نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2517 از 5202 نخست ... 15172017241724672507251425152516251725182519252025272567261730173517 ... آخرین
نمایش نتایج: از 25,161 به 25,170 از 52011

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    در پي افشاگری ​احمدی‌مقدم درباره​ کهریزک؛

مرتضوی: اظهارات احمدی مقدم صحت ندارد

دادستان سابق تهران در واکنش به اظهارات فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر این که با اصرار مرتضوی دستگیرشدگان سال 88 به بازداشتگاه کهریزک اعزام شدند گفت: اظهارات احمدی مقدم درباره حادثه کهریزک صحت ندارد.

«سعید مرتضوی» در گفت و گو با ايرنا افزود: به طور قطع به اظهارات آقای احمدی مقدم درباره حادثه بازداشتگاه کهریزک به صورت کامل پاسخ خواهم داد. دادستان سابق تهران اضافه کرد: در موضوع حادثه بازداشتگاه کهریزک واقعیت را می گویم و کاری به بحث های خاص ندارم. مرتضوی مدعی شد:در اعزام دستگیرشدگان به بازداشتگاه کهریزک، گزارش نیروی انتظامی را قرائت کردم و در صحنه نبودم که ببینم آنها چکار می کنند. وی همچنین درباره خبر برخی رسانه ها مبنی بر انعقاد قرار داد چهار میلیارد یورویی بین سازمان تامین اجتماعی و بابک زنجانی گفت: این را همه می دانند و قرار داد آن همه جا هست و مساله روشنی است.

افشاگری احمدی‌مقدم علیه مرتضوی درباره کهریزک
    سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در گفت‌وگوی تفصیلی به سئوالات گوناگون در حوزه امنیت داخلی کشور اعم از، ماجرای کهریزک و عاشورای سال 88، سرانجام بحث برخورد با بدحجابان، ماجرای فوت ستار بهشتی و ... پاسخ داد. در ادامه گزیده‌ای از اظهارات احمدی مقدم را به نقل از ایسنا می‌خوانیم:
    کهریزک اساسا بازداشتگاه نبود، بلکه سوله‌ای بود که هنگامی که محله خاک سفید معروف به «جزیره» پاکسازی شد، اولین بار از کهریزک در آنجا استفاده شد. چرا که هر خانه‌ای را که در خاک سفید جمع می‌کردند، اسباب و اثاثیه‌شان را جمع‌آوری و اسم خانواده‌شان را رویشان می‌زدند و در کهریزک این اسباب را نگهداری می‌کردند تا این خانواده‌ها تعیین تکلیف شوند.

در این منطقه چند انبار متعلق به یگان‌های ویژه بود که برخی زاقه‌ای برای مهمات بود که متروکه هم شده بود و حتی برق هم نداشت، اما زمانی که خانواده‌های محله خاک‌سفید را اینجا آوردند تا ساماندهی و غربالگری‌شان کنند، با برق‌کشی ساده و آوردن آب با تانکر، این محل تا حدودی سر و سامان گرفت و حتی در دوران سرداران طلایی و قالیباف که بعضا اراذل و اوباش جمع‌آوری می‌شدند، اراذل را به اینجا منتقل می‌کردند و قرار بود ناجا بازداشتگاه ویژه این کار – اراذل و اوباش – ایجاد کند. تا اینکه کلا این محل تعطیل شد تا زمان اجرای طرح امنیت اجتماعی که زندان‌ها عنوان کردند جا و امکانات کافی برای نگهداری اراذل و اوباش ندارند و در دوران سردار رادان نیز مدتی از این فضا استفاده شده و مقداری تجهیز و مرتب شده بود.

قرار نبود بازداشتگاه کهریزک جای خیلی راحتی برای اراذل و اوباش باشد، چرا که آدم‌های شرور و خطرناک آنجا می‌فرستادیم؛ اما فضا و ظرفیت کافی نداشت و یکسال قبل از حادثه کهریزک در صدد آن برآمدیم تا بازداشتگاه مدرن و مجهزی با ظرفیت 1000 تن ایجاد کنیم که در اردیبهشت‌ماه سال 88 پیش از اینکه حادثه کهریزک اتفاق بیفتد، سردار رادان و جمعی از مهندسان برای بازدید از روند ساخت این بازداشتگاه جدید، با بالگرد به این منطقه سفر کردند تا از نزدیک در جریان پیشرفت کار قرار بگیرند و این سفر زمینه‌ای شد تا شایعاتی مطرح شود که سردار رادان با بالگرد به کهریزک رفته و دستور داده که «همه را بزنید و بکشید» و از آنجایی که سردار رادان قبل‌تر نیز این بازداشتگاه را درست کرده بود و چون نماد اقتدرگرایی ناجا محسوب می‌شود، به راحتی نقش ایشان در افکار عمومی ثبت شد تا حتی این سخنان به درجه‌ای زیاد شد که مقام معظم رهبری عنوان کردند که من این‌طور شنیده‌ام و اگر سردار رادان هم‌ قصور و تقصیری در این ماجرا دارد، مبری از رسیدگی قضایی نیست و باید اگر اتهامی دارد، پاسخگو باشد. من به ایشان توضیح دادم که چگونه بوده، اما ایشان فرمودند که من قاضی نیستم، پرونده‌ای مطرح شده و باید رسیدگی شود.

در مورد سردار رجب‌زاده نیز که آن زمان فرمانده تهران بزرگ بود و مسئولیت داشت و بازداشتگاه‌ها در حوزه فرماندهی تهران‌بزرگ بود نیز احضار شد و پرونده اتهامی برای هر دو تشکیل شد و در مرحله دادسرا نیز تمامی شواهد ارائه شد و سردار رادان هم آنجا رفت و مورد تحقیق قرار گرفت و ادله مورد بررسی قرار گرفت و بررسی‌ها نشان داد که سخنان مطرح شده در مورد سفر اردیبهشت ماه ایشان درست بوده و وی خبری در این زمینه نداشت و من نیز به عنوان شهودش آنجا رفتم.

سردار رادان عصر پنجشنبه 18 تیرماه با من تماس گرفت که بچه‌ها نتوانستند شما را که در ورزشگاه در حال ورزش کردن بودید، پیدا کنند، اما می‌گویند که تعدادی را به کهریزک برده‌اند و اتفاقاتی افتاده و اصلا رادان در جریان رفتن به کهریزک نبود و در همان مرحله دادسرا نیز منع تعقیب صادر شد که نشان می‌دهد نقش ایشان در این پرونده قابل طرح نبوده است. اما در مورد سردار رجب‌زاده که به مرحله محاکمه نیز رفت، اما تبرئه شد، حداکثر قصور مطرح بود، چرا که این اتفاق در حوزه مسئولیت وی رخ داده‌ و طبق نظر کمیته انضباطی، فرمانده، مسئول کل یگان خود است و هر اتفاقی که بیفتد باید پاسخگو باشد و می‌خواست در جریان باشد و از این حیث پرونده سردار رجب‌زاده مورد بررسی قرار گرفت و اشکال به وی برمی‌گشت، اما وی هیچ دستوری بابت سوء رفتار نداده بود.

من تاکنون در هیچ محفلی عنوان نکرده‌ام که صبح روز جمعه جلسه‌ای پیرامون اتفاقات آن زمان برگزار شد و آقای مرتضوی اصرار داشت که افراد دستگیر شده به کهریزک منتقل شوند. من مخالفتم را به صراحت اعلام کردم و گفتم آنجا نه تنها جا نداریم، بلکه آن مکان جای خطرناکی است. اما مرتضوی اصرار داشت که این افراد دستگیر شده چاقو، قمه و زنجیر داشته‌اند و از همین حیث اراذل و اوباش محسوب می‌شوند که من در آن جلسه عنوان کردم که ضبط کنید و بنویسید که من مخالف هستم و مخالفت ناجا نیز ثبت شد. اما من در آن جلسه به یک نفر عنوان کردم که به بچه‌های کهریزک بسپارید اولا حواسشان باشد که این افراد در بند جداگانه و میان اراذل و اوباش فرستاده نشوند و در ثانی بدرفتاری با آنها نکنید، اما همین دهان به دهان گشتن و این به آن بگو، باعث شد که این تاکیدات من به مرحله اجرا نرسد و آمده بودند در هر بند که ظرفیت 50 تن را داشت، 170 تن را جا دادند و قبول کنید در گرمای تابستان کهریزک آن هم در یک مکانی که استاندارد نیست، اگر کاری هم صورت نگیرد، این تراکم آدم در این محل کم امکانات دارای مسئله است.

با مسئول کهریزک برخورد هم شد، چرا که اگر اطلاع می‌داد و حتی عقل داشت کمی پایین‌تر مقر یگان ویژه بود و می‌توانست افراد دستگیر شده را در مسجد این یگان جای دهد یا حتی می‌توانست این افراد را در بازداشتگاه جدید که هر چند آب و برق نداشت، جای دهد تا این مشکلات به وجود نیاید. ماموران بند که سوء رفتار از آنها ناشی می‌شد، محکوم هم شدند و به مسئولان بازداشتگان متذکر شدیم، چطور چهار روز اینجا بودند اما یک روز نرفتید سرکشی کنید؟ و حتی منتقد بودم که اگر آن زمان به من می‌گفتید با مسئولیت خودم همه را رها می‌کردم. چرا که اینها جانی و قاتل نبودند.

اصل مسئله کهریزک این بود و اتفاق خیلی بدی نیز رخ داد و باید کاری کنیم که از این حوادث پیشگیری شود. اما اینکه بگوییم این اتفاقات صفر می‌شود، هیچ کس نمی‌تواند چنین تضمینی بدهد. اما بالاخره باید کاری کرد که احتمال وقوع چنین حوادثی به حداقل برسد. اما در مورد سردار رادان باید تاکید کنم که کلا از مسئله اطلاعی نداشت اما در مورد سردار رجب‌زاده از آنجایی که حوزه مسئولیتش بود، پرونده اتهامی تشکیل شد و در دادگاه نیز حضور یافت، اما تبرئه شد و مجازاتی برای وی تعیین نشد و مجازات‌ها بیشتر برای مباشران و افراد مسئول بازداشتگاه و افرادی که دارای سوءرفتار بودند برمی‌گشت. البته با خانواده‌ها نیز صحبت شد و آنها هم متوجه شدند خط مشی ناجا این نیست و یک حادثه بود که اساسش نیز به یک تصمیم غلط بازمی‌گشت.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

کاربر ویژه بورسی عالیجناب آواتار ها
    تشکر شده 1,453 بار در 153 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجید نمایش پست ها
    اقای موسوی فقط اعلام کنند که با اشوب گران روز عاشورا نیستند تا بعد .ایشان حتی به خود این زحمت را هم نمی دهند که اعلام انزجار از چنین افراد را بکنند(روز عاشورا 88).............
    شما اگر یادتان باشد، از پیش از روز عاشورا و محرم 88، آقایان کروبی و موسوی می گفتند و هشدار می دادند که یک گروهی میخواهند سناریوی عاشورایی را به نام موسوی و کروبی بسازند و تکرار کنند.
    نیکی و سود خویش را در زیان دیگر کسان مخواه.
    نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.
    زرتشت پاک

3. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید عالیجناب از ایشان تشکر کرده اند:

فعال شدن انجمن حجتیه در مناطق مرزی

روزنو- یک منبع مسئول از فعالیت انجمن حجتیه در مناطق مرزی شرق خراسان رضوی همچون باخرز و تایباد خبر داد. وی که خواست نامش فاش نشود افزود: به آنان اخطار و هشدار‌های لازم داده شده ضمن آن که تحت نظارت هستند اما فعالیت‌های آنان کاملا محسوس است. ایرنا نوشت؛این منبع گفت: در واقع امروز هم وهابی‌ها و جماعت تبلیغی و هم انجمن حجتیه در برخی شهرها اختلاف افکنی و تفرقه اندازی می‌کنند. وی افزود: همچنین به نظر می‌رسد ارتباط مناطق تلفیقی خراسان رضوی با سیستان و بلوچستان و زاهدان افزایش یافته ولی تاکنون مشکل خاصی در این مناطق نداشته‌ایم.

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

رهبر معظم انقلاب در اجتماع باشکوه بسیجیان:
    امروز دولت آمریکا در رأس استکبار است
    http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=122120

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

nik

کاربر ویژه بورسی عالیجناب آواتار ها
    تشکر شده 1,453 بار در 153 ارسال

در چگونه جهانی زندگی می کنیم ؟( به روایت تصویر و آمار)

تصاویر زیر نشان می دهد تا چه میزان نابرابری و فاصله در میان جوامع بشری وجود دارد و رفع این نابرابری و تبعیض ها چه راه درازی می طلبد.
    اگر دنیا را یک دهکده 100 نفره در نظر بگیریم تقسیم منابع و واقعیت های آماری آن چگونه است؟

یه گزارش عصر ایران مرور تصاویر زیر به خوبی می تواند دید بهتری نسبت به شرایط دنیایی که در آن زیست می کنیم به دست بدهد.

تصاویر زیر نشان می دهد تا چه میزان نابرابری و فاصله در میان جوامع بشری وجود دارد و رفع این نابرابری و تبعیض ها چه راه درازی می طلبد.

البته بخش دیگری از واقعیات آمار جهان وضعیت طبیعی آن است و اطلاع از آنها صرفا می تواند دید شهروندان جامعه جهانی را نسبت به جهانی که در آن زیست می کنند باز تر کند.

30 درصد جمعیت جهان کودک و 70 درصد آن بزرگ سال است

ملیت 61 درصد جمعیت جهان آسیایی، 12 درصد اروپایی، 13 درصد افریقایی ، 1 درصد اقیانوسیه و 13 درصد آمریکایی است

نسبت جمعیت جهان 48 مرد در برابر 52 زن است

17 درصد مردم دنیا به زبان چینی، 9 درصد به انگلیسی،6 درصد اسپانیولی،6 درصد روسی،4 درصد عربی،8 درصد هندی و 50 درصد به دیگر زبان ها تکلم می کنند

86 درصد از مردم دنیا قادر به خواندن و نوشتن هستند و 14 درصد بی سواد اند

33 درصد مردم دنیا مسیحی، 19 درصد مسلمان،13 درصد هندو،6 درصد بودایی اند. 5 درصد به ارواح در طبیعت باور دارند و 24 درصد بی دین بوده و یا منکر خدا هستند

76 درصد مردم دنیا به برق دسترسی دارند و 24 درصد بدون بر ق اند

83 درصد مردم دنیا به آب پاک و سالم دسترسی دارند و 17 درصد دسترسی ندارند

50 درصد مردم دنیا به منابع غذایی کافی دسترسی ندارند، 30 درصد همیشه به منابع غذایی کافی دسترسی دارند که نیمی از این افراد دچار اضافه وزن اند ، 20 درصد دچار سوء تغذیه اند که از این تعداد از هر بیست نفر یک نفر در اثر گرسنگی ناشی از بی غذایی می میرند

74 درصد از مردم دنیا مالک 39 درصد از ثروت دنیا هستند و 20 درصد از مردم دنیا مالک 2 درصد ثروت دنیا هستند اما 6 درصد باقی مانده که همه آنها از آمریکا هستند مالک 59 درصد باقی مانده ثروت دنیا هستند
    68 درصد از مردم دنیا هوای پاک تنفس می کنند و 32 درصد هوای آلوده

48 درصد از مردن دنیا آزادی بیان، رسانه، افکار، مذهب ندارند و در معرض انواع آزار ، دستگیری و شکنجه و حتی مرگ هستند و 52 درصد دیگر شهروندان آزاد محسوب می شوند

1 درصد از جمعیت جهان آلوده به ویروس اچ آی وی هستند و 99 درصد نیستند

در هر سال در جهان به ازای مرگ 1 نفر 2 نفر متولد می شود

30 درصد مردم دنیا سفید پوست و 70 درصد دیگر رنگین پوست اند
    نیکی و سود خویش را در زیان دیگر کسان مخواه.
    نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.
    زرتشت پاک

9. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید عالیجناب از ایشان تشکر کرده اند:

تصویب قطعنامه علیه ایران در سازمان ملل

گروه بين‌الملل: کمیته حقوق بشر مجمع عمومی سازمان ملل قطعنامه‌‌هايي در باره حقوق بشر که کانادا پیش‌نویس آن را تهیه کرده بود عليه جمهوري اسلامي ايران، سوریه، کره شمالی و میانمار تصویب کرد.
    رویترز نوشت: کمیته حقوق بشر مجمع عمومی سازمان ملل یک قطعنامه غیرالزام‌آور ضد ایرانی که پیش‌نویس آن را کانادا تهیه کرده بود را تصویب کرد. 83 کشور به پیش‌نویس این قطعنامه که در آن ادعاهایی درباره شکنجه و استفاده از حکم اعدام علیه اقلیت‌ها مطرح شده رأی مثبت، 36 کشور رأی مخالف و 62 کشور رأی ممتنع دادند.

در این قطعنامه در عین حال از آنچه تعهد حسن روحانی، رئیس جمهور ایران برای حذف تبعیض علیه زنان و اعطای آزادی‌های بیان عنوان شده استقبال شده است. قطعنامه مذکور علاوه بر این از رئیس جمهور ایران برای اجرای منشور آزادی‌های ایرانی تقدیر کرده و از ایران خواسته است «اقدام‌های هماهنگی انجام دهد تا تضمین شود که این تعهدات می‌توانند به پیشرفت‌های ملموس منجر می‌شود.»

محمد خزائی، نماینده ایران در سازمان ملل اتهامات مطرح شده در این قطعنامه را «خالی از حقیقت» خواند و گفت که قطعنامه مذکور «پیشرفت‌های مثبت در زمینه حقوق بشر در جامعه ایران را نادیده گرفته است.» وی گفت: «جمهوری اسلامی ایران رویکردی طولانی‌مدت پیش گرفته و اقداماتی واقعی برای حفاظت از حقوق بشر مردمش انجام داده است.» در این جلسه کمیته حقوق بشر مجمع عمومی، قطعنامه‌هایی نیز علیه سوریه، کره شمالی و میانمار تصویب شد.

11. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال BETA آواتار ها
    تشکر شده 2,165 بار در 455 ارسال
    4 شرط جدید ایران در مذکرات هسته ای چیست؟
    وبسایت اسرائیلی دبکا با انتشار خبری به نقل از منابع خود مدعی شرایط جدید ایران در مذاکرات ژنو 3شد.. خطوط قرمز هیات ایران در مذاکرات برای پذیرش توافق مقدمانی با قدرت های جهانی بر سر مسئله هسته ای در زیر می اید:
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    وبسایت اسرائیلی دبکا با انتشار خبری به نقل از منابع خود مدعی شرایط جدید ایران در مذاکرات ژنو 3شد.

به گزارش سرویس بین الملل «انتخاب» ، خطوط قرمز هیات ایران در مذاکرات برای پذیرش توافق مقدمانی با قدرت های جهانی بر سر مسئله هسته ای در زیر می اید:

1. ایران تاسیسات غنی سازی فردو را تعطیل نمی کند.

2. ساخت راکتور آب سنگین اراک متوقف نمی شود.

3. ایران حتی یک گرم از اورانیوم غنی شده خود را به خارج از کشور ارسال نمی کند.

4. ایران پروتکل الحاق را امضا نخواهد کرد.

دبکا در ادامه نوشت: شرط موفقیت مذاکرات دور جدید ژنو بستگی به پذیرش 4 خط قرمز ایران توسط اوباما دارد.

پرزیدنت اوباما شخصاً با سناتورهای آمریکا به منظور تعویق تصویب لایحه تحریم های شدیدتر علیه ایران گفتگو کرد. انتظار می رود که تصویب این لایحه تا ماه آینده به تعویق بیافند.

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید BETA از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مجید نمایش پست ها
    اقای موسوی فقط اعلام کنند که با اشوب گران روز عاشورا نیستند تا بعد .ایشان حتی به خود این زحمت را هم نمی دهند که اعلام انزجار از چنین افراد را بکنند(روز عاشورا 88).............
    بعضا گذر زمان مطالب جالبی را به انسانها می آموزد...
    عبده تبریزی چند روز اخیر در مقاله ایی نوشته بود که اگه تحریم نشده بودیم با توجه به روحیه اقتصادی ا.ن علاوه بر مشکلات کنونی
    به اکثر کشورهای جهان هم بدهکار ارزی شده بودیم....و ایشان اظهار داشته که به اصطلاح تحریم یک نعمت برای ایران بوده!!!!

بنده میخوام اضافه کنم که به حصر رفتن موسوی و کروبی در سال 88 با توجه به جو آنزمان تا قبل از انتخابات 24 خرداد
    برای سلامت نفس ایشان و برای عاقبت ایشان علاوه بر سختی که داره یک نعمت شد و نعمت هست......
    در واقع بنده این اتفاق رو برای اونها یک هدیه الهی میدانم.....

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال
    قائم مقام وزیر راه اعلام کرد
    تمایل آمریکایی‌ها برای پرواز مستقیم به ایران/ آمادگی ایرلاین‌های ایرانی و آمریکایی

» سرویس: اقتصادي - راه و ساختمان
    چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۸
    قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی از تمایل آمریکایی‌ها برای برقراری پرواز مستقیم به ایران خبر داد و گفت: سه شرکت هواپیمایی ایرانی و چند شرکت‌ آمریکایی و کانادایی آمادگی برقراری پرواز در ان مسیر را دارند.

به گزارش خبرنگارراه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) علی‌محمد نوریان در جمع خبرنگاران درباره پرواز مستقیم ایران - آمریکا گفت: رفت و آمد مردم به آمریکا در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب قطع نشده و مردم به ‌صورت غیرمستقیم از طریق استانبول، دوبی، قطر یا مسیرهای دیگر به آمریکا سفر داشتند. همچنین در حال حاضر شرایط مذاکرات روند مثبتی دارد و آمریکایی‌ها سیگنال‌هایی را نشان داده‌اند که مایل به برقراری این پرواز هستند.

وی با بیان اینکه اگر مذاکرات چند روز آینده به سمت نتایج مثبتی برود حداکثر تا پایان سال‌ جاری میلادی می‌توانیم این پرواز را برقرار کنیم، افزود: البته در ابتدا این پرواز به‌ صورت چارتری خواهد بود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی با بیان اینکه در داخل برقراری این پرواز را بررسی کرده‌ایم، گفت: در حال حاضر شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی با هواپیماهای بوئینگ 747 قادر به انجام پرواز بین ایران و آمریکاست. شرکت هواپیمایی ماهان هم سه فروند هواپیمای ایرباس 340 دور‌ پرواز در اختیار دارد و شرکت هواپیمایی آسمان نیز توانایی انجام پرواز ایران - آمریکا را دارد.

نوریان با بیان اینکه ‌شرکت‌های آمریکایی و کانادایی پیشنهاد دادند که می‌توانند با هواپیماهای بوئینگ 777 پرواز ایران - آمریکا را برقرار کنند، اظهار کرد: مشغول پیگیری مباحث حقوقی و اجرایی این موضوع هستیم که امیدواریم بتوان با نگاه مثبتی که ‌در دولت وجود دارد با در نظر گرفتن شرایط مذاکرات بین‌المللی این هدف محقق شود تا‌ هموطنان ایرانی که در آمریکا زندگی می‌کنند به راحتی ‌رفت و آمد داشته باشند.

پس از آزادسازی نرخ بلیت هواپیما ایرلاین های کوچک نمی‌توانند فعالیت کنند

وی همچنین اظهار کرد: آزادسازی نرخ بلیت هواپیما منجر به ارزان شدن قیمت‌ سفر هوایی در برخی مسیرها و بعضی از ایام می‌شود.

با بیان اینکه آزادسازی نرخ بلیت هواپیما به معنای گران شدن بلیت نیست، اظهار کرد: در وزارت راه به دنبال اجرای قانون هستیم که در مواد 161 و 166 قانون برنامه پنجم توسعه به تنوع‌سازی و آزادسازی اشاره شده است.

وی با بیان اینکه طبق مذاکره با تعدادی از ایرلاین‌ها قرار است ابتدا موضوع تنوع‌سازی اجرا شود، اظهار امیدواری کرد که تا پایان سال با کمک شرکت‌های هواپیمایی خصوصی می‌توانیم بحث آزادسازی نرخ بلیت هواپیما را اجرا کنیم.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور هوانوردی و هواشناسی تاکید کرد: با آزادسازی و تنوع سازی، شرکت‌های کوچک هواپیمایی نمی‌توانند بقا داشته باشند و لازمه ادامه حیات آن‌ها کنسرسیوم شدن البته با حفظ مالکیتشان است تا بتوانند خدمات را به صورت مشترک به مردم ارائه دهند که این کار هزینه‌های آن‌ها را کاهش می‌دهد و منجر به کاهش قیمت می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: از پیشنهادات شرکت‌های هواپیمایی درباره آزادسازی و تنوع‌سازی نرخ بلیت هواپیما استقبال می‌کنیم.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار (1) کیوان آواتار ها
    تشکر شده 23,351 بار در 4,529 ارسال
    صحبتهای امروز خامنه ای در این سایت بازتاب چندانی نداشت و فقط چندین تیتر گلچین از او نقل شد.
    الان داشتم از تلویزیون با لحن خودش سخنانش را گوش میدادم و به یک نتیجه کلی رسیدم.
    افراد بافرهنگ و باسوادی چون ظریف واقعا از سر این نظام و حکومت زیادی هستند!
    وقتی آدمهایی که خامنه ای اطراف خودش جمع کرده را میبینی و نوع حرف زدنش و کلماتی که به کار میبرد را گوش میدهی احساس خجالت و ناامیدی به آدم دست میدهد!
    والا من فهمیدم مردم ایران یعنی گروه شبه نظامی بسیج ، سیاست داخلی یعنی آنچه نقدی میگوید ، سیاست خارجی یعنی همانکه شریعتمداری می گوید. تفاوتی بین لحن و اهداف این افراد با رهبر نمی بینم و دلیلی نمی بینم که فکر کنم آنها بر خلاف نظر خامنه ای موضع گیری کرده و میکنند. شریعتمداری و نقدی و امثالهم به راستی همچون اعضای بدن رهبر عمل میکنند!
    متاسفانه اینطور برداشت میشود که این رهبر هنوز شرایط داخلی و خارجی را به خوبی درک نکرده و طبیعتا جام زهری را نخواهد نوشید! هنوز توهم انقلابی برنامه ریزی شده آنهم توسط فیس بوک و توییتر را دارد یعنی هنوز از فهم فاصله شدید مردم و ملت با حکومت عاجز است و طبیعتا وقتی این فاصله را که هر روز عمیق تر می شود نمی بیند تلاشی هم برای پر کردن این فاصله نخواهد کرد.
    در بعد بین المللی نیز اگر آدمی مثل ظریف 1000 روز زحمت دیپلماسی و کمردرد و بی خوابی بکشد ، ایشان در عرض یکروز میتواند همه آن تلاشها را بی اثر کند!
    خلاصه آنکه بازی یک بازیست منتها طرز فکر بازیکن است که نتیجه بازی را تعیین میکند. یک نتیجه برد-برد فقط وقتی محقق میشود که اولا دارای ذهنی منطقی باشی و دوما به واقع بتوانی شرایط را به خوبی درک کنی و بفهمی ، اما وقتی تا ان حد همه را در حال توطئه و خیانت و خود را محور حق و عدالت میدانی نتیجه بازی به باخت- باخت ختم میشود .
    ما را به چوب و رخت شبانی فریفته اند ، این گرگ سالهاست که با گله آشناست

19. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کیوان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها