نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2486 از 5220 نخست ... 14861986238624362476248324842485248624872488248924962536258629863486 ... آخرین
نمایش نتایج: از 24,851 به 24,860 از 52196

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال
    واکنش کاخ سفید به تظاهرات 13 آبان

آمریکا به بی‌اعتمادی عمیق بین تهران و واشنگتن اذعان داشت، ولی تعهد آمریکا به مذاکرات درباره برنامه هسته‌یی ایران را تاکید کرد.

به گزارش شینهوا، جی کارنی، سخنگوی کاخ سفید در یک کنفرانس خبری هفتگی گفت: تاریخچه بی‌اعتمادی بین آمریکا و جمهوری اسلامی ایران عمیق است و یک شبه پاک نخواهد شد.

وی گفت: اما آن‌چه ما اکنون در حال انجام آن هستیم ربطی به اعتماد ندارد. ما درگیر مذاکرات جدی و اساسی شده‌ایم که با این احتمال همراه است که بتوانیم جلوی پیشرفت برنامه هسته‌یی ایران را بگیریم، شفافیت بیشتری در زمینه فعالیت‌های هسته‌یی آن‌ها به دست آوریم و درباره یک راه‌حل دراز مدت و جامع که نگرانی‌های جامعه بین‌المللی در مورد برنامه هسته‌یی ایران را رفع کند، مذاکره کنیم.

ایران و گروه ۱+۵ (آمریکا، انگلیس، فرانسه، روسیه، چین و آلمان) در تاریخ ۱۵ و ۱۶ اکتبر در ژنو با یکدیگر گفت‌وگو کردند و توافق کردند که در تاریخ ۷ و ۸ نوامبر مجددا تشکیل جلسه دهند. به گزارش روزنامه هیل، دولت باراک اوباما، رییس‌جمهور آمریکا علاوه بر آن روز دوشنبه سوزانده شدن پرچم‌های آمریکا در ایران و فریاد‌های «مرگ بر آمریکا» در سالگرد اشغال سفارت پیشین آمریکا در تهران را کم اهمیت جلوه داد و مدعی شد که «اکثریت» مردم ایران خواستار روابط بهتر با آمریکا هستند.

این در حالی است که در روز سیزدهم آبان امسال حضور پرشور مردمی که در سراسر ایران شعار مرگ بر آمریکا سر دادند، نمایان بود.

سخنگوی کاخ سفید مدعی شد: ما معتقدیم که اکثریت مردم ایران یک رابطه بهتر با غرب را ترجیح می‌دهند و خواستار مزایای آن رابطه بهتر با غرب از جمله مزایای اقتصادی بازگشت مجدد به جامعه بین‌المللی هستند.

کارنی افزود: من فکر می‌کنم این چیزی است که انتخابات به ما گفت که تا حدودی به این تحولات و احتمال تحقق این دستاورد منجر شد. ما به تمرکز روی مذاکرات اساسی برای تحقق اهداف سیاسی که به دنبال آن هستیم ادامه خواهیم داد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,496 بار در 550 ارسال
    وزیر اقتصاد خبر داد

افزایش نرخ سود بانکی در دستور کار نیست/ تدوین طرح واقعی کردن سود سهام عدالت

وزیر اقتصاد گفت: افزایش نرخ سود بانکی در دستور کار جلسه شورای پول و اعتبار نیست و همچنین طرحی برای واقعی کردن سود سهام عدالت در دست تهیه اس

عضو فعال
    تشکر شده 719 بار در 186 ارسال
    نسخه چاپيارسال به دوستان
    یک منبع آگاه در گفت‌وگو با فارس خبر داد
    حضور مدیرعامل نفت و گاز پارسیان در هلدینگ فارس منتفی شد

یک منبع آگاه با تاکید بر این که تغییری در این هلدینگ ایجاد نخواهد شد، گفت: حضور مدیرعامل نفت و گاز پارسیان در این هلدینگ منتفی است.
    خبرگزاری فارس: حضور مدیرعامل نفت و گاز پارسیان در هلدینگ فارس منتفی شد

Tweet

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه حضور عزیزی در هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج‌فارس با عنوان مدیرعامل منتفی است، اظهار داشت: امکان حضور در هلدینگ فارس به عنوان هیئت مدیره در صورت موافقت ایشان وجود دارد.

به گزارش فارس؛ پیش از این شایعاتی مبنی بر حضور عزیزی در هلدینگ خلیج فارس به عنوان مدیرعامل مطرح شده بود.

انتهای پیام/ب

حبیب‌الله عسگراولادی در گذشت

فرارو- حبیب‌الله عسگراولادی دبیر کل پیروان خط امام و رهبری در گذشت.

به گزارش ایسنا، حبیب‌الله عسگر اولادی، دبیر کل پیروان خط امام و رهبری پس از گذراندن یک دوره بیماری درگذشت.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 313 بار در 84 ارسال
    گام اول دولت برای افزایش قیمت گاز پتروشیمی‌ها به ۳۲۵ تومان
    با اظهارات اخیر معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی که حمایت خود را از مصوبه ستاد تدابیر ویژه برای افزایش قیمت خوراک گازی پتروشیمی‌ها از ۷۰ تومان به ۳۲۵ تومان اعلام کرده بود، اولین قدم برای منطقی شدن قیمت گاز پتروشیمی‌ها برداشته شد.

به گزارش تسنیم، طی چند هفته گذشته، دوباره ضرورت اصلاح شیوه قیمت گذاری خوراک گازی پتروشیمی ها مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. ماجرا از آنجا آغاز شد که پیوندی از مدیران ارشد شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفته بود که وزارت نفت نباید دنبال افزایش قیمت خوراک باشد. معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی که اخیرا بعد از دوری سه ساله ای از این شرکت (به دلیل بازنشستگی) و حضور فعال در بخش خصوصی (انجمن کارفرمایی پتروشیمی)، دوباره به این شرکت بازگشته بود حتی درخواست کرده بود که برای خوراک واحدهای جدید پتروشیمی، تخفیف هم باید قائل شد.

این اظهارات مدیر پرسابقه صنعت پتروشیمی در یکی از برنامه های تلویزیونی (برنامه ثریا) شدیداً مورد انتقاد واقع شد و کارشناس این برنامه سود پتروشیمی های گازی را حتی بالاتر از سود تجارت مواد مخدر خواند. چند روز بعد از این برنامه تلویزیونی هم مشخص شد که در آخرین ماه های دولت قبل، ستاد تدابیر ویژه مصوبه ای جهت افزایش قیمت خوراک گازی از 70 تومان به 325 تومان (13 سنت) هر متر مکعب تصویب کرده است و پتروشیمی های خصوصی از اجرای این مصوبه خودداری کرده اند.

انتشار این خبر با سکوت معنادار مدیران شرکت ملی صنایع پتروشیمی، مواجه شد و انتظار می رفت که با توجه به جایگاه سابق برخی مدیران ارشد این شرکت در بخش خصوصی و حمایت کلی دولت جدید از حضور فعال تر بخش خصوصی در اقتصاد کشور، اجرای این مصوبه در دولت یازدهم کاملا به فراموشی سپرده شده و قیمت خوراک گازی پتروشیمی همچنان 70 تومان هر متر مکعب باقی بماند اما روند حوادث به گونه ای دیگری رقم خورد.

محمدحسن پیوندی (معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی) که به عنوان مهمترین و موثرترین مدافع ارائه خوراک ارزان گاز به واحدهای پتروشیمی در سال های اخیر شناخته می شد، در روزهای اخیر مطالبی را اظهار کرده است که شاید نوید بخش گشوده شدن باب جدیدی در این باره باشد.

وی در یکی از گفت‌وگوهای خود درباره موارد مطرح درباره خوراک پتروشیمی‌های گازی چنین اظهار نظر کرده است:
    1- درباره مصوبه ستاد تدابیر ویژه برای 325 تومانی شدن قیمت گاز: بنده نماینده حاکمیت در حوزه پتروشیمی هستم و بنابراین تصمیمات شورای عالی امنیت ملی یا ستاد تدابیر ویژه اقتصادی موضع حاکمیتی بنده هم هست... قطعاً دستوری که به بنده ابلاغ شود باید آن را اجرا کنم.

2- درباره اینکه آیا ارائه خوراک ارزان به پتروشیمی های گازی تاکنون رانت بوده است و نه مشوق: من قبول دارم که تا الان مشوق نبوده است و معتقدم باید آن را به مشوق تبدیل کنیم.

3- درباره ضرورت مالیات گرفتن از پتروشیمی ها مانند عربستان: من می گویم هر چیزی باید در جایگاه خودش مورد توجه قرار بگیرد. چرا ما نباید از پتروشیمی‌ها مالیات بگیریم؟ مالیات را باید در زنجیره سر جای خودش داشته باشیم. ما نباید کاری کنیم که سرمایه‌گذاری متوقف یا کند شود اما باید بقیه کارها را به درستی انجام دهیم.

4- تغییر مبنای قیمت گذاری خوراک از عربستان به قطر: من درباره خوراک گاز این شرط را می‌گذارم که همان قیمتی که قطر گاز می‌دهد ما هم گاز بدهیم.

وی در گفت‌وگوی دیگری چنین اظهار داشته است:
    1- تولیدکنندگان این سه محصول بالادستی با دریافت خوراک ارزان باید بخشی از سود خود را صرف توسعه صنایع پایین‌دست کرده و بخشی از سود آنها باید برای تحقق این مهم بلوکه شده و به سهامداران پرداخت نشود تا از ثروت، تولید ثروت شود.

2- قیمت گاز ما برای پتروشیمی‌ها منطقی نیست لذا به نظر من رقم 10 سنت برای هر مترمکعب گاز عدد مطلوبی است که پیشنهاد می‌کنم در بودجه سال 93 لحاظ شود، اگر چنین موضوعی محقق نشد می‌توان 75 درصد درآمدهای سالانه هر واحد را برای توسعه صنایع پایین‌دست صرف کرد و تنها 25 درصد سود خالص آن را به سهامداران پرداخت کرد نه صد در صد آن.

با توجه به اظهارات جدید پیوندی، به نظر می رسد که معاون جدید شرکت ملی صنایع پتروشیمی همانند مدیران سابق این شرکت در دولت دهم به دنبال منطقی کردن قیمت ارزان خوراک گاز پتروشیمی ها بوده و پتروشیمی های گازی باید در انتظار اجرای مصوبه 325 تومانی شدن قیمت خوراک گازی در سال جاری و یا افزایش قیمت خوراک گاز از 2.5 سنت به 10 سنت هر متر مکعب در سال آینده باشند. به عبارت دیگر، به نظر می رسد که دوران فروش خوراک ارزان به پتروشیمی های گازی تمام شده و شرکت ملی صنایع پتروشیمی به درستی به دنبال اجرای وظایف حاکمیتی خود و جلوگیری از ارائه رانت از جیب ملت به بخش خصوصی است.

کاربر ویژه بورسی عالیجناب آواتار ها
    تشکر شده 1,453 بار در 153 ارسال

زیبا کلام: اگر در زمان رضا شاه بودم 50 بار اعدام می‌شدم

کد خبر: DEN-763943 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۸/۱۳ ۱۷:۲۲:۵۳
    استاد دانشگاه تهران ادامه داد: من همواره گفته‌ام رضا شاه خدمات زیادی برای ایران داشته است و ایران امروز در نتیجه تلاش‌های غیر به دست آمده است ولی اگر من در زمان رضا شاه بودم نه یک بار بلکه حداقل 50 بار اعدام می‌شدم.
    استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه رضا شاه خدمات زیادی به کشور ایران داشته است، گفت: با وجود اعتراف به تمام تلاش‌ها ولی اگر در زمان وی بودم 50 بار اعدام می‌شدم.

به گزارش خبرگزاری فارس، صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران در مناظره‌ای که عصر امروز بین الله‌کرم، حق‌شناس، زیباکلام و خضرایی در حاشیه همایش زنده باد مرگ بر آمریکا، در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: مباحثه کردن با الله‌کرم دشوار است زیرا فکر می‌کنم وی مصداق شهید زنده است و حدود 600 بار باید شهید می‌شد.

وی در رابطه با ارتباط ایران و آمریکا گفت: من معتقدم که آمریکا ستیزی و اصرار بر دشمنی با آمریکا از سال 58 شروع شد و از مراحل مختلف عبور کرد.

وی افزود: بعد از انقلاب مارکسیست‌ها در رقابت نفس‌گیر با جریان اسلام‌گرای رادیکال پیش افتاده بودند و این تداوم آمریکاستیزی به این دلیل است که نظام جمهوری اسلامی پس از اشغال سفارت آمریکا متوجه شد شنل آمریکاستیزی که بر دوش رهبران جمهوری اسلامی است، جایگاه ممتازی برای آنها به وجود آورده است.

زیباکلام ادامه داد: در سال 58 مارکسیست‌ها در دنیا به عنوان افراد انقلابی از احترام برخوردار بودند و رهبران جمهوری اسلامی یک شبه آمریکاستیز شدند تا مخالفان را ساکت کنند.

استاد دانشگاه تهران اظهار داشت: تداوم آمریکاستیزی به این دلیل است که آمریکا ستیزی به هویت جمهوری اسلامی تبدیل شده است و اگر آمریکا ستیزی را از نظام بگیرید چیزی در دستش نیست.

وی افزود: در رابطه با دموکراسی معتقدم یکی از نتایج آمریکا ستیزی ضربه و لطمه‌ای بوده که به دموکراسی خواهی به عنوان جوهره ذات انقلاب وارد شده است.

زیباکلام گفت:‌آمریکا ستیزترین جریانات چقدر برای حقوق بشر ارزش قائلند؟

وی افزود: آنهایی که امروز به راهپیمایی رفتند چقدر درد آزادی زندانیان سیاسی را دارند؟

زیباکلام گفت: چرا بیانیه الجزایر را در جایی مطرح نمی‌کنند؟ زیرا صد رحمت به ترکمانچای، ما در حوزه صنعت و تجارت تیشه به ریشه منافع ملی زدیم.

وی ادامه داد: من همواره گفته‌ام رضا شاه خدمات زیادی برای ایران داشته است و ایران امروز در نتیجه تلاش‌های غیر به دست آمده است ولی اگر من در زمان رضا شاه بودم نه یک بار بلکه حداقل 50 بار اعدام می‌شدم.

وی گفت: چند سال پیش قرار بود نفت منطقه قفقاز از طریق جمهوری اسلامی عبور کند که این انتقال فیزیکی نبود بلکه نفت را از شمال می‌گرفتیم و از نفت‌های جنوب کشور به آنها تحویل می‌دادیم و به امضای هر بشکه نفت حق تزانزیت می‌گرفتیم که برای کشور بسیار مفید بود ولی آمریکایی‌ها مانع این کار شدند و این مسائل از مثال‌هایی است که آمریکا ستیزی برای ما داشته است.

وی افزود: اینکه می‌گویند قرارداد الجزایر به دست بهزاد نبوی انجام شده است، باید بگویم که یکی از اشکالات اساسی نظام ما این است که کارهایی را نهادهای دیگری انجام می‌دهند و فرد دیگری پاسخ دهد، زمانی که آمریکایی‌ها حاضر به امتیاز دادن بودند نپذیرفتیم و زمانی که امتیاز ندادند گروگان‌هایشان را آزاد کردیم و به نبوی گفتند با آنها صحبت کن. در حالی که افراد دیگری باید این کار را انجام می‌دادند.
    نیکی و سود خویش را در زیان دیگر کسان مخواه.
    نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.
    زرتشت پاک

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید عالیجناب از ایشان تشکر کرده اند:

دولت دهم رکورد شاخص فلاکت را شکست

گروه اقتصادي: براساس تازه ترین آمارهای منتشره از نرخ بیکاری و تورم برای نخستین بار طی 17 سال اخیر شاخص فلاکت از مرز 50 درصد عبور کرد.

علی پاکزاد درخبرآنلاين نوشت:​شاخص فلاکت به عنوان میزانی برای ارزیابی شدت رکود تورمی مورد استفاده قرار می گیرد، این شاخص طی سالهای اخیر هر ساله رکورد جدیدی بر جا گذاشته است، تازه ترین آمارها از وضعیت این شاخص نشان می دهد برای نخسین بار طی 17 سال اخیر سرجمع نرخ تورم و بیکاری که شاخص فلاکت نامیده می شود در پایان تابستان سال 92 از مرز 50 درصد عبور کرده است.این وضعیت گویای عمق رکود تورمی در اقتصاد ایران است. نکته قابل تامل انکه رشد شدید این رکود تورمی دقیقا از سال 89 آغاز شده است، همزمان با اجرای قانون هدفمندی یارانه ها می بینیم که شاخص فلاکت در ایران از 26 درصد به 51 درصد در نیمه نخست سال 92 رسیده است.
    این وضعیت اما زمانی بهتر خود را نشان می دهد که مقایسه ای بین شاخص فلاکت در ایران و شاخص فلاکت جهانی (براساس متوسط نرخ تورم و بیکاری جهانی) داشته باشیم. این شاخص طی سالهای 1376 تات 1392 در جهان بین 11 تا 15 درصد در نوسان بوده است اوج گیری بحران مالی در سال 2008 (سال 1387) شاخص فلاکت را در سطح جهان از 12 درصد به 14 درصد ارتقاء داده است و لی در ایران سه دوره در نوسان این شاخص فلاکت قابل رویت است اول طی سالهای 76 تا 1384 که سیر نزولی این شاخص را در کشور شاهد هستیم، یعنی دقیقا در سالهایی که دولت های هفتم و هشتم تلاش کرده اند با ایجاد انظباط مالی و شفاف سازی فضای اقتصادی، رشد اقتصادی ایجاد کنند.
    دوره دوم بین سالهای 84 تا 87 است که دوره اجرای تثبیت قیمت ها و رونق سیاستهای انبساطی دولت نهم را در فضای پولی کشور شاهد هستیم و شاخص فلاکت تا 36 درصد افزایش پیدا کرده است.سقوط شاخص فلاکت در سال 88 ناشی از تغییر سیاستهای انبساطی مالی دولت به سیاستهای انقباضی برای زمینه سازی اجرای قانون هدفمندی به ناگهان شاخص فلاکت را به حدود 23 درصد کاهش داده است که البته بهبود فضای رکودی را به دنبال نداشته است زیرا نرخ بیکاری در این سال در مقایسه با سال 86 نه تنها کاهش نداشته بلکه 1.5 درصد افزایش پیدا کرده است. و در نهایت آخرین دوره نوسان شاخص فلاکت طی سالهای 89 تا 92 شکل می گیرد که به آن اشاره شد، طی این دوره شاخص از 26 درصد به 51 درصد افزایش پیدا کرده است و این دوره ای است که دولت دست به تیغ جراحی برد و طرح هدفمندی را به اجرا گذاشت.
    در این سالها رکود تورمی به شدت در اقتصاد ایران تعمیق شد به طوریکه امروز بسیاری از واحد های تولیدی کشور با حدود 30 درصدت ظرفیت خود فعالیت می کنند. مهار این شاخص و خروج از چرخه تورم و رکود در واقع چالش اصلی دولت یازدهم محسوب می شود.

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    حبیب‌الله عسگراولادی در گذشت

فرارو- حبیب‌الله عسگراولادی دبیر کل پیروان خط امام و رهبری در گذشت.

به گزارش ایسنا، حبیب‌الله عسگر اولادی، دبیر کل پیروان خط امام و رهبری پس از گذراندن یک دوره بیماری درگذشت.
    دیگه وقتش بود ، خیلی های دیگه تو صف هستند که برن ، تا الان هم خیلی کشش دادند...

خب! به گمانم یکی از موانع نزول دلار از بین رفت!
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

13. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عالیجناب نمایش پست ها

کد خبر: DEN-763943 تاریخ انتشار: ۱۳۹۲/۰۸/۱۳ ۱۷:۲۲:۵۳
    به گزارش خبرگزاری فارس، صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران در مناظره‌ای که عصر امروز بین الله‌کرم، حق‌شناس، زیباکلام و خضرایی در حاشیه همایش زنده باد مرگ بر آمریکا، در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: مباحثه کردن با الله‌کرم دشوار است زیرا فکر می‌کنم وی مصداق شهید زنده است و حدود 600 بار باید شهید می‌شد.

وی در رابطه با ارتباط ایران و آمریکا گفت: من معتقدم که آمریکا ستیزی و اصرار بر دشمنی با آمریکا از سال 58 شروع شد و از مراحل مختلف عبور کرد.

وی افزود: بعد از انقلاب مارکسیست‌ها در رقابت نفس‌گیر با جریان اسلام‌گرای رادیکال پیش افتاده بودند و این تداوم آمریکاستیزی به این دلیل است که نظام جمهوری اسلامی پس از اشغال سفارت آمریکا متوجه شد شنل آمریکاستیزی که بر دوش رهبران جمهوری اسلامی است، جایگاه ممتازی برای آنها به وجود آورده است.

زیباکلام ادامه داد: در سال 58 مارکسیست‌ها در دنیا به عنوان افراد انقلابی از احترام برخوردار بودند و رهبران جمهوری اسلامی یک شبه آمریکاستیز شدند تا مخالفان را ساکت کنند.

استاد دانشگاه تهران اظهار داشت: تداوم آمریکاستیزی به این دلیل است که آمریکا ستیزی به هویت جمهوری اسلامی تبدیل شده است و اگر آمریکا ستیزی را از نظام بگیرید چیزی در دستش نیست.

وی افزود: در رابطه با دموکراسی معتقدم یکی از نتایج آمریکا ستیزی ضربه و لطمه‌ای بوده که به دموکراسی خواهی به عنوان جوهره ذات انقلاب وارد شده است.

زیباکلام گفت:‌آمریکا ستیزترین جریانات چقدر برای حقوق بشر ارزش قائلند؟

وی افزود: آنهایی که امروز به راهپیمایی رفتند چقدر درد آزادی زندانیان سیاسی را دارند؟

زیباکلام گفت: چرا بیانیه الجزایر را در جایی مطرح نمی‌کنند؟ زیرا صد رحمت به ترکمانچای، ما در حوزه صنعت و تجارت تیشه به ریشه منافع ملی زدیم.

وی ادامه داد: من همواره گفته‌ام رضا شاه خدمات زیادی برای ایران داشته است و ایران امروز در نتیجه تلاش‌های غیر به دست آمده است ولی اگر من در زمان رضا شاه بودم نه یک بار بلکه حداقل 50 بار اعدام می‌شدم.

وی گفت: چند سال پیش قرار بود نفت منطقه قفقاز از طریق جمهوری اسلامی عبور کند که این انتقال فیزیکی نبود بلکه نفت را از شمال می‌گرفتیم و از نفت‌های جنوب کشور به آنها تحویل می‌دادیم و به امضای هر بشکه نفت حق تزانزیت می‌گرفتیم که برای کشور بسیار مفید بود ولی آمریکایی‌ها مانع این کار شدند و این مسائل از مثال‌هایی است که آمریکا ستیزی برای ما داشته است.

وی افزود: اینکه می‌گویند قرارداد الجزایر به دست بهزاد نبوی انجام شده است، باید بگویم که یکی از اشکالات اساسی نظام ما این است که کارهایی را نهادهای دیگری انجام می‌دهند و فرد دیگری پاسخ دهد، زمانی که آمریکایی‌ها حاضر به امتیاز دادن بودند نپذیرفتیم و زمانی که امتیاز ندادند گروگان‌هایشان را آزاد کردیم و به نبوی گفتند با آنها صحبت کن. در حالی که افراد دیگری باید این کار را انجام می‌دادند.

دیروز حداکثر 10% جمعیت ایران در راهپیمایی بودند که آنهم 90% دانش آموزان بودند که از طرف مدارس برده شده اند.این همه جار و جنجال برای چیست؟ اگر می خواهند تعداد واقعی عاشقان مرگ بر آمریکا را ببینند ، بهتر است مدارس را تعطیل نکنند و اعلام کنند هر کس دوست دارد برود راهپیمایی با اختیار خود برود.

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,813 بار در 803 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    دیگه وقتش بود ، خیلی های دیگه تو صف هستند که برن ، تا الان هم خیلی کشش دادند...

خب! به گمانم یکی از موانع نزول دلار از بین رفت!
    همچنین خشکبار

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها