نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2475 از 5221 نخست ... 14751975237524252465247224732474247524762477247824852525257529753475 ... آخرین
نمایش نتایج: از 24,741 به 24,750 از 52208

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,705 بار در 26,716 ارسال
    بازی فوتبال «ایران-آمریکا» قطعی شد

رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفت: بازی ایران و آمریکا قطعی شده است.

علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران گفتگویی با روزنامه خبرورزشی انجام داده است که بخشی از آن در ادامه می‌آید:

سفر ما به آمریکا قطعی است. یک جام چهارجانبه برگزار می‌شود که ماهم یکی از کشورها هستیم. فعلا بازی ایران و آمریکا قطعی شده است اما نام دو حریف دیگر هنوز مشخص نشده است. این مسابقات هم بعد از فروردین سال بعد برگزار خواهد شد.

* یک سوال حاشیه‌ای، شما شخصا به رونالدو علاقه دارید یا مسی؟
    هردو بازیکنان خوبی هستند و باعث بالا رفتن کیفیت فوتبال شده اند. آن ها خوب بازی می کنند و وقتی در زمین بازی باشند مردم دوست دارند بازی را ببینند.

* ‌خود شما کدام را انتخاب می کنید؟
    من از هردو بازیکنان خوشم می آید اما نه اینکه خودم دونده بودم، استایل دویدن رونالدو را دوست دارم. بدنش بدجور آماده است و ماهیچه هایش هم کامل و بی نظیر.

* می‌توانید رونالدو را در 100 متر بگیرید.
    (خنده) نه بابا، رونالدو خیلی قوی است. با اینکه دونده بودم اما سنم بالاست رونالدو من را می‌گیرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

طلاق درکشور به مرز هشدار رسيد

گروه جامعه:​ یک رفتار شناس گفت: روزانه 411 زن پس از طلاق مطلقه می شوند و امار این افراد در کشور در مرز هشدار است.

دکتر مجید ابهری اظهار داشت:با توجه به افزایش 13 درصدی طلاق و کاهش 1.5 درصدی ازدواج در کشور آمار زنان مطلقه و مردان جدا شده به مرز هشدار رسیده است. در حال حاضر میزان زنان مطلقه نسبت به مردان جدا شده دو برابر است. علت این موضوع از نگاه رفتار شناسان نیز تجدید فراش مردان بعد از طلاق است. وی ادامه داد: در حال حاضر سالانه 70 هزار طلاق در کشور ثبت می شود که براین اساس هر ساعت 17 طلاق در کشور رخ می دهد. این درحالی است که از این میزان 12 هزار طلاق در تهران به ثبت می رسد.

به گفته این رفتار شناس این معظل اجتماعی با همایش،جلسه،مقاله و مصاحبه حل نمی شود و دلیل وقوع این طلاق ها نیز همسرگزینی اشتباه،مشکلات اقتصادی ،تورم، اعتیاد و کمبود مسکن است. وی با اعلام اینکه تنش ناشی از اخبار داخلی در سطح جامعه تاثیر گذار است، تاکید کرد: به عنوان مثال وقتی مقامات اعلام می کنند آمار رسمی تورم 40 درصد است،دیگر نمی توان بهانه نقطه به نقطه یا خط به خط را برای توجیه آن آورد و این مسئله در جدایی زوج ها تاثیر گذار می شود. ابهری افزود:نهادهای متولی،خانواده ها و رسانه ها باید در یک جهاد اجتماعی در راستای کاهش طلاق حرکت کرده و صدا و سیما نیز برنامه 90 اجتماعی را راه اندازی کرده تا شاید از این طریق بتوان کاری را انجام داد. کمکی که برنامه 90 به فوتبال و سایر رشته ها ها کرد بر هیچ کس پوشیده نیست و در حوزه اجتماع نیز باید چنین اقدامی انجام شود.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    «سؤال از رئیس‌جمهور»؛ در صورت احساس انحراف/ از مواضع معترضان ۸۸ دفاع نمی‌کنم/ به آمریکا خوشبین نیستیم/ روحانی روشنفکری نکند
    علی مطهری با بیان اینکه هیچکس به اندازه من به خاتمی انتقاد نداشت، به انتقاداتش از کارگزاران پرداخت و گفت: یک وقت خانم فائزه هاشمی در مجلس پنجم برای کسی که فوت کرده بود گفت یک دقیقه سکوت کنید، ما انتقاد کردیم که یک دقیقه سکوت روش غربی‌هاست، ما حمد و سوره داریم نه یک دقیقه سکوت.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده است:

مطهری:احمدی نژاد همه را به جان یکدیگر انداخت/بعد از انتخابات 88فضا کلا بسته شد/برداشتم از اصل ولایت‌فقیه متفاوت است

علی مطهری می گوید معمولا اصولگراها با مواضع سیاسی‌ام خیلی موافق نیستند و در مسائل فرهنگی اصلاح‌طلبان با مواضع من خیلی موافق نیستند.
    علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس به بیان نکاتی پیرامون انتخابات سال 88، دولت روحانی، هاشمی رفسنجانی و خاتمی، اصلاح طلبان و … پرداخته است که اهم آن در ادامه می آید:

* اکثر اصولگرایان نسبت به مسئله حفظ نظام دید خاصی دارند که به عقیده من دیدگاه درستی نیست. آنها در مسئله حفظ نظام، ضایع شدن حقوق مردم را خیلی مهم تلقی نمی‌کنند. نوع برخوردی که با معترضان سال 88 صورت گرفت این مطلب را تأیید می‌کند، یا موضوع ستار بهشتی که برخی با پیگیری آن مخالف بودند و پرداختن به این مسائل را تضعیف نظام تلقی می‌کردند در حالی که من این را تقویت نظام می‌دانم چرا که اگر نقصی درون نظام وجود دارد باید به وسیله خود ما گفته و اصلاح شود و این طور نباشد که افرادی که رابطه خوبی با انقلاب ندارند این موضوعات را مطرح کنند. به جای اینکه خانم شیرین عبادی این مسائل را بگوید، ما باید بگوییم.

* معمولا اصولگراها با مواضع سیاسی‌ام خیلی موافق نیستند و در مسائل فرهنگی اصلاح‌طلبان با مواضع من خیلی موافق نیستند. مخالفت هردو گروه مبنایی است، یعنی اختلاف در بینش و برداشت است. مثلا برداشت من از اصل ولایت‌فقیه ، آزادی بیان و حفظ نظام با برداشت بسیاری از اصول‌گرایان متفاوت است و برداشتم از آزادی‌های اجتماعی با برخی اصلاح‌طلبان متفاوت است.

* فتنه 88 محصول عملکرد همه ما بود نه یک گروه خاص، و ریشه آن هم اعتقاد به مکتب لیبرالیسم نبود، بلکه بی‌عدالتی و قدرت‌پرستی بود.
    *من در گروه‌های شناخته شده چنین چیزی نمی‌بینم که به نظام، امام و قانون اساسی بی‌اعتقاد باشند و بخواهند مکتب لیبرالیسم و اباحه‌گری را رواج دهند.
    *{درپاسخ به سوالی مبنی براینکه اتاق فکر میرحسین موسوی که درحال حاضر در لندن مستقر است و افرادی همچون کدیور، گنجی، بازرگان در آن حضور دارند و می‌گویند باید از خط امام بگذریم اما با ادعای خط امام جلو آمدند}: این اتاق فکر بعدا تشکیل شد نه قبل از انتخابات و با اطلاع آقای موسوی. بعد از آن حوادث و خشونت‌هایی که رخ داد، آنها تشکیلاتی درست کردند و شاید خود آقای موسوی مطلع و حتی راضی نبود. ما نمی‌دانیم.
    *{در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا امام مخالف آزادی بود؟}: البته در دوره جنگ ممکن است که امام دستوری داده باشند که با آزادی‌ها در شرایط عادی منافات داشته باشد. یادم هست که برای روزنامه میزان که متعلق به نهضت آزادی بود، امام یک بار صحبت کردند و گفتند قلمهای مسموم بایدشکسته شود. آن سخن، در آن شرایط خاص و مربوط به دوره جنگ بود، یعنی اگر رسانه‌ای باشد که اراده مردم را در جنگ سست کند، کشوری که در حال جنگ است نمی‌تواند اجازه دهد چنین کاری انجام شود. بنابراین در جنگ همیشه محدودیت‌هایی به وجود می‌آید و برخی آزادی‌ها محدود می‌شود.

*{در پاسخ به سوالی مبنی براینکه در فتنه 88 به نظر شما لزومی نداشت که محدودیتی ایجاد شود؟}: در فتنه 88 به نظرم نیازی نبود محدودیتی ایجاد شود.

*اعتراض به نتیجه انتخابات و ادعای تقلب وجود داشت که اکثر معترضین صادق بودند. مناظره از عوامل اصلی و جرقه فتنه بود. من معتقدم که اگر آقای موسوی و کروبی و احمدی‌نژاد همان ماههای اول به طور همزمان محاکمه علنی می‌شدند، فتنه‌ همان روزها تمام شده بود اما چون یک طرف دیده نشد و متأسفانه فقط از یک طرف انتقاد شد و به آنها نیز آزادی داده نشد که حرف بزنند…

*از روز بعد انتخابات موسوی و کروبی را به تلویزیون دعوت می‌کردید تا ببینید چه می‌گویند. من خودم در جریان بودم. به آقای ضرغامی پیغام دادم که آنها را زودتر به تلویزیون بیاورید تا حرف بزنند و از این طرف هم جواب داده شود تا بحران اوج نگیرد ولی زمانی اقدام کردند که دیر شده بود. در مجموع بحران بد مدیریت شد. از دو سه روز قبل از انتخابات افراد ستادشان را بازداشت و یک فضای امنیتی ایجاد کردند. شب انتخابات پیامک‌ها قطع شد، اینترنت را قطع کردند؛ نحوه اعلام نتیجه انتخابات و همه اینها شبهه تقلب را تقویت می‌کرد.

*{در پاسخ به سوالی مبنی براینکه شما هر دو طرف را به یک اندازه در فتنه 88 مقصر می‌دانید؟}: این طور نیست. من می‌گویم یک طرف را رها نکنید. هرسه مجرم و لااقل متهم بودند و باید محاکمه می‌شدند و نظام نباید از یک طرف دعوا جانبداری می‌کرد، بلکه باید به دو طرف اجازه اظهارنظر می‌دادند و موضوع را به نظر شورای نگهبان موکول می‌کردند و سخت‌گیری، بعد از اعلام نظر شورای نگهبان شروع می‌شد. ولی دیدیم که سخت‌گیریها از چند روز قبل از انتخابات شروع شد. به هرحال شروع فتنه با احمدی‌‌نژاد بود و او هیزم فتنه را فراهم کرد و موسوی آن را شعله ور کرد.

* در همه انتخابات‌ها می‌گویند که نکند تقلب شود. انتخابات 92 مگر نبود، همیشه بحث تقلب وجود دارد اما مهم این است که ما چگونه آن را مدیریت کنیم. اگر عده‌ای به نتیجه انتخابات اعتراض دارند، به جای اینکه باتوم را بلند کنیم و بزنیم، بگوییم حرفتان را بزنید و اجازه تجمع بدهیم تا هیجان پایین بیاید.

*{در پاسخ به سوالی مبنی براینکه در ماجرای 88 قائل به برنامه‌ریزی نبودید؟}: اصلا. اگر برنامه‌ریزی بود، از این طرف بود.

* ما الان افرادی داریم که می‌گویند حاضر هستیم حرف بزنیم و اسناد کافی هم در اختیار داریم. از جمله حرفهای برخی فرماندهان سپاه که برنامه این بود که قطعاً آقای احمدی‌نژاد انتخاب شود و می‌گویند در هر دادگاهی ثابت می‌کنیم که تقلب شده است.

* تا زمانی که شما به آنها آزادی ندهید که بیایند حرفشان را بزنند، این حرفها همه باطل است. شما اجازه بدهید آنها از خودشان دفاع کنند؛ موسوی، کروبی، هاشمی و خاتمی و دیگران حرفشان را بزنند تا مردم قضاوت کنند. آنها اصل انقلاب و نظام را قبول دارند، رهبری را هم قبول دارند فقط این وسط آقای احمدی‌نژاد آمد و کشور را به هم ریخت و همه را به جان یکدیگر انداخت.

* ولایت‌فقیه این نیست که نظرات ما عین نظر ولی‌فقیه باشد، ممکن است در برخی موارد نظرمان فرق کند. اصل این است آنجایی که حکم و دستوری بود، عمل کنیم. اختلاف در معنی حاکم بودن است. حاکم بودن ولی‌فقیه به معنی پادشاهی نیست بلکه به معنی نظارت و ولایت ایدئولوژیک است و حاکم را که رئیس جمهور باشد مردم انتخاب می‌کنند.

* شهید مطهری گفته‌اند روحانیون بهتر است پست‌های اجرایی دولتی نگیرند مگر در صورت اضطرار اما دیدیم هاشمی مظلوم واقع شده است! 8 سال ایشان تحت تبلیغات تخریبی و فشار بود. همیشه وظیفه داریم از مظلوم دفاع کنیم. به علاوه احساس کردم تفکر ایشان در مسائل اجتماعی و سیاسی، تفکری درست و راه نجات کشور است؛ لذا از ایشات حمایت کردیم.
    *در سال 88 کسی قصد برهم زدن نظم کشور را نداشت. دستگاه اطلاعات به دنبال انتقام‌گیری از حوادث سال 78 بود. به هرحال تا زمانی که کسی دست به اقدام عملی نزده است حق بازداشت او را نداریم. مثل برخوردی که با منافقین شد. امام تا زمانی که آنها دست به اسلحه نبردند با آنها برخورد نکرد.

*{در پاسخ به سوالی مبنی براینکه آیا بازگشت شما به هاشمی ارتجاع نبود؟ }: بازگشت نبود، مگر ما جدا شده بودیم؟ انتقاد داشتیم. آن زمان حرف من این بود که فرزندان ایشان در پست‌های اقتصادی قرار نگیرند برای اینکه متهم نشوند (اتقوا مواضع التهم) نه اینکه بگویم اینها اختلاس کردند، گفتم بهتر است که اینها در پست‌های اقتصادی قرار نگیرند تا بهانه‌ای شود برای مخالفان، علیه شما تبلیغات بکنند. انتقاد ما این بود وگرنه انتقاد اساسی به ایشان نداشتیم. اما بعد که دیدیم این حمله‌های ناجوانمردانه به ایشان می‌شود، دفاع کردیم.

*تنها کسی که در کشور فریب آقای احمدی‌نژاد را نخورد آقای هاشمی بود و گفت او برای کشور خطر دارد. این هنری بود که ایشان داشت و امروز هم روشن شد که حرف‌های ایشان درست بوده است.

*من درباره نوع تفکر آقای مشایی داد می‌زدم، اما به ما حمله می‌کردند. اصولگراها چه زمانی آمدند انتقاد کردند؟ فقط زمانی که این آدم خانه‌نشین شد و چون به دستور آقا بی‌اعتنایی کرد همه آمدند. انگار باقی کارهایش درست بوده است. خیلی دیر وارد شدند. نوع نگاهی که به ولایت فقیه دارند دست و بال‌شان را بسته‌ است. در جریان سال 88 چرا اینطور شد؟ 90 درصد اصولگرایان می‌گفتند مدیریت احمدی‌نژاد صلاح نیست ادامه داشته باشد، بعد رفتیم روی آقای ولایتی، همه در جلسات خصوصی گفتند این طرح خوب است؛‌ بنابراین ما با آقای خاتمی و هاشمی هم درباره آقای ولایتی صحبت کردیم تا آن وضع ادامه پیدا نکند ، آنها هم پذیرفتند ولیهمه گفتند تمایل آقا به احمدی‌نژاد است. این کار غلطی است که رهبری را در موضوع انتخابات داخل کنیم. یکی از منشأهای فتنه 88 همین تفکر بود که دائم راه افتادند و گفتند نظر آقا به احمدی‌نژاد است. اما این وضعیت در انتخابات 92 اصلاح شد چون خود رهبری این آسیب را درمان کردند و به صراحت فرمودند نظر من را هیچ کس نمی‌داند. دوم اینکه ایشان به سپاه و بسیج چند بار تاکید کردند که دخالت نکنید و از این رو انتخابات 92 انتخابات خوبی شد. پس ببینید 88 یک اشکالاتی از خودمان بود. یک اشکال اینکه یک عده گفتند نظر آقا به احمدی‌نژاد است و اشکال دوم اینکه سپاه و بسیج وارد شدند.
    *من حرف خودم را می‌گویم و کاری به این ندارم که چه کسی مرا تحویل می‌گیرد. در این 8 سال اصلاح‌طلبان تحت فشار بودند و از آنها دفاع کردم، همان طور که در دوره اصلاحات انتقاد می‌کردم. اینها تیپ مجلس ششمی نیستند که شما اینقدر می‌ترسید.
    * یک وقت خانم فائزه هاشمی در مجلس پنجم برای کسی که فوت کرده بود گفت یک دقیقه سکوت کنید، ما انتقاد کردیم که یک دقیقه سکوت روش غربی‌هاست، ما حمد و سوره داریم نه یک دقیقه سکوت. بنابراین به وضعیت فرهنگی آن دوره انتقاد داشتم. همین طور در دوره اصلاحات. شما کسی را نمی‌توانید پیدا کنید که در دوره اصلاحات به اندازه من به آقای خاتمی انتقاد کرده باشد؛ مستندات وجود دارد و مقالات آن هست.

*در دوره آقای احمدی‌نژاد هم فکر می‌کردیم ایشان مورد خوبی است ولی بعد از یک سال متوجه شدم ایشان نگاه فرهنگی خاصی دارد. اولین انتقاد من در سال 85 به ایشان بود و بعد در سال 87 که وارد مجلس شدم احساس کردم انتقادهای زیادی به ایشان وارد است. اینکه با جسارت می‌گوید من فلان قانون را اجرا نمی‌کنم یا راجع به مسائل فرهنگی بسیار لیبرال فکر می‌کند، احساس کردم خطر در اینجاست و اگر درست عمل می‌شد ایشان باید همان جا که گفت من قانون را عمل نمی‌کنم، بلافاصله توسط مجلس برکنار می‌شد. متاسفانه مجلس کوتاهی کرد.
    * الان بحث رابطه با آمریکا مطرح نیست، الان بحث مذاکره بر سر حل مساله هسته‌ای مطرح است. با توجه به اینکه در مسئلة انرژی هسته‌ای تا حد خوبی پیش رفته‌ایم و در منطقه خاورمیانه هم الان موثر هستیم و آمریکایی‌ها به ما نیاز دارند و از طرفی اوباما هم قدری با رؤسای جمهور سابق آمریکا متفاوت است، فرصت خوبی است که مذاکرات هسته‌ای انجام شود و به این وسیله بعضی از تحریم‌های ظالمانه‌ای که بر ما شده از بین برود. در مجموع کار مفیدی است. چه به نتیجه برسد و چه نرسد به سود ماست.
    *{در پاسخ به سوالی مبنی براینکه قائل به مبارزه ‌جمهوری اسلامی و آمریکا نیستید؟}: حالا باشیم، نباید مذاکره کنیم؟ پیغمبر هم با ابوسفیان مذاکره کرد. ما به خاطر مسئله فلسطین تا زمان موجود بودن اسرائیل با آمریکا مبارزه داریم.

*ظاهرا مقصود آقای هاشمی از حذف شعار مرگ بر آمریکا، حذف این شعار از رسانه‌ها و به طور رسمی بوده است. آقای هاشمی از یاران نزدیک امام بوده، باید حرفشان را قبول کنیم.

*{در پاسخ به سوالی مبنی براینکه امام فرموند هر چیزی یا باید صوت من باشد یا دست خط من؟} فکر می‌کنم خاطرات یاران نزدیک امام مثل آقای هاشمی، رهبر انقلاب و آقای مهدوی کنی از این قاعده مستثنی است. ما به آقای هاشمی اعتماد داریم و اگر چیزی می‌گوید حتما درست است.

* شورای نگهبان آقای جلیلی را تایید کرد، ایشان نقص عضو دارند، حالا علتش هرچه بوده، جهاد فی سبیل‌الله بوده یا چیز دیگر کاری نداریم، رئیس‌جمهور گاهی باید برود سر پروژه در کوه و بیابان، چرا آنجا چیزی نمی‌گویید. حرفم مصداق توهین نبود، فقط می‌خواستم بگویم شما که ناتوانی جسمی را ملاک قرار دادید معیارتان چه بوده؟ جنبة طنز هم داشت که آقای هاشمی یک کشتی با آقای حداد بگیرد و یک مسابقه دو با آقای جلیلی بدهد.هیچ کدام از آنها هم ناراحت نشده بودند. من بعد از آن آقای جلیلی را دیدم و آقای حداد را، هیچ کدام ناراحت نشده بودند.
    * معتقدم دولت نسبت به مسائل فرهنگی بی‌تفاوت نباشد چون نقص اصلاح‌طلبان این است که در مسائل فرهنگی، باز فکر می‌کنند و ممکن است اینها به جامعه آسیب برسانند و قشر متدین آزرده شوند. آقای روحانی تا حالا خوب عمل کرده. آقای احمدی‌‌نژاد فضا را خراب کرد. راجع به این مسائل به گونه‌ای صحبت کرد که اجتماع اینطور فهمید که حکومت دو شقه است یک بخش از حکومت می‌خواهد حجاب رعایت شود و بخش دیگر بی‌تفاوت است. خیلی چراغ سبز نشان داد به افرادی که در این مسائل سهل‌انگار هستند. به نظر من آسیب جدی‌ به فضای فرهنگی و اخلاقی کشور زد و این وضع فعلی حجاب ما بیشتر ناشی از رویکرد آقای احمدی‌نژاد و مشایی است که اصلاً تفکر اینها همین بود. در جلسات خصوصی هم نظرشان این بود که حجاب باید اختیاری باشد. بنابراین این دولت در این زمینه خیلی روشنفکری نکند، خیلی باز فکر نکند که جامعه آسیب ببیند.
    *اگر قرار باشد احساس انحراف بکنیم، 100 درصد حرف خودمان را می‌زنیم و با کسی رودربایستی نداریم. ما به عنوان نماینده از ابزارهای خودمان استفاده می‌کنیم. تذکر، سوال از وزیر، استیضاح، اگر لازم باشد سوال از رئیس‌جمهور.
    *{در پاسخ به سوالی درباره نقل خاطره از امام خمینی از سوی نعیمه اشراقی}: برخی خاطرات خانوادگی قابل نقل نیست و ممکن است از آن توهین به یک قشر جامعه برداشت شود و شأن امام را پایین بیاورد. ترسیم فضایی که مثلا یک لطیفه برای امام نقل شده است کار مشکلی است و ممکن است سوء برداشت شود. لذا بهتر است این گونه خاطرات اصلا نقل نشود. البته خانم اشراقی انتساب آن خاطره به خودشان را تکذیب کردند.
    آیت‌الله خامنه ای:ولی‌فقیه
    هاشمی‌رفسنجانی: دلسوز انقلاب
    آیت‌الله مصباح: دقیق در مسائل فکری
    ‌آیت‌الله مهدوی‌کنی: روحانی روشن‌بین
    موسوی‌خوئینی‌ها:روحانی روشنفکر
    احمدی‌نژاد:موجود ناشناخته
    ‌مشایی:پان‌ایرانیسم
    میرحسین موسوی: معترض
    ‌کروبی:معترض
    سیدمحمد خاتمی:روشنفکر خوش‌اخلاق
    ناطق‌‌ نوری:روحانی روشن‌بین

‌علی لاریجانی: سیاستمدار معتدل و زیرک
    ولایتی:سیاستمدار خوش‌ذات
    حداد‌عادل: ادیب و فرهنگ شناس متدین
    سعید جلیلی: سیاستمدار آرمانگرا
    حسینیان:روحانی خوش‌مشرب
    باهنر: سیاستمدار کهنه‌کار
    ابراهیم یزدی:ادامه بازرگان
    دستجردی: نمونه زن مسلمان امروزی
    فتنه 88: نتیجه عملکرد همه با هم
    یکشنبه سیاه: مایه شرمساری آقای احمدی‌نژاد
    دکتر علی مطهری: مرد خدا!
    چاپ خبر

میرحسین گفت،من هم جای روحانی بودم همین کار را می کردم

روزنو-دختر مهندس میرحسین موسوی از دسترسی پدر و مادرش به تلويزيون ايران خبر داده و گفته است که آنها «کوچک‌ترين تحولات را خيلی دقيق بررسی می‌کنند».

به گزارش انتخاب ؛ وی طی گفت و گویی با کلمه، بار دیگر به ماجرای پیش آمده در عیدغدیر اشاره کرده است.

بخشی از اظهارات وی در پی می آید:

* اینها تلویزیون ایران رو دارند محتویاتش هرچه باشه پدرم با اون آمارو اطلاعات بازخونی میکنه و به قول خودش خبرها رو میشنون تا تحلیلش رو با هم داشته باشن.

* کوچکترین تحولات رو خیلی دقیق بررسی میکنند و حتی با ضریب عدد و جزئیات تاثیراتش رو می‌گویند مثلا این طرح های اقتصادی دولت جدید رو خب ایشان با رقم یکبار به ما گفت که تا چه حد مثلا دولت داره صرفه جویی میکنه و فشار متحمل میشود برای اینکه از روی دوش مردم بار مالی کمی برداشته شه و مثلا می‌گفت من‌هم بودم در اون زمینه خاص همین طور رفتار میکردم یا اگر احیانا نقدی به برخی تصمیمات بانکی دارد و موارد دیگر حتی در حد جزییات، تا تحولات بین المللی و… نظر و تحلیل دارند.

* پدرم به مامورها گفته ۱۰۰۰ روز روزنامه به من بدهکارید حتی میگفت انقدر این مساله مهمه براش که یکبار خواب دیده که یک درخت روزنامه درحیاط روییده.

* مثلا روزهای نقاهت پدر مصادف بود با جلسات رای اعتماد به کابینه، پدر به صورت مفصل در این زمینه صبحت کرد و یا در روز تحلیف. اتفاقا پدر صحبت های خوب و امید بخشی دارند و درباره تحول و تغییر صورت گرفته خیلی امیدوار است. حتی فعالیت های جزئی که اتفاق افتاده را مد نظر دارد و با نگاه روشن و مثبتی تحلیل می‌کند.

* دیدگاههای ایشان هم درباره دولت مشخص است. پدر مشفق و خیرخواه این دولت هست و اون رو برآمده از رای مردم می دونه. مادرم هم همینطور. مادرم می گوید … خواست مردم پیش رفته است.
    * غیر از پیگیری اخبار از تلویزیون و … آنها الان امکان دسترسی به وسایل نقاشی دارند که اتفاقا نقاشیهای مشترک فوق العاده ای با هم کار کردند. کتاب میخوانند، عبادت میکنن و خودشان می‌گویند ما تمام لحظاتمون رو پر کردیم.

9. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ذوالنور گفت: موضوع بررسی حصر یا عدم حصر موسوی و کروبی در حال حاضر در اختیار شورای عالی امنیت ملی؛ از این رو تصمیم راجع‌ به افرادی که متهم یا مجرم هستند به خاتمی ربطی ندارد.

مجتبی ذوالنور در گفت‌وگو با فارس، به سخنان اخیر خاتمی درباره رفع حصر اظهارداشت: خاتمی از عوامل موثر در فتنه 88 است.

وی در ادامه با بیان اینکه نظام تا کنون به 2 دلیل با خاتمی برخورد جدی نکرده تصریح‌کرد:‌ شخصیت خاتمی شخصیت دوگانه‌ای است و هیچ وقت شخصیت شفاف و یکسویه‌ای نداشته است.

ذوالنور ادامه داد:‌ خاتمی نه شجاعت لازم را دارد که روبروی نظام بایستد و تکلیف را روشن کند و نه عیار لازم را دارد که در نظام منشا آثار و برکات باشد؛ از این روگاهی در این سو و گاهی در سوی دیگر قرار دارد و در واقع نان به نرخ روز خور است.

وی یادآور شد: خاتمی مثل کروبی و موسوی کله‌شق و قاطع به میدان نیامد تا زمینه لازم برای دستگیری‌اش فراهم شود.

وی با بیان اینکه نکته دوم مسئله رافت، خویشتنداری و مصلحت‌اندیشی نظام است، افزود: در واقع سعه صدر نظام باعث شد وی اکنون آزاد باشد اما این به معنای این نیست که مستحق برخورد نیست.

ذوالنور با تأکید بر اینکه خاتمی ابتدا اتهامات را از پرونده خود پاک کند و از لیست عناصر فتنه خارج شود، اظهارداشت: وی بعد از این اقدامات راجع به دیگران اظهار نظر نماید.

وی در ادامه سخنان خود تصریح‌کرد: ملاک در حصر یا عدم حصر یا زندانی شدن و زندانی نشدن افراد مربوط به دستگاه‌های ذیربط است؛ همانطور که حصر منتظری را شورای عالی امنیت ملی به ریاست خاتمی تصمیم‌گیری کرد از این رو تصمیم راجع به افرادی که متهم یا مجرم هستند به عهده دستگاه‌های ذیربط است و به خاتمی و دیگران ربطی ندارد.

وی ادامه داد: مملکت صاحب‌نظر و سازوکار دارد و افراد غیرمسئول نباید فضاسازی غیرمسئولانه در تصمیمات دستگاه‌های رسمی نظام داشته باشند.

ذوالنور با بیان اینکه این حرف بی‌ربطی است بگوییم حمایت خاتمی موجب رأی‌آوری روحانی شده است، افزود: وی فرد بی‌تاثیری در جامعه است و حتی در جبهه اصلاحات نیز نظرش نمی‌تواند موجب هماهنگی شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم در فتنه 88 آخرین میخ را بر تابوت اصلاح‌طلبان وارد کرد، گفت:‌ نظام در حال حاضر دارای بهترین اقتدار است و مردم با لبیک به رهبری حماسه سیاسی را خلق کردند.
    ویرایش توسط وحید 20 : 2013/11/02 در ساعت 13:23

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    ربیعی: نرخ بیکاری جوانان تحصیلکرده بیش از 40 درصد است
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

«یوم‌الله ۱۳ آبان» مصداق قرآنی دارد/ تا وقتی آمریکا آدم نشود، شعار ما «مرگ بر آمریکا» است

مسئول ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به در پیش بودن سالروز تسخیر لانه جاسوسی گفت: آیه دوم سوره مبارکه حشر مصداق عینی یوم‌الله ۱۳ آبان است.

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن قرائتی مسئول ستاد اقامه نماز در کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به در پیش رو بودن یوم‌الله 13 آبان، گفت: این روز نه تنها روز تسخیر لانه جاسوسی و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است بلکه روزی است که امام بازداشت و به ترکیه تبعید شد.

این معلم قرآن با اشاره به آیه دوم سوره مبارکه حشر تصریح کرد: این آیه مصداق عینی واقعه تسخیر لانه جاسوسی است.

قرائتی ضمن تفسیر این آیه از قرآن کریم ادامه داد: «هُوَ الَّذی أَخْرَجَ الَّذینَ کَفَرُوا مِنْ أَهْلِ الْکِتابِ مِنْ دِیارِهِمْ» یعنی خداوند کفار را از خانه‌هایشان بیرون راند. سفارتخانه، خانه آمریکا بود و خداوند آنها را از طریق دانشجویان پیرو خط امام از خانه خودشان بیرون کرد. و «لِأَوَّلِ الْحَشْرِ» یعنی در مراحل اولیه انقلاب.

مسئول ستاد اقامه نماز در کشور ادامه داد: «ماظَنَنْتُمْ أَنْ یَخْرُجُوا» یعنی شما پیش‌بینی نمی‌کردید که آمریکا با چنین ذلتی از خانه خودش بیرون رانده شود. «وَ ظَنُّوا أَنَّهُمْ مانِعَتُهُمْ حُصُونُهُمْ» خودشان هم می‌گفتند چون اینجا سفارتخانه است هیچ کس نمی‌تواند به آنها معترض شوند زیرا گمان می‌کردند این قلعه و دژ مانع از جسارت دیگران به آنها خواهد شد.

قرائتی اظهار داشت: «فَأَتاهُمُ اللَّهُ مِنْ حَیْثُ لَمْ یَحْتَسِبُوا» ولی خداوند از راهی که تصور نمی‌کردند بر آنها درآمد. یعنی دانشجویان پیرو خط امام از راهی که آنها پیش‌بینی نمی‌کردند (از راه دیوار) به داخل سفارتخانه رفتند و آنجا را تسخیر کردند. «وَ قَذَفَ فی‏ قُلُوبِهِمُ الرُّعْبَ» خداوند در قلب آنها وحشت انداخت.

وی در ادامه تفسیر این آیه افزود: «یُخْرِبُونَ بُیُوتَهُمْ بِأَیْدیهِمْ» یعنی آنچه ساخته بودند با دستان خودشان خراب کردند. این قسمت از آیه اشاره دارد به اسناد و پرونده‌هایی که خودشان جمع‌آوری کرده بودند اما مجبور شدند از طریق دستگاه‌های کاغذ خورد کن نابود کنند. «وَ أَیْدِی الْمُؤْمِنینَ» و یک سری آثاری که از خود باقی گذاشته بودند به دست مومنان نابود شد.

این معلم قرآن در تفسیر قسمت پایانی آیه اظهار داشت: «فَاعْتَبِرُوا یا أُولِی الْأَبْصارِ» عبرت بگیرید این صاحبان بصیرت و چشمان خود را باز کنید که اگر قهر خدا نازل شود هیچ کاری از دست آمریکا، سفارتخانه و محاسبات دیپلماتیک ساخته نیست و چند جوان با دست‌های خالی و از راهی که حتی تصور هم نمی‌شود می‌توانند خیلی کارها را عملی کنند.

قرائتی در پایانِ تفسیر آیه دوم از سوره حشر با بیان اینکه حرف اول را همیشه قرآن می‌زند، خاطرنشان کرد: حیف است که به سراغ قرآن نرفته‌ایم و به امید روزی که حلاوت قرآن را بچشیم.

مسئول ستاد اقامه نماز در کشور در پایان با اشاره به شعار مرگ بر آمریکا گفت: تا زمانی که آمریکا، آمریکاست، شعار مرگ بر آمریکا زنده است؛ اما اگر این کشور آدم شد ما هم دست از این شعار برمی‌داریم.

ستاره دار (4) شاه بورس آواتار ها
    تشکر شده 1,390 بار در 285 ارسال
    میدونم اینی که مینویسم مال این تایپیک نیست ولی دیدم حال و روزای این روزا رو میگه گفتم بزارم شمام ببینین
    باز شرمنده

ﺷﯿﺦ ﺣﺴﻦ ﺭﺍ ﺩﯾﺪ ﻭ ﺩﺍﻣﺎﻧﺶ ﮔﺮﻓﺖ ﺷﯿﺦ ﮔﻔﺘﺎ :
    »ﺍﯼ ﺑﺮﺍﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻋﺒﺎ، ﺍﻓﺴﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ؟
    « ﮔﻔﺖ : » ﻣﯽﺩﺍﻧﻢ، ﻭﻟﯽ ﺩﺍﺭﻡ ﺳﺆﺍﻟﯽ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ
    « ﮔﻔﺖ: » ﺍﮐﻨﻮﻥ ﻓﺮﺻﺖِ ﭘﺎﺳﺦ، ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺩﯾﺪﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ «
    ﮔﻔﺖ : » ﺍﺯ ﻓﻘﺮ ﻭ ﮔﺮﺍﻧﯽ، ﺟﺎﻥ ﻣﺎ ﺁﻣﺪ ﺑﻪ ﻟﺐ
    « ﮔﻔﺖ : » ﻣﯽﺩﺍﻧﻢ، ﮔﺮﺍﻧﯽ ﻗﺎﺑﻞ ﺍﻧﮑﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    « ﮔﻔﺖ : » ﻣﯽﺩﺍﻧﯽ ﺣﺴﻦ؟ ﭘﺲ ﺯﻭﺩﺗﺮ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﮑﻦ
    « ﮔﻔﺖ : » ﻣﺸﻐﻮﻟﻢ، ﻭﻟﯽ ﺳﺨﺖ ﺍﺳﺖ، ﺭﻩ ﻫﻤﻮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    « ﮔﻔﺖ: » ﭘﺲ ﺍﯾﻦ ﻗﯿﻤﺖ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺭﺍ ﺗﺜﺒﯿﺖ ﮐﻦ
    « ﮔﻔﺖ : » ﺑﺎ ﺑﺎﺯﺍﺭ، ﻣﺎ ﺭﺍ ﻗﺪﺭﺕ ﭘﯿﮑﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    « ﮔﻔﺖ: » ﺣﺮﻓﯽ ﻻﺍﻗﻞ ﺍﺯ ﻗﻄﻊ ﯾﺎﺭﺍﻧﻪ ﻧﺰﻥ
    « ﮔﻔﺖ : »ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺧﺰﺍﻧﻪ، ﺩﺭﻫﻢ ﻭ ﺩﯾﻨﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    « ﮔﻔﺖ : » ﭘﺲ ﮐِﯽ ﻣﯿﮕﺸﺎﯾﺪ ﺁﻥ ﮐﻠﯿﺪﺕ ﻗﻔﻞﻫﺎ؟
    « ﮔﻔﺖ : » ﺑﯽﺗﺎﺑﯽ ﻣﮑﻦ، ﺻﺒﺮﺕ ﭼﺮﺍ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ؟
    « ﮔﻔﺖ : » ﺻﺒﺮ ﻣﺎ ﮔﺬﺷﺖ ﺍﺯ ﺣﻀﺮﺕ ﺍﯾﻮﺏ ﻫﻢ
    « ﮔﻔﺖ : »ﻋﻤﺮ ﻧﻮﺡ ﭘﯿﺪﺍ ﮐﻦ، ﺍﮔﺮ ﺩﺷﻮﺍﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    «! ﮔﻔﺖ : » ﺩﯾﺪﺍﺭ ﺍﻭﺑﺎﻣﺎ ﺭﺍ ﻧﺮﻓﺘﯽ، ﭘﺲ ﭼﺮﺍ؟« ﮔﻔﺖ : » ﻣﺎ ﺭﺍ ﺭﺧﺼﺖ ﺍﯾﻦ ﻭﺻﻞ ﺩﺭ ﺍﻧﻈﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    «! ﮔﻔﺖ : » ﭘﺲ ﮐِﯽ ﺑﺸﮑﻨﺪ ﺍﯾﻦ ﺣﻠﻘﻪﯼ ﺗﺤﺮﯾﻢﻫﺎ؟
    « ﮔﻔﺖ: »ﺩﺷﻮﺍﺭ ﺍﺳﺖ، ﮐﺎﺭ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ، ﯾﮏ ﺑﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    « ﮔﻔﺖ : » ﺷﯿﺨﺎ ! ﭘﺲ ﭼﻪ ﺷﺪ ﺁﺯﺍﺩﯼ ﺯﻧﺪﺍﻧﯿﺎﻥ؟«
    ﮔﻔﺖ : » ﺑﺎ ﺣﮑﻢ ﻗﻀﺎﯾﯽ، ﻫﯿﭻ ﻣﺎ ﺭﺍ ﮐﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ
    « ﮔﻔﺖ : » ﺍﮐﻨﻮﻥ ﻣﺼﻠﺤﺖ ﺭﺍ ﺩﺭ ﭼﻪ ﻣﯽﺑﯿﻨﯽ ﺣﺴﻦ؟
    « ﮔﻔﺖ : » ﺳﺎﮐﺖ ﺑﺎﺵ، ﭼﻮﻥ ﺳﻮﺩﯼ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺍﺷﻌﺎﺭ ﻧﯿﺴﺖ

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید شاه بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال
    عراقچی: زمان جنگ کسی علیه رزمندگان پوستر نصب نمی‌کرد

گروه دیپلماسی- معاون وزیر امور خارجه و مذاکره‌کننده ارشد هسته‌ای ایران با اشاره به مذاکرات اخیر ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: در مذاکرات با آژانس، مدالیته جدیدی ارائه کردیم که بر اساس طرحی گام به گام است، اگر هر گام تکمیل شود و آژانس پاسخ سوالات را تايید کند، سراغ گام بعدی می‌رویم.
    سیدعباس عراقچی با تاکید بر ضرورت اجماع ملی درباره مسائل سیاست خارجی ادامه داد: «آنچه به ما در نبرد دیپلماسی کمک می‌کند، پشتوانه عظیم مردمی است که بروز و ظهورش انتخابات اخیر بود. از این رو تا وقتی این انرژی وجود دارد،‌ من هیچ نگرانی ندارم؛ ولی نگرانی آنجا خواهد بود که اختلاف دیدگاه‌ها به تشتت بینجامد. او با اشاره به اجماع ملی در حمایت از رزمندگان کشور در دوران دفاع مقدس یادآور شد: «در زمان جنگ همه برای دلگرمی دادن به رزمندگان تلاش می‌کردند و هیچ‌کس در خیابان‌ها پوستری نصب نمی‌کرد که آنها را جور دیگری خطاب کند و نشان دهد.»
    به گزارش «ایسنا»، سیدعباس عراقچی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما، با اشاره به سوابق همکاری ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: به علت ابهاماتی که برای گذشته و حال برنامه هسته‌ای ایران ایجاد و بر آن اساس نگرانی‌هایی را تولید کرده بودند، ما همکاری‌های خود را افزایش و گسترش دادیم تا به ابهامات پاسخ داده شود؛ گرچه برخی از آنها فراتر از موافقتنامه پادمان به شمار می‌رفت؛ ولی به علت آنکه ما به ابعاد صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای خود اطمینان داشتیم، جمهوری اسلامی ایران تشخیص داد که برای رفع نگرانی‌های کاذب همکاری کند.
    معاون وزیر امور خارجه گفت: برای این کار توافقنامه جداگانه‌ای لازم بود که در قالب طرح کاری بین ایران و آژانس و به‌صورت شش سوال مطرح و پاسخ داده شد؛ البته یکی از مطالب، مطالعات ادعایی بود که خوب پیش نرفت.
    در مذاکرات 20 آبان در تهران، مدالیته تکمیل می‌شود
    این عضو ارشد تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: در مذاکرات کارشناسی در این رابطه وارد جزئیات بیشتری شدیم و بر این مدل توافق شد و دو طرف برای اولین بار بیانیه مشترکی دادند. او با اشاره به اینکه دور بعدی مذاکرات ایران و آژانس 20 آبان در تهران خواهد بود، افزود: در آن مذاکرات جزئیات مدالیته تکمیل خواهد شد و چارچوب همکاری‌ها درباره موضوعاتی که فراتر از پادمان است، مشخص می‌شود.
    روندهای ژنو و وین مستقل هستند؛ ولی بر هم تاثیر دارند
    عراقچی با بیان اینکه در وین و ژنو به همسانی رسیده‌ایم، اظهار کرد: روندها در وین و ژنو همزمان در مسیر رسیدن به راه حل در حال حرکت است که البته باید همراه با حسن نیت از سوی دو طرف باشد. معاون بین‌الملل وزیر امور خارجه در ادامه گفت: آژانس قبول کرده است که از اقدامات ساده‌تر و کوچک‌تر آغاز کنیم و گام‌هایی که آژانس می‌خواست در مرحله اول از سوی ایران انجام شود، به مراحل بعدی سپرده شود. او در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار کرد: اینکه این گام‌ها چگونه هست،‌ هنوز مورد بحث قرار دارد؛ ولی توافق شد تا برای تبدیل فضای بین ایران و آژانس که متاسفانه در دو سال گذشته به سمت تقابل رفته بود، به فضای تعاملی، کار ابتدا با اقدامات ساده‌تر و آسان‌تر شروع شود. روندهای ژنو و وین کاملا مستقل هستند، ولی بر هم تاثیر دارند؛ به صورتی که پیشرفت هر یک به پیشرفت دیگری کمک می‌کند.
    غنی‌سازی 20 درصد ادامه دارد
    وی در برابر این پرسش که آیا درباره توقف غنی‌سازی 20 درصدی مذاکراتی انجام دادید، پاسخ داد: در مذاکرات وین اصلا وارد اقداماتی که باید صورت گیرد، نشدیم. غنی‌سازی در سطح 20 درصد و سه و نیم درصد ادامه دارد؛ ضمن اینکه این موضوع مذاکرات با آژانس نیست و این آژانس صرفا وظیفه نظارتی دارد. این بحثی است که با 1+5 مطرح می‌شود.
    معاون وزیر خارجه با اشاره به محرمانه بودن جزئیات مذاکرات گفت: محتوای این مسیر بین ما و آنها مورد بحث‌های خیلی جدی، دقیق و با جزئیات قرار گرفت و توافق کردیم تا به علت حساسیت بالا، این جزئیات منتشر نشود. کشورهای 1+5 هم تاکنون درباره منتشر نکردن جزئیات مذاکرات پایبندی داشته‌اند و این امر نشان می‌دهد که آنها جدی هستند.
    به اغراض برخی طراحان گمانه‌زنی‌ها بدبینم
    عراقچی در بخش دیگری از صحبت‌های خود، اخبار منتشر شده درباره طرح موضوعاتی مانند تعطیلی سایت فردو را تکذیب کرد و گفت: هیچ‌کدام از موضوعاتی را که به‌عنوان جزئیات مذاکرات مطرح می‌شود، تايید نمي‌کنم و حتی با دید بدبینی به اغراض طراحان آن نگاه می کنیم. این عضو تیم مذاکره کننده ایران تاکید کرد: تاکنون هیچ توافقی با 1+5 صورت نگرفته است. ما فقط درباره چارچوب همکاری‌ها توافق کردیم و محتوای مسیر بین ما و آنها هنوز در حال بحث است.
    برای گام‌های اعتمادساز که نافی حقوق ملت نباشد، آمادگی داریم
    عراقچی در ادامه با بیان اینکه «خط قرمز ما، حقوق مردم ایران است که در 10 سال گذشته برای آن ایستادگی کرده‌اند»، گفت: حقوق ملت ایران خط قرمز ماست که به هیچ وجه از آن عبور نخواهیم کرد. حفظ غنی‌سازی برای ما اهمیت اساسی دارد، البته ابعاد آن قابل گفت‌وگو است. ما با خروج مواد از کشور موافقت نخواهیم کرد؛ البته برای گام‌های اعتمادساز که نافی این حقوق نباشند، آمادگی داریم.
    هر میزان مذاکره که لازم باشد انجام خواهیم داد
    عراقچی با توجه به مذاکرات انجام شده در ژنو و وین گفت: ما برای وقت تلف کردن، نمایش و تبلیغات نیامده‌ایم، هر میزان مذاکره که لازم باشد انجام خواهیم داد،‌ حجم مذاکرات انجام شده هم نشانه پایبندی به تعهدات طرفین و این نکته است که کسی برای اتلاف وقت نیامده است. امیدواریم که دست کم در چارچوب کلی و گام اول بتوانیم تا سه ماه و حداکثر شش ماه به نتیجه و بعد درباره مشخصات گام پایانی و راه حل جامع که حدود 9 ماه تا یک سال است به جمع‌بندی برسیم
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 143 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 140 مهمان ها)

1. eco777،
  2. sirwan،
  3. جواد277

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها