نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 39 از 5202 نخست ... 293637383940414249891395391039 ... آخرین
نمایش نتایج: از 381 به 390 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 644 بار در 272 ارسال
    15 اردیبهشت 1390
    روایت آقاتهرانی از مهلت رهبرانقلاب به احمدی نژاد برای تصمیم درباره استعفا + فیلم

حجت الاسلام دكتر مرتضی آقاتهرانی اخیرا در یك سخنرانی عمومی و رسمی، به نقل مذاكرات انجام شده میان دكتر احمدی نژاد با رهبر انقلاب پرداخته است.

به گزارش خبرنگار «آینده»، این استاد موسسه آیت الله مصباح كه چند سالی در آمریكا اقامت و تحصیل داشته و پس از بازگشت به ایران به یكی از چهره های حامی احمدی نژاد در قم تبدیل شد، پس از ماجراهای اخیر مربوط به دوركاری و خانه نشینی احمدی نژاد علاوه بر دارا بودن سمت استاد اخلاقی هیات وزیران به سخنگوی غیر رسمی دولت نیز تبدیل گردیده است.

آقاتهرانی كه به گفته خودش در هفته جاری جلسه دو ساعت و نیمه ای با محمود احمدی نژاد داشته است، در یك سخنرانی رسمی كه تصاویر آن بر روی اینترنت منتشر شده، از مذاكرات محمود احمدی نژاد و رهبر انقلاب در این باره خبر داده است.

آقاتهرانی با اظهار اینكه شخصا این مسایل را از محمود احمدی نژاد شنیده است، از قول وی اعلام می كند رهبرانقلاب مهلتی تعیین كردند تا احمدی نژاد یا وزیر اطلاعات را بپذیرد، یا استعفا كند و یا نپذیرد.

وی اظهار می كند كه احمدی نژاد هنوز تصمیم خود را نگرفته است.

متن اظهارات آقا تهرانی به نقل از دكتر احمدی نژاد بدین شرح است:

پریشب ایشون گفت من صحبتی كردم، وزیر آیا از اختیارات من هست كه بردارم، حتی خوب،به نظر شما خوبه، من به هر دلیل می گذارم، به هر دلیل برمی دارم، نمایندگان مجلس حق دخالت ندارند انتخاب منه.

حضرت آقا باید نظر مبارك خودشان را بدهند، باید به نظرشان عنایت شود. آمدیم مخالفت كردند، من چه وظیفه ای دارم؟

من صریحا به حضرت آقا گفتم، اگر ببینم نظر شما هست كه باشد، اما نمی تونم باهاش كار كنم، آیا من حق انتقاد و گفتن دارم؟ گفتند: بله. حتی نسبت به من هم داری.»

گفتم: آقا، حق دارم اگر نتوانستم، حتی استعفا بدهم؟

گفتند اگر خواستی بده.

(آقا) یك زمانی به من دادند، من تا آن زمان فكر كنم. من تا آن زمان یا استعفا می كنم یا می پذیرم یا نمی پذیرم.

این ضد ولایت فقیه است؟

من(آقا تهرانی) گفتم :نه

آقاتهرانی در بخش دیگری از سخنرانی می گوید، احمدی نژاد چندی پیش به من می گفت دوشنبه ها كه به دیدار رهبر انقلاب می رود، تا نیمه شب به وزرا زنگ می زند تا اگر فردا زنده نماندم، دستور آقا بر زمین نماند.
    ویرایش توسط SSAALLEEHH : 2011/05/05 در ساعت 23:30

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید SSAALLEEHH از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    سلام
    آمن عزیز معمولا در متن همه خبرها منبع ذکر میشه.
    ولی ازین به بعد سعی میکنم اگر منبع در متن نبود ابتدا یا انتها ذکر کنم.
    ممنون از توجهتون.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید SSAALLEEHH از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    البته بنظرم بد نیست منبع هایلایت باشه

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید SSAALLEEHH از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    عدالت لازمه بقاي نظام است

حجت الاسلام و المسلمین اديب يزدي گفت: اصليترين شعار نظام اسلامي بايد عدالت باشد و اصولا هر نظامي براي باقي ماندن بايد به عدالت رو بياورد.

به گزارش ستاد خبري دومين همايش ملي الگوي اسلامي – ايراني پيشرفت، حجت الاسلام و المسلمین مرتضي اديب يزدي اظهار داشت: انسان موجود فطري است و خداوند او را بر پايه فطرت الله خلق كرده است. جان مايه اصلي خلقت انسان فطرت الهي است و اصليترين محور فطرت هم عدالت است.

وی با بيان اينكه پروردگار عادل است و همه عالم را براساس تعادل آفريده است، افزود: فطرت انسان عدالت محور است و هر انساني در ذات خود به عدالت تمايل دارد چرا كه فقط در اين صورت است كه نظم نظام عالم بر هم نميخورد.

این روحانی برجسته با بيان اين كه ظلم در واقع تعدي از جاده عدالت است، عنوان کرد: اصليترين محور قوام عالم، عدالت است. بنابراين در تمام شئون زندگي انسان بايد عدالت حاكم باشد.

ادیب یزدی حضرت علي (ع) را مجسمه عدالت دانست و با اشاره به حدیثی گفت: امیر المومنان می فرمایند من هرگز مردم را به چيزي امر نميكنم مگر اينكه پيش از همه نسبت به آن اقدام كرده باشند. بنابر این می توان گفت عدالت ميل به تعادلی است که هر دو طرف را راضي نگه ميدارد.

استاد حوزه با بيان اين كه ذات اقدس الهي عادل است ، گفت: نوع فعاليت انسان بايد به گونهاي باشد كه به حق ديگري تجاوز نكند چراکه ذات او مطابق با ذات خداوند است.

ادیب یزدی با اشاره به اين كه رعایت رضايت طرفين در هر كاري، عدالت را در زندگي برقرار می کند، اظهار داشت: بندگان خدا كيفيت پياده كردن عدالت را به خودي خود بلد نيستند و این آموزههاي وحياني است كه به آنها اين اصول را آموزش ميدهد.

استاد حوزه با بيان اين كه اصليترين هدف ارسال رسل عدالت بوده است، گفت: اصليترين شعار نظام اسلامي هم بايد عدالت باشد و اصولا هر نظامي براي باقي ماندن بايد به عدالت رو بياورد.

وی با تاكيد بر اين كه نظام هستي به دليل اين كه خداوند حتي به اندازه سر سوزني به كسي ظلم نكرده تاكنون باقي مانده است، گفت: اگر نعوذبالله ذرهاي بي عدالتي از سوي خداي متعال سر بزند اقتدار او نيز ادامه نخواهد يافت. فرهنگ عدالتخواهي بايد در جامعه پرورش يابد تا همه در جاده عدالت حركت كنند. تنها در اين صورت است كه حلاوت و شيريني زندگي به كام مردم اثر ميكند.

اين استاد حوزه با بيان اين كه عدالت يك پديده قهري است و براي بقاي جامعه واجب است، بیان کرد: عدالت بر احسان ارجحيت دارد و به همين دليل است كه خداوند در آيه «ان الله يامر بالعدل والاحسان» ابتدا موضوع عدل را مطرح كرده است. اين آيه نشان ميدهد كه اگر احسان در جامعه به معني كامل وجود داشته باشد ولي عدالت از بين رفته باشد، اين جامعه فنا خواهد شد.

این روحانی برجسته زيادهخواهي و طمع انسان را مهمترين دلیل حركت به سمت بي عدالتي دانست و گفت: خداوند انسان را حريص خلق كرده است و ذات انسان به گونهاي است كه براي ادامه بندگي به مبارزه دروني نياز دارد. اين موجود نميتواند پيشرفت ديگران را ببيند و فقط در سايه تقواست كه ميتواند زندگي عادلانه ای داشته باشد.

اديب يزدي اظهار داشت: نبود فرهنگ عدالت از مباحثي است كه بايد در جامعه نهادینه شود. رشد مصرفگرايي در كشور بیش از حد انتظار است به طوري كه يك كشور 70 ميليون نفري به اندازه 400 ميليون نفر انرژي مصرف ميكند كه اين روش ناعادلانه است.

وی مذهب شيعه را مصداق واقعي عدالت دانست و گفت: در اصول مذهب شیعه در كنار نبوت، توحيد و معاد، عدالت آمده است. می توان گفت عدالت جزو مباني قطعي دين اسلام است. به همين دليل در نظام اسلامي افرادی باید قرار بگیرند كه به تمام معنا عدالت گستر و عدالتخواه باشند.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید SSAALLEEHH از ایشان تشکر کرده است:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط SSAALLEEHH نمایش پست ها
    البته بنظرم بد نیست منبع هایلایت باشه
    بحث منبع یک موضوع>..........اما موضوع مهمتر خلاصه نوشتن که همه بتونن بخونن (به اصطلاح ما مطالب باید ساندویچی باشه؛یعنی کوتاه،مختصر و مفید به اندازه وقتی که می خوای یک ساندویچ رو با عجله بخوری

من فکر می کنم هدف شما از راه انداختن یان تاپیک دادن یکسری اطلاعات به مخاطبه......شاید بهتره در نخست اخبار رو گزینش کنید(یعنی اخبار مهم و جنجالی با ذکر منیع)
    و اینکه همه را با یک تیتر از هم جدا کنید...
    اصل خلاصه نویسی رو هم خیلی مهمه برای بازید بالاتر تاپیک

سپاس مرا پذیرا باشید
    to continue, please follow me on my page

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    دیدار اسفندیار رحیم مشایی با خانواده شهیدان امیر و علی شاهآبادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، مهندس اسفندیار رحیم مشایی، رئیس دفتر رئیس جمهور، شامگاه روز گذشته با حضور در منزل شهیدان امیر و علی شاهآبادی در محله سه راه آذری تهران در فضایی روحانی و سرشار از صمیمیت ضمن دیدار با خانواده مکرم این شهیدان از فداکاری و ایثار والدین آنان تجلیل کرد.

در این دیدار که حبیب کاشانی عضو شورای شهر تهران نیز حضور داشت و بیش از یک ساعت به طول انجامید، مهندس رحیم مشایی رشادت و ایمان شهدا به ویژه علی و امیر شاه آبادی را موجب عزت و سرافرازی ایران اسلامی دانست و با اشاره به بخشی از خاطراتی که مادر شهیدان شاه آبادی از فرزندان شهید خود نقل کرد، گفت: بیتردید شهیدان در دامان پاک مادرانی مومن و عفیف و در سایه تربیت پدرانی فداکار به قلههای کمال دست یافتهاند.

والده شهیدان امیر و علی شاه آبادی با اظهار خوشحالی از حضور مشاور و رییس دفتر رییس جمهور در منزل خود خاطراتی را از سجایای اخلاقی و شجاعت فرزندان شهیدش بیان کرد.

مهندس رحیم مشایی نماز مغرب و عشا را در منزل این شهیدان اقامه کرد و مدیحهسرایی یکی از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به مناسبت شهادت بانوی دو عالم فضایی معنوی و روحانی را بر این ملاقات حاکم کرد.

مشاور و رییس دفتر رییس جمهور با اهدای لوح سپاس از فداکاری و ایثار والدین این شهیدان قدردانی کرد.

متن این لوح سپاس به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

خانواده محترم و معزز شهیدان امیر و علی شاهآبادی

سلام علیکم

فرزندان برومند و شجاع شما نمونههای والا از نسلی مؤمن بودند و با نفس مسیحایی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی‏ حضرت امام خمینی (قدس سره الشریف) در مکتب انتظار خوش درخشیدند. آنان اینک در بارگاه رحمت و مغفرت حضرت حق از نعمات بیحساب او برخوردارند.

آنچه از این نسل حقطلب به جا مانده است، تصویر ایمان، مقاومت و لطافت روح بزرگ آن شهیدان معزز است که در دامان پاک مادرانی مؤمن و عفیف و در سایه تربیت پدرانی فداکار و شایسته پرورش یافتهاند.

و من یتوکل علی الله فهو حسبه

گرامی باد یاد و خاطره آن شهیدان و سرداران بزرگ اسلام و مستدام باد سلامتی و سعادت بیت مکرم شاهآبادی.

اسفندیار رحیم مشایی

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید SSAALLEEHH از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    اونم چشم همه ی تلاشمو میکنم.یه سری هم به پیام خصوصیتون بزنید

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید SSAALLEEHH از ایشان تشکر کرده است:

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط SSAALLEEHH نمایش پست ها
    اونم چشم همه ی تلاشمو میکنم.یه سری هم به پیام خصوصیتون بزنید
    اما دلیلش رو نگفتین شما؟؟؟!!!!
    to continue, please follow me on my page

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    اسرائیل از مواضع ضد ایرانی خود عقب نشینی کرد

اگر ایران به سلاح اتمی هم برسد، به هیچ کشوری حمله نمیکند.

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در عقبنشنی آشکار از سیاست چندساله، اعلام کرد اگر ایران به سلاح اتمی هم دست پیدا کند، با آن نه به اسرائیل حمله میکند نه به هیچ کشور همسایه دیگر بنابراین نباید دنیا را از ایران هستهای بترسانیم.

«ایهود باراک» در مصاحبهای با روزنامه صهیونیستی هاآرتص، که نشان از بروز پذیرش ایران هستهای دارد، اعلام کرد که اگر ایران به سلاح اتمی هم برسد، به هیچ کشوری حمله نمیکند.

باراک در این گفتوگو بر خلاف سیاست چند سال گذشته آمریکا، اسرائیل و کشورهای غربی و در چرخشی کاملا آشکار، اعلام کرد شایسته نیست اسرائیل به دلیل برنامه هستهای ایران در دنیا ایجاد رعب و وحشت کند.

هاآرتص گزیدهای از این مصاحبه را امروز (پنجشنبه) منتشر و متن کامل آن را فردا منتشر خواهد کرد.

موضع سوالبرانگیز باراک: ایران در صورت داشتن سلاح اتمی هم به اسرائیل حمله نمیکند

باراک در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا ایران بمب اتمی بر اسرائیل خواهد انداخت گفت: ایران نه روی اسرائیل بمب میاندازد نه روی هیچ کشور همسایه دیگری. نیازی به ترسیدن و نگران بودن نیست. هنوز اسرائیل قدرتمندترین است در خاورمیانه.

هاآرتص اعلام کرد که البته موضع ایهود باراک با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل کاملا متفاوت است زیرا نتانیاهو در سالهای اخیر تلاش ایران برای پیشبرد برنامه هستهای را با آلمان نازی مقایسه کرده است.

باراک: اگر ایران را به نازیها تشبیه کنیم باید از اسرائیل فرار کنیم

باراک گفت: من دوست ندارم ایران را با سال 1938 مقایسه کنم و فکر نمیکنم این دو (ایران و آلمان نازی) شبیه به هم باشند، زیرا اگر اینگونه باشد اسرائیلیها باید اسرائیل را ترک کنند و بروند.

وزیر جنگ اسرائیل افزود: من به کلمات و اصطلاحات ترسآور فکر نمیکنم. آنچه در پاکستان در حال روی دادن است نوعی از فروپاشی سیاسی است و چهار بمب (اتمی) اگر به ایران برسد، این چه معنایی دارد؟ آیا ما برای فرار باید به سوی فرودگاه برویم؟ یا اینکه درهای اسرائیل را ببندیم [وتعطیلش کنیم] فقط به این دلیل که راه ایران [برای رسیدن به بمب] کوتاهتر شده است؟ خیر، ما هنوز در خاورمیانه قدرتمندترین هستیم.

وزیر جنگ اسرائیل در حالی این سخنان را بر زبان میآورد که در سالهای اخیر شدیدترین جنجال را اسرائیلیها علیه ایران در خصوص برنامه هستهای به راه انداختند و رسیدن ایران به سلاح اتمی را (که ایران بارها آن را تکذیب کرد و گزارشهای آژانس بینالمللی انرژی اتمی آن را رد میکند) به معنای پایان موجودیت اسرائیل میدانستند اما اکنون به گونهای از ایران هستهای سخن میگویند که ظاهرا در حال پذیرش آن هستند و حاضر نیستند به صراحت آن را اعلام کنند بنابراین به جهانیان اعلام میکنند که نیازی نیست از ایران هستهای ترسید.

باراک در ادامه بار دیگر مدعی شد که نظام ایران نیز دیر یا زود از بین میرود و افزود: به نظرم ما شاهد پایان دیکتاتوریها در جهان عرب هستیم و هر چند ایران از این ماجرا در امان مانده است ولی ممکن است ایران را نیز در بر بگیرد.

وی در خصوص مصر نیز اعلام کرد که خطری فوری در این خصوص اسرائیل را تهدید نمیکند و افزود: فکر نمیکنم توافق صلح اسرائیل و مصر با خطری فوری روبهرو باشد یا اینکه شاهد تجربه دیگری شبیه [جنگ اکتبر] سال 1973 باشیم. این خیلی بعید است.

وی در خصوص سوریه نیز به مانند بسیاری دیگر از کارشناسان و مسئولان در اسرائیل اعلام بیاطلاعی کرد و گفت: من نمیدانم در سوریه چه میگذرد و فکر میکنم که این کشور با خطر فقدان قدرتی برای کنترل بر امور روبهروست.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید SSAALLEEHH از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    پاسخ میراث فرهنگی به سایت توکلی

پاسخ سازمان میراث فرهنگی به سایت الف در باره گزارش رانتهای یک شرکت دولتی
    پیرو انتشار مقاله «الف» با عنوان «رانتخواری بزرگ در شرکت خصوصی متصل به حلقه قدرت و ثروت»، اداره کل روابطعمومی سازمان‏‏میراث‏فرهنگی اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ادارهکل روابطعمومی سازمان میراث فرهنگی، صنایعدستی و گردشگری،متن این اطلاعیه بدین شرح است:
    جنابآقای توکلی،نماینده مجلس شورای اسلامی!
    در پی انتشار مقاله سراسر دروغ، مجعول و موهن در تارنمای اینترنتیتان موسوم به «الف» با عنوان «رانتخواری بزرگ در شرکت خصوصی متصل به حلقه قدرت و ثروت» در تاریخ 13 اردیبهشتماه 1390، که در آن اهانتها و اتهامات بیاساس متعددی علیه آقایان بقایی و مشایی نسبت داده شده، ذکر نکات ذیل خطاب به شما جهت تنویر افکار عمومی و نیز روشن ساختن ذهن شما، ضروری به نظر میرسد. همچنین در انتهای این مطلب نیز پرسشهایی از جنابعالی شده که امیدواریم به آنها پاسخی صریح و روشن دهید:

1) شرکت «سمگا»، شرکتی است «سهامی عام» با بیش از 200 هزار عضو که آقایان مشایی و بقایی هیچ سهمی در آن ندارند؛ اما شما در مقاله سراسر کذب خود اینگونه وانمود کردهاید که گویی این شرکت متشکل از افرادی خاص، آن هم با سهامداری آقایان بقایی و مشایی است.

2) شرکت سمگا، در راستای اجرای اصل 44 قانون خصوصیسازی و توسعه صنعت گردشگری به همت بخش خصوصی بصورت سهامی عام تأسیس شده است و حمایت از تشکیل چنین مجموعههایی آن هم به صورت سهامی عام از سیاستهای دولت بوده و مشخص نیست به چه دلیل جنابعالی با تشکیل و توسعه شرکتهای تعاونی و سهامی عام صاحبان و سهامداران اصلی عموم مردم خواهند بود، مخالفید!

3- در مراسم افتتاح شرکت سهامی عام سمگا که در ساختمان مرکزی بانک پاسارگاد و با حضور دهها خبرنگار و مدعو برگزار گردید، دو قطعه سهام 500 هزار تومانی سمگا به صورت نمادین به مدعوین شاخص حاضر در جلسه اهدا شد که همان روز نیز سهام مربوط به آقایان بقایی و مشایی رسما به شرکت تعاونی کارکنان سازمان میراث فرهنگی اهدا شد. حال اگر منظورتان از سهامداری، همین دو قطعه سهام 500 هزار تومانی است، جالب است که بدانید به خوبی به یاد داریم که آقای بقایی همان روز از اداره کل روابطعمومی خواستند خبر اهدای سهمشان اطلاعرسانی شود تا در آینده مورد اشتباه دیگران و سوءاستفاده دشمنان و عناصر نادان قرار نگیرد که دقیقا این پیشبینی ایشان درست از آب درآمده است!

4) در بخشی از مقاله سراسر دروغ شما اینگونه وانمود شده که گویی پروژههای متعددی به صورت مشکوک به این شرکت واگذار شده است؛ اما جهت اطلاع شما باید اشاره کنیم از میان بیش از 1200 منطقه نمونه گردشگری قابل واگذاری، فقط یک پروژه به نام منطقه نمونه گردشگری چشمه اعلاء آن هم مطابق مقررات و از طریق فراخوان عمومی در حال واگذاری به شرکت سهامی عام سمگا است که هنوز نیز قطعی نشده و این شرکت میبایست قیمت زمینهای منطقه نمونه مذکور را بر اساس بهای کارشناسی به وزارت مسکن پرداخت کند. لازم به ذکر است به دلیل وجود برخی مسائل، فعالیت در مناطق نمونه گردشگری، نیازمند سرمایهگذاری سنگین است و به همین دلیل نیز جذب سرمایهگذار برای فعالیت در مناطق نمونه گردشگری، به سختی صورت میپذیرد.

5) چنان که ذکر شد، شرکت سمگا یک شرکت سهامی عام است که دقیقا طبق قوانین موجود تأسیس گردیده. بنابراین، شرکت مزبور دارای ماهیت حقوقی مستقل و مشخصی است که خود در برابر اتهامات وارده علیه شرکت، دفاع لازم و قانونی را انجام خواهند داد.

6) به جز توضیحات ارائه شده، این پرسش را نیز داریم که در عکسها، آقایان مشایی، بقایی، جهانگیری و قاسمی (مدیرعامل بانک پاسارگاد) و چند نفر دیگر نیز حضور دارند؛ اما به راستی علت تیره کردن تصویر آقای قاسمی و چند نفر دیگر توسط شما برای ما معما شده است. آیا توضیحی در اینباره دارید؟

20. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید SSAALLEEHH از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 35 مهمان ها)

1. گالیور

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها