نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2819 از 5202 نخست ... 18192319271927692809281628172818281928202821282228292869291933193819 ... آخرین
نمایش نتایج: از 28,181 به 28,190 از 52011

موضوع: اخبار

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

پاسخ : اخبار

شیوع کف تر بازی در بورس

به گزارش بورس نیوز، این روزها اگر نگاهی به گفته های نچندان قدیمی مسئولین ذیربط در بازار سرمایه و حتی کارشناسان داشته باشیم بخوبی در می یابیم دیگر زمان تحقق وعده ها برای رشد بازار سرآمده و نه تنها این وعده عملی نشده بلکه کم کم به آستانه بحران نزدیک می شویم. بحرانی که معلوم نیست تصمیم گیران اصلی اقتصاد کشور درآن چه فایده ای متصورند که راضی به آن شده اند.

فعالان بازار سرمایه هر روز و هر لحظه به تصور اینکه دیگر سطوح قیمتی سهام شرکت های بورسی به کف خود رسیده اند علی رغم زیان های قبلی با امید آینده خرید می کنند اما این امید حتی یک روز هم زنده نمی ماند و پی درپی شاهد کف شکنی قیمت سهام شرکتهای بورسی هستیم. تا آنجا که بعضی از دوستان طناز با توجه به کف شکنی های پی درپی در بورس به طنز می گویند این دیگر بورس نیست کف تر بازیه !!!

حقوقی ها هم اگر مؤثرتر در بازار بودند شاید اوضاع به این شکل رقم نمی خورد این عدم حضور حقوقی ها بار دیگر نشان از مساوی تر بودن دسترسی به اطلاعات در بورس است. چراکه اگر اینگونه بود الان حقیقی ها هم نبودند و به تبع آن بورس باید رو به تعطیل می شد. این حس شاید بدترین حسی است که این روزها در بین فعالان بازار سرمایه وجود دارد همین حس تبعیض در بورس است که بخوبی در گفته های آنها در شبکه های اجتماعی دیده می شود.

البته سخن دیگر فعالان حقیقی بازار سوال مهم دیگری هم دارند تا چه زمانی دستکاری در روند طبیعی بازار از طریق بخشنامه و دستورالعمل هایی همچون تعدیل نرخ سود بانکی، عدم امکان افزایش قیمت محصولات شرکت ها، تعدیل نرخ خوراک و بهره مالکانه معدن و ... ادامه خواهد یافت البته نظر مسئولین چیز دیگری است آنها می گویند این دستکاری ها تلاش برای حمایت بازار است. اما در عمل نشان داده این گونه اقدامات تاکنون فایده ای در برنداشته و حتی زیان هم برای بخش بزرگی از سرمایه گذاران در برداشته است.
    سخن در این باب بسیار است اما به همین میزان بسنده می کنیم و بار دیگر تأکید می کنیم اعتماد، سرمایه اصلی در بورس است و از بین رفتن این سرمایه تصمیمات جبران ناپذیری بر پیکره این بازار خواهد زد.

بد نیست تا بیش از این اعتماد سرمایه گذاران از بین نرفته فکری به حال این بخش شود چراکه خروج نقدینگی از این بازار یعنی ورود نقدینگی به بازارهای دیگری که عمدتاً در کشور ما بازارهای واسطه گری مانند طلا، ارز، کالا و حتی بازار املاک و مستغلات محسوب می شوند و در مجموع نفعی به حال اقتصاد کشور ندارد و منفعت آن فقط برای سفته بازان می باشد.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال amirabbas2011 آواتار ها
    تشکر شده 1,647 بار در 536 ارسال

آیا کمرنگ شدن حضور نهاوندیان مقدمه جدایی از دولت است؟

کمرنگ شدن حضور محمد نهاوندیان در محافل اقتصادی و سکوت وی در هیاهوی اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها به بحث ها درباره جدایی وی از دولت یازدهم دامن زده است.
    سخن، گروه اقتصادی: رییس دفتر رییس جمهور که تا قبل از عید تقریبا یکی از سخنرانان تمام برنامه های اقتصادی بود به طرز کم سابقه ای در گام دوم هدفمندی سکوت پیشه کرده است.

به گزارش سخن، دکتر نهاوندیان که در گردشی عجیب از سخنگویی ولایتی؛ یکی از نامزدهای یازدهمین دوره ریاست جمهوری به سوی دکتر روحانی چرخید و رییس دفتر یازدهمین رییس جمهور ایران اسلامی شد، مدتی است که هیچ اظهار نظری از وی منعکس نمی شود و برخلاف گذشته در محافل اقتصادی ظاهر نمی گردد.
    رییس سابق اتاق بازرگانی ایران که پس از پیروزی دولت یازدهم تقریبا در تمام برنامه های تلوزیونی، افتتاحیه ها و همایش های اقتصادی یک پای ثابت سخنرانی و کارشناس برنامه ها بود؛ از ابتدای سال 93 از انظار پنهان شده است و به نظر می رسد از سوی رسانه های حامی دولت و حتی موسوم به اصلاح طلب نیز بایکوت خبری شده است.
    این سکوت طولانی در حالی رخ داده است که کابینه؛ همه دولتمردان را برای اغنا افکار عمومی در طرح انصراف از یارانه ها بسیج کرده و با استفاده از همه ابزارهای موجود، مسولان و کارشناسان هم طیف تلاش می کنند تا گام دوم هدفمندی با طعم حذف یارانه نقدی و یا حداقل کاهش شدید در تعداد یارانه بگیران را برای مردم قابل توجیه کنند.
    بنابر این گزارش، شایعه ای در جریان است که رییس دفتر رییس جمهوری بر سر اختیارات و حیطه فعالیت هایش با حسین فریدون برادر رییس جمهور با اختلاف نظرهای جدی مواجه شده و در این میان روابط کاری اش هم با معاون اول و معاون اجرایی همچون گذشته نیست.
    برخی افراد حتی این غیبت نهاوندیان در سال 93 را مقدمه ای برای جدایی اش از دولت و خداحافظی با سمت کنونی اش می دانند!

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید amirabbas2011 از ایشان تشکر کرده است:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,521 بار در 26,655 ارسال

نامه نمایندگان اصفهان به روحانی درباره دفن فرای

جمعی از نمایندگان استان اصفهان در اعتراض به برخی اخبار مبنی بر دفن جاسوس آمریکایی در این شهر به رئیس جمهوری نامه نوشتند.

به گزارش تسنیم‌، جمعی از نمایندگان استان اصفهان در اعتراض به برخی اخبار مبنی بر احتمال دفن «ریچارد فرای» جاسوس سازمان سیا در شهر اصفهان، به حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان نامه نوشته و خواستار جلوگیری از این اقدام شدند.

متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

جناب حجت الاسلام دکتر روحانی

سلام علیکم

احتراما ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید و تشکر از زحمات حضرتعالی و همکاران محترمتان

با توجه به مسائل مطرح شده پیرامون انتقال احتمالی جسد جاسوس آمریکایی "ریچارد فرای" و طراحی دفن ایشان در اصفهان، به اطلاع می‌رساند با توجه به فضای فرهنگی و اعتقادی و سیاسی اصفهان و طرح این موضوع در اجتماعات مذهبی به خصوص در نمازجمعه این هفته اصفهان توسط حضرت آیت‌الله مهدوی نماینده محترم مردم اصفهان در مجلس خبرگان و امام جمعه موقت استان و عکس‌العمل شدید مردم شریف استان و جریحه‌دار شدن غیرت دینی و ملی مردم، انتظار می‌رود حضرتعالی با تدبیر خود دستوری لازم به وزارت خارجه و اطلاعات و میراث فرهنگی صادر فرمایند که به هیچ عنوان تن به این ننگ دیپلماتیک و تحمیل زورمدارانه ندهند که با عکس‌العمل شدید کنترل نشده مردمی مواجه خواهید شد.

و اگرچه ریشه‌های این تحمیل در دولت‌های قبلی ایجاد شده ولی در شرایط فعلی اصلا نباید این تحمیل را پذیرفت لذا ما نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با ارسال این نامه تکلیف اولیه خود را به نمایندگی افکار عمومی مردم همیشه مبارز و غیرتمند و متدین استان انجام داده و هشدار لازم را ارائه و در آینده متناسب با عملکرد دولت وظایف خود را قاطعانه انجام خواهیم داد.

حجت‌الاسلام احمد سالک، حسینعلی حاجی‌دلیگانی، حسن کامران، مجید منصوری، علی ایرانپور، حجت‌الاسلام موسوی لارگانی، نیره اخوان، حمیدرضا فولادگر

- رونوشت: دفتر مقام معظم رهبری، ستادکل نیروهای مسلح، وزیر امور خارجه، وزیر اطلاعات، شورای هماهنگی ائمه جمعه کشور،‌ امام جمعه اصفهان آیت‌الله طباطبایی، استاندار اصفهان، ائمه جمعه موقت استان: آقایان میردامادی و مهدوی، شورای شهر اصفهان، شهردار اصفهان
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال omidvar آواتار ها
    تشکر شده 2,119 بار در 698 ارسال

خب مسلمه که وقتی اقایون اعلام میکنن برای بررسی وضع یارانه بگیرها حسابهای اشخاص بررسی میشه خب همه بفکر پنهانکاری میافتن ودارایی رو به دلار بی زبون کم حجم مطمین تبدیل میکنن یکی نیست به اینا بگه اخه سود سهام چیکار به درامد داره سهام همانطور که سود داره خیلی وقتها هم ضرر داره اینکه نمیشه درامد واقعا چه تدبیری وچه امیدی چه کلیدی چه ادمهای زیروروکشی مردم رو مثل خودشون دزد حساب میکنن ملت هم در یک وضع نا امیدی وبحران زده وبهت زده بسر میبرن نمیدونن چی میخواد به سرشون بیاد بخدا وقتی فرم دریافت یارانه رو پر میکردم سواللش یه جوری بود که انگار از یه دزد میخوان بازجویی کنن حسن جون اینه تکریم ملت اینه دولت راستگویان یه چراغ ورداریم بگردیم دنبال محمود
    شمس وقمر هردو چو پنهان شوند

شب پره بازیگر میدان شود

افزایش تعداد بیکاران کشور به 11 میلیون نفر

گروه اقتصادي:​ پس از هشدارهای متعدد مقامات دولت تدبیر و امید درباره وقوع بیکاری بزرگ در کشور تا سال های آینده، این بار وزیر کشور با اعلام اینکه نرخ بیکاری فعلی 14 درصد است گفت: در صورت ادامه مدل‌های اقتصادی دهه های قبل، در سال 1400 کشور با حدود 11 میلیون بیکار تحصیل کرده مواجه خواهد شد.

پس از چندین مرحله هشدار مقامات دولت تدبیر و امید درباره احتمال ایجاد موج بزرگ بیکاری در کشور و اظهارات رئیس جمهور، علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه و علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی؛ اینبار رحمانی فضلی وزیر کشور نیز در مطالبی به افزایش چند برابری تعداد بیکاران کشور تا سال 1400 پرداخت و نسبت به نرخ بیکاری کشور هشدار داد. طی ماه های اخیر و پس از فعالیت دولت یازدهم، مسئولان دولت جدید در مرحل مختلفی به مسئله بزرگ بیکاری در کشور به ویژه برای قشر تحصیل کرده های دانشگاهی پرداخته اند. رئیس جمهور نیز بزرگترین مشکل پیش روی دولت تدبیر و امید را در سال جاری، بیکاری جوانان می داند.

انتقاد مقامات تدبیر و امید به عملکرد اشتغالی در 8 سال گذشته

همچنین اظهارات مسعود نیلی مشاور اقتصادی رئیس جمهور درباره عملکرد دولت های نهم و دهم در اشتغال زایی نیز در تابستان سال گذشته باعث انتقادات فراوانی در واپسین روزهای فعالیت دولت دهم شده بود. در حالی که مسئولان دولت های سابق به دفعات درباره اشتغال زایی میلیونی در کشور و حجم بزرگ سرمایه گذاری های صورت گرفته در این بخش سخن گفته بودند، نیلی عملکرد هر سال دولت های نهم و دهم در ایجاد فرصت های جدید شغلی را تنها 14 هزار شغل جدید اعلام کرده بود.

گزارشی نیز در روزهای پایانی فعالیت دولت سابق از سوی مرکز آمار ایران منتشر شده بود که نشان می داد فاصله فراوانی بین اظهارات صورت گرفته از سوی مسئولان دولت های گذشته درباره اشتغال زایی با واقعیت اتفاق افتاده وجود دارد تا جایی که طبق گزارش مرکز آمار ایران، کل اشتغال زایی سالیانه دولت های نهم و دهم به 60 هزار فرصت جدید نیز نمی رسید.

معضلی به نام بیکاران تحصیل کرده

همچنین بر پایه گزارش منتشر شده از سوی مرکز آمار ایران، نرخ بیکاری و تعداد بیکاران کشور در سال 91 نسبت به سال 84 که آغاز فعالیت دولت نهم بوده است، بیشتر شده بود که بیانگر تناقض جدی در عملکرد و ادعای دولت های سابق بود. پس از آغاز فعالیت رسمی دولت تدبیر و امید نیز در چندین مرحله وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عملکرد اشتغالی دولت های سابق انتقاداتی را وارد کرد و عنوان داشت: نمی توان انتظار داشت که صرفا از تزریق پاشیدن پول در جامعه شغل ایجاد شود.

ربیعی همچنین انتقاداتی را نیز متوجه سیستم آموزش عالی کشور دانست و گفت: در 8 سال گذشته، میزان ورود به دانشگاه ها بسیار بالا بوده که این مسئله هیچگونه تطابقی با نیاز بازار کار نداشته است. در گزارشات دیگری نیز وی از در راه بودن 4.5 میلیون تقاضای جدید کار از سوی دانشجویان تا سال های آینده خبر داد و افزود: بزودی در صورت عدم برنامه ریزی برای پاسخگویی به نیازهای اشتغالی کارجویان، تعداد بیکاران کشور به 8 میلیون نفر نیز خواهد رسید.

وی در مرحله ای نیز از وقوع بیکاری 10 میلیون نفری سخن گفت. در عین حال، علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز تاکنون هشدارهایی را در اینباره داده است و در برنامه ارائه شده به مجلس نیز برای پست وزارت امور اقتصاد و دارایی، از بیکاری بزرگ در کشور سخن گفت.

نرخ بیکاری فعلی 14 درصد اعلام شد

در روزهای گذشته نیز عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور در اظهاراتی جدید نسبت به وقع بیکاری حدود 11 میلیون نفری در سال 1400 خبر داد و با هشدار نسبت به بزرگی آمار بیکاری کشور گفت: نرخ بیکاری در حال حاضر به 14 درصد رسیده است. وزیر کشور خاطرنشان کرد: رشد اقتصادی کشور در سال 92 منفی 3 درصد بوده است. طبق محاسبات صورت گرفته تعداد بیکاران کشور در سال 1400 به 10.5 تا 11 میلیون نفر افزایش خواهد یافت. رحمانی فضلی ادامه داد: برای اینکه ما بتوانیم جوابگوی نیاز حدود 11 میلیون بیکار در سال 1400 که همگی آنها دارای مدرک تحصیلی دانشگاهی هستند باشیم، باید حداقل به رشد اقتصادی 6.5 درصدی برسیم.

رادان: از عملکردم در وقایع ۸۸ پشیمان نیستم

گروه سياسي: احمدرضا رادان٬ مي‌گويد از عملکرد خود در وقایع سال ۱۳۸۸ پشیمان نیست٬ بازداشتگاه کهریزک جای «اراذل و اوباش» بود و در آنجا به آن‌ها خوش نمی‌گذشت و غیر از اراذل و اوباش کس دیگری نباید به کهریزک می‌رفت و من از انتقال افراد دیگر به کهریزک بی‌خبر بودم.

بخشي از اظهارات جانشین فرمانده نیروی انتظامی در گفتگو با خبرگزاری «تسنیم» را در زير مي‌خوانيد:
    ...تا زمانی که فرمانده تهران بزرگ بودم دقت می‌کردم که چه کسی باید به کهریزک برود زیرا آن‌جا به آن‌ها خوش نمی‌گذشت، کهریزک جای اراذل و اوباش و مواد فروش‌ها بود، آنجا شرایطی بود که به آن‌ها خوش نمی‌گذشت و همه چیز برای آن‌ها فراهم نبود، این شرایط به گونه‌ای نبود که آن‌ها بخواهند دوباره به آنجا برگردند، غیر از اراذل و اوباش هیچکس دیگری نباید به کهریزک می‌رفت. در زمان فتنه من از انتقال آن افراد به کهریزک بی خبر بودم، چون کهریزک جای آن‌ها نبود؛ آن‌ها افرادی فریب خورده بودند و حتی آن‌هایی که در فتنه فعال بودند، بعد از وقایع کهریزک هجمه‌های زیاد به ناجا شد که بعدا مشخص شد ناجا در قضیه کهریزک مقصر نبوده است.

...در ایام فتنه چند بار در تلویزیون اعلام کردیم که کارتان قبیح است و آن‌ها از خط قرمز عبور می‌کردند، برخورد ما در برابر جرم آن‌ها کم بود تا زمانی که دیگر از خط قرمزها عبور کردند؛ ما با کسی تعارف نداریم، تا وقتی که زنده باشم اجازه عبور از خط قرمزها را به کسی نمی‌دهیم و در این بحث قطعا جای شکی نیست. خانواده‌ام آمادگی و پذیرش زندان رفتن من را داشتند چراکه کارهای من برای حمایت از ولی زمان بود.

...ابوذر وقتی که به ربذه رفت برای حمایت از ولی رفت؛ اگر زندان هم می‌رفتم خودم و خانواده‌ام خوشحال بودیم چون برای حمایت از ولی زمان این کار را انجام داده بودم،‌ در ایام فتنه 88، روزها من می‌رفتم در خیابان‌ها و با فتنه گران برخورد می‌کردم و شب‌ها برای بازجویی و پاسخگویی می‌رفتم؛ این سبب شده بود که عزمم راسخ تر شود، در همان زمان توسط غربی‌ها تحریم شدم و این من را خوشحال تر کرد چراکه تلاش آن‌ها با فتنه گران را در یک راستا می‌دیدم.

...هیچ زمان از عملکرد خودم در فتنه 88 پشیمان نیستم و اگر بازهم باشم و بازهم فتنه‌ای باشد دوباره برخورد قاطع می‌کنم،‌ من به خودم می‌بالم در نیرویی خدمت می‌کنم که در ایام فتنه هیچ کدام از نیروهایش دچار تعلل نشد و جلوه‌های ویژه‌ای را از بچه‌ها دیدم که فقط در جنگ می‌شود گذشت، ایثار و صبر آن‌ها را دید.

...بچه‌های ناجا فشار و هجمه زیادی را از جاهای مختلف تحمل کردند و شرایط سختی را گذراندند، عملیات روانی زیادی روی آن‌ها بود، در شرایط سختی بودند که انسان شرمنده می‌شود چون برخی از آن‌ها 8 ماه در خیابان خوابیده بودند،‌ آن روزها غرور انگیز بود و تجربه ای رابه ما داد که حتما این تجربه به راحتی به دست نمی‌آمد؛ توانمندی‌های زیادی را به ما داد، در زمینه سایبر، هم‌افزایی با نیروهای بسیج و وزارت‌خانه خیلی بالا رفت و تجربه‌های زیادی را کسب کردیم.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    رادان: از عملکردم در وقایع ۸۸ پشیمان نیستم

گروه سياسي: احمدرضا رادان٬ مي‌گويد از عملکرد خود در وقایع سال ۱۳۸۸ پشیمان نیست٬ بازداشتگاه کهریزک جای «اراذل و اوباش» بود و در آنجا به آن‌ها خوش نمی‌گذشت و غیر از اراذل و اوباش کس دیگری نباید به کهریزک می‌رفت و من از انتقال افراد دیگر به کهریزک بی‌خبر بودم.

بخشي از اظهارات جانشین فرمانده نیروی انتظامی در گفتگو با خبرگزاری «تسنیم» را در زير مي‌خوانيد:
    ...تا زمانی که فرمانده تهران بزرگ بودم دقت می‌کردم که چه کسی باید به کهریزک برود زیرا آن‌جا به آن‌ها خوش نمی‌گذشت، کهریزک جای اراذل و اوباش و مواد فروش‌ها بود، آنجا شرایطی بود که به آن‌ها خوش نمی‌گذشت و همه چیز برای آن‌ها فراهم نبود، این شرایط به گونه‌ای نبود که آن‌ها بخواهند دوباره به آنجا برگردند، غیر از اراذل و اوباش هیچکس دیگری نباید به کهریزک می‌رفت. در زمان فتنه من از انتقال آن افراد به کهریزک بی خبر بودم، چون کهریزک جای آن‌ها نبود؛ آن‌ها افرادی فریب خورده بودند و حتی آن‌هایی که در فتنه فعال بودند، بعد از وقایع کهریزک هجمه‌های زیاد به ناجا شد که بعدا مشخص شد ناجا در قضیه کهریزک مقصر نبوده است.

...در ایام فتنه چند بار در تلویزیون اعلام کردیم که کارتان قبیح است و آن‌ها از خط قرمز عبور می‌کردند، برخورد ما در برابر جرم آن‌ها کم بود تا زمانی که دیگر از خط قرمزها عبور کردند؛ ما با کسی تعارف نداریم، تا وقتی که زنده باشم اجازه عبور از خط قرمزها را به کسی نمی‌دهیم و در این بحث قطعا جای شکی نیست. خانواده‌ام آمادگی و پذیرش زندان رفتن من را داشتند چراکه کارهای من برای حمایت از ولی زمان بود.

...ابوذر وقتی که به ربذه رفت برای حمایت از ولی رفت؛ اگر زندان هم می‌رفتم خودم و خانواده‌ام خوشحال بودیم چون برای حمایت از ولی زمان این کار را انجام داده بودم،‌ در ایام فتنه 88، روزها من می‌رفتم در خیابان‌ها و با فتنه گران برخورد می‌کردم و شب‌ها برای بازجویی و پاسخگویی می‌رفتم؛ این سبب شده بود که عزمم راسخ تر شود، در همان زمان توسط غربی‌ها تحریم شدم و این من را خوشحال تر کرد چراکه تلاش آن‌ها با فتنه گران را در یک راستا می‌دیدم.

...هیچ زمان از عملکرد خودم در فتنه 88 پشیمان نیستم و اگر بازهم باشم و بازهم فتنه‌ای باشد دوباره برخورد قاطع می‌کنم،‌ من به خودم می‌بالم در نیرویی خدمت می‌کنم که در ایام فتنه هیچ کدام از نیروهایش دچار تعلل نشد و جلوه‌های ویژه‌ای را از بچه‌ها دیدم که فقط در جنگ می‌شود گذشت، ایثار و صبر آن‌ها را دید.

...بچه‌های ناجا فشار و هجمه زیادی را از جاهای مختلف تحمل کردند و شرایط سختی را گذراندند، عملیات روانی زیادی روی آن‌ها بود، در شرایط سختی بودند که انسان شرمنده می‌شود چون برخی از آن‌ها 8 ماه در خیابان خوابیده بودند،‌ آن روزها غرور انگیز بود و تجربه ای رابه ما داد که حتما این تجربه به راحتی به دست نمی‌آمد؛ توانمندی‌های زیادی را به ما داد، در زمینه سایبر، هم‌افزایی با نیروهای بسیج و وزارت‌خانه خیلی بالا رفت و تجربه‌های زیادی را کسب کردیم.
    کاشکی آدم عمر نوح داشت میدید اینجور آدمها(مثلا) چه جوری میمیرند

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmoeini از ایشان تشکر کرده اند:

نعمت‌زاده دلیل سفرش به آلمان را جراحی پیچیده گوش اعلام کرد

وزیر صنعت بعد از گذراندن تعطیلات نوروزی در آلمان و انجام عمل جراحی گوش به ایران برگشت و روز شنبه در دیدار نوروزی با معاونان و مدیران وزارت صنعت شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت بعد از تعطیلات نوروزی در آلمان و انجام عمل پیچیده گوش به ایران بازگشت.

وی روز شنبه در دیدار با معاونان و مدیران وزارت صنعت شرکت کرد و در این جلسه دلیل سفر خود به آلمان را عمل انجام پیچیده گوش اعلام کرد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت در این دیدار گفته است تکنولوژی این عمل حدود 80 سال آینده به ایران خواهد رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا به همراه رئیس جمهور عازم سیستان می شود و شنبه نیز نمایشگاه توانمندی بانوان در توسعه پایدار را افتتاح خواهد کرد.

دیدار نوروزی وزیر صنعت در حالی برگزار شد که بحث‌هایی در مورد احتمال خروج وی از وزارت صنعت و انتخاب یک شخص جدید به عنوان صنعت مطرح است.

رئیس اسبق سازمان گسترش و مؤذن‌زاده رئیس اسبق سازمان توسعه معادن به عنوان گزینه‌های احتمالی برای وزارت صنعت نام برده می‌شود.

عضو فعال
    تشکر شده 3,436 بار در 1,053 ارسال

تقریبا قیمت تمامی فلزات تا این لحظه در بازارهای جهانی مثبت است

تقریبا اکثر بورسهای جهان تا این لحظه از صبح امروز با منفی شروع کرده اند

نرخ فلزات مثبت
    شاخص بورسها منفی!!!؟؟؟
    ولو ان اهل القری امنوا واتقوا لفتحنا علیهم برکات من السماء و الارض

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید غفران از ایشان تشکر کرده است:

وصول 300 شکایت از دولت یازدهم درکمیسیون اصل90/زمان قرائت گزارش زمین‌خواری در صحن

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با اشاره به وصول 300 شکایت از دولت روحانی در این کمیسیون، گفت: هم‌اکنون تعداد و میزان شکایت از وزارتخانه‌ها در دیوان عدالت اداری بسیار زیاد است.

محمدعلی پورمختار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اعلام اینکه از زمان آغاز به کار دولت روحانی تاکنون بیش از 300 شکایت از قوه مجریه به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس واصل شده، گفت: در نشست فردای این کمیسیون با معاون حقوقی رئیس‌جمهور، پرونده‌های شکایت از دولت و وزارتخانه‌ها به صورت مصداقی بررسی نمی‌شود، اما راهکارها برای کاهش این شکایات بررسی و رسیدگی می‌شود.

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در نشست فردا موضوع فرآیند شکایت مردم از وزارتخانه های دولت به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس بررسی و تصمیم نهایی در این رابطه اتخاذ می‌شود تا در نهایت وزارتخانه‌ها با پاسخگویی به مردم زمینه کاهش شکایات را فراهم کنند.

وی افزود:‌ هم‌اکنون تعداد و میزان شکایت از وزارتخانه‌ها در دیوان عدالت اداری بسیار زیاد است، که باید با ایجاد فرآیندی کاهش این پرونده‌ها را در دیوان رقم زد.

پورمختار از تکمیل پرونده زمین‌خواری در کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس خبر داد و گفت: این پرونده در قالب گزارشی هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت شده و برای پیگیری قضایی به قوه قضائیه ارسال می‌شود، همچنین این موضوع برای بررسی بیشتر در دستور کار ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی قرار دارد.

رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، در تشریح علل بروز زمین‌خواری در کشور، گفت: برخی تصمیمات و سیاست‌ها و ناهماهنگی‌های دستگاه‌های اجرایی و تخلفات برخی مسئولان و مدیران استانی به‌ویژه در شوراهای شهر و روستا و شهرداری‌ها از مهم ترین علل بروز این تخلفات است./

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 30 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 30 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها