نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3046 از 5220 نخست ... 20462546294629963036304330443045304630473048304930563096314635464046 ... آخرین
نمایش نتایج: از 30,451 به 30,460 از 52192

موضوع: اخبار

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,307 بار در 4,846 ارسال

پاسخ : اخبار

نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    این مصباح از اون شخصیتهاست که اگه بهش کمی فشار بیاد ....میگه جاوید شاه!!!
    این مصباح نقطه نظرات جالبی داره برای همین هم فقط ا.ن ایشون رو درک کرده و سمپاتش شده!!!
    البته یکسری کودن دیگه هم بعضا بر اساس شرایط اظهار ارادت میکنند!!!

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(1)
    تشکر شده 356 بار در 95 ارسال

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید alpha041 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال farbod 77 آواتار ها
    تشکر شده 1,263 بار در 317 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    این مصباح از اون شخصیتهاست که اگه بهش کمی فشار بیاد ....میگه جاوید شاه!!!

اصلا این بابا کجا بود یکدفعه سبز شد نه در اوایل انقلاب و نه در دوران امام پیداش نبود!

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید farbod 77 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ابوذر آواتار ها
    تشکر شده 2,513 بار در 603 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    صادق‌زیباکلام به 1/5سال حبس محكوم شد

گروه سياسي: صادق زیبا کلام استاد دانشگاه تهران به یکسال و نیم حبس محکوم شد.

صادق زیبا کلام با اعلام این خبر به سايت پیام نو گفت: پس از توافق ژنو و شدت گرفتن حملات دلواپسان به این توافق من ۲ نامه خطاب به آقایان حسین شریعتمداری، مدیر مسئول کیهان و حمید رسایی نوشتم. وی افزود: بنده در نامه ام خطاب به آقای شریعتمداری نوشتم که اساسا پرونده هسته ای ایران چه دستاوردهای اقتصادی برای کشور داشته است. آقای شریعتمداری در پاسخ به این نامه مسایلی را مطرح کردند از جمله اینکه گفتند آقای زیبا کلام چرا شما از متهمان پرونده معروف به فساد ۳ هزار میلیارد تومانی دفاع می کنید. من در نامه دوم خطاب به آقای شریتعمداری گفتم از شما انتظار داشتم پاسخ سوال من را بدهید وبگویید پرونده هسته ای چه دستاورد اقتصادی برای کشور داشته است اما شما پاسخ من را ندادید. من به آقای شریعتمداری گفتم که من از متهمان و موضوع اختلاس دفاع نمی کنم. من از موضوع دیگری دفاع می کنم. پرسش من از مسئولان محاکمه کننده پرونده آقای امیر خسروی این است که دقیقا ایشان چه جرم وحشتناکی را مرتکب شده است که حکم آن اعدام است؟

استاد دانشگاه تهران ادامه داد: دادستان محترم انقلاب این دونامه به آقای شریعتمداری را مصداق ۳ جرم دانسته است: الف: فعالیت تبلیغی علیه نظام ب: نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی ج: توهین به قضات و مسئولان قضایی زیبا کلام گفت: موارد الف و ب مربوط به سوال من از آقای شریعتمداری و رسایی درباره دستاوردهای اقتصادی پرونده هسته ای برمی گردد و مورد ج به زیر سوال بردن رای دادگاه آقای مه آفرید امیر خسروی و اینکه به قضات و مسئولان قضایی توهین کردم. زیبا کلام در پایان گفت: برای توهین به قضات و دستگاه قضایی به ۶ ماه حبس تعزیری و برای پرسش از حسین شریعتمداری به یکسال حبس محکوم شدم و به هر دو حکم اعتراض کردم.
    جدا مملکت با حالی داریم آزادی سخن وجود دارد ولی پس از آ ن سخن نه .دقیقا مثل قرون وسطی شده که کلیسای کاتولیک هر غلطی دوست داشت میخورد وانجام میداد به اسم نماینده خدا ولی هر کس کوچکترین اعتراضی میکرد با سوزاندن در آتش جواب آنها را میدادند . این مردک شریعتمداری ورسایی هر گونه فحش وهتک حرمتی را که بگویی به اکثریت سران کشوری ومذهبی وحتی مراجع تقلید ی که از حزب وباند او نباشد میکند وآزادانه راست راست راه میرود وهنوز پس از 8 سال از شکایت رفسنجانی از او پرونده دارد خاک میخورد ولی به محض آنکه کسی به اسب او بگوید یابو سریعا محاکمه و مجازات میشود.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ابوذر از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 3,613 بار در 822 ارسال

یک تحلیلگر تکنیکالیست پیش بینی کرد:
    آغاز موج پنجم صعودی شاخص با هدف کانال 99 هزار واحدی

شاخص کل بورس در حالی بر موج چهارم اصلاحی سوار است که از تابستان 91 تا زمستان 92 در موج سوم صعودی خود روندی قوی را طی کرد

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید arman36 از ایشان تشکر کرده است:

Banned

مستطيل شيشه اي تالار
    محمدجواد متشکریم

شاید امروز روز موعود بورس بود، شاید هم فقط یک جوی گذرا بود اما به هر حال اخبار مثبت منتشر شده از مذاکرات هسته ای امروز اندکی امید را در بین اهالی تالار زنده کرد تا سرمایه گذاران به جهت تصمیم نهایی تا معاملات روز شنبه آتی به انتظار بشینند و حداقل تکلیف کوتاه مدت روند بورس برایشان اندکی روشن شود.

Banned

یک کارشناس بازار سرمایه عنوان کرد:
    سه عامل تأثیرگذار بر افت قیمت سهام

شاخص کل بورس طی روز گذشته در حالی با افت 110 واحدی مواجه شد که سهامداران منتظر اخبار ناشی از نشست مذاکرات هسته ای در وین بودند.

Banned

با امضای توافقنامه ای
    قیمت سیمان افزایش یافت/پایان خرداد ماه زمان اعمال نرخ های جدید

معاونت معدنی و صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با افزایش نرخ فروش سیمان موافقت کرد.

Banned

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ملی ایران عنوان کرد:
    کاهش تورم با تحمیل هزینه تولید بر صنایع به نفع بورس نیست

بازار سرمایه چند ماهی است که رو به زوال و افول پیش می رود و به اعتقاد بسیاری از کارشناسان بسیاری از عوامل ریز و درشت در کنار عدم حمایت سهامداران حقوقی یا همان بزرگان بازار سرمایه منجر به حاکمیت چنین روندی در بازار سهام شده است.

Banned

بررسی بازدهی صنعت خودرو مشخص شد:
    حرکت صنعت خودرو خلاف جهت بورس

صنعت خودرو که پس از نفت، گاز و پتروشیمی فعال ترین صنعت کشور به شمار می رود، سال های نه چندان دور را در حالی با رشد و بالندگی سپری کرد که تیره و تار شدن روابط بین المللی کشور ضرر و زیان بسیاری را برای مجموعه های فعال در این گروه به بار آورد.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 52 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 52 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها