نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3045 از 4620 نخست ... 20452545294529953035304230433044304530463047304830553095314535454045 ... آخرین
نمایش نتایج: از 30,441 به 30,450 از 46194

موضوع: اخبار

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,298 بار در 4,846 ارسال

پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    دائم از لفظ «مقام معظم رهبری» دم می‌زنند، اما در عمق دل، اصلا ولایت‌فقیه را قبول ندارند/نمونه ای از سخنان مهاجرانی را در وزیر فعلی ارشاد شاهد هستیم/سخنان دولتمردان فعلی نشخوار سخنان اصلاح طلبان است/ عده‌ای فرهنگ را همان خواست مردم بیان می‌کنند که دولت باید برای تحقق آنها بکوشد.
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس یک موسسه آموزشی در قم گفت: این‌که شخصی بگوید عده‌ای دین را نمی‌شناسند و متوهم هستند، در همین مسأله ریشه دارد. چون این عده، دین خود را با الهام از فرهنگ غربی تفسیر می‌کنند و شناخت آنها نسبت به دین، به گونه‌ای نیست که امام(ره) آن را معرفی کرد. بله، ما، دینی را که آن‌ها می‌گویند، نمی‌شناسیم، ما دینی را می‌شناسیم که امام(ره) به ما یاد داده است و برای آن انقلاب شده و خون‌های زیادی به خاطر آن فدا شده است.

م.
    این مصباح از اون شخصیتهاست که اگه بهش کمی فشار بیاد ....میگه جاوید شاه!!!

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال "heydar" آواتار ها
    تشکر شده 29,641 بار در 7,091 ارسال

محسن رضایی: ایران حاضر نیست برای مقابله با داعش در کنار آمریکا قرار بگیرد
    » سرویس: سياسي - سياست داخلي
    کد خبر: 93032815983
    چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۲۰
    ghasemi (8 of 11).jpg
    دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: داعش برنامه‌ریزی صهیونیسم و آمریکا برای گسترش ارتجاع در منطقه و تغییر جهت بیداری اسلامی از سوی آمریکا و اسرائیل به سمت کشورهای اسلامی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، محسن رضایی در حاشیه مراسم ترحیم پدر همسر فرمانده کل سپاه، اظهار کرد: آمریکا، اسرائیل و عربستان در منطقه شکست خورده‌اند و بیداری اسلامی نیز به ضرر آنهاست، پس آنها جریان تندروی تکفیری را بوجود آوردند تا بیداری اسلامی را مهار و از این طریق نجات پیدا کنند. آنها از احساسات و تعصبات کور عده‌ای سوءاستفاده می‌کنند.

وی همچنین افزود: اقدامات داعش یک طرح حساب‌شده است که با همکاری سازمان‌های اطلاعات آمریکا، اسرائیل و برخی کشورهای منطقه انجام می‌شود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه گفت: این توطئه بسیار ناجوانمردانه است زیرا اقداماتی توسط داعش انجام می‌شود که حتی هیتلر هم آن را انجام نداد.

رضایی درباره امکان همکاری ایران و آمریکا برای مقابله با داعش، اظهار کرد: ایران حاضر نیست در کنار آمریکا برای حل این موضوع قرار بگیرد.

وی در پایان درباره نقش ترکیه در درگیری‌های اخیر عراق نیز گفت:‌ ترکیه هم در جریان این اتفاقات بود ولی میزان نقش آن کشور مشخص نیست.

انتهای پیام

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید "heydar" از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 7,417 بار در 1,665 ارسال

مقایسه شاخص فلاکت در دوره خاتمی و احمدی نژاد با زبان نمودار:
    كد مطلب: 49846
    تاريخ انتشار: چهارشنبه، 28 خرداد 1393 ساعت 15:54

گزارشی از آخرین نرخ شاخص فلاکت

فلاکت در ایران به کجا رسید؟

نرخ تورم و بیکاری در هشت سال گذشته باعث شد تا نرخ فلاکت که در سال 84، 21.9 درصد بوده در سال 92 به گفته وزیر اقتصاد به 50 درصد برسد

یک سال گذشت. از زمانی که انتخابات دوره یازدهم ریاست جمهوری انجام شد و مردم پای صندوق های رای رفتند تا رییس جمهوری دیگر انتخاب کنند. مردمی که تورم بالای 40 درصد، بیکاری 14 درصدی، کمبود مسکن و نوسانات لحظه به لحظه ای قیمت ارز را تجربه کرده بودند با شعار تدبیر و امید حسن روحانی اعتماد کردند و به او رای دادند. حالا 365 روز از آن انتخابات می گذرد. البته تنها از انتخابات و هنوز تا یکساله شدن شروع به کار رسمی دولت یازدهم بیش از یک ماه زمان باقی است.

اما همان شعار امید، باعث شد تا با وجود اینکه هنوز تغییر چندان محسوسی در بعضی زمینه ها ایجاد نشده، بازار از نوسان بیوفتد و به ثبات نسبی برسد و مردم هم امید بیشتری به بهبود اوضاع پیدا کنند. به همین دلیل هم شاید خیلی از کارشناسان معتقد باشند که چون مردم امید دارند اوضاع ثبات پیدا کرده است و اگر تدبیری در پی نباشد، امید تنها هم به درد نمی خورد و همین میزان ثبات هم از بین می رود و شاید تبدیل به بحران شود.

ترکیبی که تورم و بیکاری روی کشور می گذارند این است که ایران می شود دومین کشور فلاکت زده دنیا. شاخص فلاکت در هشت سال دولت احمدی نژاد، دوبرابر شد. به این ترتیب، بعد از ونزوئلا که با 79.4 درصد در صدر جدول کشورهای فلاکت زده ایستاده است، ایران با 61.6 درصد رتبه دوم را دارد.

«شاخص فلاکت» (Misery index) از اضافه شدن نرخ بیکاری به نرخ تورم بدست می آید. به این ترتیب افزایش نرخ تورم و بیکاری در هشت سال گذشته باعث شد تا نرخ فلاکت که در سال 84، 21.9 درصد بوده در سال 92 به گفته وزیر اقتصاد به 50 درصد برسد و آمار های بین المللی هم بگوید شاخص فلاکت در ایران 61.6 درصد است. البته با توجه به اینکه فاصله دهک ها در کشور زیاد است، می توان گفت که شاخص فلاکت در دهک های پایین جامعه بیشتر از آمارهای وزیر اقتصاد و آمارهای بین امللی است.

پس از ایران کشور صربستان با فاصله 15 درصدی در رتبه سوم قرار دارد و آرژانتین، جامائیکا، مصر، اسپانیا، آفریقای جنوبی، برزیل و یونان به ترتیب رتبه‌های 4 تا ۱۰ را از آن خود کرده‌ است. از سوی دیگر، کشورهایی که بهترین وضعیت را از لحاظ شاخص فلاکت در سال ۲۰۱۳ داشته‌اند، به ترتیب ژاپن، ازبکستان، تایوان، سنگاپور و کره جنوبی هستند.

رسیدن این شاخص به عددی بالاتر از 50 بیانگر انحراف شدید آن از استانداردها بوده و به معنی افت سطح رفاه خانوار است. اما حالا با پایین آمدن نرخ تورم شاید جایگاه ایران در لیست کشورهای فلاکت زده تغییر کند و رتبه ای بهتری در این زمینه کسب شود.

منبع: خبر آنلاین

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید لولی بربط زن از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,527 بار در 9,530 ارسال

روحانی در جمع سرمایه گذاران لرستانی؛
    روابط ایران با همسایگان صمیمی تر شده است/ ایستادگی مقابل کسانی که به منافع ملی ایران چشم دارند
    خرم آباد - خبرگزاری مهر: ریاست دولت تدبیر و امید گفت: هر که بخواهد رابطه خوبی با ما داشته باشد ما هم رابطه خوب با آنها خواهیم داشت. امروز با همسایگانمان روابطمان از گذشته صمیمی تر و بهتر است. ما دلمان می خواهد با همه کشورهای همسایه مان ارتباط و رابطه خوب داشته باشیم.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال tom cruise آواتار ها
    تشکر شده 18,682 بار در 4,650 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ابوذر نمایش پست ها
    سلام استادی داشتیم در درس ریشه های انقلاب اسلامی که خودش عضو مجمع روحانیون (اصلاح طلب ها)بود میگفت عده ای که برای این انقلاب حتی در توالت هم یک زور نزده اند حالا از همه انقلابی تر شده وانقلابیون را کنار زده اند. من آن زمان (20 سال پیش)تا حدی با توجه به اینکه میرحسین در حاشیه بود ورفسنجانی همه کاره باور کردم ولی در دراین چند سال به یقین رسیدم آن صحبت استادمان را این مصباح را عد ه ای علم کردن از زمان سید محمد خاتمی که دولت او را بکوبد ولی مهاجرانی وزیر ارشاد خاتمی به او میگفت بسمه الله بیا با هم مناظره کنیم (مهاجرانی حافظه قوی وخوبی داشت وحاضر جواب )مصباح جرات نکرد ولی نوچه های او در مجلس ششم که قدرت هم دست اصلاح طلبها بود آمدند چند روز در مسجد اعظم قم که داخل حرم حضرت معصومه(س)است تحصن کردن (به بهانه یک کاریکاتور استاد تمساح که میگفتن بر وزن مصباح است ومنظور مصباح بوده!!!) ومهاجرانی بخاطر حفظ دولت خاتمی استفائ داد اینها مرد جنگ وحهاد نیستن زیرا از سال 42 که امام خمینی قیام را شروع کرد تا زمان جنگ وپایان آن حیات او مخالف انقلاب وجنگ بود وحتی اجازه رفتن به جبهه را به طلبه های مدرسه اش نمی داد ومیگفت درس وبحث واجب است حالا حدود 18 سالی میشود که برای ما انقلابی شده و از پیغمبر مسلمانتر و کارشان ترور شخصیت افراد وحتی کتک زدن وفحاشی است کاری که دراین سالها با شخصیتهای بسیاری کرده اند رفسنجانی -هادی خامنه ای - علی لاریجانی و ایتالله استادی وجوادی آملی که در حرم حضرت معصومه مورد هجوم مزدوران او قرار گرفتند.بخاطر مخالفت با او وسیدحسن خمینی در مرقد جدش وناطق نوری در حرم امام رضا در شبهای احیا وهنگام سخنرانی ناطق .اینها حرمت امام رضا (ع) وحضرت معصومه(س) را نگاه نداشته وبنظر من اینها طالبان شیعه هستن.که میتوانن داعش شیعه هم بشون با طرز تفکراتشان وعملکردشان در این سالها که هیچ حرمتی را نگاه نمی دارن.
    این اصل ما تشنه قدرتیم خدمت کردن برای خر کردن خلق است حلال همه مشکلبات است
    وقتی در22بهمن به تلویزیون نگاه کنید جوانان هیپی کت شلوار بدون ریش و یحتمل دستمال سفید به دست و باازو می بینید که اکثرا چپها و مجاهدین خلق....هستند در بین انها روحانی و حزب الهی که ریش داشته باشد نمی بینید.اینکه تک توکی روحانی بود مثل بهشتی حسابش جداست..ولی تظاهرات کار اینهابود .....اینها بعدا توسط همین استاد شما قلع قمع شدند .....و بعدا مصباح و ..اینها را قلع قمع کرد....
    برای رفتن از پله قدرت در ایران بایدمخالفت بالایی کنید مهم هم نیست کی باشد مثل عبدی یا این ابوطالبی که از دیوار سفارت بالا رفتند الان شدند مشروطه چی....چون وقتی حذف شدند لباسی نو پوشیدند....

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید tom cruise از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال tom cruise آواتار ها
    تشکر شده 18,682 بار در 4,650 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ;510086
    این مصباح از اون شخصیتهاست که اگه بهش کمی فشار بیاد ....میگه جاوید شاه!!!
    هرکسی قابل هدایت دارد ..من جمله مصباح ولی کسانیکه ترکش به مغزشان خورده باشد خیر.
    چون هزینه دادند و نمی خواهند بگویند اشتباه کردیم....
    مثل بعضی که فشار بهشان وارد شد الگوی مقاومت در هم کوبیده شد و فریاد العطش و شعب اب ی طالب و نرمش قهرمانه فراگیر شد......
    صدام یزید کافر 30سال قبل یک کلمه راست گفت که اینها جرات جنگ با امریکا اسرائیل اندارند و فقط در خیابانها داد قال میکنند ..د ر 30سال جرات شلیک یک فشنگ به امرکیا نداشتند......
    با دلار تمام ایران من جمله مصباح قابل خریدند
    ویرایش توسط tom cruise : 2014/06/18 در ساعت 23:40

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید tom cruise از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 881 بار در 277 ارسال

22:58: وزیر امورخارجه کشورمان در مراسم تجليل از پزشكان ايراني و اتريشي معالج جانبازان جنگ تحميلي گفت: مردم ايران هرگز خاطره همدلي و هم ياري و همراهي مردم دنيا در مقابل با يكي از شديدترين و وحشيانه ترين آثار سلاح هاي كشتار جمعي را فراموش نمي كنند. در زمان استفاده صدام از سلاح هاي كشتار جمعي اين جنايت وحشيانه بدون واكنش جدي بين المللي سال ها ادامه داشت و مردم ايران آن را با پوست و استخوان لمس كردند. وي ادامه داد: در زمان جنگ تحميلي بسياري از دولت ها نه تنها هيچ حركتي در مقابل اين جنايت نكردند متأسفانه سرپوش هم گذاشتند و جانيان را همراهي کردند. در آمريكا نيز شاهد بودم پزشكان آمريكايي به ياري مردم ايران شتافتند علی رغم اينكه آمريكا تلاش مي كرد بر جنايت صدام پوشش بگذارد.
    ظريف تصريح كرد: از آنجا كه سلاح هاي كشتار جمعي صدام را در شهرهای خود تجربه كرديم، باور داريم هيچ گاه هيچ سلاح كشتار جمعي نبايد استفاده و توليد شود و اثري روي صفحه گيتي از اين سلاح ها باقي بماند. من امروز از مذاكراتي آمدم كه طرف هاي مذاكره من ادعاي مخالفت با سلاح کشتار جمعی را دارند که در دهه ٨٠ حامي بزرگترين استفاده از سلاح كشتار جمعي بودند. اين يكي از تلخ ترين شوخي هاي روزگار است.
    وي ادامه داد: ما به عنوان ملتي كه هيچ گاه در برابر جنايت مرتكب جنايت نشده‌ايم و هـيچ‌گاه تجاوزي عليه ديگري نكرده ايم و دشمني را با دشمني پاسخ نداده ايم امروز هم آماده ايم به دنيا ثابت كنيم علی رغم همه دروغ ها و تحريم ها و ايران هراسي ها توسط بدخواهان صلح، ايران از سلاح شيميايي استفاده نكرده و نخواهد كرد.

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید paradise89 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابوذر آواتار ها
    تشکر شده 2,513 بار در 603 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط tom cruise نمایش پست ها
    این اصل ما تشنه قدرتیم خدمت کردن برای خر کردن خلق است حلال همه مشکلبات است
    وقتی در22بهمن به تلویزیون نگاه کنید جوانان هیپی کت شلوار بدون ریش و یحتمل دستمال سفید به دست و باازو می بینید که اکثرا چپها و مجاهدین خلق....هستند در بین انها روحانی و حزب الهی که ریش داشته باشد نمی بینید.اینکه تک توکی روحانی بود مثل بهشتی حسابش جداست..ولی تظاهرات کار اینهابود .....اینها بعدا توسط همین استاد شما قلع قمع شدند .....و بعدا مصباح و ..اینها را قلع قمع کرد....
    برای رفتن از پله قدرت در ایران بایدمخالفت بالایی کنید مهم هم نیست کی باشد مثل عبدی یا این ابوطالبی که از دیوار سفارت بالا رفتند الان شدند مشروطه چی....چون وقتی حذف شدند لباسی نو پوشیدند....
    این استاد ما هم آخوند نبود مهندس زمین شناسی بود که با توجه به اینکه وارد جریانات سیاسی شده بود ودر مجلس سوم هم جزئ هیت رئیسه شده بود چند ساعتی درس ریشه های انقلاب تدریس میکرد ودر مجموع آدم وارسته و مومنی بود وتا حدی کاری هم از دستش بر میامد انجام میداد وخود من هم که عمل جراحی داشتم بعدا از زمان دانشجویی نامه ای به دکتر ظفر قندی که در زمان خاتمی رئیس دانشگاه عوم پزشکی تهران شده بود وبیش از 17 بیمارستان زیر نظر ایشان بود که عمل جراحی من را رزیدنتها انجام ندهند و جراح ها انجام بدهند.که تا همین حد هم برای من کافی بود زیرا من خودم در این مملکت کار خیری از هیچ سیاست مداری ندیده ام.

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ابوذر از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,753 بار در 22,974 ارسال

صادق‌زیباکلام به 1/5سال حبس محكوم شد

گروه سياسي: صادق زیبا کلام استاد دانشگاه تهران به یکسال و نیم حبس محکوم شد.

صادق زیبا کلام با اعلام این خبر به سايت پیام نو گفت: پس از توافق ژنو و شدت گرفتن حملات دلواپسان به این توافق من ۲ نامه خطاب به آقایان حسین شریعتمداری، مدیر مسئول کیهان و حمید رسایی نوشتم. وی افزود: بنده در نامه ام خطاب به آقای شریعتمداری نوشتم که اساسا پرونده هسته ای ایران چه دستاوردهای اقتصادی برای کشور داشته است. آقای شریعتمداری در پاسخ به این نامه مسایلی را مطرح کردند از جمله اینکه گفتند آقای زیبا کلام چرا شما از متهمان پرونده معروف به فساد ۳ هزار میلیارد تومانی دفاع می کنید. من در نامه دوم خطاب به آقای شریتعمداری گفتم از شما انتظار داشتم پاسخ سوال من را بدهید وبگویید پرونده هسته ای چه دستاورد اقتصادی برای کشور داشته است اما شما پاسخ من را ندادید. من به آقای شریعتمداری گفتم که من از متهمان و موضوع اختلاس دفاع نمی کنم. من از موضوع دیگری دفاع می کنم. پرسش من از مسئولان محاکمه کننده پرونده آقای امیر خسروی این است که دقیقا ایشان چه جرم وحشتناکی را مرتکب شده است که حکم آن اعدام است؟

استاد دانشگاه تهران ادامه داد: دادستان محترم انقلاب این دونامه به آقای شریعتمداری را مصداق ۳ جرم دانسته است: الف: فعالیت تبلیغی علیه نظام ب: نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی ج: توهین به قضات و مسئولان قضایی زیبا کلام گفت: موارد الف و ب مربوط به سوال من از آقای شریعتمداری و رسایی درباره دستاوردهای اقتصادی پرونده هسته ای برمی گردد و مورد ج به زیر سوال بردن رای دادگاه آقای مه آفرید امیر خسروی و اینکه به قضات و مسئولان قضایی توهین کردم. زیبا کلام در پایان گفت: برای توهین به قضات و دستگاه قضایی به ۶ ماه حبس تعزیری و برای پرسش از حسین شریعتمداری به یکسال حبس محکوم شدم و به هر دو حکم اعتراض کردم.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,753 بار در 22,974 ارسال

شورای نگهبان نظر خود را در مورد لایحه تجارت اعلام کرد.

به گزارش فارس، لایحه تجارت که در جلسه مورخ 1392/12/18 کمیسیون قضائی و حقوقی طبق اصل هشتاد و پنجم (85) قانون اساسی به تصویب رسیده بود و در جلسه مورخ هفدهم فروردین ماه یکهزار و سیصد و نود و سه به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده است، در جلسه مورخ 1393/03/20 شورای نگهبان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توجه به اصلاح به عمل آمده نظر شورا به شرح زیر اعلام می‌گردد:

- علی‌رغم تغییر به عمل آمده ایراد سابق این شورا کماکان به قوت خود باقی است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها