نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3155 از 4609 نخست ... 21552655305531053145315231533154315531563157315831653205325536554155 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31,541 به 31,550 از 46089

موضوع: اخبار

عضو عادی علی کریمی آواتار ها
    تشکر شده 590 بار در 105 ارسال

پاسخ : اخبار

نحوه راه‌اندازی ۳G در تلفن همراه + تعرفه

شوق استفاده از نسل سوم ارتباطی در بین مشترکین اپراتورهای اول و دوم کشور این سوال را مطرح کرده که از چه طریقی می‌توان اینترنت نسل سوم را برروی تلفن‌های همراه فعال کرد؟

به گزارش ایسنا، اولین شرط برای فعال‌سازی نسل سوم ارتباطی یا همان ۳G روی تلفن‌های همراه هوشمند این است که این موبایل‌ها قابلیت پشتیبانی از نسل سوم ارتباطی را داشته باشند که مشترکین می‌توانند با مراجعه به کاتالوگ موبایل خود از این امکان اطمینان حاصل کنند.

از آنجایی که اکثر تلفن‌های همراه در ایران بدون انجام تنظیمات دستی قابلیت اتصال به شبکه GPRS ایرانسل را دارند بنابراین مشترکین این اپراتور تنها کافی است گزینه مربوط به فعال سازی سرویس ۳G یا WCDMA را در منوی تنظیمات تلفن همراه خود انتخاب کنند.

اما اگر مشترکین اپراتور ایرانسل نتوانستند از طریق مراحل بالا به اینترنت متصل شوند، ابتدا لازم است با مراجعه به سایت ایرانسل از اینکه تلفن همراهشان قابلیت اتصال به شبکه GPRS را دارد اطمینان حاصل کرده و تنظیمات مورد نظر را نیز از همین طریق یا با تماس به کد #۶*۳*۱۳۰* دریافت کنند. تمامی تلفن‌هایی که تنظیمات GPRS روی آنها انجام شده قابلیت دسترسی به نسل سوم ارتباطی را دارند.

تنظیمات دستی سرویس ۳G
    اکثر گوشی‌های استاندارد موجود در بازار ایران بدون نیاز به انجام تنظیمات دستی قابلیت اتصال به شبکه اینترنت همراه ایرانسل (GPRS) را دارند. درصورتی که تلفن همراه شما به صورت خودکار به شبکه اینترنت متصل نشد، لازم است تنظیمات به صورت دستی انجام شود.

به عنوان مثال مراجعه به آدرس Setting، سپس More و بعد Mobile network، گزینه Access Point Name، در نهایت New APN و وارد کردن اطلاعات Irancell-GPRS در قسمت Access Point Name و mtnirancell در قسمت APN.

برای فعال سازی سرویس نسل سوم ارتباطی لازم است مشترکین مراحل زیر را انجام دهند:

به آدرس Settings سپس Cellular رفته و گزینه های Enable ۳D و Cellular Data را فعال کنند.

همراه اول

اما مشترکین اپراتور همراه اول برای استفاده از نسل سوم ارتباطی یا آنچه که این اپراتور نام آن را "نوترینو" گذاشته لازم است ابتدا از قرار گرفتن در منطقه تحت پوشش ۳G این اپراتور مطمئن شوند.

اگر علامت‌های ۳G ،H یا +H بر روی نمایشگر گوشی همراه شما دیده می‌شود به این معنی است که می‌توانید از خدمات نسل سوم ارتباطی همراه اول بهره‌مند شوید.

در صورتیکه تلفن همراه هوشمند شما قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی ۳G را دارد، جهت استفاده از خدمات نوترینو لازم است یکی از بسته های خدماتی مربوط به آن را دریافت کنید.

این بسته‌ها شامل دو نوع الفا و الفا+ است که هر کدام سه تعرفه یک روزه، یک هفته و یک ماهه را به مشترکین ارائه می‌دهد. تعرفه‌های بسته آلفا با سرعت ۱۲۸ کیلوبایت در ثانیه به ترتیب در قیمتهای ۱۰، ۳۰ و ۱۰۰ هزار ریالی ارائه می‌شوند و تعرفه‌های بسته الفا+ نیز با سرعت یک مگابایت در ثانیه به ترتیب شامل سه قیمت ۲۰، ۶۰ و ۲۰۰ هزار ریال هستند.

فعالسازی سرویس ۳ جی در همراه اول نیز مشابه فعال سازی این سرویس در اپراتور ایرانسل، با سرویس GPRS تفاوتی ندارد یعنی اگر خدمات gprs همراه اول در گوشی شما فعال است نیاز به دریافت تنظیمات خاصی نیست.

برای اطمینان از فعال بود سرویس اینترنت همراه اول مشترکین می‌توانند کد #۱۳۲*۱۱۱* را شماره‌گیری کنند.

در صورت فعال نبودن سرویس اینترنت، برای دریافت تنظیمات ۳G از دو روش زیر اقدام کنید:

ارسال پیامک به شماره ۸۰۰۸

ورود به سایت همراه اول و وارد کردن شماره خط و دریافت تنظیمات

سپس برای فعال سازی نسل سوم ارتباطی برای تلفن‌های همراه اندروید ۴ به بالا مراحل زیر را طی کنید:

Setting/ more / mobile network /Data enable > access point names

در زبان فارسی:
    تنظیمات > بیشتر … > شبکه های تلفن همراه > تیک داده فعال شد زده شود دسترسی به نام نقاط >

و برای تلفن‌های همراه اندروید ورژن پایین نیز لازم است مراحل زیر انجام شود:

Setting > Wireless & Network > Mobile Network Setting > Access Point Names

در زبان فارسی:
    تنظیمات > بی سیم و شبکه > شبکه های موبایل > داده ها فعال شد را تیک بزنید نامهای نقطه دستیابی >

سپس APN جدید بسازید.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید علی کریمی از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,440 بار در 22,928 ارسال

هفتمین روز از شروع دور دوم اعتصابات کارگری بافق:
    ادامه تجمع خانواده‌های کارگران بازداشتی در مقابل فرمانداری/ احتمال خروج یگان ویژه از بافق

کارگران و خانواده‌های کارگران بازداشتی معدن سنگ آهن بافق در هفتمین روز از شروع دور دوم اعتصابات کارگری در این معدن همچنان در مقابل فرمانداری تجمع کرده‌اند.

منابع کارگری ایلنا در بافق گزارش می‌دهند که درجریان تجمع شب گذشته خانواده‌های بازداشت شدگان که با حضور جمعی از اهالی شهر همراه شده است، پنج عضو شورای اسلامی شهر بافق نیز در جمع معترضان حاضر شده‌اند.

یکی از کارگران معدن بافق با اشاره به اظهارات اخیر معاون سیاسی- امنیتی استاندار یزد که گفته بود بازداشت شدگان هیچ ربطی به اعتصاب کارگران ندارند گفت: این حرف درست نیست زیرا اگر میان کارگران بازداشت شده و اعتراضات کارگری ارتباطی وجود نداشت دلیلی برای همراهی مردم بافق با بازداشت شدگان نبود و اهالی شهر در مقابل این افراد مانند سایر اشخاصی که به عناوین مختلف در زندان به سر می‌برند موضع بی‌تفاوتی اتخاذ می‌کردند.

همچنین گزارش‌هایی که ایلنا بطور مستقل قادر به تاییدشان نیست حاکی از خروج ماموران یگان ویژه نیروی انتظامی از شهر بافق است. اقوام کارگران بازداشت شده نیز خبر داده‌اند درحال حاضر بازجویی این افراد تمام شده و همه آن‌ها به بند عمومی منتقل شده‌اند.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

علیزاده طباطبایی ادعا کرد:
    کارگذاشتن شنود دادگاه مهدی هاشمی

گویا در دادگاه شنود گذاشته‌اند و بعضی از مطالب جلسه قبل به بیرون درز پیدا کرده که ما امروز نسبت به این مسئله اعتراض می‌کنیم.
    وکیل مهدی هاشمی گفت: نسبت به وجود شنود در دادگاه اعتراض می‌کنیم.

به گزارش «تیک»، محمود علیزاده طباطبایی گفت: گویا در دادگاه شنود گذاشته‌اند و بعضی از مطالب جلسه قبل به بیرون درز پیدا کرده که ما امروز نسبت به این مسئله اعتراض می‌کنیم.

محمود علیزاده طباطبایی پیش از ورود به دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه آیا به اتهامات به صورت تفکیکی رسیدگی می‌شود به نسیم گفت: چون دادگاه غیرعلنی است نمی‌توانم چیزی بگویم.

وی افزود: امروز شاهد ادامه دفاعیات مهدی هاشمی و وکلای وی خواهیم بود.

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

کناره‌گیری موسوی از مسابقات جهانی و مخالفت فدراسیون والیبال

محمد موسوی: خسته‌ام!

مدافع عنوان بهترین دفاع روی تور جهان، در آستانه سفر به لهستان گفت: خیلی خسته هستم و نیاز به ریکاوری یک‌ماهه دارم اما با استعفایم از تیم ملی موافقت نشده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سید محمد موسوی در آستانه مسابقات جهانی 2014 والیبال اظهار کرد: متاسفانه اصلا شرایط خوبی ندارم. تمام آسیب دیدگی های طول زندگی ام در این برهه بیرون زده است. واقعا زمانی نیاز دارم که به این دردها رسیدگی کنم. من الان فقط روی آسیب دیدگی ها سرپوش می گذارم. زمان لازم داریم تا آن ها را درمان کنم ولی متاسفانه نه این زمان را داریم و نه به ما این زمان را می دهند. فدراسیون هم حق دارد. مسابقات مهمی پیش رو داریم.

وی در پاسخ به پرسشی درباره درگیری با فرهاد قائمی در اردوی آمریکا گفت: با فرهاد قائمی در جریان مسابقه بحثمان شد. این موضوع در جریان مسابقه طبیعی است. اما این بار چون تصاویر از تلویزیون پخش می شد شاید ابعاد بیشتری پیدا کرد. شب هم که در اتوبوس نشسته بودیم، هیچ مشکلی نبود. اصلا قهر یا عصبانی نشدیم. درباره یکسری مسائل فنی حرف زدیم. اصلا از این ماجرا دلگیر نیستم.

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: آسیب دیدگی ها به ویژه در مچ پایم خیلی اذیتم می کند. حالا باید ام آر آی هم بگیرم. من قبلا با کواچ و داورزنی هم صحبت کردم که در صورت امکان برای مسابقات جهانی به من استراحت بدهند. یکجورایی استعفا دادم ولی متاسفانه با این تصمیم موافقت نشده است. مردم از من یک انتظاری دارند که همیشه خوب باشم. اما الان می دانم که نمی توانم موسوی همیشگی باشم. دوست ندارم وجهه ام پیش مردم خراب شود. اصلا ترسو نیستم که بگویم نمی خواهم بروم مسابقات جهانی، بلکه شرایط خوبی ندارم. فکرم درگیر مسایل خصوصی خودم هم هست. آسیب دیدگی هم دارم. شاید با استراحت می توانستم برای بازی های آسیایی به شرایط ایده آل برگردم. اگر این مسابقات را نمی‌رفتم و ریکاوری می کردم برای مسابقات جهانی می توانستم بهتر شوم.

موسوی تاکید کرد: واقعا حداقل یک ماه زمان نیاز دارم تا دوباره به شرایط خوب برگردم. حداقل سه روز باید بخوابم. هر شب ساعت 3 بامداد می خوابم. ساعت 7 صبح هم بیدار می شوم. دیگر نمی توانم بخوابم. ساعت برنامه هایم برهم ریخته است. این شرایط برای سایر بازیکنان هم هست اما نمی دانم چرا برای من سخت تر است.

بهترین مدافع روی تور والیبال لیگ جهانی با تشکر از ابراز محبت مردم گفت: واقعا پیام های محبت آمیز مردم به من انگیزه زیادی می دهد. اما یکجا بالاخره آدم کم می آورد. آدم از فولاد نیست. از نظر ذهنی و بدنی تحت فشار هستم. نمی خواستم این موضوع را رسانه ای هم کنم. نمی خواهم پس فردا کسی از من توقع داشته باشند. البته نباید از تیم ملی والیبال مثل لیگ جهانی انتظار داشته باشند. تیم در شرایط خوبی نیست. همه خسته هستند و الان این داستان به اوج خود رسیده است.

وی یادآور شد: برای تمام تیم های جهان لیگ جهانی مسابقه ای است برای آمادگی تیم ها و بازیکنان برای رقابت های بزرگتر اما در ایران شرایط اینگونه نیست. در لیگ جهانی ما تنها اولین مسابقه را باخته بودیم که هجمه انتقادها شروع شد. روسیه تا نزدیک مسابقات فینال اصلا تیم اصلی خود را به میدان نیاورد. در لیگ جهانی بیشتر برای پاداش بازی می کنند. مسابقات جهانی مهمتر است. اگر همه تیم ها 100 درصد توان خود را می گذارند، ما باید 150 درصد توان خود را به کار ببندیم. این موضوع موجب خستگی بازیکنان ایران می شود.

موسوی با اشاره به اردوی تدارکاتی در آمریکا گفت: از مقابل هتل خود در ایران تا محل اقامت در آمریکا حدود 37 ساعت در سفر بودیم. 21 ساعت در پرواز بودیم. همه این موارد ما را خسته می کند. من اصلا اهل بهانه نیستم. اگر به یاد داشته باشید، همیشه در تمام مسابقات من تنها کسی بودم که گفتم ما می بریم. باید پیروز شویم. الان اما شرایطم خیلی بد است. امیدوارم در جو مسابقات شرایط تیم بهتر شود. قطعا چند درصد آمادگی تیم بهتر می شود. متاسفانه الان آمادگی ما از 80 درصد کمتر است. در ورزش چیزی قابل پیش بینی نیست. ما روی کاغذ شانس زیای نداریم.

7. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,436 بار در 1,053 ارسال

یه شوخی(مزاح):
    خوردن قورباغه زنده توسط زن ژاپنی!! + عکس

خوردن قورباغه زنده بسیار چندش اور است.اما برخی از شهروندان ژاپنی به خوردن "قورباغه ساشیمی" افتخار می نمایند.در یکی از رستورانهای ژاپن قورباغه را به طرز وحشتناکی با چاقو تکه پاره می نمایند و قورباغه...

خوردن قورباغه زنده بسیار چندش اور است.اما برخی از شهروندان ژاپنی به خوردن "قورباغه ساشیمی" افتخار می نمایند.در یکی از رستورانهای ژاپن قورباغه را به طرز وحشتناکی با چاقو تکه پاره می نمایند و قورباغه نیمه جان را در ظرف غذا ریخته و آنرا ذره ذره نوش جان می نمایند.
    ولو ان اهل القری امنوا واتقوا لفتحنا علیهم برکات من السماء و الارض

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید غفران از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال amirabbas2011 آواتار ها
    تشکر شده 1,647 بار در 536 ارسال

افکار منحطی وجود دارند که نمی‌توانند بفهمند آزادی در دانشگاه یعنی چه/ مگر می‌شود در فضای خفه و بسته دانشمند تربیت کرد/به خاطر تفسیرهای صوفی‌نمایان از اسلام دور شده‌ایم

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به استیضاح وزیر علوم گفت:‌ دکتر فرجی دانا با همان روحیه فعالیت خواهد کرد و ما از ایشان استفاده می‌کنیم اما افکار منحطی وجود دارند که نمی‌توانند بفهمند آزادی در دانشگاه یعنی چه. مگر می‌شود در فضای خفه و بسته و ارعاب دانشمندان ناب تربیت و استعدادهای جوانان را شکوفا کرد.

وی با اشاره به گزارش‌های ارائه شده از سوی دکتر میرزاده و دکتر لاریجانی گفت: آنچه این دوستان از وضع موجود و گذشته گزارش داده‌اند، گوشه‌ای از زحماتی است که بیش از 30 سال دلسوزان کشور متحمل شده‌اند و علی‌رغم فضایی که در سال‌های گذشته علیه بخش خصوصی بود، توانستند یک نهاد غیردولتی را تشکیل دهند.

رییس هیات امنای دانشگاه آزاد با اشاره به سابقه درخشان ایرانیان در حوزه پزشکی تصریح کرد: تمام دانشجویان در دانشگاه جندی شاپور ایرانی نبودند مجموعه ای از دانشمندان دنیا بودند که به واسطه مخالفت با دولت خود به این دانشگاه می‌آمدند و در آن زمان تمام زبان‌های دنیا در آن دانشگاه وجود داشت. مسلمان‌ها زمانی که ایران را گرفتند نه تنها این دانشگاه را از بین نبردند، بلکه آن را تقویت کردند و باعث شدند تمدن عظیم در اسلام شکل بگیرد.

وی با بیان این‌که ما از دین دور شده‌ایم گفت: به خاطر تفسیرهای صوفی‌نمایان و برخی افراد که تک‌بعدی فکر می‌کنند از اسلام دور شده‌ایم. اگر اینگونه نبود اکنون نباید از علوم دنیا عقب می‌بودیم. اگر می‌توانستیم به قرآن عمل کنیم و به درستی آن را تفسیر کنیم، اکنون از اروپا نیز جلوتر بودیم.

رییس هیات امنای دانشگاه آزاد با اشاره به سوابق دکتر میرزاده اظهار کرد: ایشان پس از جنگ مسئول بازسازی مناطق آسیب دیده بودند و در دولت سازندگی نیز بسیاری از امور را برعهده داشتند همچنین یکی از سوابق مهم ایشان تاسیس مرکز تحقیقات پلیمر بود ولی در دولت احمدی نژاد آن را به گونه‌ای دیگر تحویل گرفتند و اولین اقدام ایشان حرکت در جهت توسعه تحصیلات تکمیلی بوده است.

هاشمی رفسنجانی با بیان این‌که خوشبختانه دو وزیر علوم و بهداشت عضو هیات امنا هستند گفت: دکتر هاشمی و دکتر فرجی دانا کمک‌های زیادی به دانشگاه آزاد کرده‌اند و امروز جای دکتر فرجی دانا در این جمع خالی است البته ایشان با همان روحیه فعالیت خواهد کرد و ما از ایشان استفاده می‌کنیم اما افکار منحطی وجود دارند که نمی‌توانند بفهمند آزادی در دانشگاه ها یعنی چه. مگر می‌شود در فضای بسته و خفه و ترعیب و ارعاب دانشمندان ناب تربیت کرد.

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید amirabbas2011 از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 2,718 بار در 785 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط وحید 20 نمایش پست ها
    علیزاده طباطبایی ادعا کرد:
    کارگذاشتن شنود دادگاه مهدی هاشمی

گویا در دادگاه شنود گذاشته‌اند و بعضی از مطالب جلسه قبل به بیرون درز پیدا کرده که ما امروز نسبت به این مسئله اعتراض می‌کنیم.
    وکیل مهدی هاشمی گفت: نسبت به وجود شنود در دادگاه اعتراض می‌کنیم.

به گزارش «تیک»، محمود علیزاده طباطبایی گفت: گویا در دادگاه شنود گذاشته‌اند و بعضی از مطالب جلسه قبل به بیرون درز پیدا کرده که ما امروز نسبت به این مسئله اعتراض می‌کنیم.

محمود علیزاده طباطبایی پیش از ورود به دادگاه با حضور در جمع خبرنگاران در خصوص اینکه آیا به اتهامات به صورت تفکیکی رسیدگی می‌شود به نسیم گفت: چون دادگاه غیرعلنی است نمی‌توانم چیزی بگویم.

وی افزود: امروز شاهد ادامه دفاعیات مهدی هاشمی و وکلای وی خواهیم بود.
    لابد به همین دلیل ، روز اول احضار پدرخوانده به دادگاه ، گفت درخواست محاکمه علنی رو داره ؟!!!
    عجب رفتاری داره این آقازاده
    همونی هست که میگفت باید محاکمه اش علنی باشه !!!

Banned
    تشکر شده 2,718 بار در 785 ارسال

معاون وزیر امور خارجه (حسن امیرعبداللهیان) به عربستان سفر کرده است
    این خبر بسیار مهمی هست

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید PETROLEUM از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال amirabbas2011 آواتار ها
    تشکر شده 1,647 بار در 536 ارسال

وزیر کشور گفت: «یک روز خبر آوردند که امکان سقوط شهرهای کربلا و نجف وجود دارد، رئیس جمهور در آن جلسه گفت این شهرها خط قرمز ما است و اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد هیچ محدودیتی در عملیات وجود نخواهد داشت».

رحمانی فضلی با بیان اینکه مسئله عراق برای جمهوری اسلامی ایران یک موضوع بسیار مهم است، اظهار کرد: ما در این مسئله حضور به موقعی داشتیم و روزهایی بود که نگران سقوط شهرهای زیارتی و عتبات عالیات بودیم چون 6 لشکر تسلیم شده و اختلافات سیاسی در عراق و فشارهای بین المللی نیز زیاد بود و این تنها ایران و حزب الله لبنان بود که از دولت عراق حمایت کرد.

وی تاکید کرد: اعتقاد راسخ و ایمان و در کنار آن رهبری مدبرانه و هوشمندانه است که در شرایط سخت به انسان پایداری می‌دهد.

وزیر کشور به راهبردهای مهم جمهوری اسلامی در کمک به ملت مسلمان عراق اشاره کرد که منجر به آزادی برخی استان های اشغال شده توسط تروریست‌ها و عقب نشینی آنها شده و در این زمینه گفت: تصمیم گیری‌های کلان با رهبری است اما تصمیم گیری‌های عملیاتی با شورای امنیت ملی است که رئیس جمهور ریاست آن را برعهده دارد.

رحمانی فضلی گفت: تصمیماتی در برخی امور گرفته می‌شد که بجز تدبیر، شجاعت و خلوص رهبری نمی‌توانست این تصمیمات را پشتیبانی کند. یک روز خبر آوردند که امکان سقوط شهرهای کربلا و نجف وجود دارد. رئیس جمهور در آن جلسه گفت این شهرها خط قرمز ما است و اگر قرار باشد چنین اتفاقی بیفتد هیچ محدودیتی در عملیات وجود نخواهد داشت

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید amirabbas2011 از ایشان تشکر کرده اند:

رئیس جمهور بارها اعلام کرده که از انتقاد استقبال می‌کنیم یا استیضاح مشکلی ندارد، اما این‌که روندی که مجلس به آن اشکال وارد کرده دوباره ادامه داده شود چه معنایی دارد؟ این یعنی به نظر مجلس احترام نمی‌گذارید و مقاومت در برابر مجلس است. دولت باید پیام رأی عدم اعتماد به وزیر علوم را درک می‌کرد و در انتخاب خود اصلاح صورت می‌داد.
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سخنگوی جبهه پایداری گفت: احتمال دارد با دیگر اصولگرایان لیست مشترک بدهیم و تلاشمان این است که به سمت وحدت رفته و مشترکات را به هم نزدیک‌تر کنیم.

به گزارش «انتخاب»، حجت الاسلام محمد ناصر سقای بی ریا صبح امروز (دوشنبه) در یک نشست خبری در پاسخ به سئوال خبرنگاری مبنی بر اینکه اگر آقای احمدی نژاد بخواهد مجدداً فعالیت سیاسی بکند و کاندیدا شود، آیا جبهه پایداری بازهم از وی حمایت خواهد کرد یا خیر؟ گفت: آقای احمدی نژاد دیگر صلاحیت ندارد، بنابراین جبهه از وی هیچ حمایتی نمی کند.

وی در پاسخ به سؤال دیگری مبنی بر اینکه آیا احتمال دارد برای دهمین دوره انتخابات مجلس با سایر احزاب و گروه های اصولگرا لیست مشترک بدهید؟ افزود: بله، ما تلاش مان این است که به سمت وحدت برویم و اشتراکات را به هم نزدیک تر کنیم. اگر درصدی هم در این زمینه موفق باشیم، این وحدت شکل خواهد گرفت.

سخنگوی جبهه پایداری در مورد نگاه جبهه متبوعش به فراکسیون رهروان مجلس نیز تصریح کرد: ما قبلا این را گفته ایم که گروه های مختلفی که ما آنها را اصولگرا می دانیم همچون دایره ای متحد المرکز هستند، بنابراین برخی ازاین گروه ها شعاعی نزدیکتر به مرکز و برخی دیگر دورتر هستند و برخی دیگر نیز عملکردشان به گونه ای است که حالت مرزی پیدا می کند.

ناصر سقای بی‌ریا در پاسخ به سوالی مبنی بر واکنش جبهه پایداری نسبت به انتصاب محمدعلی نجفی به عنوان سرپرست وزارت علوم، اظهار کرد: این حق رئیس جمهور است که سرپرست تعیین کند و از نظر قانونی مشکلی ندارد، ولی می‌توان این تذکر را داد که از افرادی که یک بار محک خورده‌اند و از مجلس رأی اعتماد نگرفته‌اند بهتر است استفاده نشود و این کار خوشایندی نیست.

وی ادامه داد: رئیس جمهور بارها اعلام کرده که از انتقاد استقبال می‌کنیم یا استیضاح مشکلی ندارد، اما این‌که روندی که مجلس به آن اشکال وارد کرده دوباره ادامه داده شود چه معنایی دارد؟ این یعنی به نظر مجلس احترام نمی‌گذارید و مقاومت در برابر مجلس است. دولت باید پیام رأی عدم اعتماد به وزیر علوم را درک می‌کرد و در انتخاب خود اصلاح صورت می‌داد.

وی درباره استیضاح وزیر علوم و نقش اعضای جبهه پایداری در این استیضاح گفت: کلیت استیضاح به مجلس بازمی‌گردد و شما از سازوکارها مطلع هستید، شاید شروع‌کننده استیضاح افراد خاصی باشند، اما اکثریت رأی به عدم اعتماد به وزیر دادند و این مسأله منحصر به جبهه پایداری نبود. عزیزان دیگر اصولگرا هم معترض بودند و از ترکیب رأی‌دهندگان می‌توانید این مسأله را ببینید.

سخنگوی جبهه پایداری تصریح کرد: درباره وزیر علوم چندین ماه کار کارشناسی صورت گرفت و حتی با پا درمیانی رئیس مجلس فرصت یک‌ماهه‌ای هم به او داده شد تا دغدغه‌های نمایندگان را پوشش دهد، اما این اتفاق نیفتاد و فضا به سمت استیضاح پیش رئیس جمهور فت. برای معرفی نفر بعد هم باید فردی انتخاب شود که ویژگی‌های منفی وزیر قبلی را نداشته باشد.

سقای بی‌ریا در پاسخ به این سوال که آیا جبهه پایداری طرحی برای استیضاح سایر وزرا دارد یا خیر، تصریح کرد: این‌طور نیست که عده‌ای تصمیم بگیرند که مثلا" فلان وزیر را بیاندازند. اگر وزیری وظایف خود را درست انجام بدهد نمایندگان هم به او اعتماد می‌کنند. اما باید عملکرد وزرا مورد بررسی قرار گیرد و هر کس وظایفش را به خوبی انجام نمی‌دهد استیضاح شود یا نمایندگان از او سوال بپرسند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 18 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 15 مهمان ها)

1. CHESTER.2020،
  2. mohammad_b،
  3. مجتبی مصلحMTM

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها