نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2515 از 4611 نخست ... 15152015241524652505251225132514251525162517251825252565261530153515 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25,141 به 25,150 از 46104

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,503 بار در 22,935 ارسال
    شرط سردار نقدی برای حذف شعار مرگ بر آمریکا

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: دولت ایالات متحده امریکا در صورت احترام و رعایت حقوق ملت ایران از شعار مرگ معاف می شود.

ˈمحمدرضا نقدیˈ روز سه شنبه در حاشیه مراسم تجدید میثاق فرماندهان سازمان بسیج مستضعفین سراسر کشور با آرمان های امام خمینی در گفت وگوی با ایرنا اظهار کرد: هر زمان آمریکا یک نظام استکباری نبود و همانند بقیه دولت ها به حقوق و منافع ملی ملت ایران احترام گذاشت در زمره کشورهای سیاسی قرار داشت و از مرگ معاف خواهد شد.

وی افزود: شعار مرگ بر آمریکا جزو قانون اساسی جمهوری اسلامی است و قانون اساسی ما در چهار اصل صراحتاً نظام اسلامی را به عنوان نظام ظلم ستیز و ضد استکباری معرفی کرده است.

وی با تاکید بر اینکه تنها مستکبری که در قانون اساسی از آن نام برده است، کشور آمریکا است، خاطرنشان کرد: آمریکا در مقدمه قانون اساسی به عنوان دشمن انقلاب اسلامی مطرح و از آن به عنوان یک مستکبر نام برده شده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در ادامه تصریح کرد: تا زمانی که نظام استکباری وجود داشته باشد شعار مرگ بر استکبار نیز ادامه خواهد داشت.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,503 بار در 22,935 ارسال
    رایزن فرهنگی ایران در بیروت به شهادت رسید

حجت الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی ایران در لبنان که در حادثه انفجار امروز بیروت مجروح شده‌بود؛ بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، خبر شهادت رایزن فرهنگی ایران از سوی منابع مختلف داخلی و لبنانی در بیروت تائید شد.

پیش از این خبرگزاری فارس از شهادت حجت الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی کشورمان در انفجار جنوب بیروت خبر داده بود.

لحظاتی پیش نیز وزیر بهداشت لبنان خبر شهادت حجت الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی ایران را تایید کرد.

بر اثر دو انفجار در منطقه بئرالحسن در الجناح در حومه جنوبی نزدیکی سفارت ایران در بیروت، 23نفر کشته شدند که هویت 20نفر از آنها شناسایی شده است. در این دو انفجار بیش از 146 نفر زخمی شده‌اند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 13,437 بار در 883 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    رایزن فرهنگی ایران در بیروت به شهادت رسید

حجت الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی ایران در لبنان که در حادثه انفجار امروز بیروت مجروح شده‌بود؛ بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، خبر شهادت رایزن فرهنگی ایران از سوی منابع مختلف داخلی و لبنانی در بیروت تائید شد.

پیش از این خبرگزاری فارس از شهادت حجت الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی کشورمان در انفجار جنوب بیروت خبر داده بود.

لحظاتی پیش نیز وزیر بهداشت لبنان خبر شهادت حجت الاسلام ابراهیم انصاری رایزن فرهنگی ایران را تایید کرد.

بر اثر دو انفجار در منطقه بئرالحسن در الجناح در حومه جنوبی نزدیکی سفارت ایران در بیروت، 23نفر کشته شدند که هویت 20نفر از آنها شناسایی شده است. در این دو انفجار بیش از 146 نفر زخمی شده‌اند.
    تروریسم در هر جایی و به هر نوعی محکوم است.
    چه رایزن فرهنگی باشد چه فرخ زاد و چه مرحوم شاهپور بختیار چه کردهایی که رستوران میکونوس ترور میشوند چه مرحوم پیروز دوانی و.............................................. هزاران عملیات تروریستی دیگر
    أَكْثَرُهُمْ لَا يَعْقِلُونَ

6. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید موی عاقل از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 20,593 بار در 4,003 ارسال
    مدیرعامل شرکت ملی گاز ورشکستگی این شرکت را تکذیب کرد
    واقعا آدم نمی دونه چی بگه ؟! یه همچین اخباری در همچین ابعادی به راحتی پخش و خیلی راحت هم تکذیب میشه ! یعنی یا خبرگزاری های ما قابل اعتماد و اتکا نیستند در اینصورت چه برسه به اخبار کوچکتر که آدم واقعا هرگز نمی تونه به صحت و سقم اونها اطمینان کنه . یا واقعا مسئولین و دست اندر کاران دروغگو و بی مسئولیتی داریم که چنین مسائلی را به شوخی و مضحکه گرفته اند!

شرط سردار نقدی برای حذف شعار مرگ بر آمریکا
    به به ! حاجیمون هم مثل اینکه هوس کرده ریشهاشو 3 تیغه کنه ؟!
    یاد اون اس ام اس باحاله افتادم که میگفت :

سیر توالی شعار مرگ بر آمریکا از شیطان بزرگ به شیطان کوچک ، شیطونک ، شیطون بلا و در نهایت جیگر طلا تغییر خواهد یافت ‍!
    تمام بهانه های زندگی آینه هایی هستند برای شناخت تو از خودت ، فرصت نگاه کردن به خودت را از دست نده!

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,527 بار در 9,530 ارسال
    با سلام یعنی واقعا ایران با امریکا مشکل داره !! و به تفاهم نرسیدند !!

قائم مقام وزیر راه خبر داد
    آماده شدن مقدمات پرواز ایران - آمریکا از ابتدای سال جدید میلادی

» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان
    سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۷
    قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی از آماده شدن مقدمات پرواز ایران - آمریکا از ابتدای سال جدید میلادی خبر داد.

به گزارش خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) علی محمد نوریان امروز - سه‌شنبه - در حاشیه مراسم تودیع و معارفه رییس سازمان هواشناسی اظهار کرد: تلاش می‌کنیم که از ابتدای سال جدید میلادی مقدمات راه‌اندازی اولین خط هوایی مستقیم بین ایران و آمریکا را فراهم کنیم.

وی درباره آزادسازی قیمت‌ بلیت هواپیما گفت: با کمک بخش خصوصی تا پایان سال زمینه برای متنوع‌سازی پروازها و مناطق محروم نیز فراهم می‌شود.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,527 بار در 9,530 ارسال
    وزیر کار با انتقاد از فاصله درآمد نخبگان و مشاغل گوناگون:
    فقرا ضعیف‌تر شده‌اند

فقرا ضعیف‌تر و قشر متوسط ضعیف شده‌اند
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال
    صرار مرتضوي باعث اعزام افراد به كهريزك شد
    یای اقتصاد- اسماعيل احمدي‌مقدم كه 9 سال است فرماندهي نيروي انتظامي كشور را بر عهده دارد، در گفت‌وگويي تفصيلي درباره مسائلي سخن گفت كه با وجود گذشت بيش از چهار سال همچنان در‌ هاله‌اي از ابهام قرار دارد.
    فرمانده ناجا در گفت‌و‌گو با «ایسنا» با افشاگری درباره حادثه کهریزک، از مخالفت خود با اعزام افراد به اين بازداشتگاه گفت و در اين ميان اصرارهاي سعيد مرتضوي را مهم‌ترين دليل اعزام اين افراد به كهريزك معرفي كرد. او در اين گفت‌وگو با اذعان بر سوء‌رفتار برخي ماموران كهريزك تاكيد مي‌كند كه «اگر آن زمان به من می‌گفتید با مسوولیت خودم همه را رها می‌کردم چون که اینها جانی و قاتل نبودند.»
    احمدي‌مقدم با بيان اينكه در کهریزک حادثه بسيار بدی رخ داد و باید کاری کنیم که از این حوادث پیشگیری شود، به افشاگري درباره پرونده كهريزك پرداخت و در توضيحات خود گفت كه کهریزک اساسا بازداشتگاه نبود؛ بلکه سوله‌ای بود که هنگامی که محله خاک سفید معروف به «جزیره» پاکسازی شد، اولین بار از کهریزک در آنجا استفاده شد.
    او در ادامه با اشاره به اينكه در این منطقه چند انبار متعلق به یگان‌های ویژه بود که برخی زاغه‌ای مهمات بود که متروکه هم شده بود گفت: «با برق‌کشی ساده و آوردن آب با تانکر، این محل تا حدودی سر و سامان گرفت و اراذل را به اینجا منتقل می‌کردند.» احمدي‌مقدم با بيان اينكه قرار نبود بازداشتگاه کهریزک جای خیلی راحتی برای اراذل و اوباش باشد، چون آدم‌های شرور و خطرناک را آنجا می‌فرستادیم يادآوري كرد: «كهريزك اما فضا و ظرفیت کافی نداشت و یکسال قبل از حادثه کهریزک درصدد آن برآمدیم تا بازداشتگاه مدرن و مجهزی با ظرفیت 1000 تن ایجاد کنیم که در اردیبهشت‌ماه سال 88 پیش از اینکه حادثه کهریزک اتفاق بیفتد، سردار رادان و جمعی از مهندسان برای بازدید از روند ساخت این بازداشتگاه جدید، با بالگرد به این منطقه سفر کردند تا از نزدیک در جریان پیشرفت کار قرار بگیرند و این سفر زمینه‌ای شد تا شایعاتی مطرح شود که سردار رادان با بالگرد به کهریزک رفته و دستور داده که «همه را بزنید و بکشید» و از آنجایی که سردار رادان قبل‌تر نیز این بازداشتگاه را درست کرده بود و چون نماد اقتدارگرایی ناجا محسوب می‌شود، به راحتی نقش ایشان در افکار عمومی ثبت شد.» او در ادامه به حساسيت نشان دادن رهبري درباره اين ماجرا اشاره كرد و گفت: «صحبت‌ها درباره نقش رادان در كهريزك به اندازه اي بود که مقام معظم رهبری عنوان کردند که من این‌طور شنیده‌ام و اگر سردار رادان هم‌ قصور و تقصیری در این ماجرا دارد، مبری از رسیدگی قضایی نیست و باید اگر اتهامی دارد، پاسخگو باشد. من به ایشان توضیح دادم که چگونه بوده، اما ایشان فرمودند که من قاضی نیستم، پرونده‌ای مطرح شده و باید رسیدگی شود».
    احمدي‌مقدم همچنين در توضيح حادثه كهريزك با تاكيد بر اينكه «احمدرضا رادان کلا از مساله اطلاعی نداشت» گفت: «رادان عصر پنج‌شنبه 18 تیرماه با من تماس گرفت که بچه‌ها نتوانستند شما را که در ورزشگاه در حال ورزش کردن بودید، پیدا کنند، اما می‌گویند که تعدادی را به کهریزک برده‌اند. او درباره عزيزالله رجب‌زاده فرمانده وقت نیروی انتظامی تهران بزرگ که از ديگر متهمان اين پرونده بود گفت: «او تا مرحله محاکمه رفت، اما تبرئه شد. درباره او حداکثر قصور مطرح بود، چون این اتفاق در حوزه مسوولیت او رخ داده‌ بود و باید پاسخگو باشد».
    فرمانده ناجا در ادامه با اشاره به مهم‌ترين بخش اين اتفاق، با بيان اينكه من تاکنون در هیچ محفلی عنوان نکرده‌ام که صبح روز جمعه جلسه‌ای پیرامون اتفاقات آن زمان برگزار شد، قاضي مرتضوي را مصر بر انتقال دستگيرشدگان به كهريزك خواند و گفت: «من مخالفتم را به صراحت اعلام کردم و گفتم آنجا نه تنها جا نداریم؛ بلکه آن مکان جای خطرناکی است، اما مرتضوی اصرار داشت که این افراد دستگیر شده چاقو، قمه و زنجیر داشته‌اند و از همین حیث اراذل و اوباش محسوب می‌شوند.» احمدي‌مقدم با تاكيد بر اينكه من در آن جلسه عنوان کردم که ضبط کنید و بنویسید که من مخالف هستم و مخالفت ناجا نیز ثبت شد گفت: «با اين حال من در آن جلسه به یک نفر عنوان کردم که به بچه‌های کهریزک بسپارید اولا حواسشان باشد که این افراد در بند جداگانه و میان اراذل و اوباش فرستاده نشوند و در ثانی بدرفتاری با آنها نکنید، اما همین دهان به دهان گشتن و این به آن بگو، باعث شد که این تاکیدات من به مرحله اجرا نرسد». او منتقدانه ادامه داد: «آمده بودند در هر بند که ظرفیت 50 تن را داشت، 170 تن را جا دادند و قبول کنید در گرمای تابستان کهریزک آن هم در یک مکانی که استاندارد نیست، اگر کاری هم صورت نگیرد، این تراکم آدم در این محل با امکانات كم، مساله‌دار است».
    فرمانده ناجا با يادآوري اين نكته كه با مسوول کهریزک برخورد هم شد، دليل اين برخورد را اينگونه تشريح كرد كه «اگر اطلاع می‌داد و حتی عقل داشت مي‌توانست با مراجعه به مقر یگان ویژه كه كمي پايين‌تر از آن بود، افراد دستگیر شده را در مسجد این یگان جای دهد یا حتی می‌توانست این افراد را در بازداشتگاه جدید که هر چند آب و برق نداشت، جای دهد تا این مشکلات به وجود نیاید».
    احمدي‌مقدم با اذعان به اينكه برخي ماموران بند سوء رفتار داشتند گفت كه «ماموران بند که سوء رفتار از آنها ناشی می‌شد، محکوم هم شدند» او در ادامه با بيان اينكه به مسوولان بازداشتگاه متذکر شدیم چطور چهار روز اینجا بودند اما یک روز هم براي سرکشی اقدام نكردند، يادآوري كرد: «حتی منتقد بودم که اگر آن زمان به من می‌گفتید با مسوولیت خودم همه را رها می‌کردم، چون که اینها جانی و قاتل نبودند.»
    فرمانده ناجا با تاكيد بر اينكه در کهریزک اتفاق خیلی بدی رخ داد و باید کاری کنیم که از این حوادث پیشگیری شود، گفت: «اما اين اتفاقات هيچ‌گاه صفر نمي‌شود چون هیچ کس نمی‌تواند چنین تضمینی بدهد.» او همچنين تاكيد كرد: «البته با خانواده‌هاي آسيب ديدگان نیز صحبت شد و آنها هم متوجه شدند خط مشی ناجا این نیست و یک حادثه بود که اساسش نیز به یک تصمیم غلط بازمی‌گشت.»
    ماجرای حوادث عاشورای 88
    فرمانده ناجا درباره حوادث عاشوراي 88 نيز گفت: «در آن زمان یک خبرنگار گفت که ماشین نیروی انتظامی از روی یک نفر عبور کرده و من گفتم باید اثبات کنید. البته ايشان اسناد و مدارک را آورد و متوجه شدم که فیلمش در شبکه‌های مجازی پخش شده و کاملا مشخص بود که ساختگي نيست». او با يادآوري اينكه هر چه گشتیم نتوانستیم خانواده آن جان باخته را پیدا کنیم گفت: «سالم نبودن صورت او و مجهول الهويه دانستن جسدش از سوي بيمارستان دليل اين امر بود، اما چند ماه پیش ماموران پلیس امنیت عنوان داشتند که یک نفر مراجعه کرده و مدعی است که از اعضای خانواده این فرد است که تحقیقات صورت گرفت و متوجه شدیم که این خانواده همان فردی است که جان خود را از دست داده است و ما نیز نسبت به دلجویی و حل مشکلات اقتصادی و ارائه دیه اقدام کردیم».
    نحوه دستگیری ستار بهشتی بسیار خشن بود
    احمدي‌مقدم در شرح مرگ ستار بهشتي در بازداشتگاه پلیس فتا با بيان اينكه نیروی انتظامی صحنه وسیعی با ماموریت‌های زیاد است که میزان خطا هیچ‌گاه به صفر نمی‌رسد، با اذعان به اينكه نحوه دستگيري اين وبلاگ‌نويس بسيار خشن و تند بود، ادامه داد: «اما قسمت بد این داستان، برخورد غیرمحترمی بود که با این فرد داشتند؛‌ او را با اينكه جرم چندان با اهميتي نداشت در حضور مادرش دستبند زده و روی زمین کشانده بودند که علائم کبودی‌ اين را ثابت مي‌كند». فرمانده ناجا با طرح اين سوال که اصلا چه لزومی داشت که برخورد خشن با این فرد شود؟ گفت: «اين فرد نه قاتل بالفطره بود و نه جانی خطرناک كه اينگونه با او برخورد شود. حالا در وبلاگش توهین، فحاشی و فراخوانی زده بود که شش تن هم آن مطلب را نخوانده بودند. نکته‌ای که باید در این پرونده رعایت شود، نگه داشتن «حد» است.»
    احمدی‌نژاد طرح عفاف و حجاب را قبول نداشت
    فرمانده نيروي انتظامي در شرح پشت پرده طرح امنیت‌اخلاقی با بيان اينكه احمدي‌نژاد اين طرح را از ابتدا قبول نداشت، گفت: طرح «عفاف و حجاب» در ابتدای سال 84 و در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب رسید و برای اجرای به دوره اول دولت احمدی‌نژاد منتقل شد که ظاهرا آقای احمدی‌نژاد طرح را نخوانده؛ ابلاغ کرد، چون اصلا قبولش نداشت و تا آخر هم می‌گفت این مصوبه را قبول ندارد، اما مشکل ما چه بود؟ ما با مصوبه‌ای که امضای خاتمی پایش بود و توسط احمدی‌نژاد ابلاغ شده بود، کار داشتیم و این قضیه روشن بود.
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,641 بار در 7,091 ارسال
    رییس‌جمهور کشورمان و نخست‌وزیر انگلیس امشب تلفنی درباره آخرین تحولات مربوط به مذاکرات هسته‌ای با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

دکتر روحانی در گفتگوی تلفنی با نخست وزیر انگلیس:

به هیچ عنوان تبعیض را نمی‌پذیریم

رییس‌جمهور کشورمان و نخست‌وزیر انگلیس امشب تلفنی درباره آخرین تحولات مربوط به مذاکرات هسته‌ای با یکدیگر گفت‌وگو کردند.

دکتر روحانی در گفتگوی تلفنی با نخست وزیر انگلیس:

به هیچ عنوان تبعیض را نمی‌پذیریم

شناسه خبر: ۷۲۷۹۵ -

سه‌شنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۹

- محمدسعید نجفی مقدم
    در تماس تلفنی دیوید کامرون با دکتر روحانی، دو طرف آخرین تحولات مربوط به مذاکرات هسته‌ای کشورمان با ۱+۵ و اقدامات به عمل آمده در خصوص روابط بین دو کشور را مورد بررسی و تبادل‌نظر قرار دادند.
    در این مکالمه تلفنی دکتر روحانی با اشاره به تحولاتی که در عرصه بین‌الملل پس از انتخابات اخیر ملت ایران حاصل شده است، گفت: دو طرف باید در این فضا با اراده سیاسی بتوانیم پنجره جدیدی به روی جهان گشوده و معضلات پیش آمده در صحنه بین‌الملل را برطرف کنیم. بر همین اساس بود که در زمینه مذاکرات هسته‌ای شاهد قدم‌های مثبتی در روند مذاکرات ژنو بودیم و توانستیم براساس جدیت و با یک نگاه بلند مدت و راهبردی به نتایج خوبی در مراحل مقدماتی مذاکرات برسیم. لذا تأکید می‌کنم نباید اجازه بدهیم مانع‌تراشی برخی، روند برد – برد این اقدام تأثیرگذار را با مشکل مواجه کند.
    دکتر روحانی با اشاره به اینکه ایران انتظار دارد طرف مقابل نیز اراده جدی از خود نشان دهد، افزود: تمامی اعضای ۱+۵ باید از ظرفیت‌هایشان برای ایجاد فضای مناسب در مذاکرات ژنو استفاده کرده و تلاش کنند زبان احترام و تکریم جایگزین زبان تهدید یا تحریم شود.
    رییس‌جمهور افزود: جمهوری اسلامی ایران همانگونه که به دفعات گفته است به دنبال سلاح‌های کشتار جمعی و یا عدم پایبندی به قوانین و مقررات بین‌المللی نبوده و خود قربانی سلاح کشتار جمعی است. لذا همانطور که مصمم است فعالیت‌هایش کاملاً صلح‌آمیز باشد، بر حقوق هسته‌ای ملت خود محکم و استوار ایستاده و بر آن تأکید خواهد نمود.
    دکتر روحانی اظهار داشت: به هیچ عنوان تبعیض را در این حوزه نخواهیم پذیرفت و آمادگی داریم در مذاکراتی برابر و با احترام متقابل به نگرانی‌های منطقی دو طرف توجه کنیم، لذا امیدوارم نتایج این مذاکرات باعث ایجاد ثبات و امنیت بیشتر در منطقه حساس خاورمیانه شود.
    در این گفتگوی تلفنی، نخست وزیر انگلیس نیز با ابراز خرسندی از تحولات پدید آمده در مذاکرات ژنو و موج بسیار مثبت اعتمادسازی،‌گفت: دولت انگلیس نیز بر این باور است که در این مذاکرات باید احترام متقابل وجود داشته باشد و از این شرایط به وجود آمده، به درستی استفاده کنیم.
    وی اظهار امیدواری کرد مذاکرات پیش‌رو در ژنو به نتایج مثبت بینجامد.
    در ابتدای این مکالمه تلفنی دیوید کامرون با ابراز مراتب تسلیت خود و دولت انگلیس در خصوص حادثه تروریستی انفجار در مقابل سفارت ایران در بیروت گفت: مراتب تسلیت خود را در مورد آنچه در بیروت اتفاق افتاد به جنابعالی ابراز داشته و معتقدم هدف قرار دادن غیر نظامیان محکوم و به هیچ وجه قابل توجیه نیست.
    دکتر روحانی در ارتباط با محکوم نمودن این حادثه از سوی نخست وزیر انگلیس اظهار داشت: همه ما باید به شدت نگران تروریسم در جهان و بخصوص منطقه خاورمیانه باشیم. ما باید در برابر تروریسم بدون نگاه گزینشی بایستیم و همانگونه که در مجمع عمومی سازمان ملل گفتم با خشونت، تروریسم و افراط‌گرایی به شکلی همه جانبه مبارزه کنیم.
    در این تماس تلفنی، دو طرف درباره آخرین وضعیت سوریه و تحولات اجلاس ژنو۲ نیز گفت‌وگو کردند.
    http://www.president.ir/fa/72795

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,735 بار در 870 ارسال
    كشف‌جديد از حوادث‌88؛ ايستگاه‌صلواتي مشروب!

ذوالنور: موسوي و كروبي بايد اعدام شوند!

گروه سياسي: مجتبي ذالنور با اشاره به حوادث 88 گفت: موسوی و کروبی حتی در غائله عاشورا که به امام حسین (ع) هتک حرمت کردند و در ایستگاه‌های صلواتی مشروبات الکلی را گذاشتند و به عزاداران حسینی حمله کردند اعلام برائت نکردند، در صورتی که موسوی و کروبی حداقل باید اغتشاشات را در عاشورا محکوم می‌کردند ولی آقای موسوی از آنها به عنوان عزادار حسینی نام بردند در حالی که آنها کسانی بودند که به صورت مختلط رقصیدند و علیه ارزشهای اسلامی شعار دادند!!

... سران داخلی فتنه به دلیل اینکه از بدنه مردم جدا شده‌اند و انزجار عمومی از آنها به وجود آمد و حمایت مردم را ندارند

وي خاطرنشان کرد: سران فتنه اگر در محدودیت نباشند اعمال مجرمانه خود را ادامه می‌دهند ، بنابراین حداقل کاری که نظام می‌تواند انجام دهد ایجاد محدودیت‌ برای آنها بود که اتفاق افتاد و نظام از نظر قانونی از موضع رأفت با آنها برخورد کرد در صورتی که از نظر مردم، نظام مورد تعرض قرار گرفت زیرا خواست عمومی حق را به نظام می‌دهد که نظام برخورد شدیدتری داشته باشد.

سخنی با این آقای باصطلاح حجت الاسلام یعنی دلیل و راهنمای اسلام !!!!!
    واقعا به این جملات (خذعبلات) خود باور دارید؟ در روز عاشورا در ایستگاه صلواتی مشروب می خوردند و می رقصیدند؟!؟!؟!؟! انهم در تهران؟
    مگر نمی گویی سران فتنه از بدنه مردم جدا شدند و انزجار عمومی از انها بوجود آمد و حمایت مردم را ندارند؟
    پس برای چه نگرانید و از چه چیزی واهمه دارید؟ کسانی که مورد انزجار عمومی مردم!!! هستند چه ترسی برای حکومت دارند که بقول شما اگر در
    محدودیت نباشند اعمال مجرمانه انجام می دهند؟ از کسی که طرفدار ندارد می ترسید !!! مگر خود این بقول شما سران فتنه بارها اعلام نکرده اند امادگی حضور در دادگاه علنی دارند ، پس چرا آنها را در حصر نگه داشته اید؟ رافت و رحمت اسلامیتان پیشکش خودتان، بیایید مرد و مردانه آنها را در دادگاهی صالح با حضور هیئت منصفه و بصورت علنی و پخش مستقیم از تلویزیون محاکمه کنید تا ملت ایران و همه دنیا ببینند چه کسی راس فتنه و فتنه گر است. ( البته همه می دانند تنها امثال شما هستند که تا امروز نفهمیده اند و اصلا نمی خواهند بفهمند و خود را در زندان نفهمی حبس کرده اند) بقول امام حسین علیه السلام " اگر دین ندارید و از معاد و قیامت ترس و واهمه ای ندارید لااقل در دنیای خود آزادمرد باشید"

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال farhad_p آواتار ها
    تشکر شده 4,176 بار در 874 ارسال
    پیام ویدئویی وزیر خارجه به زبان های انگلیسی،فرانسوی و عربی:
    من جواد ظریف هستم و این پیام مردم ایران است: یا باهم می بریم،یا باهم می بازیم
    اگر به شما بگویند چنین انتخابی ندارید چه می کنید؟ آیا کوتاه می آیید؟ حقوق اعطا کردنی نیست و چون اعطا نشده پس مصادره نیز نخواهد شد.
    در آستانه دور جدید مذاکرات هسته ای ، محمدجود ظریف با انتشار یک پیام ویدئویی به زبان های انگلیسی،فرانسوی و عربی ، مواضع اصولی ایران را تشریح کرد.
    به گزارش عصرایران ، متن پیام بدین شرح است:

عزت چیست احترام چیست ؟ آیا این ها مذاکره می خواهند؟ آیا می توان روی آن ها قیمتی گذاشت؟
    تصور کنید کاری را که همه انجام می دهند شما نبایست انجام دهید. کاری را که همه مجاز به انجام آن هستند. آیا شما کوتاه می آیید؟ یا بر موضع خود پافشاری می کنید؟ ما همه در اراده آزاد هستیم. با توانایی تعیین سرنوشت خودمان. این به معنای لجبازی یا قبول نکردن نقطه نظرات دیگران نیست.

اراده آزاد در ذات ما است. این ماهیت مطالبات دسته جمعی ما ایرانیان در قرن اخیر بوده است.
    ما پی در پی دست در دست یکدیگر نهاده ایم تا در برابر استبداد بایستیم و برای آزادی در اراده احترام مطالبه کنیم.

ایرانی ها تفاوتی با دیگر مردم این کره خاکی که همه از آن بهره مندیم ندارند. ما نیز خواستار احترام به عزت خویش هستیم.
    برای ما ایرانی ها انرژی هسته ای پیوستن به یک باشگاه و یا ایجاد تهدید برای دیگران نیست. انرژی هسته ای یک جهش است. حرکتی به سوی تعیین سرنوشت خویش. به جای این که اجازه دهیم دیگران برای ما تصمیم بگیرند. برای ما انرژی هسته ای به معنای تامین آینده فرزندانمان است. برای ایجاد تنوع در اقتصادمان به جهت جلوگیری از هدر رفتن نفتمان و پیرامون تولید انرژی پاک. این حرکتی است رو به جلو برای ملت ایران همانند دیگران در یک عرصه نوین که با صلح، پیشرفت و کامیابی تعریف شده است.

حال اگر به شما بگویند چنین انتخابی ندارید چه می کنید؟ آیا کوتاه می آیید؟ حقوق اعطا کردنی نیست و چون اعطا نشده پس مصادره نیز نخواهد شد.

این به معنای رسیدن به بن بست نیست. راهی به جلو وجود دارد. مسیری سازنده در جهت تعیین سرنوشت خودمان. حرکتی به سوی پیشرفت برای حفاظت از صلح حرکتی رو به جلو تنها انتخاب بین تسلیم و یا رو در رو شدن نیست.

تابستان گذشته مردم ما تعامل سازنده را به وسیله صندوق های رای انتخاب کردند و از این راه آن ها به دنیا یک فرصت تاریخی برای تغییر مسیر دادند.
    استفاده از این فرصت یگانه نیازمند یک موضع برابر و انتخاب یک مسیر بر پایه احترام متقابل و به رسمیت شناختن عزت همه انسان ها و بیش از آن به رسمیت شناختن این واقعیت است که هیچ قدرتی هر چند مقتدر نمی تواند سرنوشت دیگران را تامین کند.

این دیگر یک گزینه نیست. ما همه باید سرنوشت مشترکمان چالش های مشترکمان و فرصت های مشترکمان را هوشیارانه درک کنیم. ما همچنین باید باور داشته باشیم که تحمیل پایدار نیست و باور داشته باشیم که با هزینه های دیگران نمی توان پیشرفت کرد و باور داشته باشیم که یا با همدیگر می بریم یا با همدیگر می بازیم، تعادل رمز موفقیت است.
    گفتگوی صادقانه و اعتماد واقعی همه منوط به موضع برابر احترام مقابل و منافع مشترک است و بیش از هرچیز عزت برای همه ما این را به مردم خود و دنیا قول دادیم و همیشه به قول خود پایبندیم.

مردم ایران مصمم به کاوش در این مسیر هستند. بیایید در پایان دادن به یک بحران غیرضروری و آغاز افق های جدید با هم همراه شویم.

من جواد ظریف هستم و این پیام مردم ایران است.
    گاهی گمان نمی کنیو میشود .گاهی نمی شود که نمی شود

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید farhad_p از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها