نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3169 از 4620 نخست ... 21692669306931193159316631673168316931703171317231793219326936694169 ... آخرین
نمایش نتایج: از 31,681 به 31,690 از 46195

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,753 بار در 22,974 ارسال

پاسخ : اخبار

تسليت خاتمی براي درگذشت استاد کاتوزیان

گروه سياسي: رییس دولت اصلاحات در پیامی درگذشت دکتر ناصر کاتوزیان را تسلیت گفت.
    تسليت خاتمی براي درگذشت استاد کاتوزیان
    متن پیام به این شرح است:
    بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت خسارت‌بار دانشمند فرزانه و حقوقدان بزرگوار، استاد عالیقدر جناب آقای دکتر کاتوزیان را به همه اصحاب فضل و فضیلت و جامعه دانشگاهی و علمی کشور، به شاگردان و خانواده محترم او از صمیم قلب تسلیت عرض می‌کنم و از خداوند منان می‌خواهم که روان پاک او را غریق رحمت گسترده خود فرماید و خسارت سنگین فقدان او را با لطف عمیم خود جبران فرماید.

روانش شاد باد!
    سید محمد خاتمی

درگذشت مرحوم دکتر کاتوزیان ضایعه ا ی برای جامعه علمی کشور است

آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام هم در پی درگذشت مرحوم دکتر امیر ناصر کاتوزیان پیام تسليت ارسال کرد.
    متن پیام رییس مجمع تشخیص به مناسبت درگذشت دکتر کاتوزیان بدین شرح است:

«انالله و اناالیه راجعون»
    درگذشت مرحوم دکتر ناصر کاتوزیان ضایعه ا ی برای جامعه علمی کشور است. استاد برجسته دانشگاه و حقوقدانی که برای نهادینه شدن علم حقوق در کشور تلاش کرد و به عنوان یکی از تدوین کنندگان قانون اساسی جمهوری اسلامی، اثر ماندگاری از خویش به جای گذاشت. با تسلیت این مصیبت به جامعه دانشگاهی و قضایی و وکلا، به خصوص خانواده محترم، علوّ درجات آن فقید سعید را از درگاه احدیت خواستارم.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

آیت‌الله علوی‌گرگانی:
    تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها همت جدی مسئولان را می‌طلبد

آیت‌الله علوی‌گرگانی با تاکید بر لزوم اجرای طرح تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها گفت: اگر این نوع برنامه‌ها در دانشگاه‌ها اجرا شود، قطعا بیشتر مشکلات اخلاقی و اجتماعی برطرف خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار رئیس دانشگاه علمی کاربردی قم، با اشاره به جامعیت دین اسلام، گفت: اگر انسان به مبانی و آموزه‌های اسلامی عمل کند، به سعادت خواهد رسید.

وی انحرافات اجتماعی و اخلاقی را نشانه دوری از ارزش‌های اسلام دانست و بر ضرورت توجه جامعه به ویژه جوانان به دستورات اسلام تاکید کرد.

وی در ادامه به مسئله تفکیک جنسیتی در دانشگاه‌ها اشاره کرد و افزود: اگر این نوع برنامه‌ها در دانشگاه‌ها اجرا شود، قطعا بیشتر مشکلات اخلاقی و اجتماعی برطرف خواهد شد، البته تحقق این مهم که رضایت خدا و اهل بیت (ع) را نیز به همراه خواهد داشت، نیازمند اراده و همت جدی مسئولان است.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه‌نیوز، علوی‌گرگانی، وجود مشکلات اجتماعی و افزایش آمار طلاق را نشأت گرفته از فرهنگ غرب دانست و ادامه داد: بدون تردید دشمنان با اجرای برنامه‌های مدون، به دنبال این مسئله هستند که دانشگاه‌ها و جوانان به سمت انحرافات حرکت کنند. مسئولین باید با برنامه‌ریزی دقیق این نقشه شوم را خنثی کنند.

این مرجع تقلید همچنین به موضوع اشتغال زنان در ادارات اشاره کرد و گفت: زنان باید اهتمام ویژه‌ای به تربیت دینی فرزندان داشته باشند و آن را در اولویت قرار دهند تا جامعه سالمی داشته باشیم.

زیباکلام: هنوز فتنه 88 را نفهمیدم!

صادق زیباکلام گفت که بنده هنوز فتنه 88 را نفهمیدم.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، صادق زیباکلام پس از خروج از دادگاه انقلاب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: من امروز فقط پیگیر پرونده‌ام بودم. هنوز رسما دادگاه تجدیدنظر تشکیل نشده و فعلا پرونده‌خوانی بوده است.

وی با بیان اینکه با قاضی پرونده‌ام ملاقات کردم، ادامه داد: در مورد پرونده‌ام با قاضی صحبت کردم و وی گفت که شما در دادگاه اول گفتید نمی‌خواهید وکیل داشته باشید. بنده پاسخ دادم بله، الان هم نمی‌خواهم وکیل داشتم باشم و خودم دفاع می‌کنم، ولی نظر قاضی این است که وکیلی داشته باشم. من هم احتمالا حرف قاضی را گوش می‌دهم و سعی می‌کنم یکی از همکارانم در دانشگاه را وکیل خودم قرار دهم.

این استاد داشگاه با بیان اینکه مطالبی که گفتم موضع نبود و فقط سوال کرده بودم، ادامه داد: گفته بودم اینکه مطرح می‌کنند روند هسته‌ای کند است و از آن نگرانند و در سفارت آمریکا در مورد آن برنامه می‌گذارند پرسیدم که این نگرانی که شما دارید چیست، اصلا هسته‌ای چه منافعی دارد، البته احتمالا منافعی داشته است.

وی مجددا یادآور شد: بنده چیزی را زیر سوال نبردم و فقط سوال کردم و گفتم که هزینه‌ای که کشور ما 10 سال است در اثر تحریم‌ها برای هسته‌ای می‌دهد از نظر اقتصادی چیست؟ اصلا هزینه و فایده هسته‌ای چه بوده است؟

زیباکلام اظهار کرد: در مورد دادگاه پرونده سه هزار میلیاردی پرسیدم که جرمی که آنها انجام دادند و به واسطه‌اش اعدام می‌شوند چه بوده است. از نظر من مفسدفی‌الارض و اینکه آنها به اقتصاد ضربه می‌زنند نامفهوم است و حقوقی نیست.

زیباکلام گفت: به نظر من به جای اینکه دستگاه‌های ذیربط به دنبال کمک به عدالت باشند بیشتر برای اقناع افکار عمومی عمل کردند.

وی با یادآوری اینکه این روند را در صفحه شخصی‌ام در فیس‌بوک منتشر نمی‌کنم، اظهار کرد: مواردی که در دادگاه اولم مطرح شد و آن را در فیس‌بوک منتشر کردم بعد از صدور رای بود ولی هنوز رای صادر نشده که من آن را منتشر کنم.

وی در مورد خانواده هاشمی رفسنجانی گفت: به نظر من تمام فشارها و آزارهایی که به این خانواده وارد شده به خاطر مسائل سیاسی است.

زیباکلام با یادآوری اینکه بنده هنوز فتنه 88 را نمی‌فهم، گفت: هنوز بنده نفهمیدم که این فتنه چه بوده است؟ عده‌ای که به سه میلیون نفر می‌رسند به نتیجه انتخابات اعتراض می‌کنند که معمولا این اتفاق در کشورهای دیگر هم می‌افتد. اگر مقصود از فتنه این باشد که آمریکا، انگلیس و آلمان و یا از ما بهترون تبانی کرده بودند که در داخل نظام ایران به کمک عده‌ای آن را براندازی کنند، باید بگویم چنین چیزی نبوده است.

وی افزود: چطور می‌شود که میلیون‌ها انسان که رای دادند بعد از 48 یا 72 ساعت بخواهند به براندازی نظام بپردازند، نه چنین چیزی امکان ندارد.

وی مجددا تاکید کرد: از اتهامات آقای هاشمی چیزی نمی‌دانم ولی به نظرم اتهامات وی سیاسی است. احتمال دارد اقتصادی هم باشد ولی آنچه که وی را به دادگاه آورده سیاسی است.

زیباکلام با بیان اینکه واژه سران فتنه را قبول ندارم گفت: بنده فتنه 88 را نمی‌فهم.

وی در پایان گفت: نمی‌توانم در مورد نتیجه دادگاه آقای هاشمی اظهارنظری داشته باشم؛ زیرا آن را نمی‌دانم.
    http://isna.ir/fa/news/93061207325/%...8C%D8%AF%D9%85

5. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,527 بار در 9,530 ارسال

جان کری: ترورسیم ارتباطی به دین اسلام ندارد
    تهران-ایرنا- جان کری وزیر خارجه آمریکا امروز (چهارشنبه) در سخنانی با اشاره به اینکه تروریسم ارتباطی با اسلام ندارد، گفت: دین اسلام دین صلح است و به کرامت انسانی احترام می گذارد.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

7. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 30,527 بار در 9,530 ارسال

ارسال به دوستان
    بایدن: داعش را تا دروازه‌های جهنم تعقیب می‌کنیم
    معاون اول رئیس‌جمهور آمریکا می‌گوید که نظامیان این کشور تروریست های داعش را تا دروازه های جهنم تعقیب کرده و آنان را به دست عدالت خواهند سپرد
    - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php....E1FNgufV.dpuf
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 2,718 بار در 785 ارسال

معاون اول قوه قضاییه گفت: بسیاری از جنبه‌هایی که از طریق فضای مجازی منتشر می‌شود مغایر با اخلاق است و دولت و حکومت در برابر این موضوع مسئولیت دارند و نباید بی‌تفاوت از کنار آن بگذرند.

حجت‌الاسلام "غلامحسین محسنی اژه‌ای" در مراسم تودیع و معارفه رییس کل دادگستری استان فارس در شیراز اظهار داشت: امروز امکانات استفاده از فضای مجازی در دست کودکان و نوجوانان قرار دارد و اگر در مقابل آنچه از طریق فضای مجازی به ذهن آنان وارد می‌شود بی‌تفاوت بمانیم، قطعا جامعه ما آسیب خواهد دید.

وی با بیان اینکه همه باید دراین زمینه احساس نگرانی بکنند گفت:
    نگوییم مردم خودشان خوب را از بد تشخیص می‌دهند، نگوییم مردم خودشان این را انتخاب کرده‌اند، جامعه باید احساس تکلیف کند و بداند که شاید تمیز خوب از بد برای مردم آسان نباشد.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه اغلب صحنه‌های ناگوار و نامطلوب از طریق فضای مجازی در مقابل چشم و ذهن و فکر کودکان و نوجوانان قرارمی گیرد گفت:
    کسانی که می‌خواهند نسل سوم فلان تکنولوژی را به کشور وارد کنند آیا ابزارهای فرهنگی و پیوست‌های امنیتی و فرهنگی این تکنولوژی را هم فراهم کرده‌اند؟

به نوشته ی باشگاه خبرنگاران، وی اضافه کرد: زیر ساخت‌های استفاده از فضای مجازی در کشور ما ملی و بومی نیست، چرا باید برای انتقال یک پیام از طریق فضای مجازی ابتدا آن پیام را دراختیار دشمنانمان درآنسوی مرز‌ها قرار دهیم بعد خودمان آن را ببینیم وبه ما برگردد؟

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای ادامه داد: زیر ساخت استفاده از فضای مجازی باید در کشورمان ملی و بومی بشود و این شدنی است، کسی با استفاده بیشتر از فناوری مخالفتی ندارد اما مسوولین هم باید دراین زمینه مسوولیت خود را بشناسند و آن را انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم توسعه عدالت و امنیت در جامعه تاکید کرد و گفت: در این زمینه باید پیشگیری کنیم، عدم رویداد یک ترور، عدم انفجار یک بمب، عدم رخداد یک سرقت مسلحانه و تجاوز و پیشگیری از عدم وقوع جرایم خشن به مراتب بهتر و پر افتخار‌تر از این است که ما متجاوزی را دستگیر کنیم و به مجازات برسانیم.

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید PETROLEUM از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال ابوذر آواتار ها
    تشکر شده 2,513 بار در 603 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط PETROLEUM نمایش پست ها
    معاون اول قوه قضاییه گفت: بسیاری از جنبه‌هایی که از طریق فضای مجازی منتشر می‌شود مغایر با اخلاق است و دولت و حکومت در برابر این موضوع مسئولیت دارند و نباید بی‌تفاوت از کنار آن بگذرند.

حجت‌الاسلام "غلامحسین محسنی اژه‌ای" در مراسم تودیع و معارفه رییس کل دادگستری استان فارس در شیراز اظهار داشت: امروز امکانات استفاده از فضای مجازی در دست کودکان و نوجوانان قرار دارد و اگر در مقابل آنچه از طریق فضای مجازی به ذهن آنان وارد می‌شود بی‌تفاوت بمانیم، قطعا جامعه ما آسیب خواهد دید.

وی با بیان اینکه همه باید دراین زمینه احساس نگرانی بکنند گفت:
    نگوییم مردم خودشان خوب را از بد تشخیص می‌دهند، نگوییم مردم خودشان این را انتخاب کرده‌اند، جامعه باید احساس تکلیف کند و بداند که شاید تمیز خوب از بد برای مردم آسان نباشد.

معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه اغلب صحنه‌های ناگوار و نامطلوب از طریق فضای مجازی در مقابل چشم و ذهن و فکر کودکان و نوجوانان قرارمی گیرد گفت:
    کسانی که می‌خواهند نسل سوم فلان تکنولوژی را به کشور وارد کنند آیا ابزارهای فرهنگی و پیوست‌های امنیتی و فرهنگی این تکنولوژی را هم فراهم کرده‌اند؟

به نوشته ی باشگاه خبرنگاران، وی اضافه کرد: زیر ساخت‌های استفاده از فضای مجازی در کشور ما ملی و بومی نیست، چرا باید برای انتقال یک پیام از طریق فضای مجازی ابتدا آن پیام را دراختیار دشمنانمان درآنسوی مرز‌ها قرار دهیم بعد خودمان آن را ببینیم وبه ما برگردد؟

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای ادامه داد: زیر ساخت استفاده از فضای مجازی باید در کشورمان ملی و بومی بشود و این شدنی است، کسی با استفاده بیشتر از فناوری مخالفتی ندارد اما مسوولین هم باید دراین زمینه مسوولیت خود را بشناسند و آن را انجام دهند.

وی در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم توسعه عدالت و امنیت در جامعه تاکید کرد و گفت: در این زمینه باید پیشگیری کنیم، عدم رویداد یک ترور، عدم انفجار یک بمب، عدم رخداد یک سرقت مسلحانه و تجاوز و پیشگیری از عدم وقوع جرایم خشن به مراتب بهتر و پر افتخار‌تر از این است که ما متجاوزی را دستگیر کنیم و به مجازات برسانیم.
    ترس اینها از سرعت پخش اخبار به وسیله موبایل است که هر شخصی میتواند براحتی با موبایل خود وبدون امکانات دیگر به اخبار روز دسترسی داشته باشد وتبادل اطلاعات کند چند روز پیش در پردیسان قم با بالابر امده اند تو مجتمع ها وبدون اطلاع رسانی به بهانه جمع اوری بشقابهای ماهواره از تراسها پشت پنجره خواب .حمام مردم .حالا شما حساب کنید زن وبچه مردم که خواب هستند بیکباره ببینند چند مرد پشت پنجره اتاق خواب اونها هستند..فعلا محرم ونامحرمی اون هم جدا طرف سکته میکنه !!از ترس

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید ابوذر از ایشان تشکر کرده اند:

وی بیان کرد: تامین سلاح از فشنگ تا موشک برای مردم فلسطین توسط ایران انجام گرفته که رهبران فلسطینی نیز بارها در مصاحبه های خود بر این مهم اذعان داشته اند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ایران همکاری و کمک خود را به فلسطین تا آزادی بیت المقدس و مردم فلسطین و نابودی رژیم صهیونیستی ادامه می دهد.

به گزارش «انتخاب»، علی اکبر ولایتی در بخش پرسش و پاسخ سلسله نشست های ˈدر آستان کرامتˈ در بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی افزود: ایران کمک های بسیار به فلسطین نموده و همگان به این مساله واقف هستند.

وی بیان کرد: تامین سلاح از فشنگ تا موشک برای مردم فلسطین توسط ایران انجام گرفته که رهبران فلسطینی نیز بارها در مصاحبه های خود بر این مهم اذعان داشته اند.

وی اظهار کرد: سخنگوی حماس در یکی از مصاحبه ها گفته است موشک ها را ایران در اختیار ما قرار داده و بدون کمک ایران امکان ایستادگی در برابر رژیم صهیونیستی میسر نبود.

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

تازه‌ترين اظهارات محمد غرضي درباره همه!
    كروبی آدم«درستی» است٬ هاشمی«موج‌سوار» و احمدی‌نژاد «دلار» و «ریال» را با هم خورد!
    http://www.baharnews.ir/vdci35aw.t1apv2bcct.html

17. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,436 بار در 1,053 ارسال

واکنش رحیمی: من معاون اول نظام هستم!
    کد مطلب : 53478
    گروه سياسي: حکم قضایی معاون اول دولت دهم که اخیرا از سوی محسنی اژه ای اعلام شده است مورد اعتراض رحیمی واقع شد و او نسبت به حکم صادره خود واکنش نشان داد.
    محمدرضا رحیمی در گفت و گو با ایسکانیوز در این باره اعلام کرد: حتما آقای اژه ای می داند حکم صادره قطعی نشده و خود ایشان هم بر این موضوع تاکید می کند، باید توجه داشته باشد که اعلام جزئیات این حکم هم غیرقانونی است.

او با انتقاد از اعلام این حکم تصریح کرد: من فقط محمدرضا رحیمی نیستم، من معاون اول این نظام هستم.بنده 34 سال سابقه خدمت در جمهوری اسلامی ایران را دارم؛ بنابراین نباید این قدر ساده به موضوع نگاه کرد. معاون اول محمود احمدی نژاد در دولت دهم گفت: جناب آقای اژه ای! معاون اول قوه قضائیه، شما اگر به قانون نگاه کنید خواهید دانست که نباید حکمی که هنوز قطعی نشده است را اعلام کنید.

غلامحسین محسنی اژه‌ای در آخرین نشست خبری خود با خبرنگاران درباره این که حکم معاون اول رییس جمهوری سابق ایران صادر شده است گفت: «تا زمانی که یک حکم قطعی نشده نمی‌توانیم در مورد جزئیات آن صحبت کنیم اما حبس و جزای نقدی شامل حکم وی می‌شود.

رو نیست
    رحمت به سنگ پای قزوین
    ولو ان اهل القری امنوا واتقوا لفتحنا علیهم برکات من السماء و الارض

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید غفران از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 11 مهمان ها)

1. ms. mousavi،
  2. کاشان2

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها