نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2668 از 5202 نخست ... 16682168256826182658266526662667266826692670267126782718276831683668 ... آخرین
نمایش نتایج: از 26,671 به 26,680 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiman نمایش پست ها
    هم نظر من هم نظر رهبری را خوب آمدی
    ماشاا.... اعتماد به نفس
    اونوقت هم شما انگار اصلا تو این تاپیک به بورس و سهام کاری نداری
    بیشتر برای این حرفا اومدی تو بورس
    وای از دست شما
    نخیر بنده توی بور کار میکنم
    میتونین نظرات من رو ببینین
    در ضمن برداشت شما از اون جمله اشتباه هست
    منظورم رو شاید بهتر بود توی 2 تا جمله بیان میکردم
    نطر من اینه که بورس بهترین محل های سرمایه گذاری هست
    به نظر من و با توجه به برداشت از سخنان رهبری که شنیدم فکر میکنم نظر رهبر هم در مورد سرمایه گذاری در بورس همین باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid888 نمایش پست ها
    سلام من هم یک زمانی مثل شما فکر می کردم اما چند ساله که کلا نظرم برگشته و شما هم تو چند ساله آینده به حرف من می رسید
    خوب نظر خیلی ها بعد از رحلت رسول خدا در مورد حضرت علی برگشت
    قصد جسارت ندارم و فقط دارم میگم نظر شخصی شماست و برای شما و من محترم هست.دلیل نمیشه همه افراد یک نظری رو داشته باشن
    میشه در مورد موارد مختلف بحث کرد
    البته با دلیل و مدرک نه اینکه هر چیزی که به ذهنمون رسید رو بگیم
    فواره چون بلند شود سرنگون شود

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    وای از دست شما
    نخیر بنده توی بور کار میکنم
    میتونین نظرات من رو ببینین
    در ضمن برداشت شما از اون جمله اشتباه هست
    منظورم رو شاید بهتر بود توی 2 تا جمله بیان میکردم
    نطر من اینه که بورس بهترین محل های سرمایه گذاری هست
    به نظر من و با توجه به برداشت از سخنان رهبری که شنیدم فکر میکنم نظر رهبر هم در مورد سرمایه گذاری در بورس همین باشه

خوب نظر خیلی ها بعد از رحلت رسول خدا در مورد حضرت علی برگشت
    قصد جسارت ندارم و فقط دارم میگم نظر شخصی شماست و برای شما و من محترم هست.دلیل نمیشه همه افراد یک نظری رو داشته باشن
    میشه در مورد موارد مختلف بحث کرد
    البته با دلیل و مدرک نه اینکه هر چیزی که به ذهنمون رسید رو بگیم
    خیلی دوست دارم 5 سال بعد نوشتهاتون رو مرور کنید
    صبر گویای همه چیز است
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    هاشمی رفسنجانی:
    آنها که می‌خواهند عقل مردم را دربند کنند؛ جنایت می‌کنند/ سانسور کتاب‌ها؛ خلاف نظام اسلامی است
    http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=144181
    نقل قول نوشته اصلی توسط omidvar نمایش پست ها
    پس با این حساب کتاب راز قطعنامه 598 را سانسور نکنید

خوب این که میگم میشه راحت انتقاد کرد همینه که الان این زیر میذارم
    چطور دوستان انتقاد دارن که فیس بوک چرا فیلتره و....ولی میان جلوی این کتاب رو که از نوشته های و گفته های خود آقایون هاشمی و ...هست رو جلوش رو میگیرن؟؟؟
    «راز قطعنامه» با دستور دفتر رئیس جمهور توقیف شد
    نویسنده کتاب راز قطعنامه گفت: دستوری درباره توقیف کتاب به ما ابلاغ نشده است اما قطعا موضوع را پیگیری می‌کنیم.
    کامران غضنفری، نویسنده کتاب راز قطعنامه در گفتگو با جهان نیوز به اظهارات اخیر یکی از نشریات اصلاح طلب مبنی بر توقیف این کتاب به دستور نهاد ریاست جمهوری واکنش نشان داد و گفت: هرچند که چنین دستوری هنوز به ما ابلاغ نشده است اما قطعا موضوع را پیگیری می‌کنیم.

غضنفری در رابطه با آخرین وضعیت این کتاب اظهار داشت: با توجه به استقبال مخاطبین اینکه این کتاب در خرداد ماه سال جاری دو دوره تجدید چاپ همزمان داشته است و به همین دلیل در دوره دولت یازدهم هنوز درخواستی جهت تجدید چاپ برای وزارت ارشاد ارسال نکرده‌ایم.

محمد قوچانی از چهره های رسانه ای اصلاح طلب که چندی است در حال همکاری با شورای اطلاع رسانی دولت یازدهم است، روز گذشته در سرمقاله هفته نامه آسمان با اشاره تلویحی به کتاب "راز قطعنامه" نوشت: همان افرادی که تدبیر امام خمینی در خاتمه جنگ تحمیلی بعد از دو دهه چون داغ بر دل آنها نشسته است و در آستانه انتخابات علیه هاشمی و روحانی به جرم به سرانجام رساندن صلح پس از هشت سال دفاع در موسسه کیهان، کتابی در تیراژ وسیع چاپ کردند و تنها پس از انتخابات با هشدار صریح دفتر رئیس‌جمهور از تجدید چاپ آن کتاب خودداری کردند.

به گزارش جهان به دنبال انعکاس اظهارات قوچانی مبنی بر عدم امکان چاپ مجدد این کتاب، برخی از کاربران شبکه های اجتماعی خواستار انتشار نسخه الکترونیک و نسخه PDF این کتاب در فضای مجازی شدند.

گفتنی است کتاب راز قطعنامه چهل و هشتمین جلد از مجموعه کتاب‌های نیمه پنهان است که از سوی دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان در اختیار تاریخ‌پژوهان و عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است. این کتاب با بررسی خاطرات و اظهارات مسؤولین در زمان جنگ و به ویژه سال‌های پایانی جنگ، به علت‌های پذیرش قطعنامه 598 از سوی امام خمینی پرداخته است.

این کتاب برای اولین بار در اردیبهشت ماه سال جاری در نمایشگاه کتاب رونمایی شد و در خرداد ماه نیز به چاپ هفتم رسید.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از انتشارات کیهان واقع در خیابان انقلاب روبروی دانشگاه تهران (پلاک 1344) تهیه نمایند.

عضو فعال
    تشکر شده 104,284 بار در 31,906 ارسال

پاسخ : اخبار

رییس دانشگاه تهران : بورس ما سوداگر است !!!!!

رئیس اسبق سازمان مدیریت و رئیس دانشگاه تهران، سودآوری بورس ایران را ناشی از نوآوری ندانست بلکه ناشی از سوداگری دانست و گفت: بورس ما یک سوداگر است که در درون آن، نوآوری وجود ندارد، ضمن اینکه مادامی که سودآوری را متکی به نوآوری نکنیم، همین بساط خواهد ماند و
    وضعیت اقتصادی را نمی‌توان پیش بینی کرد.

......

http://www.mehrnews.com/detail/News/2233484

تو رو خدا اینو ببین دیگه !!! فکر میکنه بورس مثلا یه آدم هست میگه بورس سوداگره !!! اگه جرات داری اونایی که این چند وقته اومدن و سوداگری راه انداختن رو معرفی کن !!! همینا توی بازار ارز بودن هی اومدن گفتن بازار ارز بازار سوداگریه ! اخه ! اوفه ! فلان ! بهمان ! یکی جرات نداشت بگه کیا دارن اونجا بازی میکنن با سرمایه ملت !!!!

حالا همونا اومدن توی بورس باز کسی نمیگه اینا کین !!! میگن بورس بده ! بورس سوداگره ! بورس نوآوری نداره !!! آخه آدم به اینا چی بگه !!! گندی زدن به وضعیت بازار و سرمایه مردم حالا اومدن اینجوری هم بدترش میکنن

7. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid888 نمایش پست ها
    خیلی دوست دارم 5 سال بعد نوشتهاتون رو مرور کنید
    صبر گویای همه چیز است
    دوست گرامی اگه به این نتیجه برسم که اشتباه کردم مطمئن باش شهامت کافی رو دارم که از گفته هام برگردم
    اگه کسی از دوستان هم فکر میکنه بحث علمی ای هست که بتونه انجام بده خوب باهم بحث میکنیم و بیک نتیجه میرسیم که همگی استفاده کنن.این که برگردیم و فقط حرف بزنیم بدون پشتیبانیه کافی علمی هیچ کجای دنیا مقبول نیست
    دارم میگم مطمئنا مملکت ما مشکل زیاد داره و حتی در زمینه های کلان تر.ولی چاره کار چی هست؟؟؟
    چگونه میشه کمبود ها رو جبران کرد؟؟؟چگونه میشه به قدرت قبلی برگشت؟؟؟چگونه میشه عزت مردم کشور رو دوباره برگردوند؟
    فقر رو ریشه کن کرد؟؟؟
    اینها جای بحث داره
    اگه کسی مایل باشه میشه بحث کرد ولی مطمئنا با نا امیدی و بد و بیراه گفتن به جایی نمیرسیم
    تلاش و زحمت کشیدن تنها راه آباد کردن مملکت هست

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 136 بار در 39 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

دوست گرامی اگه به این نتیجه برسم که اشتباه کردم مطمئن باش شهامت کافی رو دارم که از گفته هام برگردم
    اگه کسی از دوستان هم فکر میکنه بحث علمی ای هست که بتونه انجام بده خوب باهم بحث میکنیم و بیک نتیجه میرسیم که همگی استفاده کنن.این که برگردیم و فقط حرف بزنیم بدون پشتیبانیه کافی علمی هیچ کجای دنیا مقبول نیست
    دارم میگم مطمئنا مملکت ما مشکل زیاد داره و حتی در زمینه های کلان تر.ولی چاره کار چی هست؟؟؟
    چگونه میشه کمبود ها رو جبران کرد؟؟؟چگونه میشه به قدرت قبلی برگشت؟؟؟چگونه میشه عزت مردم کشور رو دوباره برگردوند؟
    فقر رو ریشه کن کرد؟؟؟
    اینها جای بحث داره
    اگه کسی مایل باشه میشه بحث کرد ولی مطمئنا با نا امیدی و بد و بیراه گفتن به جایی نمیرسیم
    عرب یه مملکت اسلامی پیشرفته نام ببر تا من همه حرفاتو درک کنم

عضو عادی

Thumbs down پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

فقر رو ریشه کن کرد؟؟؟
    اینها جای بحث داره

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ppp از ایشان تشکر کرده است:

vet

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط ppp نمایش پست ها
    شما ی مملکت اروپایی نام ببر در زمان 200 سال بعد از پیامبر که پیشرفته بوده باشه تا من تمام حرفهای شما رو قبول کنم
    اونها اومدن و علم رو به رایگان بردند و ما الان باید دنباله رو اونها باشیم
    اروپایی که تا قرون وسطی همه چیز رو برده بود زیر سوال

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,117 بار در 359 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

شما ی مملکت اروپایی نام ببر در زمان 200 سال بعد از پیامبر که پیشرفته بوده باشه تا من تمام حرفهای شما رو قبول کنم
    با سلام
    دوست عزیز لطفا با سفسته پاسخ ندهید
    اگر کسی سوال پرسید ، سوالش را با سوال به خودش بر نگردانید
    کمی مطالعات تاریخی خود را افزایش دهید به جواب همه سوالهای خود خواهید رسید
    متاسفانه شما با علم به اینکه اینجا یک تاپیک عمومی است مباحثی را که هیچ کس دوست ندارد جوابش را اینجا بدهد مطرح میکنید
    اینجا شما از دید همه فقط یک اسم هستین و مطمئن باشید که همه گفته های شما جواب دارد
    خوش رزق باشید

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید samanmba از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

ایران عزیزم که نابودش کردین جواب شما ولی جواب منو ندادی

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ppp از ایشان تشکر کرده است:

vet

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها