نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2740 از 5220 نخست ... 17402240264026902730273727382739274027412742274327502790284032403740 ... آخرین
نمایش نتایج: از 27,391 به 27,400 از 52196

موضوع: اخبار

عضو فعال rahnama آواتار ها
    تشکر شده 4,586 بار در 772 ارسال

پاسخ : اخبار

همکاری دسته جمعی گروه های پتروشیمی، پالایشی و بانکی در نزول شاخص/ دلایل افت ادامه دار بورس چیست؟
    با وجود خبرهای خوش منتشر شده از توافقات هسته‌ای و رفع تحریم‌ها، کاهش چشمگیر نوسانات بازارهای رقیب بازار سرمایه نسبت به سال گذشته و مسائلی از این دست انتظار می‌رود بازار سرمایه معاملات متعادلی را این روزها به خود ببینید اما تصمیمات مدیران سازمان بورس مانع از این اتفاق در بازار سرمایه شده است.
    http://eghtesadeiranonline.com/vdcbs...bfsp.uiur.html
    اینستاگرام من :
    منتظر شما عزیزان هستم.
    www.instagram.com/hoshangghorbanian

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rahnama از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,894 بار در 1,749 ارسال

ديگه خيلي ها با جان و دل
    مفهوم اين جمله
    كه با پنبه سر مي برن
    را درك مي كنن
    www.mahak-charity.org

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 432 بار در 119 ارسال

بچه های اصفهان پا شید بیاید تالار تا پدر اینا را در بیاریم
    تو تموم تالارا مینویسم
    باید این پدر سوخنه ها استعفا بدند

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال

آزادی كليه دراویش گنابادی دستگیرشده

گروه سياسي: تمام افراد گروه دراويش گنابادي که در جریان تجمع روز یک‌شنبه مقابل دادستانی تهران بازداشت شده بودند، آزاد شدند.
    قبل از ظهر روز شنبه اجتماع برخي از افراد دراويش گنابادي، در ميدان 15 خرداد (ارگ) تنش‌هايي را به دنبال داشت. اين تجمع كه به گفته برخي از حاضران براي تحصن و پيگيري وضعيت بازداشت‌شدگان اين گروه بوده، با دخالت ماموران يگان ويژه همراه شد كه تعدادي از تجمع‌كنندگان بازداشت و به پاسگاه انتظامي منطقه منتقل شدند. از سوي ديگر تعدادي از اين افراد در مقابل يكي از حسينيه‌هاي منتسب به دراويش نيز اجتماع كرده بودند كه با دخالت ماموران متفرق و تعدادي از آنان بازداشت شدند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

یک‌اماراتی گرانترین‌شماره‌تلفن جهان را خرید

گروه اقتصادي: در یک مزایده کم نظیر که از سوی شرکت مخابرات امارات برگزار شد ، یک اماراتی شماره تلفن (050777777) را به ارزش 8 میلیون درهم، معادل 2.2 میلیون دلار خریداری کرد!

این مزایده در حضور بیش از 700 نفر برای تصاحب شماره تلفنهای "رند" برگزار شد. به گزارش العربیه، شرکت مخابرات امارات 70 شماره تلفن از "شماره‌هاي رند" را در یک مزایده علنی برای دوست داران این نوع شماره‌ها عرضه کرد. این مزایده همزمان از طریق ماهواره در برج خلیفه دبی و هتل قصر امارات ابوظبی برگزار شد. در میان شماره‌هاي تلفن ارائه شده، شماره 0507777777 بیش از دیگر شماره‌ها در مزایده مستقیم ، خریدار داشته است.

شرکت مخابرات امارات گفته است که خریدار این شماره تلفن یک شهروند اماراتی است و این شماره را شخصی استفاده خواهد کرد. بر اساس این گزارش دیگر شماره‌هاي عرضه شده در این مزایده جمعا به ارزش 13.55 میلیون درهم به فروش رفتند. مزایده برای خرید شماره‌هاي رند خودرو و تلفن همراه در کشورهای عربی و نیز برخی از کشورهای غربی بویژه در میان جوانان از استقبال زیادی برخودار است!

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید به روحانی توصیه کرده است که به مردم وفادار باشد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید به روحانی توصیه کرده است که به مردم وفادار باشد.

به گزارش «انتخاب»، هاشمي را روزگاري «مرد عبور از بحران» مي‌خواندند و وقتي از او درباره اين بحران هشت ساله پرسیده شد، چند بار از جزييات طفره رفت و گفت كه نمي‌خواهد «چوب به مرده بزند.»

گزیده گفتگوی اعتماد با آیت الله هاشمی رفسنجانی در زیر می آید:

روندي كه با دوران بازسازي و سازندگي آغاز شد، روند تكاملي بود كه تا سال 84 ادامه داشت و اگر همان‌گونه ادامه مي‌يافت، به ويژه در زماني كه نفت گران شد و پول زيادي به دست آورديم، خيلي خوب مي‌شد. اگر اين هشت سال، دست يك دولت توانا و عاقل بود، پيشرفت كشور حالت جهشي داشت. در مجمع تشخيص مصلحت همه مقدمات را فراهم كرده بوديم. به دستور رهبري اصل 44 را تفسير كرده بوديم. خصوصي‌سازي را در سياست‌هاي كلي تصويب كرده بوديم. برنامه چهارم كه دولت خاتمي به مجلس داده بود، برنامه خوبي بود و بر اساس چشم‌انداز و اصل 44 تدوين شده بود. مي‌توانستيم همان روش را ادامه دهيم اما اينها به جاي اينكه كارهاي ضروري كشور و خلأها را پر كنند، به طرف كارهاي پوپوليستي خاص رفتند. سياست خارجي خيلي معيوب بود. در سياست داخلي مديريت خوبي نداشتيم. همه‌چيز دست به دست هم داد و اوضاع به اينجا رسيد.

همين قدر بدانيد كه پيش از انتخابات 88 اعضاي كميسيون تحقيق مجلس خبرگان كه شخصيت‌هاي بزرگي در جامعه هستند، به دفتر من آمدند تا بفهمند كه چرا من با آقاي احمدي‌نژاد مخالفت مي‌كنم. دو ساعت و نيم مشكلات احمدي‌نژاد را براي آنها توضيح دادم. گذشته و آينده‌اش را گفتم. يكي از علماي بزرگ كه در آن جلسه حضور داشت، به تازگي گفته‌اند؛ سخنان آقاي هاشمي در آن جلسه را امروز طابق النعل بالنعل مي‌بينيم. متن آن گفت‌وگو هم آماده انتشار است و نوار آن در دبيرخانه خبرگان موجود است ولي نمي‌خواهم در اين شرايط منتشر كنم كه بگويند افتاده را پاي مي‌زنند.

امكانات اساسي را از دست دولت گرفتند و به نهادهايي دادند كه نه نظارت‌پذير هستند و نه حساب پس مي‌دهند. معلوم نيست چگونه گرفتند. قرار بود در بورس بگيرند كه رفتند در مذاكره گرفتند. مگر مخابرات جاي كوچكي بود؟! روزي كه مي‌خواستند مخابرات را بفروشند، دكتر معتمدي و رفقايش پيش از جلسه مجمع پيش من آمدند و گفتند: اگر مي‌خواهند ?? هزار ميليارد تومان به اينها بدهند، ما ?? هزار ميليارد مي‌خريم. آقاي غرضي كه بهتر از اينها مي‌شناخت، پيغام داد كه ??? هزار ميليارد مي‌ارزد. در سراسر كشور سرمايه‌هاي زيادي وجود دارد كه اگر فقط امكانات بلااستفاده و ضايعاتش را بفروشند، مي‌توانند قسط‌ها را بدهند». البته ما از اين پيچ عبور كرديم

با ادامه روال پيشين به مرحله «نفت در برابر غذا مي‌رسيديم». چنين تحريم‌هايي عليه كشوري نديدم. جز در آفريقاي جنوبي كه وقتي تحريم شد، دولتش را كه قوي بود، ساقط كردند. عراق هم نمونه ديگري بود كه به نفت در برابر غذا رسيد، مي‌خواستند تحريم‌ها عليه ما را نيز بيشتر كنند و همه راه‌ها را ببندند. فعلا از آن خطر گذشتيم. ادامه كار به مذاكرات بستگي دارد. اگر طرف‌هاي ما حسن نيت داشته باشند و حقيقتا بخواهند ما به طرف تسليحات هسته‌يي نرويم، مشكلي پيش نمي‌آيد.

اگر بتوانيم از مذاكرات بدون دادن امتيازات بيجا، حق خود را بگيريم و مقررات بين‌المللي را دو طرفه رعايت كنيم، خطر مي‌گذرد. ما كه مي‌خواهيم قوانين بين‌المللي را مراعات كنيم اما اگر دشمنان ما ‌خواستند با همان خصومت حرف بزنند، كار مشكل مي‌شود ولي اگر احساس كنند ايران مي‌خواهد در يك مسير قانوني حركت كند و حسن نيت هم داشته باشند، همه مسائل حل مي‌شود.

هميشه جزو حرف‌هاي ما اين بود كه بايد مثل آغاز دولت پس از جنگ، اول شرايط بد سياست خارجي را درست كنيم. وقتي به دولت آمدم، سياست تنش‌زدايي را پيش گرفتم كه كاملا موفق بود... آقاي روحاني هم مي‌دانست كه بايد اين كار را حل كند كه پيش رفت. بعضي‌ها هم مي‌گفتند كه بايد خودمان در داخل مديريت كنيم ولي در دنياي كنوني نمي‌توان با قطع رابطه با ديگران كار كرد. مردم هم از دولت انتظار دارند با تدابير خاص مسائل كشور را پيش ببرد... تا اينجا بد پيش نرفته است...

تيم كنوني ديپلماسي، شاگردان، معاونان و مديران آقای ولایتی بودند... خود آقاي ظريف هم همكار آقاي دكتر ولايتي بود.

ديدگاه‌هاي روحاني نيازي به بحث نداشت چون سال‌ها روحاني همكار وي در سمت‌هاي مختلف بوده است. براي انتخابات هم اول در جلساتي بحث كرديم كه معمولا پس از جلسات مجمع تشخيص مصلحت برگزار مي‌كنيم. پنج، شش نفر از آقايان پس از جلسات مجمع تا ناهار مي‌مانند و با همه درباره مسائل مختلف كشور بحث مي‌كنيم. در آن جلسات اول به آقاي ناطق پيشنهاد كرديم كه نپذيرفت. بعد به آقاي روحاني گفتيم كه پذيرفت، منتها مشروط كرده بود كه رهبري مايل باشند. با رهبري ملاقات كردند و رهبري هم تشويق كردند كه بيايند. من هم قول حمايت داده بودم. ايشان بر آن اساس آمدند. بعد از آنكه بنابه ملاحظاتي كه گفتم، آمدم، ايشان مي‌خواست كناره‌گيري كند كه گفتم فعلا بمانيد چون معلوم نيست چه حوادثي پيش مي‌آيد. من تا لحظات آخر تصميم نداشتم كه بيايم. حقيقتا بنا نداشتم كه بيايم. حتي در صحبت‌هايي هم كه با رهبري داشتم، به ايشان گفته بودم كه نمي‌آيم. اواخر ديدم انتخابات گرم نمي‌شود و فضاي سياسي كشور سرد است، مجموعه عوامل مرا مجاب كرد كه بايد بيايم. جمعه شب كه تصميم به آمدن گرفتم، تلاش كردم تا به رهبري بگويم، كه بالاخره در آخرين ساعات وقتي مطمئن شدم كه ايشان مخالفتي با آمدن من ندارند، از سرسختي‌هايي كه براي نيامدن داشتم، گذشتم. آن وقت هم به آقاي روحاني گفتم كه بالاخره يكي از ما مي‌مانيم. وقتي مي‌خواستند مرا رد صلاحيت كنند، آقاي روحاني گفت: در اين شرايط چه كار كنيم؟ گفتم: صبر كنيد. بعد كه مانع ايجاد كردند، ايشان مصمم شد و من هم قول حمايت صريح دادم كه چند روز بعد اعلام كردم

پس از انتخابات به روحانی گفتم، به وعده‌هايي كه به مردم داديد، وفادار باشيد چون اصل اسلامي و انساني و شرط اعتماد مردم است. مردم بايد احساس كنند كه مي‌خواهي به وعده‌ها عمل كني. الحمدالله تا به حال ايستاده است. هنوز نديدم كه از شعارهايش برگشته باشد.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

بیاید لا مصب تو هر شهری جم شیم بریم تالار شهرمون
    تا اعتراض نکنیم همین آشه وکاسه

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید irany2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال علیرضا123 آواتار ها
    تشکر شده 7,161 بار در 1,547 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط irany2 نمایش پست ها
    بچه های اصفهان پا شید بیاید تالار تا پدر اینا را در بیاریم
    تو تموم تالارا مینویسم
    باید این پدر سوخنه ها استعفا بدند
    پایه هستم تحصن کنیم....این بچه اخوند شاخص ابادی باید عوض بشه.....

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علیرضا123 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

[SIZE=5]بیاید لا مصب تو هر شهری جم شیم بریم تالار شهرمون
    تا اعتراض نکنیم همین آشه وکاسه
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    پایه هستم تحصن کنیم....این بچه اخوند شاخص ابادی باید عوض بشه.....[/SIZE]

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید irany2 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی

حقه مونه .دیروز دمه پتروشیمی اصفهان وعده کرده بودیم فقط3نفر اومده بودند
    خیلی بی بخار شده ایم

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید irany2 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 63 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 63 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها