نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3033 از 5202 نخست ... 20332533293329833023303030313032303330343035303630433083313335334033 ... آخرین
نمایش نتایج: از 30,321 به 30,330 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال مسعود اب آواتار ها
    تشکر شده 3,953 بار در 1,303 ارسال

پاسخ : اخبار

رئیس‌جمهور خبر داد؛

تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی

روحانی از تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی برای بررسی شرایط منطقه خبر داد.

حسن روحانی رئیس‌جمهور در مراسم جشن انتظار و امید، در پی عملیات گسترده داعش در کشور عراق از تشکیل جلسه شورای عالی امنیت ملی به ریاست رئیس‌جمهور برای بررسی شرایط منطقه تا ساعتی دیگر خبر داد.
    بمنظور موفقیت
    تمایل شما برای رسیدن به موفقیت، باید بیشتر از ترس از شکست باشد . . .

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

در حالی که آمریکا قصد دارد بزرگترین بانک فرانسوی را به اتهام انجام مبادلات با ایران 10 میلیارد دلار جریمه کند، بیزینس ریکوردر اعلام کرد خزانه‌داری آمریکا مجوز انجام مبادلات با ایران را به بانک پاریباس داده است.
    به گزارش "بیزینس ریکوردر"، مقامات آمریکایی تایید کردند که بانک فرانسوی پاریباس با ایران معاملاتی در اوایل سال جاری میلادی انجام داده است.

آمریکا این بانک را به اتهام رفع زودهنگام ممنوعیت تحریم علیه ایران 10 میلیارد دلار جریمه می‌کند. ‌

بر اساس این گزارش،‌بخش خزانه‌داری آمریکا در حالی که مذاکرات کاهش تحریم‌ها در حال انجام بودبه بانک پاریباس فرانسه دو مجوز در ماههای فوریه و مارس برای انجام مبادلات با ایران داد.

خزانه‌داری آمریکا این بانک را متهم کرده است که مبادلات مالی زودهنگام و قبل از آزادسازی بخشی از تحریم‌ها با ایران انجام شده است.

اخبار تحویل مجوز از سوی آمریکا نخستین بار توسط وال استریت ژورنال منتشر شد.

بر اساس وال استریت ژورنال، خزانه‌داری آمریکا این مجوزها را در حالی که بازرسان به دنبال وضع یک جریمه سنگین به این بانک بودند داده است.

این گزارش می‌افزاید: بر اساس خبرها آمریکا می خواهد بانک پاریباس را 10 میلیارد دلاربه دلیل نقض تحریم‌ها علیه ایران، سودان و کوبا طی سالهای 2002 تا 2009 جریمه کند.

بانک پاریباس فرانسه موقتا از اختیارات مجوزهای آمریکا محروم شده است و رئیس این بانک "فرانسیو هلند این نوع مجازاتها را نامتناسب و ناعادلانه می‌خواند.

باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا تصریح کرده است دراین فرایند دخالتی نکرده است زیرا که استقلال قضایی را زیر سوال می‌برد.

به نقل از فارس، مذاکرات بین بانک پاریباس و دادگستری آمریکا و بانکداری ایالت نیویورک به نام "بنجامین لاواسکای" انجام می‌شود.

بخش تحقیق داخلی این بانک اوایل سال جاری نشانه‌هایی از تبادلات مالی بین این بانک و ایران پیدا کرد که برخلاف قوانین تحریم آمریکا بود.
    بمنظور موفقیت

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

دکتر صفی، اظهار کرد: وضعیت آیت‌الله مهدوی کنی تغییر خاصی نسبت به روزهای گذشته نداشته است.
    وی افزود: وضعیت قلبی، فشار خون و ضربان قلب ایشان بسیار خوب است اما شرایط نورولوژیک و هوشیاری تغییری نکرده است. باید تا ساعات یا روزهای آینده صبر کرد اما با همه اینها چندان جای امیدواری نیست.

صفی درباره اخبار مربوط به حضور پروفسور سمیعی (یکی از برجسته‌ترین متخصصان مغز و اعصاب) برای معاینه آیت‌الله مهدوی کنی نیز گفت: پروفسور سمیعی برای شرکت در یک کنگره به ایران آمده است و به درخواست اعضای خانواده آیت‌الله مهدوی کنی، برای ملاقات با ایشان به بیمارستان آمدند.

وی ادامه داد: پروفسور سمیعی نیز روند معالجه تیم پزشکی را تأیید و مطلوب ارزیابی کردند. نظر ایشان نیز همین بود که وضعیت آیت‌الله مهدوی کنی خیلی امیدوارکننده نیست.

هشت روز از بستری آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری در بیمارستان می‌گذرد. وی از بعدازظهر چهارشنبه - 14 خرداد - پس از بازگشت از مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در حرم مطهر، دچار عارضه قلبی شد و به بیمارستان بهمن تهران انتقال یافت.
    بمنظور موفقیت

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

دختر صدام اعلام کرد که برای تامین خواست‌های نیروهای دولت اسلامی عراق و شام(داعش) آماده است و وی به زودی به این گروه می‌پیوندد.
    روزنامه الحقیقه خبر داد که رغد صدام دختر دیکتاتور معدوم عراق اعلام کرد به زودی به صحرای الانبار می‌رود تا به نیروهای داعش بپیوندد.

بنابراین گزارش رغد گفت: من به زودی به نیروهای دولت اسلامی عراق و شام خواهم پیوست تا اولین زن مجاهد در داعش باشم که بتوانم خواست‌های آنها را برآورده کنم و درکنارشان با ارتش عراق بجنگم.

وی همچنین از عربستان، امارات و قطر هم به دلیل حمایت‌هایشان از داعش تشکر کرد.

رغد صدام پس از سرنگونی رژیم پدرش در عراق در سال 2003 به اردن متواری شده و از آن زمان تاکنون نتوانسته به عراق بازگردد.
    بمنظور موفقیت

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود اب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,025 بار در 1,826 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    پديده داعش بروز رشد صفت وحشيگيري انسان بر اساس تربيت ليبراليسم غرب است...
    هزينه اين افراطي گيريها را عربهايي پرداخت ميکنند که با درآمد نفت قرار است انتقام 1400 ساله را از
    حاميان پيغمبر خدا بگيرند!!!!!!
    خوبی اخوی
    داعش و لیبرالیسم غربی؟! توصیه دوستانه دارم که اثار بزرگان لیبرالیسم مانند جان لاک را بخوانید. این داعشی ها دقیقا دارند احکام 1400 سال پیش را پیاده میکنند مانند 35 سال پیش ما. مواردی مثل سنگسار. شلاق زدن و .....
    اینها چه ربطی به لیبرالیسم دارد؟
    کمی مطالعه بد نیست دوست عزیز
    ببخشید که رک گفتم

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود اب نمایش پست ها

دکتر صفی، اظهار کرد: وضعیت آیت‌الله مهدوی کنی تغییر خاصی نسبت به روزهای گذشته نداشته است.
    وی افزود: وضعیت قلبی، فشار خون و ضربان قلب ایشان بسیار خوب است اما شرایط نورولوژیک و هوشیاری تغییری نکرده است. باید تا ساعات یا روزهای آینده صبر کرد اما با همه اینها چندان جای امیدواری نیست.

صفی درباره اخبار مربوط به حضور پروفسور سمیعی (یکی از برجسته‌ترین متخصصان مغز و اعصاب) برای معاینه آیت‌الله مهدوی کنی نیز گفت: پروفسور سمیعی برای شرکت در یک کنگره به ایران آمده است و به درخواست اعضای خانواده آیت‌الله مهدوی کنی، برای ملاقات با ایشان به بیمارستان آمدند.

وی ادامه داد: پروفسور سمیعی نیز روند معالجه تیم پزشکی را تأیید و مطلوب ارزیابی کردند. نظر ایشان نیز همین بود که وضعیت آیت‌الله مهدوی کنی خیلی امیدوارکننده نیست.

هشت روز از بستری آیت‌الله مهدوی کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری در بیمارستان می‌گذرد. وی از بعدازظهر چهارشنبه - 14 خرداد - پس از بازگشت از مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در حرم مطهر، دچار عارضه قلبی شد و به بیمارستان بهمن تهران انتقال یافت.
    با توجه به توصیه بی وقفه صدا و سیما و بزرگان دینی مبنی بر اهدای اعضای بدن بیماری که مرگ مغزی شده، امتحان خوبی است که ببینیم ایا خودشان به این توصیه عمل میکنند یا خیر؟ بنده که شدیدا منتظرم تا عیار انها سنجیده شود.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کاظمی آواتار ها
    تشکر شده 1,139 بار در 317 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط لولی بربط زن نمایش پست ها
    با توجه به توصیه بی وقفه صدا و سیما و بزرگان دینی مبنی بر اهدای اعضای بدن بیماری که مرگ مغزی شده، امتحان خوبی است که ببینیم ایا خودشان به این توصیه عمل میکنند یا خیر؟ بنده که شدیدا منتظرم تا عیار انها سنجیده شود.
    ساده ای ها ------
    این جماعت خاص اهل گرفتن هستند اهل دادن نیستند..احتمالا پروفسور صمیعی رو هم از اون ور دنیا کشوندن که ببینن میشه مغز کس دیگه رو به حاج آقا پیوند بزنن یا نه!!!؟؟
    تومپندارکه خاموشی من...هست برهان فراموشی من...

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کاظمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط bahary نمایش پست ها
    متن پیاده شده از سخنرانی آیة الله سعیدی نماینده رهبری در سپاه پس از انتخابات سال 88 توسط محمد نوری زاد در تاریخ بیست و یکم خرداد نود و سه
    منبع: سایت رسمی محمد نوری زاد nurizad.info

ابتدا می خواستم از زحمات شما عزیزان و بزرگواران در این جهاد مقدس صمیمانه تشکر و سپاسگذاری کنم. ما تکلیفی داشتیم، و آن تحقق منویات رهبری است. شرطمان هم پیروزی نبود. ما مامور به تکلیف بودیم. تکلیفمان این بود که منویات رهبری را در مجموعه ی سپاه، با جان و دل پذیرا باشیم و محقق کنیم. این لطفی بود که خداوند نصیب ملت ما کرد و تکلیف را هم همراه با نتیجه کرد و پیروزی هم همراهش بود، پیروزی بسیار شگفت آور که مورد رضایت رهبر معظم انقلاب قرار گرفت. یقین داریم رضایت ذات باریتعالی در این حرکت بوده و هست.

بنده با ضرس قاطع می گویم نزدیکترین نهاد در نظام جمهوری اسلامی به مواضع ولی فقیه، سپاه پاسداران است. در این ماجراهای اخیر، فتنه های کور، برخی نهادهایی که سابقه ای طولانی داشتند در هدایت افکار عمومی درجا زدند وماندند که چه کار کنند. نتوانستند تشخیص دهند راه کجاست، مسیر کجاست. اما سپاه، سر سوزنی تردید نکرد. کوچکترین زاویه ای نداشت. بله، ممکن بود تک و توک، افرادی نظرات دیگری داشته باشند، ولی یک مورد هم اظهار نشد. برخی از احزاب، گروه ها و شخصیت ها و نهادهای درون انقلاب، یا اپوزیسیون اصل حاکمیت دینی هستند، و یا اپوزیسیون دولتی هستند که تحقق بخش آرمان های حضرت امام و رهبری است، و این از پدیده های عجیب و غریب عصر ماست. در آمریکا هم چنین چیزی سابقه ندارد. تا به حال خیال می کردیم مجمع روحانیون، دیگر اپوزیسین اصل حاکمیت نیست. معلوم شد که در میان اصلاح طلبان، از مجمع روحانیون که جناح روحانی مذهبی آنها هست، تا مشارکت، همه اپوزیسیون اصل حاکمیت دینی هستند، و زمینه مشارکت در اصل قدرات را هم دارند. یعنی از کانال شورای نگهبان هم کاملا می توانند عبور کنند. امید زیادی هم دارند به رای مردم. من به نظرم می آید که پرچالش ترین مسئله نظام، همین است. مجمع تشخیص مصلحت نظام، اپوزیسیون دولت اصولگراست. مرکز تحقیقا استراتژیک، اپوزیسیون نظام است یا دولت.
    برخی نهادهای وابسته به رهبری هم متاسفانه، یا خنثی هستند، یا اپوزیسیون دولت هستند. نباید اینگونه باشد. این مقدار آزادی، این مقدار فضای سیاسی باز؟ کاندیدایی که می گوید من می خواهم قانون اساسی را تغییر دهم، یا می خواهند اختیارات را محدود کنند. اختیارات چه کسی را می خواهد محدود کند؟ خودش که می خواهد رئیس جمهور شود و علیه خودش که نمی خواهد کاری انجام دهد. دنبال اینست که اختیارات رهبری را محدود کند. این نوع نگاه و ادبیات، فرافکنیست و در عرصه ی حاکمیت دینی، بسیار خطرناک است.
    آقای کرباسچی در دانشگاه علم و صنعت صحبت می کند، یک آقایی می گوید “من بهایی هستم، اگر آقای کروبی رئیس جمهور شود، نگاهش به بهائیت چیست؟” می گوید شما هم جزو فرق اسلامی هستید، ما با شما کار می کنیم، مشکل نداریم. می گوید “آقا من بهایی هستم! من محمدعلی باب را خدا می دانم.” می گوید نخیر، تو هم جزو فرق اسلامی هستی. از این نمونه حرف های فراقانون اساسی و فرادینی است که در حرف های آقایان به کرات مشاهده کردیم.
    باز از پدیده هایی که اصلا قابل پذیرش نیست اینست که برخی نخبگان و شخصیت ها به خودشان اجازه می دهند علنی، دیدگاهشان را در برابر رهبری بیان کنند. تفکر اسلام نابی که امام رحمت االه علیه می گوید، با تفکر اسلام آمریکایی که حضرت امام می گوید مرزبندی هایش کجاست؟ تفاوت تفکر اصولگرایی و اصلاح طلبی چیست؟ اصل اینکه آیا مشروعیت دینی الهی است یا مردمی؟ دقیقا مرزبندی اولیه، اینست. (حرف) مجمع روحانیون مال حالا نیست، (از) ده سال قبل، 15 سال قبل رسما می گوید که مشروعیت حاکمیت از آن مردم است. این مرزبندی روشن است. تفکر علوی با اموی تفاوت دارند. آیا (این) مردم (هستند) حق قانون گذاری را به نمایندگان می دهند و یا نه، ذات باریتعالی؟ کسی که دنبال حذف شورای نگهبان است، مشروعیت را مردمی می داند و کاری با مشروعیت الهی اصلا ندارد.
    آیا اختیارات رهبری در چارچوب قانون اساسیست یا فراقانونیست؟ اصولگرایان می گویند که قانون اساسی خط و نشانیست که راه گم نشود. اما آنها می گویند که نخیر، خط و نشان نیست، کعبه همین قانون اساسی است اصلا، و ولی فقیه، فراتر از این حقی ندارد. بحث ما اینست که آقا، حاکمیت را شما دارید به چه کسی می سپارید؟ حاکمیت را به کسی می سپارید که ولی فقیه را زمینی می داند و مشروعیتش را در دست مردم می داند؟ می گوید چرا قدسی اش می کنید و به آن (ولی فقیه) قداست می بخشید!
    بین بنی عباس و بنی امیه با علویون اختلاف نظر بود که آیا دین، جامعیت دارد و صفر تا 100 زندگی انسان را می پوشاند؟ آیا پیامبر برای مدیریت آمده بود یا برای ابلاغ؟ معاویه رسما به امام علی می نویسد که وظیفه ی پیامبر صرفا ابلاغ بوده و بس، و هیچ مسئولیت دیگری ندارد. امروز این نگاه به این تبدیل شده که می گویند دین حق ندارد در عرصه ی حکومتی باشد. یعنی دین حداقلی..دینی که جزو امور فردی است.
    سخنگوی حزب کارگزاران می کوید که دین اصلا نظام ندارد. جامعیت دین را نمی پذیرید. به حضرت عباس این اعتقاد به درد رئیس جمهور نمی خورد. به درد نماینده ی مجلس نمی خورد. به درد امام جماعت هم نمی خورد. آیا چنین حزبی می تواند در عرصه ی رقابت برای کاندیداتوری وارد شود یا نه؟ اصلا این این مقدار فضای باز چیز عجیبیست در کشور ما، که هر حزبی صفر تا 100 با اصول انقلاب اختلاف داشته باشد و بتواند در عرصه ی رقابت وارد شود.
    آیا دین و سیاست یکیست یا جداست؟ تفکر امام و رهبری، با تفکر اموی و بنی عباس تفاوت داشت. اسلام ناب، چیز دیگری می گوید. اسلام ناب، متکی به عملگرایی ارزشیست. تفکر امام و مقام معظم رهبری اینست که باید مُرّ احکام اسلام اجرا شود. تفکر رنج گرایی طالبانیزم، یک طرف، و طرف مقابل هم تسامح و تساهل، اباهی گری، ترویج ولنگاریزم، آن آقا می گوید اگر دَوَران امر بین منشور سازمان ملل و قوانین قصاص و دیات و احکام الهی اسلام باشد، ما منشور سازمان ملل را مقدم می داریم. از سروش گرفته تا من تبعش. تفکرات (آنها)، یا نسبیت گرایی (است)، یا نسبیت به رای و یا پلورالیزم. در حالیکه حضرت امام و مقام معظم رهبری متکی هستند بر فقه جواهری.
    خداوند هم به پیامبرش تاکید می کند و لو تقول علينا بعض الاقاويل…باید مُرّ دین را بگویید. یک ذره کم و زیاد کنید پدرتان را در می آورم. اینها را باید بشناسیم، بفهمیم. جامعه ی ما باید احزابی را که دارای تفکرات انحرافی هستند بشناسد.
    تا قبل از خطبه های مقام معظم رهبری، به زحمت ما می توانستیم این مطلب را بفهمانیم. معظم له در خطبه های جمعه ی قبل، این نکته را بیان فرمودند که بین من و آقای هاشمی اختلاف نظر وجود دارد. بعد فرمودند بین آقای هاشمی و آقای احمدی نژاد هم از اول اختلاف نظر وجود داشت، اما نظر آقای احمدی نژاد به من نزدیک تر است. یکی از رمز گشایی هایی که انجام گرفت در همین خطبه بود. راه گشا ترین مسئله برای روشن شدن افکار جامعه این بود که ریشه ی پارادوکس هایی که ما در جامعه با انها روبرو هستیم کجاست. من سوالم از شما اینست که نه به احمدی نژاد یعنی چه؟ وقتی که رهبری در هفته دولت سال سوم، 22 خصوصیت مثبت برای دولت ذکر می کند و می گوید از مشروطیت تا کنون، دولتی اینگونه ما نداشتیم. بعد یک نخبه ای به خودش اجازه دهد بگوید “نه به احمدی نژاد، استراتژی من است.” این می شود یار رهبری؟ “زهرا” هم اگر با “علی” همراه نشود، از گردونه ساقط می شود. ما شخصیت مصون نداریم. همه باید تحت فرمان رهبری باشند. سهمی نباید برای کسی قائل شد. اگر برای کسی سهمی قائل شدیم، شرک است. منتظری هم اگر با حضرت امام زاویه داشت، باید کنار گذاشته شود. منتظری تا وقتی محترم است که دربست در خدمت حضرت امام باشد. شخصیت های سیاسی، مذهبی، روحانی، آن وقتی محترمند که در خدمت ولایت باشند. این را خدا فرموده است.
    در مسائل سیاست خارجی، حرف اول را رهبری می زند، اینها حق ندارند بیایند در تریبون ها موضع بگیرند. اگر موضع گرفتند، از رهبری فاصله دارند. و دیگران باید حساب کار خود را بدانند. حرمت هر کسی بستگی به میزان ارتباط او با رهبری دارد.
    در مسائل اقتصادی، رهبری نه اقتصاد دولتی را بر می تابد، نه اقتصاد آزاد را. اینکه فرمودند نظرات رئیس جمهور به من نزدیک تر است به خاطر اینست که همین را دارد می بیند. اقتصاد دولتی نه!، (بلکه) دولت محور. اقتصاد آزاد هم نه! (بلکه) آزادی اقتصادی با پسوند عدالت اجتماعی. می بیند این آقا به او نزدیک تر است و دارد آن خواسته را عملی می کند.
    وضع کاندیداها را دیدید. چه کسانی اطراف آقای کروبی بودند؟ آقای موسوی چه کسانی دور و برش بودند؟ خیلی با حاله آدم شاخ در می آره!
    ولایتمداری یعنی چه؟ (یعنی) ما اهل کوفه نیستیم امام تنها بماند. مرزبندی کنید!
    جلسه خصوصی و خودمانیست عرض می کنم. بعد از صحبت های شبکه ی دو آقای حداد عادل، در جلسه ای به همراه آقای حداد عادل و مهدوی کنی و یکی دو سه نفر دیگر خدمت مقام معظم رهبری بودیم. حضرت آقا فرمودند دیشب آقای حداد عادل خوب صحبت کردند. غیر از اینکه خوب صحبت کردند، اصل صحبت کردنشان خوب بود. (چون) بعضی ها صحبت نمی کنند. ببینید در اینطور موارد، یک مصاحبه هم برای دفاع از حق لازم است. دوپهلو حرف زدن همان میزان خسارت ایجاد می کند. برخی آمدند صحبت کردند دو پهلو حرف زدند.
    بصیرت می خواهد. خیلی هوشیاری می خواهد، خیلی فهم می خواهد، خیلی ذکاوت می خواهد که انسانی بفهمد کجا حرف بزند، کجا سکوت کند. بنده عرض می کنم که سروران بزرگوار، چالش اصلی ما در آینده، همین مسائل است. انتخابات، به شکل تهدید علیه انقلاب شکل می گیرد، آنهم در قالب وضعیت نارنجی. اگر وضعیت انتخابات عادی یا زرد بود اصلا نیازی به نگرانی سپاه نبود. ولی متاسفانه در سال های اخیر، انتخاباتی که ما داریم، چون دشمن وارد شده و بخاطر متغیرهایی که عرض کردم، نتیجه آن متغیرها اینست که ما در انتخابات، بخصوص در انتخابات ریاست جمهوری، تهدیدی که علیه انقلاب جلوه می کند، تهدید به شکل نارنجی است (که) به سمت قرمز پیش می رود. با توجه به وضعیت نارنجی و قرمز، نقش سپاه و بسیج قبل از انتخابات و بعد از انتخابات باید کاملا از هم جدا شود. مسئولیت سپاه و بسیج قبل از برگزاری انتخابات از یکی دو سال قبل از انتخابات و بعد از آن چیست؟ ما هستیم و 10 میلیون انسان. از سپاه تا خط آخر که بسیج است. اگر ما بتوانیم این مجموعه را سر خط و آماده بکنیم، می توانیم معادلات را تغییر دهیم. اگر هیچ کسی هم کاری نکرد، ما در حد وظیفه ی خودمان می توانیم در معادلات آینده تاثیر گذار باشیم.
    از اینکه می بینم که من با این شدت و حدت صحبت می کنم و برخی راحت خوابیده اند خیلی واقعا…حداقل بغل دستی ات را بیدار کن آقا…(لبخند)…خیلی امیدوار شدیم به خودمان واقعا (لبخند)…
    دوره ای که ما در ان هستیم با تسلط روحانیون افراطی در کشور همانند دوره قرن پانزدهم میلادی در اروپا به ویژه در رم، فلورانس و اکثر نواحی اسپانیا و کشور گل ( فرانسه ) میباشد که پاپ و اسقفها حاکم واقعی اروپا بودند. غرق در ثروت و اغشته به فساد. خرید و فروش مقامهای کاردینالی و اسقفی به شدت رواج داشت. اخرت و بهشت را میفروختند مثل الان احمد خاتمی/مصباح/جنتی و علم الهدی.....
    فاشیسم از همین جا متولد میشه. یعنی وقتی به سمت ایدئولوژی که من میگم نری پس با زور شلاق تو رو میبرم. اوتوپیای مدینه فاضله. افسانه محض که نه پاپها و خاخامها تونستند با هر ترفندی که پیاده کنند مردمو به سمت بهشت ببرن. نه هیتلر و لنین و استالین و مائو. فجایه کامبوج هم بماند که یک چهارم مردمش یخاطر ایدولوژی رهبری دیوانه به کام مرگ رفتند اونهم توسط رهبر خودشون که در فرانسه درس خونده و دکترا گرفته بود. امده بود تا خون مملکت رو تصفیه کنه. شد یه جانی تمام عیار. مثل الان حکومت مردان ما.

اینها هم منقرض میشن و به تاریخ می پیوندند بدتر از قاجار. فقط نسلهای اتی به حال ما افسوس میخورن که توی چه دوره سیاهی زنده میکردیم. توی 200 کشور تنها کشوری که حجاب اجباریه ایرانه. یعنی حجاب دولتیه. اونوقت به فرانسه گیر میدن که چرا نمیزاری دانش اموزا با حجاب بیان مدرسه. اخوند باشی و پر رو نوبره والله.

توصیه میکنم کتاب " تاریخ بی خردی " رو بخونین.

اینهم وصف ما و اخوندهای این دوره زمونه
    زاهدا من که خراباتی و مستم به تو چه؟ ساغر و باده بود بر سر دستم به تو چه؟
    تو اگر گوشه ی محراب نشستی صنمی گفت چرا؟
    من اگر گوشه ی میخانه نشستم به تو چه؟
    تو که مشغول مناجات و دعـــائی چه به من
    من که شب تا به سحر يکسره مستم به تو چه؟
    آتش دوزخ اگر قصد تو و ما بکند
    تو که خشکی چه به من ، من که ترستم به تو چه؟

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    حسن روحانی:
    عده ای هنوز در دوران حجر می اندیشند/مگر چه گفتیم که برآشفته اند؟

رئیس جمهور در همایش انتظار و امید اظهار داشت: منتظریم تا امام زمان بیاید و افراطها را برای همیشه پایان دهد و پرچم اعتدال، عدالت، پیشرفت، رفاه، صلح و بهبود زندگی مردم را برافراشته دارد.

به گزارش «تیک»، حسن روحانی ادامه داد: ما از سال 43 در انتظار فرج و بازگشت امام به سرزمین مان بودیم اما این انتظار محقق نشد تا زمانی که مردم با شور و ایثار به صحنه آمدند و زمینه را برای آن ظهور آماده کردند.

وی با بیان اینکه ماه ها قبل از خرداد سال قبل ناامیدی سراسر کشور را گرفته بود و مردم میگفتند مگر انتخابات هم فایده ای دارد افزود: آنها به من میگفتند چرا ثبت نام کردی؟ مگر نمیدانی مکانیزم صندوق رای چگونه است؟ اما شور مردم و سخن تاریخی رهبر که گفت صندوق رای حق الناس است و کسانی که نظام را قبول ندارند بخاطر ایران در انتخابات شرکت کنند، چنان روزهایی ایجاد شد که نشاط و امید پای صندوقهای رای آمد.

رئیس جمهور اظهار داشت: ما پارسال به دنیا اعلام کردیم که رقابت ما رقابت جوانمردانه بود و در برابر هم صف نمیکشیم؛ در کنار هم پای صندوق رای به صف می ایستیم.

وی با بیان اینکه "ملت از خرداد پارسال خرافه ها را زدود"، خاطرنشان کرد: به هر کجای دنیا رفتم به من گفتند انتخابات خرداد ایران برای همه ما امیدآفرین بود.

روحانی همچنین با بیان اینکه "راه و مسیر امام زمان را بریا ظهور آماده میکنیم"، گفت: ملت در خرداد سال قبل در برابر خرافه گرایان از امام عصر عذرخواهی کرد.

وی افزود: دولت در برابر همه حامیان، منتقدان و مخالفان سر تعظیم و تکریم فرود می آورد و اگرچه عده ای با زبان تکریم با دولت سخن نگویند اما پاسخ ما همراه با ادب و کرامت خواهد بود.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه امروز روز برچسب زدن به هم نیست روز چسبندگی بیشتر جامعه است، تصریح کرد: راه اعتدالی که مردم در انتخابات برگزیدند بازگشت ناپذیر خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه "اعتدال یعنی از افراط در طرد دیگران و تفریط در جذب مردم بپرهیزیم" گفت: اعتدال یعنی عقلانیتی که به ما میگوید ضمن حفظ فناوری باید سایه شوم تحریمها را از سر مردم بر داریم.

روحانی با بیان اینکه "این کشور صاحبی جز ملت ایران ندارد" اظهار داشت: عده ای میخواهند امید دل مردم را کمرنگ کنند؛ ما به همه آنها اعلام میکنیم؛ مردم برای همیشه اعلام کردند ما خشونت و افراطی گری را قبول نداریم و اعلام کردند هیچ جناحی حق ندارد انقلاب، دفاع مقدس را به نام خود مصادره کند؛ هیچ جناحی حق ندارد رهبری نظام را برای خود مصادره کند.

رئیس جمهور افزود: در همه 10 ماه کار، هیچ وعده ای را که به شما دادیم از یاد نبردیم و نخواهیم برد.

وی با بیان اینکه اقلیت حق ندارد به آنچه اکثریت انتخاب کرده است بی احترامی کند، گفت: اگر میخواهیم همه با ما با ادب حرف بزنند ما هم باید با ادب با دنیا حرف بزنیم‬ و ‫انقلابی بودن به معنای لحن ناسالم نیست.

روحانی با تاکید بر اینکه ما راهی که در مسائل سیاست خارجی، داخلی و فرهنگی انتخاب کرده ایم را ادامه خواهیم داد، ادامه داد: ما مگر چه گفتیم که عده ای برآشفته اند؟ ما تنها گفتیم که فرهنگ از آن مردم است و مردم خود باید برای تعالی فرهنگ خود قدم بردارند‬.

وی تصریح کرد: خواست ملی بر دولت سیطره خواهد داشت نه دولت بر خواست ملی‬.

رئیس جمهور با بیان اینکه "عده ای هنوز در دوران حجر می اندیشند"، گفت: ‫انتخابات 24 خرداد پیام آشتی داشت‬.

فردا در تریبون های جمعه چهره امثال علم الهدی و احمد خاتمی دیدن داره! دیدنی تر جلسه درس مصباح یزدی است!

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,749 بار در 873 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط لولی بربط زن نمایش پست ها
    دوره ای که ما در ان هستیم با تسلط روحانیون افراطی در کشور همانند دوره قرن پانزدهم میلادی در اروپا به ویژه در رم، فلورانس و اکثر نواحی اسپانیا و کشور گل ( فرانسه ) میباشد که پاپ و اسقفها حاکم واقعی اروپا بودند. غرق در ثروت و اغشته به فساد. خرید و فروش مقامهای کاردینالی و اسقفی به شدت رواج داشت. اخرت و بهشت را میفروختند مثل الان احمد خاتمی/مصباح/جنتی و علم الهدی.....
    فاشیسم از همین جا متولد میشه. یعنی وقتی به سمت ایدئولوژی که من میگم نری پس با زور شلاق تو رو میبرم. اوتوپیای مدینه فاضله. افسانه محض که نه پاپها و خاخامها تونستند با هر ترفندی که پیاده کنند مردمو به سمت بهشت ببرن. نه هیتلر و لنین و استالین و مائو. فجایه کامبوج هم بماند که یک چهارم مردمش یخاطر ایدولوژی رهبری دیوانه به کام مرگ رفتند اونهم توسط رهبر خودشون که در فرانسه درس خونده و دکترا گرفته بود. امده بود تا خون مملکت رو تصفیه کنه. شد یه جانی تمام عیار. مثل الان حکومت مردان ما.

اینها هم منقرض میشن و به تاریخ می پیوندند بدتر از قاجار. فقط نسلهای اتی به حال ما افسوس میخورن که توی چه دوره سیاهی زنده میکردیم. توی 200 کشور تنها کشوری که حجاب اجباریه ایرانه. یعنی حجاب دولتیه. اونوقت به فرانسه گیر میدن که چرا نمیزاری دانش اموزا با حجاب بیان مدرسه. اخوند باشی و پر رو نوبره والله.

توصیه میکنم کتاب " تاریخ بی خردی " رو بخونین.

اینهم وصف ما و اخوندهای این دوره زمونه
    زاهدا من که خراباتی و مستم به تو چه؟ ساغر و باده بود بر سر دستم به تو چه؟
    تو اگر گوشه ی محراب نشستی صنمی گفت چرا؟
    من اگر گوشه ی میخانه نشستم به تو چه؟
    تو که مشغول مناجات و دعـــائی چه به من
    من که شب تا به سحر يکسره مستم به تو چه؟
    آتش دوزخ اگر قصد تو و ما بکند
    تو که خشکی چه به من ، من که ترستم به تو چه؟
    لوطی جان این شعر سروده کیست؟ متن جالبی بود .

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 35 مهمان ها)

1. جواد277

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها