نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2670 از 4609 نخست ... 16702170257026202660266726682669267026712672267326802720277031703670 ... آخرین
نمایش نتایج: از 26,691 به 26,700 از 46089

موضوع: اخبار

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,735 بار در 870 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها

خوب این که میگم میشه راحت انتقاد کرد همینه که الان این زیر میذارم
    چطور دوستان انتقاد دارن که فیس بوک چرا فیلتره و....ولی میان جلوی این کتاب رو که از نوشته های و گفته های خود آقایون هاشمی و ...هست رو جلوش رو میگیرن؟؟؟
    «راز قطعنامه» با دستور دفتر رئیس جمهور توقیف شد
    نویسنده کتاب راز قطعنامه گفت: دستوری درباره توقیف کتاب به ما ابلاغ نشده است اما قطعا موضوع را پیگیری می‌کنیم.
    کامران غضنفری، نویسنده کتاب راز قطعنامه در گفتگو با جهان نیوز به اظهارات اخیر یکی از نشریات اصلاح طلب مبنی بر توقیف این کتاب به دستور نهاد ریاست جمهوری واکنش نشان داد و گفت: هرچند که چنین دستوری هنوز به ما ابلاغ نشده است اما قطعا موضوع را پیگیری می‌کنیم.

غضنفری در رابطه با آخرین وضعیت این کتاب اظهار داشت: با توجه به استقبال مخاطبین اینکه این کتاب در خرداد ماه سال جاری دو دوره تجدید چاپ همزمان داشته است و به همین دلیل در دوره دولت یازدهم هنوز درخواستی جهت تجدید چاپ برای وزارت ارشاد ارسال نکرده‌ایم.

محمد قوچانی از چهره های رسانه ای اصلاح طلب که چندی است در حال همکاری با شورای اطلاع رسانی دولت یازدهم است، روز گذشته در سرمقاله هفته نامه آسمان با اشاره تلویحی به کتاب "راز قطعنامه" نوشت: همان افرادی که تدبیر امام خمینی در خاتمه جنگ تحمیلی بعد از دو دهه چون داغ بر دل آنها نشسته است و در آستانه انتخابات علیه هاشمی و روحانی به جرم به سرانجام رساندن صلح پس از هشت سال دفاع در موسسه کیهان، کتابی در تیراژ وسیع چاپ کردند و تنها پس از انتخابات با هشدار صریح دفتر رئیس‌جمهور از تجدید چاپ آن کتاب خودداری کردند.

به گزارش جهان به دنبال انعکاس اظهارات قوچانی مبنی بر عدم امکان چاپ مجدد این کتاب، برخی از کاربران شبکه های اجتماعی خواستار انتشار نسخه الکترونیک و نسخه PDF این کتاب در فضای مجازی شدند.

گفتنی است کتاب راز قطعنامه چهل و هشتمین جلد از مجموعه کتاب‌های نیمه پنهان است که از سوی دفتر پژوهش‌های مؤسسه کیهان در اختیار تاریخ‌پژوهان و عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است. این کتاب با بررسی خاطرات و اظهارات مسؤولین در زمان جنگ و به ویژه سال‌های پایانی جنگ، به علت‌های پذیرش قطعنامه 598 از سوی امام خمینی پرداخته است.

این کتاب برای اولین بار در اردیبهشت ماه سال جاری در نمایشگاه کتاب رونمایی شد و در خرداد ماه نیز به چاپ هفتم رسید.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از انتشارات کیهان واقع در خیابان انقلاب روبروی دانشگاه تهران (پلاک 1344) تهیه نمایند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها

ناشرش موسسه کیهان مظهر راستی و صداقت
    واقعا شما اینقدر ساده این که یه مشت اراجیف تحویلی اصولگراها و متحجرین رو براحتی میپذیرین؟! افکار و تفکراتتون خیلی سطحی و تک بعدیه و البته نتیجه دیدن سیمای وطنی و خوندن یه مشت هرزنامه مثل کیهان و فارس نیوز و....
    همین هاشمی نبود الان کل مملکت به باد فنا رفته بود!همین کیهان جونتون چرا نمیگه که تو روزای آخر جنگ آمریکا مستقیما وارد جنگ شد و سقوط فاو هم نتیجه این اقدامشون بود؟
    چرا نمیگه که تو روزای آخر جنگ حتی به مشکل تامین مهمات سلاح کلاش تو جبهه ها رسیده بودن؟!و خیلی چیزای دیگه

با درود به همه عزیزان بورسی:
    بنده نیمی از دوران جنگ را در جبهه بودم .چند بار هم مجروح شدم و تا مرز کشته شدن و شهادت برای ازادی سرزمین های اشغال شده ایران عزیز از زیر چکمه سربازان بعثی صدام پیش رفتم. این اقایی که نویسنده کتاب است را نمی شناسم ولی اگر اهل جنگ و جبهه بوده است و خصوصا در روزهای پایانی ان در جبهه بوده است باید انصاف را رعایت کند و بخوبی حافظه خود را بکار گیرد تا وضعیت انروزها را درست بیاد اورد و بعد دست بقلم شود و مطلب بنویسد. خاطراتی که از روزهای پایانی جنگ دارم بسیار زیاد است و در این مقال نمی گنجد ولی چند نکته را جهت تنویر افکار و توجه نکردن به یاوه گوئیهای امثال نویسنده کتاب بیان می کنم.در این بین خدای عادل و بصیر را گواه می گیرم که عین انچه را بچشم خود دیده ام بیان کنم. اغلب دوستانی که در بورسی عضو هستند و این مطلب را می خوانند در زمان جنگ یا نبوده اند یا دوران کودکی و نوجوانی را طی می کردند و لذا باید با واقعیت های جنگ آشنا شوند.
    قطعنامه 598 در تاریخ 27 تیرماه 67 رسما پذیرفته شد. من تا اواخر مرداد که اتش بس شروع شد در خط مقدم جبهه بودم و در ان تاریخ پایانی گرفتم و به خانه آمدم.از ماهها قبل از پذیرش قطعنامه که عملیات والفجر 10در منطقه حلبچه عراق شروع شد و بمبارانهای وحشیانه شیمیایی توسط عراق و کشته شدن دهها هزار نفر زن و بچه و پیر و جوان در ان شهرفاجعه انسانی و نسل کشی را رقم زد، به عینه میدیدیم که توان عملیاتی ما کاهش یافته و احساس یاس و ناامیدی در بین اکثر رزمنده ها بوضوح دیده می شد. همانجا بودیم که فعالیتهای شدید پشتیبانی جنگ برای اجرای عملیات و پیشروی به عمق خاک عراق در حال انجام بود.در این فاصله اخباری می رسید که دشمن در جنوب از جزایر مجنون گرفته تا فاو و همچنین هماهنگی سازمان مجاهدین خلق با پشتیبانی عملیاتی صدام در منطقه قصر شیرین و اسلام اباد غرب برای آغاز عملیاتی گسترده به درون خاک ایران می شد. انچه که مشهود بود مانند عملیاتهای قبل ادوات و لوازم مورد نیاز عملیات از قبیل نیرو و تانک و توپ و مهمات و ... باندازه کافی نبود و همین مطلب انجام عملیات جدید را با ابهام مواجه می کرد که در نهایت انجام نشد و چند روز گذشت و همزمان با از دست دادن جزایر مجنون و ... کل لشکر ما به جنوب فراخوانده شد.وقتی به قرارگاه جنوب رسیدیم اخبار بسیار نگران کننده ای می رسید که همه امیدها به ادامه جنگ و پیروزی نظامی بر صدام را به باد داد. در سنگر نشسته بودیم که پذیرش قطعنامه از رادیو اعلام شد.همه منتظر اتفاقات غیر منتظره بودند. از یک طرف عمیلات مرصاد در جبهه مرکزی آغاز شد. از طرف دیگر در جنوب اهواز و خرمشهر مورد تهدید جدی قرار گرفت و دشمن تا دروازه های این دو شهر پیشروی کرد.بلبشویی شده بود که قابل توجیه و تفسیر نبود.امام جمعه اهواز از طریق رادیو عاجزانه درخواست می کرد که مردم به پایگاههای بسیج بروند تا از اشغال احتمالی شهر توسط ارتش مجهز صدام جلوگیری کنند. روی جاده اسفالته اهواز خرمشهر انبوه تانک و هلیکوپتر صدام بود که با سرعت پیشروی می کرد .در عرض چند ساعت کل لشگر 92 زرهی اهواز را در هم کوبید و تعداد زیادی از فرزندان غیور این ملت را به شهادت رساندند. بیمارستان صحرایی امام حسین و فاطمه زهرا را با خاک یکسان کردند. هر چه در مقابلشان بود نابود می کردند و هنگاه غروب به پشت دژ مرزی بر می گشتند و دوباره با طلوع افتاب روز از نو روزی از نو. قدرت تفکر و برنامه ریزی از فرماندهان ایران کاملا سلب شده بود.هیچکس نمیدانست که واقعا چه اتفاقی افتاده است. اخرین عملیاتی که برنامه ریزی شد بنام بیت المقدس 7 بود. در هوای بالای 60 درجه بیابانهای شلمچه و ایستگاه حسینه و پادگان حمید رزمندهای ما از تشنگی هلاک می شدند و کسی نبود که اب خنک به خط برساند.من خودم در ان موقع یکی از افراد مسئول پاکسازی منطقه از آلودگی شیمیایی بودم.دشمن انچنان بمب باران شیمیایی با هواپیما و توپخانه و خمپاره می کرد که امان همه را بریده بود.بچه های رزمنده از شدت تشنگی و عطش به تانکر رفع آلودگی شیمیایی هجوم می آوردند و از اب محتوی مواد شیمیایی و در عین حال جوش بر اثر شدت گرما می نوشیدند و کسی هم جلودارشان نبود.در انروز عطشی را که در روز عاشورا بر یاران امام حسین علیه اسلام غالب شده بود و در روضه ها شنیده بودیم با تمام وجود حس می کردیم. تدارکات به حداقل رسیده بود. سلاح و مهمات خیلی بد گیر می آمد.پشتیبانی اتش توپخانه و هواپیما و هلی کوپتر بسیار محدود بود و در این وسط فقط تلفات سنگین بود که بر ما وارد می شد.امریکا رسما در خلیج فارس با ایران وارد عملیات شد و تلفات قابل توجهی به یگانهای دریایی وارد کرد. هواپیمای مسافربری را به موشک بست. هر چه فریاد می زدیم که چرا این وضع پیش آمده کسی پاسخگو نبود. بعد معلوم شد که واقعا همه کفگیرها به ته دیگ خورده و قادر به ادامه جنگ نیستیم و اگر قطعنامه را نمی پذیرفتیم امروز نه خوزستان داشتیم و نه ......
    بگذریم کسانی که امروز مدعی هستند در آن زمان از دور هم دستی بر آتش نداشتند و یقینا وجود امثال هاشمی اگر نبودند سرنوشتی شوم تر از امروز برای این کشور رقم خورده بود .نمی خواهم از هاشمی دفاع کنم ، چون یکی از مسببان وضعیت اسفناک امروز همین هاشمی است و دیگر سران نظام از لشکری وکشوری هم به سهم خود در ویرانی کشور سهیمند و باید روزی پاسخگوی عمل خود باشند. این ملت در سال 57 به امید استقلال کشور و زیر سلطه نبودن آن قیام کرد. ملت برای نهادینه شدن ازادی سیاسی و عقیده در سرتاسر ایران و برای همه اقوام و ایرانیان قیام کرد. ملت برای عدالت و برچیده شدن بساط ظلم و ستم و دیکتاتوری قیام کرد، ولی متاسفانه به هیچیک نرسید جز فلاکت و بدبختی و نکبت ناشی از نالایقی مدیریت کلان کشور !بامید ایرانی آباد و آزاد و سربلند.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,081 بار در 1,149 ارسال

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    اگه تند رفتم و بی احترامی شد عذر میخوام .
    آخه شما جوری از اینا دفاع میکنی و اصلاح طلبا رو میکوبی که دیگه جایی برا نقد نمیمونه!
    شما هم که بر عکس گفته هاتون دارین عمل میکنین!
    گفتم که کیهان و بقیه سایتها و موسسات وابسته انقدر سابقشون خرابه که حتی ارزش اسم برن سایتشونو هم ندارن چه برسه به خوندن مطالب جهت دار و تخریبیشون!
    حالا ممکنه بگین بنده غرض ورزم البته اگه مطالب منتشره این چند ماه اخیرشون در تخریب دولت و رییس جمهور جدیدو ببینین شاید نظرتون عوض شه!
    شما اول ببینین جناب هاشمی قبل انقلاب ثروتشون چقدر بوده بعد ایشونو متهم کنین.خانواده ایشون قبل انقلاب هم ثروت زیادی داشتن و کمک های مالی فراوانی برا به ثمر رسیدن انقلاب کردن.
    در ضمن هیچ کجای دنیا کارهای پسر رو به پای پدر نمینویسن!اینطوری باشه حضرت نوح هم میره زیر سوال!
    راجب برخی مناطق اشغالی پس از قبول قطعنامه هم بهتره حتما کمی برین تحقیق کنین! خود صدام قبل حمله به کویت و برای اطمینان یافتن از عقبه کشورش این مناطقو تخلیه کردن(در طی توافقاتی که با همین هاشمی داشتن که الان شده شمر ابن زی الجوشن!)
    در هر حال بنده امثال هاشمی رو خیلی با انصاف تر از برخی ها میدونم که الان سر کارن.
    دیگه هم به بحث فوق ادامه نمیدم چون ادامه بحث به نظرم فایده ای نداره!
    خواهش میکنم بی احترامی نکردید
    من از کسی به جز رهبر دفاع نمیکنم
    دو تا مشکل اساسی توی مملکت ما ایجادشده
    اول چندقطبی بودن افراده یعنی اینکه همگی میخوایم مسلمون باشیم(البته اونها که مسلمان هستن منظورمه و کلی دارم میگم) و از طرفی میخوایم سنت های ملی رو رعایت کنیم و در گوشه و کنارش به پادشاهانی که برخی هاشون از دید من خیلی هم خوب اند بپردازیم و....منظورم اینه که مثل غربی ها یا کمونیست ها یا نمیدون ژاپنی ها میهن پرست نیستیم و از هر جایی یک چیزی رو گرفتیم و شدیم شتر گاو پلنگ که البته از زوایایی خوبی های خودش رو داره
    ولی خوب این بدی رو هم داره که مردم نمیدونن باید چکار کنن و تکلیفشون با خودشون معلوم نیست
    دومین مشکل اینه که ما میخوایم همه چیز رو صفر و یک ببینیم یعنی اینکه یا همه بد اند و یا همه خوب ان و اگه کسی یک بدی کرده باشه دیگه خوب نمیشه تصورش کرد
    این حرف شما درسته که آقای هاشمی ثروتمند بودن از اول و من هم مطمئن باشین میدونم اینها و هم میدونم که چه خدمت هایی رو به انقلاب کرد و جمله امام خمینی در مورد ایشون رو که هاشمی زنده است چون انقلاب زنده است رو بعد از ترور ایشون یادمون هست ولی
    این دلیل نمیشه که کسی که خدمتی کرده تا آخر هم خدمت کنه.درسته آقای هاشمی خدمت هایی کردن ولی آیا خالصانه بوده؟؟؟؟ادامه رفتار ایشون و سهم خواهی ایشون از انقلاب نشون میده که نخیر ایشون داشتن سرمایه گذاری میکردن
    من پدر رو به جرم پسر محاکمه نکردم و معلومه که این کار نادرست هست ولی ما افرادی رو داریم که وقتی فرزندشون به مسیر کج رفتن از مردم عفو وبخشش طلب کردن وگفتن اون از خانواده ما نیست (مثل خزعلی ها و جنتی ها و...) مثل همون کاری که خداوند به حضرت نوح فرمود در مورد پسرش و گفت ای نوح اون پسر از اهل تو دیگه نیست
    قَالَ یَا نُوحُ إِنَّهُ لَیْسَ مِنْ أَهْلِکَ ... که جالبه که بگم این آیه رو شما در سایت تفسیر قرآن آقای رفسنجانی به آدرس
    http://www.hashemirafsanjani.ir/fa/tafsir/3536
    میبینین و جا داره که از ایشون سوال کنیم که شما که این آیه روی سایت رسمیتون گذاشتین چرا بهش عمل نمیکنین؟؟؟
    چرا باید بین بچه های اون و بقیه مردم فرق داشته باشه؟؟؟حتی زندان رفتن فائزه هم با زندان رفتن امثال من و شما فرق داشته دوستان
    ما خودمونیم که داریم موجب میشیم این چنین باهامون رفتار بشه و اگه به اسم حزب بازی و ...از برخی از آقایون دفاع نشه به قول معروف پته همه میریزه روی آب و دستشون برای مردم رو میشه
    اگه کسی کاری کرده باید پای عملش بمونه حالا میخواد این فرد رهبر انقلاب باشه یا هر کس دیگه ای و حتی اگه رهبری اشتباه بکنن و اون شایستگی رو نداشته باشن باید از مسند حکومت خلع بشن و بیان پایین
    دارم چی میگم؟؟؟دارم میگم آره شما ممکنه تا یک زمانی یک جوری بوده باشی ولی الان که بهت یک مسئولیت رو دادن باید وظیفه ات رو درست انجام بدی حالا هر کی میخوای باش
    دوستان بنده با کسی پدر کشنگی که ندارم ولی وقتی نگاه میکنی میبینی جوانانی که به خاطر خودخواهی های این افراد که میخواستن حرف خودشون رو به کرسی بنشونن ،به شهادت رسیدند واین آقایون و فرزندانشون در زمان جنگ به جای اینکه کمک کنن تا با دشمن مقابله کنن به دنبال مال اندوزی و خوشگذرونی و استفاده از موقعیت ایجاد شده گرفته بودند آتیش تمام وجودش رو در بر میگیره
    در مورد قطعنامه و اینها من کم مطالعه دارم و دوستان هم خوبه که ی مقدار مطالعه کنن
    البته این هم که شما آقای هاشمی رو با انصاف تر از بقیه میدونین نظرتون هست و محترم
    موفق باشی
    فواره چون بلند شود سرنگون شود

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amirabbas2011 آواتار ها
    تشکر شده 1,647 بار در 536 ارسال

پاسخ : اخبار

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی: ایران به توافقاتش عمل کرده است

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اعلام کرد که پیشرفت‌های خوبی با ایران حاصل شده است اما هنوز مسائل زیادی هم حل نشده باقی مانده‌اند.

به گزارش ایسنا، ترو وارجورانتا معاون مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در امور پادمان‌ها پس از بازگشت از تهران، گفت: در گفت‌وگوهای هشتم و نهم فوریه در تهران پیشرفت‌های خوبی به دست آمد اما هنوز کار بسیاری برای روشن ساختن نگرانی‌ها در خصوص احتمال وجود فعالیت‌های نظامی در برنامه‌های هسته‌ای ایران باقی مانده است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این در حالی است که دیپلمات‌های غربی مدعی‌اند که ایران سال‌هاست در انجام تحقیقات آژانس کارشکنی می‌کند.

وی در ادامه گفت: هنوز مسائل زیادی حل نشده باقی مانده‌اند که در موعد مقرر به آن‌ها رسیدگی می‌کنیم.

ایران اتهامات غرب مبنی بر این‌که این کشور به دنبال دست یافتن به توانایی تولید سلاح هسته‌ای است را رد می‌کند و تاکید دارد که این اتهامات ادعاهایی بی‌اساس هستند که از سوی دشمنان ساخته می‌شوند اما تلاش‌های دیپلماتیک برای حل این مساله پس از انتخاب حسن روحانی به عنوان رییس‌جمهور ایران شدت یافته است.

ایران و گروه 1+5 سال گذشته به یک توافق موقت دست یافتند تا در ازای برداشتن بخشی از تحریم‌های غرب علیه ایران، این کشور نیز بخشی از فعالیت‌های هسته‌ای خود را متوقف کند. ایران و گروه 1+5 قرار است هفته آینده مذاکرات خود را در راستای رسیدن به توافقی جامع و بلندمدت ادامه دهند.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و ایران قرار است در هفت موضوع جدید با هم همکاری کنند که پس از مذاکرات ایران و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در روزهای اخیر در بیانیه تهران به آن اشاره شده است.

دیپلمات‌ها می‌گویند که نحوه پیشرفت مذاکرات میان ایران و آژانس همچنین بر دیپلماسی قدرت‌های غربی تاثیرگذار خواهد بود.

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز یکشنبه اعلام کرد ایران موافقت کرده است در هفت موضوع عملی جدید طی یک توافقنامه همکاری برای رفع نگرانی‌ها در خصوص برنامه‌های هسته‌ای‌اش با آژانس همکاری کند.

وارجورانتا همچنین گفت: ایران به توافقات قبلی‌اش در چارچوب توافق نوامبر از جمله اجازه دسترسی بازرسان به دو سایت هسته‌ای مربوطه عمل کرده است.

وی افزود: از ماه نوامبر تاکنون همه چیز طبق برنامه پیش رفته است و مراحل بعدی نیز به همین صورت ادامه خواهد یافت که این مساله زمان می‌برد.

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amirabbas2011 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال amirabbas2011 آواتار ها
    تشکر شده 1,647 بار در 536 ارسال

شاخص رفاه اقتصادی ایران؛ از آخر سوم

آمار بانک جهانی حاکی از آن است که رفاه اقتصادی جامعه در ایران پس از
    بلاروس و سودان در پایین ترین جایگاه جهانی قرار گرفته است. شاخص رفاه اقتصادی که از اختلاف نرخ رشد تولید ناخالص ملی و نرخ تورم حاصل می گردد در ایران به منفی 35 درصد رسیده است. در حالی که میانگین جهانی این شاخص منفی 3 درصد است. این میانگین جهانی در حالی به دست آمده است که بسیاری از کشورها به ویژه کشورهای توسعه یافته و اروپایی از بحران اقتصادی و در نتیجه کاهش تولید رنج می برند.

«هر یک‌درصد تورم 1/2درصد درآمد خانوار را کاهش می‌دهد. با این احتساب به‌ازای تورم 38/4درصدی فعلی، درآمد خانوار ایرانی 80‌درصد کاهش یافته است. »

این آمار هم چنین نشان می دهد که در طول سال های اخیر رفاه اقتصادی جامعه ایرانی همواره باکاهش روبرو بوده است. این آمار هم چنین نشان میدهد که تنها 19 کشور از شاخص رفاه اقتصادی پایین تر از منفی 10 برخوردارند و در این بین ایران به همراه بلاروس و سودان در بدترین شرایط رفاهی قرار دارند. در این شاخص کشورهای گرجستان، ژاپن و سوئیس بالاترین مقدار شاخص رفاه اقتصادی را به خود اختصاص داده اند.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amirabbas2011 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,298 بار در 4,846 ارسال

هاشمی رفسنجانی: رهبری از اصلاح اصل 44 انتظار انقلاب اقتصادی داشتند

» سرویس: سياسي - سياست داخلي
    کد خبر: 92112115319
    دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۷

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سیاست‌های دولت گذشته گفت: تأیید رهبری را که از آن انتظار انقلاب اقتصادی داشت، در عمل ناکارآمد جلوه دادند.
    به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در دیدار جمعی از فعالان بخش غیردولتی شیلات و آبزی‌پروری، با اشاره به ظرفیت‌های دریایی شمال و جنوب کشور و تنوع اقلیمی ایران برای پرورش انواع آبزیان، گفت: هزینه کم، تأمین پروتئین و ایجاد اشتغال مولد، در گسترش طرح‌های پرورش آبزیان نهفته است که اتفاقاً هر سه ویژگی مورد توجه مسوولان است.
    وی صلابت و قناعت را ویژگی صیادان خواند و گفت: تأمین پروتئین سفره مردم که متأسفانه سرانه مصرف آن در ایران کم است، علاوه‌بر تغذیه، کمک در جهت سلامت مردم است.
    وی در پاسخ به گلایه حاضران درباره عدم توجه دولت سابق به بخش‌های تعاونی و خصوصی و تلاش آن‌ها برای تقویت و گسترش سازمان‌های شبه‌دولتی، با تشریح چگونگی تدوین و تصویب اصلاح سیاست‌های اصل 44 و اهداف آن، گفت: تأیید رهبری را که از آن انتظار انقلاب اقتصادی داشت، در عمل ناکارآمد جلوه دادند.
    رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان چگونگی تدوین صدر و ذیل اصل 44 در اوایل انقلاب گفت: در قانون اساسی آمده بود که این اصل تا زمانی مورد حمایت است که موجب رشد و توسعه اقتصادی کشور گردد و مایه زیان جامعه نشود.
    وی افزود: اصلاح این اصل با بهره‌گیری از تجربیات خصوصی‌سازی ایران و جهان و با الهام از روح کلی حاکم بر قانون اساسی بود تا زمینه‌ساز رشد توأم با عدالت، کارایی، رقابت و آزادی فعالیت‌های اقتصادی باشد.
    وی به شرایط پس از تدوین و تصویب سیاست‌های این اصل در جامعه پرداخت و گفت: دولتی بر سر کار بود که هیچ اعتقادی به خصوصی‌سازی نداشت و حتی درآمدهای حاصل از واگذاری‌ها را که محل مصرف مشخصی در قانون داشتند، صرف هزینه‌های جاری مردم فریب کرد که حاصلش رکود تورمی و خانه‌نشینی تولیدگران شد.
    هاشمی رفسنجانی با اظهار امیدواری از باز شدن گره‌های اقتصادی جامعه در دولت یازدهم، الویت‌بندی دولت را مثبت ارزیابی کرد و گفت: سیاست خارجی پویا، هم رونق اقتصادی را تقویت می‌کند و هم ظرفیت‌های بالقوه را در تعامل با جهان به فعلیت می‌رساند.
    انتهای پیام

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط bahary نمایش پست ها

[FONT="]با درود به همه عزیزان بورسی[/FONT]:
    [FONT="]بنده[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] نیمی از دوران جنگ را در جبهه بودم .چند بار هم مجروح شدم و تا مرز کشته شدن و شهادت برای ازادی سرزمین های اشغال شده ایران عزیز از زیر چکمه سربازان بعثی صدام پیش رفتم. این اقایی که نویسنده کتاب است را نمی شناسم ولی اگر اهل جنگ و جبهه بوده است و خصوصا در روزهای پایانی ان در جبهه بوده است باید انصاف را رعایت کند و بخوبی حافظه خود را بکار گیرد تا وضعیت انروزها را درست بیاد اورد و بعد دست بقلم شود و مطلب بنویسد. خاطراتی که از روزهای پایانی جنگ دارم بسیار زیاد است و در این مقال نمی گنجد ولی چند نکته را جهت تنویر افکار[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] و توجه نکردن به یاوه گوئیهای امثال نویسنده کتاب بیان می کنم.در این بین خدای عادل و بصیر را گواه می گیرم که عین انچه را بچشم خود دیده ام[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] بیان کنم. اغلب دوستانی که در بورسی عضو هستند و این مطلب را می خوانند در زمان جنگ یا نبوده اند یا دوران کودکی و نوجوانی را طی می کردند و لذا باید با[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] واقعیت های جنگ آشنا شوند[/FONT].
    [FONT="]قطعنامه 598 در تاریخ 27 تیرماه 67 رسما پذیرفته شد[/FONT]. [FONT="]من تا اواخر مرداد که اتش بس شروع شد در خط مقدم جبهه بودم و در ان تاریخ پایانی گرفتم و به خانه آمدم.از ماهها قبل از پذیرش قطعنامه که عملیات والفجر 10در منطقه حلبچه عراق شروع شد و بمبارانهای وحشیانه شیمیایی توسط عراق و کشته شدن دهها هزار نفر زن و بچه و پیر و جوان در ان شهرفاجعه انسانی و نسل کشی را رقم زد، به عینه میدیدیم که توان عملیاتی ما کاهش یافته و احساس یاس و ناامیدی در بین اکثر رزمنده ها بوضوح دیده می شد[/FONT]. [FONT="]همانجا بودیم که فعالیتهای شدید پشتیبانی جنگ برای اجرای عملیات و پیشروی به عمق خاک عراق در حال انجام بود.در این فاصله اخباری می رسید که دشمن در جنوب[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] از جزایر مجنون گرفته تا فاو و همچنین هماهنگی سازمان مجاهدین خلق با پشتیبانی عملیاتی صدام در منطقه قصر شیرین و اسلام اباد غرب برای آغاز عملیاتی گسترده به درون خاک ایران می شد. انچه که مشهود بود مانند عملیاتهای قبل ادوات و لوازم مورد نیاز عملیات از قبیل نیرو و تانک و توپ و مهمات و ... باندازه کافی نبود و همین مطلب انجام عملیات جدید را با ابهام مواجه می کرد که در نهایت انجام نشد و چند روز گذشت و همزمان با از دست دادن جزایر مجنون و ... کل لشکر ما به جنوب فراخوانده شد.وقتی به قرارگاه جنوب رسیدیم اخبار بسیار نگران کننده ای می رسید که همه امیدها به ادامه جنگ و پیروزی نظامی بر صدام را به باد داد. در سنگر نشسته بودیم که پذیرش قطعنامه از رادیو اعلام شد.همه منتظر اتفاقات غیر منتظره بودند. از یک طرف عمیلات مرصاد در جبهه مرکزی آغاز شد. از طرف دیگر در جنوب اهواز و خرمشهر مورد تهدید جدی قرار گرفت و دشمن تا دروازه های این دو شهر پیشروی کرد.بلبشویی شده بود که قابل توجیه و تفسیر نبود.امام جمعه اهواز از طریق رادیو عاجزانه درخواست می کرد که مردم به پایگاههای بسیج بروند تا از اشغال احتمالی شهر توسط ارتش مجهز صدام جلوگیری کنند. روی جاده اسفالته اهواز خرمشهر انبوه تانک و هلیکوپتر صدام بود که با سرعت پیشروی می کرد .در عرض چند ساعت کل لشگر 92 زرهی اهواز را در هم کوبید و تعداد زیادی از فرزندان غیور این ملت را به شهادت رساندند. بیمارستان صحرایی امام حسین و فاطمه زهرا را با خاک یکسان کردند. هر چه در مقابلشان بود نابود می کردند و هنگاه غروب به پشت دژ مرزی بر می گشتند و دوباره با طلوع افتاب روز از نو روزی از نو. قدرت تفکر و برنامه ریزی از فرماندهان ایران کاملا سلب شده بود.هیچکس نمیدانست که واقعا چه اتفاقی افتاده است. اخرین عملیاتی که برنامه ریزی شد بنام بیت المقدس 7 بود. در هوای بالای 60 درجه بیابانهای شلمچه و ایستگاه حسینه و پادگان حمید رزمندهای ما از تشنگی هلاک می شدند و کسی نبود که اب خنک به خط برساند.من خودم در ان موقع یکی از افراد مسئول پاکسازی منطقه از آلودگی شیمیایی بودم.دشمن انچنان بمب باران شیمیایی با هواپیما و توپخانه و خمپاره می کرد که امان همه را بریده بود.بچه های رزمنده از شدت تشنگی و عطش به تانکر رفع آلودگی شیمیایی هجوم می آوردند و از اب محتوی مواد شیمیایی و در عین حال جوش بر اثر شدت گرما می نوشیدند و کسی هم جلودارشان نبود.در انروز عطشی را که در روز عاشورا بر یاران امام حسین علیه اسلام غالب شده بود و در روضه ها شنیده بودیم با تمام وجود حس می کردیم.[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] تدارکات به حداقل رسیده بود. سلاح و مهمات خیلی بد گیر می آمد.پشتیبانی اتش توپخانه و هواپیما و هلی کوپتر بسیار محدود بود و در این وسط فقط تلفات سنگین بود که بر ما وارد می شد.امریکا رسما در خلیج فارس با ایران وارد عملیات شد و تلفات قابل توجهی به یگانهای دریایی وارد کرد[/FONT]. [FONT="]هواپیمای مسافربری را به موشک بست.[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] هر چه فریاد می زدیم که چرا این وضع پیش آمده کسی پاسخگو نبود. بعد معلوم شد که واقعا همه کفگیرها به ته دیگ خورده و قادر به ادامه جنگ نیستیم و اگر قطعنامه را نمی پذیرفتیم[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] امروز نه خوزستان داشتیم و نه[/FONT] ......
    [FONT="]بگذریم کسانی که امروز مدعی هستند در آن زمان از دور هم دستی بر آتش نداشتند و یقینا وجود امثال هاشمی اگر نبودند سرنوشتی شوم تر از امروز برای این کشور رقم[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] خورده بود .نمی خواهم از هاشمی دفاع کنم ، چون یکی از مسببان وضعیت اسفناک امروز[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] همین هاشمی است و دیگر سران نظام از لشکری وکشوری هم به سهم خود در ویرانی کشور سهیمند و باید روزی پاسخگوی عمل خود باشند. این ملت در سال 57 به امید استقلال کشور و زیر سلطه نبودن آن قیام کرد. ملت برای نهادینه شدن ازادی سیاسی و عقیده در سرتاسر ایران و برای همه اقوام و ایرانیان قیام کرد. ملت برای عدالت و برچیده شدن بساط ظلم و ستم و دیکتاتوری قیام کرد، ولی متاسفانه به هیچیک نرسید[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="] جز فلاکت و بدبختی و نکبت ناشی از نالایقی مدیریت کلان کشور !بامید ایرانی آباد و آزاد و سربلند[/FONT].

جناب بهاری عزیز شما و دیگر رزمنده های این مملکت مطمئنا حق بزرگی بر گردن همه ما دارین و مطمئنا نمیشه زحمات شما رو جبران کرد به امید اینکه شما و دیگر همزرمان و و دوستان شهیدتان اجر خودتون رو از خداوند باریتعالی ببرید و من و امثال من که توی اون دوران نبودیم فقط میتونیم از رشادت ها و شجاعت های شما حرف بزنیم و به وجود همچین افرادی در این مرز و بوم افتخار کنیم و انشاالله که خون شهدای کشورمون رو پای مال نکنیم
    شما مطالبی رو گفتید که حتما همین جور بوده وصحیح هست و در اون شکی نیست ولی چون قرار هست بحث علمی باشه بدون اینکه بخوایم تعصب داشته باشیم نظریاتمون رو میگیم که انشاالله دوستان با تفکر نتیجه گیری کنن و هر کسی توی نتیجه گیری نهایی آزاد هست.قرار هست اطلاعات هم رو بالا ببریم تا بتونیم به نتیجه ی نزدیکتر به حقیقت برسیم
    خوب در مورد نویسنده و اینکه چه کسی بودن و با چه حزبی هستن و غیره کاری نداریم و اون رو میذاریم برای یک موقع دیگه و به هر حال یک شخصی اومده ادعا کرده که بر اساس شواهد تاریخی که مستنداتش رو اعلام کرده و بر اساس نوشته ها و سخنرانی ها و مدارک موجود یک چیزهایی رو گفته.امیدوارم اون بخش طولانی رو که در چند پست قبلی زده بودم حتما خونده باشید و در اون نوشته ها برخی از دلایل و سوالاتی که مطرح شده رو آورده
    مثلا گفته بودند که کفگیر به ته دیگ خورده و از اینطرف میگن رهبر انقلاب گفته بودند که بیشتر توجه رو برای جنگ بذارین و این یعنی سعی کنین بیشترین هزینه ها رو برای جنگ استفاده کنین بعد میره برای مثال نقض این قضیه میگه فروش نفت ایران در اپک در اون زمان جز بیشترین درآمدهای ناخالص بوده و حدود133ملیارد دلار بوده که بر خلاف نظر امام که همه جوانان این مملکت به خاطر عشق به امام و طرفداری از امام بود که جونشون رو کف دست گرفتن و نه چیز دیگه،تنها 10الی 15 %از درآمد ها و بودجه را به جنگ اختصاص دادن و بقیه رو معلوم نیست چکار کردن؟؟؟به نظر شما اگه همانطور که امام خواسته بودن آیا به قول شما کمبود امکانات احساس میشد؟؟؟به هر حال ما که قرار بود از هر جایی به هر طریقی وارد کنیم وقتی بیشتر هزینه میکردیم مطمئنا راحت تر به مقصود خود میرسیدیم که البته این خودش نشان میدهد که آقای هاشمی ولایت پذیری اصلا ندارن چون خودشون رو صاحب انقلاب میدونستن و منتظر بودن هر کاری که ایشون میگن به سرعت اجرا بشه
    حالا من بحث دارم سر اینکه امکانات نبوده با وجود اینکه شما در جنگ بودین و من نبودم.چی میخوام بگم؟؟؟دارم میگم امکانات بوده ولی به عمد ندادن تا قطعنامه ای رو که یکسال قبل به قول محسن هاشمی نوشته شده بود بتونن علنی کنن
    خوب نویسنده کتاب باز از گفته های خود آقایون و نوشته هاشون این مطلب رو بیان کرده و مطمئن باشید اگه دروغ بود این حرف ها و سند محکمی نداشت به سرعت ایشون رو دادگاهی میکردن که چرا نسبت به سران مملکت ایجاد گمان بد کردی در ذهن اذهان عمومی ولی چون مستندات وقی وجود داره فقط میتونن کتاب ها رو از تو بازار جمع کنن و به دولت وقت یعنی آقای روحانی فشار بیارن که اجازه چاپ مجدد رو به این کتاب ندن
    برای اینکه طولانی نشه نوشته هام ارجاع میدم به متنی که قبلا گذاشتم از این نویسنده تا مطالعه بفرمایین
    من با نویسنده موافق هستم که برای اینکه جام زهر رو به دست امام خمینی بدن امکانات به نیرو ها ندادن و یک جورایی قربانی کردن نیروهای خودی رو و یک عده مادر و پدر و همسر و فرزند را بی پسر و همسر و پدر کردن تا بتونن به خواسته خودشون که علنی کردن قطعنامه بود برسن و اگه این واقعیت داشته باشه که بنده فکر میکنم داره چون مستنداتی این نویسنده ارائه داده نشانه رضالت و پستی این فرد و همدستانش هست
    حالا هر کسی که میخواد باشه و باید دوستان اگه به این نتیجه رسیدند سعی در نشر این اطلاعات بدن که
    من رضی بعمل قوم فهو منهم

عضو فعال afsh آواتار ها
    تشکر شده 1,349 بار در 309 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

جناب بهاری عزیز شما و دیگر رزمنده های این مملکت مطمئنا حق بزرگی بر گردن همه ما دارین و مطمئنا نمیشه زحمات شما رو جبران کرد به امید اینکه شما و دیگر همزرمان و و دوستان شهیدتان اجر خودتون رو از خداوند باریتعالی ببرید و من و امثال من که توی اون دوران نبودیم فقط میتونیم از رشادت ها و شجاعت های شما حرف بزنیم و به وجود همچین افرادی در این مرز و بوم افتخار کنیم و انشاالله که خون شهدای کشورمون رو پای مال نکنیم
    شما مطالبی رو گفتید که حتما همین جور بوده وصحیح هست و در اون شکی نیست ولی چون قرار هست بحث علمی باشه بدون اینکه بخوایم تعصب داشته باشیم نظریاتمون رو میگیم که انشاالله دوستان با تفکر نتیجه گیری کنن و هر کسی توی نتیجه گیری نهایی آزاد هست.قرار هست اطلاعات هم رو بالا ببریم تا بتونیم به نتیجه ی نزدیکتر به حقیقت برسیم
    خوب در مورد نویسنده و اینکه چه کسی بودن و با چه حزبی هستن و غیره کاری نداریم و اون رو میذاریم برای یک موقع دیگه و به هر حال یک شخصی اومده ادعا کرده که بر اساس شواهد تاریخی که مستنداتش رو اعلام کرده و بر اساس نوشته ها و سخنرانی ها و مدارک موجود یک چیزهایی رو گفته.امیدوارم اون بخش طولانی رو که در چند پست قبلی زده بودم حتما خونده باشید و در اون نوشته ها برخی از دلایل و سوالاتی که مطرح شده رو آورده
    مثلا گفته بودند که کفگیر به ته دیگ خورده و از اینطرف میگن رهبر انقلاب گفته بودند که بیشتر توجه رو برای جنگ بذارین و این یعنی سعی کنین بیشترین هزینه ها رو برای جنگ استفاده کنین بعد میره برای مثال نقض این قضیه میگه فروش نفت ایران در اپک در اون زمان جز بیشترین درآمدهای ناخالص بوده و حدود133ملیارد دلار بوده که بر خلاف نظر امام که همه جوانان این مملکت به خاطر عشق به امام و طرفداری از امام بود که جونشون رو کف دست گرفتن و نه چیز دیگه،تنها 10الی 15 %از درآمد ها و بودجه را به جنگ اختصاص دادن و بقیه رو معلوم نیست چکار کردن؟؟؟به نظر شما اگه همانطور که امام خواسته بودن آیا به قول شما کمبود امکانات احساس میشد؟؟؟به هر حال ما که قرار بود از هر جایی به هر طریقی وارد کنیم وقتی بیشتر هزینه میکردیم مطمئنا راحت تر به مقصود خود میرسیدیم که البته این خودش نشان میدهد که آقای هاشمی ولایت پذیری اصلا ندارن چون خودشون رو صاحب انقلاب میدونستن و منتظر بودن هر کاری که ایشون میگن به سرعت اجرا بشه
    حالا من بحث دارم سر اینکه امکانات نبوده با وجود اینکه شما در جنگ بودین و من نبودم.چی میخوام بگم؟؟؟دارم میگم امکانات بوده ولی به عمد ندادن تا قطعنامه ای رو که یکسال قبل به قول محسن هاشمی نوشته شده بود بتونن علنی کنن
    خوب نویسنده کتاب باز از گفته های خود آقایون و نوشته هاشون این مطلب رو بیان کرده و مطمئن باشید اگه دروغ بود این حرف ها و سند محکمی نداشت به سرعت ایشون رو دادگاهی میکردن که چرا نسبت به سران مملکت ایجاد گمان بد کردی در ذهن اذهان عمومی ولی چون مستندات وقی وجود داره فقط میتونن کتاب ها رو از تو بازار جمع کنن و به دولت وقت یعنی آقای روحانی فشار بیارن که اجازه چاپ مجدد رو به این کتاب ندن
    برای اینکه طولانی نشه نوشته هام ارجاع میدم به متنی که قبلا گذاشتم از این نویسنده تا مطالعه بفرمایین
    من با نویسنده موافق هستم که برای اینکه جام زهر رو به دست امام خمینی بدن امکانات به نیرو ها ندادن و یک جورایی قربانی کردن نیروهای خودی رو و یک عده مادر و پدر و همسر و فرزند را بی پسر و همسر و پدر کردن تا بتونن به خواسته خودشون که علنی کردن قطعنامه بود برسن و اگه این واقعیت داشته باشه که بنده فکر میکنم داره چون مستنداتی این نویسنده ارائه داده نشانه رضالت و پستی این فرد و همدستانش هست
    حالا هر کسی که میخواد باشه و باید دوستان اگه به این نتیجه رسیدند سعی در نشر این اطلاعات بدن که
    من رضی بعمل قوم فهو منهم
    آقا شما مشهد نشسته ای و از دور میگی لنگش کن، کجا بودی شما و امثال شما زمانیکه هواپیما های بعثی از پشت بام منازلمان عبور می کردند و پس از بمباران مناطق در بر گشت چون بمبی همراه نداشتند با تیر بار به سمت مردم و کودکان شلیک می کردند.
    دوماً ما با دو ابر قدرت شرق و غرب درگیر بودیم و آن 10 و 15 درصد بودجه شما هم کاری نمی کرد ما به معنای واقعی تحریم بودیم و هیچ اسلحه و تجهیزاتی به ما نمی فروختند.

لطفاً ادای علم و علمگرایی را برای ما در نیاورید و ما که این همه خون دادیم و خاک و خون را با پوست و گوشتمان لمس کردیم احتیاجی به حمایت شما و امثال شما نداریم. خداوند به راه راست هدایتتان نماید و اگر از شهداء مایه نمی گذاشتید ، هیچ وقت همچنین جوابی را به شما نمی دادم.
    (( باعرض معذرت و شرمندگی از تمام کاربران محترم))

13. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید afsh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,527 بار در 9,530 ارسال

روحانی: به رغم ندای مخالفت بعضی، در حال توافق با برخی شرکت های بزرگ بین المللی هستیم
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

15. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid888 آواتار ها
    تشکر شده 2,546 بار در 951 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

دوست گرامی اگه به این نتیجه برسم که اشتباه کردم مطمئن باش شهامت کافی رو دارم که از گفته هام برگردم
    اگه کسی از دوستان هم فکر میکنه بحث علمی ای هست که بتونه انجام بده خوب باهم بحث میکنیم و بیک نتیجه میرسیم که همگی استفاده کنن.این که برگردیم و فقط حرف بزنیم بدون پشتیبانیه کافی علمی هیچ کجای دنیا مقبول نیست
    دارم میگم مطمئنا مملکت ما مشکل زیاد داره و حتی در زمینه های کلان تر.ولی چاره کار چی هست؟؟؟
    چگونه میشه کمبود ها رو جبران کرد؟؟؟چگونه میشه به قدرت قبلی برگشت؟؟؟چگونه میشه عزت مردم کشور رو دوباره برگردوند؟
    فقر رو ریشه کن کرد؟؟؟
    اینها جای بحث داره
    اگه کسی مایل باشه میشه بحث کرد ولی مطمئنا با نا امیدی و بد و بیراه گفتن به جایی نمیرسیم
    تلاش و زحمت کشیدن تنها راه آباد کردن مملکت هست
    دوست عزیز مهمترین مشکل مملکت بی قانونی است تا حاله شده مجلس قانونی بر علیه خودشون تصویب کنه ....
    مردم جرات اعتراض ندارند وبا پول خیلی کم مثل یارانه صداشون در نمیاد فساد از بالا بالا است
    انتخابات مجلس رو یادته من خودم اونجا بودم روز انتخابات برای بدست آوردن رای یکی از نماینده ها فلش پخش می کرد تا مردم بهش رای بدند
    چرا اون صندوق ابطال نشد
    به نظر من مهمترین کار تو کشور توسط مجلس انجام می شه مجلسی که توش فقط فساده
    هرگاه زندگی را جهنم دیدی, سعی کن پخته بیرون آیی, سوختن رو همه بلدند

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid888 از ایشان تشکر کرده است:

vet

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط afsh نمایش پست ها
    آقا شما مشهد نشسته ای و از دور میگی لنگش کن، کجا بودی شما و امثال شما زمانیکه هواپیما های بعثی از پشت بام منازلمان عبور می کردند و پس از بمباران مناطق در بر گشت چون بمبی همراه نداشتند با تیر بار به سمت مردم و کودکان شلیک می کردند.
    دوماً ما با دو ابر قدرت شرق و غرب درگیر بودیم و آن 10 و 15 درصد بودجه شما هم کاری نمی کرد ما به معنای واقعی تحریم بودیم و هیچ اسلحه و تجهیزاتی به ما نمی فروختند.

لطفاً ادای علم و علمگرایی را برای ما در نیاورید و ما که این همه خون دادیم و خاک و خون را با پوست و گوشتمان لمس کردیم احتیاجی به حمایت شما و امثال شما نداریم. خداوند به راه راست هدایتتان نماید و اگر از شهداء مایه نمی گذاشتید ، هیچ وقت همچنین جوابی را به شما نمی دادم.
    (( باعرض معذرت و شرمندگی از تمام کاربران محترم))

یعنی چی؟؟؟
    من از شهدا مایه گذاشتم؟؟؟کسی دیگه هم همچین فکری کرده؟؟؟
    شما میتونین اینجوری فکر کنین که من از شهدا مایه گذاشتم ولی من و خدای من بهتر میدونه که اون چیزی که گفتم از صمیم قلب بوده
    من موقع جنگ سن و سالی نداشتم ولی این دلیل نمیشه که چون نبودم دلم با مردم اونجا و شمایی که زیر بمب و تیر دشمن بودین نباشه
    شاید اون درک و استرس رو نداشته باشم ولی به هیچ وجه راضی نیستم که مردم کشورم دچار ناراحتی بشن
    از طرفی این نوع موضع گیری شما نمیدونم نتیجش الان چی بود؟؟؟فقط خواستید اعتراضی کرده باشید؟؟؟
    خوب در مورد نکته دوم هم من دارم همین رو میگم که!!!!!!!!میگم دست اندرکاران اون موقع بودجه رو اونطوری که باید باشه به جنگ اختصاص نمیدادند و باید بیشتر از این 10الی 15 % به جنگ اختصاص میدادند که جناب هاشمی گویا همین رو هم زیاد میدیدن
    خوب من ادای علم و علم گرایی رو در نمیارم چون واقعا علم مدار هستم و دانشجوی رشته ی تخصصی هستم در دانشگاه فردوسی لذا ادا نیست
    این که میگید این همه خون دادیم و خاک و خون رو با پوست و گوشتمان لمس کردیم بسیار کار شایسته ای کردید ولی اگه خدای نکرده منت گذاشتن بشه و یا خود برتر بینی به این واسطه میشید خسر الدنیا و الآخره خدای نکرده چون منت گذاشتین و هم سختی رو کشیدین وهم ممکنه چیزی گیرتون نیاد چون قبلا خرجش کردید منظورم اینه که به واسطه اینکه منت گذاشتین بر سر بقیه که آره شما ها راحت تو خونه بودید و ما داشتیم تیر میخوردیم اجرش رو ممکنه ازتون سلب کنن که انشاالله اینجوری نبوده باشه
    در ضمن حالا که حرف شهدا رو کشیدید وسط هر چند روز میرین سر مزار شهدا؟؟؟هر چند وقت میرین با اونها بیعت میکنین؟؟؟؟
    قل لا تمنوا علي إسلامكم بل الله يمن عليكم أن هداكم للإيمان

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid888 نمایش پست ها
    دوست عزیز مهمترین مشکل مملکت بی قانونی است تا حاله شده مجلس قانونی بر علیه خودشون تصویب کنه ....
    مردم جرات اعتراض ندارند وبا پول خیلی کم مثل یارانه صداشون در نمیاد فساد از بالا بالا است
    انتخابات مجلس رو یادته من خودم اونجا بودم روز انتخابات برای بدست آوردن رای یکی از نماینده ها فلش پخش می کرد تا مردم بهش رای بدند
    چرا اون صندوق ابطال نشد
    به نظر من مهمترین کار تو کشور توسط مجلس انجام می شه مجلسی که توش فقط فساده

مهمترین مشکل مملکت از دید من عدم اجرا قانون بوده و هست
    و الا قانون وجود داره ولیکن ضمانت اجراااااااااااااااااااااا نیست
    ویرایش توسط vet : 2014/02/11 در ساعت 00:02

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 12 مهمان ها)

1. مجتبی مصلحMTM

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها