نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2667 از 5202 نخست ... 16672167256726172657266426652666266726682669267026772717276731673667 ... آخرین
نمایش نتایج: از 26,661 به 26,670 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط ائلچی نمایش پست ها
    قصد توهین و جسارت نباشه ولی به نظرم شما واقعا خواب تشریف دارین. چرا؟ چون بیشترین حقوقی که سرمایش تو این بازار خوابیده همونایی هستن که شما داری سنگش رو به سینت میزنی! صبا تامین مال کیه؟ صدر تامین و پارسان و غدیر و مخابرات و .... به نظرت مال من و امثال شماست؟ اصلا چند درصد این بازار دست حقیقی هاست؟
    شما هم دقیقا شدین مثل آقایونی که هر اتفاقی میافته به استکبار ربطش میدن!؟ یه جایی منفجر میشه میگن آهان این کار استکباره واسه بر هم زدن نظم و انقلاب ! هواپیما سقوط می کنه میگن کار آمریکاست که بهمون وسایل یدکی نداد! یه نفر زنش رو میکشه میگن این کار کاره برنامه های آموزشی آمریکاست! یارو پول می خوره میگه این شخص برای اآمریکا کار می کرد که وجهه انقلاب رو خراب کنه!
    عزیز من خوبه که من همون اول گفتم ممکنه شما فکر کنی من دچار توهم شدم لذا دیگه نباید این متن رو مینوشتی
    کافیه یکم مطالعه رو بیشتر کنی و بعد سنجیده تر حرف بزنی
    اینی که من گفتم نظر من هست و شما نباید در مقابل نظر کسی اینگونه موضع بگیری
    خوب اگه این نظر شماست که اونها سهامدار های حقوقی فقط حق دارن و مال اونهاست پس باید بهشون حق بدی که هر کاری میخوان با مال خودشون بکنن
    ویل این که شما میگی از دید من درست نیست
    صبا تامین مال هر کی هست به من ربطی نداره ودنبال این چیزها نبودم و نیستم و برام مهم نیست
    هر کاری ی قاعده و قانونی داره و بورس هم همینه
    اون روزی که گفتند و حالا من هم یک اشاره ای کردم که نقد کنین ی عده هی میگفتن آقا میره فلان جا و فلان میشه
    خوب شما میخواستی نقد کنی بیایی پایین تر برداری که سود هم بکنی
    قبلا هم گفتم و باز هم میگم اینکه انتقاد فقط بکنی راحت ترین کار ممکنه
    دوستان اگه مرد عمل هستن(البته نه اون عملی که تو اخراجی ها بود) بیان جلو دست بگیرن
    مملکت به افراد تحصیل کرده نیاز داره
    کدوم ما داریم این کار رو میکنیم؟؟؟
    کدوم ما خواستیم برای این مملکت کاری بکنیم؟؟؟
    عرق ملی رو کدوم ما داره؟؟؟کدوم ما حاضره برای رفع مشکل مملکت سختی بکشه؟؟؟
    غیر اینه که همه الان ناراحت هستین چون سود مالیتون کم شده؟؟؟اون مادر شهید چی بگه که بچه اش رو از دست داده و همه زندگیش رو تا آخر عمرش نمیتونه ببینه؟؟
    اون پدر شهیدی که الان هستند کسانی که تیکه میندازن بهش که آره دارین مال این مملکت رو میخورین و میبرین و از اون چیزی که حقش هست خودش دریغ میکنه؟؟؟اون جوون داده حالا من و شما داریم راحت اینجا حرف میزنیم و دو قرت و نیم هم باقی داریم که آره بهمون نمیرسن
    آخر سر بگم که نه فرزند شهید ام و ن فرزند جانباز و...که برای کسی سوء تفاهم نشه
    در ضمن این حرف که اتفاقی میافته میندازیم گردن استکبار رو خوب اومدی چون از دید من همین هست
    به قول رهبر انقلاب ما دشمن داخلی و خارجی داریم که برخی دوستان نمیخوان قبول کنن
    دشمن داخلی بیشتر ضربه میزنن تا خارجی
    این فایل رو که فرستادم ازشما و بقیه دوستان خواهش میکنم حتما بخونن
    آگاهی و مطالعه شاه کلید بسیاری از در هاست که اگه ازش استفاده بشه خیلی از این موضع گیری ها برطرف میشه
    موفق باشین
    فواره چون بلند شود سرنگون شود

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

پاسخ : اخبار

آره ما واقعا دلمون واسه ایران و ایرانی نمیسوزه اگه می سوخت میرفتیم تو کار دلالی روغن وبرنج ، می خریدیم می ریختیم تو انبار بعدش ....، میرفتیم تسه خرید و فروش می کردیم که سود امن و بیدردسر در بیاریم نه این که بیایم تو بازار سرمایه! شما هنوز هم جزو اونایی هستی که فکر می کنی اینج قمار خونست.
    در مورد اینکه برای مملکت کاری کنیم چشم بنده جزو افراد به اصطلاح تحصیل کرده هستم از فردا میرم توی کار و به مملکت خدمت می کنم.( راستی تو کدوم کار برم به نظرت مفید تر واقع میشم؟ برم وزیر دارایی بشم یا کشور؟ رئیس بازرسی کل کشور چطوره؟ قوه قضایی هم بد نیست ها! )

3. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط کیوان نمایش پست ها
    انقلاب ؟ انقلاب از 30 سال پیش رو به انحراف و اضمحلال رفت پی کارش ، اصلا کسی دیدی بهش نداره که بخواد بدبین بشه!

به نظرتون به انقلابی که حتی توان نداره آبروی خودشو برای 10 روزی که تو بوق کرده حفظ کنه و فقط به اندازه یک جمعیت بودجه جهت تامین ساندیس! تخصیص میده چه نامی باید گذاشت ؟!
    این نظر شماست و برای شما محترم لذا بهش احترام میذارم
    عزیز جان شما برو ببین ساندیس میدن برای منم بگیر بیار
    انجراف رو خوب اومدی که حرف برای گفتن توش زیاده
    تاریخ خیلی جالبه و همیشه آموزنده بوده
    همیشه با خودم میگفتم چطوریه که بعد از رحلت رسول الله جامعه یک هو از حضرت علی روی برگردوند و رفت با نا اهلش بیعت کرد؟؟؟
    یا برام سوال بود که طلحه که از یاران امام علی بود چطوری این همه انحراف پیدا کرد؟؟؟
    الان میشه فهمید چطوری بوده
    خوب یک عده همیشه هستند که مال وثروت و زیاده خواهی به قهقرا میبرشون و اونها هم ی عده رو با خودشون به اونجا میکشن
    به همین راحتی مسیر اصلی انقلاب توسط یک عده منحرف شد و اون مردمی که به صورت جهادی میرفتن گندم کشاورزها رو درو میکردن و کمک هم میکردن بدون اینکه چشم داشتی داشته باشن از هم
    یا اون پیر زنی که از فلان روستای دور افتاده که خودش محتاج تر به تخم مرغی که مرغش یک روز براش میذاشت و یک روز نمیذاشت بود،میومد اون رو هدیه میکرد به رزمنده های جبهه ها تا اونها بخورن و جون بگیرن که بتونن مبارزه کنن
    اون مسیر رو عوض کردن و مردم رو به ثروت اندوزی و فخر فروشی و چشم و هم چشمی کشوندن
    دین رو کلا از مردم گرفتن و به جاش چیزهایه دیگه براشون به ارمغان آوردن
    خوب اون روحیه استبداد ستیزی که غرب ازش هراس داشت از بین رفت ومعلومه که من جوون امروزی هیچ وقت به فکر اینکه آره یک مقدار از وقت و ثروت خودم رو وقف جامعه خودم بکنم که دارم توش رشد میکنم و....از این حرف ها زیاد هست رفیق
    ولی همیشه راحت تره انتقاده
    در ضمن انقلاب 35 سال هست که از عمرش میگذره نه 30 سال

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : اخبار

آره ما واقعا دلمون واسه ایران و ایرانی نمیسوزه اگه می سوخت میرفتیم تو کار دلالی روغن وبرنج ، می خریدیم می ریختیم تو انبار بعدش ....، میرفتیم تسه خرید و فروش می کردیم که سود امن و بیدردسر در بیاریم نه این که بیایم تو بازار سرمایه! شما هنوز هم جزو اونایی هستی که فکر می کنی اینج قمار خونست.
    در مورد اینکه برای مملکت کاری کنیم چشم بنده جزو افراد به اصطلاح تحصیل کرده هستم از فردا میرم توی کار و به مملکت خدمت می کنم.( راستی تو کدوم کار برم به نظرت مفید تر واقع میشم؟ برم وزیر دارایی بشم یا کشور؟ رئیس بازرسی کل کشور چطوره؟ قوه قضایی هم بد نیست ها! )
    هم نظر من هم نظر رهبری و هم نظر کسانی که اعتقاد به روی پای خود واستادن هر کشوری دارن اینه که بهترین جا برای سرمایه گذاری بورس هست که موجب میشه پول از مملکت خارج نشه و موجب توسعه زیرساخت اون کشور بشه
    این حرف رهبری رو استنباط خودم از سخنرانی سال 90 ایشون در مشهد(که هر سال سخنرانی دارن در روزهای اول سال جدید)میکنم
    در ضمن شما که تحصیل کرده هستین توی رشته تخصصی خودتون شروع به کار کنین

ستاره دار (2) ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,381 بار در 1,845 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    هم نظر من هم نظر رهبری و هم نظر کسانی که اعتقاد به روی پای خود واستادن هر کشوری دارن اینه که بهترین جا برای سرمایه گذاری بورس هست که موجب میشه پول از مملکت خارج نشه و موجب توسعه زیرساخت اون کشور بشه
    این حرف رهبری رو استنباط خودم از سخنرانی سال 90 ایشون در مشهد(که هر سال سخنرانی دارن در روزهای اول سال جدید)میکنم
    شما ساکن کجا هستین که اینطور شعاری حرف میزنی؟ برو صف این کالا های یارانه ای دولت رو ببین بعد می فهمی مردم چقدر پولدارن؟ صف بیکارا رو ندیدی که داری به من میگی برو تو رشته تحصیلی خودت؟! واقعا متاسفم که تو این مملکت باز هم همچین افرادی هستن! ثروت اندوزی از مردم شروع شد یا از مردم بهترون؟!
    چرا از اول انقلاب یه نفر از این بهترون محاکمه نشد؟ وام های میلیاردی رو به مردم میدن؟ همین شما ها بودین که به اون نامرد رای دادین تا بیاد کشور رو به منجلاب و کثافت بکشه اونوقت هم استنباط می کردین آره امام زمان اینو فرستاده! متاسفم و باز هم متاسفم. کسی از چیزی حمایت می کنه که نفعی براش داشته باشه چه مادی چه معنوی. دیگه نمی خوام به این بحث ادامه بدم شما هم مارو عده ای کافر وطن فروش بدان.

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,806 بار در 800 ارسال

شما ساکن کجا هستین که اینطور شعاری حرف میزنی؟ برو صف این کالا های یارانه ای دولت رو ببین بعد می فهمی مردم چقدر پولدارن؟ صف بیکارا رو ندیدی که داری به من میگی برو تو رشته تحصیلی خودت؟! واقعا متاسفم که تو این مملکت باز هم همچین افرادی هستن! ثروت اندوزی از مردم شروع شد یا از مردم بهترون؟!
    چرا از اول انقلاب یه نفر از این بهترون محاکمه نشد؟ وام های میلیاردی رو به مردم میدن؟ همین شما ها بودین که به اون نامرد رای دادین تا بیاد کشور رو به منجلاب و کثافت بکشه اونوقت هم استنباط می کردین آره امام زمان اینو فرستاده! متاسفم و باز هم متاسفم. کسی از چیزی حمایت می کنه که نفعی براش داشته باشه چه مادی چه معنوی. دیگه نمی خوام به این بحث ادامه بدم شما هم مارو عده ای کافر وطن فروش بدان.
    ائلچی جان این روزا دکتر مهندس بیکار هستند و از نظر ایشون این صفها و بیکاریها فتوشاپی بیش نیستند و همهشم تقصیر آمریکا و ا.ن وحالا روحانیه بعدش دامپزشکی رو با بعضی رشته های مهندسی هم تراز کردن ظلم بخدا
    کدوم کار کدوم رشته جک میگه ایشون. بدبختی ما اینه که قرار بود هرکی سرجاش باشه میشدیم ژاپن ن اینی که هستیم
    این شعارهای صد من یه غاز اعصابه آدم بهم میریزه

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 10,117 بار در 1,977 ارسال

هم نظر من هم نظر رهبری را خوب آمدی
    ماشاا.... اعتماد به نفس
    اونوقت هم شما انگار اصلا تو این تاپیک به بورس و سهام کاری نداری
    بیشتر برای این حرفا اومدی تو بورس

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ebiman از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

اگه الان بگم از دید من ی عده دارن این کار رو میکنن که امثال من و شما که توی ضرر هستن(البته بنده توی ضرر نیستم خدا رو شکر)تا بد بین به انقلاب بشن و ....شما میگی دچار توهم شدم
    لذا نمیگم و میگم الان خیلی وقته از قمر در عقرب خارج شدیم و اوایل ماه دیگه یعنی اسفند ماه باز موقعیت قمر در عقرب داریم که دوستان خودشون برن پیگیری کنن اگه اعتقاد دارن
    چون برخی دوستان جنبه برخی چیز ها رو نشون دادند که ندارن
    موفق و پر سود باشید
    سلام من هم یک زمانی مثل شما فکر می کردم اما چند ساله که کلا نظرم برگشته و شما هم تو چند ساله آینده به حرف من می رسید
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

13. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

عزیز جان شما هم که با ما همفکری
    منم همین رو دارم میگم
    از ما بهترون کیا هستن؟؟؟چار محاکمه نمیشن؟؟؟
    صف کالا ها به دلیل بد تدبیری دولت هست.توی این دولت نسبت به دولت قبل بیشتر احساس تحقیر به مردم دست داد.صف مردمی که مانع میشن عکس صورتشون بیافته توی لنز دوربین
    ثروت اندوزی از مسئولین شروع شد و از دولت آقای هاشمی
    همونی که الان مانع از انتشار کتاب راز قطعنامه شده
    چرااااااااااااا؟؟؟چون حقایقی رو روشن میکنه که اگه مردم متوجه بشن دشمن داحلی نمایان میشه
    منجلاب کشور نه از زمان احمدی نژاد و نه از زمان خاتمی و حتی زمان بنی صدر هم به نظر من شروع نشد
    بلکه از زمان آقای رفسنجانی بود و معلومه که رهبر انقلاب میگن دیدگاه من به احمدی نژاد نزدیک تره ولی متاسفانه برخی دوستان به دلیل اینکه مطالعه کافی نمیکنن راحت احمدی نژاد رو با رهبری یکی میکنن و از طرفی فهوای کلام رهبری رو نگرفتن
    در ضمن بحث علمی که بشه مطمئن باش کسی نمیاد کس دیگه رو به وطن فروشی و کافر بودن لقب بده و بنده هم از این جسارت ها ندارم
    یک نکته رو در مورد آقای مصباح میخوام بگم و اون اینه که از احمدی نژاد بد جور طرفداری کرد واینه که من گفتم نسبت به ایشون هم ان قولت دارم
    در رابطه با رهبری هم همینه و ایشون هم ممکنه دچار خطا و اشتباه بشن و درسته که اشتباه ایشون از اشتباه من و شما کشنده تر هست ولی باید قبول کنیم که اگه میخوایم مملکت رو به رشد باشه نیاز داریم که زیر یک پرچم واحد باشیم و از تفرقه جلوگیری کنیم
    چیزیکه فقط دشمن رو شاد میکنه تفرقه هست

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال

پاسخ : اخبار

تنها چیزی که تو 35 سال زندگی فهمیدم ما جهان سومی هستیم ونباید به خودمون سخت بگیریم تا دولت تو آسایش باشه کلا فقط فکر خودتون باشید ومنافع خودتون رو در نظر بگیرید
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها