نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2766 از 4620 نخست ... 17662266266627162756276327642765276627672768276927762816286632663766 ... آخرین
نمایش نتایج: از 27,651 به 27,660 از 46197

موضوع: اخبار

ستاره دار(4) zorba آواتار ها
    تشکر شده 22,776 بار در 3,511 ارسال

پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط heydar";470669][B][COLOR="#FF0000
    همه پرسی در کریمه دمکراتیک بود/ هر ملتی حق تعیین سرنوشت خود را دارد[/COLOR][/B]
    تهران– ایرنا– ˈولادیمیر پوتینˈ رییس جمهوری روسیه درباره وقایع اخیر اوکراین و برگزاری همه پرسی در شبه جزیره کریمه گفت که هر ملتی حق دارد در مورد سرنوشت خودش تصمیم بگیرد و همه پرسی در کریمه به شکل دمکراتیک انجام شد.
    همه پرسی در کریمه دمکراتیک بود/ هر ملتی حق تعیین سرنوشت خود را دارد
    به گزارش ایرنا، سخنرانی پوتین که در پی تحولات اخیر کریمه جهت کسب استقلال از اوکراین و پیوستن به روسیه ایراد شد، به طور همزمان از شبکه های تلویزیونی یورونیوز، فرانس24 و سی.ان.ان پخش شد.

پوتین در این سخنرانی که در پارلمان روسیه ایراد شد، گفت که گرچه پایگاه های روسیه در کریمه تقویت شده اما مداخله نظامی در این منطقه صورت نگرفته است.

بنابراین گزارش، پوتین در نطق خود برگزاری همه پرسی در کریمه را دمکراتیک خواند و با انتقاد از موضع غرب در مورد وقایع این شبه جزیره ، مسئله کوزوو و استقلال آن را در سال 2010 که با موافقت رسمی جامعه بین الملل همراه بود، یادآور شد.
    پوتین و دموکراسی...
    این حرف توعی مغلطه است.....
    این همه پرسی خلاف قانون اساسی اوکراینه و تا اونجایی که از "همه پرسی" استنباط میشه، باید "همه پرسی" باشه و نه انتخاباتی که فقط مردم کریمه درش شرکت کنن!
    همینطور مغایرت آشکاری با قوانین بین الملی داره
    ایضا با تصویب پارلمان اوکراین مجلس کریمه قبل از به اصطلاح همه پرسی ملغی شد و صلاحیت برگزاری انتخابات را نداشت....
    پوتین اگه خیلی نگران حق حاکمیت و دموکراسیه، اهالیه چچنستان رو بذاره که از فدراسیون روسیه جدا بشن!
    جالبترین بخش قضیه اونجاست که جمهوری اسلامی در برابر کشتار مسلمونا تو چچن سکوت پیشه کرده و امروز به طور علنی از حرکت روسا حمایت میکنه!
    آدم با این چشمای کوچیکش چه چیزایی که نمیبینه!
    دو عاقل را نباشد کین و پیکار *** نه دانایی ستیزد با سبکسار
    اگر نادان به وحشت سخت گوید***خردمندش به نرمی دل بجوید(سعدی)

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zorba از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال vet آواتار ها
    تشکر شده 3,081 بار در 1,149 ارسال

Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط zorba نمایش پست ها
    آقای وت،
    شما مسلمانید؟
    یا ادعای مسلمانی میکنید؟
    به طور کلی اکثر اوقاتی که خبری از دولت جدید باشد بحث هایی را مطرح میکنید گویا هشت سال گذشته مملکت وضعیت به سامانی داشته و تهدیدی کشور را تهدید نمیکرده است...
    دیروز هم به آقای هاشمی اهانت کردید...و این درحالیست که اگر یکی از کاربران جمله ای در وصف فلان تندرو بزند، سینه سپر میکنید و به دفاع میپردازید....و دم از اسلام و رعایت احترام و اینجور چیزها میزنید!
    آیا آنطور که شما باورمندید بعضی ها با بعضی ها برابرترند؟!
    من سنگ دولت جدید را به سینه نمیزنم اما شما سفر کاری رئیس جمهور مملکت به چین را اینگونه توصیف کرده اید: خخخخخخخخ خوش بگذره!
    آیا سفرهای دولت قبلی به نقطه نقطه ی عالم به همراه اهل و عیال و حتی بعضا آبدارچیها را هم همینگونه توصیف میکردید؟!

......................
    به امضای خود توجه کنید: فواره ی شانتاژ و سمپاشی سرنگون شده است!
    ............
    با احترام
    مسلمان بودن به معنی این نیست که همه رو قبول کنی
    حب و بغض و از طرفی تولا و تبرا هم جز دین من هست
    من به هیچ وجه از دولت قبلی که احمدی نژاد مدیریتش رو داشت دفاع نمیکنم
    در مورد هاشمی هم گفتم از این آدم منفور تر نزد من نیست ولی اگه برید مطالب قبلی من رو بخونید میبینین که باز هم میگم بی احترامی نکنید و سعی میکنم بی احترامی نکنم
    بله که میگویم خوش بگذره
    مگر رئیس جمهور نبود که شعار میداد کشور ما در طی این 8 سال با همه جا قطع رابطه کرده؟؟؟
    مگر همین رئیس جمهور نبود که وعده 100 روزه داد ؟؟؟
    مگر همین رئیس جمهور نبود که احمدی نژاد را دروغ گو میخواند؟؟؟
    در ضمن به صورت طنز گونه بیان شد سفر رئیس دولت
    من از هاشمی رفسنجانی خائن تر به وطنم بعد از حکومت قاجار ها خبر ندارم
    شاید هم این مرد بدتر باشد که جوانهای مملکت رو به کشتن داد
    کتاب راز قطعنامه رو که به دستور دکتر روحانی چاپش متوقف شد رو بخونید بد نیست
    البته کتاب گیرتون نمیاد ولی من لینکش رو میذارم به شرط اینکه تا مسدود نشده دانلود کنین وبخونین
    http://rezamashad.persiangig.com/raz...h.pdf/download

در ضمن سعی کنیم جانب اعتدال رو رعایت کنیم
    چه کسی گفته که دکتر روحانی تا انتها خوب می ماند؟؟؟مگه طلحه ها و زبیر ها و هاشمی ها تا آخر خوب ماندند؟؟؟؟
    در ضمن دوستان دقت کنین که این تضارب آرا و گفتمان ها بین دوستان هست که موجب تلطیف افکار و رسیدن به نتیجه مطلوب تر میشه
    ویژگی آینه این هست که به آدم تذکر میده که کجای کارش ایراد داره
    لذا وقتی نظری بیان میشه و اون هم به حالت طنز و بدون بی احترامی موضع خصمانه گرفتن کار درستی نیست
    موفق باشید
    فواره چون بلند شود سرنگون شود

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید vet از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(19) Mehdi1400 آواتار ها
    تشکر شده 17,539 بار در 2,444 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    در مورد هاشمی هم گفتم از این آدم منفور تر نزد من نیست ولی اگه برید مطالب قبلی من رو بخونید میبینین که باز هم میگم بی احترامی نکنید و سعی میکنم بی احترامی نکنم
    بله که میگویم خوش بگذره
    مگر رئیس جمهور نبود که شعار میداد کشور ما در طی این 8 سال با همه جا قطع رابطه کرده؟؟؟
    البته کتاب گیرتون نمیاد ولی من لینکش رو میذارم به شرط اینکه تا مسدود نشده دانلود کنین وبخونین

چه کسی گفته که دکتر روحانی تا انتها خوب می ماند؟؟؟مگه طلحه ها و زبیر ها و هاشمی ها تا آخر خوب ماندند؟؟؟؟
    در ضمن دوستان دقت کنین که این تضارب آرا و گفتمان ها بین دوستان هست که موجب تلطیف افکار و رسیدن به نتیجه مطلوب تر میشه
    لذا وقتی نظری بیان میشه و اون هم به حالت طنز و بدون بی احترامی موضع خصمانه گرفتن کار درستی نیست
    موفق باشید

ممکنه چند مورد از خیانت هاشمی رو ذکر کنید؟
    و آیا این خبر نداشتن شما از روی اختیار است یا اجبار؟

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Mehdi1400 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی KEYAN5533 آواتار ها
    تشکر شده 493 بار در 181 ارسال

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط vet نمایش پست ها
    بله که میگویم خوش بگذره

موفق باشید
    با سلام به جناب vet عزیز
    من در خصوص رفسنجانی با شما کاملا موافقم
    به نظرم نیازی به خوندن این لینک نبود)(اما تشکر)
    اون عزیز به این فکر کنه که تو 8سال گذشته چه به غلط چه به درستی چقدر جوان بی گناه از دست دادیم و بچه های رفسنجانی الان چطور دارن زندگی میکنن با این همه جرم وخیانت به مردم (حالا مملکتمون بمانه)آیا اونها جواب 1 دونه از خانواده ها رو دادن که فرزندشونو از دست دادن؟)
    آدم یه چیزهایی بدست میاره یه چیزهایی از دست میده باید ببینه بها وقیمت یکه میده ارزشش رو داره یا نه
    اینم بگم من تند روو تعصبی نیستم و نباشیم. برای منافع مردم کار نکرده اند.اونا تشنه قدرت هستن
    اما با مقایسه میشه فهمید کی از کی بهتره چون خوب نداریم چه برسه به عالی وکامل

با تشکر

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,403 بار در 658 ارسال

متاسفانه اینجا نمیشه مثل بعضی ها رو حرف زد چون امکان داره بلایی تو مایه های ستار بهشتی سرت بیاد
    واقعا هاشمی ذلیل شده که ازش ایراد میگیره منم منم کردن کار شماست
    بدبختی ما اینه کسی سرجاش نیست و یکیو که در حالت عادی ارزشی واسش قائل نیستند چنان بادش میکنن وسپر که نگو در حالی که بدترین خیانت هارو به مردم میکنن چیزی سرجاش میست دامپزشک شده سیاسی و از همه ایراد میگیره سیاسی شده ورزشکار اقتصاد دور زدن تحریم شده اختلاس خیلی هارو فراری میدن بعد دنبالشو از اینو اون میگیرن که آره ما دنبال حق مردمیم..................

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ashkan zandi آواتار ها
    تشکر شده 2,403 بار در 658 ارسال

جالبه تو اسراییل یه کمپین راه انداختن که روحانی و ظریف رو متوقف کنید و دقیقا در داخل همه دارن به رهبر نامه میزنن که یه هویی بعده8سال نگران کشور و مردمشدن در حالی که رهبر گفته اونا برو بچه خودین
    آیا بین اونایی که تو داخل سنگ اندازی میکنن با ائن کمپینه رابطه ای هست؟

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ashkan zandi از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,758 بار در 22,975 ارسال

مصباح یزدی: کتاب‌های شیعه باید میان اهل تسنن ترویج شود

محمد تقی مصباح یزدی مسلمانان سنی را معتقدان به "دین ناحق" قلمداد کرده است. او می‌گوید: «باید کتاب‌های شیعه در بین اهل تسنن ترویج یابد تا کسانی که تعصب کمتری دارند، زودتر به دین حق دست پیدا کنند.»

رئیس "موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی" و عضو مجلس خبرگان، شیعیان را تنها گروه از مسلمان می‌داند که مبانی اسلام را درک کرده‌اند. او می‌گوید: «علمای شیعه علاوه بر این که با اصل اسلام آشنا هستند و توفیق تحصیل دین را دارند، راه و مظهر حق را برگزیده‌اند.»

به گزارش خبرگزاری حوزه، محمد تقی مصباح یزدی شامگاه دوشنبه، ۲۷ اسفند، در دیدار با طلاب حوزه علمیه تایباد با بیان این که مسلمانان به طور یکسان از نعمت دین بهره‌مند نیستند، ابراز تاسف کرد که پس از مرگ پیامبر "برخی اغراض شخصی اجازه نداد تا از اهل‌بیت ایشان به نحو مطلوبی استفاده شود."

تکرار حمله به اهل تسنن

اشاره‌ی مصباح یزدی به اختلاف میان شیعیان و اهل سنت بر سر جانشینی پیامبر است.

بی‌اعتقادی اهل سنت به تعیین خلیفه از جانب خداوند تنها مسئله مورد اختلاف میان مذهب‌های گوناگون اسلام نیست. در میان شیعیان نیز فرقه‌های مختلفی وجود دارند که بزرگترین آن‌ها شیعه دوازده امامی هستند.

تمام فرقه‌های شیعیان، از جمله دوازده امامی، اسماعیلیه، زندیه و علویان روی هم حدود یک چهارم کل مسلمانان را شامل می‌شوند.

با این همه مصباح یزدی ادعا می‌کند که اکثریت سنی‌ها آگاهانه به این مذهب نگرویده‌اند و "تعمدی نداشتند که این راه را انتخاب کرده‌اند."

سخنان توهین‌آمیز مصباح یزدی علیه اهل تسنن سابقه‌ای طولانی دارد و در دوماه گذشته شدت گرفته است. او ۱۹ بهمن نیز بسیاری از اهل سنت را کسانی خواند که در تشخیص اشتباه کرده و "راهی غلط را برگزیده‌اند."

«راه صحیح ارشاد را بلد نیستیم»

عضو مجلس خبرگان بر همین اساس توصیه می‌کند که باید برای "تقریب اهل تسنن به شیعیان" زمینه‌سازی کرد و در این راه "نباید با اهل‌تسنن به گونه‌ای برخورد کرد که دل چرکین از مذهب شیعه شوند."

مصباح یزدی ضمن اعتراف به این که "متاسفانه ما راه صحیح ارشاد دیگران را خوب بلد نیستیم" پیشنهاد می‌کند که برای نزدیک کردن اهل سنت به شیعیان کتاب‌های شیعه بین آنها رواج داده شود تا کسانی که به‌گفته او تعصب کمتری دارند، "زودتر به دین حق دست پیدا کنند."

این سخنان در حالی مطرح می‌شود که یکی از شعارهای انتخاباتی حسن روحانی احترام به اعتقادات و رفع تبعیض از اقلیت‌های مذهبی بوده است. به رغم این وعده‌ها گزارش‌های گوناگون نشان می‌دهد که سال ۹۲ سال خوبی برای اقلیت‌های مذهبی ایران نبود.

مصباح یزدی که پس از شکست سنگین سعید جلیلی، نامزد مورد حمایت او در انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲ مدتی سکوت کرده بود، ۱۴ اسفند ماه نیز به تدوین منشور حقوق شهروندی که "در آن بهائی و مسلمان، انقلابی و ضد انقلاب برابرند" به شدت انتقاد کرد.

بی‌اعتقادی به رأی مردم

به گزارش خبرگزاری حوزه، رئیس "موسسه امام خمینی" در بخشی از سخنانش با تاکید بر این که "علما ایفاگر نقش پیامبران هستند" خاطر نشان کرد: «علما پیرو و رهرو خط قرآن و ائمه معصومین هستند و کار آن ها را به سامان می‌رسانند؛ چرا که اگر آن‌ها نبودند حجت خداوند بر بندگان تمام نمی‌شد.»
    مصباح یزدی بارها اعلام کرده که به انتخابات و رأی مردم در گزینش رئیس‌جمهور اعتقادی ندارد. او می‌گوید "ولی فقیه یعنی جانشین امام معصوم" و اعتبار و مشروعیت رئیس جمهور وابسته به رضایت اوست.

در این تلقی مصباح تنها نیست و شماری از روحانیان حکومتی نیز با او هم عقیده هستند. کاظم صدیقی گفته است: «در اسلام اگر عموم مردم به فردی رای دهند، اما اجازه حکومت از طرف خدا به او داده نشده باشد، آن حکومت غصبی محسوب می‌شود.» به گزارش خبرگزاری ایسنا امام جمعه موقت تهران ۲۴ اسفند گفت: «در اسلام حکومت برای پیامبر و ائمه اطهار است و در زمان غیبت آنان نیز در اختیار عالم فقیه و جامع الشرایط است.»

علی سعیدی، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در سپاه پاسداران شهریور ۹۱ این عقیده را که "مشروعیت نظام و همه مسائل در حکومت دینی از رای مردمی نشأت می‌گیرد" یک انحراف خوانده و گفته بود: «قراردادهای اجتماعی نمی‌تواند منشأ عمل ما باشد.»
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

احمد خاتمی:دولت نظرش را درباره فتنه بگوید

حجت الاسلام و المسلمین سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در واکنش به حواشی سفر اشتون به تهران گفت: دیدار خانم اشتون با برخی عوامل فتنه نشان می‌دهد که عده‌ای می‌خواهند فتنه را عادی جلوه دهند و کم‌کم از خاطره‌ها ببرند.

به گزارش «انتخاب»، وی در بخش دیگری بیان داشت: مسئولیت این دیدارها از صفر تا صد با دولت است.

اهم گفتگوی نسیم با سید احمد خاتمی در زیر می آید:

ـ چندی پیش کسانی از پارلمان اتحادیه اروپا که به ایران آمده بودند متأسفانه با برخی فتنه گران دیدار داشتند. متاسفانه در سفر اخیر اشتون نیز، هم خود اشتون به صراحت گفت و هم همه خبرگزاری‌ها خبرهایی از دیدار ایشان با برخی فتنه‌گران مخابره نمودند. در آن زمان نه مجلس و نه دولت، هیچ کدام مسئولیت اتفاق افتاده را بر عهده نگرفت. این بار مسئولیت از صفر تا صد سفر با دولت محترم بود؛ آن مرزبندی که رهبر معظم انقلاب فرمودند لازم است رعایت شود، یک بخش آن مرزبندی با فتنه گران است.

ـ به نظر می رسد این دیدار و ملاقات ها نشان دهنده آن است که جریانی می خواهد فتنه را عادی و کم کم از خاطره ها ببرند به طوری که گویا فتنه گران اصلاً جنایتی نکردند.

ـ بر این اساس بنده به عنوان یک شهروند این کشور منتقد کسانی هستم که زمینه این ملاقات ها و دیدارها را فراهم کردند و بر همین اساس هم، از مسئولین می خواهیم در این رابطه شفاف سخن بگویند و آن چه در نظر دارند در فضایی روشن، به طور شفاف به مردم بگویند تا مردم هم تکلیف شان را بدانند و بفهمند آقایان چگونه در باره فتنه فکر می کنند.

ـ این ها بدانند که ما همچنان همراه رهبر معظم انقلاب هستیم و با همان صلابتی که ایشان در برابر فتنه ایستادند، ما هم ایستاده ایم و این گونه حرکات را در شأن نظام جمهوری اسلامی نمی‌دانیم.

ـ اگر یکی از مسئولان ما به فرانسه یا هر کشور اروپایی دیگر برود و از آن ها درخواست کند که می خواهد با مخالفان دولت دیدار داشته باشد، قطعاً اجازه نخواهند داد. چگونه است که مسئولین اروپایی این طور سهل و آسان با مخالفین نظام دیدار دارند؟

ـ نکته دیگر این است که اشتون سخن از حقوق بشر بر زبان می آورد. این نشان دهنده این است که بهانه‌ای که این ها بعد از مسائل هسته‌ای برای مخالفت با نظام جمهوری اسلامی در پیش خواهند گرفت، همین مسأله حقوق بشر است.

ـ مسئولان محترم ما بدانند زمینه ملاقات فراهم کردن برای این خارجی‌ها با این افراد فتنه گر، روزی سوژه‌ای علیه نظام جمهوری اسلامی خواهد شد و ما نباید جاده صاف‌کن دشمن در اتهاماتی که علیه نظام جمهوری اسلامی دارد، باشیم.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

هفته نامه نه دی توقیف شد

هفته‌نامه «۹ دی» به مدیرمسئولی «حمید رسایی» از سوی هیأت نظارت بر مطبوعات توقیف شد.

به‌گزارش فارس، هفته‌نامه «۹ دی» به مدیرمسئولی «حمید رسایی» نماینده تهران در مجلس از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات توقیف شد.

حکم توقیف این هفته‌نامه که هفته گذشته صادر شده، امروز (سه‌شنبه) به مدیرمسئول این نشریه ابلاغ شد.

همچنین پرونده این هفته‌نامه، از سوی هیئت نظارت بر مطبوعات به دادگاه ویژه روحانیت ارسال شده است.

علیرضا معاف سردبیر «۹ دی» با تأیید خبر توقیف این هفته‌نامه، به خبرنگار فارس گفت که دلیل عمده این اقدام هیئت نظارت، انتشار مطالب انتقادی نسبت به سیاست‌های هسته‌ای، فرهنگی و اقتصادی دولت یازدهم است.

وی یکی از اصلی ترین گزارش های انتقادی هفته‌نامه متبوعش که مورد اعتراض دولت قرار گرفت، موضوع «اخراج دانشمندان هسته‌ای از سازمان انرژی اتمی» عنوان کرد و گفت که مستندات این گزارش به دادگاه ارجاع خواهد شد.

سردبیر «۹ دی» اظهار داشت: هفته گذشته خبر توقیف «۹ دی» را از منابع غیر رسمی شنیده بودیم اما معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد دولت راستگویان و دبیر هیئت نظارت آن را تکذیب کردند اما امروز، نظر هیئت رسماً به مدیرمسئول هفته‌نامه ابلاغ شد.

معاف در پایان با استقبال از ارجاع پرونده این هفته‌نامه به دادگاه، متذکر شد: مسئولان ۹ دی مستندات خود در خصوص گزارش های منتشره در این نشریه را در دادگاه ارائه خواهند داد.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

توسط آیت‌الله شبیری زنجاني؛

انتقاد از افراط و ترویج دهه‌های پیاپی عزاداری

گروه سياسي: آیت الله شبیری زنجانی نسبت به ترویج دهه های پیاپی عزاداری هشدار داد و گفت: افراط در عزاداری‌ها به تفریط می‌انجامد. جامعه عرفا نمی‌تواند نسبت به این همه عزاداری پیاپی مراقبت داشته باشد و سرانجام به انکار مجموع عزاداری روی می‌آورد.

به گزارش انصاف‌نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله شبیری زنجانی، این مرجع شيعيان در جمع تعدادی از روحانیون و طلبه‌هاي حوزه علمیه قم که در دفتر ایشان حضور داشتند، ترویج دهه‌هاي پیاپی عزاداری را زمینه ساز رویگردانی جامعه از عزای اهل بیت علیهم السلام دانست و گفت: همین طور پشت سر هم دهه درست کردن، توسط جامعه قابل پذیرش نیست و به مرور زمان زمینه انکار مجموعه عزاداری‌ها به وجود مي‌آید. افراط در عزاداری‌ها به تفریط مي‌انجامد.

آیت الله شبیری با غیر شرعی خواندن هتک حرمت عزاداری ها، خاطر نشان کرد: حدیث خاصی راجع به مدت زمان عزاداری‌ها نیست. اگر برپایی مجلسهای شادی در زمانی باشد که در عرف آن را هتک حرمت عزای اهل بیت – علیهم السلام- مي‌دانند خلاف شرع است. البته این که چه کاری هتک حرمت است را خود افراد باید تشخیص بدهند.

این مرجع تقلید افزود: قول ما درباره اینکه آیا شادی در ایامی غیر از روز شهادت هتک هرمت هست یا نه، حجت نیست و جامعه مشخص مي‌کند تا چه زمانی باید عزا نگه داشته شود. اما متاسفانه عده‌ای امروزه با افراط در عزاداری‌ها زمینه هتک حرمت را فراهم مي‌کنند و این افراد در این زمینه مسوولند. آیا واقعا کسی که مدعی محب اهل بیت – علیهم السلام- بودن است موظف به این کارهاست؟!

آیت الله شبیری زنجانی ادامه داد: امروزه برخی از منبری‌ها و مداح‌هاي بی تقوا حرفهای بی سند و مجلسهای بی سندی را ترویج مي‌کنند و پس از ترویج آن در جامعه، عرف هرگونه مجلس شادی را در این ایام هتک حرمت مي‌نامند. افراد هم شرعا موظفند هتک حرمت نکنند اما حتما ما باید موضوع را درست کنیم و بعد آن را تبلیغ کنیم تا باعث هتک شود؟

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها