نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 922 از 4610 نخست ... 422822872912919920921922923924925932972102214221922 ... آخرین
نمایش نتایج: از 9,211 به 9,220 از 46091

موضوع: اخبار

ستاره‌دار (۱۴) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 57,074 بار در 13,730 ارسال
    نماینده مجلس: تحریمهای اقتصادی از جنگ هم بدتر است

ایرج ندیمی، نماینده مردم لاهیجان در مجلس اسلامی ایران، در گفتوگو با خبرنگار خبرآنلاین اثرات تحریمهای اقتصادی علیه ایران را حتی از جنگ هم بدتر دانست.

او در این باره دلیل آورد که در جریان جنگ فقط بهنیروی انسانی حمله میشود، اما در جنگ اقتصادی همه خواستههای مردم اهمیت مییابد.

نماینده مردم لاهیجان توجه به تعاملات دوجانبه دو قوه (مجلس و دولت) را مهم دانست و گفت مجلس باید در سال آخر دولت برای استفاده از حق نظارتی خود بیش از هر چیز به نشستهای دوجانبه روی بیاورد
    .
    The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

قیمت هر کیلو شیرخام ۷۳۰ تومان

رضا باکری، دبیر انجمن صنایع لبنی ایران، اعلام کرد قیمت هر کیلو شیرخام ۷۳۰ تومان مقرر شده است.

باکری در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری مهر در خصوص توافقنامهای که در این جلسه بین انجمن صنایع لبنی و اتحادیه سراسری دامداران بهتصویب رسید اظهار داشت: «مقرر شد قرارداد خرید شیرخام بین کارخانجات صنایع لبنی و دامداران ظرف مدت ۱۰ روز به امضاء برسد.»

دبیر انجمن صنایع لبنی ایران با بیان اینکه دامداران به ازای هر یک دهم درصد چربی مازاد بر ۲/ ۳ درصد چربی ۱۰ تومان پاداش دریافت خواهند کرد، گفت: «براین اساس مرغوبترین شیر کیفی با احتساب هزینه حمل، به قیمت هرکیلو ۷۳۰ تومان تحویل کارخانجات لبنی میشود.»

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,298 بار در 4,846 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک 52 نمایش پست ها
    نماینده مجلس: تحریمهای اقتصادی از جنگ هم بدتر است

ایرج ندیمی، .

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۵۶) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 101,440 بار در 22,928 ارسال
    این نماینده مجلس با اشاره به مطلب اخیر احمدی نژاد که در سایت شخصی وی منتشر شده و او بر اجرای عدالت تاکید کرده است درباره لزوم برخورد با رحیمی گفت: احمدینژاد با دعاویاش باید به خیلی چیزها تن دهد اما فاصله بین حرف و عمل او زیاد است

فارس - نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه قوه قضائیه نباید بیش از این در تعقیب یک متهم به خاطر برخورداری از قدرت سیاسی وی تعلل کند، گفت: احمدینژاد باید به خیلی چیزها تن دهد.

احمد توکلی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتوگو با فارس، درباره حضور رحیمی معاون اول رئیس جمهور در پرونده اختلاس بیمه و اذعان روزنامه ایران به این موضوع اظهار داشت: قوه قضائیه نباید بیش از این در تعقیب یک متهم به خاطر برخورداری از قدرت سیاسی وی تعلل کند.

وی تاکید کرد: مردم میخواهند ببینند یک حکومت اسلامی وقتی به یک قدرتمند میرسد چه عملکردی دارد.

* قوه قضائیه در برخورد با متهمان سیاسی خوب عمل نمیکند

توکلی با بیان اینکه قوه قضائیه در رسیدگی به پرونده قدرتمندان اقتصادی عملکرد خوبی دارد اما در برخورد با اتهامات دولتمردان سیاسی خوب عمل نمیکند، افزود: در حالی که برخورد با این متهمان انتظارحداقلی مردم است و آنها با توجه به همین آزمونهای قوه قضائیه درباره عملکرد آن قضاوت میکنند.

وی تاکید کرد: قوه قضائیه تاکنون به عدم رسیدگی به پرونده دانه درشتها متهم بود اما با توجه به رسیدگی به پرونده 3 هزار میلیارد و دقت قاضی سراج در این پرونده بخشی از این اتهام تا حدودی پاک میشود.

* متهم به فسادهای دولت احمدی نژاد مصونیت دارند

توکلی با اشاره به انتقادها از قوه قضائیه در برخورد با متهمان سیاسی پرونده اختلاس خاطرنشان کرد: بخشی از این اتهامها مربوط به کسانی است که قدرت سیاسی دارند اما متاسفانه تاکنون از برخورد مصون بودهاند؛ بیشتر آنها متهم به فسادی هستند که دنبالههای دولت احمدینژادند.

این نماینده مجلس با اشاره به مطلب اخیر احمدی نژاد که در سایت شخصی وی منتشر شده و او بر اجرای عدالت تاکید کرده است درباره لزوم برخورد با رحیمی گفت: احمدینژاد با دعاویاش باید به خیلی چیزها تن دهد اما فاصله بین حرف و عمل او زیاد است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

علی رغم وجود احکام قضائی و اسناد محکمه پسند؛

اعتبار نامه 2 نماینده دارای محکومیت کیفری و مساله دار تائید شد‬

اعتبار نامه 2 نماینده مبارکه و پارس آباد علیرغم همه پیش بینی ها و رای شعب رسیدگی به اعتبار نامه ها در کمسیون تحقیق تائید شد.

به گزارش خبرنگار الف اعتبار نامه علی ایرانپور منتخب مردم مبارکه بعد از ظهر امروز با 10 رای موافق و 3 ممتنع و درحالی که تنها 2 رای منفی داشت تائید شد. این در حالی است که علیه این فرد، دو حکم قضایی وجود داشت که یکی از آنها قطعی و دیگری در مرحله تجدید نظر قرار دارد. مطابق احکام صادر شده وی دارای 6 ماه حبس برای یکی از پرونده ها و برای پرونده دیگر نیز 3 ماه و یک روز محکومیت کیفری دارد.

از مهمترین تخلفات محرز شده وی جعل عنوان علمی و سوء استفاده خلاف از آنها است. این در حالی است که اعتبار نامه وی یکبار در شعبات 15 گانه در مجلس نهم رد شده بود.
    اما امروز در کمسیون تحقیق، اعتبارنامه نماینده پارسآباد و بیلهسوار نیز با 8 رای موافق و 3 ممتنع و 2 رای مخالف تائید شد. درباره عدم صلاحیت حمزه برومند نیز ذکر همین مورد کفایت می کند که وی در مجلس چهارم اعتبارنامه اش به دلیل مسائل اخلاقی و خلع از لباس روحانیت شدن، باطل شده است.
    در این رابطه مشخص نیست اعضای کمسین تحقیق با چه استدلالی و توجیهی تخلفات محرز و اثبات شده این دو نماینده را نادیده گرفته و اعتبار نامه انها را تائید کردند. این اولین سوال موکلین مردم از نمایندگان مجلس نهم است که البته پاسخ قانع کننده بر آن وجود نخواهد داشت.
    گفتنی است اسناد مربوط به تخلفات این 2 نماینده به صورت مستدل و محکمه پسند توسط احمد توکلی و الیاس نادران 2 نماینده مردم تهران در مجلس نهم به کمسیون تحقیق ارائه شده بود.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

خاوری با اطلاع مسئولین دولتی از کشور خارج شده

قاضي رسيدگي كننده به پرونده فساد بزرگ بانكي در مورد نحوه فرار «محمودرضا خاوري» رييس سابق بانك ملي ايران از كشور توضيحاتي ارائه كرد.

ناصر سراج در ابتداي سيزدهمين جلسه رسيدگي به پرونده فساد بانكي در اين زمينه گفت: در جلسه قبلي متهم رديف اول مطالبي را عرضه داشتند مبني بر اينكه دستهايي در كار بوده تا خاوري را از كشور فراري دهند. من مدارك آن را مستند آوردهام و اينجا در مقام اين نيستم كه كسي را متهم يا تبرئه كنم. فقط براي تنوير افكار عمومي جريان را توضيح ميدهم.

وي افزود: من مدارك را به صورت مكتوب آوردهام و چيزي را از خودم به صورت شفاهي نميگويم. درتاريخ 20/۶/90آقاي خاوري رييس بانك ملي به عنوان ماموريت تقاضاي خروج از كشور به انگلستان را داشته است. درتاريخ 29/۶/90 تحت شماره ۵۷۸۶۶۹ با ماموريت ايشان به خارج از كشور موافقت شده است.

به گزارش ایسنا، سراج گفت: در 6/۷/90 مشاور نهاد و دبير هيات نظارت بر مسافرتهاي خارجي كاركنان دولت آن ماموريت را كان لميكن تلقي كرده است يعني چند روز بعد از اينكه خاوري به خارج رفته است اين ماموريت كان لم يكن تلقي ميشود و آقاي خاوري در هتلي در انگلستان و از طريق فكس استعفاي خود را به دفترش اعلام ميكند.

قاضي سراج بخشي اظهارات دشتي رييس دفتر خاوري را بدين شرح قرائت كرد: 31/۶/90 آقاي خاوري به مدير حراست ميگويد در نامه سفر به لندن براي شركت در جلسه بانك پيال سي لندن را دارم. از وزارت اطلاعات سوال كنيد اگر ممنوع الخروج نيستم بروم. برابر اطلاعاتي كه من كسب كردم آقاي صفايي نيكو مدير حراست از طريق دكتر زارعي رييس سازمان حراست كل كشور موضوع را پيگيري و نهايتا معاون وزارت اطلاعات بلامانع بودن خروج آقاي خاوري را اعلام كرده است. بدين ترتيب آقاي خاوري به موجب بليت تهيه شده توسط بانك پيالسي كشور را ترك ميكند.

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

نام وزیر علوم ایران هم در اختلاس بیمه مطرح شد

مرتضی تمدن استاندار تهران در دفاع از خود اتهامات مطرح شده در دادگاه پرونده بیمه را به دوران تصدی "استاندار پیشین" مربوط دانست

مرتضی تمدن، استاندار تهران در واکنش به اتهامات مطرح شده در جریان دادگاه رسیدگی به پرونده اختلاس بیمه ایران، گفت که همه این موارد به زمان پیش از تصدی او در سمت استاندار تهران، یعنی به زمانی مربوط میشود که وزیر فعلی علوم، استاندار بود.
    به گزارش خبرگزاری مهر، آقای تمدن روز یکشنبه ۲۱ خرداد (۱۰ ژوئن) درباره موارد مطرح شده در دادگاه گفت: "تا این لحظه از همه موارد بی اطلاعم و هنوز رابطه موارد پرونده اختلاس بیمه ایران با استانداری را نمیدانم و همچون شما منتظر رای قاضی هستیم تا ببینیم چه ارتباطی بین بیمه ایران و استانداری وجود دارد."
    آقای تمدن با اظهار بیاطلاعی از موضوع تغییر کاربری برخی اراضی لواسان این موضوع را مربوط به سالهای ۱۳۸۴ تا ۱۳۸۶ و زمانی دانست که نماینده مجلس بوده است.
    او همچنین گفت که در جریان مبلغ ۵۰۰ میلیون تومانی که گفته می شود به صورت غیر قانونی گرفته شده است، نبوده و این مساله هم از نظر زمانی به سال ۱۳۸۶ و نیمه اول سال ۱۳۸۷ مربوط می شود که در آن زمان او در سمت معاونت وزارت صنایع بوده است.
    یک روز پیش در دادگاه رسیدگی به پرونده اختلاس شرکت بیمه ایران یکی از متهمان که از او به عنوان کارمند بازنشسته استانداری تهران یاد شده و متهم به دریافت "تعرفه مازاد از معدنداران" و همچنین مشارکت در "اختلاس یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومانی" است، گفت که دریافت این مبالغ از معدنداران "رویهای" بوده است که "استاندار وقت، معاونش و مدیرکلش" از آن باخبر بودهاند.

وکیل مدافع او نیز گفته است که استانداران فعلی و پیشین تهران از این امر مطلع بودهاند.

کامران دانشجو، وزیر علوم تحقیقات و فناوری ایران از شهریور سال ۱۳۸۴ تا آبان سال ۱۳۸۷ استاندار تهران بوده است.

آقای تمدن همچنین درباره نحوه خرج کردن درآمد حاصل از اداره اتباع خارجی گفت که بر اساس مصوبه شورای شهر و بنا به روال، مبلغی از صدور مجوز اتباع خارجی به همان امور واگذار شده بود، اما از زمان ریاست من این پول صد در صد و به طور مستقیم به خزانه وارد میشد.
    آقای تمدن درباره مبالغ مربوط به معادن شن و ماسه گفت: "وقتی این موضوع را سوال کردم متوجه شدم که در یک فرایند طولانی درصدی از پول معادن شن و ماسه صرف امور جاری استانداری میشده و به هر دلیلی این مسله از زمانهای گذشته امری عادی بوده است."
    پیشتر آقای تمدن در نامهای به دادگاه از میزان این وجوه اظهار بیاطلاعی کرده بود و توضیح داده بود که "طبق عرف اینها جنبه هدیه از سوی افراد خیر را داشته" و در دوران تصدی معاونت فنی و عمرانی استانداری تهران توسط یکی از متهمان پرونده بیمه، "صرف امور شخصی و مسائل استانداری" شده است.
    آقای تمدن تاکید کرده بود: "از وقتی که اینگونه موارد را مشاهده کردم آنها را متوقف کردم."
    در جلسه هفته گذشته دادگاه نیز نماینده دادستان اعلام کرد که در بازجویی از مرتضی تمدن، او دریافت مستقیم پول از متهمان را رد کرده است.

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

رئیس جدید شورای مخالفان سوریه: رژیم بشار اسد به روزهای آخر رسیده است

عبدالباسط سیدا، رئیس جدید شورای ملی سوریه، ائتلاف گروههای مخالف رژیم بشار اسد، گفته است که قصد دارد تغییراتی را در ساختار این شورا ایجاد کند.
    آقای سیدا پس از کسب این سمت، در جمع خبرنگاران در استانبول گفت: "ما وارد مرحله حساسی شده ایم. رژیم بشار اسد آخرین روزهای خود را می گذراند."
    رئیس جدید شورای ملی سوریه در بخش دیگری از سخنانش از مقام های ایران خواست که به اراده ملت سوریه برای تغییر حکومت خود احترام بگذارند و نسبت به مواضعشان در این باره تغییر رویه بدهند.

او همچنین گفت که مخالفتی با شرکت کشورهای مختلف از جمله ایران در کنفرانسی درباره آینده سوریه ندارد، البته به شرط آن که ایران رفتارش را نسبت به خوادث سوریه تغییر دهد.
    به گفته رئیس جدید شورای ملی سوریه، گلوله باران ها و کشتارهای اخیر نشان دهنده تلاش دولتمردان سوریه برای حفظ قدرت به هر قیمت است.
    آقای سیدا که در سوئد در تبعید بسر می برد، جانشین برهان غلیون رئیس سابق شورای ملی سوریه شده است.
    آقای غلیون ماه گذشته و به دنبال افزایش انتقادها از شیوه رهبری اش ازسمت خود کناره گیری کرد.
    آقای غلیون پس از نشست امروز از روسیه خواست تا سیاستش را نسبت به سوریه تغییر دهد.
    رهبر سابق شورای ملی سوریه این سخنان را در واکنش به اظهارنظرهای روز گذشته (شنبه ۹ ژوئن) سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، بیان کرده است.
    سرگئی لاوروف گفته است روسیه با هرگونه اقدامی از سوی شورای امنیت سازمان ملل علیه سوریه مخالفت می کند

آقای لاوروف روز گذشته گفت که روسیه همچنان با هر گونه تلاشی از سوی شورای امنیت سازمان ملل مبنی بر تحریم و یا مداخله نظامی علیه سوریه، مخالفت خواهد کرد.
    شورای ملی سوریه که سازمانی برای گرد هم آمدن گروههای مخالف بشمار می رود، متهم شده که تحت تسلط اسلام گراها قرار دارد و دربرگیرنده مخالفان بشار اسد از هر گروه و عقیده ای نیست.
    برخی امیدوارند که آقای سیدا در مقام رئیس جدید شورای ملی سوریه بتواند کردهای سوریه و همچنین مخالفانی از سایر گروههای اقلیت آن کشور را جذب کند.
    در همین حال، ویلیام هیگ، وزیر امور خارجه بریتانیا، گفته است که درگیری های سوریه مشابه جنگ در بوسنی هرزه گوین در دهه ۱۹۹۰ میلادی شده است.
    آقای هیگ همچنین گفت که سوریه در آستانه فروپاشی و همچنین بروز جنگی داخلی قرار گرفته است.
    وزیر امور خارجه بریتانیا، مداخله نظامی بین المللی در سوریه را رد نکرد.
    ادامه درگیری ها

گزارش ها از سوریه حاکی از درگیری هایی شدید بین نیروهای دولتی و مخالفان در دمشق؛ پایتخت است.
    به گفته شاهدان عینی نیروهای وابسته ارتش آزاد سوریه روز جمعه گذشته ۸ ژوئن، حملات سازماندهی شده ای را علیه نیروهای دولتی انجام دادند.
    به گفته این شاهدان شماری از نیروهای مخالف در جریان این درگیری ها کشته شدند و یا به اسارت درآمدند.
    از میزان تلفات نیروهای دولتی خبری منتشر نشده و مقامات دولتی هم در این باره اظهارنظری نکرده اند.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,892 بار در 4,563 ارسال
    رسایی در گفتوگو با فارس:
    رحیمی به من هم پیشنهاد کمک مالی داد/ شرط کمک، دیدار با رحیمی بود

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به ابعاد جدیدی از بحث کمک های مالی رحیمی در جریان مجلس هشتم خبر داد.

حجت اسلام حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی فارس با اشاره به انتشار گزارش روزنامه ایران در مورد ابعاد جدید پرونده بیمه و دریافت مبالغی پول از سوی محمد رضا رحیمی معاون اول رییس جمهور از سوی "جابر-ا" از متهمان این پرونده گفت: نکته اول این است که اگر کسی درباره مسائلی این چنینی برای رسیدگی قضایی رضایت داشته باشد یا نه ،حالا رئیس جمهور باشد یا هر کسی دیگری چندان مهم نیست.

*لحاظ کردن توصیه در رسیدگی به این پرونده ها نشانه فساد در دستگاه قضایی است

وی افزود: زمانی که مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با فساد و در پیام هشت مادهای خود درباره رسیدگی به مفاسد اقتصادی می فرمایند حتی کسی که در کنار من است از رسیدگی مصون نیست، دیگر رضایت یک مسئول در خصوص معاون و یا هر مسئول به هیچ عنوان مطرح نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: حالا اینکه دستگاه قضایی بخواهد در رسیدگی به این گونه موارد توصیههایی را لحاظ کند، حکایت از آن دارد که دستگاه قضایی نیز خود مشکل دارد و به دلیل اینکه دستگاه قضایی خودش نیز مواردی مشابه این مسئله دارد، نمیتواند به طور قاطع با این گونه موارد برخورد کند.

*رحیمی در جریان انتخابات مجلس هشتم به من هم پیشنهاد کمک مالی داد

رسایی در ادامه تصریح کرد:در خصوص پرونده فوق نیز با چیزهایی که هم اکنون مطرح است و تشخیص صحت وسقم آن بر عهده قاضی است، فعلا نمیتوان صحبتی را مطرح کرد، اما اینکه آقای رحیمی مبالغی را برای انتخابات مجلس شورای اسلامی دریافت کرده و آن را در اختیار برخی قرار داده است، باید معلوم شود.

وی با اشاره به مبارزات انتخاباتی خود در ورود به مجلس هشتم افزود: در انتخابات مجلس هشتم با خود بنده تماس گرفته شد و با توجه به اینکه من کاندیدای انتخابات بودم به من گفتند که آیا شما مشکل مالی دارید یا نه، و البته دست من نیز در آن زمان خالی بود چرا که ما به جایی وصل نبودیم.

*شرط کمک مالی، "دیدار با آقای رحیمی"بود

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای رحیمی برای من پیغام فرستاد که اگر نیاز به کمک مالی دارید ملاقاتی با آقای رحیمی بکنید و از ایشان کمک بگیرید. من در آن موقع در پاسخ به این دعوت گفتم که اگر آقای رحیمی قصد کمک دارد مانند همه ، مبلغ خود را به شماره حسابی که اعلام کردهام واریز کنند.

رسایی در ادامه تصریح کرد: در پاسخ به این موضع من ، گفتند که اینگونه نمیشود و لازمه پرداخت کمک دیدار با آقای رحیمی است. من آن موقع این مسئله را نپذیرفتم که دیداری با آقای رحیمی داشته باشم.

وی افزود:البته من بعدها با آقای احمدی نژاد در این خصوص صحبت کردم که معنا ندارد آقای رحیمی نسبت به بکارگیری چنین شیوهای برای پرداخت به کمک مالی به نامزدها اقدام کند.

*احمدی نژاد گفت پول های رحیمی از پیگیری پرونده های حقوقی به دست آمده است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آقای احمدینژاد در پاسخ به من گفتند این پولها، پولهایی است که آقای رحیمی از طریق فعالیتهای حقوقی و پروندههایی که پیگیری کرده به دست آوردهاند.

وی افزود: من به ایشان گفتم که حتی اگر آقای رحیمی این پولها را از این طریق به دست آورده باشند، این که آقای رحیمی با نمایندهها این گونه جلسه بگذارد و مشخص هم نیست که در این جلسهها نیز چه میگذرد چندان با روش و منش دولت شما مطابق نیست بعدا" ما فهمیدیم که این موضوع آقای ابدالی و ارتباط ایشان با آقای رحیمی و چکهایی که داده میشد، چگونه است.

*قوه قضائیه وظیفه بررسی این مسئله را دارد

رسایی در پایان تصریح کرد: در هر ترتیب با توجه به اینکه این گونه صحبتها مطرح میشود، قوه قضائیه وظیفه بررسی این مسئله را دارد و اگر این کار را انجام ندهد مشخص میشود خود قوه قضائیه مشکل دارد
    الماس را جز در قعر زمین نمیتوان یافت و حقایق را جز در اعماق فکر نمی توان کشف کرد.(ویکتور هوگو)
    اگر می خواهی بنده کسی نشی بنده هیچ چیز مشو.(ژاک دوال)
    اعتماد به نفس را از شیر بیاموزید اوبا خودش یکدل است و هرگز تضاد در او راه ندارد.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده است:

سقف تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در مصوب بند 2 از یک هزار و یک صد و سی و نهمین صورت جلسه تاریخ 29 اردیبهشت ماه91 شورای پول و اعتبار به تصویب رسید.

به گزارش بی باک به نقل از زلال نیوز، این مصوبه که از سوی مدیریت کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری بانک مرکزی به بانک ها ابلاغ و از ابتدای سال 1391 قابل اجرا است، به شرح ذیل اعلام می شود:

1- افزایش مبلغ بیست میلیون ریال به سقف تسهیلات ازدواج مصوب، برای دخترانی که مهریه آنان تا 110 سکه بهارآزادی است.

2- افزایش مبلغ بیست میلیون ریال به سقف تسهیلات ازدواج مصوب، برای پسرانی که قبل از 25 سالگی ازدواج می کنند.

3- افزایش مبلغ بیست میلیون ریال به سقف تسهیلات ازدواج مصوب، هر یک از دختران یا پسرانی که یکی یا هر دوی آن ها بدون پدر هستند.

4- افزایش مبلغ بیست میلیون ریال به سقف تسهیلات ازدواج مصوب، هر یک از دختران یا پسرانی که دانشجوی دانشگاه ها یا طلبه حوزه های علمیه و در حال تحصیل هستند.

تبصره- هر یک از دختر و پسر می توانند فقط از افزایش مبالغ تسهیلات ازدواج برای یک بند از بندهای بالا برخوردار شوند.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 12 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 11 مهمان ها)

1. mohammad_b

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها

بوک مارک ها