نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 3974 از 5220 نخست ... 29743474387439243964397139723973397439753976397739844024407444744974 ... آخرین
نمایش نتایج: از 39,731 به 39,740 از 52192

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 15,019 بار در 6,183 ارسال

پاسخ : اخبار

نوبخت:‌ دولت دلواپس مشکلات اقتصادی کشور است

سه‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۵

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,365 بار در 1,188 ارسال

نوبخت: پولمان راصرف پروژه‌هایی می کنیم که در دولت قبل برایش کف زدند
    سخنگوی دولت با اشاره به پرونده بابک زنجانی گفت: ما از وی پول می‌خواهیم نه اموال، تا مشکلات ارزی ما را حل کند و فعلا هیچ پولی از طرف وی واریز نشده است.
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    محمد باقر نوبخت سخنگوی دولت در نشست خبری که صبح امروز برگزار شد، گفت: پرونده بابک زنجانی پرونده دو نفر نیست. اینکه بگويد شماره حساب داده نشده است، بهانه جویی است.

به گزارش انتخاب، وی درباره حذف تصویر حسین فریدون از صداوسیما نیز گفت: آقای فریدون در سفر بنده به مناطق سیل زده همراه بودند و زحمات زیادی هم کشیدند. اما از اینکه رسانه ملی تصویر وی را در مصاحبه بنده حذف کرده اند، چیزی نشنیدم و اگر اینطور بوده، حتما توضیح خواهند داد.
    سخنگوی دولت گفت: در سفرهای استانی رییس‌جمهور، ما در برابر خواسته ها و مطالبات مردم حق انتخاب نداریم، بلکه پول هایمان را صرف پروژه هایی می‌کنیم که "صل علی محمد" و "کف زدن هایش" برای گذشته ها -دولت هاي قبل- زده شده است. ما به دنبال اتمام پروژه های ناتمام هستیم، اما اینکه همه اتفاقات از جمله سیل های اخیر را به دولت گذشته ربط دهیم، حرف نادرستی است و چنین حقی نداریم. اما تا ده سال آینده هم گفته خواهد شد که رشد اقتصادی منفی8 / 6 بوده است.

اهم سخنان نوبخت به نقل از خبرگزاری ها به شرح زیر است:
    **"13 آبان یک روز تاریخی است و نفرت و کینه‌مان نسبت به عملکرد امریکا در آن زمان به دلیل حمایت از شاه حفظ خواهیم کرد و مثل همه ایرانی ها خودمان را در برابر توطئه های آمریکا حفظ خواهیم کرد.

** ما آمادگی خود را به شرکت های آمریکایی و اروپایی که در چارچوب منافع ملی جمهوری اسلامی ایران سرمایه گذاری می کنند اعلام و از آن استقبال می‌کنیم.

** آغاز اعطای تسهیلات به بخش های صنعتی از روزهای آینده آغاز می شود. یک شرکت اروپایی برای احداث چهار نیروگاه سیکل ترکیبی به ظرفیت سه هزار و 250 مگاوات و احداث یک نیروگاه بادی در مجموع به مبلغ شش میلیارد دلار؛ قراردادی با وزارت نیرو امضا کرد.
    **قیمت خرید تضمینی گندم در سال آینده را یکهزار و 270 تومان خواهد بود. در سال جاری این قیمت یکهزار و 150 تومان بود و دولت امسال نه هزار و 300 میلیارد تومان گندم از گندم کاران خریده است.

** رشد اقتصادی شش ماهه اول سال در بخش کشاورزی مثبت 5.7در صد است. این رقم در بخش صنعت منفی 1/1 در صد و در خدمات مثبت 0.9 در صد بوده است. در مجموع مرکز آمار رشد اقتصادی را در شش ماهه اول مثبت 1 درصد اعلام کرده است.

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Hessam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

به جای خوب حرف زدن و باد هوا تحویل دادن فکری اساسی به حال اقتصاد کنید هر مشکلی پیش بیاید دولت قبل مقصره و بهانه بسیار خوبی برای دولت روحانی می باشد تا از زیر بار مسولیت شانه خالی کند 2 سال نیم از ریاست روحانی می گذرد یک روز نشد بگویند که دولت قبل مقصر نیست چون به غیر از این جمله چیزی دیگری ندارد که بگویند در یک و نیم سال آینده هم همین بهانه را دارند که نتوانستیم تحویل خوبی در اقتصاد ایجاد کنیم چون دولت قبل مقصره حالا همین مردم برای شما کف نمی زنند ببینیم شما چه گلی بر سر همین کشور میزنید منتظر هستیم !!!!

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تاریخ خبر: 12/08/1394 | ساعت: 16:53|

استاندار سمنان به ایرنا خبر داد:

تعویق سفر رییس جمهوری به استان سمنان

تهران - ایرنا - استاندار سمنان از تعویق سفر رییس جمهوری به این استان و انجام آن در زمان مناسب خبر داد.

محمد وکیلی روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا تصریح کرد: فشردگی برنامه های ریاست جمهوری در هفته های آتی، تغییرات مکرر در پیش بینی آب و هوایی و احتمال شرایط نا مناسب جوی در 19 آبان ماه و پرهیز از به زحمت افتادن مردم، از دلایل درخواست برای تعویق سفر رییس جمهور بوده است.
    وی تاکید کرد: البته این تعویق فرصت بهتری را به مدیریت استان می دهد تا در تهیه و تنظیم برنامه های توسعه ای اقدامات موثرتری را بعمل آورند.

بروید به فکر راه حل برای جمع آوری مردم باشید تا مثل سفر مازندران نباشه که بعدا بخواهید به دلیل عد م جمع اوری مردم به زور معاون استاندار مازندران را اخراج کنید !!!

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها
    تشکر شده 9,758 بار در 2,145 ارسال

پلمب شد

هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 419 بار در 161 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط ایرج سابق نمایش پست ها

به جای خوب حرف زدن و باد هوا تحویل دادن فکری اساسی به حال اقتصاد کنید هر مشکلی پیش بیاید دولت قبل مقصره و بهانه بسیار خوبی برای دولت روحانی می باشد تا از زیر بار مسولیت شانه خالی کند 2 سال نیم از ریاست روحانی می گذرد یک روز نشد بگویند که دولت قبل مقصر نیست چون به غیر از این جمله چیزی دیگری ندارد که بگویند در یک و نیم سال آینده هم همین بهانه را دارند که نتوانستیم تحویل خوبی در اقتصاد ایجاد کنیم چون دولت قبل مقصره حالا همین مردم برای شما کف نمی زنند ببینیم شما چه گلی بر سر همین کشور میزنید منتظر هستیم !!!!

خدا پدر دولت قبلو بیامرزه چند تا پروژه با پیشرفت 90 درصد بهتون تحویل داد اینجور که نوبخت اینا تو این دو سال کار کردن تا 10 سال دیگه هیچ پروژه ای نه شروع میشه نه افتتاح

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید reza13642125 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

نقل قول نوشته اصلی توسط reza13642125 نمایش پست ها
    خدا پدر دولت قبلو بیامرزه چند تا پروژه با پیشرفت 90 درصد بهتون تحویل داد اینجور که نوبخت اینا تو این دو سال کار کردن تا 10 سال دیگه هیچ پروژه ای نه شروع میشه نه افتتاح

این دولت هیچ دیواری کوتاه تر از احمدی نژاد پیدا نمی کند گفتم این یک و نیم سال آینده هم تمام میشه ببینیم چه بهانه جدیدی برای عدم رسیدگی به وضع اقتصادی داره این دولت
    چون رفع تحریم ها اجرایی شده و بسته رفع رکود هم داره اجرایی میشه ببینیم دیگه چه بهانه ای داره !!!
    ویرایش توسط ایرج سابق : 2015/11/03 در ساعت 20:10

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 6,365 بار در 1,188 ارسال

کشف خانه فساد یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی+تصاویر
    پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    این مفسد اقتصادی و بدهکار کلان سیستم بانکی کشور که با همراهی برادران خود و دیگر عوامل نفوذی، اقدام به راه اندازی شبکه فساد اقتصادی و سوء استفاده از شرایط تحریم کشور کرده بودند، جهت تعمیق فعالیت ها و رسیدن به اهداف شوم مورد نظر خود، اقدام به آلوده سازی افراد از طریق پرداخت رشوه های بسیار کلان و سازماندهی خانه ی فساد می نمودند.(اسمش تو جیب کت مموتی بود ها ، تو اون 8 سال وقت نداشت دستشو تو جیب کتش بکنه اسمشو بخونه، کار داشت کار،یه وقت فکر بد نکنید.)

ویرایش توسط Hessam : 2015/11/03 در ساعت 20:57

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید Hessam از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال خوشبخت آواتار ها
    تشکر شده 45,465 بار در 5,450 ارسال

زنجانی حاصل رانت‌های پشت پرده مسوولان است

اکنون او با قدرت می گوید 2 میلیارد برایش پول خرد است ولی در حساب های بین المللی وی همین مقدار پول خرد یافت نمی شود.

باقدرت سخن می گوید، به مسولان وزارت نفت حرف هایی می زند که نشان از حمایت های پشت پرده از وی دارد. هر بار که مطلبی می گوید مدتی طول نمی کشد که گفته اش از سوی دستگاه های مربوط رد می شود. تنها تلاش دارد که زمان را مدیریت کند گویی از این مدیریت زمان بهره می برد و برای وی و دوستانش این زمان ها هستند که مهم به نظر می رسند.

بابک زنجانی جوانی که زود بر سر زبان ها افتاد و با همه عکس یادگاری گرفت از سیاست مدار تا هنرمند و سردار. برای وی تنها شهرت مهم بود و همین شهرت بود که وی را بیش از هر کسی بر سر زبان ها انداخت. برخی می گویند بابک زنجانی تنها یک فرد است و دست های پنهانی در زنجانی ساختن او دخیل هستند، دست‌هایی که به طور حتم با نهادهای قدرت و ثروت در ارتباط است.

زنجانی بدون کمک برخی افراد قادر به میلیاردر شدن نبود هرچند خود بیان می کند که توانش بسیار زیاد است.اکنون او با قدرت می گوید 2 میلیارد برایش پول خرد است ولی در حساب های بین المللی وی همین مقدار پول خرد یافت نمی شود.

منصور کمال نیا کارشناس اقتصادی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا بیان می‌دارد که زنجانی حاصل رانت های پشت پرده مسوولان مطرح است. زنجانی با گفته هایش به دنبال بدست گرفتن زمان است و به خوبی نیز توانسته همه مردم کشور را با ادبیات خود سردرگم کند.

این گفته کمال نیا از بسیاری جهات درست است چرا که امروز موضوع زنجانی در سطح کشور مطرح است و پیر و جوان ، زن و مرد همه از زنجانی سخن می گویند و بر این باورند که چگونه یک جوان طی چند سال میلیارد بین المللی می شود.

حال یک فرضیه وجود دارد که آیا زنجانی با گفته های خود تلاش دارد به همفکرانش زمان دهد تا راهکاری برای رهایی بدست آورند. بدون شک اگر زنجانی زبان بگشاید و حقیقت را بیان کند نام افراد بسیاری مطرح خواهد شد افرادی که توانستند میلیارد ها بیشتر از زنجانی دلار روانه حساب های شخصی خود کنند.

مسئولان گذشته از جمله رییس دولت دهم باید درباره زنجانی حقایق را بیان کند، چرا که به نظر می رسد وی در جریان تمامی اتفاقات است. احمدی نژاد به خوبی می داند که چطور زنجانی توانسته است تبدیل به یک میلیاردر شود. رییس دولت های نهم و دهم که مدعی بود اسامی مفسدان اقتصادی را در جیب دارد حتی یک بار هم در خصوص زنجانی و زنجانی ها سخن به زبان نیاورد و همین سکوت و ... بود که موجی از فساد را در کشور به وجود آورد. فساد هایی که نام نزدیکان رییس دولت نهم و دهم در آن دیده می شود.

18. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبخت از ایشان تشکر کرده اند:

Banned
    تشکر شده 1,920 بار در 587 ارسال

1394/08/09 عشق به امام حسین جوان ژاپنی رابه ایران کشاند

عشق به امام حسین (ع) «آتسوشی ناکانه» جوان 29 ساله ژاپنی ساکن توکیو و فارغ التحصیل زبان وادبیات فارسی را به ایران کشاند.

هر سال در چنین روزهایی شور و شوق مجالس عزاداری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و قهرمانان کربلا در سراسر ایران و نقاط مختلف دنیا طنین انداز شده و جلوه ای از حقانیت و عظمت مکتب تشیع نمایانگر می شود.

آتسوشی از20 ماه پیش به دین اسلام و مذهب شیعه مشرف شده و نام اسلامی خودش را رضا انتخاب کرده است.

رضا گردشگر خارجی است و حدود دو سال پیش، پس از آشنایی با 'مسعود سپهری' در شهرستان آستارا با تشویق های وی به دین اسلام علاقه مند شد.

مسعود سپهری که اهل و ساکن شهر آستاراست، به خبرنگار ایرنا گفت: آتسوشی زمانی که 20 ساله بود و برای اولین بار به ایران سفر کرد، در بندر آستارا با وی آشنا شدم و از همان سال هر سال به ایران مسافرت می کند و مدت 10 روز میهمان

خانه ما می شود.

وی اضافه کرد: حدود دو سال پیش بود که با آتسوشی برای تعمیر کفش هایش به بیرون رفته بودیم و از مقابل مسجدی رد می شدیم که صدای اذان آمد و او از من خواست تا وارد مسجد شویم و از همان لحظه، علاقه وی به دین اسلام شدت

گرفت.

سپهری می گوید: در داخل مسجد با امام جماعت آن مسجد آشنا شدیم و با راهنمایی های وی برای پاسخ به پرسش ها و شبهات آتسوشی به حوزه علمیه آستارا مراجعه کردیم.

حجت الاسلام یدالله زارعی، معاون حوزه علمیه شهرستان سراب هم که دیگر حامی ناکانه هست، اظهارکرد: تسلط آتسوشی به زبان و ادبیات فارسی و آشنایی وی با فرهنگ ایرانی اسلامی باعث شد تا در مدت سه روز بتوانیم به تمام سوالات وی

پاسخ دهیم.

وی می افزاید: در چهارمین روز آتسوشی به من مراجعه کرد و پس از قرائت تشهدین مسلمان شده و مذهب شیعه را انتخاب کرد.

بنا بر اظهارات حجت الاسلام زارعی، آقای ناکانه ادیان مختلف از جمله مسیحیت و یهودیت را بررسی و تحقیق کرده و به سوالات خود در دین اسلام پاسخ گرفته و مسلمان شده است.

زارعی با اشاره به علاقه ناکانه به مذهب شیعه تصریح کرد: آتسوشی یا همان رضا مسلمان شده، طی تماس های تلفنی مناسبت های مذهبی را به برداران دینی خود در ایران تبریک می گوید و حتی در عید سعید غدیر خم نیز از بنده خواست تا

صیغه اخوت را با وی قرائت کنم.

این جوان ژاپنی این بار به عشق سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و آشنایی با فرهنگ عزاداری مردم ایران به استان آذربایجان شرقی و شهرستان سراب سفر کرده است.

این مسلمان ژاپنی به خبرنگار ایرنا گفت: تنها فرزند خانواده هستم و برغم اینکه والدینم در دین بودا هستند از مسلمان شدنم استقبال کرده و خودشان نیز مشتاق تشرف به دین اسلام هستند ولی شرایط برای آنها مهیا نیست.

رضا از نبود شرایط مناسب در محیط کارش برای انجام فرایض دینی گلایه کرد و گفت: همه دوستان من بودایی هستند و من نمی توانم به راحتی اعمال واجب روزانه ام را انجام دهم.

وی معتقد است با وجود اینکه ژاپن از نظر تکنولوژی سومین کشور پیشرفته جهان است اما نبود معنویت دراین کشور باعث شده تا مردم آن در مشکل زندگی کنند.

رضا اظهارکرد: من در تمام مناسبت های مذهبی که در سفارت ایران در توکیو برگزار می شود، شرکت می کنم.

وی به دلایل انتخاب مذهب تشیع اشاره کرد و افزود: من به ایران سفر کردم و از معنویت و فرهنگ این کشور خوشم آمد و چون دین اسلام کامل ترین دین هاست، مسلمان و شیعه شدم.

رضا ادامه داد: یک سال است تلاش می کنم تا هزینه سفر خود را تامین کرده و مرخصی کاری خود را طوری هماهنگ کنم تا درایام محرم در ایران باشم.

وی با اشاره به پیام امام حسین (ع) در حادثه عاشورا گفت: پیام سیدالشهدا درس آزادگی است و هیچ شخصی نباید در دنیا زیر سلطه ظلم زندگی کند.

رضا قبل از مسلمان شدنش یک بار به مشهد مقدس مشرف شد و در نامه ای به امام رضا (ع) نوشت: چراغ حرم همیشه دیده می شود، آن نور شماست، نور مهر و آرامش است، آن نور بدون پایان همه جا می رسد.

حتی سرزمین آخر شرق دنیا که من هستم، هر وقت چشم می بندم، نور شما را می بینم. درهمان لحظه سر و صدای دلم از بین می رود، احساس پاکی به دست می آورم و برای شما دلم تنگ می شود، ای امام دانا، با نورتان راه من را روشن

کنید، ای امام عاشقان، با نورتان مرا حفظ کنید.

او ضمن تحقیق و مطالعه در مورد فرهنگ و آداب عزاداری در ایران با اشتیاق کامل در مراسم های مذهبی و عزاداری سید الشهدا شرکت کرد.

وی در دسته های حسینی همراه با مردم سراب سینه زنی و زنجیرزنی کرد و در برنامه های عزاداری مساجد، حسینیه ها، شبیه خوانی ها، امامزاده بزرگ، نماز ظهر عاشورا و نماز عبادی سیاسی روز جمعه حضور یافت.

رضا مدت پنج روز از ایام ماه محرم را در سراب اقامت کرد و در پایان سفر خود در مورد مردم این شهرستان و ویژگی های عزاداری آنان گفت: مردم سراب دارای مذهبی عمیق هستند و اهالی این منطقه حس معنویت را در من تقویت کردند.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید قمار باز حرفه ای از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 53 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 52 مهمان ها)

1. رادین1

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها