نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2754 از 4620 نخست ... 17542254265427042744275127522753275427552756275727642804285432543754 ... آخرین
نمایش نتایج: از 27,531 به 27,540 از 46194

موضوع: اخبار

عضو فعال ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,039 بار در 1,758 ارسال

پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    لاریجانی در نطق پیش از دستور:
    گزارش سازمان ملل درباره نقض حقوق بشر در ایران بی‌صفتی است/ آمریکا بداند آنها عامل به هم زدن مذاکرات هستند/ تذکر به وزارت خارجه و اطلاعات
    این سازمان حقوق بشری وقتی علیه اسرائیل و بحرین (و کلا از کسایی میگه که آب ما باهاشون تو یه جوب نمیره) حرفی میزنه از بلند گو های ما پخش میشه وای به زمانی که بگو بالا چشم ما ابرو!

عضو فعال ائلچی آواتار ها
    تشکر شده 7,039 بار در 1,758 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها

بیا قارداش این قیزیل هایی که به ما دادن مال شما
    رفیق اول درمورد قمر در عقرب و اینها بگم که شما قبول نداری دلیل نیست که وجود نداشته باشه و اون سری هم گفتم اینبار هم میگم خوبه که ادم ها یکم رشد کنن و به دلیل همین کج فهمی های امثال شماست که از این مسائل رو مجبوریم نگیم
    میدونستی که من توی خرید و فروش هام به لطف پروردگار تو این بازار منفی اغلب ضرر نمیکنم که هیچ سود هم میکنم؟؟؟
    خوب این رو بگم که ی دعایی وجود داره که اینجا نمیگم که دیگه موجب توهین به این چیزها نشه و دوستانی که اعتقاد دارن برن دنبالش و شما که اعتقاد نداری همون بهتر که نداشته باشی و با نوسانات بازار بالا و پایین بری
    جالبه که همون غربی ها هم این قمر در عقرب و اثرات ماورایی رو قبول دارن و در موردش در کتاب ها نوشته ها اومده حالا شما اطلاعاتت کم هست و نمیخوای بری دنبالش نرو ولی اینکه به سخره بگیری از شما دردی رو درمان نمیکنه
    خوب الان زمان دولت روحانی هست و وزیر امور خارجه معمولا باید تو این موارد توضیح بده.باشه ظریف جواب نده یکی دیگه جواب بده .اصلا هر کی شما میگی بیاد جواب بده ولی باید جواب بده
    این دومین باری هست که توی دولت جناب روحانی داره این اتفاق میافته
    حالا شما میخوای چشمت رو ببندی خود دانی
    من درمورد ادیان مختلف حرفی نزدم و فقط وهابیت رو باهاش مشکل دارم و نه برادران اهل سنت و نه دیگر ادیان رو نه تنها بی احترامی نمیکنم که بهشون احترام هم میذارم و نمیدونم منظور شما از کشیدن این بحث چی بود
    کشتار مسلمان ها که هیچ کشته شدن هر انسانی که گوهر وجودی و نماینده خداوند بر روی زمین هست از دید یک مسلمان واقعی مترود هست
    پیامبر فرمودند شما اگه صدای مظلوم(نفرمودند مسلمان)رو بشنوه که درخواست کمک میکنه و جواب نده مسلمان نیست
    باز هم نمیدونم منظور شما چی بود
    در انتها کسی که حرف برای گفتن داشته باشه نیاز نیست فحش ابدار بده و دون شان بنده و بقیه بچه های سایت وزین بورسی هست که بخوایم اینگونه رفتار رو داشته باشیم
    کجای دنیا مسئولین بلند پایه در مورد هر کاری توضیح میدن؟ شاید گفتنش صلاح نباشه! گیرم که باید توضیح بده چرا این توضیح ها رو از لولو نخواستی؟ چرا بهش گیر ندادی؟ یعنی اصلا کار اشتباهی نبود که در موردش توضیح بده؟ چرا دهانتون امروز باز شد ؟ چون دیروز داشتین می خوردین و امروز اون دهان خالی شده و زبون توش می چرخه؟! چرا مجلس اصولگرا تا دیروز وزیر استیضاح نمی کرد امروز هر 10 دقیقه یه اخطار یه سوال ....؟ چرا؟ مگه اینایی که الان تو مجلس نشستن اکثریت شون همفکر شما ها نیستن؟!
    وقتی توچین کشتار راه میندازن از دولت ایران انتظار نبود پاشه بگو آهای پکن نکن اینکارو! مگه ما مسلمان نیستیم؟ راست میگی اون موقع جای این حدیث نبود ! چون از یه طرف قیچی انرژی اتمی و شورای امنیت در کار بود از یه طرف نه شرقی نه غربی و حدیث پیغمبرمون.

3. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ائلچی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,046 بار در 1,548 ارسال

بره نقض حقوق بشرو که امریکای وحشی در همه دنیا انجام میده اعتراض کنه.

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,081 بار در 1,149 ارسال

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط ائلچی نمایش پست ها
    کجای دنیا مسئولین بلند پایه در مورد هر کاری توضیح میدن؟ شاید گفتنش صلاح نباشه! گیرم که باید توضیح بده چرا این توضیح ها رو از لولو نخواستی؟ چرا بهش گیر ندادی؟ یعنی اصلا کار اشتباهی نبود که در موردش توضیح بده؟ چرا دهانتون امروز باز شد ؟ چون دیروز داشتین می خوردین و امروز اون دهان خالی شده و زبون توش می چرخه؟! چرا مجلس اصولگرا تا دیروز وزیر استیضاح نمی کرد امروز هر 10 دقیقه یه اخطار یه سوال ....؟ چرا؟ مگه اینایی که الان تو مجلس نشستن اکثریت شون همفکر شما ها نیستن؟!
    وقتی توچین کشتار راه میندازن از دولت ایران انتظار نبود پاشه بگو آهای پکن نکن اینکارو! مگه ما مسلمان نیستیم؟ راست میگی اون موقع جای این حدیث نبود ! چون از یه طرف قیچی انرژی اتمی و شورای امنیت در کار بود از یه طرف نه شرقی نه غربی و حدیث پیغمبرمون.
    جلل الخالق
    اولا من اصلا دنبال این نیستم که از احمدی نژاد و امثال ایشون دفاع کنم این از معلوم کردن تکلیف
    ولی جالبه که احمدی نژاد آب میخورد مطهری از اونور بلند میشد سوال میکرد
    فعلا که به واسطه این که مجلس از نظر سیاسی اغلب اصولگرا هستن جرات نمیکنن این کار ها رو بکنن و شخصا از مجلس ناراضی هستم ولی باید اخطار بدن و وکلای مردم هستند
    مطهری هم همین حق رو داشت ولی جالبه تو این دولت دیگه از اون موضع گیری ها خبری نیست
    جالبه که شما حافظه تاریخیتون ضعیفه
    سوال از رئیس جمهور کردن که از استیضاح وزیر خیلی بیشتر تو چشم میاد
    نظرت؟؟؟
    در ضمن هرجایی از دنیا باشه اگه مسلمانی باشه واین کار رو درقبالش بکنن و سکوت کنه مشمول حدیث پیامبر میشه و بهتره خودش رو مسلمان ندونه
    لذا تو این زمینه باشما هم نظرم
    اگه صدایی بلند نشده و شنیدن مشکل دارن و مهم نیست زیر چه علمی دارن سینه میزنن
    فواره چون بلند شود سرنگون شود

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

اگر سوال خوب است من از شما یک سوال میکنم
    شما که در مشهد هستید
    میدونستید این شهر پر درآمدترین شهر اسلامی دنیاست؟
    خوب سوال این است
    چرا بودجه عمرانی مشهد رو باید استان تهران و مردم تهران پرداخت کنن؟

عضو فعال vet آواتار ها

Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmoeini نمایش پست ها
    اگر سوال خوب است من از شما یک سوال میکنم
    شما که در مشهد هستید
    میدونستید این شهر پر درآمدترین شهر اسلامی دنیاست؟
    خوب سوال این است
    چرا بودجه عمرانی مشهد رو باید استان تهران و مردم تهران پرداخت کنن؟

اولا بودجه مشهد و ردیف بودجه اون دست من نیست و از طرفی شهر مشهد متعلق به من و مشهدی ها نسیت و یک شهر فراملی هست
    من چند تا سوال میکنم از شما
    اولا اونهایی که به زیارت آقا امام هشتم علی ابن موسی الرضا (ع) میان هزینه هایی مثل گرانی در زمانی که زوار میاد یا آلودگی هوایی که در اثر ورود زوار گرانقدر به مشهد وارد میشه یا کمبود برخی مواد غذایی و شلوغی شهر و.........رو چه کسانی پرداخت میکنن؟؟؟
    جز مردم مشهد هستند؟؟؟
    الان من به شما بگم که خرید دوماه رو برای خونه انجام میدیم چرا؟؟؟چون وقتی زوار گرانقدر مولا علی ابن موسی الرضا میان تقاضا برای خیلی مواد زیاد میشه و قیمت ها بالا میره و حتما دوستانی که مشهد اومدن دیدن با این وجود باز هم خیلی جنس ها توی مشهد ارزون تر از بقیه جاهاست
    یک نکته دیگه اینکه الان شهرداری مشهد داره تمام جدول ها رو رنگ سبز میکنه(امسال سبز مثل اینکه مد شده) و اگه دوستانی که ساله های گذشته اومدن مشهد یادشون باشه طرح هایی زیبا توی سطح مشهد به واسطه زیباترشدن شهر پیاده شده بود که امسال هم شهرداری مشهد داره با جدیت همچین طرح هایی رو پیاده میکنه که زوار عزیز لذت ببرن
    حالا سوال اینجاست هر چی مشهد پیشرفت کنه و امکانات رفاهیش بیشتر بشه فقط برای مردم مشهد هست؟؟؟
    سوال رو میشه اینجوری تعمیم داد که تهران اگه پیشرفت کنه و مدرن تر بشه به بقیه جاها ظلم شده که این غلط هست و رشد تهران و مدرن شدنش برای کل مملکت اثر خوبی داره
    به هر حال مشهد درآمد به حد کافی داره واگه بودجه هاش رو از جاهای دیگه میگیره من دلیلش رو نمیدونم
    و حتی در موردش اطلاعاتی هم ندارم
    موفق باشید

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

شما سوال من رو جواب ندادین
    البته تلویحا گفتین نمیدونید
    کار شما مثل کسیه که روی یک فرش نشسته میگه این فرش رو بردارین
    شما در این سیستم صحبتاتون همش از همین جنسه
    از تمامی امکانات خاص دارین استفاده میکنین بعد از همه اونهایی که این شرایط رو برای شما درست کردند ایراد میگیرین

عضو فعال vet آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmoeini نمایش پست ها
    شما سوال من رو جواب ندادین
    البته تلویحا گفتین نمیدونید
    کار شما مثل کسیه که روی یک فرش نشسته میگه این فرش رو بردارین
    شما در این سیستم صحبتاتون همش از همین جنسه
    از تمامی امکانات خاص دارین استفاده میکنین بعد از همه اونهایی که این شرایط رو برای شما درست کردند ایراد میگیرین
    خوب وقتی نمیدونم بیام اظهار فضل کنم؟؟؟
    سوال کردین اون چیزی رو که به ذهن رسید گفتم و در انتها گفتم که نمیدونم
    دوست داری که بیام برات آسمون ریسمون ببافم رفیق؟؟؟
    شرمنده اینکاره نیستم
    برید از کسانی که بودجه رو تخصیص میدن سوال کنین
    در ضمن من توی اصل سوال شما هم حتی شبه میبینم
    یعنی مثلا شهرداری تهران میاد بوجه ای رو که برای اونجا اختصاص دادن رو بده به مشهد؟؟؟مثل این که شما سودی رو که از سهام هات میبری من بگم بیا بده به من

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,753 بار در 22,974 ارسال

عکس/ حمله به دفتر آیت‌ الله صانعی در تهران
    تابلوی یکی از دفاتر آیت الله صانعی در یکی از مناطق غربی تهران بر اثر حمله افراد ناشناس با مواد آتش‌زا تخریب شد.

درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال vet آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    عکس/ حمله به دفتر آیت‌ الله صانعی در تهران
    تابلوی یکی از دفاتر آیت الله صانعی در یکی از مناطق غربی تهران بر اثر حمله افراد ناشناس با مواد آتش‌زا تخریب شد.

جامعه داره به کجا میره؟؟؟خدا به همگی ما رحم کنه
    به کسی انتقاد داریم باید اینگونه برخورد کنیم؟؟؟
    کلا حرمت شکنی توی جامعه داره باب میشه
    آقا گیریم دچار مشکل بوده ولی این رفتار نه انسانی هست و نه عقلانی
    یعنی شما هر کی رو باهاش مشکل داری یا تفکرش با شما مغایر هست رو به آتیش بکشی؟؟؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 11 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 11 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها