نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 4450 از 5198 نخست ... 3450395043504400444044474448444944504451445244534460450045504950 ... آخرین
نمایش نتایج: از 44,491 به 44,500 از 51979

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,548 ارسال

پاسخ : اخبار

♨️ ﺩﺭﺩ ﺍﯾﻦ ﻭﻃﻦ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻑ ﻫﺎﺳﺖ، ﺍﮔﺮ ﺑﺨﻮﺍﻫﻢ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ ۵۷ ﺳﺎﻝ ﺑﺮ ﭘﻬﻠﻮﯼ ﻫﺎ ﭼﻪ ﮔﺬﺷﺖ، ﻧﯿﺎﺯ ﺑﻪ ﺩﻩ ﻫﺎ ﮐﺘﺎﺏ ﺍﺳﺖ !!

?ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ﺑﻪ ﻗﺪﺭﺕ ﺭﺳﯿﺪ، ﺍﺯﻣﯿﺪﺍﻥ ﺩﺭﻭﺍﺯﻩ ﻗﺰﻭﯾﻦ ﺗﺎ ﻣﯿﺪﺍﻥ ﺭﺍﻩ ﺁﻫﻦ ﺭﻭﺑﺮﻭﯼ ﻗﻠﻌﻪ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩﻧﺪ :
    " ﺩﺭﻣﺎﻥ ﺳﻮﺯﺍﮎ ﻭ ﺳﻔﻠﯿﺲ !!" خیلی از ﻣﺮﺩﻡ ﺳﻮﺯﺍﮐﯽ ﻭ ﺳﻔﻠﯿﺴﯽ ﺑﻮﺩﻧﺪ !
    ﺷﺎﻩ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﻓﺎﺭﺍﺑﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﺑﯿﻤﺎﺭﯼ ﺗﺮﺍﺧﻢ ﭼﺸﻢ ﺍﻓﺘﺘﺎﺡ ﮐﺮﺩ.
    ﺩﺭ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺳﯿﻨﺎ ﺩﺳﺘﮕﺎﻩ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﺗﺎ ﮐﭽﻠﯽ ﻧﺎﺷﯽ ﺍﺯ ﺷﭙﺶ ﺭﺍ ﺑﺮﻕ ﺑﮕﺬﺍﺭﻧﺪ. ﮐﻤﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺷﭙﺶ ﺍﺯ ﺳﺮ ﻭ ﺭﻭﯾﺶ ﺑﺎﻻ ﻧﺮﻭﺩ !

ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۳۲۶ ﮐﻪ ﺷﺎﻩ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ۵۰۰ ﺗﺨﺘﺨﻮﺍﺑﯽ ﺭﺍ ﺍﻓﺘﺘﺎﺡ ﮐﺮﺩ، ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺑﯿﻤﺎﺭﺳﺘﺎﻥ ﺧﺎﻭﺭﻣﯿﺎﻧﻪ ﺑﻮﺩ، ﮐﻪ ﺑﻌﺪﺍ ۱۰۰۰ ﺗﺨﺘﺨﻮﺍﺑﯽ ﺷﺪ ! ﻣﺮﺩﻡ ﭼﯿﺰﯼ ﺍﺯ ﮔﺬﺷﺘﻪ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻨﺪ.

ﺩﺭ ﺳﺎﻝ ۱۳۱۵ ﮐﻪ ﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ﺍﺯ ﺁﻟﻤﺎﻥ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﻫﺎﯼ ﺑﻨﺰ ﺷﻬﺮﯼ ﺭﺍ ﺁﻭﺭﺩ، ﮐﺴﯽ ﺳﻮﺍﺭ ﻧﻤﯿﺸﺪ ! ﻣﺮﺩﻡ ﻣﯽ ﮔﻔﺘﻨﺪ ﺍﺯ ﺑﻼﺩ ﻏﯿﺮ ﻣﺴﻠﻤﺎﻧﺎﻥ ﺁﻣﺪﻩ ﻭ ﻧﺠﺲ ﺍﺳﺖ !! ﺑﻌﺪ ﻗﺮﺍﺭ ﺷﺪ ﺭﻭﯼ ﺻﻨﺪﻟﯽ ﻫﺎﯼ ﭼﻮﺑﯽ ﺁﻥ ﺩﺳﺘﻤﺎﻝ ﯾﺰﺩﯼ ﺑﮕﺬﺍﺭﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﺳﻦ ﻣﻠﺖ ﻣﺴﻠﻤﺎﻥ ﻧﺠﺲ ﻧﺸﻮﺩ !!

ﺍﮔﺮ ﻗﺮﺍﺭ ﺷﻮﺩ ﺭﻭﺯﯼ ﺍز ﺍﯾﺮﺍﻥ ﻗﺎﺟﺎﺭ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ، ﺷﺎﯾﺪ ﺧﺠﺎﻟﺖ ﺑﮑﺸﯿﻢ ﮐﻪ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺑﻮﺩﯾﻢ !
    ﺍﺯ ﺳﺎﻝ ۱۲۹۸ - ۱۳۲۶ ﺩﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻓﻘﺮ ﻭ ﮔﺮﺳﻨﮕﯽ ﻭﺑﺎ ﺁﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ. ﺍﺯ ۲۰ ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﺟﻤﻌﯿﺖ ﺍﯾﺮﺍﻥ ۹ ﻣﻠﯿﻮﻥ ﻧﻔﺮ ﻣﺮﺩﻧﺪ ! ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺭ ۲۴ ﺍﺳﻔﻨﺪ ۱۲۹۹ ﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ﺑﻪ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺁﻣﺪﻩ ﺑﻮﺩ، ﺑﺎ ﻣﻠﺘﯽ ﻣﻌﺘﺎﺩ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﺷﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﮐﭙﺮ ﻭﮐﻨﺎﺭ ﺧﯿﺎﺑﺎﻥ ﻫﺎ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪﻧﺪ !!
    ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ﺩﺭ ﺷﻬﺮﯾﻮﺭ ۱۳۲۰ ﺭﻓﺖ، ﺍﺯ " ﮐﺸﻮﺭ ﺍﯾﺮﺍﻥ " ﺭﻓﺖ ﻧﻪ ﺩﻩ ﮐﻮﺭﻩ ﺍﯼ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺍﯾﺮﺍﻥ !!
    ﮐﺴﯽ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﻣﺎ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﯾﻦ ﺳﺮﺯﻣﯿﻦ ﺧﺒﺮ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﺑﻪ ﮐﺠﺎ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﺑﻮﺩﯾﻢ !
    ﺳﻠﻄﻨﺖ ﺑﺮ ﻣﺮﺩﻣﯽ ﮐﻪ ﻋﺎﺩﺕ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﻧﺪ ﮐﻨﺎﺭ ﺟﻮﺏ ﺁﺏ ﻧﺌﺸﻪ ﺑﺨﻮﺍﺑﻨﺪ ﻭ ﺳﻮﺧﺘﻪ ﺗﺮﯾﺎﮎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺍﻧﮕﻠﯿﺴﯽ ﻫﺎ ﮔﺮﺍﻧﺘﺮ ﺍﺯ ﺗﺮﯾﺎﮎ ﺑﻔﺮﻭﺷﻨﺪ ﮐﺎﺭ ﺁﺳﺎﻧﯽ ﻧﺒﻮﺩ !!
    ﻣﺮﺩﻣﯽ ﮐﻪ ﭼﭙﻖ ﮐﺶ ﺑﻮﺩﻧﺪ و ﺷﭙﺶ ﺍﺯ ﺳﺮ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﺮﻓﺘﻨﺪ، ﺯﯾﺎﺩ ﺍﻫﻞ ﻧﻈﻢ ﻭ ﻧﻈﺎﻡ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻧﺒﻮﺩﻧﺪ ! ﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ﻭ ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺮﺩﻡ ﺷﭙﺶ ﺯﺩﻩ ﺳﻮﺯﺍﮐﯽ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺁﻧﺠﺎ ﺭﺳﺎﻧﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﻪ ۷۲ ﮐﺸﻮﺭ ﺟﻬﺎﻥ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺍﺭﻭﭘﺎ ﺑﺪﻭﻥ ﻭﯾﺰﺍ ﺳﻔﺮ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ !!
    ﻣﻠﺖ ﭼﭙﻖ ﮐﺶ ﻧﺸﺌﻪ ﺗﺮﯾﺎﮐﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﻧﺠﺎ ﺭﺳﺎﻧﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﺳﺮﺍﻧﻪﺧﺎﻭﺭﻣﯿﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﺩﺍﺷﺘﻨﺪ، ﭘﻮﻟﺸﺎﻥ ﺟﺰﺀ ۱۰ ﺍﺭﺯ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﺟﻬﺎﻧﯽ ﺷﺪ ﻭ ﺭﺷﺪ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﮐﺸﻮﺭﺷﻮﻥ ﺍﺯ ﮊﺍﭘﻦ ﻫﻢ ﺑﺎﻻﺗﺮ ﺯﺩﻩ ﺑﻮﺩ !! ﻣﻠﺖ ﭼﺸﻢ ﺗﺮﺍﺧﻤﯽ ﺭﺍ ﻓﻘﻂ ﺩﺭ ﻋﺮﺽ ۵۷ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﺁﻧﺠﺎ ﺭﺳﺎﻧﺪﻧﺪ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﺷﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺍﺭﻭﭘﺎﯾﯿﺎﻥ ﻣﻘﺎﯾﺴﻪ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺩﻣﻮﮐﺮﺍﺳﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﺭﻧﺪ !!

ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﺷﺮﻡ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﺯ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﮐﺸﻮﺭﻡ ﺑﻨﻮﯾﺴﻢ .....
    ﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ﻭ ﻣﺤﻤﺪﺭﺿﺎ ﺷﺎﻩ ۵۷ ﺳﺎﻝ ﺑﻪ ﺗﻨﻬﺎﺋﯽ ﺳﻠﻄﻨﺖ ﮐﺮﺩﻧﺪ ﻭ ﻫﺮ ﺩﻭ ﻫﻢ ﻣﻈﻠﻮﻣﺎﻧﻪ ﺭﻓﺘﻨﺪ ﻭ ﻣﻈﻠﻮﻣﺎﻧﻪ ﺩﺭﻏﺮﺑﺖ ﻣﺮﺩﻧﺪ . ﺍﻣﺎ ﻣﻠﺘﯽ ﮐﻪ ﻗﺪﺭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮﯾﻦ ﺧﺪﻣﺘﮕﺰﺍﺭﺍﻥ ﺗﺎﺭﯾﺨﺶ ﺭﺍ ﻧﺪﺍﻧﺴﺖ، ﺑﻪ ﺟﺒﺮ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﻋﺎﻗﺒﺖ ﺑﻪ ﺧﯿﺮ ﻧﺸﺪ ﻭ ﺩﺭ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻭ ﻓﻼﮐﺖ ﺑﻪ ﺧﺎﮎ ﺳﯿﺎﻩ ﻧﺸﺴﺖ ...
    .
    "ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺍﺳﺘﺎﺩ ﻧﺎﺩﺭ ﮔﺮﺍﻣﯿﺎﻥ"

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال نوام چامسکی آواتار ها
    تشکر شده 33,365 بار در 3,463 ارسال

?حكايت امامزاده اى كه مجيد مجيدى سازنده فیلمهایی چون رنگ خدا ، بدوک ,بچه های آسمان و محمد برای یکی از فیلم‌هایش ساخت

مجید مجیدی در خاطراتش چنین نوشته

جهت تهیه قسمتی از فیلم به روستایی درشمال کشور رفتیم بخاطر اینکه نخواهیم مسافتی را تا امامزاده های اطراف طی کنیم وبچه ها اذیت نشوند یک اتاقک کوچک شبیه امامزاده بنا کردیم و چند بازیگر نقش های خود را در آن قسمت ایفا کردند

بعد از اتمام فیلمبرداری چون یک بنای معمولی بود آن را جهت لانه گزینی پرندگان سالم رها کردیم و رفتیم

بعد حدود دو سال بعد خبردارشدم که امامزاده ساختگیمان تبدیل به زیارتگاه مهمی شده است

اول باور نکردم اما جهت حصول اطمینان به آن روستا سفر کردم، دیدم واقعیت دارد

برای روشنگری با اهالی صحبت کردم وگفتم که این اتاقک را ما بخاطر تهیه فیلم شبیه امامزاده درست کرده ایم اما دیدم مردم خصوصا پیران و بزرگان محل به شدت ناراحت شدند و حرف مرا توهین تلقی کردند و به گونه ای افراطی و احساساتی آن اتاقک را یک امامزاده شفا دهنده می دانند

دیدم اگر بیشتر پافشاری کنم احتمال دارد صدمه ببینم

مصلحت دیدم که با اداره اوقاف آن منطقه صحبت کنم تا از آن طریق مردم را از این جهل برهانم

به اداره اوقاف مراجعه کردم و موضوع را بیان کردم که ناگهان مسوول اوقاف برآشفته شد و گفت این حرفها چیست می زنيد، این امامزاده شجره نامه دارد و بعد شجره نامه اش را به من نشان داد

من هم مات و مبهوت بدون خدا حافظی از آن محل خارج شدم که دم درب یکی از کارکنان اوقاف که آدم منطقی تری بود به من گفت دوست عزیز برای خودت دردسر درست نکن
    مردم این بنا را مقدس میدانند حالا هر چه تو می خواهی دست و پا بزن

بعد تازه فهمیدم ریشه جهل و خرافات در مردم چقدر عمیق است

http://forums.boursy.com/showthread.php?t=2936

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید نوام چامسکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,375 بار در 2,953 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط نوام چامسکی نمایش پست ها
    ?حكايت امامزاده اى كه مجيد مجيدى سازنده فیلمهایی چون رنگ خدا ، بدوک ,بچه های آسمان و محمد برای یکی از فیلم‌هایش ساخت

مجید مجیدی در خاطراتش چنین نوشته

جهت تهیه قسمتی از فیلم به روستایی درشمال کشور رفتیم بخاطر اینکه نخواهیم مسافتی را تا امامزاده های اطراف طی کنیم وبچه ها اذیت نشوند یک اتاقک کوچک شبیه امامزاده بنا کردیم و چند بازیگر نقش های خود را در آن قسمت ایفا کردند

بعد از اتمام فیلمبرداری چون یک بنای معمولی بود آن را جهت لانه گزینی پرندگان سالم رها کردیم و رفتیم

بعد حدود دو سال بعد خبردارشدم که امامزاده ساختگیمان تبدیل به زیارتگاه مهمی شده است

اول باور نکردم اما جهت حصول اطمینان به آن روستا سفر کردم، دیدم واقعیت دارد

برای روشنگری با اهالی صحبت کردم وگفتم که این اتاقک را ما بخاطر تهیه فیلم شبیه امامزاده درست کرده ایم اما دیدم مردم خصوصا پیران و بزرگان محل به شدت ناراحت شدند و حرف مرا توهین تلقی کردند و به گونه ای افراطی و احساساتی آن اتاقک را یک امامزاده شفا دهنده می دانند

دیدم اگر بیشتر پافشاری کنم احتمال دارد صدمه ببینم

مصلحت دیدم که با اداره اوقاف آن منطقه صحبت کنم تا از آن طریق مردم را از این جهل برهانم

به اداره اوقاف مراجعه کردم و موضوع را بیان کردم که ناگهان مسوول اوقاف برآشفته شد و گفت این حرفها چیست می زنيد، این امامزاده شجره نامه دارد و بعد شجره نامه اش را به من نشان داد

من هم مات و مبهوت بدون خدا حافظی از آن محل خارج شدم که دم درب یکی از کارکنان اوقاف که آدم منطقی تری بود به من گفت دوست عزیز برای خودت دردسر درست نکن
    مردم این بنا را مقدس میدانند حالا هر چه تو می خواهی دست و پا بزن

بعد تازه فهمیدم ریشه جهل و خرافات در مردم چقدر عمیق است
    البته میگویند این گفته های مجیدی شایعه است ولی در کل همه امامزاده ها دروغ است وبیشتر مثل یک بانک برای افراد خاص می ماند تا ثروتمند شوند

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد277 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

تو گوگل سید چیکاک را سرچ کنید تا ریشه اینها را بفهمیم.

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (۱۳) mhjboursy آواتار ها
    تشکر شده 84,811 بار در 17,704 ارسال

کانال اخبار فوری:

#فوری
    حمله مجدد هوایی اسرائیل به مقر سپاه پاسداران در سوریه
    ?‏بامداد امروز مقر تیپ ۴۷ ارتش سوریه در شمال حماه و یک انبار مهمات در شرق حلب مورد حمله موشکی قرار گرفت. /ایران #خاورمیانه
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

همچنین:
    افشاگری رسانه‌های رژیم صهیونیستی

محمد بن سلمان:
    ?فلسطینی‌ها یا پیشنهادات را قبول کنند، یا ساکت باشند!
    ?مساله فلسطین اولویت اصلی برای دولت عربستان نیست و مسائل بااهمیت‌تری مثل ایران وجود دارند /ایسنا
    فیلم منتسب به حمله هوایی شب گذشته رژیم صهیونیستی به پایگاه نظامی ارتش سوریه در حلب #خاورمیانه
    روزنامه تشرین سوریه:
    ?حمله اخیر به مقرهایی در استان‌های حماه و حلب از پایگاهای انگلیسی و آمریکایی در شمال اردن آغاز شده و ۹ موشک بالستیک در این حمله مورد استفاده قرار گرفته است /ایسنا
    منابع احتمال می‌دهند،حملات موشکی به حومه حماه و حلب یا اسرائیلی یا آمریکایی و در واکنش به عملیات و عبور ارتش سوریه و نیروهای هم‌پیمان از رودفرات و حرکت به سمت شرق دیرالزور بوده باشد
    منابع اسرائیلی میگویند در فرودگاه حما این سوله که محل نگهداری پهپادهای شاهد ۱۲۹ بوده، هدف قرار گرفته است #خاورمیانه
    ترامپ خطاب به کشورهای منطقه:
    ?وادارتان می‌کنیم که پول بدهید!
    آخرین خبر از ادغام ثامن، مهر اقتصاد و انصار/ نام بانک جدید مشخص شد

?آخرین اخبار از این حکایت دارد که در جریان ادغام موسسه ثامن و بانک مهر اقتصاد و انصار، احتمالا تا چند روز آینده بانک جدید با نام "انصار" تشکیل خواهد شد. /ایسنا #اقتصادی
    خبر حمله موشکی به پایگاه فاطمیون در حلب صحت ندارد

فرمانده فاطمیون:
    ?اخبار منتشر شده درباره حمله موشکی به پایگاه این لشکر کذب است.
    ?تلفاتی به نیروهای این لشکر وارد نشده است. /تسنیم #خاورمیانه
    ? رئیس شورای شهر یزد: اگر آب یزد قطع شود بیشتر از دو یا سه روز آب نداریم
    رسانه‌های صهیونیستی مدعی شدند
    شهادت ۱۸ ایرانی در حمله موشکی به سوریه

?مقامات گروه‌های مخالف سوری گفته‌اند که ۱۸ ایرانی در حمله شب گذشته اسرائیل به شهرهای حماه و حلب در میان ۲۶ نفری که در نتیجه این حمله کشته شده‌اند، جان خود را از دست دادند که یک فرمانده سپاه نیز در میان آنها بوده است.
    ?شایعه شهادت این تعداد ایرانی در حمله یکشنبه شب رژیم صهیونیستی از سوی منابع محلی مخالف منتشر شده و تاکنون تایید نشده است. /ایسنا #خاورمیانه
    دو انفجار در پایتخت افغانستان با بیش از ۴۰ کشته و زخمی
    #فوری
    تکذیب حمله موشکی به نیروهای ایرانی

?یک منبع آگاه در نیروهای مسلح، خبرسازی برخی رسانه های خارجی مبنی بر حمله به شماری از نیروهای مستشار ایرانی در حماه سوریه را تکذیب کرد. /مهر #خاورمیانه
    ? سخنگوی دولت: بارش‌های بهار توانسته بخشی از کمبود آب را جبران کند/امیدواریم با مدیریت صحیح مصرف از تنگنای آبی عبور کنیم
    «محمد حسین» هستم.
    امیرالمومنین(ع):برای دنیایت چنان کار کن که گویا همیشه زندگی خواهی کرد و برای آخرتت چنان که گویا فردا خواهی مرد.

عضو فعال

❌نهادِ زائدِ «جامعه المصطفی العالمیه» در قم روزی ۸۳۵ میلیون تومان صرف طلبه‌های خارجی و خانواده‌های‌شان درایران می‌کند، در حالیکه هزاران کودک ایرانی از حداقل شرایط آموزشی بازمانده‌اند.
    ? @Efshageram

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید احمدخان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,568 ارسال

پرداخت دلار ۴۲۰۰تومانی به تولیدکنندگان لوازم خانگی آغاز شد/تأمین ارز واردات در مرحله بعد

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده اند:

اخباری در ارتباط با برجام:

از بی بی سی:
    رئیس جمهور آمریکا در توییتی گفته است که تصمیم خود درباره توافق اتمی ایران، برجام، را روز سه‌شنبه - امروز - اعلام خواهد کرد. آقای ترامپ قبلا تهدید کرده اگر "نقص های" برجام برطرف نشود از آن خارج خواهد شد و برخی ناظران بازگشت تدریجی تحریم‌ها را محتمل دانسته‌اند

در پی تاکید اروپا بر حفظ برجام؛ ترامپ: تصمیم خود درباره برجام را سه شنبه ساعت ۲ اعلام می کنم

عسگراولادی در گفتگو با مهر؛ ترامپ کاری از پیش نمی‌برد

جانسون: برجام نیاز به اصلاح دارد

بوریس جانسون در مصاحبه با اسکای‌ نیوز؛ اگر ترامپ بتواند مسئله برجام را حل کند، مستحق جایزه نوبل صلح است

رئیس بانک مرکزی ایران: خروج از برجام اثر محسوسی در اقتصاد ما ندارد

روحانی: خروج آمریکا از برجام می‌تواند برای ما دو سه ماه مشکل ایجاد کند

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mhjboursy از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 4,049 بار در 1,568 ارسال

عربستان: نفت بیشتری تولید می‌کنیم

خبرگزاری دولتی عربستان (واس) بامداد چهارشنبه به نقل از یک مقام مسئول در وزارت انرژی این کشور افزود: دولت عربستان خود را ملزم به حمایت از ثبات در بازارهای جهانی نفت، منافع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و ادامه رشد اقتصادی جهانی می داند و به همین دلیل با تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بزرگ در داخل و خارج اوپک برای جلوگیری از تاثیر کاهش عرضه نفت براثر خروج آمریکا از توافق نامه هسته ای با ایران ، همکاری می کند.

دونالد ترامپ سه شنبه شب خروج آمریکا از توافق نامه هسته ایران و 1+5 و بازگرداندن تحریم ها علیه ایران را اعلام کرد.

رژیم صهیونیستی، عربستان ، امارات و بحرین در اقدامی هماهنگ از اقدام ترامپ علیه برجام حمایت کردند.

فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در سخنانی ضمن مخالفت با اقدام ترامپ بر همکاری اتحادیه اروپا با ایران در چارچوب توافق نامه هسته ای تاکید کرد.

انگلیس ، فرانسه و آلمان هم اعلام کردند که در برجام باقی خواهند ماند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران در واکنش به اقدام ترامپ، اعلام کرد که تهران به همکاری های خود با 5 کشور باقی مانده در توافقنامه ادامه خواهد داد و چنانچه از منافع برجام منتفع نشود، تصمیم مقتضی را خواهد گرفت.

تصمیم ترامپ برای خروج از برجام با مخالفت روسیه و چین نیز روبرو شده است.

باراک اوباما رییس جمهوری سابق آمریکا هم این اقدام ترامپ را اشتباه فاحش دانست.

جان کری وزیر سابق خارجه آمریکا در این زمینه گفت: ترامپ با خروج از برجام از وضعیت بدون بحران به سمت بحران پیش رفت.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mohsen68 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 32 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 30 مهمان ها)

1. amir5151،
  2. عطارد

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها