نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 7 از 5202 نخست ... 4567891017571075071007 ... آخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 52011

موضوع: اخبار

مدیر آمن خادمی آواتار ها
    تشکر شده 59,939 بار در 5,248 ارسال

انقلاب و خودکشی علیرضا پهلوی و خاکسترم را به دریای خزر بریزید

اردشیرزادهدی خودکشی علیرضاپهلوی را به گردن انقلاب انداخت!/وصیت پسرشاه:خاکسترم را در دریای خزر بریزید
    شب گذشته «بی.بی.سی. فارسی» 20 دقیقه از برنامۀ «60 دقیقۀ» خود را به خودکشی «علیرضا پهلوی» اختصاص داد.
    این شبکه با «اردشیر زاهدی» شوهر عمۀ «علیرضا پهلوی»، «نازی افتخاری» دوست خانوادگی پهلویها و «عباس میلانی» استاد دانشگاه استنفورد مصاحبه کرد.
    تجربۀ سقوط، عامل خودکشی
    «بی.بی.سی.فارسی» از «عباس میلانی» هم در مورد این خودکشی پرسید، که آیا فرزندان شاه بعد از خروج از ایران توانستند خود را در جایگاه قبلیشان نگه دارند؟
    میلانی گفت: سقوطی که این جوانها تجربه کردند؛ یعنی از اوج قدرت و امکانات به حالتیکه ویزای ورود به کشوری را نمی توانستند دریافت کنند؛ حالتیکه پدرشان مریض بود؛ حالتیکه «صادق خلخالی» اعلام کرده بود پنج میلیون دلار به «کارلوس» دادهاند که بیاید شاه را ترور کند، این سقوط من فکر می کنم هر کسی را تکان میداد و این خانواده را هم طبعاً تکان داد و این دو نفری که متأسفانه خودکشی کردند ظاهراً حساستر به این قضیه بودند.
    بعد از انقلاب افسرده شدند!
    اردشیر زاهدی در مورد علت خودکشی گفت: او بسیار احساسی بود و اغلب دچار افسردگی میشد، به خصوص بعد از انقلاب.
    پسر کودتاچی 28 مرداد افزود: وقتی اعلیحضرت فوت فرمودند، روی عشق و علاقهای که [علیرضا] داشت، بینهایت در او اثر بد گذاشت و به همین دلیل مدتی خودش را تنها نگه میداشت و من این سعادت رو داشتم که گاهی با هم درد و دل کنیم.
    خاکسترم را به «نوشهر» ببرید!
    «بی.بی.سی.فارسی» از فردی که «نازی افتخاری» دوست خانوادگی معرفی کرد، پرسید: در سایتهای مختلف در مورد درگذشت خواهرشان «لیلا» و همینطور احتمالاً درگذشت نامزد یا دوستدختری که ایشان داشتند صحبت شده و اینکه اینها تأثیر گذاشت، آیا واقعاً اینطور بود؟
    «افتخاری» پاسخ داد: در مورد خواهرشان که صددردصد، روی ایشان و روی خانواده تأثیر وحشتناکی داشت و هیچ وقت نتوانستند آن را فراموش کنند. در مورد دوستشون البته من جزئیات رو نمیدونم، اما حتماً از دست دادن یک عزیز ضربۀ بزرگی است.
    او در مورد وصیت علیرضا پهلوی به «بی.بی.سی.» گفت: ایشان وصیت کردند که جسدشان را بسوزانند و خاکسترشان را در یک موقعیت مناسب به بحر خزر (دریای مازندران) ببرند و آنجا پراکنده کنند.
    «افتخاری» افزود: واقعاً این وضعیتشان نشان می دهد با اینکه در سن خیلی کمی از ایران خارج شدند، میدانید در بحر خزر والاحضرت با پدر تاجدارشان، پادشاه عزیز ما، زمانهای بسیاری را گذراندند...در همۀ لحظات به یاد «نوشهر» بودند و آن روزهای شیرین با پدر و مادرشان، و پس از اینکه تمام جاهای زیبا را در جهان دیدند می خواستند برگردند به آنجایی که از همه جا برایشان شیرینتر بوده و با پدر و مادرشون بودند.
    البته این دوست خانوادگی پهلوی ها توضیح نداد که متوفا پول جهانگردیش را از کجا بدست آورده بود.
    to continue, please follow me on my page

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

اولین حقوق الهه رضایی چقدر بود؟

مجری برنامه کودک و نوجوان تلویزیون گفت سال 1358 حقوقش هر ماه 1200 تومان بود.
    الهه رضایی گفت: «اولین حقوقم را سال 58 گرفتم. ماهی هزار و دویست تومان.»

او افزود: «این مبلغ را برای 12 برنامه گرفتم که میشود برنامهای 100 تومان.»
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده
    • نوع فایل: jpg rezaee.jpg (19.0 کیلو بایت, 1 نمايش)

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

همجنس بازان و جديدترين خدمات آمريكا!

وزارت خارجه آمریکا تصمیم دارد با حذف نام پدر و مادر از گذرنامه های آمریکایی و جایگزینی والد 1 و والد 2 به جای آنها، به خانواده های تشکیل شده توسط همجنسگرایان رسمیت بخشد!
    به گزارش پایگاه اطلاعرسانی "پلیتیکسدیلی"، وزارت خارجه آمریکا اعلام کرده است که برای به رسمیت شناختن حقوق همجنسگرایان، از این پس عنصر جنسیت را از نام والدین در گذرنامه های آمریکایی حذف خواهد کرد! به این ترتیب از این پس به جای واژگان پدر و مادر از والد 1 و والد 2 در گذرنامه های آمریکایی استفاده خواهد شد!

6. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

تبلیغ شریفی نیا برای یک مارک لوازم آرایش

محمد رضا شریفی نیا که این روزها در حال بازی در "اخراجی های 3" به کارگردانی مسعود ده نمکی است، به مناسبت "یک سالگی" انتشار یکی از مجلات سینمایی یادداشتی را برای این نشریه ارسال کرده است که در بخشی از یادداشتش به بیان خاطره ای از لوازم آرایشی "ار آل" پرداخته است.

شریفی نیا در 24 این گونه می نویسد: چندی پیش برای شرکت در یک ورک شاپ که توسط یوسف شاهین کارگردان بزرگ سینما در مورد "بازیگری و سینما" برگزار می شد به فرانسه رفته بودم. متوجه شدم که این جلسه توسط یک شرکت "لوازم آرایشی" ترتیب داده شده که اسپانسر این برنامه بود و علاقه مند بود که سینماگرها را به سمت این لوازم جذب کند. به گزارش آینده، بازیگر اخراجی های 3 ادامه می دهد: در صحبتی که با مدیران این شرکت داشتم گفتم که از این پس من نیز از لوازم آرایشی "ار آل" استفاده خواهم کرد. چون وقتی یک شرکت که فقط در زمینه آرایشی تخصص دارد برای اهالی سینما برنامه ای ترتیب می دهد و از کارگردانی بزرگ چون یوسف شاهین استفاده می کند، حتما در مورد وسایل آرایشی و تخصصی خودش نیز بهترین ها را انتخاب خواهد کرد.بنابر این مرا هم به جمع "ار آلی "ها بپذیرید.

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

خاتمي‎؛حضرت والا - شواري امنيت!

اين خبر كه با نامه شواري امنيت هيچ رسانه اي حق انتشار خبري از خاتمي،كروبي و موسوي را نداره رنگ و بوي جدي تري به خود مي گيره...
    زنگ زده بودم بليت نمايش«حضرت والا» به كارگرداني «حسين پاكدل» را بگيرم كه متوجه شدم كه خاتمي چهارشنبه هفته پيش اومده و از اين نمايش ديدن كرده ...
    گفتم خب چرا به كسي خبر ندادين...گفتن دستور از بالا رسيده كه خبري از ايشون نريم.......
    يعني در اين حد ؟؟؟!!!
    • نوع فایل: jpg razavi.jpg (19.5 کیلو بایت, 2 نمايش)

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

عكس آل پاچینو و رابرت دنیرو، 34 سال پیش!

ین دو عکس سال 1977 سه سال پس از همبازی شدن آل پاچینو و رابرت دنیرو در «پدرخوانده 2» در حال گشت و گذار در منهتن گرفته شده است.
    در آن زمان پاچینو 37 ساله بود و دنیرو 34 ساله.این دو سالها بعد در فیلمهای «مخمصه» و «قتل عادلانه» نیز همبازی بودند.

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

موزه پروفسور حسابی به حراج گذاشته شد!

فرزند پروفسور محمود حسابی پدر فیزیك ایران از بدهی دو و نیم میلیارد تومانی موزه پروفسور حسابی خبر داد و گفت: به علت عدم توان در پرداخت وام، این موزه را به حراج گذاشتهاند.
    مهندس ایرج حسابی اظهار داشت: سالهای بعد از پیروزی انقلاب حدود سال ۶۰ وام ۴۷ میلیون تومان از سه بانك بابت ایجاد مركز تحقیقات و پژوهش در علوم پایه دریافت كردیم كه در حال حاضر بابت عدم توان پرداخت وام موزه پروفسور محمود حسابی را به حراج گذاشتهاند.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر آمن خادمی آواتار ها

آلن دولن به ايران مي آيد

شنيده ها حاكي ازاين است كه قرار است آلن دولن (بازيگر فرانسوي) و گوستاو گاوراس براي آزادي جعفر پناهي قرار است به ايران بيايند.
    البته اگر همان بلايي كه سر گريس دي برگ آوردند سر اين دو تا هنرمند نيارند و به يهودي بودن و منافق بودن متهمشون نكنند.
    دلون متولد شهر سيلوكس فرانسه در سال 1936 مي باشد، پس از اخراج از يك مدرسه شبانه روزي و تحصيل در دو مدرسة ديگر خدمت نظام در نيروي در يايي فرانسه را بعنوان چتر باز در هند و چين گذراند و از مهمترين فيلم هاي آن مي توان به دايره سرخ،اسلحه بزرگ،تهران 28،عقرب و ... اشاره كرد.
    ویرایش توسط آمن خادمی : 2011/01/15 در ساعت 17:45

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید آمن خادمی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ماهور آواتار ها
    تشکر شده 10,491 بار در 1,256 ارسال

ناکامی زهرا رهنورد برای ورود به دانشگاه تهران !!

زهرا رهنورد صبح امروز که برای حضور در مراسم پایان نامه دخترش قصد ورود به دانشگاه تهران را داشت، از حضور وی در این دانشگاه جلوگیری شد.
    رئیس دانشگاه تهران در ماه های گذشته طی ابلاغیه ای خواستار عدم ادامه فعالیت زهرا رهنورد در گروه فرهنگ و هنر دانشگاه تهران شده و ورود وی به دانشگاه را ممنوع اعلام کرده بود .
    ویرایش توسط ماهور : 2011/01/16 در ساعت 16:33
    چو قسمت ازلی بی حضور ما کردند
    گر اندکی نه به وفق رضاست خرده مگیر...

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ماهور از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (ستاره‌دار 12) عليرضا جمالی آواتار ها
    تشکر شده 9,882 بار در 1,201 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آمن نمایش پست ها
    اين خبر كه با نامه شواري امنيت هيچ رسانه اي حق انتشار خبري از خاتمي،كروبي و موسوي را نداره رنگ و بوي جدي تري به خود مي گيره...
    زنگ زده بودم بليت نمايش«حضرت والا» به كارگرداني «حسين پاكدل» را بگيرم كه متوجه شدم كه خاتمي چهارشنبه هفته پيش اومده و از اين نمايش ديدن كرده ...
    گفتم خب چرا به كسي خبر ندادين...گفتن دستور از بالا رسيده كه خبري از ايشون نريم.......
    يعني در اين حد ؟؟؟!!!
    دیشب رفتم و این نمایش بسیار زیبا رو دیدم
    نمایشنامه بسیار زیبا با تلفیقی جالب از سکانس های زمانی متفاوت... که آدم رو به فکر فرو می بره... نه فکر نمایش که فکر حقایقی که شاید اگر چنین نمایش هایی نباشه هرگز تو ذهنمون سراغی ازش نگیریم...
    بی خود نیست که خاتمی هم رفته بوده!!
    از ادمها بت نسازید, این خیانت است ؛ هم به خودتان, هم به خودشان! خدایی میشوند که خدایی کردن نمیدانند وشما در اخر میشوید سر تا پا کافر خدای خود ساخته...

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید عليرضا جمالی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 14 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 14 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها