نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 6 از 5202 نخست ... 345678916561065061006 ... آخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 52011

موضوع: اخبار

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال

رضا رویگری و بهنوش بختیاری در نقش میرحسین موسوی و زهرا رهنورد

فیلمبرداری اخراجی های سه در حالی پیگیری می شود که علی الظاهر سازندگان این اثر بدشان نمی آید در جهت افزایش فروش، به گونه ای عمل کنند که یادآور اتفاقات چند سال اخیر باشد. در این اثر بهنوش بختیاری نقش همسر رویگری را بازی میکند و شریفی نیا نیز رقیب رویگری در انتخابات ریاست جمهوری است و هاشمی نیز با چفیه و استفاده از لباس بسیجی در پوسترهای تبلیغاتی نقش رقیب کم سرو صدای این دو کاندیدا را ایفا می کند!
    بر اساس اعلام برخی سایت های سینمایی از جمله سینمانگار، بازی رویگری و حضور بختیاری به عنوان لیدر انتخاباتی اش، شباهت های فراوانی بین این دو با نقش میرحسین موسوی و زهرا رهنورد دارد که می تواند در افزایش فروش این اثر کمک بسیاری به امثال دهنمکی بکند. در صورت تایید چنین شبیه سازی توسط کارگردان اخراجی های 3 که با حضور رنگ آبی و قرمز و همچنین حضور یک کاندیدای ارزشی با تبلیغات کم کامل شده، قطعاً واکنش هایی در قبال این مسئله صورت خواهد پذیرفت.

عجب مملكت كثيفيه...........
    to continue, please follow me on my page

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

اردوغان راننده شد

نخست وزیر ترکیه روز گذشته در اقدامی تعجب انگیز وظیفه رانندگی روسای جمهور سه کشور ترکیه، افغانستان و پاکستان را بر عهده گرفت.
    به گزارش جیحان، اقدام ناگهانی و بدون هماهنگی "رجب طیب اردوغان" به حدی تجب انگیز بوده که تمامی رسانه های ترک این موضوع را با آب و تاب فراوان نقل کرده اند.
    "رجب طیب اردوغان" روز گذشته و پس از پایان دیدار سه جانبه ترکیه، افغانستان، و پاکستان در استانبول، زمانی که روسای سه کشور قصد رفتن به مراسم نماز جمعه را داشتند به یکباره محافظان را قال گذاست و با نشستن پشت فرمان راننده اتومبیل ویژه رئیس جمهور موجب تعجب همگان شد.
    پس از این اقدام اردوغان، "عبدالله گل" در صندلی کنار وی نشست و "حامد کرزای" و "آصف علی زرداری" روسای جمهوری افغانستان و پاکستان نیز در صندلی های عقب اتومبیل قرار گرفتند و اردوغان شروع به رانندگی کرد.
    این اقدام اردوغان که بدون هماهنگی با محافظین انجام شده بود به شدت موجب نگرانی آنها را فراهم کرد به نحوی که محافظان مجبور شدند مقداری از مسیر را به دنبال ماشینی که اردوغان راننده آن بود بدوند.
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: jpg asb.jpg (31.6 کیلو بایت, 3 نمايش)

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

رضا صادقی در فیلم کیومرث پوراحمد بازی میکند

با حضور رضا صادقی خواننده پاپ و کارگردانی کیومرث پوراحمد فیلم سینمایی «بی خداحافظی» پس از پایان بازنویسی فیلمنامه جلوی دوربین خواهد رفت.
    محمدنشاط تهیه کننده این فیلم درباره روند ساخت فیلم عنوان کرد: «مدتی است پروانه ساخت این فیلم را گرفته ایم و اکنون قرار است کیومرث پوراحمد فیلمنامه این فیلم را مورد بررسی قرار دهد تا پس از انجام تغییراتی در آن ساخت فیلم آغاز شود.»
    وی ادامه داد: «کیومرث پوراحمد چند سال است فیلم میسازد و جوانان این مرز و بوم با «قصه های مجید» او زندگی کرده اند، علاوه بر این او آثاری ماندگار در حوزه موزیکال هم بر جای گذاشته که از میان آنها میتوان به فیلمهایی مانند «دو خواهر» و یا «شب یلدا» اشاره کرد. با توجه به علاقه کیومرث پوراحمد به موسیقی من فکر کردم که او برای ساخت چنین فیلمی بهترین گزینه کارگردانی خواهد بود.»

نشاط در ارتباط با رضا صادقی هم عنوان کرد: «سه سال است می خواستم برای ساخت چنین فیلمی اقدام کنم، اما او زیر بار نمی رفت و میگفت من بازیگر نیستم، اما به هر حال من آنقدر این موضوع را مطرح کردم تا به هر حال رضا صادقی راضی شد و برای این کار قرارداد بست. پس از آن با پیمان عباسی فیلمنامه ای نوشتیم که چهار نسخه آن به شکلهای مختلف به کارگردانان مختلفی ارائه شد و در نهایت قرار شد این فیلم با کیومرث پوراحمد که کارهای موزیکال او را دوست داشتم، کلید بخورد.»

وی در عین حال گفت: «کیومرث پوراحمد فیلمنامه را دوست داشت، اما قرار شد چند وقتی روی آن کار کند چرا که تا زمانی که فیلمنامه مورد نظر و علاقه کارگردان نباشد کارگردان نمیتواند اثر خوبی از آن بسازد. اکنون هم فیلمنامه این فیلم در دست کیومرث پوراحمد قرار دارد و پس از اعمال تغییرات بر روی آن ساخت فیلم را آغاز خواهیم کرد.»

تهیه کننده این سینمایی که فعلا به طور موقت عنوان «بی خداحافظی» برای آن انتخاب شده، همچنین عنوان کرد: «قرار نیست این فیلم به زندگی شخصی رضا صادقی بپردازد، چرا که این یک اثر سینمایی و نه مستند است.»

وی همچنین اظهار کرد: «قرار است رضا صادقی برای این فیلم چهار آهنگ بسازد که دو تا از این آهنگها تاکنون ساخته شده و دو آهنگ دیگر هم در حال ساختن است.»

نشاط همچنین از استفاده کوتاه از آهنگهای قبلی رضا صادقی در این فیلم خبر داد و درباره سایر عواملی که قرار است با این فیلم همکاری کنند گفت: «تا زمانیکه فیلمنامه آماده نشود، هیچ کاری برای ساخت این فیلم نمیکنیم، اما پس از به پایان رسیدن فیلمنامه همه این موارد را پیگیری میکنیم و به احتمال زیاد از حضور بازیگران حرفهای در کنار رضا صادقی بهره خواهیم برد.»

این تهیه کننده در پایان گفت: «نمیخواهیم «بی خداحافظی» تنها یک فیلم موزیکال باشد بلکه دوست داریم در این فیلم با توجه به اینکه رضا صادقی جوانی بوده که علیرغم مشکلاتش توانسته زندگی موفقی را دنبال کند، از او نوعی الگو به جوانان ارائه کنیم و در واقع به الگوسازی بپردازیم.»

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

ناگفته هایی از حمایت رهبری از کاندیداتوری سید محمد خاتمی و مصطفی معین

رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب و مدیرسیاسی جامعه روحانیت مبارز گفت: مجمع روحانیون مبارز در اینکه خاتمی را در سال 76 به عنوان کاندید معرفی کنند تردید داشتند اما رهبری فرمودند چرا که نه؟

مهمترین محورهای گفت و گوی حجت الاسلام و المسلمین ابوالحسن نواب با مشرق را در ادامه بخوانید:

* بنده نشاط سیاسی دوران اول انقلاب را مرهون حضور و وجود حضرت امام (ره) میدانم که علیرغم سن بالایشان یک معدن شور و شورآفرینی بوده اند.

*اما حضور مردم پس از رحلت حضرت امام و بیست سال شور انقلابی مردم را مرهون هنرمندی مقام معظم رهبری میدانم.

*علیرغم حوادث سال گذشته هم اکنون بحث این است که اصلاح طلبان در انتخابات آینده وارد می شوند یا نه؟ بنده عرض میکنم بعید میدانم که رهبری مانع حضور آنها شوند.

*در انتخابات 76 رهبری از مجمع روحانیون دعوت کردند که در انتخابات حضور فعال داشته باشند. آنها تردید داشتند که آقای خاتمی را معرفی کنند یا نه که رهبری فرمودند چرا که نه؟

*البته در عین حال رهبری معتقدند این نشاط سیاسی یک بهائی هم دارند. رئیس جمهور مثلاً با 15 میلیون رأی حداقلی ولی مورد تأیید و اطمینان ما و تفکر دیگری که می گوید حضور حداکثری مردم حتی اگر ممکن است به ضرر ما هم باشد. من معتقدم گزینه دوم مورد نظر رهبری است.

* (برای این حضور) چه دلیلی بهتر از جریان دوم خرداد سال 76؟ و چه دلیلی شفافتر از دستور تأیید صلاحیت آقای معین در انتخابات سال 84؟ آقای معین در این انتخابات نزدیک به 5 میلیون رأی آوردند که در نهایت این تعداد رأی در سبد نظام ریخته شده است و باید گفت با تدبیر رهبری این 5 میلیون به دست آمد.

* پیام انتخابات 88 را دو گروه به خوبی دریافت کردند. یکی دوستِ دوست ویکی دشمنِ دشمن. دوستان نقش حضور چهل میلیونی در بنیان انقلاب و امید بخشی به انقلاب را به خوبی درک میکنند.

*دشمن هم اگر چه اعتراف نکرد ولی به خوبی فهمید و چون به خوبی فهمید حوادث پس از انتخابات را در قالب جنبش سبز و این مزخرفات حمایت کرد. اما دشمن خیلی از مسائل را متوجه شد.

* یک تحلیلی در سالهای ریاست جمهوری خاتمی وجود داشت که میگفت: اصلاح طلبان بدون رهبر هستند و خود سران اصلاح طلب نیز به این اعتراف دارند. اگر اصلاحات و در سال گذشته جریان سبز دارای لیدر و اتاق فکر خوبی بود، نمی گذاشت چنین مسائلی پیش بیاید. به نظر من حرکت غیر عقلانی اصلاحات آنها را نابود کرد.

* بر فرض آنکه تقلبی رخ داده باشد و از مجاری قانونی هم به نتیجه ای نرسیده باشند، مگر آخرین دوره انتخابات بوده؟ دو سال بعد انتخابات مجلس فرا می رسید و می توانستند از همان چهارده میلیون رأی نتیجه خوبی بگیرند.

*جریان معارض و فتنه در خارج از کشور هماهنگ عمل کرده است و آنها به داخل خط داده اند یا داخلی ها به آنها بهانه و سرخط. شاید هیچ مدرکی دال بر همکاری سران فتنه با خارجی ها نداشته باشیم ولی به صورت روشن میبینیم نتیجه عمل هر دو طرف به یک مسئله منتهی میشود که تضعیف نظام است.

* من سال گذشته و ایام محرم در تبلیغ بودم و به کشور اوکراین رفته بودم. صبح تا شب عاشورا شبکه های مختلف ماهوارهای را پیگیری میکردم که به صورت عجیبی از هتک حرمتهای روز عاشورا حمایت میکردند.

* از یک جهت چنین حضور حماسی مردم ایران کاملاً طبیعی بود. تاریخ انقلاب نشان داده است که هر جا دشمن به اصول و ارکان نظام قصد ضربه زدن دارد مردم بدون هیچ تبلیغی و برنامهریزی وارد صحنه میشوند.

* پس از 9 دی سمت و سوی حملات بیشتر به سمت تضعیف دولت رفته است. دیگر نمی تواند اصل ولایت فقیه و رهبری را مورد هجمه قرار دهند، پس حملات مغرضانه و ناشیانه خود را به طرف دولت برده اند.

*سعی می کنند دولت را به عنوان متخلف و عقب افتاده معرفی کنند و اینکه دولت تصمیمات سطحی و غیر علمی دارد. در حالی که در عمل میبینیم عملکرد دولت در بسیاری از موارد حساب شده است.

*هدفمندی یارانه ها مورد نظر آقای هاشمی و خاتمی بود، اما جرأت نکردند. مسئله بنزین هم همینطور است. این دولت هیچ عقب ماندگی نسبت به دولتهای قبلی ندارد.

* زمانی در محافلی مطرح شد که دختر بنده مبلغ جریان سبز است و بسیاری از افرادی که چنین شایعه ای را ساختند می شناسم. جالب است که بدانید بنده اصلاً دختر ندارم.
    http://www.khabaronline.ir/news-119562.aspx

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

قضیه ممنوع التصویر شدن هانیه توسلی

مجتبی راعی کارگردان «عصر روز دهم» در بخشی از نشست خبری خود در ایسنا مشکلات جانبی تبلیغات این فیلم را در کنار زمان نامناسب اکران آن، از دیگر مباحث مهم برشمرد و گفت: «در عراق بودم که آقای محمدی به من گفتند، نتوانستیم برای پخش تیزر فیلم به نتیجه برسیم، ایشان به من گفتند که ظاهرا برای خانم توسلی مشکلی پیش آمده که گفتهاند تصویرش را نشان ندهید.»
    او افزود: «من خیلی حیرت کردم و سعی کردم بفهمم مشکل از کجاست تا اگر میتوانیم برای رفع آن کمکی بکنیم. اگر مسئله خیلی جدی است و مثلا او فعالیت مسلحانه کرده، این مسئله دیگر به ما ارتباطی ندارد و از کانال سینما بیرون است. اما اگر مشکل ایشان به مسائل سینمایی باز میگردد، پیگیری کنیم.»

راعی ادامه داد: «من از آقایان شمقدری و میرعلایی که با هم در عراق بودند، مشکل را پیگیری کردم که به من گفتند این مسئله هیچ ارتباطی به فیلم شما ندارد، قاعدتا اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد باید برای بعد از این فیلم باشد. پس از آن آقای شمقدری با آقای ضرغامی تماس گرفت و به من گفت که مسئله شما حل شد، اما چند روز بعد دوباره آقای محمدی تماس گرفتند و گفتند که تیزر دوباره پخش نمیشود.»

راعی افزود: «حتی گفتند در پوسترهای فیلم که برای نصب آماده شده بود، عکس ایشان نباشد. شهرداری تمایل داشته که اگر امکان دارد عکس ایشان حذف شود. در حالیکه فیلم ما به گونهای است که اگر عکس ایشان را برداریم بار تبلیغی خود را از دست میدهد، چرا که تنها یک بازیگر اصلی دارد. این بحثها روزهای مهم و تعیین کنندهای را از ما گرفت. حتی در برنامه « هفت» هم قرار بود هانیه توسلی حاضر شود، اما به ما گفتند که تمایل بر این بوده که ایشان نیایند و من واقعا از این واقعه متاسف شدم، چرا که یک بار دیگر هم در فیلم « سفر هیدالو» بدون اینکه هیچ گناهی داشته باشم به چنین تیر غیبی دچار شدم و به نظرم فیلم فنا شد.»
    ویرایش توسط آمن خادمی : 2011/01/01 در ساعت 16:09

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

بليت كنسرت شجريان؛ 80 تا 250 دلار !!!

امروز كه با محمد علي رفيعي مدير برنامه شجريان صحبت كردم فهميدم كه بليت كنسرت استان 80 تا 250 دلار است؛عجب مملكت مسخره اي داريم كه مردم ما بايد براي ديدن كنسرت شجريان برن دوبي ؛چونكه آقايان براي اجراي كنسرت توي ايران به شجريان مجوز نمي دن..............كسي هم نيست بگه آخه آدماي نادون فقط يك كنسرت نيست كه .........
    يك ايراني كه اولا تنها نمي ره.دوما بايد اونجا هتل بگيره.تازه بايد از تفريحات ديگه هم استفاده كنه و همه اينا را كه جمع كني ميشه پنج هيچ به نفع عربا......يعني بدبختي و هيچ....
    اما خود خبر اينكه رفيعي گفته: طبق هماهنگيهاي انجام شده با موسسه اي كه قرار است كه بخشي از بليتهاي اين كنسرت را از طريق سايت دل آواز به فروش برساند، بليت فروشي اين كنسرت با بهاي 80 تا 250 دلار آغاز ميشود.
    وي افزود: ظرفيت اين سالن سه هزار نفر است و قيمت بليتهاي اين كنسرت 80 تا 250 دلار تعيين شده است.
    محمدرضا شجریان و گروه شهنازِ، پنجشنبه ۲۸ بهمن ( ۱۷ فوریه ۲۰۱۱ ) در مرکز تجاری دوبی، سالن شیخ راشد، به سرپرستی و آهنگسازی استاد مجید درخشانی، کنسرت موسیقی ایرانی برگزار خواهند کرد.
    این برنامه پس از استقبال بینظیر در انگلستان، استرالیا، آمریکا و کانادا در دو بخش دستگاه همایون -رندان مست - و ماهور - بی همزبان- همراه با سازهای ابداعی استاد شجریان اجرا خواهد شد.
    برگزار کننده این کنسرت شرکت Oasis Promotions در دوبی است.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

بهرام رادان، نیکی کریمی، حامد بهداد و مهتاب کرامتی در راه «قهوه تلخ»

- مهران مدیری قصد دارد از بازیگران مطرح سینما در قسمتهای جدید سریال «قهوه تلخ» استفاده کند.
    مجله «پردیس» در شماره دی ماه خود نوشت، مهران مدیری باز هم قصد شوک وارد کردن به «قهوه تلخ» را دارد. او میخواهد این بار پای ستاره های سینما را به «قهوه تلخ» باز کند.
    مدیری از خیلی قبل یعنی از زمان ساخت «مرد هزار چهره» قصد داشت از ستارههایی چون خسرو شکیبایی، امین حیایی و نیکی کریمی در کارهایش استفاده کند که در آخرین لحظات این اتفاق نیفتاد و حضور این بازیگران در «مرد هزار چهره» منتفی شد.
    اما مدیری این باز عزمش را جزم کرده تا این مهم را در سریال «قهوه تلخ» به سرانجام برساند. او در این رابطه مذاکراتی با بهرام رادان، مهتاب کرامتی، حامد بهداد و نیکی کریمی انجام داده و با آنها برای بازی در سریالش به توافق ابتدایی رسیده است.

قرار است هر یک از این ستاره ها در صورت توافق نهایی در سه قسمت از این مجموعه به عنوان بازیگر مهمان وارد مجموعه شوند.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

عكس «علیرضا پهلوی» در کنار فرح دیبا

تصاویر آرشیو «علیرضا پهلوی» که پس از خودکشی او در رسانه های غربی منتشر شده است.

فرح دیبا و علیرضا پهلوی در مراسم تدفین «پرنس رِینیِر سوم» موناکو در کلیسای جامع در مونته کارلو در 15 آوریل 2005
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

تفاوت «اخراجیها» و «درباره الی» از نظر شهاب حسینی و محمدرضا شریفی نیا

«اخراجیها» و «درباره الی» از فیلمهای چند سال اخیر سینمای ایران هستند که هر کدام نماد یکی از جریانهای سینمایی در کشور محسوب میشوند.
    «درباره الی» فیلم محبوب بسیاری از منتقدان و مردم و یکی از بهترین فیلمهای تاریخ سینماست و «اخراجیها» تنها فیلم عامهپسند است و البته محبوب دولتمردان.
    به تازگی شهاب حسینی بازیگر فیلم «درباره الی» گفتوگویی با ماهنامه «نسیم» انجام داده و در بخشهایی از آن درباره تفاوتهای دو فیلم گفته است: «در مملکت ما اگر کاری خوب و استاندارد ساخته شود مردم استقبال میکنند. ممکن است برای خنده و سرگرمی «اخراجیها» را ببینند اما اگر بخواهید این فیلم را را با «درباره الی» کنار هم بگذارید کمتر کسی خواهد گفت که «درباره الی» ضعیف است.»
    وی افزود: «پس مردم دارای قوه تشخیص خوب هستند، اما این قانون است که شما وقتی که گرسنه هستید اول به غذای خوب فکر میکنید، اما وقتی انتخابی ندارید هر غذایی بود میخورید. به نظرم باید انتخابهای بیشتری داشته باشید.»
    اما محمدرضا شریفینیا نیز در گفتوگویی با «همشهری جوان» گفته بود: «من «درباره الی» را خیلی دوست داشتم و اصلا با «اخراجیها» در یک رده قرار نمیدهم اما اندازه فروشش همانقدر بود
    ویرایش توسط آمن خادمی : 2011/01/05 در ساعت 17:21

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

لرستان و 243 هزار تماس سرکاری با 110

از 499 هزار تماس تلفنی با پلیس 110 در استان لرستان، 243 هزار تماسش سرکاری بوده! مملکته داریم؟..........

20. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها