نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • .

0 0%
  • .

0 0%
صفحه 2823 از 5202 نخست ... 18232323272327732813282028212822282328242825282628332873292333233823 ... آخرین
نمایش نتایج: از 28,221 به 28,230 از 52011

موضوع: اخبار

عضو فعال
    تشکر شده 30,535 بار در 9,530 ارسال

پاسخ : اخبار

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری:
    تفکر احمدی‌نژاد جایگاهی در نظام ندارد/تعداد اعضای جبهه پیروان افزایش یافت سه‌شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۳ -

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: تفکر احمدی‌نژاد در کل نظام جایگاهی ندارد که بخواهد قدرتی را کسب کند.
    كسى كه عقل ندارد، ادب ندارد و كسى كه همّت ندارد، جوانمردى ندارد و كسى كه دین ندارد، حیا ندارد.

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ایرج اکبری از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    یک سایت خبری مدعی دیدار محمود احمدی‌نژاد با آیت‌الله مهدوی کنی شده و از کنایه زدن رئیس مجلس خبرگان به رئیس‌جمهور سابق خبر داده است.

به گزارش ایسنا، جهان‌نیوز نوشت: «در جریان دیدار اخیر محمود احمدی‌نژاد با آیت‌الله مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری با کنایه به احمدی‌نژاد می‌گوید "قبلا کمتر پیش ما می‌آمدی اما اخیرا بیشتر به ما سر می‌زنی!"، احمدی‌نژاد هم در پاسخ گفته است "شما از یاران امام زمان (عج) هستید!"

آخرین ملاقات احمدی‌نژاد با آیت‌الله مهدوی در مجلس ختم آیت‌الله ابطحی (دایی حجت‌الاسلام میرلوحی) بوده است.

احمدی‌نژاد اخیرا حضور خود را در محافل مذهبی از جمله اردوی راهیان نور، نماز جمعه و هیات‌های مذهبی از سر گرفته است.»
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: عده‌ای انگشت شمار در مجلس آبروی مجلس و کشور را برده‌اند.
    به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام محمد باقری در جلسه علنی صبح امروز مجلس در تذکری اظهار کرد: تذکر من به همکاران انگشت شمار خودم است که در چهار سال گذشته‌ای که دولت را در اختیار داشتند در مقابل فساد و ایستادگی در مقابل ولایت دم فرو بستند و هیچ سوال و استیضاحی نکردند.
    وی افزود: ‌در سال‌های گذشته کشور تا پرتگاه سقوط رفت اما با تدبیر رهبری نجات یافت. حالا بهتر است همکاران ما جبران مافات کنند و حداقل یک طرح برای حل مشکل مردم تصویب کنند.
    نماینده مردم بناب در مجلس اظهار کرد: این آقایان انگشت‌شمار آبروی مجلس و کشور را برده‌اند و جفاهایی به مردم کرده‌اند.
    باقری یادآور شد: من از هیات نظارت بر مطبوعات که در مقابل هوچی‌گری برخی مطبوعات ایستادگی کرده تشکر می‌کنم.
    وی همچنین در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی خواستار پرداخت خسارت سرمازدگی به کشاورزان و باغداران شهرستان بناب شد.
    این نماینده مجلس تکمیل پل میدان معلم، استادیوم ورزشی 10 هزار نفری بناب و همچنین احداث ایستگاه راه‌آهن و بهینه‌سازی خط آهن این شهرستان را از وزیر راه و شهرسازی خواستار شد.
    باقری در پایان همچنین گفت که باید هر چه سریعتر پاداش بازنشستگان آموزش و پرورش پرداخت شود.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ورود دبیرکل سازمان ملل به مسئله ابوطالبی/ رد خبر معرفی عراقچی به جای ابوطالبی

به گزارش مهر، مجید تخت روانچی معاون اروپا و آمریکای وزارت امور خارجه گفت: آقای ابوطالبی از دیپلمات های بسیار برجسته ماست که سالها در بخش ها و پست های مختلف وزارت امورخارجه خدمت کرده است.

وی اضافه کرد: آقای ابوطالبی چند بار در کشورهای مختلف مانند استرالیا، ایتالیا و بلژیک سفیر بوده و از جمله سوابقش کار با اتحادیه اروپا بوده است.

تخت روانچی گفت: او طبعا به عنوان شخصی از طرف رئیس جمهور و وزارت امورخارجه برای این مسئولیت تعیین شده است که توانایی این کار را دارد و ملاک ما برای تعیین چنین پستی، توانایی های آقای ابوطالبی است.

معاون وزیر امورخارجه افزود: انتظار ما این است که طبق مقررات موجود یعنی براساس توافقنامه ای که میان دولت آمریکا به عنوان میزبان سازمان ملل متحد و دبیرخانه این سازمان موجود است آمریکا باید امور دیپلمات های معرفی شده به سازمان ملل را تسهیل کند.

وی گفت: متاسفانه ما در حال حاضر با شرایطی مواجهیم که مشکلاتی در مسیر فعالیت آقای ابوطالبی ایجاد کردند.

تخت روانچی با تبیین اقدامات وزارت امور خارجه در این زمینه افزود: موضع ما در این باره از نظر حقوقی کاملا مشخص و روشن است و درخواست کرده ایم که کمیته روابط با دولت میزبان در اسرع وقت تشکیل شود .

وی در گفتگو با واحد مرکزی خبر خاطر نشان کرد: این کمیته هر دو ماه یک بار تشکیل جلسه می دهد ولی ما خواسته ایم که به طور اضطراری تشکیل جلسه دهد و به این موضوع رسیدگی کند.

تخت روانچی تصریح کرد : ما بر اساس کار حرفه ای تصمیم می گیریم که بهترین اشخاص را برای مسئولیت ها اعم از ارتباط با سازمان های بین المللی و ارتباط با کشورها به عنوان سفیر معرفی کنیم و براساس چنین ملاکی کار خود را از طرف مقابل پیگیری می کنیم.

وی افزود: در خصوص کار آقای ابوطالبی نیز ملاک ما این بود و بر این اساس نیز از دبیرخانه سازمان ملل خواسته ایم فعال شود و این موضوع را حل و فصل کند.

معاون وزیر امورخارجه درباره احتمال معرفی جایگزین به جای ابوطالبی افزود: ما اکنون تمرکزمان بر این موضوع است که آن را از طریق سازوکارهای سازمان ملل متحد پیگیری کنیم به نحوی که بتوان از طریق دبیرخانه سازمان ملل وکمیته روابط با کشور میزبان، کارها را پیش برد و به فکر کارهای دیگر نیز بود.

تخت روانچی همچنین برخی خبرهای منتشره درباره معرفی آقای عراقچی به عنوان سفیر در نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل به جای آقای ابوطالبی را رد کرد.

وی گفت: آقای عراقچی از دیپلمات های بسیار برجسته ماست که سوابق طولانی در زمینه های مختلف کاری در وزارت امورخارجه دارد و اکنون نیز در تیم هسته ای بسیار فعال است و نقش بسیار برجسته و مهمی دارد.

تخت روانچی افزود: مذاکرات هسته ای نیز از فعالیت های عمده وزارت امورخارجه و کل نظام است بنابراین در حال حاضر آقای دکتر عراقچی در این حوزه مشغول به کار است و در این زمینه به فعالیتش ادامه می دهد.

معاون وزیر امورخارجه همچنین در پاسخ به اظهارات امروز سخنگوی وزارت امورخارجه امریکا مبنی بر تجدیدنظر نکردن آمریکا در موضوع آقای ابوطالبی تاکید کرد: از نظر ما اظهارات امریکایی ها در این باره مردود و این اقدام دولت امریکا خلاف توافق مقر است که میان دولت این کشور و دبیرخانه سازمان ملل متحد امضا شده است.

تخت روانچی افزود: ما از طریق سازوکارهای موجود در سازمان ملل متحد به تلاش های خود در این باره ادامه می دهیم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

عامل گرانی طلا و سکه شناخته شد
    مسعود عطاریان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تشریح دلایل افزایش قیمت طلا طی هفته جاری گفت:‌ علت گران شدن طلا افزایش نرخ دلار است. وی ادامه داد: قیمت دلار در سال جدید نسبت به سال گذشته افزایش قیمت داشته و همین موضوع بر افزایش قیمت طلا در بازارهای داخلی تاثیر گذاشته است .

عطاریان با اشاره به این‌که عدم تثبیت فعالیت‌ها در دو ماهه اول سال نیز بر افزایش قیمت طلا تاثیر گذاشته است گفت: بخش کمی از این افزایش قیمت‌ها نیز حباب است. نایب رییس اتحادیه تولیدکنندگان طلا و جواهر با تاکید بر این‌که روند افزایشی قیمت اونس جهانی در سال جدید شمسی نسبت به سال گذشته بیشتر است، خاطرنشان کرد: نباید نگاه کرد که امروز قیمت اونس ۱۱ دلار کاهش یافته است بلکه در چند وقت اخیر قیمت اونس روند افزایشی داشته و همین موضوع بر افزایش قیمت‌ها تاثیرگذار است.

وی با بیان این‌که دلیل اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی افزایش قیمت دلار است، بیان کرد: اصل موضوع متاثر از دلار است. علت افزایش قیمت دلار نیز به سادگی قابل بیان نیست. عطاریان در پایان با تاکید بر این‌که قیمت دلار امروز درمرز ۳۱۳۰ تومان قرار گرفته است، گفت: ممکن است یکی از دلایل افزایش قیمت دلار همسان نبودن عرضه و تقاضا با توجه به تعطیلات ایام نوروز بوده باشد .

روند افزایشی قیمت انواع طلا، سکه و ارز که از ابتدای هفته جاری آغاز شده همچنان ادامه دارد. امروز سه شنبه علیرغم کاهش قیمت اونس جهانی قیمت سکه تمام نسبت به روز گذشته بدون تغییر مانده و بهای ربع سکه، نیم سکه و سکه یک گرمی افزایش یافته است .

امروز قیمت اونس جهانی نسبت به روز قبل در حدود ۱۱ دلار کاهش داشته و همین کاهش باعث شده هر گرم طلای ۱۸ عیار با ۲۳۰ تومان کاهش ۱۰۰ هزار و ۱۹۰ تومان معامله شود. همچنین قیمت سکه تمام نسبت به روز قبل تغییری نداشته و همچنان ۹۸۱ هزار تومان معامله می‌شود .

قیمت نیم سکه نیز امروز بیشترین افزایش را به خود اختصاص داده و با ۸۰۰۰ تومان افزایش نسبت به روز قبل ۵۲۸ هزار تومان معامله می‌شود.

كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده است:

ظریف: مذاکرات هسته‌ای علیه هیچ طرفی نیست

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به امارات، محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه در دیدار با شیخ محمد بن راشد نخست وزیر امارات و حاکم دوبی ضمن تاکید بر اینکه ما با امارات همواره روابط متناسب و پایداری داشتیم افزود: بستر و زمینه توسعه این روابط بسیار مناسب است و تحولات موجود زمینه را برای همکاری های بیشتر دو کشور فراهم آورده است .

ظریف ادامه داد: رضایت از روند گفت و گوها و توافقات به عمل آمده در جریان دومین نشست کمیسیون عالی مشترک ایران و امارات متحده عربی به دست آمده است .
    وی با بیان اینکه در مذاکرات کمیسیون های عالی نمایندگانی از بخش های دولتی و خصوصی حضور دارند افزود: ما بر اجرایی شدن توافقات تاکید داریم و معتقدیم باید همکاری های عالی بیشتر بین ما و امارات در منطقه خلیج فارس ایجاد شود و منطقه ما امروز از افراط گرایی و تفرقه گرایی و تروریسم رنج می برد و به نفع همه است که مانع این روند شویم .

ظریف در بخش پایانی صحبت های خود نیز گفت: مذاکرات هسته ای ایران علیه هیچ طرفی نیست و نتایج حاصل از هرگونه توافق به نفع کل منطقه است .
    نخست وزیر امارات نیز در این جلسه با بیان اینکه سلام من را به رئیس جمهور محترم و معاون اول برسانید گفت: روابط دو کشور در سطح خیلی خوبی قرار دارد و این روابط را پیش از گذشته توسعه و تحکیم خواهیم بخشید .
    وی ادامه داد: از نتایج حاصله در نشست کمیسیون عالی خرسندیم و بر اجرای آن ما هم تاکید داریم و اعتقاد داریم توافق هسته ای ایران به نفع کل منطقه است و جمهوری اسلامی ایران دارای جایگاه مهمی در منطقه است لذا توجه به روابط با همسایگان و به ویژه جمهوری اسلامی ایران در اولویت ما قرار دارد .

12. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده است:

نه استعفا کرده‌ام نه می‌کنم

به گزارش خبرنگار انرژی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بیژن نامدار زنگنه که دیروزبرای پاسخ به سئوال حمید رسایی، نماینده تهران به صحن علنی مجلس شورای اسلامی رفته بود، در مورد اخبار مربوط به استعفای خودش که در ماه‌های اول کاری وی منتشر شده بود، تاکید کرد: کسانی استعفا می‌دهند که ناامید باشند اما من ناامید نیستم.
    وی تصریح کرد: گفتند من سه بار استعفا دادم، بعد گفتند آقای ربیعی گفته‌اند که من استعفا داده‌ام. ایشان اشتباه گفته‌اند. کسی استعفا می‌دهد که ناامید باشد. من می‌دانستم به کجا می‌روم. کسی که به هتل پنج ستاره می‌رود با یک سری تجهیزات می‌رود و کسی که به میدان مین می‌رود با یک سری تجهیزات دیگر. تجهیزات من تجهیزات رفتن به میدان مین است، من مشکلات را می‌دانم و با این وضع باز هم به آینده امیدوارم.
    زنگنه در ادامه گفت: می‌گویند من تا زمان طرح سوال سه بار استعفا داده‌ام، من بیش از 20 سال سابقه ی وزارت دارد، اگر این طور است که می گویند من در سه ماه سه بار استعفا داده‌ام باید در سابقه‌ام 360 استعفا وجود داشته باشد. من نه استعفا دادم نه می‌دهم، اظهاراتم هم سیاه نمایی نبوده، من به دنبال این بودم که وضعیت خوب باشد، در این راه حمایت مجلس را لازم دارم.
    اظهارات مربوط به "سیاه نمایی" از سوی زنگنه در واکنش به سئوالی بود که از سوی رسایی در صحن علنی مجلس مطرح شده بود. موضوع این است که سوال در مورد اظهار نظر وزیر نفت در یک جلسه خصوصی مطرح شده بود و بسیاری از نمایندگان تردید داشتند که آیا سوالی در چنین موضوعی می‌تواند جزو مفاد اصل 88 قانون اساسی که نمایندگان را محق می‌کند در مورد وظایف مسوولان از آن‌ها سوال بپرسند باشد یا نه. با این حال، هیات رییسه آن طور که علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی هم اذعان کرد به دلیل موقعیتی که آقای زنگنه دارد، نگران این بود که مانع شدن از طرح سوال از آقای وزیر به مسائل دیگری تعبیر شود، و به همین دلیل در میان اخطارهای قانون اساسی و فریادهای اعتراض تعدادی از نمایندگان مخالف طرح سوال، مجلس وارد بررسی این دستور شد.
    سوال حمید رسایی در مورد علت آنچه که او «اظهارات خلاف واقع و سیاه نمایی مطلق» خوانده است بود. اشاره او به اظهارات وزیر نفت در جلسه خصوصی در بزرگداشت مهندس تندگویان، اولین وزیر نفت جمهوری اسلامی با حضور همکلاسی‌های این شهید بود. رسایی مدعی شد که وزیر نفت در آن جلسه گفته است که یکی از وزرای دولت احمدی نژاد از یک شیخ عرب، مبالغی پول قرض گرفته است و وقتی وزیر نفت این موضوع را برای رییس جمهور نقل کرده، حسن روحانی در جلسه هیات دولت گریه کرده است.
    بعد از رسایی، وزیر نفت، پشت تریبون آمد تا به سوال پاسخ دهد: "من در آن جلسه که با حضور همشاگردی‌های مهندس تندگویان برای بزرگداشت ایشان برگزار شده بود و یک جلسه خصوصی بود، گفتم که با شعار نمی‌شود کشور را اداره کرد، کشور را باید با شعور و خرد پیش برد. این جریان تا یک زمانی در حال حرکت بود، اما در سال 84 دچار تلاطم شد. من یک بار پیش امیر قطر رفتم، او به من گفت من قبطه می‌خورم به آن چه شما در پارس جنوبی انجام می‌دهید، حرف من این است که ما باید کاری کنیم که دیگران به وضعیت ما قبطه بخورند."
    "بعد هم من گفتم که آقای روحانی در یک جلسه‌ای چیزی گفتند که من متاثر شدم، من نگفتم وزیری پولی قرض کرده است، پولی که گرفته شده پول خودمان بود، اما آیا گرفتن پول خودمان با خواهش و تمنا، عزت است؟ می‌فرمایند من سیاه‌نمایی کرده‌ام، سیاه‌نمایی مال وقتی است که ما به چیزی که سپید است بگوییم سیاه، اما این طور نبود. به من می‌گویند چرا این حرف را زده‌ای؟ خوب اگر ایراد شما به این است که من چرا در یک جلسه‌ی خصوصی موضوعی را گفته‌ام که سایت‌ها منتشر کرده‌اند و فرضا 100 هزار نفر از این موضع با خبر شده‌اند، شما با طرح این موضوع در اینجا (صحن علنی مجلس) کاری کردید که 40-50 میلیون نفر در جریان قرار بگیرند."

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 8,705 بار در 2,233 ارسال

یک وزیر قابل در طول انقلاب بخواهیم نام ببریم همین بیژن نامدار زنگنه است

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmoeini از ایشان تشکر کرده اند:

جنب پل حافظ

پس از چهار روز افت پياپي ديروز تلاش‌هاي مضاعفي براي رسيدن بازار به تعادل صورت گرفت؛ پس از آنكه عصر روز دوشنبه بزرگان بازار جلسه‌اي را با نايب رئيس مجلس شوراي اسلامي برگزار كرده و در اين جلسه بر همكاري مجلس با بازار سرمايه تاكيد شد، ديروز صبح نيز برگزاري يك نشست در شستا با حضور معاون وزير اقتصاد و همچنين تلاش پيگير در سازمان بورس موجب كاهش عرضه‌ها و خريد صف‌هاي فروش شد تا باوجود افت شاخص بازار بهبود نسبي را شاهد باشيم. ديروز شاخص با افت 126واحدي به 73هزار و 847واحد رسيد. انتظار مي‌رود امروز در آخرين روز كاري هفته بازار شاهد شاخص مثبتي باشد تا پس از يك هفته كاري هواي بورس اندكي آفتابي شود.
    در بازار ديروز در تحولات مهم نگاه بازار به گزارش وزير اقتصاد به مجلس شوراي اسلامي بود كه در آن طيب‌نيا بر تداوم برنامه‌هاي دولت در زمينه‌هاي اقتصادي به ويژه بر اجراي طرح هدفمندي يارانه‌ها تاكيد و خاطرنشان كرد: ميزان افزايش قيمت حامل‌هاي انرژي كمتر از مصوبه مجلس خواهد بود.
    در گروه خودرويي ديروز عضو هيات مديره انجمن قطعه‌سازان ايران از رشد حدود 2 برابري توليد خودرو در سال جديد خبر داد. محمدرضا نجفي‌منش در گفت‌وگو با «ايسنا»، اظهار كرد: تيراژ توليد خودرو در سال جاري به حدود يك ميليون و 300 هزار دستگاه خواهد رسيد كه به معناي رشد حدود دو برابري توليد خودرو در كشور است.
    وي افزود: ‌خودروسازان توليد در سال جاري را با تيراژ بالايي شروع كرده‌اند به‌گونه‌اي كه هم‌اكنون تعداد خودروهايي كه به دليل كسري قطعه در كف خطوط توليد خودروسازان بزرگ رسوب كرده بودند به شدت كاهش يافته است.
    نجفي‌منش با بيان اينكه رشد توليد خودرو تاثير مثبتي بر كنترل هزينه‌هاي توليد خواهد داشت، تصريح كرد: ‌اميدواريم مشكلات مختلف داخلي و خارجي صنعت خودرو به زودي حل شود.
    در همين حال ديروز خودرو با معاملات سنگيني همراه بود تا در نهايت بتواند صف فروش اين نماد را بعد از چند روز متعادل كند. در همين حال نماد حق‌تقدم ايران خودرو گشايش يافت كه متعادل قيمت خورد.
    در گروه تجهيزات ديروز تلاش براي تعادل بخشي به مپنا با موفقيت همراه بود؛ در اين گروه، آذراب نيز با شايعاتي در مورد انعقاد قراردادي جديد مواجه بود.
    در گروه پتروشيمي ديروز پتروشيمي فارابي از افزايش سرمايه 200درصدي براي ايجاد دو مخزن ذخيره‌سازي جديد خبر داد. در گروه شيميايي نيز پاكشو روند پر حجمي را با عرضه چند باره صف خريد شاهد بود كه در نهايت با صف خريد به كار خود پايان داد. در مجموع بازار ديروز بازاري با شاخص منفي، اما با روحيه و انگيزه بيشتر معامله‌گران همراه بود كه در آن در كنار افت 17/0 درصدي شاخص كل ارزش معاملات بورس و فرابورس 296ميليارد تومان بود.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(18) Aiming آواتار ها
    تشکر شده 14,107 بار در 2,540 ارسال

با حضور مدیران بورس تهران؛

دفتر نخستین کارگزار ایرانی در لندن افتتاح شد

مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران ، دفتر کارگزاری مهرآفرین را در لندن انگلیس افتتاح کرد.

دفتر شرکت کارگزاری مهرآفرین در لندن با حضور دکتر قالیباف مدیر عامل بورس تهران، امیر هامونی، مدیر عامل فرابورس به همراه جمعی از مدیران بازار پولی و مالی در لندن افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، شاهین چراغی، رییس هیت مدیره کارگزاری مهرآفرین با اعلام خبر بالا گفت: پس از توفیقات دولت در مذاکرات ژنو و سفر هیات های مختلف اقتصادی از کشورهای مختلف با توجه به پتانسیل بازار سرمایه ایران برای سرمایه گذاران خارجی و لزوم تسهیل دسترسی سرمایه گداران خارجی به بازارسرمایه ایران و موقعیت مناسب لندن به عنوان مرکز مالی جهان نخستین دفتر کارگزاری ایرانی در لندن افتتاح شد.

وی تصریح کرد: این دفتر پس از اخذ مجوزات لازم و قانونی فعالیت در انگلستان و همچنین اخذ مجوزهای لازم از بورس ایران به طور رسمی مورد افتتاح قرار گرفت.

چراغی افزود: علاوه بر تسهیل دسترسی سرمایه گذاران خارجی با دفتر لندن، این دفتر جهت افزایش دانش و تجربه مالی مدیران و کارشناسان کشور شروع به برنامه ریزی دوره و کارگاه های آموزشی با بورس ها و موسسات مالی در لندن کرده و ثبت نام در این دوره ها به زودی برای علاقه مندان شروع می شود.

کارگزاری مهر آفرین با مشارکت تامین سرمایه امین و گروه مالی ملت توانسته است پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت پردازش اطلاعات مالی نوآوران امین را برای استفاده سرمایه گذاران داخلی و خارجی که نیازمند پردازش اطلاعات مالی هستند راه اندازی کند.

چراغی افزود: با توجه به نیاز سرمایه گذاران خارجی به اطلاعات بازارسرمایه ایران خوشبختانه با همکاری و مشارکت تامین سرمایه امین وگروه مالی ملت پس از تقریبا شش سال کار مداوم این شرکت نیز فعالیت خود را آغاز کرد که مدیران، کارشناسان و سرمایه گذاران داخلی و خارجی از خدمات این پردازشگر به زبان فارسی و انگلیسی میتوانند به صورت آنلاین استفاده کننند.

در افتتاح دفتر مهرآفرین تعدادی از سرمایه گذاران آلمانی و انگلیسی و همچنین ایرانیان کارآفرین و موفق مقیم لندن نیز حضور داشتند.
    وارن بافت :برای بدست آوردن بازدهی های فوق العاده نیازی نیست کارهای فوق العاده انجام بدیم.

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید Aiming از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 36 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 36 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

فوری، قانون، مهم، مباحث، مجلس، مجری، مردم، مصوبه، مصاحبه، معدن، نفت، ناگهانی، ناظری، نرخ، هایده، هدفمندی، هدیه تهرانی، وام، وحشت، یورو، یارانه، کاهش، کشاورزی، گفتگو، گرانی، گزیده های خبر، پول، پوریا پورسرخ، پرونده هسته ای، آفریقا، آمار، آمریکا، آزادی، افزایش، الناز شاکردوست، انفجار، انقلاب، انتخابات، اوباما، ایران، اتش سوزی، اجتماعی، احمدی نژاد، اخبار، اخبار اقتصادی، اخبار سیاسی، اخراج، اروپا، استیضاح، استعفا، اشاره، اشتغال، اعتصاب، بنزین، بهره، بهرام رادان، بورس، بیکاری، بیداری اسلامی، بانک، بانک مرکزی، بارش، بازدید، بازرگانی، برکناری، تقاضا، تمایل، تهدید، تولید، تورم، توسعه، تکذیب، تاکید، تجمع، تجارت، تحریم، ترانه علیدوستی، تردید، تعزیرات، تعطیلی، جنگ، جنجال، جهان، جدید، حمله، خلیج فارس، خنده بازار، خودرو، خامنه ای، خاورمیانه، خبر، خبر از همه نوع، خبر سیاسی، دلار، دولت، درآمد، ریزش، رای، رسانه، زلزله، سفر، سقوط، سنا، سوئیفت، سوال، سیل، سکه، سایت بورسی، سریع، شهاب حسینی، شورای امنیت، شایعه، شجریان، صنعت، طلا، طوفان، عدالت، عرضه

نمایش برچسب‌ها