نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 708 از 4621 نخست ... 20860865869870570670770870971071171875880812081708 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,071 به 7,080 از 46202

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,762 بار در 22,975 ارسال
    موافقت مجلس با اجرای آزمایشی لایحه تجارت به مدت ۵ سال

نمایندگان مجلس همچنین با اجرای لایحه تجارت پس از تأیید شورای نگهبان به مدت ۵ سال و به صورت آزمایشی با ۱۳۶ رای موافق و ۱۳ رای مخالف و ۱۲ رای ممتنع موافقت کردند.

کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس پیشنهاد اجرای آزمایشی این لایحه به مدت ۵ سال طبق اصل ۸۵ قانون اساسی را ارائه داده بود که با رای موافق نمایندگان مواجه شد.

علی لاریجانی رئیس مجلس پیش از رایگیری برای اجرای آزمایشی لایحه ۱۲۶۱ مادهای تجارت، گفت: کمیسیون قضایی و مرکز پژوهشهای مجلس بررسی کافی و وافی در زمینه این لایحه داشتهاند و در صحن علنی فرصت رسیدگی به جزئیات و مواد این لایحه وجود ندارد.

این مصوبه مجلس به شورای نگهبان ارسال شده و در صورت تایید نهایی توسط آن شورا، قانون تجارت به مدت ۵ سال به صورت آزمایشی در کشور اجرا میشود.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,762 بار در 22,975 ارسال
    جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد در پاسخ به تحریمهای اخیر اتحادیه اروپا، واردات از 100 شرکت اروپایی را تحریم کند.
    رسانه ها از اقدام ایران در تحریم واردات از 100 شرکت اروپایی در پاسخ به تحریمهای اتحادیه اروپا خبر می دهند.

به گزارش مهر، العالم به نقل از آنچه منابع آگاه نامید، گزارش داد جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد در پاسخ به تحریمهای اخیر اتحادیه اروپا، واردات از 100 شرکت اروپایی را تحریم کند.

خاطرنشان می شود اتحادیه اروپا اخیرا در همراهی با سیاستهای خصمانه و تحریمهای آمریکا علیه ایران به سبب پافشاری بر حقوق مشروع هسته ای خود، دست به اقداماتی مشابه زده که با پاسخ متقابل تهران روبرو شده است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۴) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 57,203 بار در 13,768 ارسال
    پرستو صالحی؛ جناب سلحشور، اگر شرف دارید این نوشتهها را نیز منتشر کنید!

پرستو صالحی با انتشار متنی در فیسبوک شخصی خود، از درد و دلها و اعتراضات خود نوشت. متن نوشته شده توسط خانم صالحی به شرح ذیل میباشد:

ترجیح دادم با گفتن این حرفها خودم تیر خلاص خودم رو به خودم بزنم.
    اسمشو گذاشتم جنبش زرد = بیزاری جستن از هرآنچه و هرآنکه نباید باشد و هست.

مخاطبم رسانهها و سایتهای رسمی است و البته جناب سلحشور اگر فیس بوک مباح شده و به سخنان نوشته شده در آن میشود استناد کرد، اگر شرف دارید اینهایی رو که الان مینویسم هم منتشر کنید. من از فسادی حرف زدم و گلایه کردم که در تمام اصناف کشور هست و حرفم حق بود آدمهای فاسد در هر صنفی باید شناسایی و حذف بشن این در تمام دنیا مرسومه حتی تو هالیوود...

حالا از مسئولین میخوام گلایه کنم...
    دهم خرداد سال ۱۳۸۴تشخیص مصلحت نظام دیدار جمع کثیری از هنرمندان با آقای هاشمی رفسنجانی، انتخاب نهم:
    آمدند گفتند خانوم صالحی فرمودند تو بانوان هنرمند شما صحبت کنید. گفتم چرا من؟ گفتند قرار نیست رسانهای بشود و آزادی بیان دارید گفتم هرچه باداباد و یا علی

گفتم: من پرستو صالحی به عنوان یک شهروند صحبت میکنم نه یک بازیگر یک شاعر آمریکایی میگه اگر نمیتونی خبرهای خوب بیاری بهتره هیچ خبری نیاری... به نظر من اگر کسی در مسئولیت خود نتواند به حرفی که میزند و به وعدههایی که میدهد عمل کند همان بهتر که هیچ حرفی نزند! ۲۶ سال سختی و جنگ و فشارهای اقتصادی و... باعث شده مردم بیدلیل به هم دروغ بگویند این دروغها، دروغهای بیدلیل است چرا که نه برای از دست ندادن چیزی ست، نه برای به دست آوردن چیزی!!!

گفتم: من برای مرحوم محمد علی فردین گریه کردم به کدام گناه نکرده باید حذف میشد؟! حق او و امثال ایشان سالها خانه نشینی نبود. گفتم: هنرمند خوب کشورم آقای بهمن مفید در سالن حضور دارند ته سالن نشستهاند، تنها... به همراه خانوم شیلا خداداد پیش ایشان رفتم و میگویم استاد شما پیشکسوت ما هستید تشریف بیاورید ردیف جلو، ایشان گفتند تا همینجا هم که راه دادند خیلی ست. دلم به درد آمد آخر ما به تبار مفید بدهکاریم در حالی که هنوز خاکستر استاد بیژن مفید در خارج از ایران امانی دفن است. گفتم من تقاضا میکنم اجازه بدهید اجساد هنرمندانی که خارج از ایران دفن شدهاند به ایران برگردانده شوند گفتم و گفتم و گفتم...

دو ماه بعد سریال ارث بابام رو بازی میکردم که احضار شدم وارد اتاق شدم تمام روزنامههایی که صحبتهای اون روز منو چاپ کرده بودند روی میز بود. بعد از ۳ ساعتی تهدید و تحقیر فرمودند خوشحال نشو ممنوع کارت نمیکنیم که قهرمان بشی. یواش یواش کم و کم رنگ میشی و بعد، یک برگ کاغذ که بنویس، گفتم چی بنویسم؟ گفت بنویس که دیگه غلط اضافی نمیکنی تریبون پیدا کردی هرچی دلت خواست نمیگی و... نوشتم من پرستو صالحی تا زمانی که در چهار چوب نظام جمهوری اسلامی کار میکنم چیزی مغایر با این نظام نخواهم گفت. امضا و تمام.

۴ سال گذشت تو این ۴ سال از سر لجبازی یه کلیپ واسه یک خوانندهای بازی کردم که اتفاقا همه فکر کردند به خاطر کلیپ ممنوع کار شدهام. ماه رمضان ۱۳۸۹ دعوت شدیم افطاری آقای احمدینژاد با حضور وزیر ارشاد و... گفتم من که چندان فعالیتی ندارم چرا من؟ به هر حال رفتم با تکههایی از روزنامههای سال ۸۴ و نامهای که فقط درد نامه بود نه درخواستی نه خواهشی. و البته باز هم پشت تریبون رفتم چون آقای رییس جمهور فرمودند رسانهای نمیشود و هرچه میخواهد دل تنگتان بگویید گفتم: من نیامدم حرف بزنم اومدم بگم همکاران خوبم به این جمله اکتفا نکنید، من گفتم و ۴ سال خانه نشین شدم آقای احمدینژاد فرمودند زمانه فرق کرده و شما راحت باشید و باز گفتم آدم یک اشتباه رو دو بار تکرار نمیکند. نامه را دادم و آمدم. دو ماه بعد از حراست سازمان صدا سیما که باید بگم زمین تا آسمان با سال هشتاد و چهاریها فرق دارند و بسیار محترمانه برخورد میکنند (این چاپلوسی نبود، آدم باید حق و بگه ناحق رو هم بگه) تماس گرفتند که نامهای آمده از ریاست جمهوری تا از شما بابت آن ۴ سال دلجویی شود. گفتم نیازی نیست. گفتند حالا بیایید. رفتم، خب جواب ۴ سال از بهترین سالهای عمر کاری من چیست؟ چطوری میشه برش گردوند؟ بازیگر وقتی از بورس افتاد دیگه افتاده، همه یادشون میره که یک زمانی بودی اصلا و پر کار هم بودی... گفتند از طرف نهاد ریاست جمهوری آن وام ۵۰ میلیون تومانی را که قرار است به هنرمندان تعلق بگیرد را انجامش را برای شما تسریع میکنیم

گفتم لازم نیست ولی خب ۴ سال کم کاری یا بهتر بگم بیکاری مشکلات مالی به همراه داشت، قبول کردم. نامه وام از نهاد ریاست جمهوری صادر شد و رفت وزارت ارشاد برای تایید و بعد خانومی از ارشاد تماس گرفتند و فرمودند ما برسی کردیم شما فاقد درجه هنری هستید و وام به شما تعلق نمیگیرد... چند هنرمند در ایران درجه هنری دارند؟ و آیا آنان که دارند نیازی به وام دارند؟ حالا دوستان خبرنگار اینها را مینویسید؟ از به زانو در آوردن آدمها حرفی میزنید؟ هزار بار خواستم از کشور بروم ولی الگوی من در هنر و ورزش فردینها و حجازیها بودهاند که کنار مردم خودشون ایستادند و درد کشیدند... امروز هم میمانم، چه باشم در عرصه هنر، چه نباشم اینجا در کنار مردمم هستم تا زندهام و نفس میکشم. این قصه مرگ پرستو صالحی بود و داستان همچنان ادامه دارد

جناب آقای سلحشور دوستان شما درهای ایستادگی و شرف و عزت انسانی و صداقت و صراحت را بر روی ما میبندند و بعد شما توقع مدینه فاضله دارید؟ مولا علی (ع) فرمودند دیده را ندیده انگارید. شنیدههایتان را باور نکنید، دیدههایتان را باور کنید. گویا شما ندیدهها را دیده میانگارید و تابع شنیدههای خود هستید تا دیدهها. یا حق

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

ارتش و سپاه در ایران برای اولین بار رزمایش مشترک در سطح لشکر برگزار می کنند

یک مقام بلندپایه ارتش ایران از برگزاری مانور نظامی مشترک ارتش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سطح لشکر خبر داده که به گفته او بیسابقه است.
    به نظر می رسد که اشاره این مقام نظامی به برگزاری مانور در رده لشکر اشاره به تعداد نفرات شرکت کننده در آن است.
    لشکر از یگانهای بزرگ ارتش است.
    فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران که به مناسبت ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی، با خبرنگاران صحبت می کرد، به زمان و منطقه برگزاری این مانور اشاره ای نکرده است.
    آقای پوردستان در عین حال از برگزاری ۸ مانور نظامی از جمله اولین مانور هوابرد و هوانیروز خبر داده که به گفته او قرار است در مرزهای جنوبی ایران برگزار شود.

"ما اصرار داریم که رزمایشهایمان در شرایط واقعی انجام شود و ما در آنها از گلولههای مشقی استفاده نمیکنیم و به نحوی عمل میکنیم که سرباز و نیروی ما بوی باروت و صدای گلوله را حس کند"

فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران
    این مقام نظامی ایران گفته است که اجرای مانورهای نظامی باعث "نشاط خاطر در یگان ها و آمادگی اجرای ماموریتها می شود."
    فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران می گوید: "ما اصرار داریم که رزمایشهایمان در شرایط واقعی انجام شود و ما در آنها از گلولههای مشقی استفاده نمیکنیم و به نحوی عمل میکنیم که سرباز و نیروی ما بوی باروت و صدای گلوله را حس کند."
    در سالهای اخیر همزمان با افزایش پی در پی فشارهای جهانی به ایران بر سر برنامه های اتمی و محتمل بودن حمله نظامی، این کشور مانورهای نظامی متعددی برگزار کرده است.
    باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا تاکنون چند بار گفته است که گزینه نظامی را در برابر ایران حذف نکرده است.
    آیت الله علی خامنه ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران در اولین سخنرانی عمومی خود در سال ۱۳۹۱ خورشیدی، کشورهای غربی از جمله آمریکا را تهدید کرد که ایران در هر سطحی که مورد حمله قرار بگیرد، در همان سطح جواب خواهد داد.

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 23,345 بار در 4,198 ارسال
    مشارکت 200 جنگنده آمریکایی و عربی در بزرگترین مانور هوایی خلیج فارس

http://www.asriran.com/fa/news/20894...A7%D8%B1%D8%B3
    معامله گري را انتخاب نمودم چون آنقدر تنبل بودم که نمي خواستم کار کنم و آنقدر درستكار که نمي خواستم دزدي کنم

9. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال
    امواج سونامی امشب در سواحل جنوبی ایران
    معاون پژوهشی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با اشاره به وقوع زلزله 8.7 ریشتری در جزیره سوماترای اندونزی گفت: در ساعت 20 امشب 23 فروردین امواج ناشی از این سونامی به ایران می رسد ولی اثری بر روی سواحل کشور ندارد.
    معاون پژوهشی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با اشاره به وقوع زلزله 8.7 ریشتری در جزیره سوماترای اندونزی گفت: در ساعت 20 امشب 23 فروردین امواج ناشی از این سونامی به ایران می رسد ولی اثری بر روی سواحل کشور ندارد.

به گزارش مهر، دکتر مهدی زارع بزرگای زلزله امروز اندونزی را 8.7 ریشتر دانست و افزود: در 360 کیلومتری جزیره سوماترا اندونزی در عمق 30 کیلومتری در پهنه فرو رانش در ساعت 13 و 6 دقیقه به وقت تهران رخ داد.

معاون پژوهشی پژوهشگاه بین المللی زلزله شناسی و مهندسی زلزله با بیان اینکه حمله امواج سونامی بر اساس برآورده ها در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت تهران به سواحل استان آچه اندونزی رسید، اظهار داشت: بر این اساس هشدار عمومی به مردم ساکن در تمام کشورهای ساحل اقیانوس هند داده شده است

زارع از رسیدن امواج ناشی از سونامی به سواحل ایران خبر داد و یادآور شد: بر اساس برآوردها امواج حاصل از سونامی در ساعت 20 امشب به وقت تهران به سواحل جنوب شرقی ایران (چابهار) می رسد.

امواج اثری بر روی سواحل ایران ندارد

رئیس موسسه ملی اقیانوس شناسی نیز با تاکید بر اینکه امواج احتمالی سونامی اثری بر روی سواحل کشور ندارد، اضافه کرد: این زلزله و سونامی بر روی گسل مکران که موجب سونامی در دریای عمان می شود ندارد.

وحید چگینی با تاکید بر اینکه امواج احتمالی این سونامی همچنین اثری بر روی سواحل ایران ندارد، خاطر نشان کرد: زلزله و سونامی حاصل از آن از ایران فاصله زیادی دارد و احتمال وقوع سونامی در سواحل ایران منتفی است.

چگینی با تاکید بر نصب دستگاههای سنجش سونامی در سواحل کشور ادامه داد: در حال حاضر بر اساس مطالعات انجام شده توانایی محاسبه وقوع سونامی احتمالی در سواحل کشور وجود دارد.

نشانه های وقوع سونامی در سواحل جنوبی کشور

چگینی با اشاره به نشانه های وقوع سونامی در سواحل جنوبی کشور توضیح داد: در صورت فعال شدن گسل مکران و وقوع سونامی سطح آب دریای عمان به طور ناگهانی کاهش می یابد و در نهایت منجر به وقوع زلزله و سونامی در سواحل جنوبی کشور می شود.

تغییر در شماره تلفن های ثابت البرز از ساعت 20 امشب/ زیرساخت ها فراهم است
    کرج – خبرگزاری مهر: مدیر روابط عمومی اداره کل مخابرات استان البرز گفت: درراستای یکسان سازی پیش شماره های شهرستانهای استان البرز، از ساعت 20 امشب تلفن های ثابت استان هشت رقمی شده و پیش شماره همه شهرستانهای استان 026 می شود.
    داوود محمودی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص همسان سازی کدهای تلفن ثابت در استان البرز گفت: در راستای اجرای طرح یکسان سازی پیش شماره های تلفن های ثابت استان البرز از ساعت 20 چهارشنبه 23 فروردین ماه، کلیه تلفن های ثابت استان هشت رقمی شده و کد همه شهرستانهای استان نیز به 026 تغییر می کند.
    وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 930 هزار مشترک تلفن ثابت تحت پوشش این اداره در استان البرز هستند، تصریح کرد: تمامی شماره های کرج با 4 و کلیه شماره تلفن های اشتهارد، نظرآباد و ساوجبلاغ با 3 آغاز خواهد شد.
    محمودی در خصوص اطلاع رسانی درمورد اجرائی شدن طرح از ساعت 20 امشب گفت: برای اطلاع رسانی این امر و جلوگیری از سردرگمی شهروندان، چندین مصاحبه رادیو تلویزیونی صورت گرفته است، همچنین به تمامی نهادها و ادارات استان اطلاع رسانی شده و از طریق استانداری البرز نیز این امر به صورت پیامک اطلاع رسانی شده است.

مدیر روابط عمومی اداره مخابرات استان البرز گفت: هیچ مانعی برای اجرای طرح یکسان سازی کدها وجود نداشته و کلیه زیر ساخت ها برای اجرای بدون مشکل این طرح از ساعاتی دیگر فراهم آمده است.
    وی از تعامل ادارات مرتبط و همسوئی چون همراه اول و ایرانسل و همچنین مخابرات های شهرستان های دیگر با اداره کل مخابرات استان برای اجرای این طرح خبر داد و گفت: کلیه ارتباطات با تغییر شماره ها هدایت شده و کوچکترین مشکل و مانعی برای ارتباطات با اجرائی شدن طرح وجود نخواهد داشت و ارتباطات با کیفیت قبل و شاید هم بهتر برقرار خواهد شد.

برنج هم گران شد

دبیر انجمن برنج ایران از افزایش قیمت برنج ایرانی در بازار خبر داد و گفت: متاسفانه کیفیت برنجهای عرضه شده در مراکز فروش در پایتخت بسیار پائین تر از کیفیت برنجهایی است که در مراکز فروش شمال کشور عرضه میشوند.

آفتاب: دبیر انجمن برنج ایران از افزایش قیمت برنج ایرانی در بازار خبر داد و گفت: متاسفانه کیفیت برنجهای عرضه شده در مراکز فروش در پایتخت بسیار پائین تر از کیفیت برنجهایی است که در مراکز فروش شمال کشور عرضه میشوند.

جمیل علیزاده شابق در خصوص دلایل نوسان قیمت برنج در بازار اظهار داشت: همیشه در چنین موقعی از سال به دلیل عدم تولید برنج جدید، قیمت این کالا در بازار به صورت طبیعی افزایش پیدا می کند.

وی درعین حال تصریح کرد: البته دلالان و سوداگران برنج هم در افزایش قیمت برنج بی تاثیر نیستند ، چون آنها به بهانه گران شدن هزینه سوخت که تاثیر مستقیمی بر هزینه حمل ونقل برنج از شمال کشوربه پایتخت دارد، قیمت برنج را افزایش می دهند.

به گفنه دبیر انجمن برنج ایران، اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها تاثیر غبر مستقیم بر افزایش قیمت برنج داشته و این موضوع نیز به عنوان عاملی دیگر در گران شدن این کالا نقش داشته است.

علیزاده با بیان اینکه وقتی به اواخر تیرمی رسیم شوک جدیدی به بازار برنج وارد می شود و تولید 500 هزار هکتار برنج از شالیزارهای شمال کشوردر مرداد و شهریور موجب افت قیمت برنج در بازار می شود، گفت: این روند از ابتدای فصل پائیز تغییر می کند به طوریکه قیمت برنج تا شب عید مجددا افزایش پیدا می کند.

وی افزود: بهطور متوسط قیمت برنج درجه یک طارم محلی در تیرماه سال گذشته در شهرهای شمالی کشور در حدود 3300 تومان و در تهران در حدود 3600 تومان بود که این رقم شب عید در شهرهای کشور به حدود 3700 تومان و در پایتخت نیز به حدود 4300 تومان رسید.

به گزارش مهر، دبیر انجمن برنج ایران تصریح کرد: امسال قیمت هر کیلوگرم برنج در شهرهای شمالی کشور به طور متوسط در حدود 4000 تومان و در تهران نیز به بیش از 4500 تومان رسیده است در حالی که متاسفانه کیفیت برنجهای عرضه شده در مراکز فروش در پایتخت به دلیل فعل و انفعالاتی که بر روی آن صورت می گیرد، بسیار پائین تر از کیفیت برنجهایی است که در مراکز فروش شمال کشور عرضه می شوند.

13. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

تعرفه تعويض پلاک افزايش يافت

به گزارش خبرخودرو ، سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 1391 کل کشور از تصویب افزایش تعرفه تعویض پلاک موتورسیکلت و خودرو در بودجه امسال در این کمیسیون خبر داد.
    به گزارش خبرنگار ما؛ محمدمهدی مفتح در جمع خبرنگاران گفت: دیروز و صبح امروز 25 مورد از ردیفهای درآمدی دولت در بودجه سال جاری بررسی شد که تنها پنج مورد از آن اصلاح و سایر موارد بدون تغییر تصویب شد.
    وی اظهار داشت: دولت درآمد حاصل از واگذاری و تعویض پلاک خودرو را 1525 میلیارد ریال پیش بینی کرده بود که کمیسیون با تصویب افزایش تعرفه تعویض پلاک موتورسیکلت از 12 هزار تومان به 15 هزار تومان و خودرو از 35 هزار تومان به 40 هزار تومان سقف درآمد دولت را در این ردیف تا 2115 میلیارد ریال افزایش داد.
    وی افزود: دولت درآمد حاصل از جرایم رانندگی را با تعرفه های موجود 400 میلیارد تومان پیش بینی کرده بود که اعضای کمیسیون تلفیق اظهار داشتند بدون افزایش تعرفه می توان تا 500 میلیارد تومان درآمد از این محل پیش بینی کرد.
    مفتح گفت: در ردیف های درآمدی سال گذشته از محل بخشودگی جرایم معوق رانندگی درآمد پیش بینی شده بود که دولت در لایحه امسال این درآمد را صفر در نظر گرفته بود که ما بار دیگر این موضوع را در بودجه امسال در نظر گرفتیم و پیش بینی کردیم که از محل پرداخت جریمه های معوق و بخشودگی دو برابر شدن آنها رقم 100 میلیارد تومان به درآمدهای دولت اضافه خواهد شد.

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال

کشف محموله رادیو اكتیو در پایتخت تركیه

این محموله با خودرویی با پلاك آلمانی از گرجستان وارد تركیه شده و افزون بر مواد رادیو اكتیو ، یك اسلحه و 18 سكه تاریخی نیز از این خودرو كشف و ضبط شد.
    یگان مبارزه با قاچاق ژاندارمری آنكارا از كشف و ضبط یك محموله رادیو اكتیو كه در ساخت سلاح هسته ای نیز كاربرد دارد، خبر داد.

به گزارش ایرنا ، یك گروه از یگان مبارزه با قاچاق ژاندارمری آنكارا با متوقف كردن خودرویی، یك محموله از مواد رادیو اكتیو شامل شیشه ای حاوی 500 گرم سزیم - 137 و یك ایزتوپ از سزیم كه گمان می رود از روسیه و از طریق گرجستان به تركیه حمل شده است، كشف و ضبط كرد.

این محموله با خودرویی با پلاك آلمانی از گرجستان وارد تركیه شده و افزون بر مواد رادیو اكتیو ، یك اسلحه و 18 سكه تاریخی نیز از این خودرو كشف و ضبط شد.

سه تن از سرنشینان این خودرو كه اتباع تركیه ای ساكن آلمان هستند ، نیز دستگیر شدند.

از این مواد برای ساخت لوازم حفاری، درمان سرطان و ساخت سلاح هسته ای استفاده می شود.

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 21 مهمان ها)

1. jimmieqx2

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها