نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2743 از 5217 نخست ... 17432243264326932733274027412742274327442745274627532793284332433743 ... آخرین
نمایش نتایج: از 27,421 به 27,430 از 52164

موضوع: اخبار

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

پاسخ : اخبار

توان صادرات دریایی گاز ایران افزایش یافت

به گزارش خبرنگار مهر، در آستانه راه اندازی کامل فاز 12 به عنوان بزرگترین فاز در دست اجرای پارس جنوبی و افزایش ظرفیت تولید میعانات گازی کشور، یکی از پایانه‌های شناور و دریایی گاز ایران در خلیج فارس راه اندازی می‌شود.
    در شرایط فعلی ظرفیتی برای صادرات روزانه 450 هزار بشکه میعانات گازی در بندر عسلویه ایجاد شده است، قرار است با ساخت یکسری تاسیسات جدید در حاشیه سواحل کنگان در استان بوشهر ظرفیت صادرات و بارگیری میعانات گازی کشور افزایش می‌یابد.
    از سوی دیگر پیش بینی می‌شود تا کمتر از دو سال آینده ظرفیت صادرات میعانات گازی از 450 هزار بشکه فعلی به بیش از 1.2 میلیون بشکه در روز افزایش یابد. همزمان با اجرای برنامه‌های افزایش تولید میعانات گازی شرکت پایانه های نفتی از راه اندازی یک گوی شناور جدید برای صادرات میعانات گازی در منطقه عسلویه خبر داده است.
    صادق دراوی‌پور سرپرست مدیریت فنی شرکت پایانه‌های نفتی با بیان اینکه گوی شناور شماره یک پایانه عسلویه پس از انجام تعمیرات اساسی به زودی در مدار بهره برداری قرار می‌گیرد، گفت: پس ازنصب بخش‌های متحرک این گوی شناور شامل بازوی تعادلی، بازوی مهار کشتی و بازوی لوله‌ها و بخش تفکیک کننده مرکزی وارد مدار عملیاتی می شود.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه ادامه داد: نصب 4 رشته هوزلاستیکی توسط شرکت های داخلی انجام شده است و از کیفیت مطلوبی برخوردار است. وی خاطرنشان کرد: در صورت مساعد بودن شرایط جوی این گوی شناور چند روز آینده حمل و در خلیج فارس نصب خواهد شد.
    سیدپیروز موسوی مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران اخیرا در گفتگو با مهر با بیان اینکه برای افزایش حجم صادرات میعانات گازی در خلیج فارس نصب و راه اندازی گوی‌های شناور در پایانه نفتی عسلویه آغاز شده است، گفته است: از این رو اولین گوی شناور به منظور افزایش حجم صادرات میعانات گازی به‌طور کامل راه‌اندازی شده است.این مقام مسئول با بیان اینکه به زودی دومین گوی شناور نفتی ایران در پایانه گازی عسلویه در مدار بهره‌برداری قرار خواهد گرفت، اظهار کرده است: با راه اندازی این گوی شناور ظرفیت صادرات میعانات گازی ایران افزایش می یابد.
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال

Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا123 نمایش پست ها
    درود بر دکتر زیبا کلام....صدای شما صدای تمام ملت ایران است.

نامه سرگشاده صادق زیباکلام به گوهر بهشتی (مادر ستار بهشتی ) و نرگس محمدی
    نامه سرگشاده صادق زیباکلام به خانمها گوهر بهشتی (مادر ستار بهشتی ) و نرگس محمدی

بسمه تعالی

بانوان محترمه سرکار خانم گوهر عشقی مادر زنده یاد ستار بهشتی و خانم نرگس محمدی

با سلام و تحیات در اخبار آمده بود که یکی از مسئولین بواسطه دیدارتان با خانم کاترین اشتون شما را "معلوم الحال" خطاب می نمایند. خیلی از این بابت متاثر شدم و در عین حال متحیر که اخلاق تا کجا می تواند سقوط کند. نمی دانم چگونه یک بانوی عفیفه محجبه شصت و چند ساله که داغ از دست دادن فرزند رشیدش کمرش را شکسته می توان "معلوم الحال" خطاب نمود. ایضا خانم نرگس محمدی را که در یک خانواده بسیار متدین و شناخته شده مذهبی بزرگ شده و هر کس ایشان را می شناسد پایبندی شان به شریعت را تصدیق می کند. این همه سقوط اخلاق سیاسی در جامعه ما هم اسفناک است و هم در عین حال غم انگیز. براستی ما کدام درس اخلاقی را داریم به نسل جوانمان می دهیم وقتی اینگونه برای اهداف و مقاصد سیاسی اخلاق را مثل آب خوردن به زیر پای قدرت می افکنیم و آنر اینگونه له می کنیم.

با ادا ادب و احترام به شما بانوان ارجمند
    صادق زیباکلام
    بیستم اسفند ماه یکهزارو سیصدونود ودو

وای به حال زیبا کلام که خوب بلد هست با کلمات بازی کند!!!!محجبه؟؟؟؟
    مگه محجبه بودن کسی دلیل بر پاک بودن اوست؟؟؟
    من نمیخوام بگم که مادر ستار بهشتی انسان بدی هست و نمیخوام بگم که انسان خوبی هست!!!!!!!!!میخوام بگم که آقای زیبا کلام دارن از بعضی چیزها استفاده ابزاری میکنن
    مثلا خانواده متدین داشتن برای خانوم محمدی هیچ ارزشی خاصی رو به ایشون نمیبخشه که اگه قرار بود این گونه باشه باید پسر حضرت نوح رو از بهترین های عالم میکرد به واسطه اینکه پدربزرگوارش پیامبر الهی بودن!!! ولی برای من که یک ایرانی هستم این زشت به نظر میرسه که بقیه بیان از خارج برای من تصمیم بگیرن
    من حاضرم همه جوون های مملکتم با برداشت منطقی به مخالفت برخیزند تا اینکه با تحریک سفاک هایی مثل کاترین اشتون و امثال اون بخوان تحریک بشن وعروسک خیمه شب بازی اونها باشن
    دوستان گرامی لطف کنین موضع گیری نکنین ولی این خیلی برای من یکی سنگین هست که بقیه من رو هیچ انگارند و برام تصمیم بگیرن
    آیا همین من بشر هستم که اشرف مخلوقات ام؟؟؟
    آیا این من هستم که از روح خداوند در من دمیده شده؟؟؟
    این شرافت من هست که بقیه با تحریک من و تصمیم گیری برای من بیان تو خاک مملکت من و برای من خط و مشی ترسیم کنن؟؟؟
    نمیخوام بعضی چیزها رو بکشم وسط و شرمنده میشم ولی اشکال نداره باز هم از اونها مایه میذارم
    ما اغلب جوان هستیم و امید به زندگی داریم!!!!میخوام سوال کنم اونهایی که رفتن و جونشون رو دادن برای اهداف خودشون و آزادی من و شما،آیا حرفی در مقابل اونها داریم که بزنیم؟؟؟آیا اونها جوان نبودن؟؟؟امیدبه آینده و زندگی نداشتن؟؟؟پدر و مادر نداشتن؟؟؟
    فقط مادر ستار بهشتی مادر است؟؟؟فقط بچه ایشون فرزند مملکت بوده؟؟؟فقط پسر ایشون از بین رفته؟؟؟
    هدف کدام یک از این جوان ها متعالی تر بوده؟؟؟اونی که برای مملکتش و جلوگیری از سلطه بیگانه رفته جلو یا اونی که ریخته تو خیابون و اموال مردم رو به آتیش کشیده و ترس و اضطراب و نا امنی رو به اوج خودش کشونده؟؟؟
    وقتی یک اجنبی میاد و به راحتی تفکر خودشون رو تو مملکت ما به ما به مردم شریف ما قالب میکنه و ی عده این وسط که فکر میکنن خیلی فهمیده هستن دست ومیزنن و هوراااااااااا میکشن!!!!نمیدونم به کجا میخوایم بریم
    خدا این نعمت هایی رو که به ما داده به واسطه کفران نعمت ها خواهد گرفت و وضعیت ما بد تر از مردم افغانستان و عراق و خیلی جا ها خواهدشد اگر به هوش نیایم
    من کاری ندارم که مملکت مشکل داره و این حق مردم ما نیست ولی اینکه بقیه جرات کنن بیان برای ما قیومیت داشته باشن رو اصلا نمیپذیرم
    قیومیت زمانی هست که کسی یا مهجور باشد و یا صغیر که خودش نشانه ی نداشتن عقل کامل است و وقتی کسی برای ما میخواد تصمیم بگیرد این مفهومی جز این نداره که نگاهشون به ما نگاه یک آدم عاقل به آدم نادان هست یا همون نگاه عاقل اندر سفیه
    http://www.snn.ir/NSite/FullStory/Ne...rv=13&SGr=1514
    ویرایش توسط vet : 2014/03/12 در ساعت 08:20
    فواره چون بلند شود سرنگون شود

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده است:

جنب پل حافظ

همايون دارابي: بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته همچنان شاهد جريان كاهشي قيمت‌ها بود، به گونه‌اي كه شاخص كل با افت 82/0 درصدي از كف 77هزار واحد نيز گذشت و در 76هزار و 582واحد آرام گرفت.
    در بازار ديروز معامله‌گران در شرايطي فعاليت خود را شروع كردند كه همچنان تداوم محدوديت فروش و تبعات آن مهم‌ترين موضوع پيش روي معامله‌گران بود. در همين رابطه البته برخي منابع خاطرنشان كردند كه اعضاي شوراي بورس در جلسه دوشنبه شب خود بر لزوم رفع محدوديت‌ها تاكيد كرده و احتمالا اين محدوديت‌ها در روزهاي آتي لغو خواهد شد. اكثر فعالان بازار محدوديت برقرار شده روي فروش را عامل خروج معامله‌گران عمده از بازار ارزيابي كرده و رفع محدوديت‌ها را عاملي براي بهبود شرايط در ميان مدت ارزيابي مي‌كنند. در بازار ديروز معامله‌گران در تحولات مهم شاهد پايان سفر كاترين اشتون به ايران بودند كه به لحاظ سياسي خبر خوبي براي بازار به شمار مي‌رفت.

در همين حال در تحولات اقتصادي، اقتصاد كشور همچنان با تغييرات نرخ بهره مواجه است كه دامنه آن به اوراق بورسي نيز كشيده شده و قرار است براي نخستين بار عرضه اوراق به كسر قيمت صورت گيرد. در گروه معدني ديروز كاهش شديد بهاي سنگ‌آهن موجب شگفتي كارشناسان شد؛ بهاي سنگ‌آهن در هفته جاري بين 8 تا 15درصد در انواع رده‌ها كاهش يافته است كه ادامه اين كاهش مي‌تواند موجب تاثير‌پذيري فعاليت معادن سنگ‌آهن شود. نگراني از وضعيت اقتصادي چين موجب بروز چنين كاهشي شده است. در گروه تجهيزات، نماد نيروگاه عسلويه در شرايطي ديروز با صف فروش همراه شد كه فرصت عرضه اوليه اين شركت براي بازگشايي نماد متوقف مپنا تقريبا از بين رفته است. شركت مپنا از تاريخ 7 بهمن ماه سال جاري به‌منظور ارائه‌ اطلاعات شفاف‌سازي متوقف شده است. شركت مپنا در تاريخ 8 بهمن‌ماه اقدام به شفاف‌سازي اطلاعات مربوطه كرده است. با توجه به شفاف‌سازي صورت گرفته، پيش‌بيني درآمد هر سهم «رمپنا» براي سال مالي منتهي به پايان اسفند ماه سال 92 تغييري نكرده است و همان مبلغ 493 ريال براي هر سهم است كه با وجود ارائه گزارش شفاف‌سازي اين نماد مورد بازگشايي قرار نگرفته است. در گروه تصفيه نفت ديروز پالايشگاه شيراز با 20درصد تعديل منفي گزارش خود را منتشر كرد. شركت پالايش نفت شيراز با سرمايه‌اي بالغ بر 102 ميليارد و 754 ميليون و 900 هزار تومان اولين پيش‌بيني درآمد هر سهم در سال مالي منتهي به 29 اسفند 93 را مبلغ 2 هزار و 379 ريال عايدي خالص پيش‌بيني كرده است. در گروه واسطه‌گري مالي، مجمع عمومي فوق‌العاده و عادي سهامداران شركت سرمايه‌گذاري پرديس به تقسيم 100 ريال سود نقدي و 600 ريال جايزه به ازاي هر سهم منجر شد. در مجموع بازار ديروز بازاري منفي بود كه در آن ارزش معاملات نيز به 253ميليارد تومان بالغ شد.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها

من نمیخوام بگم که مادر ستار بهشتی انسان بدی هست و نمیخوام بگم که انسان خوبی هست!!!!!!!!!میخوام بگم که آقای زیبا کلام دارن از بعضی چیزها استفاده ابزاری میکنن
    مثلا خانواده متدین داشتن برای خانوم محمدی هیچ ارزشی خاصی رو به ایشون نمیبخشه که اگه قرار بود این گونه باشه باید پسر حضرت نوح رو از بهترین های عالم میکرد به واسطه اینکه پدربزرگوارش پیامبر الهی بودن!!! ولی برای من که یک ایرانی هستم این زشت به نظر میرسه که بقیه بیان از خارج برای من تصمیم بگیرن
    من حاضرم همه جوون های مملکتم با برداشت منطقی به مخالفت برخیزند تا اینکه با تحریک سفاک هایی مثل کاترین اشتون و امثال اون بخوان تحریک بشن وعروسک خیمه شب بازی اونها باشن
    دوستان گرامی لطف کنین موضع گیری نکنین ولی این خیلی برای من یکی سنگین هست که بقیه من رو هیچ انگارند و برام تصمیم بگیرن
    این شرافت من هست که بقیه با تحریک من و تصمیم گیری برای من بیان تو خاک مملکت من و برای من خط و مشی ترسیم کنن؟؟؟
    نمیخوام بعضی چیزها رو بکشم وسط و شرمنده میشم ولی اشکال نداره باز هم از اونها مایه میذارم
    ما اغلب جوان هستیم و امید به زندگی داریم!!!!میخوام سوال کنم اونهایی که رفتن و جونشون رو دادن برای اهداف خودشون و آزادی من و شما،آیا حرفی در مقابل اونها داریم که بزنیم؟؟؟آیا اونها جوان نبودن؟؟؟امیدبه آینده و زندگی نداشتن؟؟؟پدر و مادر نداشتن؟؟؟
    فقط مادر ستار بهشتی مادر است؟؟؟فقط بچه ایشون فرزند مملکت بوده؟؟؟فقط پسر ایشون از بین رفته؟؟؟
    هدف کدام یک از این جوان ها متعالی تر بوده؟؟؟اونی که برای مملکتش و جلوگیری از سلطه بیگانه رفته جلو یا اونی که ریخته تو خیابون و اموال مردم رو به آتیش کشیده و ترس و اضطراب و نا امنی رو به اوج خودش کشونده؟؟؟
    وقتی یک اجنبی میاد و به راحتی تفکر خودشون رو تو مملکت ما به ما به مردم شریف ما قالب میکنه و ی عده این وسط که فکر میکنن خیلی فهمیده هستن دست ومیزنن و هوراااااااااا میکشن!!!!نمیدونم به کجا میخوایم بریم
    خدا این نعمت هایی رو که به ما داده به واسطه کفران نعمت ها خواهد گرفت و وضعیت ما بد تر از مردم افغانستان و عراق و خیلی جا ها خواهدشد اگر به هوش نیایم
    من کاری ندارم که مملکت مشکل داره و این حق مردم ما نیست ولی اینکه بقیه جرات کنن بیان برای ما قیومیت داشته باشن رو اصلا نمیپذیرم
    قیومیت زمانی هست که کسی یا مهجور باشد و یا صغیر که خودش نشانه ی نداشتن عقل کامل است و وقتی کسی برای ما میخواد تصمیم بگیرد این مفهومی جز این نداره که نگاهشون به ما نگاه یک آدم عاقل به آدم نادان هست یا همون نگاه عاقل اندر سفیه
    سلام
    صبح بخیر
    باز شما تشریف آوردین و زبان به مذمت گوئی دیگران باز کردید؟
    خدا به شما این عزت و احترام را داده که بتوانید در مواقعی که نمیتوانید نظر دیگران را بپذیرید لااقل سکوت کنید
    ما هم در قبال شما سعی میکنیم سکوت کنیم
    ولی نوشته های شما جوابهای سنگینی دارد

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ahmoeini از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,084 بار در 1,149 ارسال

Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmoeini نمایش پست ها
    سلام
    صبح بخیر
    باز شما تشریف آوردین و زبان به مذمت گوئی دیگران باز کردید؟
    خدا به شما این عزت و احترام را داده که بتوانید در مواقعی که نمیتوانید نظر دیگران را بپذیرید لااقل سکوت کنید
    ما هم در قبال شما سعی میکنیم سکوت کنیم
    ولی نوشته های شما جوابهای سنگینی دارد
    دوست عزیز من کسی رو مذمت نکردم و گفتم که کسی موضع نگیره
    نظر شخصی دادم و سعی کردم بی احترامی نکنم ولو ممکنه ی عده بدشون بیاد
    به هر حال نظر افراد مختلف محترم هست برای خودشون
    موفق باشید
    فواره چون بلند شود سرنگون شود

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده است:

هم هر ایرانی از پرونده بابک زنجانی؛ 110 هزار تومان

به گزارش خبرنگار مهر، بیژن زنگنه در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت وصول بدهی‌های نفتی ایران، گفت: وزارت نفت هنوز پیگری پرونده بابک زنجانی بوده و هنوز معتقد است که سهم هر ایرانی از پرونده بابک زنجانی حدود 110 هزار تومان است.

وزیر نفت همچنین در پاسخ به پرسشی در خصوص بدهی نفتی نیروی انتظامی به شرکت ملی نفت ایران، تصریح کرد: نیروی انتظامی حدود 190 میلیون دلار به شرکت ملی نفت ایران بدهی دارد که در حال پیگیری وصول این بدهی نفتی هستیم.

رونمایی از دیپلماسی انرژی ایران

این عضو کابینه دولت تدبیر و امید در تشریح دیپلماسی انرژی ایران، اظهار داشت: در طول چند ماه گذشته از مدل جدید قراردادهای نفتی کشور رونمایی شده و در حال بررسی نظرات کارشناسان داخلی و خارجی هستیم.
    این مقام مسئول همچنین از تدوین بسته‌های جدید سرمایه گذاری در طرح‌های نفت و گاز کشور خبر داد و افزود: قرار است این طرح ها در قالب قراردادهای نفتی عملیاتی شود.

وی با اشاره به مذاکره و تعامل با شرکت‌های نفت و گاز خارجی، بیان کرد: مذاکره با شرکت‌های نفت و گاز خارجی ادامه دارد.

آخرین وضعیت عرضه نفت در بورس
    زنگنه درباره آخرین وضعیت عرضه نفت خام در بورس هم توضیح داد: دستوراتی به منظور عرضه نفت در بورس صادر کرده ایم که به زودی چند هزار بشکه عرضه نفت در بورس آغاز می شود.
    وزیر نفت با اعلام اینکه هم اکنون عملیات و کارهای تکنیکی به منظور عرضه نفت در بورس در حال انجام است، تبیین کرد: باید شرایط برای خرید و بارگیری نفت توسط بخش خصوصی از بورس فراهم شود.

ساخت 100 جایگاه تک تلمبه‌ای بنزین
    این عضو کابینه دولت با اشاره به توافق انجام گرفته با شهرداری تهران برای ساخت جایگاه های سوخت تک تلمبه ایف گفت: قرار است تا پایان اردیبهشت ماه سال 93 مطالعه ساخت این جایگاه ها و تدوین یک برنامه عملیاتی به پایان برسد.

به گفته این مقام مسئول، با توافقی که با شهرداری تهران انجام گرفته، ساخت 100 جایگاه تک تلمبه‌ای بنزین در تهران در دستور کار قرار گرفته است.
    وی در پایان با اشاره به افزایش نرخ کارمزد فروش سی.ان.جی، خاطرنشان کرد: افزایش نرخ کارمزد توجیه اقتصادی ساخت جایگاه‌های گاز با سرمایه گذاری بخش خصوصی را افزایش می‌دهد.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

خریداران برای فروش سهام دست نگه دارند

بهمن الیاسی در گفت‌وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان این‌که نباید به بورس نگاه کوتاه‌مدت داشت، گفت: افرادی که وارد این حوزه اقتصادی می‌شوند باید یک نگاه بلند‌مدت و با برنامه داشته باشند.

وی با بیان این‌که در سال 92 به دلیل کاهش قیمت در ارز و طلا و رکود در بازار مسکن موجب شد تا بازار بورس بسیار پررونق شود، گفت: البته رییس سازمان بورس و دیگر مسوولان بورسی به مردم تذکر می‌دادند که غیر حرفه‌ای‌ها کمتر وارد این بازار شوند و در صورت ورود بخشی از پول اضافی خود را در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند.
    این فعال اقتصادی ادامه داد: بخشی از توصیه مسوولان رعایت نشد و افرادی که پول‌های آزاد داشتند به صورت غیرحرفه‌ای وارد بورس شده و خریدی انجام دادند و قیمت‌ سهام به صورت غیرقابل تصور افزایش یافت به گونه‌ای که برخی از سهام‌ها دیگر متقاضی فروش و یا خرید نداشت، اما پس از مدتی قیمت‌ها با همان زاویه صعود در حال سقوط بود که خوشبختانه دولت سریع متوجه شد.
    الیاسی با بیان این‌که خوشبختانه دولت بسیار سریع متوجه این فرآیند شده و از سقوط بیش از حد قیمت‌ها جلوگیری کرد، گفت: البته این از وظایف دولت‌هاست که بازار را تعدیل کنند، همان‌گونه که رییس کل بانک مرکزی قیمت دلار را مطرح کرد تا به یکباره از سه هزار و پانصد به دو هزار و 500 سقوط نکند و تعداد زیادی تجار دچار ورشکستگی نشوند.
    وی ادامه داد: برهمین اساس نیز دولت از عرضه بیش از حد سهام جلوگیری کرد تا بتواند بازار عرضه و تقاضا را متعادل کند گرچه کمی بازار افت کرد اما تقریبا به وضعیت نسبتا پایداری رسید و امیدواریم سال آینده رونق به این بخش برگردد.
    رییس هیات مدیره شرکت کارگزاری صبا تامین با بیان این‌که بازار سهام از بازار ارز، طلا و دیگر بازار‌ها سود اقتصادی بیشتری برای کشور دارد، گفت: لازم است تا افراد غیرحرفه‌ای به این بازار ورود پیدا نکنند و هم‌چنین افزایش آگاهی مردم از چگونگی خرید و فروش سهام بیشتر شود.
    الیاسی ادامه داد: البته تعداد زیادی از مردم با سرمایه‌های اندک می‌توانند در بورس به صورت هدفمند سرمایه‌گذاری کنند اما به دلیل آنکه اطلاع کافی از این بازار ندارند، پول‌شان را در جای دیگر سرمایه‌گذاری می‌کنند که سود کمتری دارند.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال

با سلام در بورس 24 در مورد برداشتن محدودیت فروش خبر زدی لطفا اگر کسی عضو هست اطلاع رسانی کند با تشکر
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها

بازی با کلمات را خوب بلدی جناب وت! بیخیال این حرفها شو و بفکر سرمایت باش که بر اثر بی تدبیری مشتی اراذل و اوباش حکومتی داره به سمت صفر میل می کند.تو نمی خواد به دکتر زیبا کلام نصیحت کنی و یا به ان خانم ها ایراد بگیری.تازه اگر بعد از تعطیلات بازار مثبت بشه و تا خرداد هم بتازد می رسی به اصل سرمایت و آنوقت می بینی چه تبلیغات اغوا کننده ای توسط همین اراذل حکومتی راه می اندازند که آی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ملت بر اثر مدیریت ما؟!؟!؟!؟!؟!؟!بورس ترکوند و شاخص ال و بل شد!!!!!خیلی مونده تا طایفه اخوند را بشناسی عزیز جان!

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,666 بار در 26,704 ارسال
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 37 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها