نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 4042 از 4620 نخست ... 3042354239423992403240394040404140424043404440454052409241424542 ... آخرین
نمایش نتایج: از 40,411 به 40,420 از 46197

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 91,583 بار در 29,614 ارسال

پاسخ : اخبار

آل‌اسحاق:
    فرمان اقتصاد دردست ذینفعان زیرزمینی

رییس سابق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران معتقد است که «برخورد محافظه‌کارانه با مسایل تحولی اقتصادی اشتباه است و مسایل تحول اقتصادی احتیاج به یک برخورد قاطع هزینه‌زای ملی دارد.»

یحیی آل‌اسحاق در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر فرمان اقتصاد ایران در دست کیست؟ اظهار داشت: «فرمان اقتصاد در دست ذینفعان زیرزمینی است.»

وی افزود: «شرایط موجود اقتصادی کشور، یک عده ذینفع دارد. برای مثال، از نظام بانکی کشور یک عده‌ای منتفع هستند و اعتبارات هزاران میلیاردی را دریافت می‌کنند.»

رییس سابق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با بیان این‌که عده‌ای وام گرفتند، اما حاضر نیستند این پول را پس دهند، تصریح کرد: «در حوزه‌های دیگر اقتصادی همچون سرمایه‌گذاری، واردات، صادرات، حوزه‌های پیمانکاری و... نیز این وضعیت وجود دارد و به‌هرصورت شرایط موجود در طول تاریخ، عده‌ای را ذینفع اصلی کرده است.»

آل‌اسحاق متذکر شد: «در حال حاضر ما به این نتیجه رسیده‌ایم که وضع موجود خوب نیست و این وضعیت اقتصادی باید تغییر کند. بر این اساس، می‌خواهیم از این وضعیت موجود به وضعیت مطلوب برویم و برای این کار نیازمند نسخه و نقشه راه هستیم.»

وی با بیان این‌که بر این کار، یک گروه اجرایی نیاز داریم که وضعیت را تغییر دهد، عنوان کرد: «البته نباید تصور کنیم که هیچ عمل اقتصادی بدون هزینه باشد.»

رییس سابق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: «دولتی که می‌خواهد تغییرات ساختاری بدهد، باید هزینه‌ها را قبول کند.»

آل‌اسحاق تاکید کرد: «برخورد محافظه‌کارانه با مسایل تحولی اقتصادی در یک کاسه نمی‌گنجد و مسایل تحول اقتصادی احتیاج به یک برخورد قاطع هزینه‌زای ملی دارد.»

Read more: http://www.donya-e-eqtesad.com/news/...#ixzz3tnuI7Nif

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید negarminavi از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 14,751 بار در 6,070 ارسال

در گفتگو با مهر اعلام شد؛
    درخواست شورای پول واعتبار از سیف/فورا گزارش نرخ سود را ارائه کنید

چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۸

عضو شورای پول و اعتبار با تاکید بر اینکه اعضای این شورا از رئیس بانک مرکزی می‌خواهند که هرچه زودتر گزارش نرخ سود بانکی را آماده و به شورا ارائه کند، گفت هیچ موضوعی مهمتر از کاهش نرخ

سود وجود ندارد.
    محمدرضا پورابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه شب گذشته شورای پول و اعتبار در بانک مرکزی با حضور اعضا گفت: قرار بود موضوع نرخ سود بانکی در این جلسه

مورد بررسی قرار گیرد و نهایی شود اما بانک مرکزی گزارش خود را به شورا ارائه نکرد و در اصل این گزارش را آماده نکرده بود.
    عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار با تاکید بر اینکه اعضای شورا

از بانک مرکزی خواسته اند که گزارش نرخ سود را هرچه زودتر آماده و به شورا ارائه کند، افزود: شورای پول و اعتبار با جدیت به دنبال کاهش نرخ سود است.
    وی اضافه کرد: مهمترین موضوع اقتصادی

کشور در حال حاضر همین موضوع کاهش نرخ سود بانکی است و در اصل مهمتر از آن، موضوع دیگری در شرایط فعلی برای پیگیری در اقتصاد وجود ندارد، لذا این موضوع توسط شورای پول و اعتبار

پیگیری خواهد شد.
    پورابراهیمی خاطرنشان کرد: بر این اساس از رئیس کل بانک مرکزی می‌خواهیم که هرچه زودتر گزارش بانک مرکزی درباره نرخ سود بانکی را نهایی و برای بررسی و تصمیم نهایی به شورا

ارائه کند.
    وی، یکی دیگر از موضوعات مهم نظام بانکی را بحث تامین مالی بین بانکی و سود آن ذکر کرد و گفت: سود تامین مالی بازار بین بانکی از ۲۹ به ۲۱ درصد کاهش یافته و این اقدام در کنار پیگیری

ساماندهی بازار غیر متشکل پولی به طور همزمان مورد اهمیت است.
    عضو ناظر مجلس در شورای پول و اعتبار گفت: شورای پول و اعتبار موضوع ساماندهی بازار غیر متشکل پولی را نیز پیگیری می‌کند تا در

نهایت با تمامی این اقدامات مسیر برای کاهش نرخ سود همواره شود.

بهترین دانش آن است که سودمند باشی

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 14,751 بار در 6,070 ارسال

تاریخ خبر: 18/09/1394 | ساعت: 8:53|

آیت الله هاشمی رفسنجانی: شرق و غرب برای همکاری باایران رقابت می کنند

تهران - ایرنا - رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که دنیا هم متوجه استعدادهای فردی و جمعی ایرانیان شده است، گفت: برای همکاری با ایران، رقابتی بین کشورهای شرقی و غربی ایجاد شده که می توان از این شرایط برای ارتقای کیفی واردات و حتی تولیدات استفاده کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی در دیدار مدیر عامل، معاونین، مشاورین و مدیران شرکت بازرگانی و

تولیدی همگام، صنعت خودروسازی را پایه بسیاری از صنایع کوچک و بزرگ و باعث رونق اشتغال دانست و افزود: امتیاز خودروسازان این است که تولیدات آنها بلافاصله مورد

قضاوت مردم قرار می گیرد و می توانند با ارتقای کیفیت موجبات رضایت جامعه را فراهم کنند.

وی خاطرنشان کرد: اگر در این صنعت، تجربیات علمی و عملی جهان را به کار بگیریم، می توانیم با پیشتازی انواع صنایع جنبی آن را رونق دهیم.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اهمیت کیفیت در رشد های کمی جامعه و صنایع مورد نیاز آن به شرایط پسابرجام در کشور اشاره کرد و گفت: با تجربه پس از جنگ که

شرق، غرب و ارتجاع، حامی حزب بعث و مخالف انقلاب اسلامی بودند، می توانیم بنای یک تعامل سازنده با جهان را بگذاریم و با توجه به وجود زیرساخت ها و نیروهای انسانی

کارآمد و امتیازات ایران در منابع و جغرافیا، همه زمینه ها برای یک جهش اقتصادی و صنعتی آماده است.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان مصادیقی از تمایلات شرکت های صنعتی بزرگ دنیا، بویژه شرکت های خودروساز تصریح کرد: در آن شرایط توجه به کیفیت برتر، شاخص و شرط

همکاری ایران با دیگر کشورها خواهد بود و در داخل هم باید شرایطی فراهم کنیم که کیفیت شرط اصلی کارها باشد.

وی، هوشیاری و ذکاوت سیاسی مردم ایران را ستود و با بیان تفاوت های شرایط تحریم و غیر تحریم برای توجه به صادرات و واردات اظهارداشت: رعایت تعادل در تعاملات صنعتی

و اقتصادی ضروری است و خوب است متولیان صنعت مواظبت کنند که کیفیت سنجی حفظ شود.

در آغاز این دیدار حسین بزرگ زاده مدیر عامل و رییس هیأت مدیره، جواد دوستی مشاور و مدرس دانشگاه و مسعود هماپور نماینده گروه سایپا در اصفهان با ارائه گزارشی از برنامه

ها و فعالیت های شرکت بازرگانی همگام به بیان دیدگاه های خود درباره صنعت و توجه به صنعت خودروسازی پرداختند.
    بهترین دانش آن است که سودمند باشی

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج سابق از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امام قلی خان آواتار ها
    تشکر شده 4,463 بار در 1,264 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط negarminavi نمایش پست ها
    آل‌اسحاق:
    فرمان اقتصاد دردست ذینفعان زیرزمینی

رییس سابق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران معتقد است که «برخورد محافظه‌کارانه با مسایل تحولی اقتصادی اشتباه است و مسایل تحول اقتصادی احتیاج به یک برخورد قاطع هزینه‌زای ملی دارد.»

یحیی آل‌اسحاق در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرآنلاین در پاسخ به این پرسش که در حال حاضر فرمان اقتصاد ایران در دست کیست؟ اظهار داشت: «فرمان اقتصاد در دست ذینفعان زیرزمینی است.»

وی افزود: «شرایط موجود اقتصادی کشور، یک عده ذینفع دارد. برای مثال، از نظام بانکی کشور یک عده‌ای منتفع هستند و اعتبارات هزاران میلیاردی را دریافت می‌کنند.»

رییس سابق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران با بیان این‌که عده‌ای وام گرفتند، اما حاضر نیستند این پول را پس دهند، تصریح کرد: «در حوزه‌های دیگر اقتصادی همچون سرمایه‌گذاری، واردات، صادرات، حوزه‌های پیمانکاری و... نیز این وضعیت وجود دارد و به‌هرصورت شرایط موجود در طول تاریخ، عده‌ای را ذینفع اصلی کرده است.»

آل‌اسحاق متذکر شد: «در حال حاضر ما به این نتیجه رسیده‌ایم که وضع موجود خوب نیست و این وضعیت اقتصادی باید تغییر کند. بر این اساس، می‌خواهیم از این وضعیت موجود به وضعیت مطلوب برویم و برای این کار نیازمند نسخه و نقشه راه هستیم.»

وی با بیان این‌که بر این کار، یک گروه اجرایی نیاز داریم که وضعیت را تغییر دهد، عنوان کرد: «البته نباید تصور کنیم که هیچ عمل اقتصادی بدون هزینه باشد.»

رییس سابق اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: «دولتی که می‌خواهد تغییرات ساختاری بدهد، باید هزینه‌ها را قبول کند.»

آل‌اسحاق تاکید کرد: «برخورد محافظه‌کارانه با مسایل تحولی اقتصادی در یک کاسه نمی‌گنجد و مسایل تحول اقتصادی احتیاج به یک برخورد قاطع هزینه‌زای ملی دارد.»

Read more: http://www.donya-e-eqtesad.com/news/...#ixzz3tnuI7Nif
    من مطمئن شدم دستکم دولت دست زالوصفتانی چون آل اسحاق را بسته است که دارند خودشان را به در و دیوار میکوبند. آل استحاق بیخودی سر و صدا راه نینداز که اگر انقلاب نشده بود حداکثر یک شاگرد حلبی ساز و یا شاگرد نانوایی میشدی با این استعدادهایت.دزدی و بخور بخور کم شده است صدایت درآمده؟کم برده اید؟ تا 10 نسل بعدتان میتوانند عشق و حال رویایی در هرجای عالم بکنند.دست از سر این مردم بدبخت بردارید و بروید گمشید
    نه محقق بود نه دانشمند چارپایی بر او کتابی چند
    از هم ندوشیم.
    با هم بنوشیم.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امام قلی خان از ایشان تشکر کرده است:

mey

عضو فعال Senator1989 آواتار ها
    تشکر شده 6,055 بار در 1,876 ارسال

پاسخ : جــــو بــــازار

اشک‌های متهم ردیف سوم در دادگاه زنجانی

متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی در هنگام دفاع با گریه اظهار داشت: اتهامات وارده به من نادرست است.
    کد خبر: ۵۵۳۰۰۷

تاریخ انتشار:
    ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
    -
    09 December 2015
    متهم ردیف سوم پرونده فساد نفتی در هنگام دفاع با گریه اظهار داشت: اتهامات وارده به من نادرست است.

به گزارش خبرگزاری فارس، در بیست و یکمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی که صبح امروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد «ح.ف.ه» متهم ردیف سوم این پرونده با حضور در جایگاه در معرفی خود گفت: من «ح.ف.ه» فرزند علی متولد 1340 بازنشسته و دکترای صنایع دارم، متأهل و دارای سه فرزند هستم و تابعیت ایرانی دارم، در تهران ساکنم و تاکنون هیچ گونه سابقه کیفری نداشتم.

در این هنگام قاضی در تفهیم اتهام متهم ردیف سوم گفت: شما متهم به افساد فی‌الارض از طریق مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور به طور کلان با علم مؤثر بودن اقدامات در ضربه زدن به نظام، مشارکت در تشکیل و اداره شبکه سازمان یافته برای جعل و کلاهبرداری و پولشویی، کلاهبرداری از شرکت HK به مبلغ 1.2 میلیارد یورو و مشارکت در پولشویی و کلاهبرداری از سازمان تأمین اجتماعی هستیم.

در این لحظه متهم ردیف سوم اظهار داشت: یکی از رنج‌آورترین اتهامات این است که ادعا شده عالمانه و عامدانه علیه نظام اقدام کرده‌ام در حالی که نزدیک به 30 سال در یکی از استراتژیک‌ترین سازمان‌های وفادار به نظام خدمت کردم.

وی با بیان اینکه 4 سال فرمانده گردان‌های عملیاتی در جبهه‌ها بوده، گفت: بارها مجروح شدم، جانباز هستم و همسرم خواهر شهید است و دخترم را حضرت آقا به طور خصوصی عقد کرده‌اند. متهم در این لحظه شروع به گریه کرد و قاضی او را دعوت به آرامش کرد و خواست ادامه دفاعیات خود را ارائه دهد.

«ح.ف.ه» با صدای لرزان و گریان ادامه داد: همه اعضای خانواده من بیشتر مقلد مقام معظم رهبری هستند و خودم، پدرم، برادرانم و بیشتر اقوام از نوکرین و خادمین امام رضا (ع) هستیم.

عضو فعال
    تشکر شده 8,860 بار در 2,149 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط Senator1989 نمایش پست ها
    اشک‌های متهم ردیف سوم در دادگاه زنجانی

کد خبر: ۵۵۳۰۰۷

تاریخ انتشار:
    ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
    -
    09 December 2015

به گزارش خبرگزاری فارس، در بیست و یکمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی که صبح امروز در شعبه 15 دادگاه انقلاب و به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد «ح.ف.ه» متهم ردیف سوم این پرونده با حضور در جایگاه در معرفی خود گفت: من «ح.ف.ه» فرزند علی متولد 1340 بازنشسته و دکترای صنایع دارم، متأهل و دارای سه فرزند هستم و تابعیت ایرانی دارم، در تهران ساکنم و تاکنون هیچ گونه سابقه کیفری نداشتم.

در این هنگام قاضی در تفهیم اتهام متهم ردیف سوم گفت: شما متهم به افساد فی‌الارض از طریق مشارکت در اخلال در نظام اقتصادی کشور به طور کلان با علم مؤثر بودن اقدامات در ضربه زدن به نظام، مشارکت در تشکیل و اداره شبکه سازمان یافته برای جعل و کلاهبرداری و پولشویی، کلاهبرداری از شرکت HK به مبلغ 1.2 میلیارد یورو و مشارکت در پولشویی و کلاهبرداری از سازمان تأمین اجتماعی هستیم.

در این لحظه متهم ردیف سوم اظهار داشت: یکی از رنج‌آورترین اتهامات این است که ادعا شده عالمانه و عامدانه علیه نظام اقدام کرده‌ام در حالی که نزدیک به 30 سال در یکی از استراتژیک‌ترین سازمان‌های وفادار به نظام خدمت کردم.

وی با بیان اینکه 4 سال فرمانده گردان‌های عملیاتی در جبهه‌ها بوده، گفت: بارها مجروح شدم، جانباز هستم و همسرم خواهر شهید است و دخترم را حضرت آقا به طور خصوصی عقد کرده‌اند. متهم در این لحظه شروع به گریه کرد و قاضی او را دعوت به آرامش کرد و خواست ادامه دفاعیات خود را ارائه دهد.

«ح.ف.ه» با صدای لرزان و گریان ادامه داد: همه اعضای خانواده من بیشتر مقلد مقام معظم رهبری هستند و خودم، پدرم، برادرانم و بیشتر اقوام از نوکرین و خادمین امام رضا (ع) هستیم.
    تو سربازی یک پسره بود دغل باز که تو پادگان هم عرق آورده بود با رفیقاش می خوردن فرمانده پادگان اومد تو اسایشگاه بازدید از این پرسید مرجع تقلیدت کیه گفت حضرت اقا.
    هیچی دیگه سه روز مرخصی تشویقی گرفت کلک خوبیه

11. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Rudel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها
    تشکر شده 9,758 بار در 2,145 ارسال

پرواز تهران ــ مشهد ــ تهران 840 هزار تومان شد !

کدخبر:17804 سه شنبه، ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۳:۴۷ 5430 بازدید

متاسفانه در غفلت نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی قیمت بلیت پرواز تهران ــ مشهد ــ تهران به 840 هزار تومان افزایش ...
    متاسفانه در غفلت نظارت سازمان هواپیمایی کشوری بر عملکرد شرکت‌های هواپیمایی قیمت بلیت پرواز تهران ــ مشهد ــ تهران به 840 هزار تومان افزایش یافته است، نکته جالب این‌که ایرلاین‌ها توپ گرانی بلیت هواپیما را به زمین آژانس‌ها و چارترکننده‌ها انداخته‌اند.
    ...
    .
    .
    راستی بلیط قطار نیز بین 8 تا 15 درصد از 25 ماه گران میشود ...
    .
    میگویند بلیط را بایستی عرضه و تقاضا تعیین کند و وقتی بیش از 2 میلیون نفر همه باهم از کربلا میروند مشهد و بعد از مشهد میروند مکه و از آنجا میروند قم و بعد جمکران و بعد مجددا نوبت اولی میشود که بروند اربعین و همینطور میچرخند و میچرخند و میخواهند پول خرج کنند مشخص است قیمت بلیطش سر به فلک میگذارد ...
    بعد ملت فهمیده ایران وامصیبتا و وامسلمانا سر داده ند که برای 150 هزار تومن بخیه از چانه دختر بچه ایی کشیده شده!!! ...قربون احساس لطیف و شعور این ملت برم
    هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال گیلان آواتار ها

پست ها زیر برای حدود یک هفته پیش است

نقل قول نوشته اصلی توسط گیلان نمایش پست ها
    اولین پس لرزه آزادسازی قیمت بلیت هواپیما

تهران - مشهد 400 هزار تومان

در حالی که کمتر از 48 ساعت از آزاد سازی قیمت بلیط هواپیما میگذرد نرخ بلیط پرواز تهران - مشهد 400 هزار تومان شد.

به گزارش تسنیم,
    .
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    لطفاً بدون اطلاع ، هر اراجیفی رو که بعضی از وب سایتهای میزنن کپی پیست نکنین .
    بلیط تهران مشهد ، قیمت متغییر بین 140 تا 180 تومان !!! میتونین به وبسایت های فروش بلیط مراجعه کنید!!! رفتن گشتن یه چارتر خیلی گرون با تشریفات VIP پیدا کردن میگن اولین پس لرزه !!!

مرگ بر زالوصفت ، مرگ برشایعه پراکن . جسارت نباشه منظورم از این شعار ، جناب گیلان نیست ، اون خبر گزاریه منفوره

در ایران اغلب اینطور است , ..
    ابتدا شایعه ش میپیچد و بعد به امری عادی تبدیل میشود ,
    ,

یک خاطره بامزه بگم از مرحوم پدرم که بی مناسبت به موضوع نیست !
    حدود 25 سال پیش پدرم میخواست در بالای منطقه جنت آباد فعلی یک زمین 1000 متری بخرد , من هم جوان بودم کله م بوی قرمه سبزی میداد, گفتم: به این قیمت نخر و قیمتها پائین میآید و متضرر میشویم !...ایشان گفت , تنها چیزی که در ایران پائین و پائینتر خواهد آمد شلوار مردم است (یا عرض معذرت)...که بعدها به عمق این جمله یک انسان به نسبت بی سواد پی بردم ,!

.
    .
    ویرایش توسط گیلان : 2015/12/09 در ساعت 15:05
    هیچ تمدنی از بیرون مغلوب نخواهد شد , مگر آنکه از درون نابود شده باشد !...ویل دورانت

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال anahita آواتار ها
    تشکر شده 2,032 بار در 646 ارسال

پست ها زیر برای حدود یک هفته پیش است
    بحثی نیست ، حق با شماست!!
    کسی که خواب است را میشود بیدار کرد اما کسی که خود را به خواب زده نمیشود بیدار کرد !!!

فقط یه لینک از یکی از فروشندگان اینترنی میزارم ؛ خودتون میتونین تشریف ببرید به وب سایت و استعلام قیمت و البته خرید بلیط انجام دهید .

http://www.alibaba.ir/
    *** هرچه در جستن آنی ، آنی ***

عضو فعال گیلان آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita نمایش پست ها
    بحثی نیست ، حق با شماست!!
    کسی که خواب است را میشود بیدار کرد اما کسی که خود را به خواب زده نمیشود بیدار کرد !!!

فقط یه لینک از یکی از فروشندگان اینترنی میزارم ؛ خودتون میتونین تشریف ببرید به وب سایت و استعلام قیمت و البته خرید بلیط انجام دهید .

http://www.alibaba.ir/
    شما همان فراز ابرها و آسمانی باش ,فلامینگو و اضمحلال غرب تماشا کن ...ملت ایران زمینی اند , عادت دارند به این زمین خوردنها و بلند شدنها ...همه چیز را برایشان جا میاندازند

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید گیلان از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 17 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها