ولی این تصمیم آنها علل جانبی هم داشت. یکی این بود که برخی مسئولان از جمله یکی از کاندیداهای تأیید صلاحیت شده توجیه امنیتی برای رد صلاحیت آقای هاشمی به شورای نگهبان القاء کردند که اگر هاشمی در صحنه انتخابات حضور داشته باشد مشکل امنیتی پیدا میکنیم.

علت دیگر این بود که اقبال مردم به آقای هاشمی پس از ثبتنام نشان میداد که ایشان با رأی بالا پیروز انتخابات است، درنتیجه همه زحمات چهارساله افراطیها برای حذف آقای هاشمی به عنوان رأس فتنه برباد میرفت و دروغهایشان برملا میشد. مثلا مردم به رأس فتنه سی میلیون رأی میدادند و این برای تندروها که عامل اصلی بحران چهارسال اخیر بودهاند گران و سنگین بود و قابل تحمل نبود. لذا این تندروها شورای نگهبان را تحت فشار قرار دادند. البته اگر مطمئن بودند که آقای هاشمی رأی نمیآورد این کار را نمیکردند. به هر حال حق مردم در انتخاب اصلح ضایع شد و این افراد مانع وحدت ملی پس از حوادث سال ۸۸ شدند.

قبول دارید که همه باید تابع نظر شورای نگهبان باشیم؟

بله قبول دارم. همه تمکین کردیم ولی این منافات ندارد با این که اشکالات کار بازگو شود تا در آینده تکرار نشود. امامخمینی از یک طرف بر تمکین به حکم شورای نگهبان تأکید میکنند و از طرف دیگر میگویند «شورای نگهبان هم باید به گونهای عمل کند که اعتبار خود و اعتماد مردم به خود را حفظ کند». اگر مثلاً ۸۰% عقلای جامعه حکم شورای نگهبان را نامعقول و ناعادلانه بدانند معلوم میشود اشکالی در کار است. بهتر است شورای نگهبان در اینگونه موارد به مردم توضیح بدهد. گذشته از مسئله آقای هاشمی، شورای نگهبان صلاحیت آقای جلیلی را برای ریاست جمهوری با کمترین تجربه تأیید کرد. آیا کسی که صرفاً چند سال در وزارت امور خارجه مدیرکل و چند سال دبیر شورای عالی امنیت ملی بوده و چند مذاکره هستهای انجام داده میتواند رئیس جمهور شود؟

این در حالی است که آقای سعیدیکیا با سابقه چهار دوره وزارت و آقای پزشکیان با سابقه دو دوره نمایندگی و یک دوره وزارت رد صلاحیت شدند. شورای نگهبان باید درباره این موضوع به مردم توضیح بدهد. به نظر من فقط در صورت فقدان تجربه کافی، داشتن سابقه سوء اخلاقی و یا گرایش فکری غیراسلامی رد صلاحیت میتواند مصداق پیدا کند.

ولی افرادی پاسخهایی دادند و این کار شورای نگهبان را تجلیل کردند؟

پاسخ افرادی مانند آقای فیروزآبادی و آقای نقدی ملاک نیست، خود شورا باید پاسخ بدهد. اساساً نظامیها نباید وارد سیاست شوند. این، توصیه اکید امام (ره) است که متأسفانه در چند سال اخیر زیر پا گذاشته شده است. افرادی مانند آقای علمالهدی هم که پاسخ دادند قبلا آنقدر حرفهای بیمنطق زدهاند که کسی حرف آنها را نمیپذیرد.

حال، شما برای آینده چه راهحلی پیشنهاد میکنید؟

پیشنهاد میکنم که ترکیب شورای نگهبان تغییر کند. بهترین راه آن این است که خبرگان رهبری این پیشنهاد را در دستور کار اجلاس آینده خود قرار دهند تا به مقام معظم رهبری ارائه نمایند. کافی است دو تن از فقهای حکیم و روشن بین جای دو تن از فقهای فعلی را بگیرند.

پس از حذف آقای هاشمی، در صحنه انتخابات چگونه باید عمل کرد؟

من معتقدم که باید از پیروزی کاندیدای تندروها جلوگیری کرد.

منظورتان آقای جلیلی است؟

بله، پیروزی ایشان برای کشور خسارتبار خواهد بود.

شما گفته بودید که برای مقایسه توان جسمی آقای هاشمی با سایر کاندیداها ایشان یک مسابقه دوی صدمتر با آقای جلیلی بدهد، بعضی افراد این را توهین به جانبازان تلقی کردند؟

این در واقع شیطنتی بود که از طرف این افراد انجام شد. مطلب روشن بود، شنونده باید عاقل باشد. حرف من این بود که اگر ملاک، توان جسمی است، آقای جلیلی هم آن مشکل را دارد، قطعنظر از این که این مشکل چگونه برای ایشان پیدا شده و آن پا در بهشت جا مانده یا در خیابان. مسائل را نباید با هم مخلوط کرد. جایگاه والای جانبازان محفوظ است و حتی مخالفان انقلاب هم برای آنها احترام قائلند. در واقع مخاطب من شورای نگهبان بود نه آقای جلیلی.

ولی من امروز توصیهای به آقای جلیلی دارم و آن این است که شما که از جهاد اصغر سربلند بیرون آمدهاید خوب است که در جهاد اکبر هم سرافراز باشید. شما خود بهتر از هرکس دیگری میدانید که تجربه کافی و صلاحیت لازم برای ریاست جمهوری را ندارید و عدهای برای رسیدن به اهداف خود شما را به درون صحنه هل دادهاند. الانسان علی نفسه بصیر. انسان به نفس خودش آگاه است. پیشنهاد میکنم انصراف بدهید و ابزار دست دیگران واقع نشوید. انشاءا... برای دورههای بعد کاندیدا شوید.

ایشان را نماینده گفتمان مقاومت معرفی کردهاند؟

بله، گفتهاند رقابت میان گفتمان مقاومت و گفتمان سازش است، و این یعنی عوامفریبی. رقابت در این دوره میان گفتمان اعتدالخواهی و گفتمان افراطگری است.

پس شما که معتقد به جلوگیری از پیروزی کاندیدای افراطگرها هستید معتقد به شرکت نکردن در انتخابات نیستید؟

همین طور است. ردصلاحیت آقای هاشمی کار بسیار (............) بود و ما همچنان به آن اعتراض داریم و نباید به سادگی از کنار آن گذشت، چون موجب میشود.... البته من معتقدم که آقای هاشمی تا حدی چوب رفتار گذشتهاش را میخورد. اگر زمانی که در گذشته رفتارهای زشت انجام دادند ایشان سکوت نمیکرد و از مظلوم دفاع میکرد امروز این اتفاق برای خودش نمیافتاد و آنها اینقدر جری و سرکش نمیشدند.

به هرحال این اتفاق افتاده و در مجموع به نفع شخص آقای هاشمی به عنوان مدافع حقوق مردم و کسی که به روحانیت آبرو داده و باعث حفظ بخش عظیمی از مردم در پشت سر انقلاب شده تمام شده است گرچه به ضرر مردم و انقلاب شد چون همگان از تجربه ایشان در این برهه حساس و ویژه که نیاز به وحدت ملی داشتیم محروم شدند. ولی نباید در اینجا متوقف شد بلکه باید سعی کنیم که یکی از کاندیداهایی که به اعتدال نزدیکتر است و تجربه بیشتری دارد پیروز انتخابات شود.

تعداد ۲۰۰ نماینده از عملکرد شورای نگهبان تقدیر کردند، این را چگونه میبینید؟

این نامهها ملاک نیست چون این امضاها را با عناوین دیگری میگیرند و نمایندگان به ملاحظاتی امضا میکنند. بیش از سی نفر از کسانی که امضا کردهاند به خود من گفتند که از رد صلاحیت آقای هاشمی ناراحتاند. وقتی این امضاها توسط افرادی مانند آقای کریمی قدوسی جمعآوری میشود جنبه دیگری پیدا میکند و افرادی به ملاحظاتی امضا میکنند.
    بعضي‌ها ريش بلندی ندارند اما يک دنيا محاسن دارند

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید رضاکریمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 193 بار در 46 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad نمایش پست ها

عجیب آنکه تمام این بدبختیها و فقر و تورم زمانی اتفاق افتاده که ایران بیشترین درآمدهای نفتی را داشته !

من قبول ندارم ژن اینها از انسان و یا حتی حیوان باشه

اینها وقاحت ، بی شرمی ، دروغگویی و تمام صفات رذیله تاریخ کره زمین را یکجا در وجودشان گرد آورده اند.

17. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse12 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها