نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 707 از 4611 نخست ... 20760765769770470570670770870971071775780712071707 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,061 به 7,070 از 46103

موضوع: اخبار

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,805 بار در 4,792 ارسال
    اعلام فهرست واگذارشده ها به صندوق تامين اجتماعي

35هزار ميليارد تومان به مرتضوي پرداخت شد

خبرآنلاين: يكشنبه هفته آينده عبدالرضا شيخ الاسلامي، وزير كار، تعاون و رفاه اجتماعي استيضاح ميشود. اما علاوه بر رايزنيهاي سياسي، تلاشهاي اقتصادي هم براي منتفي شدن اين استيضاح ادامه دارد. هفته گذشته سعيد مرتضوي، مديرعامل جديد صندوق تامين اجتماعي ناگهان خبر داد بدهي هزارو 100ميليارد توماني تامين اجتماعي را به مراكز درماني و بقيه طلبكاران پرداخت ميكند. اين درحالي است كه تامين اجتماعي يكي از بزرگترين طلبكاران دولت است و مديران اين صندوق بارها از دولت خواسته بودند بدهيها را تسويه كند. اكنون علي اكبر خبازها، رييس كانون بازنشستگان صندوق تامين اجتماعي خبر از پرداخت تمام و كمال اين بدهيها داده است؛ 35هزار ميليارد تومان. خبازها دراين باره ميگويد: «بدهي 35هزار ميليارد توماني دولت به صندوق تامين اجتماعي در قالب سهام شركتها، بانكها و هتلها پرداخت شد. در سال 89 بدهي دولت به صندوق تامين اجتماعي 25هزار ميليارد تومان بود كه در سال 90 به 35هزار ميليارد تومان رسيد. در اين راستا دولت بدهي خود به تامين اجتماعي را تا سال 90 تسويه كرد.»محمود احمدي نژاد، رييس جمهور در فروردين سال 90، بدهكاريهاي دولت به تامين اجتماعي را رد كرده بود.

زمستان گذشته، رحمتالله حافظي، مديرعامل پيشين صندوق تامين اجتماعي درباره بدهيهاي دولت به تامين اجتماعي به خبرآنلاين گفته بود: «آقاي رييس جمهور در اولين نشست مطبوعاتي سال 90، گفت كه بدهي به اين معنا كه ما پولي از سازمان تامين اجتماعي گرفته باشيم و حالا به آن بدهكار باشيم، وجود ندارد؛ كه اين حرف صحيحي است منتها تكاليفي به عهده سازمان گذاشته شده كه عملياتي را انجام بدهيم و در ازاي آن دولت هم تعهداتي دارد. بنابراين اسم اين موضوع را بدهي نگذاريم بهتر است كه در اين صورت اين موضوع صحت دارد. اين تعهدات بر اساس گزارش حسابرس قانوني كه مرجع محسوب ميشود، تا پايان سال 88، 18هزار و 900ميليارد تومان بوده، تا پايان سال 89، طبق برآورد خودمان، چون هنوز آن مرجع قانوني تاييد نكرده، حدود پنج هزار ميلياردتومان به آن اضافه ميشود كه ميشود 23هزار ميليارد تومان. پيشبيني مان هم اين است كه در سال 90، هفت هزار ميليارد تومان اضافه شود، يعني 30هزار ميليارد.»اما فهرستي كه دولت روز 19 فروردين امسال به تامين اجتماعي واگذار كرده است:

-
    نيروگاه طوس صد درصد سهام

- نيروگاه بندرعباس صد درصد سهام

-كارخانه فولاد خوزستان باقيمانده سهام دولت

- شركت سنگ آهن شرق ايران صد درصد

- هلدينگ خليج فارس باقيمانده سهام دولت

- بانك تجارت باقيمانده سهام دولت

- بانك صادرات باقيمانده سهام دولت

- بانك ملت باقيمانده سهام دولت

- پست بانك باقيمانده سهام دولت

- شركت ايران ال.ان.جي باقيمانده سهام دولت

- شركت فولاد اصفهان باقيمانده سهام دولت

- پالايشگاه اصفهان باقيمانده سهام دولت

- شركت حفاري شمال باقيمانده سهام دولت

- شركت خدمات مديريت و آب و برق صبا باقيمانده سهام

- شركت صنايع مس ايران باقيمانده سهام دولت

- شركت پتروشيمي كرمانشاه باقيمانده سهام دولت

- شركت پتروشيمي فناوران باقيمانده سهام دولت

- پتروشيمي مارون باقيمانده سهام دولت

- شركت پالايش و پژوهش خون صد درصد

- پالايشگاه بندرعباس باقيمانده سهام دولت

- شركت ملي انفورماتيك باقيمانده سهام دولت

- شركت هتلهاي هما باقيمانده سهام

اما پرداخت تمام بدهيهاي دولت به تامين اجتماعي، كمتر از يك هفته مانده به استيضاح وزير كار، تعاون و رفاه، معنياي غير از حمايت قوي و كامل دولت از مرتضوي ندارد. پيش از اين هم مرتضوي اعلام كرده بود تا دو هفته همه بدهيهاي تامين اجتماعي را تسويه ميكند. اين درحالي است كه حداقل همه مديران تامين اجتماعي در هشت سال گذشته توان گرفتن بدهيهايشان از دولت را نداشتند و البته اختلافات مالي چند صد ميليارد توماني با وزارت بهداشت و مراكز درماني مختلف داشتند.

http://sharghnewspaper.ir/News/91/01/23/28499.html
    ویرایش توسط مجيد رادمنش : 2012/04/11 در ساعت 14:03
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,496 بار در 22,935 ارسال
    فرمانده نیروی زمینی تصریح کرد: این رزمایش احتمالا در مرزهای جنوب شرق یا جنوب غرب کشور انجام خواهد شد.
    فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران از برگزاري ۸ رزمايش در نقاط مختلف كشور در سال ۹۱ خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، امير پوردستان فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران در اولين نشست خبري خود در سال ۹۱ به مناسبت روز ارتش گفت: این نیرو در سال جاری ۸ رزمایش را در حوزههای مختلف برگزار میکند که یکی از آنها رزمایش تخصصی هوابرد، دیگری رزمایش بی سابقه تخصصی هوانیروز و یک رزمایش مشترک با برادران سپاه است.

فرمانده نیروی زمینی تصریح کرد: این رزمایش احتمالا در مرزهای جنوب شرق یا جنوب غرب کشور انجام خواهد شد.

وی افزود: رزمایش مشترک در رده لشگر با برادران سپاه برای اولین بار پس از انقلاب انجام میشود.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

مهر: یک رسانه خبری غربی با اشاره به نبرد نیروی دریایی ایران با دزدان دریایی سومالی در روزهای گذشته، از بازداشت یکی از خطرناک ترین آنها ملقب به پادشاه دزدان دریایی خبر داد.

به گزارش "وایر دات کام"، نیروی دریایی ایران در نبرد چند روز قبل خود با دزدان دریایی برای آزاد کردن یک کشتی چینی، موفق به دستگیری "محمد گاراد" شد.

گاراد یکی از خطرناک ترین دزدان دریایی سومالی و شناخته شده ترین آنهاست.

5. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

این زلزله در چند کشور احساس شده است و تایلند سواحل دریایی خود را درپی وقوع آن تخلیه کرد.

فارس: موسسات ژئوفیزیک اندونزی و آمریکا اعلام کردند که زلزلهای به بزرگی 8.۹ ریشتر امروز چهارشنبه نزدیک سواحل جزیره سوماترای اندونزی را لرزاند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، موسسه ژئوفیزیک آمریکا اعلام کرد: این زلزله ساعت 08:38 به وقت گرینویج در عمق 33 کیلومتری و در فاصله 430 کیلومتری جنوب غربی پاندا آچه بزرگترین شهر ایالت پاندا آچه روی داد.

این موسسه افزود: هشدار درباره وقوع تسونامی در اقیانوس هند اعلام شده است.

این زلزله در چند کشور احساس شده است و تایلند سواحل دریایی خود را درپی وقوع آن تخلیه کرد.

همچنین در هند و سریلانکا نیز هشدار درباره وقوع تسونامی اعلام شده است.

عضو عادی
    تشکر شده 75 بار در 32 ارسال
    23/1/91 بازتاب : بعد از استقبال گسترده رسانه های رسمی از چند جمله پرستو صالحی درباره زد و بند در سینما و لزوم «حال دادن» برای تداوم کار که منجر به مصاحبه های مفصل تقریبا همه خبرگزاری ها با وی به عنوان چهره آزاده زنان بازیگر شد، وی اخیرا از برخی سوء استفاده ها گلایه کرده و انتقادات خود از مسوولین را هم در صفحه فیسبوکش نوشته و ریشه هایی که باعث محدودالفعالیت شدنش در طول چهار سال اخیر شده باز خوانی کرده و علنی نمودن این ناگفته هایش را به عنوان شلیک تیر خلاص به خودش خوانده است.
    وی در این پست صقحه اش در فیس بوک نوشته است:
    «ترجیح دادم با گفتن این حرف ها خودم تیر خلاص خودم رو به خودم بزنم. اسمشو گذاشتم جنبش زرد = بیزاری جستن از هرآنچه و هرآنکه نباید باشد و هست.
    مخاطبم رسانه ها و سایت های رسمی است و البته جناب سلحشور اگر فیس بوک مباح شده و به سخنان نوشته شده در آن می شود استناد کرد ،اگر شرف دارید اینهایی رو که الان می نویسم هم منتشر کنید. من از فسادی حرف زدم و گلایه کردم که در تمام اصناف کشور هست و حرفم حق بود آدم های فاسد در هر صنفی باید شناسایی و حذف بشن این در تمام دنیا مرسومه حتی تو هالیوود ...
    حالا از مسئولین می خوام گلایه کنم...
    دهم خرداد سال 1384 تشخیص مصلحت نظام دیدار جمع کثیری از هنرمندان با آقای هاشمی رفسنجانی، انتخاب نهم:
    آمدند گفتند خانوم صالحی فرمودند تو بانوان هنرمند شما صحبت کنید. گفتم چرا من ؟ گفتند قرار نیست رسانه ای بشود و آزادی بیان دارید گفتم هرچه باداباد و یا علی
    گفتم: من پرستو صالحی به عنوان یک شهروند صحبت می کنم نه یک بازیگر یک شاعر آمریکایی میگه اگر نمی تونی خبرهای خوب بیاری بهتره هیچ خبری نیاری ... به نظر من اگر کسی در مسئولیت خود نتواند به حرفی که می زند و به وعده هایی که می دهد عمل کند همان بهتر که هیچ حرفی نزند! 26 سال سختی و جنگ و فشار های اقتصادی و ... باعث شده مردم بی دلیل به هم دروغ بگویند این دروغ ها ،دروغ های بی دلیل است چرا که نه برای از دست ندادن چیزی ست، نه برای به دست آوردن چیزی!!!
    گفتم: من برای مرحوم محمد علی فردین گریه کردم به کدام گناه نکرده باید حذف میشد؟! حق او و امثال ایشان سال ها خانه نشینی نبود. گفتم: هنرمند خوب کشورم آقای بهمن مفید در سالن حضور دارند ته سالن نشسته اند، تنها... به همراه خانوم شیلا خداداد پیش ایشان رفتم و می گویم استاد شما پیشکسوت ما هستید تشریف بیاورید ردیف جلو، ایشان گفتند تا همین جا هم که راه دادند خیلی ست. دلم به درد آمد آخر ما به تبار مفید بدهکاریم در حالی که هنوز خاکستر استاد بیژن مفید در خارج از ایران امانی دفن است. گفتم من تقاضا می کنم اجازه بدهید اجساد هنرمندانی که خارج از ایران دفن شده اند به ایران برگردانده شوند گفتم و گفتم و گفتم...
    دو ماه بعد سریال ارث بابام رو بازی می کردم که احضار شدم وارد اتاق شدم تمام روزنامه هایی که صحبت های اون روز منو چاپ کرده بودند روی میز بود. بعد از 3 ساعتی تهدید و تحقیر فرمودند خوشحال نشو ممنوع از کارت نمی کنیم که قهرمان بشی. یواش یواش کم و کم رنگ میشی و بعد ،یک برگ کاغذ که بنویس، گفتم چی بنویسم؟ گفت بنویس که دیگه غلط اضافی نمی کنی تریبون پیدا کردی هرچی دلت خواست نمی گی و ... نوشتم من پرستو صالحی تا زمانی که در چهار چوب نظام جمهوری اسلامی کار می کنم چیزی مغایر با این نظام نخواهم گفت. امضا و تمام.
    4 سال گذشت تو این 4 سال از سر لجبازی یه کلیپ واسه یک خواننده ای بازی کردم که اتفاقا همه فکر کردند به خاطر کلیپ ممنوع کار شده ام. ماه رمضان 1389 دعوت شدیم افطاری آقای احمدی نژاد با حضور وزیر ارشاد و ...گفتم من که چندان فعالیتی ندارم چرا من؟ به هر حال رفتم با تکه هایی از روزنامه های سال 84 و نامه ای که فقط درد نامه بود نه درخواستی نه خواهشی. و البته باز هم پشت تریبون رفتم چون آقای رییس جمهور فرمودند رسانه ای نمی شود و هرچه می خواهد دل تنگتان بگویید گفتم: من نیامدم حرف بزنم اومدم بگم همکاران خوبم به این جمله اکتفا نکنید،من گفتم و 4 سال خانه نشین شدم آقای احمدی نژاد فرمودند زمانه فرق کرده و شما راحت باشید و باز گفتم آدم یک اشتباه رو دو بار تکرار نمی کند. نامه را دادم و آمدم.
    دو ماه بعد از حراست سازمان صدا سیما که باید بگم زمین تا آسمان با سال هشتاد و چهاری ها فرق دارند و بسیار محترمانه برخورد می کنند (این چاپلوسی نبود، آدم باید حق و بگه نا حق رو هم بگه) تماس گرفتند که نامه ای آمده از ریاست جمهوری تا از شما بابت آن 4 سال دلجویی شود. گفتم نیازی نیست. گفتند حالا بیایید. رفتم، خب جواب 4 سال از بهترین سال های عمر کاری من چیست؟ چطوری میشه برش گردوند؟ بازیگر وقتی از بورس افتاد دیگه افتاده، همه یادشون میره که یک زمانی بودی اصلا و پر کار هم بودی... گفتند از طرف نهاد ریاست جمهوری آن وام 50 میلیون تومانی را که قرار است به هنرمندان تعلق بگیرد را انجامش را برای شما تسریع می کنیم
    گفتم لازم نیست ولی خب 4 سال کم کاری یا بهتر بگم بیکاری مشکلات مالی به همراه داشت، قبول کردم. نامه وام از نهاد ریاست جمهوری صادر شد و رفت وزارت ارشاد برای تایید و بعد خانومی از ارشاد تماس گرفتند و فرمودند ما برسی کردیم شما فاقد درجه هنری هستید و وام به شما تعلق نمی گیرد... چند هنرمند در ایران درجه هنری دارند؟ و آیا آنان که دارند نیازی به وام دارند؟
    حالا دوستان خبرنگار اینها را می نویسید؟ از به زانو در آوردن آدم ها حرفی می زنید؟ هزار بار خواستم از کشور بروم ولی الگوی من در هنر و ورزش فردین ها و حجازی ها بوده اند که کنار مردم خودشون ایستادند و درد کشیدند ... امروز هم می مانم، چه باشم در عرصه هنر، چه نباشم اینجا در کنار مردمم هستم تا زنده ام و نفس می کشم. این قصه مرگ پرستو صالحی بود و داستان همچنان ادامه دارد.
    جناب آقای سلحشور دوستان شما درهای ایستادگی و شرف و عزت انسانی و صداقت و صراحت را بر روی ما می بندند و بعد شما توقع مدینه فاضله دارید؟ مولا علی فرمودند دیده را ندیده انگارید. شنیده هایتان را باور نکنید، دیده هایتان را باور کنید. گویا شما ندیده ها را دیده می انگارید و تابع شنیده های خود هستید تا دیده ها. یا حق»

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امیر حسین1 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 75 بار در 32 ارسال
    مهدی خزعلی

دوستان؛ می خواهند با فشار اقتصادی ما را تسلیم کنند، من تا آخر ایستاده ام و ایمان دارم که مردم نخواهند گذاشت اینها به مقاصد شومشان برسند. ما کتاب هایمان را با همان تخفیف نمایشگاه در دفتر و فروشگاه موسسه عرضه می کنیم و از همه مراکز و کتابخانه ها دعوت می کنیم که به محل موسسه بیایند. مهدی خزعلی دفتر مرکزی: خیابان دکتر قریب، نبش فرصت شیرازی، پ 3 موسسه حیان فروشگاه: خیابان کارگر شمالی، بالاتر از نصرت، کوی عبدی نژاد، پ 16 موسسه حیان
    .

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید امیر حسین1 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال
    عملیات فرضی بازگشایی تنگه هرمز
    مشارکت 200 جنگنده آمریکایی و عربی در بزرگترین مانور هوایی خلیج فارس

حدود 100 هواپیمای جنگی از دو ناو هواپیمابر آمریکایی "یو بی اس اینترپرایز" و "یو اس اس ابراهام لینکون" و 100 جنگنده نیز از کشورهای منطقه دراین مانور حضور دارند که عملیات فرضی بازگشایی تنگه هرمز را انجام می دهند.
    روزنامه کویتی الوطن در گزارشی به جزئیات مانور نظامی هوایی بزرگ در بحرین و اهدف آن پرداخت.

به گزارش عصر ایران، 200 جنگنده از آمریکا و 4 کشور جنوب خلیج فارس در این مانور حضور دارند. این بزرگترین مانور هوایی است که تاکنون در خلیج فارس برگزار شده است.

در این مانور که از روز 8 آوریل (20 فروردین) آغاز شده و تا 15 آوریل (27 فروردین) ادامه دارد ، عملیات فرضی بازگشایی تنگه هرمز انجام می شود.

حدود 100 هواپیمای جنگی از دو ناو هواپیمابر آمریکایی "یو بی اس اینترپرایز" و "یو اس اس ابراهام لینکون" و 100 جنگنده نیز از کشورهای عربستان سعودی، امارات، کویت و بحرین دراین مانور حضور دارند.

پایگاه هوایی شیخ عیسی در بحرین با توافق کشورهای جنوب خلیج فارس و آمریکا به عنوان میزبان این مانور بزرگ انتخاب شده است.
    دیگر اهداف این مانور به طور رسمی اعلام نشده اما سایت صهیونیستی "دبکا" نزدیک به منابع نظامی تل آویو به نقل از منابع آگاه در این باره چنین می گوید:

1- تمرین عملیاتی بازگشایی کانال هرمز در هنگام بستن احتمالی این تنگه توسط ایران.

2- تمرین منع حملات هوایی و دریایی ایران علیه تاسیسات نفتی و اسکله های صادرات نفت کشورهای امارات، عربستان، بحرین و کویت.

3- تمرین میزان هماهنگی میان نیروهای هوایی و دریایی ارتش آمریکا و ارتش های امارات، عربستان، بحرین و کویت.

این مانور پس از مانور هوایی "نوبل دینا -12 " در دریای مدیترانه برگزار می شود. در این مانور، جنگنده های آمریکا، یونان و اسرائیل حاضر بودند.

همچنین جنگنده های اسرائیلی در مسیر پروازی تا جزیره کریت یونان به مسافت 1200 کیلومتر، در حین پرواز، سوختگیری کردند.

ایران بارها تهدید کرده است در صورت تحریم نفتش، تنگه هرمز را می بندد. تنگه هرمز شاهراه اصلی عبور نفت خام تولیدی کشورهای حاشیه خلیج فارس به سمت بازارهای جهانی است.

پیش از این خبرگزاری رسمی بحرین نوشته بود که کشورهای پاکستان وترکیه هم در این مانور هوایی مشارکت دارند.

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال
    زلزله ۸.۷ ریشتری اندونزی را لرزاند/هشدار در مورد وقوع سونامی به دنبال وقوع زلزله ۸.۷ ریشتری در نزدیکی سواحل اندونزی در اقیانوس هند، دولت این کشور نسبت به وقوع سونامی هشدار داد.

به گزارش فارس به نقل از شبکه "فاکس نیوز"، دولت اندونزی بعد از وقوع زلزله 8.7 ریشتری در آبهای ساحلی این کشور در استان "آکه" هشدار سونامی صادر کرد.

"موسسه زمین شناسی آمریکا" اعلام کرد که مرکز این زلزله در ۲۰ مایلی کف اقیانوس و در ۳۰۸ مایلی مرکز استان "آکه باندا" بوده است.

یک مقام "موسسه جغرافیایی و هواشناسی اندونزی" در این زمینه گفت که ما از دولت خواستیم که هشدار در مورد وقوع سونامی صادر شود.

اندونزی یک کشور مجمعالجزایری و دارای چندین گسل فعال زلزله است و سابقه زیادی در مورد وقوع زلزله دارد.

در مارس ۲۰۰۴، وقوع یک زلزله ۹.۱ ریشتری در اقیانوس هند باعث کشته شدن ۲۳۰ هزار نفر شد که سه چهارم آن از مردم استان آکه بودند.

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

سخنان این نماینده ، هر چند در مقام بیان دلیل رأی نیاوردن طرح اصلاح نحوه سوال از رئیس جمهور است اما واقعیتی تلخ را عریان می کند و آن این که تعدادی از نمایندگان ، بدون این که بدانند موضوع رأی گیری چیست ، در رأی گیری مجلس شرکت می کنند و مثبت و منفی و ممتنع می دهند و برای مملکت قانون لازم الاجرا تصویب می کنند!
    در پی رأی نیاوردن "طرح تغییر نحوه سؤال از رئیس جمهور"۵۰ نماینده مجلس با درخواست کتبی بار دیگر آن را در دستور کار پارلمان قرار دادند.

بر اساس ماده ۱۳۳ اگر طرحی مورد تصویب مجلس یا کمیسیونهای موضوع اصل ۸۵ قانون اساسی واقع نشود، بدون تغییر اساسی تا ۶ ماه نمیتواند در دستور کار مجلس قرار گیرد، مگر با تقاضای کتبی ۵۰ نفر از نمایندگان مجلس که در حال حاضر ۵۰ نماینده برای این موضوع درخواست کتبی به هیئت رئیسه مجلس دادهاند.

ساعتی قبل مجلسی ها با 130 رای موافق، 17 رای مخالف و 12 رای ممتنع از 198 نماینده حاضر در جلسه به کلیات طرح دوفوریتی مذکور رای ندادند. برای تصویب این طرح دو فوریتی ، باید حداقل دو سوم آرا کسب می شد.

علت جالب رأی نیاوردن طرح!

در پی رأی نیاوردن طرح مذکور ،مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان طی تذکری آییننامهای در اعتراض به عدم تصویب کلیات طرح اصلاح ماده 197 آییننامه(مربوط به نحوه سؤال از رئیس جمهور) خطاب به لاریجانی گفت: آقای محبینیا قبل از رأی گیری تنها اعلام کردند کلیات اصلاح ماده 197 و حتی یک کلمه حرفی از اینکه این ماده راجع به طرح سؤال از رئیسجمهور است، نزد و حتی کلمه سؤال از رئیسجمهور را نگفته است تا نمایندگان متوجه موضوع شوند.

آن طور که فارس به نقل از این این نماینده نوشته است: بسیاری از نمایندگان متوجه نشدند که این رأیگیری برای چیست و به همین دلیل رأی نیاورد که این ظلم است و مطمئناً این شیوه رأیگیری برای مجلس خوب نیست.

علی لاریجانی رئیس مجلس نیز پس از سخنان کواکبیان خطاب به وی گفت: آقای محبینیا گفتند که طراحان صحبت کنند و ممکن است توجه نداشتند و کلمه طرح سؤال از رئیسجمهور را نگفتند.

وی افزود: ممکن است سخن شما درست باشد چراکه آقای محبینیا عنوان طرح را خواندند و اشارهای به کلمه سؤال از رئیسجمهور نکردند و شاید این موضوع نتوانست توجه نمایندگان را جلب کند.

سخنان کواکبیان ، هر چند در مقام بیان دلیل رأی نیاوردن طرح اصلاح نحوه سوال از رئیس جمهور است اما واقعیتی تلخ را عریان می کند و آن این که تعدادی از نمایندگان ، بدون این که بدانند موضوع رأی گیری چیست ، در رأی گیری مجلس شرکت می کنند و مثبت و منفی و ممتنع می دهند و برای مملکت قانون لازم الاجرا تصویب می کنند!

در همین مورد مورد اشاره هم سوال اینجاست که اگر نمایندگان واقعاً متوجه موضوع رأی گیری نبودند ، آیا نمی توانستند سوال کنند که قضیه چیست و سپس تصمیم می گرفتند؟

ایران صادرات نفت به آلمان را هم متوقف کرد

پس از توقف فروش نفت ایران به چهار کشور اروپایی، از امروز صادرات نفت ایران به پالایشگاه های آلمانی هم متوقف شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پس از توقف فروش نفت ایران به کشورهای انگلستان، فرانسه، یونان و اسپانیا، از امروز 23 فروردین ماه فروش طلای سیاه به پالایشگاههای آلمانی هم متوقف شد.
    شبکه پرس تی وی امروز چهارشنبه توقف فروش نفت به پالایشگاههای آلمانی را اعلام کرده است، در همین حال منابع مطلع از در دستور کار قرار گرفتن بررسی قطع صادرات نفت به ایتالیا نیز خبر میدهند.

سیدمحسن قمصری مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران پیشتر در گفتگو با مهر با بیان اینکه آلمان هیچگاه بازار هدف صادرات نفت ایران نبوده است، گفته بود: بر این اساس قراردادهای بلند مدتی برای صادرات نفت به پالایشگرهای آلمانی امضا نشده است.

وی همچنین درباره افزایش صادرات نفت عراق به آلمان و برخی از کشورهای اروپایی تاکید کرده بود: نگرانی برای افزایش صادرات نفت عراق به پالایشگرهای اروپایی وجود ندارد.

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها