نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3005 از 4621 نخست ... 20052505290529552995300230033004300530063007300830153055310535054005 ... آخرین
نمایش نتایج: از 30,041 به 30,050 از 46203

موضوع: اخبار

Banned
    تشکر شده 776 بار در 235 ارسال

پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط سيد ياسر شريعت نمایش پست ها
    درود بر همه عزیزان؛

هر کسی تا حد کمی در جریان امور طی 10 سال گذشته قرار داشته باشد و سر سوزن وجدانی هم در خود داشته باشد، روحانی که هیچ، احمدی نژاد را با چند صد برابر بدتر از روحانی هم نمی تواند مقایسه کند! دولت روحانی اگر از همین امروز علنا کمر به نابودی مملکت ببندد نمی تواند گوشه ای از قابلیت های دولت احمدی نژاد را هم اجرا کند. و اما مقایسه کنندگان و یا کسانی که احمدی را بهتر و برتر می دانند در دو دسته جای میگیرند: 1- اطلاعات کافی ندارند 2- وجدان لازم رو ندارند و یا منافعشان در گرو است.

امیدوارم که همه دوستان از دسته اول باشند و ان شالله هیچ وقت ندانند چه با مملکت شد... بگذارید فقط دل ما سوخته بماند...
    به نظر من کسانی که احمدی نژاد را خراب کننده ی مملکت می دانند چن حالت بیشتر ندارد:
    1- اطلاعات و سواد کافی ندارند
    2- بادی به هر جهت هستند این افراد همیشه در انتهای ریاست جمهوردی هر فردی(چه احمدی نژاد چه خاتمی ، چه هاشمی) بدون بررسی علمی شروع به فحش دادن می کنند این افراد خیلی سریع به نظرات دیگران توهین می کنند و چون هیچ تصمیمی رو از روی منطق نمی گیرند همیشه به دیگران پرخاش می کنند
    3- کینه ی احمدی نژاد چشم های اونها رو بسته و منصف نیستند

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید sonami2616 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,477 بار در 989 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط sonami2616 نمایش پست ها
    به نظر من کسانی که احمدی نژاد را خراب کننده ی مملکت می دانند چن حالت بیشتر ندارد:
    1- اطلاعات و سواد کافی ندارند
    2- بادی به هر جهت هستند این افراد همیشه در انتهای ریاست جمهوردی هر فردی(چه احمدی نژاد چه خاتمی ، چه هاشمی) بدون بررسی علمی شروع به فحش دادن می کنند این افراد خیلی سریع به نظرات دیگران توهین می کنند و چون هیچ تصمیمی رو از روی منطق نمی گیرند همیشه به دیگران پرخاش می کنند
    3- کینه ی احمدی نژاد چشم های اونها رو بسته و منصف نیستند
    متاسفانه اندک باقیمانده طرفداران احمدی نژاد هم مثل خودش لجوج، بدبین و غیرمنطقی هستند.

بنده با حرفای اخیری که از روحانی شنیدم نگرانیم از تزلزل ایشون در برابر افراطیون خشک مغز پایداری و کرکس های احمدی نژادی تا حدود زیادی برطرف شد.

امیدوارم تا فرصت دست دولت هست ضربه نهایی هم به این جرثومه های فساد وارد بشه و لااقل حکم دادگاه اکثرشون رو تا آخر همین دولت ببینیم.

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط aliagha نمایش پست ها
    متاسفانه اندک باقیمانده طرفداران احمدی نژاد هم مثل خودش لجوج، بدبین و غیرمنطقی هستند.

بنده با حرفای اخیری که از روحانی شنیدم نگرانیم از تزلزل ایشون در برابر افراطیون خشک مغز پایداری و کرکس های احمدی نژادی تا حدود زیادی برطرف شد.

امیدوارم تا فرصت دست دولت هست ضربه نهایی هم به این جرثومه های فساد وارد بشه و لااقل حکم دادگاه اکثرشون رو تا آخر همین دولت ببینیم.
    متاسفانه ادب و شعور شما در اندازه ای نیست که بخوام جوابتون رو بدم

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید sonami2616 از ایشان تشکر کرده است:

Banned

دوستان همونطور که می بینید کسانی که خودشون رو منطقی و علامه ی دهر می دونند پس از دیدن اولین مستندات و آمار دقیق که از سایت opec هم بیان کردم ، عنان از دست بدادندو شروع به توهین و فحاشی کردند می دونید چرا؟ چون از روبرو شدن با واقعیات می ترسن ، از روبرو شدن با کلاهبرداری می ترسن ، برای من اصلا احمدی نژاد و روحانی با هم تفاوت ندارن ، هر جایی که منطقا کار درست صورت بگیره حمایت می کنم ، مثلا ظریف واقعا کارشو خوب انجام میده به نظرم پس مورد حمایت منم هست و هر جا بحثی بشه ازش حمایت خواهم کرد

عضو فعال
    تشکر شده 3,477 بار در 989 ارسال

متاسفانه ادب و شعور شما در اندازه ای نیست که بخوام جوابتون رو بدم
    حالا شما چرا اینقدر سریع به خودت گرفتی؟

این القابو که از خودم نگفتم صبح تا شب تو همین خبرگزاریا و سایتای خبری مزین به این عناوین میشن

باشه اصلا شما خوبی من بدم

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید علی نظامی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,298 بار در 4,846 ارسال

از نظر سیاسی کودن ترین افراد کسانی هستند که برای بهم ریختن کشور به پرونده های زیر بغل ا.ن
    دلبسته بودند.....

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

Banned

یک نمونه از این محاسبات رو در مورد میزان درآمد نفت ایران انجام دادم ، برای محاسبه ی اون هم از امار opec استفاده کردم که هیچ ربطی خوشبختانه به آمارهای داخلی نداره که بگیم الکیه، بعد از انجام این محاسبات متوجه خواهید شد که چه ادعای خنده داری انجام شد در مورد "درامد افسانه ای نفت و گاز" ، که فقط سر مردم کلاه گذاشته شد
    و اما در مورد در آمد های نفتی لازمه که توضیحی بدم تا کسانی که به دنبال حقیقت هستند به اون دست پیدا کنند ، میزان درامدهای نفتی در دولت احمدی نژاد حدود 800 میلیارد دلار بود اما آیا اسم این هست درآمد های افسانه ای؟!! آیا عدد مطلق درآمد ها( مثلا همین 800 میلیارد دلار ) برای مقایسه ی دولت ها کافیه؟ مثلا میشه گفت درآمد نفتی شاه مثلا 2 میلیارد بوده پس شاه خیلی بدبخت بوده؟ مسلما پاسخ این سوال خیر است ، برای اینکه بشه مقایسه ی درستی بین درآمد ها در زمان های مختلف داشت باید اون ها نسبت به یک زمان ثابت بسنجیم و به عبارتی اونها رو همسنگ کنیم ، برای اینکه شفاف تر بشه بازم (هرچند اونایی که اقتصاد مهندسی خوندن منظورمو متوجه شدن ) یه مثال می زنم : آیا میشه گفت دستمزد ما که در حال حاضر 1500000 تومان است نسبت به دستمزد زمان شاه که حدود 2000 تومان بوده بیشتر است؟ آیا ما الان خوشبخت تریم ؟ مسلما خیر ، برای مقایسه ی این دو دستمزد لازم است ان ها را نسبت به یک زمان همسنگ کنیم،
    سوال بعدی اینست که چگونه این کار را انجام دهیم ؟ از اونجایی که در اینجا فرصت این نیست که این کار رو انجام دهیم بنده محاسبات opec رو قرار می دهم ، در این جدول قیمت واقعی (real( هر بشکه نفت از روی قیمت اسمی (nominal) محاسبه شده است ، قیمت اسمی همان قیمتی است که هر روز در خبرگزاری ها می شنوید که قیمت هر بشکه نفت مثلا 110 دلار است و قیمت واقعی قیمتی است که نسبت به یک مبدا زمانی ثابت همسنگ شده است ، در این جدول که جزء گزارش های سالیانه ی اوپک است قیمت نفت در سال های مختلف نسبت به قیمت نفت در سال 1973 همسنگ شده است ، حال که قیمت هر بشکه نفت در هر سال نسبت به یک مبدا ثابت زمانی همسنگ شد قابل مقایسه است
    http://www.opec.org/library/Annual%2...bSection5.html
    حال خود به جدول 5.3 نگاه کنید و ببینید آیا درآمد نفتی ایران در طول ریاست جمهوری احمدی نژاد افسانه ای بوده؟!!! درآمد نفتی همسنگ شده ی دولت های قبل احمدی نژاد چقدر بوده است؟!!!
    اگر دوستان کسی در مورد این جدول سوالی داشت بنده در خدمتش هستم
    قیمت همسنگ شده در ستون شماره ی 4 قرار داده شده ، با تیتر combined
    در بالا اولین هوچی گری و ارائه ی آمار اشتبا برای زمین زدن دولت پر کار قبلی رو می بینید

Banned

حالا شما چرا اینقدر سریع به خودت گرفتی؟

این القابو که از خودم نگفتم صبح تا شب تو همین خبرگزاریا و سایتای خبری مزین به این عناوین میشن

باشه اصلا شما خوبی من بدم
    اگر اندکی حتی به کارای خودت دقت کنی متوجه میشی چرا به خودم گرفتم
    چون شما پست منو نقل قول کردی و بعد زیرش اون عبارات رو به کار بردی

عضو فعال
    تشکر شده 30,527 بار در 9,530 ارسال

اعلام آمادگی اتحادیه اروپا و آمریکا برای همکاری مشروط با دولت جدید فلسطین
    اتحادیه اروپا و ایالات متحده برخلاف انتظارات تل آویو، اعلام کردند آماده اند به صورت مشروط با دولت وفاق ملی فلسطین همکاری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، اتحادیه اروپا قصد دارد با دولت جدید فلسطین که با حضور وزیرانی از جنبش حماس و فتح تشکیل شده، همکاری کند. با این حال بروکسل اعلام کرده این همکاری مشروط به پایبندی دولت وفاق ملی فلسطین به قواعد مسالمت آمیز و مذاکره با رژیم صهیونیستی در راستای راه حل دو دولت است.

همچنین دولت آمریکا از امکان همکاری بین واشنگتن و دولت وفاق ملی فلسطین خبر داد. به این ترتیب آمریکا نیز به طور ضمنی آمادگی خود را برای همکاری با دولت جدید که جنبش حماس نیز بخشی از آن است، اعلام کرد.

گفته می شود دولت وفاق ملی از این رو مورد حمایت غرب قرار گرفته که مقامات آن به از سرگیری مذاکرات متوقف شده سازش با رژیم صهیونیستی چراغ سبز نشان داده اند.

پیشتر دولت چین نیز از تشکیل دولت جدید فلسطین استقبال کرده و آن را گام مهمی در راستای به نتیجه رسیدن مذاکرات سازش خاورمیانه دانسته بود. این در حالی است که رژیم صهیونیستی از همپیمانان خود خواسته است به دلیل حضور جنبش حماس در دولت جدید از به رسمیت شناختن آن خودداری کنند.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,735 بار در 870 ارسال

من ابتدای سال 93 با خودم عهد کردم که وارد مسائل سیاسی نشوم و لی با حضور بعضی افراد در اینجا و جفنگیاتشان نتوستم سکوت خود را حفظ کنم و گاهی جواب داده ام. این سونامی هم یکی از همان ایدی هاست که ظاهرا همان نگار مینوی است و معلوم نیست به کجا بند است و چه منافعی از دولت سونامیگون و ویرانگر قبل برده است که با کمال پر رویی و وقاحت دارد از افسد الفاسدین دولتها حمایت می کند و وقت کاربران را می گیرد. اینجا تاپیک اخبار مرتبط با بورس باید باشد نه ولنگاری کردن و مجیز گفتن در مورد افراد بی اصل و نسب و ریشه! مدیر محترم سایت هم مدیریت درستی را اعمال نمی کند و اجازه می دهد تاپیک همراه با حواشی ناخوشایند جلو برود.

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها